Dziednieki

Vai ir kads kuram ir palīdzējis(izarstēji kādu slimību)dziednieks(ce)???
Re: Dziednieki

Nē! 2 reiz biju. Vienreiz pie slavenā Rolanda Tiltiņa. Pinīgs "zābaks"- laiž kā pa konveijeri- standarta frāzes un "mierinājuma" vārdi.
Re: Dziednieki

Viņam es vispār neticu,pati esu bijusi pie Fon Dorka viņam varu pateikt lielu paldies viņš bija labs psihologs(žēl ka viņš vairs nav starp mums)un ir vēl viena man ļoti mīļa dziedniece(Maija Kalniņa) kura man pateica kas man jāpārbauda lai tiktu skaidrībā ar savu veselību,jo ārsti nespēja atrast vainu.Nezinu kas notiktu ja laicīgi nebūtu griezusies pie šiem dziedniekie.Vienu gan varu teikt ka viņi ir labi psihologi un dažiem tomēr ir spējas.
Re: Dziednieki

Tiltiņš taču specializējas pazudušo personu meklēšanā, ne? Šajā ziņā viens no diviem Latvijā, kam ir spējas.
Re: Dziednieki

Ir jau tā kad katram ir jāatrod savs dziednieks -vienam palidz viens, otam var palīdzēt kāds cits.Es dzīvoju vienā pilsētā ar Tiltiņu, neko neesmu dzirdējusi ka būtu kādu izdziedinājis.Man viņš nevieš uzticību,neko sliktu arī nevaru pateikt.Varbūt tieši pazudušu cilvēku meklēšana viņam padodas ,man par to tikai prieks.
Re: Dziednieki

Garām! palīdz tiem, kas fanātiski tic un beigās sevu slimību dziedē ar šo pašiedvesmu! Tas jau nekas , ka to varēja izdarīt pirms naudiņas izmešanas dziedniekam.
Re: Dziednieki

Esmu tikusi galaa ar sievieshu kaiti, par kuru tradicionaalie aarsti tikai raustiija plecus un teica, ka jaadzer hormonaalaas-mosh paliidzees... Esmu no sirds pateiciiga dziedniecei Vitai Ciprusei!
Re: Dziednieki

Žurnālā Taka bija saslavēta viena dziedniece. Uzrādīts viņas mob.tālr.numurs. Es, kā cilvēks,kurš rēķinās ar citu aizņemtību, uzrakstīju īsziņu. kurā īsumā pastāstīju par savām kaitēm un problēmām. Atbilde nāk jau mēnesi. Saprotu, labi vien ir, ka neatbildēja, citādi naudu būtu izsviedusi vējā. Manuprāt, dziednieka spējas vai nu ir, vai nav. Iemācīties var krāpt, bet Dieva dotas spējas pats nevari iegūt.
Re: Dziednieki

Esmu dzirdējusi daudz laba par Vitu Ciprusi.Es arī esmu saskarusies ar to ka ārsti rausta plecus un nesaprot kas man kaiš,bet pateicoties dziedniecei Maijai Kalniņai(Drevinskai)tiku skaidrībā kas īsti man jāpārbauda un atklāju kas par vainu.Ārstu nolaidības dēļ man tagad ir neārstējama slimība,kurai nav zāļu(dziednieki arī nevar palīdzēt).Es protams saprotu ka var kļūdīties arī ārsti, bet 2 gadus,staigāju un sūdzējos ka slikti jūtos man visadas zāles lika dzert un ārstēja pavisam ko citu.Viss būtu labi ja laicīgi būtu sākusi lietot pareizās zāles,bet nu ir kā ir...
Re: Dziednieki

Dievs mums visiem iedevis spējas. Jautājums vai mēs tās izmantojam/attīstam/ pilnveidojam.

un vēl par īsziņu sūtīšanu aizņemtiem cilvēkiem. Ja tu gribi saņemt izsmeļošu un ne virspusīgu atbildi, to var izdarīt tikai klātienē vai kaut vai telefona sarunā, jo parasti ir lietas, kuras jāperecizē utt.
man (ne dziedniecei :) palaikam arī kāds klients mēģina "spamot ar sms" spekulējot uz aizņemtību.. konsekventi neatbildu. Gribi manu viedokli? Tak piezvani, aprunāsimies. Un ja man tobrīd nav laika, es pateikšu kad pārzvanīt.. kaut kā tā :))

zinu cilvēkus, kuram dziednieki ir līdzējuši un zinu, kam nē.. man jau šķiet, ka tas tiešām ir ticības jautājums. nu, kā man var palīdzēt, ja es esmu skeptiski, noraidoši noskaņots?

