Elejas Veronika

Vai kadam ir palidzejusi Elejas Veronika? kaa pie vinas var tikt?
Re: Elejas Veronika

Personīgi neesmu bijusi, bet atsauksmes ir dažādas. Ir, kam palīdzējusi, bet ir, kas sūdzas par šerpu attieksmi un palīdzības atteikšanu.

Pirms pie viņas ierasties,nedrīkst būt lietojis alkoholu.Vai tik nebija tā,ka 10 dienas tas nelietošanas laiks.Citādi varot arī nepieņemt.

Par to paliidzeesjanu nezinaasju saciit,bet par gaisjredziibu gan.Tas bija pirms gadiem 8 ,kad vedu tur no aarzemeem , Latvijaa atgriezusjos radinieci,kurai bija saakusjaas veseliibas probleemas.
Veronika pateica 3 lietas-pirmkaart,ka paciente pirms dienaam 3-4 izdzeerusi paaris viina glaaziites un vinjai tas nepatiikot,jo cilveekam peec vinjas seansa varot kljuut slikti.Un parasti vinja atsakot.Otrkaart,kad ,apskatiijusi vainu,V pasaciija diagnozi, un ,ka vinja vairaak nespeejot paliidzeet,nepieciesjama ir operaacija ,un tad muusu radiniece veel laimiigi nodziivosjot gandriiz liidz 100 gadiem.Kad radiniece atteicaas,un teica,ka labaak mirsjot un taada kaa piedzimusi,tad Veronika pateica:<Kundze,atpakalj jau uz Kanaadu nebrauksit.Un tas neko nedotu.Bez operaacijas nodziivosit veel apmeeram 2 gadus>.Vislielaakais paarsteigums bija,ka vinja svesjam ,pirmo reizi redzeetam cilveekam ,vareeja pateikt,no kuriens vinjs ieradies.Un taa,kaa vinja saciija,taa arii notika.Toreiz vinja muus pienjeema Kjiimijas fakultaatee Kronvalda bulvaarii.Vinja pienjemot arii Elejaa,darbdienaas,ja nav kaut kur iipasji izsaukta.Bet rinda pie vinjas maajas Elejaa staavot jau no vakara,iipasji vasaraas.Ja gadoties tikt pirmajiem,tad paliidzot 100%,ja peecpusdienaa ,kad vinja panjeemusi sev 1 st paartraukumu atpuutai,tad neesot vairs taa efekta.Tik daudz zinu pastaastiit.

vel zinu, ka vina labprat arste jeb nosaka diagnozi ticigiem cilvekiem, manam tetim gan sarunaja muklibas - vins ir redzes invalids un neredz, lai ari vina teica, ka redzes.. un mammu atteicas nemt, jo neesot krisiete..

mani noķengāja ar mēsliem, pateica, ka es esmu mele....blā, blā...un tikai tāpēc, ka man bija pliks vēders :( :D un ne sūda nepalīdzēja.....

Vai tad neesi?

Palīdzēja manam absolūti neticīgajam tēvam gastrīta sakarā, palīdzēja arī citam radiniekam, kad bija mazs - viņš naktīs slapināja gultā.

http://forums.delfi.lv/search.php?f=97&search=elejas+veronika&match=1&date=0&fldsubject=1&fldbody=1<\/a>

Netērējiet takš laiku un naudu!!! Tas viss ir galīgi garām!

Mana radiniece gāja pie viņas ar savu problēmu, ka nevar palikt stāvoklī un visi ārsti teica, ka diez vai varēšot, jo mēnešreizes bija 4x gadā. Kā iegāja pie Veronikas, tā šī uzreiz esot pateikusi, ka viņa ir stāvoklī un viņai būs puisītis, un tā izrādījās taisnība :)

Domāju, ka viss atkarīgs no tā, kādā mērā dziedniece tiek klāt konkrētā cilvēka zempapziņai un aurai. Ir cilvēki, kuriem var tik klāt, un ir tādi, kuriem nevar, un tad nu viņa var sarunāt visādas muļķības, kuras nevajadzētu ņemt vērā, ja tās tiešām ir muļķības. Bet savās iespēju robežās viņa tomēr cenšas palīdzēt.

Ari mani nokjengaaja, jo man bija apspileetas bikses (nevis svaarki) un es redz dziivojot ar viirieti bez laulibas un bijis sex pirms kaazaam - nu ar vienu vaardu sakot esot es taapeec m***a :))))
Vinja pateica, kas man kaish (un IESPEEJAMS taa ir taisniba), bet palidzeet neko nepalidzeeja :(
Un man ari radaas iespaids, ka ir cilveeki kuriem vinja tiek klaat un kuriem netiek klaat :) Un es pati ragana mazliet buudama - pilniigi pieljaavu, ka vinja man netika klaat, jo to neljaavu. Lai gan vinja izskaatas peec miljaas sirmas kundziites, issteniiba ir vella maatite :) Taapec ari zemapzinjaa vinju nelaidu sev klaat!
Bet, ja zudushas visas ceriibas, var un iesaku megjinaat - varbuut jums sapass biolauki vai kas tml. un vinja palidz :)

man bija liidzigi kaa es ari.
es ari

a kapce tad gaji pie vinjas, ja neljavi vinjai darboties?
muļķības

Man viņa palīdzēja ,kad pie viņas iegāju pati pēdējā pec viņai ļoti saspringtas darba dienas !!!!

Es ar mammu braukÅ?u nÄ?kamo otrdien (18.martÄ?) uz LielvÄ?rdi. Ceru, ka bÅ«s labi!

Veronika ir ļoti laba dziedniece. Pie viņas braucot 10 dienas pirms tam nedrīkst lietot alkoholu. Ja ir lietots alkohols, tad viņa nepieņem. Neatkarīgi cik tālu esat braucis.

Izlasīju ''Patiesajā Dzīvē'' īstu slavas rakstu par šo dziednieci. Var jau būt, ka ir viņa spējīga uz brīnumdarbiem/pati gan teic, ka brīnumus darot DIEVS caur viņu/. Mana pieredze- meitas draugs aizvede manu meitu pie dziednieces Veronikas. Bija meitai prpblēma ar sejas nervu. Dziedniece pateica nepareizu diagnozi un izārsteja meitu visparastākā daktere. Tā, lūk! Lai dziedniecei DIEVS palīdz!!!

Jūlija Veselībā ir liela intervija ar Veroniku... Tur viņa labi atklājas...

vina nosaka tikai veseliibas probleemas?
vina var pateikt kur atrodas kaads cilveeks, vai arii kur vins ir apglabaats?

Nu, nezinu...Ir, protams, cilvēki, kuri pārvalda savu enerģiju un prot suģestēt cilvēkus, tādējādi tiem palīdzot. Galvenais ir ticības jautājums - ja ticēsi konkrētā dziednieka spējai tev palīdzēt, tad tas arī nostrādās, un šādi dziednieki mēs varam būt visi. Es pie Veronikas biju aizgājusi pirms 10 gadiem, lai kaut kā tiktu galā ar muguras sāpēm. Viņa man pateica, ka man ir bijusi lauzta roka un aborts. Es apjuku, nzināju, kā reaģēt, jo man kļuva neērti viņas vietā, jo lūzumu un abortu man nav bijis. Domāju, ka dziednieki ir labi psihologi, redz - skaista sieviete pilnbriedā, bet bez laulības gredzena, gan jau bez aborta nebūs iztikusi.Kur viņa to lauzto roku rāva, nezinu..Kas attiecas par muguru, tad to sakārtoju es pati ar speciāliem vingrinājumiem.
Tiesa gan, zinu cilvēkus, kuri ar viņas palīdzību ir likvidējuši savas veselības problēmas.Un, acīmredzot, šeit var būt runa tikai par pašsuģestiju.

Pilnīgi piekrītu,mana pieredze ir tāda pat.Ja kādam ir līdzējis-jauki.Tikai gaidot uz brīnumu-neielaidiet slimību !

