veļasmašīnu remonts

ko tādos gadījumos dara - ja veļasmašīnas durvīm ir nolūzis rokturs un ūdens vārstulis laikam saplīst - /ņem ūdeni nepārtraukti/ tjipa veļa izmazģāta, durvis aizvērtas un tur sapildās ūdens līdz plūst pāri! meistaru saukt vai durvis aizvest lai sameklē citas vietā? hmmm
Re: veļasmašīnu remonts

Vai tas durvis var tik vienkarsi nonemt?
Un varstulis jau nu nav durvis...

Kada velasmasinas marka?

a cik vecs tev tas aparaaats? mosh pa 100Ls iepeerc jaunu!?

indesits. durvis var atmūķēt knibinoties ar sķērēm, bet tā baigi uzmanīgi salauzt var tā ka neatmūķēs.
indesits kādi 5 gadi

ja var viegli kaut ko apmainīt tad OK,
ja nevar- meklē jaunu.
Veco varbūt kādā veikalā pieņems rezerves daļām.

Nu tik traki jau nav, nedomaju, ke vajadzigas dalas bus dargakas par kadiem 25 latiem.

Man ir laba pieredze ar darbnicu:
"Veļas mašīnu remonts", darbnīca A.Briāna 15, Rīga
Tālrunis 7371393.
Varēju nopirkt rezerves daļas, paskaidroja kā nomainīt. Bet labāk iepriekš piezvani, jo nezinu vai ar Indesit viņi nodarbojas.

o paldies!

Veļasmašīnai bija nobloķējušās durvis.Tad nolūza rokturis un durvis bija jāatver ar spēku,līdz ar to nu tās ir sabojātas un mašīna nedarbojas.Vai ir iespējams pašiem nomainīt,vai jāsauc meistars uz mājām.Kur tās var nopirkt un vai atkal nenobloķēsies?

Hoover veļasmašinai pēc cikla beigām paliek iekšā ūdens.
Re: iveta

Visdrīzāk filtrs aizsērējis.

bija tā-ūdens no rezervuāra negāja prom prom,uzstādīju diagnozi-beigts sūknis un pasaucu meistaru.Meistars izņēma filtru un tur riktīgs filca gabals.Saimniecīt,sūknis kārtībā,filtru vajag tīrīt! Tad atcerējos,ka mazgāju suņa segu. Tā man meistars par 12,00 ls iztīrīja filtru.Vēl tagad smejos......

Ja veļasmašīna nojūk, pieredze man un apkārtējiem rāda, ka jāpērk jauna. Salabo, bet pēc neilga laika atkal čupā, zaudēta nauda, laiks .... un nervi. Nauda par labošanu + jaunas cena = dārgi. Veļasmašīna iet 5 - 8.g., ja tā intensīvi katru ned. mazgā, tad sāk čakarēties.

tev laikam tiešām fitrs būs pie vainas

to ūdens padošanas vārstu var pamēģināt ārstēt šādi -

1.noslēdz ūdensvadā ūdeni
2.atvieno lokano šļauku pie veļasmašīnas, iztecina no šļaukas to ūdeni kas tu palicis
3. ar knaiblēm no veļasmašīnas ūdens pievades cauruma izvelk sietiņu, iztīra, noskalo un ieliek atpakaļ
4. pievieno atpakaļ lokano caurli.
5. izlēdz mašīnu kādā no mazgāšanas režīmiem. Tā grib ņemt ūdeni, attaisa vārstu - bet ūdens ta nav - jo nav attaisīts stāvvads! Mašīnai acis kubā! Ko nu?

UZMANĪBU! patiesības mirklis! Tagad atgriez ūdensvada ventīli! Sākumā saspiestais gaiss un pēc tam ūdens ar lielu sitienu kā ies cauri vārstam, tā viss nostāsies savās vietās!

Kaa nomainit gultnjus velas masinai vai vajag specialo ieriici kas nonem.

