zoba implants - info ludzu!

Kadai ir tads ielikts? Cik maksa un kada ir pati procedura? Un kadas sajutas pec tam? Vai netraucee? Paldies!
Re: zoba implants - info ludzu!

Nu es gan esmu Kāds :)) Es vairs neatceros cik maksāja laikam 350 Ls viens ar visu operāciju, lai ieliktu taisa operāciju kaulā ievieto skrūvi, kura pēc tam tur ieaug un uz tās skrūves pēc tam skrūvē zobu virsū man to taisīja Stomatoloģijas institūtā. Tas zobs pēc izskata ne ar ko neatšķiras no īsta zoba.Un netraucē.

Tiesam tik dargi? Biju domajusi uz kadiem paris simtiem...Bet ko darit - jaliek vien bus...

Nesen bija laikam "praktiskajaa latvietii" pamatiigs raksts.
Cenas ir 500-570 ls.Arii es apsveru sho iespeeju,taadeelj intereseejos.Apskaties arhiivaa,nesen buj shii teema(Laikam 03.01)

Implantu var ielikt, ja zem tukšās vietas apakšā ir kauls, kurā to skrūvi ieskrūvēt. Ja kaula nav vai tas par plānu, par implantiem nav ko domāt. Tā ka vispirms konsultācija un rentgens...

Janvari, diez vai tev bus taisnina, jo man apaksa kaula nav, bet zobarste ieteica likt implantu, bet par to neko nemineeja.

Viss ir vienkaarshi. Ja kaula nav peitiekoshi tad vinju transplantee no citas kjermenja vietas.
Re: ku!

Ku, nemuldies:))) Liek kaut kadu bleka skruvi ta kaula vietaa...:) Mani tik mulsina tas cenas - bez man riktigas plastiskas operacijas limeniii.
Re: ku!

Es biju uz konsultāciju ARSā un viņi pēc rentgena pateica, ka no vairākiem trūkstošajiem zobiem tikai viena vietā var likt implantu, jo citur nav kaula apakšā. Skrūvi skrūvē kaulā nevis miesā, tā kā loģika tur ir...

To: ku! Vai Tu varētu arī pateikt no kuras tieši ķermeņa vietas to kaulu ņem transplantēšanai?????
Re: janvaris

Pirms cik gadiem tad Tu to dariji? Tapec jau tas ir implants, ka liek pavisam jaunu zobu ieksa - ar visu maksligo sakni. Ja apaksa ir sakne un tai virsu uzsprauz zobu, tas nemaz neskaitas implants. Vismaz man ta paskaidroja Stomatologijas Institutaa...

Ja sakne vēl ir, liek inlejus, mākslīgo zobu virsū. Maksā 20+100 Ls. Ja trūkst vairāki zobi vajag likt plati vai tiltiņu, būs lētāk. Tā naudiņa var citur noderēt!

Nu taa, varu apskaidrot te daziem to, kaa liek implantu tad, ja kaula vairs nav .. - tajaa vietaa ieaudzee kaulu! Tas var vilkties vairaakus menesus. Tobis tiek savejie audi kopaa ar maksligaam granulaam saaudzeeti kopaa. kad tas ir saaudzis, tad tur talaak var straadaat ar skruuveem.Vismaz man taa taisa. Un tas ir no sodienas prakses, nevis pirms paris gadiem. Ta ka ir iespejas likt implantis ari tad, ja ar savu kaulu ir problemas.

Samila-un cik tad maksaas viens zobs+kaulu audzeeshana?Tur jau ar 500ls netikt cauri?

kaula audzeshanai skataas pec porcijaam, cik daudz tur nepiecieshams . Viena porcija Ls 250, bet nu ar vienu laikam reti iztiekot.Tad zobs ar visu skruvi Ls 650. Nu kaut kaa taa bija.

noņem no kaunuma kaula, lai kūsis pārāk neizspiežas
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Būvdarbu vadītājs/-a ar pieredzi augstceltņu projektos
Starptautisks celtniecības ģenerāluzņēmējs

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
PROJEKTU MENEDŽERIS/-E (DARBAM AR ELEKTROMATERIĀLIEM)
ElectroBase SIA
Konkurss beidzas 2014-08-31

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.