dziednieki

Iesakiet labu dziednieku, kas reāli spēj palīdzēt. To dziednieku ir tik daudz, kā la saprot pie kura iet? Kā atrast savējo, kas attiecīgai kaitei var palīdzēt?
Re: dziednieki

Vislabāk cilvēks var palīdzēt pats sev, bez dziednieku iejaukšanās.
Iesaku palasīt V.Siņeļņikovu vai L.Vīlmu.

Es ieteiktu izmantot svārstu. Kad savāktas vairāku dziednieku koordinātes, ar svārstu pārbaudīt pie kura IR vētrs doties. Iepriekš ar svārstu vajag "vienoties" kā ir "JĀ" un kā ir "NĒ" t.i. rokā pasvārstīt svārstiņu piem. pa labi- pa kreisi "NĒ", turp-atpakaļ "JĀ". Un tā arī jautāt par katru dziednieku svārstam:"Vai šis dziednieks MAN var palīdzēt?".
Var izmantot izvēloties jebko: diētu, krēmu, pārtiku, utml.
Par svārstu noder diegā iesiets gredzens vai jebkurš cits atsvariņš.

Teorētiski jau tā ir, ka katrs pats sev var palīdzēt, bet reāli to nevar izdarīt vienā dienā un pat ne vienā nedēļā. Līdz tam ir jāizaug. Bez tam tas ir nopietns darbs.
Kamēr "aug", dziednieku var izvēlēties ar svārstu.
To dara tā: iesien diegā gredzenu un turot to aiz diega izšūpina (t.i. "vienojas") piem. pa labi- pa kreisi "JĀ", turp-atpakaļ "NĒ".

ŠAUSMAS! iepriekš pazaudē manu ziņojumu, bet tagad ieliek abus...

Paldies par ieteikumiem.
Vai ar svārstu nav tā, ka horizontāli tas rāda nē, vertik;ali jā.
Vai tie dziednieki nav specializējušies uzkādām kaitēm vairāk u.c. mazāk. Varētu taču tā būt, ka kaut kas katram padodas labāk.Vai tā dziednieku asoc. neiesaka dziedn.,izklāstot slimības diagnozi?
Esija,man grāmatu plauktā atradās l. Vīlmas grāmata:Piedodu sev 2. daļa Dārgās dusmas2. grāmata. Sāku lasīt. Zēl, ka nav 1. daļa.Kādreiz tajā tikai iemetu acis, kad jutos pilnīgi vesela. Tad mans kareivīgi noskaņotais raksturs nepieņēma tās domas par piedošanu jebkuram, arī tam kas man pāri darījis.Varbūt tagad to lasot spēšu mainīties, jo intuitīvi jau esmu par to domājusi jau iepriekš.

Vīlmas grāmatas un daudz citu grāmatu par šīm tēmām ir Rēriha grāmatnīcās. Arī bibliotēkās var skatīties. Ir vēl laba grāmatiņa iesācējiem El Tata "Karmas pārvarēšana".

Tā tiešām daļēji ir, ka vienam labāk veicas šis, otram- tas, trešam- nekas. Asociācijā neko īpaši objektīvu neieteiks. Savs dziednieks katram jāatrod pašam. Nevajadzētu vadīties tikai pēc attāluma.
Ar svārstu jāvienojas. Manis minētais ir tikai piemērs.
Var pat novērtēt svārstību intensitāti ( vairāk "jā", mazāk "jā")
Varu ieteikt savu dziednieku: A.Briedis tel. 28470476.

Pa labi kreisi ir Jā???? man ir info, ka tas ir noliegums...

Bet tu tachu pats vienojies ar svaarstu, kas buus jaa kas nee! vienam jaa ir vertikaali, citam horizontali, citam rinjko pa pulksteni vai pret. :)

Jauns gads sākas kā ar slima suņa murgiem :) Jāatrod katram savs dziednieks attiecīgai kaitei. opā, kāds sviests!.

Latvijā cilvēku tumsonībai un g r ē k a m nav robežu un nav ko brīnīties, jo tādas ir sievietes šeit, un ko tad var gaidīt no vīriešiem ... tikai sekas.

LAI IZDODAS SAPRAST UN DARĪT TO, KAS RAKSTĪTS ARĪ PRIEKŠ MUMS BĪBELĒ. TICĪBA, MĪLESTĪBA, MIERS UN PRIEKS IR GALVENĀS ATSLĒGAS UZ LABU DZĪVI, VESELĪBU, u.t.t.

un kas, jūsuprāt, liek tam svārstam svārstīties?

to ib

Man ir tada gramatiņa "Ar kārtīm un tu",un to ir sarakstījis Ilmārs Briedis un tas arī liekas sakarīgs dziednieks.Nez tas ir tas pats vai viņam kāds radinieks? Telefoni gan šeit doti citi,bet jebkurā gadījumā paldies par dziednieka telefonu,jau pierakstīju.

to izabella

Tas nav tas Briedis. Šis ir Andris (pieņem Bauskas rajonā)

Cik zinu, nav arī radinieks.

Lai izlasītu, saprastu, pieņemtu un izveseļotos vajag laiku. Vienam vairāk, bet otram mazāk...
Es grāmatu par aurām "lasīju" 10 gadus. Četras reizes iesāku un tikai pēdējā izlasīju un sapratu ( bet lasot vēlreiz, droši vien, atrastu atkal ko jaunu). Laikam taču nebiju izaugusi līdz tai.

varu ieteikt dziednieku Viktoru - 27121691, man viens labs draugs bija pie Å?Ä« dziednieka, kad viņam radÄ?s finasiÄ?las problÄ“mas,dziednieks nostabilizÄ“ja viņam auru un viss nokÄ?rtojÄ?s

nju cik esmu dzirdeejis par A.Briedi,atsauksmes ir loti labas,man tikai nekad finanses neatljauj aizbraukt,liidz bauskai,no taurupes ir taakaa ir,liidz turienei tikt!

Svārsta vietā var iekārt diegā zelta geredzenu,un uzdot viņam jautājumu.Uzliekot uz plaukstas kādu produktu,gredzens virs tā pasaka,vai Tev šis produkts der vai neder.Kādreiz tā izmēģinājos,un man gredzens neieteica lielāko daļu produktu,tad metu mieru eksperimentiem.
Man bija- no manis uz produktu-JĀ,gar mani-NĒ!

varbut kads zin kā atrast Ilmaru Briedi?

