Pulkstenis kā dāvana

Gribu vīram dzimšanas dienā dāvāt pulksteni. Bet kaut kur lasīju, ka dāvināt pulksteni - ir skaitīt stundas.Piem.,ja darbiniekam no darba uzdāvina pulksteni , tad būs jāiet prom. Man kādreiz darbs uzdāvināja smilšu pulksteni (suvenīru) un pēc kāda laika mainīju nodaļu, tiesa gan tajā pašā darba vietā.
Ko jūs domājat?
Re: Pulkstenis kā dāvana

nu šamais jau ar neies prom,tik nomainīs nodaļu... ;)))

Nez, man dzheks uz dz.d. uzdaavinaaja pulksteni un peec gada ar vinju appreceejos. Laikam ar skaitaas, ka nomainiiju nodalju (statusu) ;)
Bet kas notiek, ja preceetam uzdaavina, bail ij domaat! :)

es arī šitādu biju dzirdējusi - ja dāvinātais pulkstenis apstājas, tad pārtrūks attiecības ar dāvinātāju. Tā pēc, lai neko nesabojātu, labāk neko nedāvinu.

sogad vīram uzdāvināja 2 pulksteņus! nez kur ta šis tagad ies?

Vīrs man arī 2 pulsteņus ir uzdāvinājis, es tik vēl turpat vien tupu.

hmmm nu nez - es jau ar it ka visam shitam manjticibam ipashi neticeju, bet...draugs man uzdavinaja pulksteni, tas pec laika apstajas, tad es vinjam uzdavinaju chibas (par ko ari medz teikt, ka uz shkjirshanos) un tad ari izshkjiramies :( Tagad gan esam atkal kopa un taadas davanas nosolijamies vairs viens otram nedavinat :))))

davinat pul;ksteni-ire dot laiku.. pozitiva zime.

Nu man pirms apmēram 23 gadiem vīrs uzdāvināja pulksteni un šovasar atzīmēsim jau savu 26-to kopdzīves gadadienu! Arī es pirms kādiem gadiem 10 vīram dāvināju pulksteni. Tā ka nekas jau slikts nenotiek!
A pa tām čībām runājot, es vairākus gadus tradicionāli uz Jauno gadu vīram dāvināju čības, lai viņam tās nebūtu jāmeklē svešās mājās, bet gan tikai savējās...

man jau shkjiet, ka jebkura maanjticiiba saak darboties tad, kad pats pa to saak domaat i saak ticeet
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTS/ -E (T/C SPICE, T/C ALFA, FILIĀLES "TĒRBATA" UN "NORDEA
Nordea Bank AB Latvijas filiāle
Konkurss beidzas 2014-11-13

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Lawyer
TX Solutions

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.