Elejas Veronikai neapšaubāmi ir spējas.Tās viņai parādījās pēc atmošanās no klīniskās nāves no zibens spēriena bērnībā. zina, ka viņai piemīt ,,rentgrna redze,, , viņa spēj saskatīt kurā vietā cilvēka ķermenī ir vaina. Pieļauju, ka diagnozes kļūdas ir tāpēc, ka viņai nav speciālās medicīniskās izglītības. Tomēr diagnozēs kļūdās arī cilvēki ar speciālo izglītību, slimību ir tik daudz, tās kombinējas, līdzās jau esošajām rodas arvien jaunas. Mēs cilvēki par to ,,nenogurstoši rūpējamies,, , piesārņojot savu organismu ar neveselīgu (bet mums garšojošu)pārtiku), lietojot aktīvi vai pasīvi kaitīgas vielas un pats galvenais piesārņojam savu prātu ar negatīvām domām, bet visas slimības , sākas mūsu galvā - t.i. prātā. Kādreiz pati pret to biju noliedzoša, tomēr iedziļinoties,pētot un pārliecinoties, nonācu pie atziņas un sapratnes, ka tā tiešām ir.Šī atziņa arī lika man nonākt pie jaunas atziņas, ka slimību cēlonis ir mūsos pašos, tātad to izārstēt varam mēs paši.Ārsti un dziednieki ir tikai palīgi, atbilstoši savām spējām, kompetencei un pieredzei. Un mēs, atbilstoši savai izvēlei un uzticēšanās pakāpei,izvēlamies šo palīgu, bet pats galvenais - vēlēšanās un vajadzība atveseļoties ir katra paša atbildībā. Bet tur jau tā vaina, ka liela (varbūt pat lielākā daļa cilvēku neuzņemas atbildību par sevi un savu dzīvi, bet novirza to kādam citam - vecākiem,vīram/sievai, valstij, skolotājiem, ārstiem , dziedniekiem utt... Tikai, uzņemoties atbildību pašam, aktīvi rīkojoties(pieliekot pūles, veltot laiku utt.)var panākt rezultātu. Protams. ka speciālistu palīdzībai ir zināma nozīme un tā reizēm ir obligāti nepieciešama, jo dažkārt vairs paši nevaram (savu kaiti vai problēmu esam pārāk ielaiduši), tomēr , kā jau iepriekš sacīju - svarīgākais ir katra paša rokās.Negaidiet uz brīnumiem, ja pats savā labā neko nedarāt. Nevainojiet citus, jo jo, ja tev pašam nerūp sava dzīve un veselība, kādas tev ir tiesības to gaidīt un pieprasīt no citiem. Rūpējies par sevi un esi pateicīgs tiem, kas tev tajā palīdz.Un vēl par VERONIKU, kā cilvēku - tāpat kā mums visiem cilvēkiem arī viņai ir savas labās un savas sliktās īpašības, labs vai slikts garastāvoklis, simpatizējoši un nesimpatizējoši cilvēki... Viņa , neraugoties uz savām spējām, arī ir tikai cilvēks. Un man ir pilnīgi saprotams viņas sašutums uz tiem, kas klaji grauj savu veselību (alkohols, plikie vēderi un muguras utt.), bet pēc tam pieprasa un/vai gaida, lai citi tos izārstē.

haa. Veronikai ir mediciniska izglitiba. un spejas vinai ir 100%. biju pie vinas 7gadu vecuma un tikko nesen. vina atcerejas, ka esmu bijis ar brali kopa pie vinas, un uzreiz pat pateica, ka man mugura sap, kas ari bija taisniba. vel kas mani izbrinija. vina zinaja, ka sestdienas vakara biju dzeris alu. velreiz loti precizi. ja vel kads gudri plutis, ka psihologiski tadas lietas var izspriest, tad vairs nav ko teikt. attopieties mulkisi. to no zila gaisa nevar izraut. fakti pierada un liecina par to ka sievietei ir spejas un pat ljoti labas.

tikko nesen bija domats 21 gada vecuma. ta ka padomajiet. diena satiek ljoooooti daudz cilveku. kur vel normals cilveks atceretos kadu personu pirms 14 gadiem satiktu uz paris minutem... dauni visi tie, kas apliek Veroniku.

Zinu reālu gadījumu, ka viņa ir palīdzējusi un cilvēks ir sveiks un vesels. Bet man viņa, kaut kā nesimpatizē. Domāju, ka katram ir savs...

vai var palidzet pie vairogdziedzera vai ka.

Cilvēki - beidziet taču mānīt sevi.Šie dziednieki ir smalki psihologi,kuri bieži vien slēpjas aiz dieva vārda.

Ja sākās mistika ar veselību,tad krasi mainiet dzīves stilu,ieklausieties savā ķermeņa balsī...

Elejas Veronikas spējas pēdējo gadu laikā ir ļoti samazinājušās dēļ viņas šerpās attieksmes pret cilvēkiem. Tāpēc es ieteiktu ļoti nopietni apdomāties pirms braukt pie viņas. Latvijā ir arī citi spēcīgi dziednieki, lai gan tādu nav daudz.

Viņa jau sevišķi nemīl krievus,jo ir bijusi Sibīrijā izsūtījumā.
Manai jaunākajai meitai bērnībā palīdzēja izārstēties no enurēzes-paturēja viņu reizes 3 klēpī,un viss pārgāja!Tas jau bija gadus 17 atpakaļ! Lielu lielais paldies viņai par to!

Es no savas pieredzes saku vinai tikkai Lielu paldies ,un patiesibaa jau vinai ir loti daudz pareizi saciits,taisniba mums nevienam nepatiik,un galu galaa jau mes vinu meklejam ,nevis vina muus ,un cilvekam ir japienem tads ,kads nu mees katrs esam .MAN VINA LOTI PALIDZEJA,LAI DIEVS DOD SPEKU .jo saprotiet katrs nak ar savu problemu ,un vinai arii nav viegli .

Visām viņām iesperis zibens,bijušas klīniskās nāves vai vecmāmiņas atstājušas spējas mantojumā!MURGS!Kurš tic,tam arī palidz!Izmisumā cilvēks ķeras pat pie salmiņa!Un kurš nav izmisumā ,tam arī nepalīdz!

gaili,

tieši tā! :) šīs spējas aktivizē spēcīgs impulss, piemēram kliniskā nāve. Bet ja tam visam neticiet, tad jums pie dziedniekiem nav jāīet, tas ari viss.
man kaut kā netraucē viņas šerpā daba, katrs mēs esam savādāks, ar savu rakturu un īpašībām. Un kur teikts, ka dziedniecei jābūt bezrakstura, pakļāvīgai tantiņai, kurai nav tiesību uz saviem noteikumiem savās mājās? Viņa taču neskandē pa ielu - kā kuram jāģerbjas. Viņai vnk ir noteikumi, kurus jāievēro atrodoties viņas personīgajā telpā.

vienkārši(tāpat kā visi cilvēki ) palikusi veca un viņas vilciens jau aizgājis.Būs citi,tauta atradīs savus dziedniekus.

Man vina palidzeeja, un maniem radiem ar :) :) lieliska dziedniece.. tas nekas ka skarba..

Viņs sestdienās, svētdienās pieņem?

man vinja ari palidzeja. Jo citu izskaidrojumu neredzu, kapec ar mani notika tas labais, pec ka tik loti igojos.

kurā Latvijas malā ir tā Eleja ar Veroniku?

vinja pienjem dazhaadas Latvijas vietas, katru dienu citur.

Ja dzīvo Latgales pusē, tad visizdevīgāk ir pienemšanas vieta Lielvārdē - braucot no Rīgas, kreisajā pusē, sētā. Iepriekš jāpiezvana Veronikas sekretārei, kas pierakstīs.

pozalujsta srochno napishite mne veroniki Elijas nomer!!!srochno nuzen!!ludzu uzraksti man numurs Elijas veronikaj

Prātu izkūkojusi sievele, kura iedomājas, ka kaut ko var:) Kaut gan placebo ir spēcīga lieta. Palīdz arī kaltēti suņa s..i, vajag tikai ticēt.

Pienemsim, ka slimibas rodas galvā, attieksmē un no pārtikas :)
Bet, ja mediciniski neārstējama slimība ir pārmantota no vecākiem, vai tad ir cerība ar dziednieku palidzibu kļūt veselam?

Man viņa ir palīdzējusi! Paldies Dievam! Palīdzēt var tikai tiem,kas paši gatavi mainīties!

Labdien, cilvēki!
Mēs ,cilvēki, visi esam Dieva radītas radības un viņa apredzībā esam arvien ar visām sāpēm . problēmām , priekiem , labumiem un nabadzību. Un Viņa apredzībā ir arī mūsu - cilvēku spējas. Viņa apredzībā ir spējas un viss cits. Viņš arī ļaunajam atļauj uz cilvēku iedarboties, kārdināt pat tādā veidā, ka piešķir neparastas spējas. Vai arī no ļaunā nāk spējas. Un kas pateiks no kurienes tās spējas? Un kāpēc un prieks kam?