Reti es ieskatos forumos, kuros runā par dziedniekiem. Pamanīju, ka esmu pieminēts, paldies par atsauksmēm! Viens padoms- nemeklējiet dziednieku ar svārstu. Atbilde nebūs precīza. Ieklausieties ko runā cilvēki par konkrētu dziednieku.
Vai es esmu dziednieks to es nezinu, bet es varu palīdzēt daudzos gadījumos. Par dziednieku ir jāpiedzimst, to nevar iemācīties.Tas nu ir jāsaprot katram. Tāpēc ir ļoti maz cilvēku, kas spēj otram palīdzēt. šos cilvēkus izvēlas Dievs un parasti viņu senči ir pierādījuši godīgumu (nekad iepriekšējās paaudzēs savas spējas nepielietoja kaitējot cilvēkiem) viņu pārliecība ir palīdzēt cilvēkiem.

pasaules klases dziedniece Inga Janovskaja http://www.arena.lv/index.php?pid=20&tid=316&browse=74657874<\/a>

Sveicināti!
Pirmo reizi atvēru forumu par dziedniekiem.No vienas puses mani izbrīnīja tas,ka īstenībā ļoti maz ir konkrētu ieteikumu.Vairāk tādi,kā pārspriedumi par šo tēmu vispār.
Pirms dažām dienām biju pie dziednieka.Jāsāk ar to,ka šī doma man krišus no rīta iekrita prātā un vairs neatstāja.Pēc cīniņiem ar veselības problēmām vairāku mēnešu garumā šis bija vienīgais ceļš,ko es gribēju iet.Laikam jau liktenis savējos nepamet,un es tajā pašā dienā satiku cilvēku,kurš man iedeva dziednieka telefonu.Tā es nonācu pie Andra Brieža Brunavas pagastā.Ik brīdi,kā nu protu,mēģinu raidīt sirsnīgu paldies šim dziedniekam.Ar katru dienu sajūtu,ka kļust labāk un labāk.Izzūd pat tādas kaites,kuras vairs necerēju izārstēt.Bet tas nav viss.Dziednieks man daudz ko pateica,un šo teikto es uztvēru,kā formulas,kuras man jāpielieto,lai atrisinātu dažķārt sarežģītus dzīves uzdevumus.Sapratu,ka viss jāsakārto,to izdarīt nav nemaz tik grūti.Kārtība domās nes kārtību dzīvē,bet,savukārt,kārtība dzīvē ir labas veselības garants.Braucot mājās pārdomāju,ka es taču to būtībā zinu.Tomēr pārāk ilgi par to nebiju piedomājusi.Andra Brieža teiktais parādīja iespējas.
Ko lai saku?Visiem tiem kas nopietni meklē dziednieku,rekomendēju Andra kungu.Vienīgi,man šķiet,nevajadzētu sasteigt.Vajadzētu nogaidit,kamēr prātā vairs nenēk tādas frāzes,kā "VARBŪT jau palīdzēs,GAN JAU tak paliks labāk...".Jāpasaka sev ar pilnu pārliecību:es dodos pie cilvēka,kurš man palīdzēs,kurš visu izdarīs,jo viņš zin,kas jādara.
Tādas ir manas sajūtas.Varbūt jau tam nav tik lielas nozīmes,bet es aizbraucu bez mazākās šaubu ēnas,ar pilnīgu uzticību dziedniekam.Es sasniedzu,ko gribēju.Sirsnīgs paldies Andrim Briedim!

Man arī ir zināma pieredze ar dziedniekiem. Ko esmu sapratis ? Ka pašam arī ir daudz kas jādara lietas labā. Veselības atgūšana ir kopīgs darbs - gan dziednieka, gan pacienta. Daudz ko sev var palidzēt ja noregulēsiet, sakārtosiet savu dienas režīmu, ēšanu it īpaši. Es zinu ļoti labu dziednieku, kurš mani izvilka no purva. Tiesa gan, viņš nav dziednieks, bet gan transpersonālās psiholoģijas speciālists. Ļoti gudrs un spējīgs cilvēks. Piemēram, ar šī cilvēka palidzību man galvā (kur kādreiz bija asinsizplūdums jeb insults) atauga veselas smadzeņu šūnas , itkā nekas nebūtu noticis. Un mūsu medicīnas, kas ir joprojām bērna autiņos, vēl diskutē vai smadzeņu šūnu reģenerācija ir iespējama vai nē .

Un tomēr - kāds ir dziednieka ILMĀRA BRIEŽA telefona koordinātes?? -
Re: dziednieki MP86

kas tas ir par dziednieku?

Ilmāru Briedi var sazvanīt - 29259749.

Sakiet ludzu,vai kads zina dziednieku Gaidi no Jekabpils!?

Zinu dziednieku Gaidi - jauns puisis. Likās zinošs. Lieki nerunā. Diemžēl neizgāju visu kursu līdz galam. Biju tikai vienu reizi. Cerīgi. Vienīgais, ka tāls ceļš. Arī baigo piķi nekās. Vispār neprasa naudu. Cik noliec, tik labi. Ko vēl gribi zināt?

GRIBEJU DZIRDET ATSAUKSMES!ES ARI BIJU PIE VINA TIKAI VIENU REIZI.DOMAJU VAI VEL IET.UN NAUDINU VINS PRASA GAN 15ls.par seansu.

Vai kāds varētu, lūdzu, pateikt, cik apmēram maksā seans pie laba dziednieka (var arī pie kāda no šajā forumā minētajiem). Un cik aptuveni seansi ir nepieciešami? Saprotu,ka tas katram var būt atšķirīgi, bet gribētu zināt, ar kādu summu vairāk vai mazāk vajag rēķināties pirms uzsākt konkrēta dziednieka meklējumus, jo finansiālā situācija man šobrīd man tā labākā.

Mans dziednieks neprasa neko.Tomēr es maksāju,jo viņš man palīdz ļoti labi.Mani radi un draugi arī ārstējas tur.Naudiņu dod 10līdz 20 latiem.Bet,patiesi,zinu,ka viņš pats neko neprasa.Seansu skaits ir atšķirīgs.

Mans dziednieks neprasa neko.Tomēr es maksāju,jo viņš man palīdz ļoti labi.Mani radi un draugi arī ārstējas tur.Naudiņu dod 10līdz 20 latiem.Bet,patiesi,zinu,ka viņš pats neko neprasa.Seansu skaits ir atšķirīgs.
Re: laba dziedniece

Ziilee dazzaadi, arii uz rokas liinijaam. Nonnema laastu un izmainiijas visa mana dziive. Tiessaam laba dziedniece, iesaku. Telefons 26402552.
Re: labi dziednieki

Mans dziednieks neprasa neko. Katrs ziedo cik var un uzskata par vajadzīgu.
labi dziednieki

ANDRIS BRIEDIS!!!!!

Pienemsim, ka slimibas rodas galvā, attieksmē un no pārtikas :)
Bet, ja mediciniski neārstējama slimība ir pārmantota no vecākiem, vai tad ir cerība ar dziednieku palidzibu kļūt veselam?

Palīdziet izlemt-vai man dziednieki palīdzētu pie manas slimības-periartrītis skopularis, jo esmu izstaigūjusi visādus ārstus iztērējusi daudz naudas un jēgas nekādas.Jelgava,rozes-nams@inbox.lv.

vai dziednieks var palidzet tados gadijumos ja ir lauzti mugurkaula skriemeli.

Jādara pašam viss, lai paliktu labāk-gan tradicionālā medicīna, gan netradicionālā. Un ja paliek labi, tad neanalizēt, no kā. Parasti tas ir visu apstākļu kopums.
GHaidis parasti pasaka-vai jānāk pie viņa vai arī vairs var nenākt. Bet man ar vīru kaut kā visu vienādi teica:)
Dziednieks pirmkārt sakārtos cilvēku enerģētiskā līmenī. Ļoti daudz ļaunuma izdara aizsaulē aizgājušo stipra žēlošana.

