laulibas skirsana

taa nu ir sanaacis ka veelos skirt lauliibu, bet nezinu, kas iisti ir jaadara, ar ko jaasaak?? skatiijos likumos un taa.. bet vai es to pati varu izdariit bez juristu paliidziibas? luudzu luudzu ja kaadai ir pieredze shajaa jautaajumaa, padalieties ar info.. man veel iisti galva nestraada..viiirs tik kapaa uz smadzeneem..es taa vairs nevaru..gribu shkjirties..

paldies!
Re: laulibas skirsana

griezies pie Elizabetes Bruksles.
A kurš no jums būs pieteikuma iesniedzējs? No tā atkarīga tiesas piekritība (pēc jūsu dzīvesvietas). Aizej uz tiesu, varbūt gadās laipnas būtnes, kas visu paskaidros. Nav nekas sarežģīts, grūtākais, ja jādala manta. Bez tam, noteikti lētāk ir pašiem sadalīt mantu - vienošanās par mantas sadali, ko apstiprina pie notāra. Ja tiesa dalīs jūsu mantu, būs jamaksā % no kopējās vērtības (ja līdz Ls 1000 - 15% utt), bez tam, ja dalīsiet nekustamo īpašumu, lietu sūtīs uz apgabaltiesu, kas visu paildzinās un sadārdzinās.

Es pati iesniedzu laulibas skirsanu pirms daziem gadiem.Bija vienkarsak,ka iedomajos:pieteikumu palidzeja sagatavot jurists turpat netalu no Centra rajona tiesas (vari izveleties jebkuru juristu,jebkur).Par sastadisanu samaksaju,skiet,11 ls vai 7 ls,neatceros.Iesniedzu un tad laikam pec 1 men. vai 2 men. uz oficialo dzives vietu abiem tika atsutits ielugums uz tiesu:-)Tam,kurs iesniedz,valsts nodeva tagad esot 50 ls,ari jurists noteikti izmaksa dargak (par pieteikuma sastadisanu).

es jau "ģimene un bērni" sadaļā tev atbildēju. Bruksle domājams prasa ļoti dārgi.

Ja interesē juridiskā palīdzība, uzraksti meilu

Esmu juriste. Ja ir interese varu sastādīt prasības pieteikumu par laulības šķiršanu un atbildēt uz tevi šajā sakarā interesējošiem jautājumiem. gaidīšu info uz meilu.

Pie E.Bruksles... nu sorrriiii.....

Pii-Aaars jau šamai labs ir uztaisīts, taču painteresējies juristu aprindās, kāda šai slava un vai ir tik izcila, par kādu uzdodas....

Sazvani (kaut pec tel. gramatas) kadu juridisko kantori, noskaidro cik maksa 'Laulibas skirsanas pieteikums".Pec pieredzes -10-20ls.Īsi un ātri tādu uztaisi kopigi ar piemekleto juristu, tad vajag laulibas apliecibas kopiju un tad dodies uz sava (pec dzivesvietas) rajona tiesu.Tur paskaidro sekretariata vai kanceleja, ko gribi, tad tev iedos konta numuru, kur tev bus jaiemaksa Valsts nodeva par laulibas skirsanu 50ls.Tad aizteci uz tuvako banku un samaksa. Tad bankas čeku un citus papirus iesniedz tiesā un gaidi, kad tev atsutis pavesti par tiesas dienu.Bet labak sac ar to, ka piezvani uz sava rajona tiesu un pasaki, ko gribi un kadi precizi papiri vajadzigi, jo ir nianses-vai grib dalit mantu, vai ir bērni, vai kas cits. Tad var būt vel papildus manis minetajiem papiriem vel citi.Veiksmi.

paldies!

Nu nezinu man pieprasījums tiesai par šķiršanos izmaksāja 60 ls , kā vēlāk izrādījās pat bija klūdains ,tātad ne visai zinošs advokāts.Un pēc tam kad zvanīju necēla klausuli(tas bija Eižens Leimanis Brīvības 291)

Redz, lietiņa ir tāda, ka mūsu stulbā latvju tauta (lasi- skopuļu bars) nav iemācījušies ja arī par jurista (tāpat kā automeistara, zobārsta) pakalpojumiem ir normāli jāmaksā... a ja sāk skraidīt pie viena, pie otra ...lai tikai lētāk būtu, tad arī ir šāds rezultāts...

Beidziet vienreiz žņaugties & atrodiet vienu juristu, pie kura pastāvīgi griežaties, nemētājieties pa pasauli apkārt, tad arī viss būs bumbās un visi pieteikumi būs pareizi....

maizi var aiziet nopirkt veikalā, taču ar šīm leitiņām ir drusku citādāk...

mes gribam skirties bet abi atrodamies uk ka to var izdarit un kur mums jagrizas vai tas vispar ir izdarams nebraucot uz latviju
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Dzesēšanas un kondicionēšanas projektu vadītājs/-a
Baltic Master

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
INFORMĀCIJAS SISTĒMU INŽENIERIS
CV-Online Latvia klients
Konkurss beidzas 2015-01-07

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.