ūdeņraža pārskābe uzturā

Vai kāds ir dzirdējis apgalvojumu, ka ūdeņraža pārskābe ir efektīva pret vēža šūnu rašanos un tā neitralizē brīvos radikāļus, kā arī apgādā organismu ar skābekli? No rītiem jāizdzer 1-5 pilieniem ūdeņraža pārskābes uz pusglāzes ūdens.
Kā jums liekas nav pārāk riskanti?
Re: ūdeņraža pārskābe uzturā

dzirdeets ir, bet pa ausu galam. vai tieshaam tas 1 paarskaabes piliens juutami spees uzlabot skaabeklja apgaadi?
Re: ūdeņraža pārskābe uzturā

Marta SANTĀ,ja nemaldos,bija intervija ar vienu večuku no Krievijas,un viņš pieminēja šo metodi.
Mana masiere arī to ieteica.
Re: ūdeņraža pārskābe uzturā

Manuprāt, tas ir līdzvērtīgi urīna dzeršanai pa pusglāzei no rīta. Vari eksperimentāli izvēlēties, kura metode labāk palīdz - t.i. pēc kuras tev būs mazāk vēža šūnu.
Runājot par skābekli - vai tavam organismam ir skābekļa trūkums? Un kāpēc kalnieši dzīvo ilgāk? Vai ne tāpēc, ka kalnos ir mazāk skābekļa.
Ja esi jau gājusi vidusskolā, vari pamēģināt izrēķināt, cik skābekļa ir 1 pilienā pārskābes. Un cik vienā ieelpā. ;)
Re: ūdeņraža pārskābe uzturā

Marta Lilit bija intervija ar to krievu zinātnieku, kur viņš ieteica H2O pārskābi uzturā, uz glāzi ūdens 3-5 pilienus ūdeņraža pārskābi. Bet nu mēģinājusi neesmu, kaut arī apsveru šādu iespēju pamēģināt!
Re: ūdeņraža pārskābe uzturā

Man te divas kolēģes cītīgi to dara, bet pirmo reiz iedzerot to pārskābi vienai esot galva noreibusi...
Re: ūdeņraža pārskābe uzturā

Cik šādas glāzes dienas laikā jāizdzer...? Tikai vienu no rīta???
Re: ūdeņraža pārskābe uzturā

2-5 pilieni uz glāzi ūdens no rīta tukšā dūšā
Re: ūdeņraža pārskābe uzturā

Kā jums šķiet,ja šī metode ir tik laba un efektīva, kāpēc to nepielieto stacionāros vēža terapijā????
Re: ūdeņraža pārskābe uzturā

Domāju, teorētiskais pamatojums varētu būt šāds: kuņģa čūlas slimniekiem retāk ir kuņģa vēzis. Nu tad dedzinām kuņģī čūlu un pasargāsimies no vēža :/
Re: ūdeņraža pārskābe uzturā

Raksts bija žurnālā Lilit,ūdeņraža pārskābei jābūt 3 procentīgai,5 pilienus uz glāzi ūdens,jādzer tikai viena glāze no rīte,tukšā dūšā,reibonim līdzīga sajūta var būt pirmās 4-5 dienas,bet pēc mēneša āda paliek gludāka un bez visiem krēmiem izlīdzinās grumbiņas,ceļu locītavas vairs nesāp.Dzeru otro mēnesi.
Re: ūdeņraža pārskābe uzturā

Un kaada sajuuta lietojot to uudenjradi otro meenesi?Kaadi uzlabojumi?
Re: ūdeņraža pārskābe uzturā

Tas ir atomārais skābeklis, kurš dabā pastāv dažas sekundes (minūtes?), ja diži nemaldos. Tā kā tikko tas tiek pagatavots, jau pavisam drīz notiek apvienošanās ar ūdeņradi(?) un veidojas parastais skābeklis.
Cerams, ka baigi nesamuldējos.
Re: ūdeņraža pārskābe uzturā

Diemžēl samuldējies gan
Re: ūdeņraža pārskābe uzturā

Brutto - skābeklim apvienojoties ar ūdeņradi, veidojas parastais ūdens. Skābekļa molekula veidojas, apvienojoties diviem skābekļa atomiem.