vārdu sakot, - lai visiem viss izdodas ar dziednieku vai Dievpalīgu.. galvenais jau pašam sev palīdzēt, kaut vai sākot ar pozitīvo domāšanu! :)
Re: Dziednieki

Labdiesn, vēlētos jautāt Jums par Vitu Ciprusi. Kā viņu atrast? Kurā vietā viņa pieņem? Esmu dzirdējusi, ka arī Valmierā? Ja šeit nevēlaties sniegt atbildi, gaidīšu to savā e pastā siguciitis@tvnet.lv
Paldies
Re: Dziednieki

...galvenais, lai viss atbilstu paša priekšstatiem...un par to vēl kaifot...ha-ha-ha...
Re: Dziednieki

Vai esat dzirdejusi par Aldi Kelvisu vins esot ar spejigs dziednieks un paregis, dzivojot Saulkrastos.
Re: Dziednieki

esmu dzirdējusi par Aldi Keviņu, pieņem Rīgā.
Re: Dziednieki

Vai kāds varētu atsūtīt dziednieces Vitas Cipruses telefona nr.,vai adresi,kur viņa pieņem klientus?
Re: Dziednieki

vITA cIPRUSE-pieņem piektdienās no 9.30 pieteikties personīgi 63945177,26148492, IIVITA CIPRUSE-piektdienās no 9.30 tel.29698644. Uzziņas *Zintnieka*redakcijā sekretāre-67215123. www.zintnieks.lv.Lai Jums veicas !
Re: Dziednieki

vai varat dot padomu kas var palidzet bernam ar uzmanibas defecita sindromu jo esam atbraukusi dazadus arstus bet bez rezultatiem
Re: Dziednieki

Ziniet tagad ari es tiem dziedniekiem vairs neticu!!!Es pa siem gadiem biju pie loti daudziem ar dazadam ievirzem-reiki,biostravas,nu pie visadiem.Visi ir zverejusi izdziedinat.Dazs pat teica,ka man nepareiza diagnoze.Naudu nema acis nepamirkskinot,zinot,ka nevar lidzet.Esmu visu so laiku tik loti viniem ticejusi
,ka pec sodienas analizem vairs neticu!!!Vismaz nebutu skali man un klaji man melojusi ,ka var vezi izdziedinat.Ta ka ejiet tikai ,un tikai pie arstiem un dzeriet stingri ieteiktas zales!!!Esiet veseli!
Re: Dziednieki

to gribas dzivot
Kāda ir Jūsu slimības diagnoze ?
Re: Dziednieki

hroniska mieloleikoze(leikemija)
Re: Dziednieki

Kur Jūs dzīvojat ?
Re: Dziednieki

kada starpiba kur dzivoju?
Re: Dziednieki

Man nepieciešams labs dziednieks luudzu paliiidziet man ir epilepsija ja zinat labi dziednieku luudzu paziņojiet 26271802
Re: Dziednieki

Tu te ko nodarbojies ar aģuitāciju!neko izrādās pāšai nevajag!Tikai piesaistīt uzmanību!!!!!!!!!!!FUI!!!!!!!!!!!!:(:(:(Neejiet pie Vitas Cipruses un maijas Kalniņas!!!!!!!!! A ir viena no viņām!!!!!!!!!FUI!!!!!!!!
Re: Dziednieki

Kapec neatbildi-tiesam kada starp[iba kur dzivoju?Nu ne jau uz meness!!!Ja dziednieks var,tad var,bet janevar ,tad nevajag manit un kast naudu.Vai tad dieva nemaz nebistas???Un viens otrs vel ar dieva vardu strada!!!!Un pats galvenais,ka visus arste vienadi,neatkarigi kada vaina.Kurs jau telo gaisregi,tas tik visiem skaita,ka mugurkauls,sievietem sieviesu linija,vajas sirdis,nu viss tas,kas jau ir tas popularais cilvekam katram.Ko jau mes pasi zinam,bet nepasaka citu neko,ja pasi nesakam teikt.Man pat viens teica,ka es esmu pilnigi vesela,tikai ar muguru problema,samaksaju 10 ls.Kad gaju prom,teicu ,ka ir tada un tada problema,tad acis bija lielas.Tad kur te ir ta gaisredziba?Pat Elejas veronika pateica,ka vesela.ha ha.Visgudra.Agrak varbut bija dziednieki un gaisregi,bet tagad tiesam tikai sarlatani un blezi.
Re: Dziednieki