Kad tu ne tikai zini, ka esam viens vesels, tu vari ar Dieva ziņu mīlestībā , ne tikai dziedināt!
Apsolūti viss, kas ar mums notiek ,ir mūsu izvēle- šajā vai iepriekšējā dzīvē, un tikai tu pats vari šo, šīmirkļa, pieredzi mainīt pret ko citu. Apsolūti viss, kā ir un kā nav ir no Dieva. Dziednieks strādā vadoties no Dieva un no tavas dvēseles gribas. Tas , ko grib tava miesa un prāts ir acīm redzamāks, un ne vienmēr sakrīt ar dvēseles gribu, jeb precīzāk ar to pieredzi, ko dvēsele ir izvēlējusies šajā brīdī. Pirms vairākiem gadiem biju pie Elejas Veronikas. Protams, ka palīdzēja!Jā varbūt viņa ir mazliet šerpa, bet viss, kas pateikts, ir pateikts par lietu.
Paldies Elejas Veronikai! Lai Dievišķa gaisma viņu apspīd!Paldies!

Neapšaubāmi Elejas Veronika ir Dieva dāvanām apveltīta dziedniece. Man viņa palīdzēja. Un par šerpumu- patiesība ne vienmēr ir patīkama un to uzklausīt, arī mēs bieži vien neprotam. Bet svarīgāks par palīdzēšanu ir vēl kāds apstāklis, cik paši esam gatavi mainīties. Un vai šīs izmaiņas ir Dieva un tavas dvēseles akceptētas.( es nerunāju ne par miesu, ne par prātu, kas savās iegribās ir diezgan haotiski)
Ejot pie savas visaugstākās domas par sevi, mēs varam saskatīt-kādi vēlamies būt. Iztēloties, vizualizēt to, pamanīt atšķirības starp to, ko domājam tagad un kādi esam! Pašiem sevi vērojot, jeb mazliet uzraugot- nāks atklāsme- pārlieku ilgi esam dzīvojuši zemapziņā, kur izvēlētā rīcība, domas, vārdi atnesuši sekas, ar kurām šodien esam neapmierināti!
Tikai no manas šīs dzīves pieredzes- meditējiet uz savu garīgo sirdi uz to Dievišķo daļu, kas jūs patiesi esat. Visumā nekas nav statisks, tas, kā viss mainās ir atkarīgs no mums pašiem.

Pirms neilga laika tikos ar Elejas Veroniku. Un man jāsaka- tik milzumdaudz mīlestības plūda no viņas un un apsalūta vēlēšanās palīdzēt visiem. Paldies viņai!Kad tas ir tik patiesi un īsti ap sirdi kļūst vienkārši silti ,un acīs sariešas pateicības asaras. Paldies Elejas Veronikai!

Pie viņas biju pirms kādiem gadiem 3 vai pat vairāk, toreiz viņa man arī pārmeta, ka dzīvoju kopā ar vīrieti neprecējusies, ka laulājoties melošu Dievam acīs skatīdamās, izstāstīja, kam domāta Lielvārdes josta, jo biju uzvilkusi bikses ar zemu jostas vietu. Vēl viņa apgalvoja, ka manu draugu nepieņem mani vecāki, ka draugam nav nopietna attieksme pret mūsu kopīgu nākotni. Pie tam slimību, kuru viņa man diagnosticēja es nespēju pieņemt par taisnību, viņa apgalvoja, ka to atnesis mans draugs (STS). To visu dzirdējusi es ātrāk gribēju tikt ārā no pieņemšanas telpas, pie sevis nosolījos nekad vairs pie viņas nebraukt, jo viņa taču neko nezin, muļķības man vien stāsta. Bet pagāja kāds laiks, izrādījās, ka mans draugs tiešām man ir atnesis "dāvaniņu", manas rozā brilles nokrita un sāku viņu uzlūkot ar pavisam citu skatienu, tad atcerējos visu, ko bija teikusi Elejas Veronika, viņa visu bija pateikusi kā ir.
Ļoti bieži mēs nepieņemam to, ko nevēlamies dzirdēt, bet paiet laiks un tas, kas mums ir jāsaprot, to mēs agri vai vēlu saprotam.
Viņa ir ticīgs cilvēks, viņai ir sava reliģija un pieredzējuša cilvēka skatījums uz lietām, viņa prot pateikt asi un skarbi, bet, ja vēlamies, lai mums palīdz, vajadzētu izturēties ar cieņu pret viņas viedokli un dzīves uzskatiem. Mums jau nav tā jādzīvo, bet iespējams, pateiktais mums agri vai vēlu noderēs un teiksim viņai par to paldies!
Katrā ziņā, tagad man vairs nav noraidošas attieksmes pret Veroniku, jo arī es pati esmu daudz mainījusies, kļuvusi saprātīgāka:)
Viņai ir dota fantastiska, bet tajā pašā laikā briesmīga "dāvana", kura ir jāliek lietā, tāpēc novērtēsim Elejas Veronikas gaišumu un mīlestību palīdzēt! Un, tie kas nav tam gatavi, varbūt arī nevajag, taču nevajag arī nosodīt to, par kuru Tu patiesībā itin neko nezini!
Veiksmīgi!

Es varu tikai apbrīnot Elejas Veronikas nesavtīgumu, sevis atdošanu, vai vēl patiesāk- sevis sapludināšanu ar visām mūsu ķezām, likstām un to smagumu iznešanu. Esmu ļoti pateicīga Dievam , ka man ir bijusi iespēja sastapt šo mīlestības un gaismas būtni. Laiks , ko viņa pavada lūksnās par mums , mūsu zemi, ir viņas izvēles laiks... Tačū arī mēs varam izvēlēties no sirds...
Mēs varam domās viņai sūtīt gaišus pateicības vārdus - viņa tos noteikti saņems!

atbildu: IR JAUTĀJUMS.
Domāju nav svarīgi , vai slimība ir iedzimta, ilgstoša, pārejoša... Domāju, svarīgi ir pavisam ,kas cits... Cik ilgi vēl mana dvēsele grib ņemt šo pieredzi un, kas man ar to bija jāsaprot... Dziednieki noteikti var palīdzēt, jo viņi atšķirībā no ārsta redz mūsu smalkos ķermeņus un problēmu, kādēļ tā rodas smalkajos līmeņos. Ārsts cīnās fiziskajā plaknē ar sekām un bieži vien nevar nojaust cēloņus. Visa avots esam mēs paši! Uz to norādīt un palīdzēt atrisināt noteikti var dziednieki ar paša cilvēka līdzdalību.

Jauka kundze, jā man arī tā gribas teikt..eleganta,šarmanta, dzidru balsi, stingru, pārliecinošu skatu..un sajūta ir tāda, ka viņa redz katra cilvēka iekšējo dvēseli..varētu būt, ka tāpēc arī izvēlas kuru cilvēku pieņemt..
Viņa neapšaubāmi 100% redz un var precīzi noteikt cilvēkam slimās vietas un diagnozi..viņa nekļūdīgi man nosauca pilnīgi visu, kas bija man uzrādīts magnētiskā rezonansē un rengenā, proti, nosauca arī pagātnes rētas..
Visu cieņu šai sievietei..un nerunājat muļķibas, nebaumojiet..ja no sirds ir vajadzīga palīdzība ..nu aizbraucat un pārliecinaties paši.. sirdī dziļš, sirsnīgs cilvēks..
Es viņu apbrīnoju..un velreiz visu cieņu ..

Jauka kundze, jā man arī tā gribas teikt..eleganta,šarmanta, dzidru balsi, stingru, pārliecinošu skatu..un sajūta ir tāda, ka viņa redz katra cilvēka iekšējo dvēseli..varētu būt, ka tāpēc arī izvēlas kuru cilvēku pieņemt..
Viņa neapšaubāmi 100% redz un var precīzi noteikt cilvēkam slimās vietas un diagnozi..viņa nekļūdīgi man nosauca pilnīgi visu, kas bija man uzrādīts magnētiskā rezonansē un rengenā, proti, nosauca arī pagātnes rētas..
Visu cieņu šai sievietei..un nerunājat muļķibas, nebaumojiet..ja no sirds ir vajadzīga palīdzība ..nu aizbraucat un pārliecinaties paši.. sirdī dziļš, sirsnīgs cilvēks..

Vienā no intervijām Veronika teica, ka cilvēki paši sastrādā sev slimības, nevērīgi izturas pret savu veselību, dara visu, ko nevajag darīt, un tad, ierodoties pie viņas, paģēr, lai viņa tagad izārstē! Cilvēkiem ir nepareiza attieksme ne tikai pret Veroniku, bet arī pret citiem dziedniekiem un arī ārstiem - katrs taču pats ir savas laimes kalējs, un jābūt pateicīgam, ja kāds palīdz izveseļoties, un nevajag dusmoties, ja to nevar izdarīt, tad ir jāpadomā, kāpēc nevar, kur ir mana problēma, nevis jāvaino ārsts vai dziednieks. Kad cilvēks pats sāks domāt un mainīs attieksmi, tad arī palīdzība sasniegs mērķi.