Varbūt varat ieteikt kādu sakarīgu dziednieku Latgales pusē?

Iesakiet dziednieku, kas palīdzētu tikt galā ar atkarību attiecībās- respektīvi- nevēlos, lai mani vai vīru atbur vienu no otra, nē, bet lai palīdz sakārtot galvu tā, lai nejustos apmāta ar viņu-kurš pats tam gājis cauri, zin, tas sapratīs, cik tas ir mokoši..., pazaudēt sevi pilnībā..

Vai kadiem ir pieredze ar deemonu mezgliem un iesvaidijumu Saataanaa?
Ja ir laasts tad jebkuru slimibu nonemt var.
Zinu kundzi,kam ir veezis galva.12 gadi dzivo.Vina iet pie arstiem,bet tasir tada vieta,ka konsilijs uzrakstija INOPERABLS.To uzrakstija ari Vacijas un Maskavas profesori.
Vina bija pie kadas sievietes,kura ir RAGANA.Ta teica,ka vina neko nearste,tikai darbojas ar demoniem.
Bijis viramates laasts uzlikts.Laastu nonema.
Audzejs tur ir,bet neaug 12 gadus, kundze strada.
Ta ragana,diemzel nezinu,kur atrast, bija Baltkrievija.
Interesanti,ka vina neteikusi,ka arste, un atlavusi ari arstu zales dzert.

Kads zina,kur ir tada ragana?

Andris Briedis ir drausmīgs cilvēks! Nekad, nekad pie viņa nebrauciet. Kā dziednieks var uzstādīt cilvēkam diagnozi ar kuru jau rīt ir jāmirst, taču aizejot tajā pašā dienā un nododot analīzes tās rāda perfektu veselības stāvokli. Tas ir briesmīgi, ka tādi cilvēki uzskata sevi par dziedniekiem, domāju, ka daudzus cilvēkus ar vārgu nervu sistēmu viņš ir novedis līdz kapam.

Pareizi par A.Briedi, kāds viņš dziednieks - tādi jau mēs visi varam būt, tīrais murgs un cilvēku mānīšana. Cilvēki domājiet kur Jūs brauciet!

ES gan esmu pateicīgs Andrim par palīdzību, un pilnīgi piekrītu, ka kaut kas ir jāmaina arī sevī, savās domās. Ja cilvēkam ir perfekta veselība, tad nav ko traucēt ne dziednieku, ne arī ārstu.

Piekrītu Kristapam par to, ka dziedniekus nelietderīgi nevajag traucēt, bet gan doties savās ikdienas gaitās. Traucēsiet tad, kad būs patiesa vajadzība. Un arī izvēle jāizdara ne pēc komentāriem internetā, bet radu un draugu atsauksmēm.

Dīvaini, ka te komentāri grozās gandrīz tikai par A.Briedi...Nu, jā: ja par tevi nerunā, tad tu nedzīvo.

Uzzināju par viņu no draugiem. Ja A. Briedis spēj uzcelt cilvēku no ratiņkrēsla ar savām spējām tai pašā apmeklējuma dienā, tad nav pamata šaubīties par viņu. Jāpiebilst, ka iepriekš dakteri un dziednieki bija norādījuši, ka slimība nav ārstējama.
Arī man un dēlam ir palīdzējis.

Paldies par to! Lai viņam laba veselība un izturība, gādājot par cilvēkiem!

Es arī esmu sajūsmā par Andri Briedi! Pateicoties viņam, drīz kļūšu par vecmāmiņu! Zinu, ka daudziem pāriem palīdzējis tikt pie bērniņa!

Uzskatu ka kārtīgi dziednieki neaug kā sēnes pēc lietus, tādas spējas ir Dieva dotas un nav apgūstamas raganu skolās. Cilvēks kam Dievs dāvājis šis spējas nekad neprasa noteiktu maksu, biju Raunā pie šāda cilvēka. Dziednieks Rācenis ar mani strādāja pusi dienas un palīdzēja tikt galā ar migrēnu kas mani mocija 3 gadus, arī maniem radiem palīdzēja tikt pie bērna. Ne man ne radiem summu nenosauca, kad vicāju cik jāmaksā strupi noteica- cik atstāsi tik būs labi. Iesaku jums meklēt šadus cilvēkus nevis 5 seansus pa15 ls.

lai slavināts andris ,kas palīdzēja man un mazmeitiņai ,kura 11 gadus neredzēja ar vienu actiņu , bet tagad redz.

Vai dziednieks A.Brieža kungs var izārstēt pilnībā arī C hepatītu, kas parādās pēc ārstēšanas asins ainā?
Vai var atbrīvoties no liekajiem kg-10?
Vai var atbrīvoties no saldumu atkarības?
Cik seansos tas būtu iespējams?
Par patiesu atbildi jau iepriekš pateicos!

Ilze, tas, ja cilvēks tieši acīs pasaka, ka ir problēmas, nozīmē, ka viņš ir drausmīgs? Man piemēram ārsti ar savām analīzēm neko neatrada, bet problēmas bija.

Par A.Briedi varu izteikties tikai pozitīvi. Man bija ginekoloģiskas problēmas, kuras vairāk kā pusgadu ārsti nevarēja izārstēt, jo neatrada sāpju cēloni ne izmeklēšanā, ne analīzēs. Briedis uzreiz man jautāja, vai es zinu, ka man ar ginekoloģiju nav kārtībā. Pēc dziednieka apmeklējuma man viss ir ok, par sāpēm esmu aizmirsusi.

atbildot uz "gribu zināt" - to jūs uzzināsiet, ja būsiet pie dziednieka. Sākumā viņš var likt tikai dzert ūdeni un pēc kāda laika atkārtoti pie viņa aizbraukt, citā gadījumā var pietikt tikai ar vienu seansu, lai pluss mīnuss sakārtotu visu organismu.
p.s. ja ir kāda atkarība, to no malas tā vienkārši neizārstēs, pašam ar sevi ir jāstrādā ;)

Vai, kāds var ieteikt dziednieku - izkaisītās sklerozes ārstēšanai? Iepriekš paldies.

Sazināmies caur E-pastu.

Kursh var palidzet alkoholikim?

Peec savas personiigaas pieredzes varu ieteikt fantastisku dziednieci.Paliidz onkologjiskaas saslimshanaas.Cik zinu,aarstee arii astmu,ginekologjiskaas saslimshanas,prostatiitu,u.c.,kaa arii stiprina vispaareejo organisma imunitaati.

Ja Jums ir patiesa interese,rakstiet- moly@inbox.lv

varu ieteikt Māri Ābeli

Kā varētu sazināties ar dziednieku Rāceni no Raunas?! ja varētu atsūtiet ,gebee@inbox.lv

vai A.Briedis var palīdzēt pret alkoholismu?
varbūt kādu citu variet ieteikt?

Cipai- Edgara Racena tel.-26151193 Dzivo Rauna.