Bet par tēmu. Ja grib lietot pārtikā (!) stiprus oksidētājus, nav jau jāaprobežojas ar pārskābi. Var dzert vulgāru veļas balinātāju, zilos graudiņus, glaubersāli, u.t.t.
Ir diezgan daudz websaitu un ārstu, kas 'zinātniski' pamato peroksīda lietošanu un slavē tā labās īpašības. Tomēr nav neviena mūsdienu prasībām atbilstoša pētījuma (randomizēta, dubultakla, multicentru, u.t.t.) kas to apstiprinātu. Vēl vairāk - FDA regulāri brīdina par peroksīda iekšķīgas lietošanas bīstamību.
Tad jau labāk dzert urīnu - mazāk bīstami. Pie tam peroksīda un urīna terapiju
ļoti bieži slavina vienas un tās pašas personas.
Tikai ir vērts padomāt kāpēc tieši antioksidantu lietošanai ir pierādīts efekts organisma novecošanas aizkavēšanā.
Vēl par ķīmiju

dii - pastāsti ļaužiem kas ķīmiju nav mācījušies, vai darījuši to sen (kā es): kā peroksīds, kurš pats izdala brīvu skābekli, neitralizē brīvos radikāļus? Un varbūt pie reizes - kas ir brīvie radikāļi? Domāju, runa nav par cietumā nesēdošu Lindermanu ;)

Medicīnas zinātne apgalvo, ka brīvie radikāļi, lai arī iedarbojas postoši (īpaši skābeklis!), tomēr organismam ir absolūti nepieciešami. Un kādēļ šo evolūcijas izstrādāto mechānismu būtu jāregulē tik rupjā viedā?
Btw, zemāk minētie fermenti kā reiz noārda peroksīdu:

Because free radicals are necessary for life, the body has a number of mechanisms to minimize free radical induced damage and to repair damage which does occur, such as the enzymes superoxide dismutase, catalase, glutathione peroxidase and glutathione reductase. In addition, antioxidants play a key role in these defense mechanisms
Re: Vēl par ķīmiju

The two most important oxygen-centered free radicals are <bold>superoxide<bold /> and hydroxyl radical. They are derived from molecular oxygen under reducing conditions. However, because of their reactivity, these same free radicals can participate in unwanted side reactions resulting in cell damage. Many forms of cancer are thought to be the result of reactions between free radicals and DNA, resulting in mutations that can adversely affect the cell cycle and potentially lead to malignancy. Some of the symptoms of aging such as atherosclerosis are also attributed to free-radical induced oxidation of many of the chemicals making up the body. In addition free radicals contribute to alcohol-induced liver damage, perhaps more than alcohol itself.
Re: Vēl par ķīmiju

Tiko izlasīju krievu val.grāmatu par peroksīda pozitīvajām īpašībām lietojot iekšķīgi, gan venozi, protams, nemēģināt pašam sevi durstīt!
der pamēģināt-nogurumam, galvas sāpēm, arī šīzu ārstējot,paaugstina imunitāti, pret saaukstēšanos, pret depresiju..un arī cīnās pret vēzi
Re: Vēl par ķīmiju

GRĀMATA IR I.P. NEUMIBAKIN "ŪDEŅŖAŽA PĀRSKĀBE" VESELĪBAS SARDZĒ.
Piedodiet, ka latviešu burtiem, bet jālasa BŪS krieviski. izdota Maskavā "DIĻA" 2008
Re: Vēl par ķīmiju

Atomārais skābeklis, ja nealojos, pats ir brīvais radikālis? Un spēcīgs oxidētājs. Tā ka ar to peroksīda lietošanu būtu jābūt prātīgiem - gan jau ir arī nopietnas kontrindikācijas.
Re: Vēl par ķīmiju

es neesmu to lietojusi, bet ja kāds kā argumentu tā nelietošanai min ūdeņraža nelietošanu mūsdienu medīcīnā - nu tas tak skaidrāks par skaidru, ka farmačijas industrija pat neko dzirdēt par to negrib, jo ūdeņraža pārskābi patentēt nevar un tas nozīmē, ka nekādu peļņu dabūt nevar. Tik vienkārša tā aritmētika! Savukārt tie, kas kliedz par pētījumiem - palasiet, kā pēta mūsdienu farmācijas sasniegumus. Pēdējo trīs mēnešu laikā jau trešais tiesas process ASV iet vaļā par krāpniecību ar šādiem datiem.
Vienīgais mans eksperiments ar ūdeņraža pārskābi bija pirms gada, kad likās, ka tūlīt kāda saaukstēšānās būs klāt, iepilināju abās ausīs pa 4 pilieniem pārskābes. Nesaslimu.
Re: Vēl par ķīmiju

kāda tumsonība, tad jau virca arī laba.
Re: Vēl par ķīmiju

http://translate.google.lv/translate?hl=lv&sl=en&tl=lv&u=http%3A%2F%2Fdrinkh2o2.com%2F
Re: Vēl par ķīmiju