Jaunnedēļ ja atcerēšos, tad trešdien par Tavu kaiti apjautāšos vienai ļoti gudrai sievietei. Bet neko nesolu.
Re: Dziednieki

Nu re,vismaz Burvis godigi pasaka-neko nesolu.Un ,ja atceresos,tas ari ta godigi skan.
Re: Dziednieki

Gāju pie ārstiem poliklīnikā vairākas reizes tika izrakstītas tabletes un ziedes,sākumā likās,ka kļūst labāk,bet beigu beigās palika arvien sliktāk.Kāja piepampa līdz pirkstu galiem.Bez citu palīdzības nevarēju pārvietoties ,vairākas reizes braucu uz Rīgu pie dziedniekiem,bet nekas nelīdzēja.Tad es uzzināju par Jāni Eihi ,no sākuma viņš brauca pie manis uz mājām,bet pēc pāris reizēem pac braucu pie viņa.Viņš izārstēja mani,kad likās,kad nau vairs cerību.Paldies viņam par brīnumainajām rokām.Ja Jums radušās problēmas ar veselību zvaniet Jānim Eihem - 26255568 (Viņš strādā arī no attāluma)
Re: Dziednieki

jā, protams - ir palīdzējis.
Re: Dziednieki

Autors: Burvim
Datums: 07.10.09. 11:35


-----------------------------------------------------------------------

Paklau, man ir tā pati diagnoze un arī es savulaik esmu izmēģinājis netradicionālo medicīnu, kā arī tās pārstāvji, uzzinot par manu slimību, aktīvi piedāvāja man un maniem tuviniekiem kārtējo "revolucionāro brīnumlīdzekli" CML ārstēšanai. To, ka daudzi anēmiju uzskata par asinsvēzi, kā arī citus brīnumus es nekomentēšu ;)
Ko es ar to gribu sacīt? Protams, katrs rīkojas, pēc saviem ieskatiem un izvēle ir katra paša ziņā.... bet pēc tiem dziednieku apmeklējumiem manas analīzes neuzlabojās itin nemaz. Labi, ka nepalika sliktāk [...], taču vairāk es ar sevi neeksperimentēju un itin veiksmīgi ārstējos ar tradicionālo medicīnu.
Re: Dziednieki

Iespēja iegādāties greipfrūtu sēklu ekstraktu Citrosept par neticami zemu cenu: 100ml iepakojums par 13 Ls. Vidējā cena aptiekās par 50ml iepakojumu ir 9Ls. Lētāk neatradīsiet nekur! Vairāk info uz citrosepts@inbox.lv
Re: Dziednieki

man tiesam nekur neveicas daudz problemu veseliibaa maajaas maaciibaas itvisur tada sajuta ka esmu nolaadeeta luudzu ja juus esat godiigi cilveeki tiesaam vajadziiga paliidziiba luudzu rakstiet vai zvaniet uz nr 28261543
Re: Dziednieki

man tiesam nekur neveicas daudz problemu veseliibaa maajaas maaciibaas itvisur tada sajuta ka esmu nolaadeeta luudzu ja juus esat godiigi cilveeki tiesaam vajadziiga paliidziiba luudzu rakstiet vai zvaniet uz nr 28261543
Re: Dziednieki

Kas zina par Vilku kakta vārdotāju Ernu Stallīti? Cik reizes jābrauc,un cik jāmaksā?Vai palīdz?
Re: Dziednieki

palīdz.maksa-cik pats uzskati par vajadzīgu
Re: Dziednieki

Ne vienmēr dziednieki var palīdzēt,un ne visiem, kas par tādiem uzdodas, ir spējas. Taču man ir pozitīva pieredze tieši diagnostikā. Palīdzība arī bija, bet tieši tik daudz, lai pati varētu domāt tālāk, kā lāpīt savu veselību. Ārsti man cēloni sliktām sajūtām nevarēja pateikt, dziednieks to izdarīja. Un tas ir daudz. Es jau neiebilstu, ja kāds mani izdakterētu pavisam, bet laikam būs man tāda karma, ka jādomā pašai:)
Re: Dziednieki

mani ari interesētu diagnostika,bet nezinu,kur tāds labs dziednieks būtu rodams.Agrāk bija tāda jauka,palīdzēt spējīga,tantiņa-Lidija Sējēja,bet,diemžēl,nu jau nav.....
Re: Dziednieki

