Nodokļu un darba grāmatiņa

stāšos oficiālā darbā, pirmstam nekur un nekad neesmu strādājusi, vai kāds var pateikt kur man dabūt nodokļu/darba grāmatiņu, kas nepieciešama stājoties darbā???? paldies iepriekš.
Re: Nodokļu un darba grāmatiņa

Darba grāmatiņas vairs nav. Nodokļu grāmatiņu dabūsi sava rajona VID nodaļā.

Paldies, un kā es viņu varu dabūt? Vai vienkārši iet un jautāt, ka man vajag nodokļu grāmateli? Sorry,ka tik stulbi jautājumi, bet man šīs lietas ir svešas! :)

piezvani, pajautā: http://www.vid.gov.lv/default.aspx?tabid=12&id=478&hl=1

te ar var izlasīt: http://www.likumi.lv/doc.php?id=25140 ;)

aizej ar pasi un dabūsi

paldiesiņš pff! :))

ir kkas jamaksa par to nodoklu gramatinu ? jebshu par velti ?

Man bija jaamaksaa 10 Ls,bet peedeejo reizi LV straadaaju 94 gadaa kad veel bija vecaa parauga darba graamatinas,un ViD man apgalvoja ka jauno esot izsuutiijusi uz Riigas adresi,kaut gan neko neesmu saneemis,taa ka pienemu ka tie 10 Ls bija kaa sods.UN KAADA VELLA PEEC ES BRAUCU ATPAKAL!!!!!Nosaujiet mani....

amm man ari ir jaut par so pashu temu. Cik ilgi si lieta kartojas_nav ta4u nezcik dienas, ne? aizieshu un man vinju uztaisiis tajaa pashaa diena?
un vel_kadi dok vajadziigi liidzi?

Jāmaksā ir tikai par nodokļiu grāmatiņas dublikātu, ja ir nozaudēta. Aizejot ar pasi sava rajona VID klientu apkalpošanas zālē jāpaņem rindas numuriņš uz "algas nodokļu grāmatiņas". Grāmatiņu saraksta un sazīmogo turpat uz vietas - var nest mājās. Nav nekādas nozīmes, ar kādu datumu pēc tam tiek noslēgts darba līgums, jo uzņēmums pēc tam pats sniedz ziņas VIDam. Vari kaut vai gadiem glabāt savu tukšo grāmatiņu, ja nestrādā.
Pirms sāc stradāt, painteresējies, vai neesi kādam no vecākiem iereģistrēta nodokļu grāmatiņā par apgādājamo. Tad vajadzētu izrakstīt, lai pēc tam mātei vai tēvam nepieprasa nodokli atmaksāt.

Nu kādreiz bija tā, ka ja pirmo reizi ej izņemt nodokļu grāmatiņu, tad vajadzēja izziņu par deklarēto dzīvesvietu, bet varbūt, ka tagad vairs nevajag.
Visabāk piezvanīt uz VID un pajautāt, kādus tiesi dok. vajag,, ja pirmo reizi izņem nod. gr.

Neko vairāk kā pasi nevajag, viss viņiem ir dztubāzē

a ja es dzivoju citur
piemeram es dzivoju riga bet deklarets esmu gulbene
kas man tiesam jabrauc uz gulbeni lai dabutu to papira gabalu
riga nevar vinju dabuut? paldies

Vai pilgadigs berns var pats izrakstities no vecaku nodoklju gramatinjas ja piemeram mate vai tevs netiek vai nevar pats izrakstit mani?

bet ja es dzīvoju pašlaik Rīgā un esmu deklarēta Madonā vai tiešām man tagad jēkratās uz Madonu tikai dēļ tās grāmatiņas? Rīgā to nevar izdarīt?

Kura rajona es varu izrakstit mamu no savas nodokļu kramatiņas,tas var iebkura vai tikai kur deklarets? piemeram es dzivoju pljavniekos bet Brivibas iela 214 es varu izrakstit? paldies.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Dzesēšanas un kondicionēšanas projektu vadītājs/-a
Baltic Master

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
MEKLĒJAM PĀRDOŠANAS TALANTUS!
BALTA AAS
Konkurss beidzas 2014-10-30

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.