Nesen biju pie Elejas Veronikas. Par vilšanos būšu viena no tām, kas neieteiks apmeklēt šo dziednieci. Protams, nevaru apšaubīt viņas iespējamās spējas, tomēr ir arī kādas cilvēciskās pieklājības normas.
Sāksim jau ar to, ka dziedniece, kas tiešām palīdz cilvēkiem Dieva vārdā, neprasītu konkrētu samaksu, kā tas notiek pie Veronikas, kad viņa palīdz cilvēkiem Lielvārdē. Iznākot no kabineta pie durvīm sēž patiešām laipna sieviete, kas uz jautājumu: "Cik jāmaksā?" atbild ar konrētu summu: "15 lati lūdzu!" un tā dienā pie viņas, vismaz līdz plkst. 17 jau bija 28 cilvēki. Cik man radinieki apmeklē dziedniekus un ir dalijušies savā pieredzē, tad neviens nav minējis, ka kāds prasītu samaksu, tieši pretēji, viņi priecājas ja zemnieks atnes kādus lauku labumus, dažs nes cukuru, atstāj tādu atlīdzību, kāda ir paša spēkos un cik uzskata par vajadzīgu.
Kā otrais ir jau citu pieminētā nelaipnība. Jau sēžot un gaidot rindā jutu nevēlamu atmosfēru, ne tādu kā pie dziednieces, kur vajadzētu valdīt iekšējam mieram un sajūtai, kad ir vēlme Tev palīdzēt, nemaz nerunājot par to, kas notika, kad iegājām iekšā kabinetā...
Un visa "jautrība" sākās.
Itkā sieviete pēc skata simpātiska, jauka, piekrītu, ka izstaroja siltumu, BET līdzko sāka runāt, tā viss tas labais pagaisa un parādijās citās krāsās. Viņa nemaz necentās noskaidrot kāpēc esmu nākusi, kāds ir mans ierašanās iemesls, bet ķērās pie ķengāšanas. Nosauca par prostitūti, jo biju kopā ar vīrieti, ar kuru vēl neesmu precējusies. Tāpēc šeit man rodas jautājums tiem, kas aizstāv Veroniku un nepieņem viedokli no tiem, kuriem viņa nepalīdzēja.
Kā viņa var nosaukt cilvēku, kuru nepazīst, kura gultas dzīvi viņa nepārzin par prostitūti. Acīm redzot viņa pati nepārzin šī vārda būtību "Prostitūte ir persona, kura par SAMAKSU pārdod savu ķermeni VAIRĀKIEM vīriešiem." Ja pirmais, un vienīgais vīrietis manā dzīvē, kurš neprasa nekāda veida samaksu man, mani padara viņas skatijumā par prostitūti, lai būtu!
Kā nākošais ir tas, ka biju lasījusi, ka viņa palīdzot visiem - ticīgiem, neticīgiem, kristītiem, nekristītiem, jo cilvēkiem kuri viņu atraduši un jūt kādas problēmas nevarot atteikt, vajagot palīdzēt. Tas itkā ir saprotams, un ja tie ir viņas no sirds nākušie un patiesu nodomu vērstie vārdi, tad visu cieņu viņai, taču tur man atkal ir sava negatīvā pieredze.
Līdzko Veronika uzzināja, ka es neticu Dievam patrieca mani ar lielu skandālu un pazemojošiem vārdiem no kabineta. Un te atkal rodas jautājums, kamdēļ vajag publicēt sevi kā personu, kura palīdzēs VISIEM, vismaz centīsies, jo visiem jau nevar, jo visi jau nemaz negrib, viņi grib tikai pagausties un dzirdēt labus vārdus, ja patiesībā tāds nav viņas nolūks. Cilvēku apmāns.
Neesmu no tām, kas novēlēs Veronikai ko sliktu, kas lamās vai nepmierinātībā pukstēs, tieši pretēji, vēlu viņai veiksmi un veselību, vēl ilgu mūžu un, lai palīdz tiem, kam var.
Bet personiski es, neiesaku apmeklēt, pēc tam vēl ilgu laiku Tu jutīsies sliktāk nekā pirms apmeklējuma, lieki iztērēts laiks un morāli tiec sagrauta!

Prieks par tiem kam palīdzēja, veselību Jums!

Kāpēc bija teikt, ka ar vīrieti kopā dzīvo un par Dievu sākt diskutēt?

ja šis jautājums bija man vērst, tad kā jau pirmo reizi apmeklēju dziednieces, un nenojautu kā tas ir, man līdzi devās draugs, kopā iegājām pie Veronikas kabinetā, ieraugot mūs abus, no viņas puses sekoja, teiksim godīgi - ne pa tēmu jautājums: "Kas Tev maz šis vīrietis vispār ir?" Negāju skaidrot intīmas dabas jautājumu, bet gan pēc palīdzības veselības jomā.
Par Dievu diskutēt atkal nebija pēc manas vēlmes, vispār kā cilvēks, kas šajā lietā ir atturīgs, cenšos neiesaistīties šādās sarunās, tomēr jau kopš pirmās minūtes jutu, ka pie Viņas kabinetā netiks uzklausīta mana problēma, bet gan nozākāts mans dzīvesveids. Tamdēļ arī no viņas sekoja jautājums: "Tu Dievam tici?" uz ko es protams nevarēju izvairīties un melot arī būtu lieki, jo viņa tomēr kko sajustu, tamdēļ atbildēju godīgi, uz ko kā jau minēju tiku pazemojoši iztriekta no kabineta.

Man nav nekādas pieredzes par saskarsmi ar Elejas Veroniku. Taču, lasost žurnālos tos pašus rakstus par šo dziednieci, manu uzmanību piesaistīja viens moments. Tas, KĀ Elejas Veronika ieguva izglītību. Lasot skolotājas atmiņas, labi nojaušams bija tas, ka visai liela varbūtība, ka Veronika BIJA MELOJUSI par savu patieso izglītību, kad iestājās vakarskolā. Tā kā vakarskolā, ja nav iespējams uzrādīt kādus dokumentu par iepriekšpeigtajām klasēm, mēģina novērtēt zināšanu līmeni, tad Veronika apgalvoja, ka viņai būtu jāmācās vakarskolas pēdējā klasē (kur arī tika uzņemta, bet ar lielām grūtībām beidz, jo acīmredzot faktiski bija pabeigtas mazāk klases), tad mēģināja stāties Medicīnas institūtā, bet protams vai nu neizturēja konkursu, vai vispār nenokārtoja iestājeksāmenus... Pēc tam šī sieviete tādā pašā ceļā mēģināja "nokārtot" arī savas neitas izglītību - jāpabeidz tikai pēdējā klase, kas gan neizdevās, jo skolotājiem savlaicīgi izdevās atklāt meitas nepietiekamo izglītība slīmenu.
Mani personīgi šie mimenti momentā "atsita" no Veronikas kā tīras un skaidras dziedniecees. Ja cilvēks ir negodīgs vienā jautājumā, kur garantija, ka citos viņam ir godprātīga atttieksme.

Veronika no Elejas-sekretāres numurs 29412484

Veronikai vēlu tikai veselību un laimi, tikai pateicoties viņai ir dzīvs mans brālis un mamma!!!