Gudri cilveki labus dziedniekus netaa nereklamee!
Jo vairaak cilveki zin vinnu,jo grutaak buus tikt pie vinna.Un cenas arii var kaapt augssaa par apmeklejumu.
Re: Dziednieki

Vai kāds nezin Marijas Otomeres telefona nr. pa kuru var pieteikties?
Re: Dziednieki

Ludzu iesakiet dziednieku,mammítei galvá Roze.Paldies un lai jums veicas.
Re: Dziednieki

Lūdzu, ja kādam ir vārdotājas Ernas Stallītes ( vilku kakta) telef. nr., lūdzu atsūtiet! Uzrakstiet lūdzu, kur viņa dzīvo, kā viņu sameklēt!
Re: Dziednieki

Lūdzu, ja kādam ir vārdotājas Ernas Stallītes ( vilku kakta) telef. nr., lūdzu atsūtiet! Uzrakstiet lūdzu, kur viņa dzīvo, kā viņu sameklēt!
Re: Dziednieki

Ernas Stallītes telefona numurs ir 26498119,bija raksts un telf.nr. 2009.gada patiesās dzīves žurnālā nr.13
Re: Dziednieki

varbūt kāds ir bijis pie dziednieces Ļesjas Steļmahas?
Re: Dziednieki

Autors: Oskars Bērziņš
Datums: 03.12.09. 13:09

Gāju pie ārstiem poliklīnikā vairākas reizes tika izrakstītas tabletes un ziedes,sākumā likās,ka kļūst labāk,bet beigu beigās palika arvien sliktāk.Kāja piepampa līdz pirkstu galiem.Bez citu palīdzības nevarēju pārvietoties ,vairākas reizes braucu uz Rīgu pie dziedniekiem,bet nekas nelīdzēja.Tad es uzzināju par Jāni Eihi ,no sākuma viņš brauca pie manis uz mājām,bet pēc pāris reizēem pac braucu pie viņa.Viņš izārstēja mani,kad likās,kad nau vairs cerību.Paldies viņam par brīnumainajām rokām.Ja Jums radušās problēmas ar veselību zvaniet Jānim Eihem - 26255568 (Viņš strādā arī no attāluma)
----------------------
un nemaz neienāk prātā (ja šis tiešam ir patiess stāsts), ka kājas uzpampšana bija galējais slimības ounkts, pēc kura tā pārgāja (un būtu pārgājusi arī bez Eihes rokām?)
Re: Dziednieki

Jā, es arī gribētu zināt kāda ir Ļesjas Steļmaha????Kāds ir bijis???
Re: Dziednieki

loti labi ar rozi straadaa ANNA NO VIRESSIEM vInna arii nesoola briinumus tik numuru jaasameklee pasiem diemzeel man tas ir nozaudeejies.lai veicas.ak jaa kaut kad decembrii vai janvaarii bija patiesaas dziives specializlaidums par dziedniekiem tur par vinu bija raksts un arii nr.un vinaa ieteica arii kaut kaadas zaales gruuti atrodamas papildus uudenim,ja gluzi neticat tikai vaarda speekam.
Re: Dziednieki

vārdam nav spēks. "pacienta" iedvesmai varētu būt. placebo utt.
Re: Dziednieki

Demonu mezgli ir kadam iedarbojusies?Un burvju mezgli palidz?Nocilas?
Re: Dziednieki

Bērnam, kuram vajadzēja psihiatra palīdzību, no visas sirds varu ietekt Dr. Riževu. Bērnu slimnīcā Gaiļezerā, citur nepieņem. Jāzvana un jāmēģina sarunāt privātvizīte. Nevienu nereklamēju, bet mēs mocījāmies vairākus gadus, līdz tikai šīs ārsts mums palīdzēja. Paldies viņam par to. No visas sirds, vairākus gadus viss ir kārtībā. Varbūt ka līdzēs Jums arī.
Re: Dziednieki

Edgaram,epilepsiju veiksmiigi aarstee tradicionaalaa mediciina,psihiatri Riigaa,ir labi medikamenti Latvijaa,aarsteesanaas ilgstosha.
Re: Dziednieki

Lūdzu palīdziet!Vai kāds zin dziednieku vai vārdotāju,kas ārstē alkoholismu pēc fotogrāfijas?Nelaime-vīrs dzer,negribu lai nodzertos!
Re: Dziednieki

fhj---vai tad tagad epilepsiju ārstē psihiatri,bet ne neirologi?
Re: Dziednieki

eju pie reiki meistares Astrīdas, viņa strādā arī ar enerģijām, ar svārstu, un bez tam ir vienīgais cilvēks ar kuru varu parunāties ne tikai par materiālo pasauli..telefonu nedošu, jo tāpat grūti pierakstīties:)
Re: Dziednieki

es eju pie geišu meistares Janīnas. strādā ar sviestu. telefonu nedošu, tāpat aizņemta.
Re: Dziednieki

