sulu spiede

Iesakiet lūdzu labu sulu spiedi, tādu kurā var spiest ābolu sulu. Šogad ir gaidāma laba ābolu raža, tāpēc gribas tos izlietot lietderīgi nevis vnk., ļaut tiem sapūt. Esmu lasījusi, ka Stolar sulu spiedes esot izturīgas, varbūt kādam tāda ir, padalaties lūdzu pieredzē.
Re: sulu spiede

lietoju ŽURAVINKU.ir jau gadus piecus .der ābolīem,burkāniem sarkanām bietēm,ķirbiem neder ogām,
Re: sulu spiede

Es arī lietoju Žuravinku, bet diemžēl tā jau savu nokalpoja. Varbūt kādam ir kas jaudīgāks par Žuravinku, jo man dienā būs nepieciešams izspiest vairākus desmitus litru sulas.
Re: sulu spiede

Uzliec meklētāju. Runāts daudz un vairākums fanoja par Stollar. Maksā gan pie 100 Ls bet ir to vērts.
Re: sulu spiede

Ir Stollar, modeli neatceros, ar resno ieejas caurumu, ātrums regulējams. Iepirkts pagājušajā gadā ap šo laiku, problēmu nav bijis.
Lietojot brīvdienu režīmā, kad taisa dažas glāzes sulas no dažādiem fruktiem, būtiski ir pielāgot ātrumu, bet atveres izmēram nav nozīmes - var sagriezt iepriekš.
Turpretī, ja vajag ābolus vairumā saspiest, veselu ābolu laišana aparātā ir laba ērtība.
Re: sulu spiede

varbūt ir variācijas,bet es ar savu žuravinku dienā izspiežu ap 20l sulas,
Re: sulu spiede

Es jau arī pagaidām izteiku ar veco labo Žuravinku, bet liekas ka šī sezona viņai būs pēdējā, jo nekas jau nav mūžīgs. Gribētos vietā iegādāties kaut ko vismaz tikpat labu, bet nevar zināt kura no plašā sulu spiežu sortimenta tiešām ir piemērota ābolu sulas spiešanai, tāpēc arī lūdzu jūs padalīties savā pieredzē. Žuravinkai ir arī daži trūkumi, tā ļoti skaļi strādā un to ir grūti iztīrīt no biezumiem.
Re: sulu spiede

sulu spiedesesot liels mēsls par 100ls taisiet mehānisko ja spēka daudz.
Re: sulu spiede

Stollar - modelis nevis tas kas virs 200 (un kuru vincents reklamee), bet kursh amplituudaa 100-130ls)

normaala izmeera padeves caurums
normaali viss pievelkas un pa malaam nepuush sulu aaraa
Re: sulu spiede

redzēju, ka jauna Žurqavinka bāzē Eksi maksā 40 lati.
Re: sulu spiede

Varbūt ir izdevīgāk un ātrāk, kā arī ērtāk atvest pie sulu spiedēja un izspiest sulu. Mēs jau vairāk kā piecpadsmit gadus spiežam sulu no āboliem un bumbieriem (arī cidonijām). Atvediet ābolus, bumbierus, paņemiet līdzi traukus, kur saliet sulu un īsā laikā sula būs izspiesta. Jauda - stundā 12 maisi. Atrodamies Lielvārdē. Tel. 29797478
Re: sulu spiede

A es tikko nopirku Stollar, ko Vincents reklamē - RD Elektroniks bija atlaides. Nu nekas sevisķs. ērta, pa malam nekas nelīst. Ābolus parauj kā zefīru :) Tomēr pa tādu naudu gribētos lai būtu stipri klusāka. Un vel ar bananiem netika gala vispār - vienāda substance pa abām malām iznāca :D Cietus produktus spiez labi, mīkstos gan slikti spiež - uzreiz atkritumos rauj. Domāju ar ogam vispār švaki būs....
Re: sulu spiede

bet takš jaunas žuravinkas ir nopeerkamas par ls 30 gandriiz katraa baltkrievijas preču veikalaa!!!
veco nemetam aaraa, bet pieturam, tur daudz kas ir kopiigs veel no 70. gadiem;)
pats dabuuju vītņspiedi, komplektaa ar spaini buus jaasataisa ražīgaaks agregāts
Re: sulu spiede