Kaa nomainit gultnjus velas masinai vai vajag specialo ieriici kas nonem.

velas masina beko, iestrega skalosanas rezima iesledzas un tulit atsledzas ko darit

izņemt drēbes no mašīnas un pēc vecmammu metodes-ar rokām pabeigt ciklu! tad Beko prom uz remontdarbnīcu!!!

Man laba pieredze ar meistaru Valdi.Ātri un kvalitatīvi saremontēja veļasmašīnu t.29511258

Paldies Janai ! Tiešam labs meistars Valdis. ĀTRI un kvalit. saremontēja manu veļasmašīnu.Iesaku citiem veļasmašīnu remonts Valdis t.29511258
veļasmašīnu remonts

Man veļasmašīna sāka ņemt daudz ūdens,līdz beidzot tā pārplūda ,jo ūdens nāca pa augšu ārā.Pirms tam bija meistars un it kā iztīrīja cauruli,bet viss sākās pamazām no jauna.Kas varētu būt par vainu?
Veļasmašīnu remonts

Jā, meistars Valdis tik tiešām ir labs! Prot to lietu novest līdz galam! Iesaku pamēģināt... 29511258
Re: Veļasmašīnu remonts

paldies par viedokļiem. Manai veļasmašīnai tūlīt būs 9 gadi, vakar kaut kas nosvila un arī negriež. Netērēšu naudu un laiku remontam, pirkšu jaunu!
p.s. jau pasen ievēroju, ka tehnika nu jau reti kalpo ilgāk par 9-10 g. (anyway-televizors vai veļasmašīna), bet kādreiz kalpoja pat 14 un ilgāk gadu. Bet biznesam kā zināms, liela vara. Vajag, lai cilvēki pērk biežāk.

ha! Man Bosch, 13 gadi (pagājušomēnes tikai spirāli nomainīju), dūc kā bitīte. Meistars teica, ka Bošam tas tikai pusmužs - Vācijā ražotam. Nepērciet tikai Polijā, Turcijā ražotās!

nu Bosch, Elecrulux -tas ir viens, bet nepērciet ne Beko, ne Haier, ne citu švako firmu tehniku, citādi var gadīties, ka salūzīs, kolīdz beigusies garantija un ieguldīsiet remontā paprāvu naudu. Man tā bija, bet kad ar pretenzijām griezos Beko veļasmaš.servisā, sāka uzbrukt-tipa noteikti nelietojāt pietiekami atkaļķotāju u.c. nepareizi ekspluatējāt. Un neko nepierādīsi un nepanāksi. reāli remonts izmaksāja 1/2 no jaunas v.mašīnas cenas..

iesaku meistaru, kura telefons ir 26596707 - diemžēl vārdu neatceros, jo saglabāju telefonu kā "Veļas mašīnas remonts". Saremontēja ātri un labi. Un nedārgi un darbojas pēc remonota jau divus gadus.

meistars valdis tel 29511258 palīdzēja ātri un par labu cenu

mans meistars teica, ka atkaļķotāji nafig nav vajadzigi. Paksaiti naudu, cik izdod par tiem un paskaties spirāles cenu. Saliekot svaru kausos - par labu - bez atkaļķotājiem.
Labs, zinošs, profesionāls meistars (visu savu apzinīgo darba mūžu) - mob. 26520646. Iesaku, jo pašai patika.

Šeit atradu maistara Valda tel 29511258, sarunāju, izsaucu un veļasmašīna atkal darbojas. Iesaku!:)

Es arī tepet atradu meistara Valda telefonu. Tiešām lielisks - stundas laikā bija klāt un mašīna atkal strādā. paldies!

Valdis pats sevi reklamē!!!

Ieslēdzot mašīnu sāk ņemt ūdeni un neatslēdz to , līdz sāk nākt pāri.
Ko darīt, cik varētu maksāt remonts?
Marka ARDO IL800X.

Man gan Valdis tikai nokāsa naudu un nepalīdzēja

Man ir BOSCH WFC2062. Sāka smirdēt pēc degošiem vadiem. Ko iesakāt ? Mazgā bez bēdu, bet bail lietot.