Uzmanīgi izlasīju šo lapu. Jums ir veselības problēmas. Jums ir problēmas ko varu atrisināt tikai es.Varat sazinātiespa 28470476.
Re: Dziednieki

Varbūt kāds dziednieks ārstē izkaisīto sklerozi? Ja zina kāds,lūdzu uzrakstiet.
Re: Dziednieki

Sveiki!Kads ir bijis pie Maijas Kalniņas?kadas atsauksmes?un kadas vispar cenas?
Re: Dziednieki

Neviens dziednieks neko neārstē. Labākajā gadījumā viņi paši domā, ka ārstē...

tikpat labs variants ir ziedot to naudu labdarībai, sajusties labi, tādā veidā uzlabojot arī savu dvēseles stāvokli un veselību.
Re: Dziednieki

Vai cilvēkam kādreiz nāks apskaidrība, ka spējīgie, visuvarošie dziednieki ir tikai mītos un pasakās. Vēzi nav izārstējis neviens, kau arī sola, sola un vēlreiz sola. Naudu protams arī par to nekaunāS paņemt, kaut arī rezultāti nekādi. Nu kā lai notic brīnumdziedināšanai ja tu visu laiku tiec piekāsts.
Re: Dziednieki

Angliski juridiskais termins "dietician" ir diētas ārsts. Bet ir arī tādi "nutritionists" (pārtikas speciālisti[?]. Lai saprastu atšķirību, pirmos salīdzināsim ar stomatologiem, bet otros ar zobulogiem...
Tas pats ar visiem citiem pūšļotājiem!
Re: Dziednieki

Zinu kundzi,kam ir veezis galva.12 gadi dzivo.Vina iet pie arstiem,bet tasir tada vieta,ka konsilijs uzrakstija INOPERABLS.To uzrakstija ari Vacijas un Maskavas profesori.
Vina bija pie kadas sievietes,kura ir RAGANA.Ta teica,ka vina neko nearste,tikai darbojas ar demoniem.
Bijis viramates laasts uzlikts.Laastu nonema.Viramate pec tam atri nomira ar insultu.
Audzejs tur ir,bet neaug 12 gadus, kundze strada.Iet pie arstiem, taisa CT kontroles pie arstiem regulari.
Ta ragana,diemzel nezinu,kur atrast, bija Baltkrievija.
Interesanti,ka vina neteikusi,ka arste, un atlavusi ari arstu zales dzert stavokla atvieglosanai.
Par dziedniekiem neko nezinu, ta sieviete tika saukta par raganu, nevis dzidnieci.
Noteikti ir tukstosiem sarlatanu kam interese tikai nauda.
Re: Dziednieki

Sveiki!
Vai kāds/a gadījumā nezin kādu atsauksmi par dziednieci Ritu Burkovsku?
Re: Dziednieki

Cik skēēēēri, ragana kaut kur Baltkrievijā. Rācenis viņai dibenā!
Re: Dziednieki

Uzmanīgi izlasīju šo lapu. Jums ir veselības problēmas.
:))
Labi, ka neko neierakstīju pirms tam. Sanāk, ka tagad man "veselības problēmas" nav "uzliktas" :)
Re: Dziednieki

Genovevai
Cik zinu izkaisīto sklerozi neviens nevar izārstēt, ne tradicionālā medicīna, ne dziednieki. Ja kāds to apgalvo- neticu. Varbūt vienīgi var atvieglot kādus simptomus. Pašai tāda vaina.
Re: Dziednieki

cik daudz lēttticīgu ļautiņu, izrādās :))
Re: Dziednieki

Ar izkaisīto sklerozi jābrauc uz Ceilonu pie mūkiem... LV to neārstē... Cik lielā mērā to aptur vai kā - to nav sanācis uzzināt...Viens gudrs cilvēks savulaik cieta no šis kaites....

ps. galvenas- neticiet tam ka eksistē lāsti, zombēšans utt..esmu pats gājis tam cauri un zinu, ka viss slēpjas mūsos pašos - mūsu attieksme pret vidi, apkārtni.... jāatver savs prāts, jāatbrīvo sevi, lai viss cenšamies apspiest sevī, nepaliktu organismā un neaktivizētos tur jau fiziskās slimībās... ir jākļust cilvķeam, brīvam, būt emocionālam un prast šis emocijas baudīt, neatkarīgi vai tās ir pozitīvas nai negatīvas... ir lietas, kas nav izārstējamas, ir lietas, ko nevar mainīt - tomēr pastāv iespēja tās "iesaldēt".............................
Re: Dziednieki

