apsaldets urinpuslis

Kaut ka esmu pamanijusies apsaldeties. Biju pie daktera, izrakstija zales, bet neskiet ka paliek vieglak.

Varbut kads no pieredzes var padalities - kas palidz izturet sis sapes??? Ok, antibiotikas, miltenaju teja, ko vel var darit lietas laba?? Un apmeram pec cik ilga laika var ceret, ka bus kaut nedaudz nesapigak iet uz tualeti??
Izmisums...
Re: apsaldets urinpuslis

Es šādā gadījumā iedzeru Furadoninu (laikam tā viņu sauc), man gan uzreiz kā ar roku noņem sāpes,jau pēc nepilnas dienas!
Vannā ar siltā pasēžu,jair laiks !

Ja ir ārsta recepte, tad var pirkt Furamag

Pajautā www.farmacija-mic.lv Tur tieši par zālēm varēja jautāt

Pats labaakais,ko esmu dabuujusi, ir Cistenal pilieni. 3 reizes dienaa 3-5 pilieni un nonjem drausmiigaaas saapes.

Paldies.
Vispar pret sapem esmu loti izturiga, bet nu sito pat man ir gruti izturet...

fitoliziinpastu padzer kaadu nedeelju ja ne divas, tieshaam labs, arii profilaksei peec tam!!!man peec guleeshanas slimniicaa ar cistiitu dakteris meenesi teica, lai dzeru sho, dzeeru un tpu,tpu,tpu tieshaam labak palika!!!arii tagad veel gadu peec taa dzeru ik pa laikam profilaksei!arii dzeervenes labi eest, granaataabolu sulu dzert!bet izaarsteet var tik ar zaaleem!!!un analiizes ik pa laikam jaanodod kameer nav to bakteeriju!

Cik ilgi jau dzer zāles?
Man savlaik arī bija šāda ķibele. Izraxtīja antibiotikas, kuras dzēru, dzēru, bet labuma nekāda. Aizgāju vēlreiz pie ārsta, kurš mani nosūtīja uz analīzēm, ko laikam sauca par urīna uzsējumu. Rezultātā konstatējās, ka pret izrakstītajām antiobiotikām esmu neuzņēmīga...Dabūju citas. Palīdzēja.

Man te taada sena vecmaaminjas recepte.Izvaariit kartupeljus ar mizaam(var tikai mizas),ieliet to uudeni kaadaa spainii un paseedeet virs taa tvaika.Tikai nedaudz jaaljauj atdzist,lai nesadedzinaatu sev tur visu.Ljoti laba lieta-patiesham paliidz,ja nu vieniigi nav pavisam viss sachakareets.Vismaz taa riebiigaa sajuuta paaries daudz aatraak.

Sitas ir paziistams :((((!!
Es arii apsaldeeju pagfaajuso gadu, l;abi padzeeru zaales paargaaja, bet pie mazaakaas veeja puusminas saakaas atkal. Bet taa kaa es ar jogu nodarbojos, tagad man taa kibele ir pargaajusi, nu vismaz nava taadas briesmiigas saapes.
varu ieteikt, lai nava jaadzer zaales, vari izdzert 1 litru uudens vienaa reizee, tad vari paseedeet uz radiatora, bet ne uz tvaikiem, jo tad var rasties seeniite. Vislabaak ir regulaari no riitiem pastaaveet uz galvas, vai arii sveciitee, lai dibens gaisaa, arii paliidz :)))!
Lai tev veicaas, galvenais silti apgeerbties vienmeer, kjaabuut kaajaam siltumaa un mugurai!!!

To fitolizīnu tiešām padzer. Pretīgs jau bez gala, bet labs.

Bet tas fitolizins ir recepsu medikaments jeb var dabut tapat? Man daktere ieteica norfloksacinu.

Bet dzert litru udeni - ja jau uz WC iet tik sapigi, tad lai tik daudz dzertu, sevi pamatigi psihologiski jaapstrada...:)

Ieks litra uudens, jau fiska taada, ka infekcija izskalosies aaraa:)), es tac pati taa daru- nekas tur nesaap tikai labaak paliks, bet jaatziist, ka laikam jau katram sava metode, arii tev driiz taadas buus :)

Piekriitu Dinai - Cistenal pilieni/tinktuura, bezrecepshu med. maksaa latu. Tas veel no seniem laikiem labs liidzeklis.

Fitoliziins nav recepshu medikaments, taa buus taada kaa pasta (taadaa nesmukaa:)bruunaa kraasaa un ar specifisku smarzhu un garshu)!Nav jau nekas garshiigs, saakumaa dzeeru ar degunu ciet, bet pieradu un tagad nav probleemu!Un, ja paliidz, tad man vienalga kaada garsha, tik dzeru!!!:)

dzervenu sula (izspiesta), nedaudz atskaidita ar udeni, lielos daudzumos. lenam, bet paliek labak, protams, apvienojuma ar antibiotikam, ja konstatetas bakterijas

Furodonīns un fitolizīns tiešām labi. Un daudz jādzer, ļoti daudz - tikai ne jau fantas un kolas, bet tējiņas un morsiņus, lai ātrāk visas tās rebeklības izskalotos.

Pašai bija un diezgan bieži - aukstajā laikā staigāju frotē biksītēs, kājas siltumā, pat vasarā ar basām kājām nē un kaut kā pārgāja jau vairākus gadus netraucē. un medikamentus lietoju nevis tad, kad jau slikti, bet tiklīdz sajutu mugurā tādu kā smagumu.

nezinu ka lai tiek vala no tas pretigas sajutas.vakara jaiet uz darbu bet tada sajuta ka paiet nevaru. tikloti sap. ko dariit, lai mazinatu sapes

Nopērc aptiekā tēju *Species urologicae* ļoti palīdz, bet tieši šo un nevis kādu citu! Vari noprkt arī tās dzērveņu koncentrāta tabl.laikam sauc Urinal Plus,jeb dzer tādu stipru dzērveņu sulu, bet ne jau katrs kunģītis to uzņems:))))))
Arī es bieži rudeņos saslimstu ar to pašu------- man vienmēr ir mājās ģim.ā. izrakstītas FURAMAG caps.- kā sajūtu to nepatīkamo sajūtu- tā iedzeru.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
APVIENOTO PAKALPOJUMU CENTRA DIREKTORS/-E
Allnex
Konkurss beidzas 2014-07-27

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Ražotnes iekšējās loģistikas eksperts/-e
Starptautisks uzņēmums

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.