Pie Brieža kunga pagājušajā pavasarī braucu,kamēr "izārstējos". Teica, ka es vēl bērnus dzemdēšot... 24.martā man Onkoloģijas centrā tika konstatēts dzemdes kakla vēzisT'

Tad gan vari "pateicību "izteikt šim dziedniekam;parasti jau īsti dziednieki,nu varbūt ne konkrēti,kāda slimība,bet-konstatē,ka ar attiecīgo orgānu nav k''artībā.....
Turies,Māra;ar šitādām lietām TIKAI pie ārstiem+ vari palietot reizē arī tautas līdzekļus,tie domāti vien kā papildus tradicionālai medicīnai.

http://www.catholic.lv/jd/dziedniece.htm<\/a>

Nezinu, cik prasa dziednieki, pie raganas parasti apmekl cena 30-50, burums 20-190LVL. Tik slikti, ka ragana nearste, jamekle vel kaukadi dziednieki.

Kurs zin labu dziednieku? Kas sakarto auru, cakras, diagnostice?
Pie raganas biju, jamekle vel dziednieks labs!

Mēģini pie Kokina Alberta

sākšu ar to ka mana māsa ir sarakstījusies ar Indijas pilsoni un viņai ir jauks puisēns(3 gadiņi),pāris nedzīvo kopā jau pēc mazuļa piedzimšanas un rūpes par abiem nekādas nav izrādījis līdz šim........pusgadu atpakaļ viņa iesniedza laulības šķiršanos un vēl joprojām viņi nav šķirti...........es visu šo rakstu,jo kādus 2 mēnešus atpakaļ uznāca vājprāta lēkme(viņa nsaprata ko dara,ko saka,vai tas ir labi vai nē)es tam neticēju kad man to stāstīja vecāki un tagad es ticu jo tas pats notika atkal un es to redzēju pati savām acīm...............viņai vājprāts ja to var tā nosaukt nav pastāvīgs.........pēdējā lēkme ilgst 8 dienas.............

vai kāds mums var paīdzēt....????????

Vari pamēģināt sazināties ar Kokinu Albertu;te vai tik nav tas gadijums,ka indietim sagribējāsES palikt -meklēja aitiņu,ar ko var tā uz laiku saprecēties,un-ja tas ārzemēs noticis;tad..tā šķiršanās laikam nav tik vienkārša.;nav kautko salietojusies?
Pat nezinu,vai kāds dziednieks var līdzēt......

Neviena īsta Ragana vai burve naudu nekad neņēms.NEKAD.Visi vai visas kam jūs maksājat ir māņi,meļi un viltvārži.Naudas ņēmēji nevar būt mēdiumi.Ragana ir tikai starpnieks.Tikai.Starp tevi un tavu iekāri.Naudas ņēmēji tiks sodīti un devēji tāpat.

Es par Andri Briedi varu teikt tikai labus vārdus - bijām kopā ar vīru aizbraukuši, jo 2 gadus nevarējām tikt pie bērniņa. Ārsti teica, ka problēma vīram, bet izārstēt neizdevās vairāk kā gadu. Analīzes kā nebija labas, tā nebija, par spīti visam, ko darījām. Dziednieks pateica pavisam ko citu - vīram viss ok, bet man esot ginekoloģiska problēma, ko var atrisināt. Kad aizbraucu pie viņa otrreiz (2 nedēļu starplaiks pēc pirmās vizītes), viņš tā arī man teica - tu esi stāvoklī. Neticēju... Pēc neilga laika vīrs tikās ar darījumu partneri no Norvēģijas, kam arī ir "īpašas spējas" un arī šis cilvēks pat nesatiekot mani pateica, ka man bija iedzimta ginekoloģiska problēma. Ne vīrs viņam ko prasīja, ne ko.

Šobrīd esmu sestajā grūtniecības mēnesī un neizsakāmi pateicīga Brieža kungam. Iesaku ikvienam, kas vien spēj noticēt, ka viņam VAR palīdzēt. :)

Raunas Rācenis tiešām ir labs, manam jaundzimušajam mazdēlam noņēma galvas tūsku, bet pašai muguras sāpes pārgāja trešajā dienā.
Par Andri Briedi

Vai visi runaa par vienu un to pašu Andri Briedi - Budbergā, Bauskas rajonā?
Mēs pie viņa ar vīru esam bijuši daudzas reizes, jā ginekoloģiskas problēmas , muguras dažne dažādas kaites viņš ļoti veiksmīgi izārstē. Mums rados ļoti daudziem ir palīdzējis visādos nopietnos gadijumos, izārstējis - gan no leikēmijas, gan cukura diabēta, gan atdzīvināja kāju tēvocim, kur ārsti pateica, ka jāamputē, liekā svara problēmas utt.
Tagad cīnās ar manu vīru, kuram ir kaulu smadzeņu audzēs, ar to ir ļoti grūti cīnīties arī viņam....ārsti nevar neko palīdzēt, tapēc mēs meklējam palīdzību pie Andra, viņš sola izdziedināt , laiks rādīs, mēs ticam ,ka Viņam izdosies!!!!
Taču nekad viņs nau nosaucis nevienam konkrētu kaiti, ja nu gadijuma tā ir, tad kautkāda vaina ir pašā cilvēkā....kautkaa ir sadusminājis dziednieku!
Re: Par Andri Briedi

Andris Briedis ir īstais pie kā braukt. Drošvien Latvijā vēl ir arī citi spēcīgi cilvēki,jo nav jau tikai tā ka viens pa visu Latviju tāds īstais ir,bet par šo varu teikt tikai to labāko.Visu ko viņš minēja ir taisnība un pat tās lietas ko domāju ka nevar būt,man pašai painteresējoties- pierādijās. Interesanti ir tas,ka konkrēti viņu nemeklēju..varētu teikt viņš līdz manīm pats nonāca,caur cilvēkiem kas pie viņa ir bijuši. Varbūt ir tā ja liktenis lēmis tev satikties ar kādu no tādiem cilvēkiem,tad viņš(a) kautkādā veidā pats uzradīsies tavā ceļā. Un domāju ka tiešī tādās reizēs šie dziednieki ,spēcīgie cilvēki var palīdzēt...Ja netici nevajag meklēt un nevajag traucēt! ...

Pilnīgi piekrītu visam labajam, ko cilvēki saka par dziednieku Andri Briedi! tiešām ļoti labs dziednieks, man palīdzēja un vel palīdz!!! Vajag cilvēkam ar ticību braukt pie dziednieka un tad viss izdosies!!!

Visus cilvēkus Andris Briedis nemaz nepieņem, tādēļ iepriekš tomēr jāpiezvana un jāpajautā, lai nav velti jābrauc.
Ja visas analīzes ir ideālas un pašsajūta lieliska, tad tas taču ir lieliski! Priecājies un netraucē dziednieku ziņkārības dēļ. Varu tik novēlēt, lai veselība tāda arī paliek, tik dažreiz analīzes vēl labas, tik sajūtas sliktas un dziednieks jau "redz" tās problēmas, kas briest.

