"digitalais fotoaparats"

Padalieties savos iespaidos kadu fotoaparatu labak pirkt. Cik PIX, ZOOM u.t.t. un uz ko butu jagriez veriba, lai sanaktu labas un kvalitativas bildes. Kadas firmas aparatus jus iesakat?
Ko nozime digitalais un optiskais zoom?
Re: "digitalais fotoaparats"

Lai sanaktu labas bildes ar labu fotoaparatu vien nepitiek...
Re: "digitalais fotoaparats"

Pkseļi jo vairāk, jo labāk, tikai bez interpolācijas, digitālo zoom labāk neizmantot - sliktā kvalitātē dublē to, ko var izdarīt uz kompja. Optiskais zooms obligāts! Vēlams arī, lai būtu pilnā matrica, taču tas uzreiz būs ļoti dārgi. Tas īsumā arī būtu viss. Jautājums - cik dārgu vari nopirkt un kādiem mērķiem Tev vajag. Tad varētu apskatīties, kas jēdzīgs dabonams.
Re: "digitalais fotoaparats"

iegadaajos aparaatu canon a520. labs, ikdienai pietiek.
Re: "digitalais fotoaparats"

Ja jau šāds jautājums, tātad droši var apgalvot, ka uz tehniku par Ls 10,000+ atvēzēties netaisies. Tālāk viss ir pavisam vienkārši, ņem naudiņu un teci uz veikalu, izvēlies, kas smukāks, piestāv pie kleitas/auto/kurpēm, labi ieguļa plaukstā un komplektā ar atmiņas karti un akumulatoriem ar lādētāju iekļaujas tevis izvēlētajā budžetā. Viss. Tici, viņi visi lētajā cenu kategorijā [līdz Ls 400+] ir vienādi.
Re: "digitalais fotoaparats"

Nav gan vienādi! Esmu lietojusi visādus Samsungus, Sony utt. par latiem 200-300, un ir tomēr milzīga atšķirība no Canon (arī par 200-300). Tāds Samsungs vispār Canonam nestāv klāt - slikta attēla kvalitāte, pat ja uzliek augstāko izšķirtspēju, un tumšās telpās pat ar zibspuldzi fočuks saka, ka par maz gaismas.
Re: "digitalais fotoaparats"

Canon ar optisko Zoom (ja pareizi saprotu tas ir tad, kad izbrauc ārā:)), nopirkām ar 4 pikseļiem un ikdienas fotogrāfēšanai pietiek.Tā arī salonā teica, ja netaisās drukāt bildes uz A4 lapām, tad nav vajadzīgi lielie pikseļi. maksāja ~300,-ls (aparāts+maciņš+atmiņas karte).
Re: "digitalais fotoaparats"

Varbūt, palīdzēsiet izvēlēties vienu no fotoaparātiem:
1.Samsung Digimax A502
2.Fujifilm Finepix A350
3.Samsung Digimax A50
4.Canon Powershot A95
5.Canon Powershot A520
Paldies.
Re: "digitalais fotoaparats"

Viennozīmīgi vai nu 4.Canon Powershot A95 vai 5.Canon Powershot A520!
Re: "digitalais fotoaparats"

A-ha... cik izsecinaju, varetu but Canon viens no labakajiem. Protams gribas ari ikdienas lietosanai labu, jo nepirksu tacu katru menesi jaunu. Sakot no 4 pix.
Bet ko nozime "pilna matrica"? Nu... domaju, tadu uz 300 Ls.
Re: "digitalais fotoaparats"

Un vēl viens jautājums: vai pērkot fotoaparātu veikalā, tas ir jāpārbauda? Kam jāpievērš uzmanība?
Re: "digitalais fotoaparats"

foto vairaaak nekaa preciizi pastaastiija! Tie "gudrinieki", kas saskata buutiskas atshkjiriibas bilzhu kvalitaatee aciimredzot ar sev neveelamas markas aparaatiem bildee cherez zhopu, ja sanaak miglainas bildes vai gaismas par maz.
un foto nebuut nav jaapeerk veikalaa. Reklaamaa ( ss.lv reklama.lv ) dabuusi krietni leetaak t.i. liidz Ls 200 un taadu pashu garantiju kaa elkors dod! Kaadu modeli nopirksi, peec macinja piesakies pie manis liidz Ls 15 sagaadaashu pietiekoshi pieklaajiigu!
Re: "digitalais fotoaparats"

Pašam ir Canon A95 - ļoti laba kvalitāte un daudz funkcijas, kuras vēl pat neesu apguvis, no profesionālam kamerām
Re: "digitalais fotoaparats"

Esmu ar visām 4ām par CANon digitālajiem ziepjtraukiem!
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
  
 
DELFI darbs
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.