Es nesaprotu cilvēkus! Nu nekādi! Kāpēc jūs braucat pie viņas, ja jums ir TIK slikta viņa!!!!!!!!!!!!!!!!! KĀPĒC JŪS DOMĀJAT, KA VIŅAS PIENĀKUMS IR AR KATRU NO JUMS ŅEMTIES!
p.s. ne reizi neesmu kominicejusi aršo dzidnieci, tik lasot presē rakstus par viņu zinu MANI BURTISKI TRACINA APROBEŽOTIE CILVĒKEĻI AR SAVĀM SASTRĀDĀTAJĀM SLIMĪBĀM - un nu iedomājas, ka kadam ir pienakums no tām viņus atbrīvot un ja ne pa spalvai ko pasaka - VISS - šāda un tāda dzidniece!

attvainojiet, bet ja strādā par dziednieci, kuras darbs ir ar cilvēkiem, tad nu lai vai kādi dabas doti talanti viņai būtu, lai vai kādas spējas, bet sodīt un tiesāt aizvainojot citus viņai nav tiesības.
Kā saka "Kā Tu pret citiem, tā citi pret Tevi"

"APROBEŽOTIE CILVĒKEĻI AR SAVĀM SASTRĀDĀTAJĀM SLIMĪBĀM" - piedod par jautājumu, bet meitenīt, cik Tev gadu?
ja cilvēks slims ar vēzi, tā ir viņa "sastrādātā" slimība??? un izteikt savu viedokli par pieredzi ar šo dziednieci nav soda lieta, tamdēļ piedod, pirms centies nostāties kāda pusē pārdomā divreiz, vai tas, kā Tu to pateiksi neizklausīsies stūlbāk nekā tad, kad nebūtu labāk vispār neko teikusi!

daudzas sievietes seit palasot ir sanemusaas vinas vardu atieciba par prostitutem!! Es ari sanemu vinas apvainojumu!!!vina par tadiem vardiem parsauj par stripu!!! es biju pie vinas triss reizes un katru reizii 20.ls maksaju tikai par kaut kadam 5 suda minute,,atvainojos par izteicienu!!
es pie vinas gaju ar jautajumu lai palidz man pret smekesanu,bet nekaa,smekeju vel jo projam!! vel vina man pateica,ka redzot mani bernu..ka tad..:D:D aizbraucu pat pie ginekologa pec 3 nedelam parliecinaties par vinas vardiem,bet neemsu stavokli!! ta,ka cilveki ja gribat ticat vinai,bet skataties ka pec tam jums nav jacies!! jo del vinas meliem par manu grutniecibu es raudaju gauzaas asaaras!!
bet ....tas ta:)

sieviete, kas dzīvo ar vīrieti bez laulībām, jau Romiešu laikos tika attiecīgi apzīmēta par "konkubīni" jebšu piegulētāju. Nav jau ko apvainoties, ja attiecīgajam dzīves veidam tiek pielikts attiecīgs apzīmējums.

Pareizi Tu saki, "Romiešu laikos", bet MĒS nedzīvojam Romiešu laikos, tamdēļ šāds attiecīgais apzīmējums ir galīgi aplams! Ja sāksim iedziļināties par to, kas un kā tika apzīmēts tajos laikos, tad par nelaimi Elejas veronikai un viņas itkā sniegtajai spējai visus apzīmēt attiecīgajos vārdos, arī atradīsies kāds Romiešu laika apzīmējums!

Bet, ja tevi neapmierina viņas teiktais, tad taču var nemaksāt. Un tas ir domāts- ja uzskatu, ka lečī" virsū. Bez jebkāda pamata. Es tā darītu. Un, ja viņa man "brauktu" virsū, ietu ārā no telpas. Vai tā nevar?

nesen biju pie dziednieces mani vina uzrunaja par sauliti un pateica visu kas man bijis tapec nav pamata neticet tam kas ir tagat un ticu ka vina man palidz un lai vinai laba veseliba un visiem kengatajiem varu teikt vaiDieva nemaz nebistaties , vai vina jus aicina jus tacu pasi ejat nedariet citiem to ko negribat lai jums dara nekengajiet labu cilveku.

ekstrasensu, dziednieku apmeklētājiem
http://www.catholic.lv/jd/dziedniece.htm<\/a>

Cilvēki. nevajag būt tik stūlbiem un augstprātīgiem, beidziet aprunāt Veronikas kundzi, par to, ka ,ja viņa Jūs "pasūta", viņa ir tiesīga tā rīkoties, ja rīkojas tā, jo ja viņa Jūsos saskata grēkāzi vai grēkkazu, un Jūs paši esat to pelnījuši, un paši negribat sevī to labot, nenožēlojat, tad nevajag pārmest Verai(man liekas ka, tad arī viņa, lai Jūs atšūtu izsniedz diagnozi sķērsu), kāpēc gan viņai jāpalīdz... un vai rādītājs nav viņas uzceltā baznīca, kur iegūldīta saziedotā nauda, nevis kā dara viltus sensi, kādreiz noteikti ceru apmeklēt Veras baznīcu. Tās ir tikai mana paša domas par Jums dārgie citu apgānītāji, kam nav palīdzēts. Par ko es gribēju uzrakstīt, ko man teica mans labākais ekstrasenss, no Tukuma puses armijas gorodoka - ka Elejas Veronika ir ļoti labs diagnosts un cilvēkiem redz cauri, un to es neapstrīdu, jo nešaubos par sava ekstrasensa teikto.

Cilvēki. nevajag būt tik stūlbiem un augstprātīgiem, beidziet aprunāt Veronikas kundzi, par to, ka ,ja viņa Jūs "pasūta", viņa ir tiesīga tā rīkoties, ja rīkojas tā, jo ja viņa Jūsos saskata grēkāzi vai grēkkazu, un Jūs paši esat to pelnījuši, un paši negribat sevī to labot, nenožēlojat, tad nevajag pārmest Verai(man liekas ka, tad arī viņa, lai Jūs atšūtu izsniedz diagnozi sķērsu), kāpēc gan viņai jāpalīdz... un vai rādītājs nav viņas uzceltā baznīca, kur iegūldīta saziedotā nauda, nevis kā dara viltus sensi, kādreiz noteikti ceru apmeklēt Veras baznīcu. Tās ir tikai mana paša domas par Jums dārgie citu apgānītāji, kam nav palīdzēts. Par ko es gribēju uzrakstīt, ko man teica mans labākais ekstrasenss, no Tukuma puses armijas gorodoka - ka Elejas Veronika ir ļoti labs diagnosts un cilvēkiem redz cauri, un to es neapstrīdu, jo nešaubos par sava ekstrasensa teikto.

Veronika, iepūt man :)

lūdzu ja jums kadam ir veronikas kontakt talrunis uzrakstiem uz manu e pastu kintija1999@inbox.lv

lūdzu ja jums kadam ir veronikas kontakt talrunis uzrakstiem uz manu e pastu kintija1999@inbox.lv

Patreiz atrodos Vacija. Ja pec 10 dienam vel nebusiet atradusi Veronikas talruni uzrakstiet.

Es ticu Veronikai, jo viņa redz cauri drēbēm un arī durvīm. Esmu bijusi Elejā 7 reizes pirms kādiem 12 gadiem un 1 reizi Lielvārdē. Vienā Rīgas slimnīcā aizgāju noņemt lielu dzimumzīmi, par kuru Veronika teica ,ka tā ir jānoņem. Ārstam teicu, lai paņem dziļāk viņu nost-ar krioterapijas metodi, jo griezt atteicos pati. Sanāca apdegums ar padziļu bedri, ārsts medmāsai teica, ka būs apdegums, man neko, viņš tikai pūta man uz muguras starp lāpstiņām, kur bija dzimumzīme, un es redzēju kā melnas krāsas pelni maziem gabaliņiem lido man gar seju garām, jo gulēju uz vēdera un galva bija pagriezta uz sāniem. Nākošajā reizē aizbraucot pie Veronikas kundzes, viņa tiklīdz es ienācu istabiņā uzreiz pagrieza mani ar muguru pret sevi, un uzlika savu pirkstu tieši tajā vietā kur agrāk bija dzimumzīme(precīzi) un ātri noteica: ''Viņi tev uztaisīja tikai apdegumu." Radās iespaids, ka viņa jūt, kas notiek uzgaidāmajā istabiņā un ap mājiņu. Domāju, ka tāpēc uz dažiem viņa arī kliedz. Vienu reizi, viņa iznākot pie apmeklētājiem ar roku norādīja uz divām sievietēm, kuras viņa pieņemšot tūlīt, jo viņas nevarot ilgāk vairs gaidīt. Tad cita sieviete sāka uz Veroniku kliegt, ka bez rindas neviens nedrīkstot iet. Uz viņu arī sakliedza. Pēc tam man mammma stāstīja, ka blakus viņai sēdošā sieviete (uz kuru norādīja) viņai stāstīja, ka atbraukusi 1.reizi un viņai mājās viena pati ir palikusi guļoša meita uz gultas. Otra sieviete -visu laiku esot pie sevis klusi sāpes ciešot vaidējusi, jo viņai sāpējusi kāja. Veronika neies katram paskaidrot un attaisnoties, kāpēc viņa tā vai citādi dara.

es te izlasiju viena sieviete uzrakstija ka viņa necieš krievus,bet es esmu krieviete un domaju ka man vajag viņas palidziba,viņa man nepieņems?pasutis kautkur talak?)