Cik naudu pieprasa Briedis par vizīti? Uzrakstiet konkrētu cenu, viņš prasot konkrēti naudas.

"dziedniekus" slavē hipohondriķi, kam nekas nav īsti kaitējis vai, kas reti tiek pieminiēts, līdztekus ir veikta nopietna medicīniska ārstēšana. pārējie klienti guļ zem zemes un forumos nepiedalās.

Sveiki!Situacija ir tada ka virietis ir pieburts(pievardots),to ir izdarijusi cita sieviete.Varbut jus varat ieteikt kadu kas nodarbojas ar tadam lietam,kurs varetu to magiju nonemt no vina.Busu loti pateiciga.

to Kris Ivanova - kāda maģija??? pret cilvēka gribu nekas nenotiek!
Attiecību problēmas jārisina savā starpā, nevis savu iedomu/problēmu dēļ jātic tam, kas nemaz NAV darīts!

Nu Jus jau vavar neticet,ta ir jusu izvele!!!!

Bet Jūsu izvēle ir ticēt tam, ko pati esat vienkārši savā infantīlajā prātā IEDOMĀJUSIES! Murgi un tikai!!!

Nevajag uzbāst citiem savu viedokli...

ak, Dievs, kāda TUMSONĪBA!
Pasaulē nav nekas bīstamāka par cilvēku muļķību - tās priekšā es vienmēr atkāpjos! ;D

Jauki ka uz pasaules ir arī "gudri"cilvēki!!!!

nu, nu..., varu tik iedomāties kādas nepatikšanas Jūs vēl sagaida, jo sapratnes Jums, kris ivanova, nav, nav bijusi un nekad nebūs - bet "vainīgi", protams, jebkuri CITI, izņemot pašu(s)...
p.s. zābaks zābakam pāris! ;)) Āmen!

Biju pie A.Brieža 3 reizes. Pastāvēja problēma ar ceļgali (pietūka reizi 2 nedēļās), kuru ārsti mēģināja ārstēt 3 mēnešus. Izietas analīzes (vairākas asins analīzes, rentgeni un magnetiskā rezonance), lai noskaidrotu no kā ir šī kaite, neko nerādīja. Biju pie 4 traumotologiem-ortopēdiem dažādās slimnīcās, ķirurga, dermatovenerologa, ķirurga. Ārsti vienīgais teica dzert tabletes, taču tabletes vairs nelīdzēja, jo vienalga ceļgals pampa. Draudzene, kurai jau šis dziednieks bija palīdzējis, mani var teikt aizvilka uz Bauskas pusi.
Pirmajā reizē dziednieks neko īsti nepateica. Taču uzlādēja ūdeni un teica atteikties no visām tabletēm. Teikšu godīgi, tas man bija smags lēmums. Bet pārdomājot, nolēmu, ka jāmēģina, jo celis pampa pat ar tabletēm. Ilgi gaidīt nevajadzēja un pēc nedēļas tas atkal uzpampa. Sazvanīju Briedi un nākamājā dienā pie viņa braucu. Vai tas bija brīnums, nezinu - sāpes man viņš noņēma uzreiz, ka arī mazliet pazuda stīvums. Viņš man arī pateica iespējamo ceļgala pampšanas iemeslu, kas tiešām varēja tāds būt. Nākamo 3 dienu laikā tūska pati par sevi pārgāja. Tomēr pēc 2 nedēļām atkal atgriezās. taču kamēr aizbraucu pie Brieža, pārgāja pati par sevi.
Es nemāku ar 100% pārliecinājumu teikt, ka dziednieks mani izārstēja, BET tagad es zinu, ka man nevajag dzert tabletes, jo tūska pāriet pati par sevi. Turklāt, skaidrojot problēmas cēloni, ko bija minējis Briedis, es atbraucu uz rehabilitācijas centru, kur ar mani nodarbojas fizioterapeiti. Ja cēlonis ir tāds, kuru Briedis konstatējis, tad otrādi ārstu uzskatiem, tabletes nav vajadzīgas. Ir nepieciešams stiprināt organismu un vājus kājas muskuļus. Taču uz to visu var teikt mani novirzīja A.Briedis. Starp citu, viņš arī ieraudzīja citas manas kaites, kaut arī es atbraucu, lai izārstētu celi.
Nobeigumā gribu teikt, ka dodieties pie dziednieka, kad jūs esat izmēģinājuši un pārbaudījuši visu, ko jums ārsti bija teikuši. Kad vairs nav citas cerības un glābiņa, kad jūs jūtat, ka ārsti vairs neko nespēj darīt, tad var ķerties pie dziedniecības. Taču dariet to uzmanīgi un neignorējiet arī medicīnu.

piekrītu esijai un iesku pamkelēt netā var atrast - kundalini jogu,sameklē draugos Gunti Strautnieku, un bez liekām izmaksām uzzināsi 100 veidus,kā tikt pie veselības.
cilveks magnets

varbūt kāds zina tel.N vai adresi sievietei Slokā, kuras rokās ir magnetisks spēks, kurai pie ķermeņa turas metala priekšmeti. Ļoti, ļoti lūdzu. Paldies.
dziednieki-gaišeģi

sveika delfu tauta!
Vai kāds ir bijis pie pareģa Ikšķilē(sauc laikam Leonards)/Ja ir būts,kādas atsauksmes,kā ar samaksu?
Varbūt ir zināms,kā sazināties.
Re: dziednieki-gaišeģi

sveiki,rrita
vai Tev ir Leonarda no Ikskiles,telefona numurs!?
ludzu uzraksti,ja ir...
paldies

rrita, man arī lūdzu atsūti Leonarda tel.nr., ja ir. Paldies!

Labdien ! Es ari gribētu uzzināt kaut ko vairāk par Leonardu . Ja kādam ir pieredze pastāstiet lūdzu

Labdien ! Es ari gribētu uzzināt kaut ko vairāk par Leonardu . Ja kādam ir pieredze pastāstiet lūdzu

man ir daudzgadu pieredze ar sho cilveeku,bet taa kaa jau vairaakus gadus esmu prom no Latvijas,tad nav saglabaajies tel.numurs....esmu sazinaajusies ar pazinju,kas atradiis info,tad arii padaliishos ar Jums,kam tas interesee...

nu laikam kārtējo slavinājuma rakstu salasījušies,ka vajg brīnumdari Leonardu?
numuru varu iedot,pec tam gan uzrakstiet,ja kads būs bijis,kā veicās.
tel.nr.-----29259283.
man gan tiem lielajiem rakstiem ticības nav,bet,katram savs...

kaa jau ieprieksh biju rakstiijusi,tad zinu sho cilveeku daudzus gadus un man personiigi ir paliidzeejis...ticeet vai nee,taa ir katra individuala lieta...ja nepatiik,tad vienkaarshi nevajag tam pieveerst uzmaniibu....un par kaadu rakstu iet runa..!?

Vai kads zin kadu dziednieku Preilu novada? Ko var un cik jamaksa?

varbūt kāds var ieteikt kādu dziednieku kurš ārstē no psoriāzes?