Pareizi, tā tas ir. Es arī- vienkārši ar to vainu sADZĪVOJU...
Re: Dziednieki

Ancei. Ja interesējies par dziednieci Ritu Burkovsku, tad varu pateikt, ka viņa man palīdzēja ļoti nopietnā lietā. Viņa strādā Jelgavā. Ja gribi zināt vairāk, raksti uz manu e-pastu: aliks4444@inbox.lv
Re: Dziednieki

o, Artim palīdzēja nopietnā lietā - tikt vaļā no naudas. Bravo.
Re: Dziednieki

galigi garam!!dziednieki tie ir šarlatani
Re: Dziednieki

Nezinu par dziedniekiem.
Raganas ir O.K
Man palidzeja, jau pirms 15 gadiem.
Ragana pie arsta iet neliedz, teica, lai lieto aptiekas zales, ko arsts nozimejis.
To slimibu, kuru man arsti diagnozi nevareja atrast, nonema.
To bija uzlicis laasts.
Par dziedniekiem neko nezinu, bet ta ragana atbalstija aptiekas zales, izmeklesanas un ari operaciju teica, ka esot labi veikt.
Neko nemeloju, nav iemesla.
Domaju, tie dziednieki kas reklamejas, ir saraltani-izsuceji.
Ragana, pie kuras eju, saka ka reklamu nevajag.
Interneta vinu neatradu.
Eju loti reti- tagad baidos no lastiem, bet kad atnaku, vina saka, lasta neesot.
Lai es ejot majas mierigi.Naudu pedejas reizes pat nenema.
NETICU BRUNUMDZIEDNIEKIEM,IPASI UZMANIETIES NO TIEM, KAS IESAKA NEARSTET DIABETU, NEOPERT VEZI, APENDICITU/ARI TADI BRINUMI IR!!!!/,NEDZERT ZALES.
Biju vienreiz pie saralatana, es vinam iedevu pa saules pinumu ar pirkstu!!!
Panemu aiz auss un nolamaju.
Cilveks teloja dziednieku, bet nezinaja KUR CILVEKAM IR AKNAS!
NEBIJA VIDUSSKOLAS ZINASANU BIOLOGIJAA!!!
DZIEDNIEKS AR MERSEDESU BRAUKAJOSS,STARP CITU!!!
Re: Dziednieki

HI HI
Lūdzu pasaki,pie kādas raganas esi bijusi,ļoti vajag...ja negribi te rakstīt,tad lūdzu mam uz krikse01@inbox.lv.Paldies!
Re: Dziednieki

smieklīgākais arguments, ka `"īstām' raganām reklāmas nevajag. vai tas ko pierāda? ne gramu tas nepierāda.
Re: Dziednieki

Nezinu, kadas tur raganas, bet tiesam, ja ir labi specialisti, tad rindas garantetas visos laikos-sakot ar masieri, beidzot ar stomatologu.
Kaa arsts ar muza pieredzi, varu teikt- sargieties no personaam, kuras iesaka nelietot arsta nozimetu terapiju, ipasi neoperet jaunveidojumus!
Lai ari kads nebutu apspriestais kadas personas komentars par ta saucamam raganam man ir pilna meera japiekriit tai komentara dalai, kura teikts zemak aprakstitais>Sargieties no dziedniekiem, kuri nezina anatomiju.
Sargieties no dzidniekiem un citadi nosauktiem, kuri iesaka atteikties no operacijam, ipasi jaunveidojumu gadijumos!Pieargieties no personam, kuras iesaka nelietot arsta nozimetas zales, ipasi antibiotikas un insulinu!
Neko par raganam un ekstrasensiem nezinu, esmu ateists.
Ja Jus pie kada ejiet, tad vismaz labak pie tadiem, kas neattur Jus arsteties pec arsta noradijumiem!
Man diemzel zinami gadijumi ari arpus Latvijas, kad diabetiki ir mirusi aplamu ieteikumu nelietot zales,kuras nozimejis arsts.
Tapat mana prakse ir bijis gadijums, kad ta saucamie dziednieki ieteikusi cilvekam arsteties ar ledus gabaliniem pilditaa vanna ar 0 gradu temperaturu.
Rezultata komplikacijas bija smaga pneimonija un sepse.
Dziednieki bija ieteikusi klepu un nefritu arstet, dzerot daudz udens, badojoties un pienemot ledaina udens vannas.
Kada dziednieku raksta bijis ieteikts arstet acis, skatoties saulee ilgstosi.
Oftalmologi par to brinijaas un sausminajaas.
Diemzel, nav iespejams cinities ar sadiem murgiem, bistamiem padomiem , kurus par iespiez papira gramatu formata, vel avizees rakstus.
Re: Dziednieki

s dr med, ir gan iespējams. visiem apvienojoties un sniedzot informāciju. bezcerība nav izeja.
Re: Dziednieki