pateica tikko ieejot esat dzeris vakar,zilums tur,rētas tur,bij tas laikam 90 g. ,kad omons mūs piekāva,vairāk neesmu braucis,ir tak citas ,un pieklājīgākas dziednieces,kas dziedē,bet rezultāts nav zināms.,jo bezizejā cilvēki skrien pie dziedniekiem,un beigās palīdz ātrā palīdzība.,zinu daudz,vārdus neteikšu,bet reāli neko nav palīdzējuši,tāda mana pieredze.,ps. pilnīgi pareizi teica mellužu upes ielā ,un mērsraga tante,kas jau zem zemes.

ja tu esi krieviete tas neko nenozime man ta sciet jo vina jutis kads tu cilveks esi sirdi...
kapec komente tadi cilveki kas netic dziedniekiem kapec jus nozakajat?
ja jus neticat un domajat ka sie cilveki nespej palidzet tad jus loti stipri maldaties.
un pa to dzersanu-jus sakat ka vinai nepatik protams ka var patikt ka nak ligt palidzibu tads cilveks kurs savas bedas un nelaimes slicinajis alkohola un tad iet pie dziednieces palidzibu lukt:)smiekligi
atgadijas ta ka mans tetis ar mammu brauca eskursija pa latvijas baznicam unpirma bija Veronikas baznica un kd vini gaja ieksa mamma ar teti gaja pa prieksu kad vina pagriezas uz manu vecaku pusi tad Veronika ar rokam saka braukat par teti jo taka teicat vinai nepatik dzeraji,bet mammai manai pateica ka taisits aborts un ta ari ir...
te ari bija raksts par to kapec jatere savs laiks un nauda???-pirmkart veronika naudu neliek maksat vina nenosaka cenu par palidzibu bet cilveki pasi noliekot ziedojuma naudu.
tadiem cilvekiem ka Veronikai ir gruti pec visas tas dienas padarita jo viniem no ta ka palidz mums ir speka izsikums kurs ir smags vini jutas iztuksoti un sabrukusi varbut Veronikai ir vieglak jo vinai dotas specigakas dotibas.
nevajag jums neticigie kas netic dziednekim bojat savas nervu sunas un te savus komentarus sniegt.mums jusu padomi nebus vajadzigi jo kas,"tic tas ies un vinam tiks palidzets"

nezinu,kā tas notiek Veronikas dzīves vietā Elejā,bet Lielvārdē ir jāmaksā noteikta naudiņa;cik tagad nezinu,iepriekš bija 15 ls;kas attiecas uz dzeršanu,pie viņas ejot ir jābūt atturībai no alkohola,ja nemaldos 14 dienas?;ja ir sagrēkots,viņa vienkārši to reizi nepieņems,bet nav gan dzirdēts,ka atteiktu tikai tāpēc,ka cilvēciņam iepriekš ir bijusi kāre uz spirtoto;ja tās dienas nav lietots,tad aprunāsies.
Vel ir tāda lieta,ka katram ir jāatrod savs dziednieks;arī dziedniekam var nepadoties vienlīdz labi palīdzēt visiem,arī ne vienmēr pietiek ar vienu apmeklējumu;'tātad,būsim saprotoši.

Vai kads zina ka tikt pie Veronikas kundzes Liervardē,telefona numuru,vai viņa var ārstēt alkogolizmu?Paldes

Veronika pieņemot arī Siguldā, vai kāds nezina tel.nr. pa kādu var pierakstīties?

Veronika pieņemot arī Siguldā, vai kāds nezina tel.nr. pa kādu var pierakstīties?

viņas palīdzei var zvanīt, lai pierakstītos pie Veronikas, Veronikai pašai nē. Palīdzes tel. 29692622

Es pateicos šai jaukai dziedniecei, es pateicos Dievišķā mīlestībā, kas plūst no Visaugstās Patības! Šī jaukā kundze lūdz par mums visiem- gan par tiem, kas viņu nozākā, gan par tiem, kas viņai pateicas,gan par kristītiem un nekristītiem,gan par dzimušajiem un nedzimušajiem u.t.t. Viņa lūdz no sirds...Viņa ir instruments Dieva rokās, kas patiesi kalpo- vispārējam labumam ( neprasot sev nekā) un nepaies nemaz tik daudz laika, līdz mēs to visi sapratīsim.
Absolūti nevienu nenosodu, tikai vēroju, cik reizēm mēs varam būt nepateicīgi un patiesā priekā apzinos, kāda es vairs nevēlos būt.
Mums visiem ir šī iespēja - attiecībā pret kaut ko citu pamanīt , kas mēs patiesībā esam... un izvēlēties citu pieredzi...

Neviena situācija, neviens apstāklis nav nejaušs! Sekas ir cēloņu izraisītas... Ja ar Jums notiek, kas nepatīkams, jebšu arī pretēji, kas jauks- tās viennozīmīgi ir sekas jūsu pašu šībrīža dzīves modelim. Un ir diezgan absurdi vainot dziednieci-Veroniku visā tajā.

Ja esat GALVU SASPIEDUŠAS------------TAD-''UZ PRIEKŠU''!!!!!!

Jā manu vīra tēvu Veronika ārsteja kamēr noveda kapā neviens ārsts vairs nevarēja palīdzēt jo bija jau pa vēlu ko līdzēt ,skumji bet tāda ir patiesība...

Varetu ludzu vinas adresi atsutit..?

man viens jautajums: cik naudinas vina nem???

man viens jautajums: cik naudinas vina nem???

Blakus diskusija tieši par to pašu!Kāpēc jāatkārtojas?

Sveiki,

Varbūt kādam noderēs info šāds, galvenais pastāsti draugiem saviem.
Lieliskas atlaides katru dienu.

1.Starptautiskā svara samazināšanas centra „Dakteris Bormentāls” nodarbības ar 50% atlaidi.
2.Dāvanukarte juvelieru izstrādājumiem ar 50% atlaidi.
3.Ziema ir klāt! Uzzini savas veselības stāvokli un iegūsti skaistu augumu. Ar 67% atlaidi.
4.Tuvojās Valentīndiena uzdāvini sev un mīļotam īpašu kompleksu 4 stundu garumā + nakšnošanu numuriņā. Ar 60% atlaidi
5.Iegūsti klientu karti no vindecor.lv ar 50% atlaidi
6.Bērnu dzimšanas un vārda dienas ballīte ar 55% atlaidi
7.Aukstums jau aiz loga, Siltumsūkņa montāžai 78% atlaide.
8.Pilns B kategorijas teorētiskais kurss tikai 9Ls.
9.Profesionāla 2 stundu fotosesija studijā. Fotogrāfs Edgars Ramutis. 50%
10.Mūzikas kompaktdisks metāla grupas Neglected Fields albums "Splenetic" Ar 60% atlaidi. Portālā redzams no 24.janvāra
11.Palutini savas pēdiņas! Profesionālie Scholl pēdu kopšanas līdzekļi sausiem papēžiem un patīkamam pēdu aromātam visas dienas garumā! -65% Portālā redzams no 26.janvāra

Vairāk info šeit:
http://www.no50.lv/

Vinnē dāvanu karti 10 Ls vērtībā no www.no50.lv
Kā vinnēt?
Pievienojies sekotājiem.
http://www.draugiem.lv/no50/
un tālāk spied ieteikt šo:
http://www.draugiem.lv/no50/gallery/?pid=245551568
1 no 1000 vinnē dāvanu karti, ja piesakās sekotāju 2000 vinnēs 2 cilvēki, ja 3000 vinnēs 3 cilvēki. utt..
Tāpēc iesakām tālāk.
Nepalaid savus 10 Ls garām.