godīgi runājot,es personiski nezinu nevienu pašu cilvēku,kuru mūsu medicīna būtu izārsējusi no vēža,izņemot dažas,vieglākās formas sākumstadijā un,ticiet man-es saskaros ar to diendienā.Tādēļ ir,maigi izsakoties,diezgan noziedzīgi apgalvot-tas nav labi vai šis nav labi.Katrs jau grib dzīvot un meklē ceļus...Jāsaka gan,ka mūsu medicīna,protams ir ļoti jauna,tikai apm.500g. un nevaram to salīdzināt piem.ar Tibetas madicīnu,kurai ir apm 4000g.,pie tam mūsu med.pamatuzdevums ir nez kādēļ pilnīgi izkropļots-tā ir naudas peļņas avots.Runājot par Tibetas medicīnu,gan jāsaka,ka ārstēties jābrauc uz turieni,jo vispār Eiropā,par Latviju pat nerunājot,austr.med . centros piedāvā par bargu naudu zāles,ar kurām tur ārstē kaķus.Ceļš nemaz nav tik dārgs,ap 1000,salīdzinoši ar jaunākajām eksperimentālajām zālēm,kur 1 injekcijas cena ir 2000(rezultātā tāpat visi nomirst),pie kam Tibetas Memoriālajā hospitālī visas zāles un slimnieku uzturs ir par brīvu,to sponsorē Japānas valdība,kas šo medicīnu tieši onkoloģijā ir pieņēmusi pagājšgad kā labāko un tā ir iekļauta kā galvenā valsts veselības programmā.Arī Latvijai bija šāda iespēja,pie tam 1. gadā katram slimniekam saņemot 700 eiro mēn.no Japānas,taču mūsu NĀVES BIZNESMEŅI svācās un abildēja ',ka mūsu cilvēkiem tas nederēšot.Tā lūk bezkauņas ar sēņu intelektu izlemj visu vietā,taču paši savus radus sūta uz turieni uzreiz.
Re: Vēl par ķīmiju

mēs lietojam antioksidantus lai izsargātos no aktivajiem radikāliem, kas bojā mūsu organismu. Tad rodas jautājums, kādā veidā "Udeņraža peroksīds, kurš izdala aktīvo skābekli, kas ir pēc būtības radikālis, kas bojā šūnas. Tad kādēļ būtu jādzer peroksīds?
Re: Vēl par ķīmiju

Sveiki!
Lai par šādām lietām diskutētu, jābūt nojēgai par ķīmiju un mikrobioloģiju.
Tātad H2O2 saskarē ar fermentiem, dzelzs joniem sadalās par ūdeni un atomāro skābekli. Kurš savukārt apvienojās parastajā skābekļa O2 molekulā. rašanās brīdī atomārais skābeklis nooksidē brīvos radikāļus, jo ir par tiem spēcīgāks oksidētājs. Bet ne tikai brīvos radikāļus, arī baktērijas, parazītus kas mudž cilvēka organismā.Sevišķi daudz tie ir, ja mājās tur kaķi(us)!
Re: Vēl par ķīmiju

Maz - 20...35 pilieni. Un ne tikai no rīta. Iztiek bez brokastīm un šādu ūdeni dzer līdz pusdienas laikam, va labāk līdz launagam, Šādi jādzīvo mēnesis - trīs. Šai laikā izslēdzama jebkādas gaļas, olu, zivju lietošana, jo šāda pārtika degradē visu rezultātu.
Re: Vēl par ķīmiju

Nu tad jau var iztikt bez gaļas, olām, un zivīm, un nedzert to H2O2. Efekts laikam būs praktiski tas pats :)

Kaut kas līdzīgs manīts internetā zem nosaukuma MMS, jeb Nātrija hlorīta šķīduma dzeršana. Nātrija hlorīts ūdenī, lēnītēm izdala to pašu, ko ūdeņraža pārskābe. pēc viņu teorijas, sanāk, ka tā kā tas notiek stipri lēnāk nekā pārskābes gadījumā, tad tas skābeklis neizdalās uzreiz, kaut kur kuņģī, vai pa ceļam uz to, bet jau pašās asinīs sadaloties tam hlorītam. Lasiet mmswiki.org , tur būs vairāk
Re: Vēl par ķīmiju

Vaig,vaig lietot oksidantus,gan MMS,gan údenraza párskábi,tas átri atrisinás visas problémas......Vispár normáli lieto antioksidantus,tiesi tá ká rakstíja d.
Re: Vēl par ķīmiju

Neko nevajag lietot. To visu vajag izmest. Pārskābe palīdz sakārtot organismu. Vēlāk nebūs vajadzīga, tikai tīrs ūdens un svaiga veģetārā pārtika. Klausat, ko teica Jēzus. Kas lieto kaut kripatu gaļas, nekad vesels nebūs ne garā, ne miesā, jo novērsies no mīlestības.