Meklējam dziednieku(ci), kurš var palīdzēt depresijas ārstēšanā
Zvanīt uz 26028192
E-pasts: ilona_baum@inbox.lv
Re: Dziednieki

o jā, Ilon, dziednieki izārstēs no depresijas. tas teātris un samaksātā nauda varētu pat aizdzīt tādu iedomātu depresiju. reālu - nu nekas nebūs.
Re: Dziednieki

..labs dziednieks nekad sevi nereklamēs un naudu neprasīs, parasti cik ieliksi kārbiņā, tik arī pietiks.., daudziem dziedniekiem ir arī dažādas spējas, viens var ārstēt ļoti smagas slimības, cits parastās iesnas, bronhus un t.t. Tie kuri pasaka, ka var izārstēt jebkuru slimību, neticiet, tā ir tīrākā veida krāpšana! Esat dzirdējuši par dziednieku Viktoru no Rīgas? Domāju,ka nē! Viņam visi radi no seniem laikiem ir bijuši pazīstami dziednieki vel pirmskara laikos. Pie viņa griežas daudzi cilvēki, daudziem ir arī palīdzējis.
Pameiģiniet, varbūt palīdzēs! Viņa e-pasts: victorio58@inbox.lv
Re: Dziednieki

Artūr, kā var atšķirt labu dziednieku, kā var zināt, ka dziedniekam kaut kas labāk padodas? :D to kaut kā pārbauda? taču ne, tā ka tas viss ir pupu mizas.
nav īstu/neīstu, labu/nelabu dziednieku vai speciālistu kādā jomā. ir tikai labāki vai sliktāki cilvēku (un arī sevis - tie , kas patiešām nojūgušies un tic savām spējam) apkāsēji...
Re: Dziednieki

esmu grūtniecības 8.nedēļā un man analīzes uzrāda uroeplazmu. ar medikamentiemārstēt nevaru...man bail pazaudēt bērniņu, jo ar iepriekšējo jau bija (MA)!!!
Re: Dziednieki

esmu grūtniecības 8.nedēļā un man analīzes uzrāda uroeplazmu. ar medikamentiemārstēt nevaru...man bail pazaudēt bērniņu, jo ar iepriekšējo jau bija (MA)!!!
Re: Dziednieki

esmu grūtniecības 8.nedēļā un man analīzes uzrāda uroeplazmu. ar medikamentiemārstēt nevaru...man bail pazaudēt bērniņu, jo ar iepriekšējo jau bija (MA)!!!
Re: Dziednieki

tad tik uz priekšu. pie dziedniekiem. pavicināsies šie ar rokām, un būs tik labi...
Re: Dziednieki

Gribētu aizvest savu 4 gadīgo dēlēnu pie kāda laba dziednieka-Iesakiet lūdzu!!!Diagnoze-Bronhiālā astma,specifiska augšanas attīstība-Neiznēsāts bērniņš!Nu jau vairs nezinu kur griesties..,mūs tik sūta no viena ārsta pie otra...!
Re: Dziednieki

INāRAI, VARAM SAZINāTIES SKYPE; JAZEPS.POIKANS. VAI 29100261.
Re: Dziednieki

Jāze, a kā tu zini, ka esi dziednieks (vai tevis piedāvātais ir dziednieks?)
Re: Dziednieki