Vai kāds man lūdzu varētu ieteikt dziednieku kur griezties pēc palīdzības nopietnu ģimenes problēmu dēļ. Dzīvoju Vidzemes pusē. Ļoti gaidīšu atbildi, jo nezinu kur lai saņemu palīdzību. Pati saviem spēkiem vairs nespēju risināt.

Labi rezultāti esot Māris Ābelem.

Vairākus gadus atpakaļ biju pie gaišreģes (laikam pareizāk būtu teikt) Svetas no Čiekurkalna. Toreiz viņai bija 2 telefoa nr., zināju tikai vienu.
Laiciņš ir pagājis, grasījos pie viņas atkal aiziet, bet, ak tu neraža, tas nr., kuru zinu, ir atslēgts.

Varbūt kadam ir kontakti Svetai no Čiekurkalna?

Gribēju jautāt vai kāds ir dzirdējis par tādu dziednieci Fon dork, vārds Natālija, atrodas Rīgā Brīvības ielā, būšu ļoti pateicīgs par jebkuru info...
dziednieki

Kurs zina , kas var palidzet apsaaldetas 14 locitavas un skriemeli , reagee uz aukstumu pat istabas temperaturaa , nav iesopejams , ne noramli gerbties , jastaiga ar dubulto apgerbu un jaaplimejas , lai ara var iziet , kurs zina , varbut kads var palidzet ?

UZMANĪBU

Mēs esam kristiešu organizācija izveidota. Mēs esam šeit, lai palīdzētu cilvēkiem vajadzības palīdz, piemēram, finansiālu palīdzību. Tātad, ja jūs iet caur finansiālās grūtībās vai Jums ir kādas finanšu putru, un jums ir nepieciešams līdzekļus, lai uzsāktu savu biznesu, vai jums ir nepieciešams kredīts, lai norēķinātos savu parādu vai atmaksāties rēķinus, sāciet jauku uzņēmējdarbību, vai arī jums ir atrast ir grūti iegūt kapitālu aizdevumu no vietējām bankām, sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: christianorganizationformed@yahoo.com vai christianorganizationformed@hotmail.com Bībele saka: "Luke 11:10 Visi, kas vēlas saņem, viņš, kas meklē, atrod, un tam, kas klauvē , durvis būs atvērtas ". Tāpēc neļaujiet tiem iespēju iet jums, jo Jēzus ir tas pats vakar, šodien un mūžīgi vairāk. Lūdzu, tām ir par nopietniem domājošiem un Dievu baidoties Cilvēki
Mēs piedāvājam Out šāda veida aizdevumiem zemāk.
Personal Loan_______
Refinansēt Loan_______
Starptautiskā Loans_______
Home Improvement Loan_______
Investīciju Loan_______
x-masu Loan_______
Parāda Consolidation Loan_______
Hipotēku Loan_______
Biznesa Loan_______
Uzņēmuma Loan______
Auto Loan_______
Baznīca loan_______
Industries loan_______
Ar ļoti minimālu gada procentu likmes, kā zema kā 3% procentu likmi ..
Pēc Response, tas ietver aizdevuma pieteikuma veidlapu aizpildīt un atgrieztos atpakaļ nekavējoties. (Nr kredīta maksa, 100% garantēta!)
Es gaidu jūsu tūlītēju reakciju, lai mēs varētu virzīties uz darījumu.
Mūsu Baznīca pasta kontakts kaste ir caur: E-pasts: christianorganizationformed@yahoo.com vai christianorganizationformed@hotmail.com
LIETOŠANAS PAMĀCĪBA:
Vārds: ___________________________
Uzvārds: ____________________________
Dzimumu: _______________________________
Ģimenes stāvoklis: _______________________
Sazināties Adrese: ______________________
Valsts: ______________________________
Valsts: ______________________________
Zip kods: ________________________
Dzimšanas datums: ________________________
Apjomu, kas nepieciešams kā Loan: ________________
Aizdevuma ilgums: ________________________
Ikmēneša ienākumi: _________
Gada Ienākumi: _________
Nodarbošanās: ___________________________
Nolūks, Loan: _____________________
Tālrunis: ________________________________
Fakss: __________________________________
E-pasts: __________________________________
Norādiet, vai jūs saprotat English___________________
Nosūtīt savu pieteikumu: christianorganizationformed@yahoo.com vai christianorganizationformed@hotmail.com
Mr Mācītājs
Finanšu kontrolieris / Operations Manager

es ari taisos pie Leonarda no Ikskiles. varbut kads bijis pie vina?

Vai kāds, lūdzu,zina Andra Brieža telef.nr?

kads var pateikt,cik naudas nem A.Briedis?
Re: dziednieki A. Briedis

Andris Briedis naudu vispār neprasa, cik iedosi tik būs labi...kaut santīmu, kau latu, kaut desmit latus....Bet, ja viņam tic un klausa , tad viss izdodas ;)
Re: dziednieki A. Briedis

Netērējiet laiku un naudu ---visss ir tas ir muļķības!!!!!!

Jāni, domāju, ka Taviem apsaldējumiem var palīdzēt enerģētiķe no Jūmalas.Pie viņas jābauc tikai vienu reizi un viss notiek. Tādus brīnumus man nebija gadījies redzēt. Adresi neatceros bet tel. 27426460

bijam ar gimeni pie A.Brieža. Meitu un viru vins vareja "nolasit" ,bet mani un delu ne, un godigi ta ari pateica,ka vinam kaut kas trauce, ne dod ar mums stradat. luk ta. Bet par meitu pateica visu par vinu veselibu, un tagad ttt, viss kartiba. Paldies Andrim!!!!

Ar fleksi sazāģēju kāju 5-6 cm,pie ārsta negāju, pats nosaitēju.Pēc 5dienām sāpes bija neciešamas,aizveda mani uz slimnīcu, kur iespricēja pretsāpju līdzekli un pārsaitēja,šuves uzlikt vairs nevarēja, ieteica uz pārsēju liet sālsūdeni, 1ēdamkaote sāls uz glāzi ūdens. Rēta tupināja sulot, staigāt nevarēju. Draugs iedeva Mirdzas telefonu. Nākoša dienā mani pieņēma.Tikai parunājoties ar šo dziednieci viņas dzīvoklī man pie 'plaukstām turējās ēdamkarotes, kā pie magneta. Vakarā, mājas paturot kāju viņas dotajā ūdenī 0,5st. pārgāja sāpes, no rīta rētai pāri bija būna kevelīte un vairs nesuloja. Neticami, bet fakts. PALDIES MIRDZAI JŪRMALĀ.

www.dziedinasana.lv

viss no attāluma :)

Kāds varbūt zina koordinātas gaišregēi Innai Sars?

Sveiki! Gribetu ieteikt vienu labu dziednieku Limbazu puse Andri (22046103) vins man loti palidzeja tikt vala no saposiem un niezosiem izsitumiem, palidzeja atrak sadziedet saposu pecoperacijas retu. Un vel uzcela uz kajam manu draudzeni kura vairak ka menesi noguleja slimnica un arsti nevareja neko pateikt. Tagad viss ir kartiba. Lai tev laba veseliba Andri!