Man ir BOSCH WFC2062. Sāka smirdēt pēc degošiem vadiem. Ko iesakāt ? Mazgā bez bēdu, bet bail lietot.

Plastikāta gabali apģērbam mazgāšanas laikā pa caurumiņiem ielidoja kkur iekšā mašīnā. Mazgā labi, bet trakoti grab. Ko darīt, pie kā vērsties, un cik tas izmaksā?

Paldies par info, Valdis tiešām ir labs, uzticams, ātrs un zinošs meistars!
Iesaku, ja radušās problēmas ar veļas vai trauku mašīnām.

Lieta tāda - veļas automāta programma iet, ūdens uzkrājas kkur automātā - bet pats automāts kādā brīdī vispār apstājas un neiet...!!!! Uz el. displeja parādās F... un mirgo visas gaismas!!!!! Apm. tā!!!! Ko tas nozīmē?????

Es arī neiesaku Valdi, atbrauca paņēma naudu par diagnostiku un aizbrauca. Atstāja ļoti neprofesionālu iespaidu. Vispār tas ir labs bizness, izlikties par meistaru, apstaigāt salūzušo veļasmašīnu īpašniekus, kaut ko nenoteiktu pateikt, ka, piemēram remontēt nav izdevīgi utt. savākt naudu par tā saucamo "diagnostiku", ieteikt tomēr pirkt jaunu un čau! Labs bizness No katra dzīvokļa pa 5ls un diena nav veltīgi pavadīta.

Labdien,salūzušo veļas mašīnu īpašnieki.
Neapmierinātā ' ' kliente' ' ,ja tas ir tik vienkārši kā .....izlikties par meistaru, apstaigat salūzušo veļasmasīnu īpasniekus, kaut ko nenoteiktu pateikt ,ka ,piemeram remontet nav izdevīgi utt. savākt naudu par tā saucamo ' ' diagnostiku,ieteikt tomer pirkt jaunu un čau!. No katra dzīvokļa pa 5Ls..........tad man jāsaka, ka šī ir Jūsu biznesa ideja un ja jūs to uzskatat par lielisku un jums pieņemamu ,Tad realizējiet to.Nebārstiet savas biznesa iespējas internetā,ja Jums paveiksies,Jums ar labiem meistariem dzīvē vairs nebūs jatiekas. Jūs varēsiet tiesām nopirkt sev jaunu veļas masīnu....Veiksmi!
Un ir tads labs teiciens....ka ir klienti,kurus labāk ir atdot konkurentam.....manuprat Jūs lieliski iederaties šajā kategorijā.
Tātad,iesaku meistars Valdis tel. 29511258. Pie manis atbrauca ,šajā aukstajā ziemas dienā no Ulbrokas līdz Imantai(nez vai viņš nāca kājām?) un nepaņēma ne santīma,jo problēma atrisinājās pati, lai arī es biju gatava maksāt 5Ls pilnīgi noteikti ,jo degviela,laiks un transports arī kaut ko maksā.Tā bija reklāma meistaram, jo 5Ls ,tas ir lēti. Meistars man teica,ka par diagnostiku viņš naudu neņem. Lai zvanu ,ja tiešām kādreiz vēl vajadzēs....Tads ir mans stāsts.

Man viņš uzreiz pa telefonu vēl runājot pateica, ka vizīte maksās 5Ls. Varbūt, Zaiga, jūs viņam graudā samaksājāt, tad jau gan būtu neērti vēl ņemt naudu.

mdaaaaaaaaaa

Ko dariit, ja ir noblokjejushas durvis, kad ir izmazgata vela.Durvis nevar atvert!!

Valdis svoločs noplēsa 20ls un pēc mēneša atkal neiet!!Es šim zvanu - euuu, a nu ka atdod 20ls. Šis saka - neparko un pa 5ls atnāks paskatīties kas ta atkal vainas.. vai tas ir normāls meistars?