Ja kādam ir interese par ābolu sulu spiedēm varat ieet mūsu mājas lapā www.northlivonia.lv Mēs būvējam nopietnas sulu spiedes sākot no 250LVL. Ja kādam interesē dažas burkas ar sulu, uzreiz saku, būs par lielu. Mēs taisam hidrauliskās sulu spiedes ar apjomu vairāki simti litru. Atrodamies Limbažos tel. 20380916
Re: sulu spiede

man ir šī Stollar:
http://www.euroshop.lv/majas_sadzives_tehnika/sulu_spiedes/_stollar_bje200/<\/a>

āboliem nav diez ko laba, jo tas sietiņš viņai ir smalks un drīz aizķepējas...
ideāli der citrusaugļiem, burkāniem.
Re: sulu spiede

Zinu ka ir tās lielās spiedes kurās saber ābolus ar visām serdēm-sulai labas!Man pašlaik vēl ir spiede no mātes jaunīblaikiem-nu tā no 60tiem gadiem!Mājas apstākļiem vēl ļoti pat ejoša un reizē arīdzan ekonomiska,jo nekas nav jāmet prom no pārstrādātā,ja vien pašam ir tāda vēlēšanās un pietiek naudas vēl cukuram!Sanāk dubulti-ij sula ij ievārijums!
Re: sulu spiede

Es te pats vienu uzbuveju no pieejamiem materialiem. Razibu nezinu (tik daudz abolu vel nav ienacies, lai stundu stradatu) Ja kadu interese - par sapratigu cenu varu izspiest. Vieta - Babite.
Re: sulu spiede

Nopirkām i-net veikalā Aurum pa 45 Ls, iet jau pusgadu.900apgr. min.
super!
Re: sulu spiede

vai tik nebij domāta sulu tvaicēšanas iekārta, tāds bunduls no kura tvaika iedarbībā tek ābolu u.c. augļu suliņa, kuru ievako traukos ziemai.. zinams, vispirms tie tur jaieliek
Re: sulu spiede

sulu spiedes kuras labi spiež ābolus,burkānus ....neder ogām. tām vajadzīgs tvaicētājs
Re: sulu spiede

Speciāli nopirku āboliem sulu spiedi STOLLAR JE 95,auzreiz varu pateikt,ka baigā juiņa.Samaksāju 80 Ls.Dzidru ābolu sulu iegūt nevar,tikai tādu biezsulu.Ik pēc 5-6 āboliem jājauc ārā un jāiztīra.Vispār jūtos apkrāpts.
Re: sulu spiede

tādu vajag http://www.majasvins.lv/Lat/Prod/pk10p61070.htm<\/a>
Re: sulu spiede

stollar bje 520 ir galīgais suuds. Man ir tāda ,ābolus spiežot siets momentā pilns visos 5 ātrumos krūze pilna ar putām,biezumi apķep un nekrīt atkritumu trauciņā un ir mikli.Burkānus spiež labi.Jūtos arī apkrāpts un neiesaku stollar pirkt.
Re: sulu spiede

Mēs arī esam vīlušies Stollar BJE520 - biezumi slapji un tie pilni ar nesasmalcinātiem gabaliem. Nespiežam lielos daudzumos, tikai ikrīta brokastīm pāris glāzes. Katru reizi pēc spiešanas rūpīgi iztīrām, izmazgājam - kā rakstos teikts...
Nesaprotu cilvēkus, kas fano par šo spiedi: vai tiešām viņu līdzšinējās mašīnas izdarījās ar augļiem un dārzeņiem vēl brāķīgāk?
Re: sulu spiede

nav nekā labāka par veco labo - jaunu Žuravinku, jo nevienam stollar sūdam nav tik laba izsviešanas tehnika kā tai.
Re: sulu spiede