Iespēja papildus vinēt 10 Ls pievienojot bildi konkursam:
http://www.draugiem.lv/no50/api/konkursi/contest/143159

es teikšu godīgi Tā veronika ir nekas cits,kā krāpniece jo kaa var dziedet cilvekus pa naudu? vai tad Jēzus prasija kādu samaksu par dziedināšanu? un viņš nešķiroja cilvekus ticigs vai nee,un visi šie šarlotāni nāk no paša Sātana,jo Jezus ir teicis,uzmanieties notiem kas viltus izmantos manu vārdu.Es pats šodien redzēju kā cilvēki maksā 15ls par neparko,tādejādi cilvēki uzliek sev nezinot vēl lielāku lāstu griežoties pie tādiem cilvēkiem kā pie Dziedniekiem,Pūšļotājiem Ekstrasenciem,jo vinjiem jau ir sava alga nopelnita par saviem darbiem,un tā ir Elles ugunis,un varat ticet man vai nē tā ir katra cilvēka darīšana,es tikai saku ko saka par to visu Dievs

art...vai neienāca prātā, ka šī sieviete ceļ Dievnamu? Tur arī tie līdzekļi aiziet...turp tiek aicināti cilvēki tuvoties Dievam, atmest savas vājības, kaislības, atkarības...Vairakas reizes biju gājusi šai baznīcai garām, bet stāstu par to, kā ta tapusi nezināju...jauki, ka ceļu krustcelēs ir balts Dieva nams, kura ieiet...un zvanītājs zvana 4xdienā kā atgādinājums, kā gaisma, kurai sekot!
Rīt pati došos turp...neziņa ir mokoša, un padoma man vajag...pati neprotu tulkot, vai neesmu gatava sadzirdēt sūtīto vēsti no augšas...varbūt vnk pārāk aizņemta cīnoties ar strupceļu pārlēkšanu vai appiešanu, varbūt sagurusi no ikdienas rata...es ceru, ka man tiks padoms, ka rīkoties tālāk...

manam dēlam ir ļoti liela problēma, viņam ir enurēze, dēlam 16 gadi, kad aibraucām pie Veronikas viņa apgalvoja,ka palīdzēs, bijām 2 reizes samaksājot 4o ls. + ceļš 30 ls. bet, kā jau varēja nojaust viņa mums nepalīdzēja, bērnam vēl tagad ir problēmas, kautgan darijām visu ko viņa teica. es gribu visus pabrīdināt , padomājiet pirms brauciet.

Zinta Puriņa pati devās pie šis dāmas - krāpnieces,iedeva visu info,ko jānostāsta bija precētam vīrietim,lai tas noticētu,ka bijusī sieva ir briesmone. 15Ls un pateiks ko gribēs. viņa pelna naudu ar melošanu. nekad nevajag pie tādām iet. aizgāju pati un pateica tik nepatiesas lietas,kuras nekad nav notikušas.

Biju- nebrauciet- krāpniece!!!!!!!

Viņai vienkarši ir zudušas spējas,jo sāka ņemt naudu.

un ja nu bijušā sieva patiešām ir briesmone, kas sabojājusi vecim visu veselību, jo bieži ta arī IR... NE JAU PA VELTI - B I J U Š Ā!!!

Nauda par pakalpojumu IR JĀŅEM! Enerģijai ir jāapmainās - nevis pacientiem jāvampirē!!!

O, nu protams, ka enerģijai japipildās, BET, ar to enerģiju arī jāpalīdz!!!! un ja viņa par to naudu,ko saņem nepalīdz,tad ir jautājums, kur tad tā nauda paliek????????
man tā nauda nebija lieka, es gribēju palīdzēt dēlam, bet ar to naudu es varēju rīkoties savādāk!!l lai Veronikai tas ir uz sirds......lai sāp,kā sāp mums, tiem ,kam viņa nepalēdzēja....

Esmu tā sieva Briesmone,kura savam bijušajam vīram nav veselību sabojājusi,bet viņa jaunā piegulētāja visādi pūlas pierādīt ,ka ir šķista,nevainīga un morāla būtne, izpostot nevienu vien ģimeni,gan pirms manas ,un ticu,ka mana ģimene nav pēdējā...Bet cien.Veronikas spēlītes šinī situācijā īsti nesaprotu,jo abām pusēm tiek stāstītas dažādas lietas,bet viens kopsaucējs gan ir -jaunās bijušā vīra attiecības nebūs ilglaicīgas....

Es braukšanu pie šīs, tā sacamās "dziednieces" 2011 gada septembrī, atceros ar riebumu. Iepriekš bija sazvanīts (viņai ir "sekretāre", kura atbild uz zvaniem un sēž Siguldā tai kluba pagrabā pie durvīm un iekasē naudu - 20 Ls) un sarunāts, ka atbrauksim plkst 15:00. Man bija jāīrē radinieks (samaksāju viņam par benzīnu 15 Ls). Kad mēs atbraucām norunātajā laikā, tad izrādījās, ka priekšā ir rinda civēku 20. Un mana kārta pienāca tikai ap 18:00. Es iegāju (protams atstājot 20 Ls "sekretārei") un sī, tā sacamā "dziedniece" sāka ar to, ka uzdeva jautājumu, par ko es sūdzos. Es viņai atbildēju, ka biju cerējis, ja jau šī ir dziedniece, tad ar savām metodēm noteiks kas ir ar mani. Uz ko viņa strupi atbildēja, ka viņai nav laika uz diagnosticēšanu. Nu tad pateicu, ka mani jau vairākus gadus nomoka nenosakāmas dabas reiboņi un līdzsvara traucējumi. Uz ko šī man atbildēja - nopērc aptiekā Stugeronu un dzeri. Es bikli ieminējos, ka esmu kursiem izdzēris visu arsenālu kas ir aptiekās pret reiboņiem, ieskaitot Stugeronu. Uz ko šī atbildēja: un ko tu gribi no manis? Es: cerēju uz kādu palīdzību. Šī: nu ja tā, tad pamēģini bišu dzēlienus (ir tāda metode, saucas bišu dzēlienu terapija). Un viss. Mūs dialogs ilga minūtes 5, ne vairāk.
Protams, es izgāju no viņas kā apspļauts. Tad sāku interesēties par šo dzēlienu terapiju. Te pierīgā neatradu nevienu bitenieku, kas ar to nodarbotos. Nācās dragāt uz Vecpiebalgu pie ārstes Ilonas Radziņas, kura nodarbojas ar bitēm. Nu izgāju es to kursu. Un kas uzlabojās? Nekas.... Kopsummā izmetu 80 Ls (pie Elejas Veronkas, maksa par ceļu, par Vecpiebalgu un ārsta konsultāciju tur + bites mazā stropiņa kārbā0, notērēju 2 dienas par abiem braucieniem, un nekā....

Vēlos pastāstīt par savu apmeklējumu pie veronikas kundzes šā gada 18 februārī siguldas kultūras namā.
Piesakoties pa tel. pie viņas palīdzes noskaidroju ka cena ir 20,-ls.un apmeklējuma kārtība ir pēc pieraksta,mums bija11-tos.Pieteikts bija bērns,ieradāmies Siguldā 10.50(kultūras nama PGRABĀ),Veronikas kundze ieradās 11.10 un līdz 11.30 dzēra kafiju,Tā jau ir pirmā necieņa un augstprātība no viņas puses,jo cilvēki taču ir atbraukuši no dažādām Latvijas malām.Otrā necieņa un pazemojums visu cilvēku klātbūtnē bija tad kad uz viņas jautājumu vai visi klātesošie ir kristīti,es godīgi atbildēju ka nē nēsmu.Tad nu vajadzēja dzirdēt to bļaušanu ar putām uz lūpām,ka nēsot nekādu atrunu tam ka nēsi nokristījies un viņa iedos man naudu lai es nokristos(baigi biezā par mūsu naudu).
Tādu murgu es redzēju pirmo reiz no cilvēka kas dēvē sevi par dziednieku,kas tik ļoti piesauc dievu un pati neievēro bausli paraugstprātību,lepnibu,cik jābūt iedomīgai uz sevi lai publiski pazemot citu.Arī lūgšana ko viņa skaitīja ar tādu pafosu un tik deklamiski izteiksmīgi ka atgādināja padomju laiku partijas komitejas sanāksmi kur parasti kāds biedrs deklamēja''(kas paveiksts un ko vēl paveiks)"
Kā var dziedniece ar tādu negatīvismu un necieņu izturēties pret cilvēkiem kas nāk lūgt viņas palīdzību(un ne par velti).
Man radās tāds iespaids ka Veronikas kundze ir iedomājusies ka viņa ir pats tas dievs kungs.
Tai sievietei kas pieraksta pa telefonu vajadzētu nemaldināt cilvēkus, ka ir pieraksts ,bet īstenībā ir dzīvā rinda un ka nekristītus cilvēkus tur nepieņem.
Lai Veronikas kundzei veicas,lai viņa vēl skaļāk un sirsnīgāk izbļauj lūgšanu,varbūt ka tad dievs sadzirdēs un viņai piedos cilvēku aizvainošanu,pazemošanu un viņas augstprātību.
!!!!!!!TĀDĒĻ AR ŠO VĒSTULI GRIBU PABRĪDINĀT CITUS CILVĒKUS NO PAZEMOJUMA PAR PAŠA NAUDU!!!!!!!!!!
Re: Aijai

Tad beigās tomēr pieņēma vai nē?

ko jūs staigājat pa tām raganām, jums ko, nelaimju dzīvē par maz?

