Dzemdes kakla iekaisums

Sveikas, vakar biju pie ginekoloģes. Šī man uztaisīja dzemdes sonogrāfiju un pateica ka man ir dzemdes kakla iekaisums, es protams šokā, a viņa saka, ko tu streso, ka tas tāpat kā kakla vai rīkles iekaisums un viss!!! joprojām esmu mazliet šokēta...viņa man pat nevarēja paskaidrot no kā tas ir un kapēc un ko lai es tagad daru? cik tas ir nopietni? no kā vispār tāds iekaisums rodas? es noteikti mainīšu ginekoloģi bet pagaidām kamēr gaidu rindā pie nākamās esmu samērā satraukta...vai kādai tā ir bijis? no kā? kapēc un cik tas ir nopietni? vai man jādzer kādas zāles? goda vārds esmu sabijusies.... :(
Re: Dzemdes kakla iekaisums

nu vai tad ārste Tev neko nepateica? & zāles arī neizrakstīja?

nevajag stresot. Jāārstē gan. man arī bija neliels iekaisums, bet no kā to gŗūti pateikt. Lietoju polygynax svecītes un gandrīz pārgāja, tad man teica, lai nāku pēc gada. Vispār nekas traks neesot

nu tur jau tā lieta ka ārste man neko nepateica, ne kas jādara , ne kādas zāles, esmu dusmīga uz viņu - nu kā tā var, es teicu ka esmu sabijusies a viņa man pretī ka tas jau tas pats kas ka kakls būtu iekaisis un klepus būtu....pats galvenais ka es nezinu no kā tas ir....no kā tas varētu būt? "es" - no kā tev bija šis iekaisums???

iesaku atrast runīgāku un iejūtīgāku ārsti.

Lai arī kā tur būtu ar to dakteri, bet tradicionālās medicīnas pārstāvji vairumā gadījumu nevar pateikt, NO KĀ ir slimība. Labākajā gadījumā prot ārstēt.

Satraukties nudien nevajag, cik nu zinu, tā lieta ir ārstējama - aizej gan pie cita daktera.

paldies visaam par atsauciibu...bet vai ir kaadi vismaz minejumi/varianti no kaa taads iekaisums var rasties???

man ari ta bija, ginekologe pasmereja vienu reizi ar specialu smeri tur un viss o.k.

man tas iekaisums ari neskaidrs- izteica minējumu, ka pēc piena sēnes tur kaut kas iekaisis un gājis uz priekšu

....tātad īsti mēs neviena neko nezinām....brrr! jāraud pilnīgi...

Kapēc jāraud?Tam nav noteikta iemesla.Kā tik sievietei sākas MR,tā ir iespējams šis iekaisums,kurš ne par ko neliecina.Aizej pie normāla ārsta,apstrādās ar zālēm un miers mājās.Galvenais-beidz taču gruzīties-visas slimības no nerviem,tikai sifiliss-no priekiem!Veseļojies!Galvu augšā,ir taču pavasaris!

Man arī tāds bija. Tiešām nekas traks nav. Man tieši tāpat kā šeit vairumam kaut ko pasmērēja,padzēru kaut kādas zāles un viss ir labi. Kā man skaidroja,tad tāds iekaisums var rasties,piemēram, no sēnes, no apsaldēšanās, ja bijis tāds mežonīgāks sekss.

Man ar tāds ir, jāsāk ārstēt. Zini, daudzām jaunām meitenēm tādi iekaisumi esot. Ginekoloģe piededzina tur ar speciālu zāli utt. Un tad viss kārtībā! :)
Dzemdes kakla iekaisums

Sveikas meitenes! es nesen biju pie ginekologa un man ari atklaja ka man ir iekaisums un teica ka tas esot no ta ka nau MR,.. jo MR ir tada viela ka pienskabe un man nau bijis 2men,..jo vajadzeja lietot specialas zales bet lietoju tikai 1men vajadzeja 3men. man ari izraxtija HEXICON svecites lai palietoju 10 dienas un tad gan jau paries! esmu šoka ka vinja man nepateica kad man atkartoti janak lai parbauditu vai ir noversts iekaisums ar tam svecitem! man ir maziitinjs iekaisuminjs vinja ta teica!

Lasu Līgas vēstules un brīnos par sievietes stulbumu, jābūt pilnīgi aprobežotai,lai šitā ņemtos!!!!!Vai kad kakls sāp vai iesnas piemetās ar tāpat trako un netā plosies,kur esi to noķērusi?Šķiet,ka sievietei smadzenēs ir iekaisums,jo normāla,izglītota sieviete saprot,kas viņas ķermenī notiek un zin,ko nozīmē vārds IEKAISUMS. Arī man ir bijis dzemdes kakla iekaisums, tas var rasties, dažādu iemeslu dēļ, gan apaukstēšanās, ielaistas piena sēnes, gan mēnešreižu laikā ar laikā nenomainītu tamponu,gan peldoties,gan arī vētraina sexa laikā(īpaši mēnešreižu laikā), bet tas nav STS.Sievietei būtu jāpadomā par sevis izglītošanu un nav jāvaino ārsts nekompetencē,ārsts nav gaišreģis,lai zinātu,kur katra sieviete noķērusi iekaisumu. Jebkurā aptiekā bez receptes ir nopērkamas HEXICON 16mg svecītes,jālieto katru vakaru pirms gulētiešanas 10x.

Ari no hlqmidijam tads var rasties, bet gluzi vienaldzigi ari nedrikst uz to lukoties un pasharsteties ar svecitem, vajag panemt uztriepes un biopsiju jo tas var ari but sakums kam ljaundabigam. Esiet verigas atbildigas pret savu veselibu!
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Tehniskais koordinators/-e - Lietvedis/-e (500–750 EUR neto)
Būvniecības ģenerāluzņēmējs

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTS/ -E (T/C SPICE, T/C ALFA, FILIĀLE "TĒRBATA")
Nordea Bank AB Latvijas filiāle
Konkurss beidzas 2014-10-30

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.