Nu man bij jāpasūta kaut kāda detaļa un 10 dienas jāgaida un uz šo laiku kamēr veļasmašīna bij prom Valdis atveda un pieslēdza rezerves mašīnu,tā kā baigi labi sanāca.Forš meistars varu pateikt visiem iesaku.tel.29511258

Milie cilveki. Vis labakie meistari par velas masinam ir jelgava aspazijas iela.cali manu dargo elektroluxsu ,kurs maksa 657ls .sataisija pa kapeikam.kautgan .tur pie pasazas laimdotas katolu iela.baigo piki paprasija par remontu 110 .ls ateicu.aizbrautsu pie jazepa un martina.vini sataisija pa 30 ls.un strada bezs problemam..

Valdis tik tiešām pats sevi reklamē, visur viena valoda :)

Man arī ir aizdomas, ka Valdis par sevi šeit raksta pozitīvā gaisotnē.

apsolu visus informēt.....Valdis solijās remontēt ,pēc tam uzrakstīšu vainu, cenu,ātrumu un attieksmi.

stundas laikaa atbrauca Valdis,nomainija sukni ,samaksaju 15€,esmu apmierinats viss stradaa.Visiem iesaku labs meistars Valdis t.29511258
Re: Veļasmašīnas siksnas maiņa

sveiki!
kā nomainīt siksnu samsung veļas mašīnai?siksna izkrita pa apakšu.
siksna vesela.

varbūt kāds lietpratējs var detalizēti izstāstīt kā var/nevar mājas apstākļos uzlikt atpakaļ siksnu.
Re: Veļasmašīnas nenoslēdz durvis

Sveiki!
Vai kāds zina kāpēc Veļasmašīna Samsung P1001 nenoslēdz durvis? Lieta tāda, ka viss ir ok ar mazgāšanu un visu pārejo. Attaisu durvis piebāžu drēbes, saspaidu progu un nospiežu palaišanas pogu, bet viņa sāk pikot un rāda kļūdu. Sākuma nevarēju saprast v čom dela, a vēlāk sapratu, ka durvis vaļā, un kamēr durvis nav aizslēgtas nekas nenotiek. Tad es tās durvis drusku pakustinu un viņa sāk darboties. Tagad man durvis jākustina jau 10min. Kur varētu būt vaina?
veļas mašīna nesilda ūdeni

Veļasmašīna ,,Indesit",kalpo 10 gadus,pēkšņi vairs nesasilda ūdeni nevienā no režīmiem,arī uz centrifūgu jāpārslēdz manuāli.Skaidrs,ka mikroshēma...Bet vai jāved tādēļ uz darbnīcu?Nedzīvoju ne Rīgā,ne Rīgas tuvumā
nestrādā dentrifuga

somu UPO compact 1000 ar mehanisku slēdzi 10 gadu veca
Re: nestrādā dentrifuga

Paldies Jums par ieteikumiem un bezmaksas reklāmu,sakarā ar Valdi. Piezvanīju Valdim t.29511258, atrisināja problēmu īsā laikā par 15 eiro.
Kaprona zeķīte bija nosprostojusi veļasmašīnu tā, ka ūdens nenotecēja.
Mainīju režīmus, tā un šitā, nesapratu kur problēma. Domās jau apsveru nepatīkamu ideju- pirkt jaunu veļasmašīnu.
Sanāk, ka Valda labā slava te turpinās jau 7 gadus.
Re: nestrādā dentrifuga

Paldies Jums par ieteikumiem un bezmaksas reklāmu,sakarā ar Valdi. Piezvanīju Valdim t.29511258, atrisināja problēmu īsā laikā par 15 eiro.
Kaprona zeķīte bija nosprostojusi veļasmašīnu tā, ka ūdens nenotecēja.
Mainīju režīmus, tā un šitā, nesapratu kur problēma. Domās jau apsveru nepatīkamu ideju- pirkt jaunu veļasmašīnu.
Sanāk, ka Valda labā slava te turpinās jau 7 gadus.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTS/ -E ZVANU CENTRĀ
Nordea Bank AB Latvijas filiāle
Konkurss beidzas 2015-01-15

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Piedziņas nodaļas vadītājs/-a
MD Investīcijas (crediton.lv)

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.