izraut zobu

Kur vislabak (pie kada arsta) izraut zobu, velams ieteikt pec pieredzes. Velams poliklinika.
Re: izraut zobu

nu wispaar jau vislabaak buutu iet pie stomatologa,bet var meeginaat pie ginekologa:)
Re: izraut zobu

Logiski ka domaju par zobarstu, stulbums. sise

Vienkarsi man ir slikta pieredze ar zobarstiem, tiesi tapec man tagad jaizrauj zobs, velos zinat konkreti arstu- zobarstu- uzvardu pie kura esat ravusi zobu bez problemam.
Re: izraut zobu

Stomatoloģijas institūts, ķirurģijas nod.
Re: izraut zobu

Vislabāk pie ārsta tomēr ir noraut zobu.

Bet vispār - kas te - viduslaiki vai? Paši sev diagnosticē, ka jārauj zobs.. Senos laikos vienīgā zobu ārstēšanas metode bija izraušana. Tagad sāpošo zobu var salabot.
Re: izraut zobu

Ciekur, vai tev ir zobs, kuram tiriti kanali 3 reizes(ik pec pus gada), katru reizi pa 4,5 reizem, bet tagad pec gada tas atkal ir sastrutojis, ari ne mazas naudas summas par to izdots, pedejo reizi 360 ls, ar lielam sapem un arsts teica, ka viss bus kartiba, nu bija uz 1 gadu.
Re: izraut zobu

apkāš tevi dakters.. 360 par zobu... toč apkāš
Re: izraut zobu

Gaju pie loti pazistama daktera, min cena par viziti 20 ls, domaju, ka tas palidzes, bet ari citiem iesaku nepalauties uz slavenajiem, tas neko nenozime.
Re: izraut zobu

Ej pie sievietes. Viņa raus ar prātu. Vecis rauj ar spēku, visādi var būt:(
Re: izraut zobu

Zanīt! Bet tu labāk uzdod jautajumu: Kapēc man struto kanāli un zobi? Kapēc man tik štruntīgas smaganas? Mana atbilde: tas ir nepareizs uzturs, nepareizs( gan miesu gan garu piesārņojošs) dzīvesveids.
Re: izraut zobu

Tas, ka struto kanāli nav ārsta, bet gan pacienta imunitātes vaina.Tevī sēž iekšā infekcija.Turklāt kanālu ārstēšana ir ļoti dārga metode, ja kautkas neapmierina, vajag uzreiz pateikt, ka negribi šo zobu ārstēt.Un kanālu ārstēšana un plombēšana nedod zobam garantiju,ka tas nesastrutos.Tu esi dzīvs cilvēks, nevis tosteris vai veļasmašīna, kuram dod garantijas.
Re: izraut zobu

dakteriene, tiesi to esmu sapratusi, tapec gribeju zinat, kur to labak izdarit, es sausmigi baidos no sapem, ir dazadi arsti un katram sava tehnika
Re: izraut zobu

Iesaku no pieredzes Sergeju Andrijevski, klīnika "32", Brīvības ielā. Strādā ļoti rūpīgi un iejūtīgi un arī cenas normālas. Zane, lai Tev veicas!
Zanei

Dzirciema 20, Sevastjanova, Krasnovoļskis, Grasmane, Barkāne...
Re: Zanei

GRASMANE!!!!!!!!!!
Re: Zanei

Liels paldies!
Re: Zanei

Es rāvu/ griezu no smaganām un kaula ārā horizontāli ieaugušu gudrības zobu Dzirciema ielā pie Krasnovoļska. Salīdzinoši ar iepriekšējo reizi, kad to man darīja cits dakteris- šoreiz gaidīto 1-1,5 stundu moku vietā man bija 15 min ātra un kvalitatīva operācija.
Bet viss jau atkarīgs no tā, cik sarežģīta tā zoba dabūšana ārā.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
  
 
DELFI darbs
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.