Es ari gribu pateikties dziednikam Andrim no Limbazu puses. Palidzeja man loti nopitnas veselibas problemas kur arsti neko nevareja. Paldies vinam! Loti labs cilveks. 22046103

Es arī vairākus dziedniekus esmu apmeklējusi,no katra ko ieguvusi,bet bieži vien vienkārši izmesta nauda-arī tā gadījies. Jādomā,jāmeklē,jāmaina ēdienkarte un ēšanas paradumi,kā to darīju es un ar neoperētu,neķīmiķotu,medicīniski apstiprinātu krūts vēzi turpinu aktīvi dzīvot,strādāt un citiem ar padomu palīdzēt jau 7to gadu! ACD2 lietoju tagad un ar labiem panākumiem elektromagnētisko lauku,kas izrādās tiek galā arī ar tādām slimībām kā artrīts,podagra reimatisms,vīriešu-sieviešu kaites un ne tikai! Variet droši zvanīt un ar informāciju padalīšos,palīdzēšu arī jums-Ingrīda-29680208

man ja kāda ķibele,aizbraucu pie vārdotājas ,apvārdotu ūdeni padzēru,un uzradās pirms laika nozagta manta,arī vīrs atgriezās.pirms tam biju pie tiem tā sauktajiem sertificētajiem dziedniekiem,bet viss bija pufelis.tikai velti izgrūsta nauda.tākā es domāju,kas labāk strādā,tam nekāda reklāma nav vajadzīga.

Neteikšu,ka vārdotāja ir kaut kas slikts un dziednieku tagad saradies kā jūra no 18 gadiem pat,ha-arī tas ir fakts,ka labākā reklāma jebkuram ir tas,ka sistēma strādā,iedarbojas un nepaliek vien solījumu līmenī. Locītavas atjaunot un reimatismu noņemt gan tomēr vārdotāju spēkos nav diemžēl,bet mainīga elektriskā strāva gan atjauno locītavu un pozitīvs rezultāts jau pēc pirmajām reizēm jūtams! Man kaklā limfmezgli palielinātie pazuda pat no 1 reizes

vai A. Briedis var ari lastu un launo aci nonemt vai vismaz noteikt vai tads ira? un varbuts kadam ir zinams kads,kursh var to tiesham izdarit?

Patreiz atpusos Kipra,baudu udeni ,sauli,viinu,kad atgiezisos atkal edisu veseligi,dzersu smirdoso ACD2=tas jamekle,lai kads atved no krievijas veterinaras aptiekas pa 3=4 ls vai interneta pasutit pa 35 usd pudeliti!
Mairis Virsis,ka mags,kas tiesam redz un strada ar auram=vizite 30 ls Adazos,tel pierakstam 28218218=gandriz visos parejos gad var palidzet Edgars Alksnis ar pulsejoso elektrisko stravu=pagaidam tikai 5 ls stunda maksa=Ilguciema=tel pierakstam 26696822

Kurš zin kaut jel par Sarit Rubi no Daugavpils?

Neviens, kas atsaucas labi par Andri Briedi nav uzrakstījis viņa tel. numuru. Kā ar viņu var sazināties? Varbūt kāds var ieteikt dziednieku( no savas pieredzes), kas var palīdzēt ceļgala skriemeļu nodiluma un muguras problēmu gadījumā?

Vai dziednieks vispār var uzaudzēt ceļgala skrimšļus-nu es onkoloģiju savu ārstēju visādi un netradicionāli,bet ne jau dziednieks kaulus ataudzē-ēd daudz skrimšļus un gļotas ,kas ap liellopu kauliem locītavās un +elektriskā strāva-piezvani un pakonsultējies 26696822-Edgars Alksnis

A. Brieža tel. Nr28470476. Lai jums veicas un lai Andrim laba veselība!

Man loti sāp mugura kājas.Lūdzu palīdziet.

Vai lūdzu kāds zin dziedniecei Edītei Igaunei telefona nr.?

ja nav mainījies,tad-22840085.

Latvijā ir parādijusies jauna dziedniece. Galīgi savādāka, kā citi.... Tā kā ragana, kā dziedniece...
Dzirdēju no draudzenes... Viņa redz visu savādāk...
Palīdz onkoloģiskajām kaitēm un ģimenes attiecībām, laikam... nezinu kam vēl...

Dīvaina, jo pilnīgi liek atteikties no kristietības... Atzombē cilvekus.... Esot beigā enerģija
hey

Ik wil mijn getuigenis te delen met het grote publiek
over wat deze man genaamd DR ehbodaghe heeft net
voor mij gedaan, heeft deze man net bracht mijn
verloren Ex man naar me toe met zijn grote betovering,
ik was getrouwd met deze man genaamd Steven we
waren samen voor een lange tijd en we hielden van ons
zelf, maar toen ik was niet in staat hem een ​​kind te
geven voor 2 jaar verliet hij me en vertelde me dat hij
niet meer kan blijven dan was ik nu op zoek naar
manieren om hem terug te krijgen, totdat een vriend van
mij vertelde me over deze man en gaf zijn contact e-mail
(Ebhodaghespell@gmail.com) dan zul je dit niet geloven
toen ik contact opgenomen met deze man op mijn
problemen die hij deze spreuk cast voorbereid en breng
mijn verloren man terug, en na een maand heb ik mis
mijn maand en ga voor een test en de vermelde
resultaat ben zwanger am blij vandaag ben een moeder
van een meisje, dank u nogmaals de grote dr voor wat u
voor mij hebt gedaan, als je daar die door een van deze
problemen hieronder opgesomd: 1) Als u wilt dat uw ex
terug. (2) Heeft u altijd al slechte dromen. (3) U wilt
worden bevorderd in uw kantoor. (4) U wilt vrouwen /
mannen, lopende achter je aan. (5) Als je een kind wilt.
(6) Wil je rijk worden. (7) U wilt bind je man / vrouw voor
altijd de jouwe. (8) Als u financiële hulp nodig. (9) Hoe je
opgelicht en u wilt herstellen u geld verloren. Contacteer
hem nu voor uw hulp
Re: Digna

Digna! Tu par Dziedi runā? Vai tu zini viņas telefonu?

Kas zin viņas telefonu-uzrakstiet lūdzu un vēl,ja kādam ir atsauksmes par Astru Zibeni no Saukas ezera-lūdzu uzrakstiet. Sāku dzert tagad viņas sgatavoto zālīšu viru,esmu dzirdējui,ka no onkoloģijas šādi esot atbrīvojusi pus gada laikā...neticami liekas...

.

Digna,ko nozīmē tukša ziņa?
Re: Ingrīda

Kāds paākstījās...

atsūti savu e-mail.pateikšu nr.