Евангелие От Марии Магдалины: "Знаешь ли ты, за что меня распяли, сестра? За то, что я ничего не оставил в руках Лукавого. Вначале он изменил старое писание, написав: Змей искусил Еву яблоком" Я же говорю вам: Нет, Бог дал Еве яблоко, чтобы она имела вечную жизнь!"
Re: Vēl par ķīmiju

kaapeec tad jeezus ar ziviim eedinaaja ljaudis?

jau gandriiz pusgadu lietoju iekskigi udenraza parskabi 3 % 2-4 dienaa uz kruzi pa 15-20 pilieniem.
probleemu nav nekaadu. shaada terapija var tevi atbriivot no neveelajaam bakterijaam kungjii, kuras tur gadiem jau tuseejaas un turpinaatu tuseeties.
kaa arii shis panjeemiens normalize vielmainju kjermenja shuunaas.
ludzu interesentiem: http://www.youtube.com/watch?v=wE_qVPM8qGA
Re: Vēl par ķīmiju

jūtjūbē visādas gudrības var atrast,es ieliku video par ciankāliju-baigi labs:)))par ūdeņraža pārskābi infa ir pretrunīga,bet pirmkārt tā pati rada brīvos radikāļus....jā,arī dezinficē,tikai-kurš teica,ka kuņgi vajag dezinficēt? heliobaktērijas teorija ir novecojusi,ir skaidri pierādīts,ka tā gastrītu neizraisa un būtībā nav likvidējama uz ilgu laiku.. tad jau zarnu traktu arī varbūt vajag izdezinficēt-tur baktērijas daudz.
jā-ir infa,ka ūdeņsaža pārskābe ir devusi pozitīvu efektu,bet regulāri lietot-nu nezinu,zāles arī neviens regulāri nelieto,lai būtu vesels,ar tām ārstējas īsu brīdi..
15-20 pilieni gan nav nekāds daudzums,kas varētu pakaitēt....kaut gan-kas zin...brivie radikāļi veicina vēža rašanos....ūdeņraža pārskābe rada skābekla jonus,kas ir radikāļi,bet-skābeklis arī dezinficē......vajadzētu skaidru teoriju-ko tas dod labu,un ko var dot sliktu,kokam vienmēr ir 2 gali....
Re: Vēl par ķīmiju

Tas no youtube tik viens mazs piemeers. Vienmeer ir jaaintereseejas vairaak un jaaapsver par un pret...
taa ir elementaara profilaktika, nevis kaads aarstniecisks kurss. Liidziigi tautaa nav pareizi truktureta uzskata par to kaads uudens ir cilveekam jaadzer. ja es teiksim dzeru atkauseetu, strukturizeetu uudeni, tas nenoziimee, ka aarsteeju kaadu slimiibu. Ir veelme var vairaak paintereseeties http://www.neumivakin.ru/ un secinaat.
Par to veeza rashanos, nu diez vai..... Ar uudenjraza metodi, cik esmu intereseejies, tieshi otraadi aarstee veza slimniekus, ko tradicionaalaa mediciina sen jau norakstijusi ar neaarsteejamu diagnozi.
uzskatu, lai vai kaa, taa tieshaam ir katra dariishana.
Re: Vēl par ķīmiju

es esmu lasījis-ir gan par,gan pret...bet reāli pārskābe dod radikāļus....par vēza ārstēšanu-to grūti pateikt-vēža šūnas var likvidēt apkaujot visas šūnas pēc kārtas,kamēr vēža ir mazāk,iznākums būs pozitīvs,kā to dara ķīmijterapija...es vnk ,pirms kko sāku lietot,apdomāju-par,pret..ko gribu panākt...tieši tā-ir jāinteresejas vairāk....nu,bet profilaktiski es pārskābi nelietotu.ir kaudze neapšaubāmi veselīgi augi,sulas,tautas medicīnas metodes,kapēc lietot to,par ko tik pretrunīga infa?
Re: Vēl par ķīmiju