Es tagad uzrakstīšu savu stāstu. Es biju pie viņas 2011.gadā. Es vēl joprojām nožēloju, ka vispār biju pie tādas "dziednieces" un vēl samaksāju 15 LATUS.
Kas pirmais man neiepatikas, ka atbraukušie cilvēki sēdēja visi kopā. Es domāju tādā ziņā, ka es nevēlos, lai manas paziņas tur redzētu mani. Es no savas pilsētas redzēju cilvēkus, labi, ka viņi nezināja mani un es viņus (es izlasīju cilvēku vārdus, uzvārdus un pilsētas. Kāpēc viņai ir vajadzīgie cilvēku uzvārdi un no kuram pilsētam tie brauc? Visi var paskatīt citus uzvārdus, vai tas ir konfidencialitāte?).
Otrais, tas bija, kad mums kopā ar viņu vajadzēja lūgties Dievam. Piedodiet, bet man ir sava ticība un kāpēc man ar viņu un citiem cilvēkiem ar citu ticību jāludzas? ja es gribu lūgties, es aiziešu uz savu baznīcu. Tas man ļoti neiepatikas. Pēc tam viņa sāka stāstīt savus sapņus, ka pie viņas atnāca DIEVAS MĀTE un raudāja ar asiņainām asarām un ludza lūgties par Latviju. Piedodiet, Dievas Māte tāpat vien neatnāks. Tas ir pilnīgas blēņas.
Ko tālak sāka stāstīt tā sieviete par manām slimībām un mani! Tas vispār šausmas. Piemēram, manas slimības ir no tā, ka es staigāju džinsos, bet vajag svārkos kā sieviete. Es it kā noraidu savu sievišķo dabu. Jā, es staigāju pārsvarā džinsos, bet tas nenozīmē, ka es nestaigāju kleitās vai svārkos. Jā, reti, bet man ir tāds augums. Es pati zinu, ka man ģērbties. Sāka nelabi atsaukties par personīgo dzīvi, ka es dzīvoju ar puisi neaprēcoties. Kādas viņai ir darīšanas par personīgo dzīvi? Es nesmēķēju, nedzeru, man ir divas augstākās izglītības.
Viņa uzdeva tādā tonī Tev personīgus jautājumus, it kā tu esi paveicis noziedzīgo nodarījumu un tagad tevi prātina!
Kā es saprotu no viņas teikta, viņa izjautā tevi par tavu dzīvi un pēc tam tavu atstāstīto kopā ar viņas izdomātam domām pasaka tev,kāpēc tev tādas slimības.
Es atnācu no viņas tāda, ka mani pazemoja, apvainoja ne no kā, bet pēc būtības neko lietderīgu nepateica.
Zāli viņa nedod, tev pašam jādabū. Bet viņai pašai vajadzētu iedod to cilvēkiem, jo katra zāle jāzina kurā laikā jālasa, lai tas palīdzētu. Ko viņa pasaka man darīt, tādas padomus es varu internetā izlasīt, ko viņa laikam dara.
Īstie dziednieki neapvaino citus cilvēkus, viņiem nav noteiktas takses (tādas lielas, ka parastie cilvēki knapi var samaksāt).
Brauc pie viņas ar pēdējo naudu, lai viņa palīdzētu, bet viņa tevi pazemos un vēl par to naudu paņēms. Kā es tagad lasu 20 LATI. PAR NE PAR KO! bet cik daudz brauc pie viņas cilvēku! Varam sarēķināt, piemēram, 10 cilvēki reiz 20 = 200 lati.

Veronika ne no viena naudu nekad nav paņēmusi, to paņem starpnieki. Daļa naudas tiek atdota šoferim par atvešanu, mašīnas noskrējieniem un mašīnas izmantošanu, par telpām, kuras izīrē un nodoklis valstij. Veronika, kura NO JUMS ITKĀ ESOT PAŅĒMUSI NAUDU, tiešām to ir paņēmusi un jūs viņu tieši Veronikas rokās esat ielikusi?!
Viņa ne no viena naudu nav ņēmusi!
Un vai viņa jūs ir pie sevis saukusi?! Viņa nevienam neliek pie sevis būt kādā noteiktā laikā, to jums ir teikusi tikai tā sieviete, kura veic pierakstu!
Es pie viņas braucu jau sen un nekad no manis Veronika naudu nav ņēmusi, tikai tā sieviete, kas sēž "pieņemšanā"!
Un kas par muļķībām, ka Veronikai ir nepieciešams zināt, kur nu vēl pierakstīt, no kuras pilsētas vai Latvijas daļas esat!!! To arī pieraksta sekretāre, ja tā viņu var saukt!
Pašai Veronikai uzdevu šo jautājumu, par dzīvesvietas pierakstīšanu, un viņa man atbildēja, ka tas viņai neesot vajadzīgs zināt, kur nu vēl pierakstīt, tas ir pašas sekretāres izdomājums- viņai vajagot zināt (nevis Veronikai).
Ar Cieņu, Aira!

Nu, visu labaako par Veroniku. Mani izaarsteeja un
kameer es tur seedeeju, vina
vienu jauno maaminju ar beebi aizsuutiija uz Vieniibas gatves slimnicu
jo esot beebim zarnas sametushaas. ,
LABI, KA VEEL IR KAADS PIE KAA GRIESTIES !

Par kādiem nodokļiem ,Jūs, runājat, viņi nedod nevienu čeku,kā var izsekot viņas
ienākumus. Un par vešanu nemaksā simtos.
Jūs gribat teikt,ka tā sieviete pati ir izdomājusi ,cik ņemt un ko jautāt par cilvēku.
Dziedniekam ir jāzin vai viņš palīdzēs konkrētam cilvēkam,vai nē. Nevis solīt visiem pēc
kārtas,ka izārstēs.

...kādas muļķības Aira sarakstījusi! Nu jā...arī Rimčikā naudu no manis kasiere paņem!
Tad jau sanāk ka pierakstītāja kā tāds vampīrs uzmetusies Veronikai par priekšnieci! un ...nabaga Veronika, nabadzīte, nekā nezin!!!!!

Sveiki ,kaa ir iespeejams ar vinu sazinaaties,ar Elejas Veroniku??? Kaadam ir vinas tel nr??
diskusija

Nu ļoti interesanta diskusija. Pieņemu tos pārmetumus un zākājumus, kuri paši tur ir bijuši un viņiem nav palīdzēts (kaut gan arī speciālisti/ārsti visiem nepalīdzēs), bet komentāri no cilvēkiem, kas tur nav bijuši un savu "skaisto" leksiku nekautrējas šeit izlikt ir vienkārši smieklīga rīcība. Ar veroniku neesmu nekad mūžā ticies, bet manai māsicai viņa ļoti palīdzēja, visa ģimene uzskatam, ka tikai pateicoties Veronikai izdevās uzvarēt cīņā ar audzēju. Pats arī tuvākās dienās došos pie Veronikas ar cerību, ka viņa kaut nedaudz spēs uzlabot manu veselības stāvokli, jo teju teju man ir atklāta smaga neārstējama slimība... Redzēsim, ko teiks, ko darīs.... Domāju, ka galvenā ir ticība sev un cilvēkiem, kas kaut minūti ir atdevuši vēlmei tev palīdzēt! Noteikti padalīšos pieredzē pēc Veronikas apmeklējuma.
Re: diskusija

Autors: Mārtiņš
Datums: 24.05.14. 15:53
Domāju, ka galvenā ir ticība sev un cilvēkiem, kas kaut minūti ir atdevuši vēlmei tev palīdzēt!
----------------------
galvenaa ticiiba- Dievam- kas speej paliidzeet--
tas jaatziist

ja muusu ticiiba buutu kaut sinepju grauda lielumaa-
speetu- paarvietot pat kalnus-

bet mekleejam-- ko kur -- ne Dievu
bazniicaa- ir Sv Mise- Sv Sakramenti- es runaaju par katolu-- un ja buutu ticiiba ja buutu !!!! !

Labdien!
Biju pie dziednieces kaadu apm. gadu atpakal. Dziedniece uzreiz prata pateikt, ka ir samociita diafragma, diafragma tieshaam vareeja buut samociita, jo ieprieksh ljoti daudz dziedaaju,dziedaaju katru dienu droshvien uz nepareizas elpas.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Būvdarbu vadītājs/-a
LNK Industries

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
TIRDZNIECĪBAS UN SERVISA SPECIĀLISTS/-E (DARBAM KURZEMES UN ZEMGALES REĢIONĀ – TUKUMS, DOBELE, AUCE)
DeLaval
Konkurss beidzas 2014-11-16

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.