Astras tel nr man ir,biju pie viņas,burku izdzēru,bet man temp sacēlās,trīceklis,svīšana...kaut kā sliktāk kā pēc visu smirdekļu dzeršanas,bebru dziedzeriem ACD2,mušmirēm utt. e pasts Ingrozol49@inbox.lv

Ja tā ir dziedniece Astra (uzvārdu gan viņai nezinu) no Jēkabpils rajona,tad zinu, ka pie viņas 2 gadus atpakaļ brauca viena sieviete no mana novada. Viņa ir atveseļojusies. Viņai bija audzējs. Bet sīkāk gan es Jums, diemžēl, nemācēšu neko pastāstīt.

Arī esmu par viņu dzirdējusi ļoti labas atsauksmes. Man paziņai viņa izārstēja astmu. Un es ticu dziedniecības spēkam.
Ingrīda

Es zinu viņas telefonu, bet nedrīkstu bez viņas piekrišanas šeit ievietot. Diemžēl... Ar viņu ir tā, ka diezgan ilgi jākomunicē e-pastā, bet, kad viņa ķeras klāt, tad labāk klausīt. Viņa ir ļoti aizņemta. Mums viņa ļoti palīdzēja. Precīzāk, manai mammai. Ko un kā darīja - visu neteikšu. Kas ar to saskarsies, sapratīs. Mēs jau bijām zaudējuši cerības... atgriezāmies Latvijā ar domu... Viņa dod kaut kādu rūgtu zaļu sīrupu no zālītēm. Es arī pagaršoju - mute paliek stīva - rūgts tāds. Kādas 10 minūtes rūgta garša mutē. Sīrupu dzērām 3 mēnešus, bet uzlabojumi bija ātrāk. Nezinu, varbūt to dod tikai plaušiniekiem. Rakstiet viņai, kad rinda pienāks, atbildēs.... Visus iespējams neņem, nezinu. Process bija smags, bet uzvarējām. Lai jums arī veicas!

P.S.Droši varu apgalvot, ka tas būs netipiski. Pēc tam vēl ilgi domāsiet, kas tas bija??? Varbūt nosapņojām???

Vēl piebildīšu, ka viņa izmainīs jūsu domas par dzīvi.... vai vismaz liks aizdomāties, jo citādi nevarēs.... Ja gribi veselību, jāmainās!
Re:Madara

Par kuru ir runa?

laikam iet runa par dziedi un komunikāciju ar viņu e pastā-vai nevarētu,Madariņ,-varbūt man uzraksti Ingrozol49@inbox.lv konkrētāk? Nesen man pārsūtīja info,ka jau ļoti sen cilvēki veiksmīgi ārstējušies no daudzām kaitēm ēdot sparģeļus,kas varot būt arī konservēti...jauku pavasari!

Mums viņa lika dzert ceļmallapu sulu, tad bija vēl sāls... vēl viss kas... Nekāda sīrupa nebija.

Kas lika dzert ceļmallapu sulu(laba lieta)? Lūdzu uzrakstiet par kuru iet runa?
Re:Ingrīda

Nu tā Dziede taču! Uzraksti viņai - dziede@inbox.lv
aknu ciroze

vai kads ir bijis pie dziednieka kas arstetu aknu cirozi un kads bijis rezultats
dziednieki

Vai kaads zina labu dziednieku Madonas novadaa (Praulienaa) vai taas apkaartnee? Paldies!

http://www.extra-mir.ru/celiteli/32114/

Varu atkal ieteikt Elvīru Zemi...Bauskas pusē..,Saulainē! burvīga tantiņa ar labu sirdi,palīdzēs ar ko varēs.ļoti atsaucīga! ārstē depresijas un noņem visādas uzliktās negatīvās programmas tel 26209142
peec pirmā apmeklējuma jau jutos pilnīgi kā cits cilvēks... atgriezās enerģija un dzīves spars...

Varu ieteikt dziednieku Andri Krūmiņu, kurš palīdzēja atrast nozagto mašīnu. Telefons 22046103

es biju pie vārdotājas vai melnā ragana kā to sauc,kas taisa rituālus ar tām lellē.ļoti bīstama melnā maģija,bet man palīdzēja.koordinātes caur e-pastu,jo publiski neteikšu.

Ir kadas atsauksmes par Leonardu no Ikskiles ?

Ir kadas atsauksmes par Leonardu no Ikskiles ?

Kkad sen biju pie dziednieces Regīnas Brīvnieces bet bez rezultātiem tikai naudu izdevu ceļa izdevumiem un viņai konverts....

Labdien! Problēmas ar bērnu ieņemšanu, ar otras pusītes atrašanu, problēmas ar zemādas pumpām uz zoda. Vidzeme. Varbūt kāds kaut ko var ieteikt?

Iesakiet dziednieku, kurs arste adas slimibas un nosaka to celonus!

atsakies no baltajiem miltiem,un no to līdzīgiem produktiem un tavā gadījumā,Anna,tas palīdzēs.

sveiki visiem,
pārskatīju visus rakstītājus, bet vai kādam nav kāda ideja kā no stipras alerģijas tikt vaļā vai vismaz apturēt, patreiz ar mani ir pilnīgi bezcerīgi.LŪDZU

sveiki visiem,
pārskatīju visus rakstītājus, bet vai kādam nav kāda ideja kā no stipras alerģijas tikt vaļā vai vismaz apturēt, patreiz ar mani ir pilnīgi bezcerīgi.LŪDZU
Re: Re: dziednieki

sakiet lūdzu varbūt kāds ir bijis Riebiņu pusē pie dziednieces, vai viņa var palīdzēt ģimenes problēmu jautājumos. Ja kāds zina lūzu ierakstiet arī tel. numuru un koordinātes.

sakiet lūdzu varbūt kāds ir bijis Riebiņu pusē pie dziednieces, vai viņa var palīdzēt ģimenes problēmu jautājumos. Ja kāds zina lūzu ierakstiet arī tel. numuru un koordinātes.

Re: Re: Re: dziednieki

Grietin, megini pazvanit pa telefonu 29854074
Re: Re: Re: Re: dziednieki

to grietiņa
organismu jāattīra,bet pirmajā laikā var mazināt alerģiju ar C un B5 viraminiem-tie pacels kortizola līmeni un samazinās histamīna(tieši Cvit samazina histamīnu)C vit devas no 1000 mg -10 000 mg,lai alerģija mazinātos,bet katru dienu vismaz 1000 mg.
Vēl-var pārbaudīt vai kortizols nav ļoti maz,tad tikai attīrīšana.....
Re: Anna

Uzraksti dziede@inbox.lv. Ceru ka sanemsi atbildi, gan par ārstēšanos, gan par celņiem
Re: Re: Anna

Vidzeme loti labs dziednieks ira Andris Krumins, lieliski palidzeja mums pie alergijas. Vins vel ari labs zilnieks un paregis lieliski pateica visu par darbiem arzemes un ta ari bija. Vinam tagad numurs ir mainijies laikam sitais ir istais 26683199
Re: Re: Re: Anna

Loti jauka un atsauciga sieviete Elvira Bauskas puse. Samaksa cik iedod un dara no sirds. Tiesam paliek loti labak.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
MS DYNAMICS NAVISION PROGRAMMĒTĀJS/-A
ERP PRO SIA
Konkurss beidzas 2014-10-19

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Ražošanas vadītājs/-a
Sperre Baltic

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.