Pretruniiga infa, manupraat, ir gandriiz par jeb ko. Ja kaut kas uz doto mirkli pat shkjiet neapshaubaams un pieraadits, tad tas nenoziime, ka taads tas paliks vienmeer.
uz doto mirkli nevaru preciizi sapras par tieshi kuru pretruniigo infu tu runaa. lai spriestu preciizi ir jaazin detaljas. ir piemeram shiis metodes noliedzeeji, kurinji njem (neatceros cik tieshi procentuaalu udenjraza paarskaaabi) bet nu katra zinjaa stipri augstaaku par 3% un lej to tiraa veida uz organisku materialu. peec tam propogandeejot par to cik ljaunu redziet kaiteejumu taa darot.
domaajams, ja iedomaajamies teiksim 15 pilienus uz 300 ml udenja, tad tas nav diez cik stiprs koncentraats. driizaak mediikamenti izdara lielaaku kaiteejumu veseliibai.
Re: Vēl par ķīmiju

pirmkārt,nav tādas metodes,līdzarto nevar būt noliedzēji,metodei ir jābūt izstrādātai un pamatotai.ar tādiem pašiem motīviem vari dzert nātrija hlorītu,jeb mmc.skaidrojums ir identisks-hlors-spēcīgākais oksidants,izdezinficēs visu-ko vajag un ko nē.arī oksidants.
tas,ka kāds kko iesaka vēl nenozīme,ka ir metode,kaut tas būtu krievu akadēmiķis.
vēl neviens nav atcēlis brīvo radikāļu kaitīguma teoriju,līdzarto runāt par metodi var tikai vārtrūmes līmenī.
tas,ka tavuprāt 15 pilieni nav daudz,nenozīmē,ka tā ir laba metode.....medikamentus es vispār ļoti reti kādam iesaku,praktiski tikai tautas medicīnas metodes,vitamīnus un mikroelementus,un man maz interesē vai lielāku kaitējumu nodara ūdeņraža pārskābe,mms vai medikamenti,pēdējos vispār ārsti izraksta,uz savu atbildību var tautas medicīnas metodes.....nu,bet tu vari pamēgināt mms,vajadzētu būt spēcīgākam efektam....
Re: 6% parskabe

Vai 6% udenraza parskabe ari der?
Uz pudelites noradijumi ir tikai arigai lietosanai. Nekas ieksigajai.
Re: Re: 6% parskabe

Der - tikai jālieto ar 2x mazāku koncentrāciju, kā aptiekas 3%.
Ar 6% var veikt interesantu eksperimentu -
jas iesmērējot rokas tās paliek baltas (no sīkām putām),
tad tā ir pazīme joda trūkumam organismā un steidzami
jods jākompensē.
Re: Re: Re: 6% parskabe

Kāda tev ir izglītība? :D
Re: Re: Re: Re: 6% parskabe

Koridori. Tā nav sevišķi beņķi berzti. Bet praxse paliek praxse. Un praxsē tas ir viens no joda trūkuma testiem.
Re: Re: Re: Re: Re: 6% parskabe

jas iesmērējot rokas tās paliek baltas (no sīkām putām),
tad tā ir pazīme joda trūkumam organismā un steidzami
jods jākompensē./c/

a no kurienes šī infa ir?gribētu apskatīt,man par joda deficītu viss interesē,bet tādu nezināju vēl.
AIZDEVUMA PIEDĀVĀJUMS

Sveiki,

Es esmu Mr Scott Williams. Cienījama, likumīgu un akreditēta aizdevējam. Mēs dodam no aizdevuma visu veidu, ir ļoti ātri un viegli veids, personas aizdevums, auto aizdevumu, mājas aizdevums, students aizdevums, biznesa aizdevums, aizdevums, Inventor parādu. utt

Iegūt apstiprinātas biznesa vai personīgo aizdevumu šodien, un piesaistīt līdzekļus tajā pašā nedēļā pieteikumu. Šīs personas aizdevumiem var apstiprināt neatkarīgi no jūsu kredītkartes, un tur ir daudz apmierinātu klientu, lai pamatotu šo apgalvojumu. Bet ne tikai iegūt personas aizdevumu, jums ir nepieciešams; nokļūt lētākais. Tas ir mūsu solījums: Mēs garantējam, zemākās likmes par visiem aizdevumiem krampju pabalsti.

Mēs cenšamies atstāt pozitīvu paliekošu iespaidu pārsniegts pārsniedz patērētāju cerības visu, ko daru. Mūsu mērķis ir, lai ārstētu jums ar cieņu un respektu, vienlaikus nodrošinot augstākās kvalitātes pakalpojumus savlaicīgi.

Netiek prasīts sociālās apdrošināšanas numurs, un nav kredīta pārbaude vajadzīga, 100% garantēta.

Tātad e-pasts: scottwilliamsloanfunds@gmail.com tagad pieteikties aizdevumam.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
  
 
DELFI darbs
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.