ļoti laba ir Zelmer. Veselus ābolus liekam. Nekas nav jātīra. Tur ir speciāla poga, lai attītu sietu.Sula jānostādina kādu laiciņu.
Re: sulu spiede

Vecā sulu spiede Žuravinka ir daudz labāka par stollar bje 520. Skatiet yotube sulu spiedi Hurom 100,tai darbības princips savādāks,varbūt ir labāka.
Re: sulu spiede

Nekas labāks nav izdomāts. Iegādājamies šogad,pec abolu daudzuma domajam ka spiedisim nedeļu, sanāca pa vienu dienu vissi 800 L sulas, radinieki sajusmā, bet process vienkarši super.Paldies.

http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/home-appliances/kitchen-appliances/juice-extractors/lxeib.html?0.7321867514953364
Re: sulu spiede

Jā tā sulu spiede ir laba kā jau mehāniskā,bet cena 260 ls nav reāli atbilstoša patiesai vērtībai.Es tādu uzmeistarotu pa 2 dienām.Skrūves mehānismam vai domkratam izterējot augstākais 20ls+metālpieņemšanas punktā pa 10ls piemeklētu visu pārējo+ savs darbs.Sen zināma patiesība-Latvijas biznesmeņiem kauna nava.
Re: sulu spiede

Tā ir baigi labā, arī kaimiņu ģimene iegādājusies, sulas gandrīz vai visam rajonam pietika.
Re: sulu spiede

Aizbraukšu mājā-nodemonstrēšu, ļoti labi sulu spiedi.
Tel., 27758797
e past- raivo.snore@gmail.com
Re: sulu spiede

http://apple-presses.ru/lv
Ābolu spiedes un smalcinātāji ražoti Latvijā.
Re: sulu spiede

izgatavoju,ja interesee foto aizsuutiissu uz e-past. jaudiigas,par sapratiigu cenu.
Re: sulu spiede

Iegadajos Sencor. Tiesam superiga sulusspiede. Maksa 25 Ls - analogi ap 100Ls. Es iegadajos to Superaction veikala, bet esot ari Prismas un citur.
Re: Re: sulu spiede

Manuprāt vislabākās ir Hurom sulu spiedes. Iegādājāmies savējo Hurom HE 500 modeli internetā no amazon.com jau pirms pusgada. Lietojām un tikai priecājāmies. Tagad Latvijā viņas ir oficiāli jau nopērkamas, huromlatvija.lv
Tur arī pirms divām nedēļām iegādājāmies jaunāko Hurom HH 700. modeli. Tas ir visfantastiskākais pirkums pēdējo desmit gadu laikā. Darbinām mašīnu 2-3 reizes dienā. Kāpēc tik bieži? Tāpēc ka sulas garšo un tāpēc ka viegli iztīrīt. Sula arī stāvēs svaiga ledusskapī 24h, neatslāņojas, neoksidējas un visā visumā tā saglabā no augļiem un dārzeņiem visas uzturvielas, vitamīnus utt. Arī fantastiski noder lai bērniem "iemānītu" veselīgās zaļās sulas.
Re: Re: Re: sulu spiede

Pirkām savējo Hurom Latvija http://www.huromlatvija.lv viņi arī oficiāli dod atbildību ja sulu spiedei kas notiks. Kamēr nebiju redzējis dzīvē, tikmēr arī neticēju. Arī "Food Matters" saitā http://foodmatters.tv/juicer-buying-guide viņi raksta tieši par zemu apgriezienu Hurom sulu spiedi salīdzinot to ar centrifūgas tipa.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
  
 
DELFI darbs
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.