Jā, jā! Dziednieki palīdzēs atrast kaites cēloni.... Manai vecajai kaimiņienei atrada- mani :) Logi mūsu privātmājās tieši pretī viens otram- pēc dziednieka viesošanās tantiņa pasākusi, mani redzot, laistīt savu logu ar ūdeni- laikam jau svēto un enerģiski mest krustus.Iespējams, tādas aktīvas darbības tiešām palīdz, vismaz logs ir tīrs un tantiņa izkustējusies. Es gan ļauna atkal, eju stādīt tūjas gar žogu, tās paaugsies un tantei ar dziednieku nāksies domāt citas ārstniecības metodes...
Re: Dziednieki

nu ja, tantuks jau no pensijas var atlicināt kaut ko "dziedniekam". šim tak arī gribas ēst...
Re: Dziednieki

corg- vai tantiņa to stāstīja? ;)
Re: Dziednieki

vēlos lielu paldies pateikt Jānim Eihe par veselības uzlabošanu no attāluma.!!!
Lai Jūs vienmēr būtu ispalīdzīgs un atsaucīgs, un lai nepamet Jūs veiksme!!!!!
Re: Dziednieki

annai:

wtf? kāda veiksme? tā tak dieva dāvana...
Re: Dziednieki

Es arī jau sāku zaudēt cerību. Meitai jau gadu epilepsija, lēkmes ir smagas , bez auras. Dzer Lamictal , bet lēkmes visu laikau atkārtojas. Varbūt tiešām ir kāds dziednieks , kurš var izārstēt epilepsiju?
Re: Dziednieki

epilepsiju nevar. auru gan var sataisīt. par latiem 300...
Re: Dziednieki

vairakus gadus arsti nespej atrast man neauglibas celoni.varbut kads zin dziedniku kas spetu man palidzet.ludzu uzraksiet.paldies.
Re: Dziednieki

jā, vita, dziednieks pavicināsies ar rokām (?) un izārstēs to. jūtu līdzi, bet labāk meklēt palīdzību medicīnā.
Re: Dziednieki

Varbūt kāds ir dzirdējis par dziednieci Lūciju Platenbergu un zina kā viņu atrast?
Re: Dziednieki

Neuztraucies, Līga, viņa pati Tevi atradīs.
Re: Dziednieki

HI HI
Uzraksti raganas koordinātes. Neieslēdz latviešu skaudību-padalies ar info.
Re: Dziednieki

tak paskaties ciemā blakus mājā. katra otrā būs ragana...
Re: Dziednieki

Vai,kāds zin cilveku kurš ārtē rozi???
Re: Dziednieki

Sarmīte Eņģele tālr. -20201234 (ziņas no draugiem.lv)
Re: Dziednieki

man tēvam ir ļoti slikti-vēzis, elpošanas-barības vadā, operet nevar, vai kāds var ieteikt pēc pieredzes, pēc nostātiem , kas un kur griezties pēc palīdzības, kads labs dziednieks!!!!Paldies
Re: Dziednieki

man tēvam ir ļoti slikti-vēzis, elpošanas-barības vadā, operet nevar, vai kāds var ieteikt pēc pieredzes, pēc nostātiem , kas un kur griezties pēc palīdzības, kads labs dziednieks!!!!Paldies
Re: Dziednieki

man tēvam ir ļoti slikti-vēzis, elpošanas-barības vadā, operet nevar, vai kāds var ieteikt pēc pieredzes, pēc nostātiem , kas un kur griezties pēc palīdzības, kads labs dziednieks!!!!Paldies
Re: Dziednieki

Varbūt kāds varētu varētu palīdzēt sameklēt Tukuma Rotas koordinātes? Var rakstīt uz kristine197011@inbox.lv Paldies!
Re: Dziednieki

Dziednieks Andris Briedis ārstē un izārstē slimos ar dažādām diagnozēm arī vēzi un radiāciju, bet ja kādam palīdzēt nevar, tad pasaka jau pa telefonu ka nepieņems. Tādēļ vajag piezvanīt pirms brauc pie viņa pa tel. 28470476. Dzīvo Bauskas rajonā un tur arī pieņem, nekur citur viņš nepieņem.
Re: Dziednieki

Vai dziednieks Briedis nosaka pats kaites,vai pašam jābūt skaidrībā par savām vainām;cik maksā ?
Re: Dziednieki

Viņš nerunāja par manām diagnozēm, bet noteica manā organismā notiekošos procesus un sīkāk nepaskaidroja, bet sagatavoja ūdeni, kas dziedināja, un nākošajā pieņemšanas reizē pats strādāja ar manu organismu. Divu nedēļu laika līdz nākošajai pienemšanas reizei es sajutu, ka mans veselības stāvoklis strauji uzlabojās. Manu mugurkaula deformāciju viņš otrajā reizē novērsa. tagad jau ir vairāki gadi pagājuši un es jūtos darba spējīga un pilnīgi vesela.
Pati pazīstu arī cilvēkus, kam pēc viņa seansiem analīzes un sonogrāfija uzlabojās tā, ka ārsti neticēja savām acīm (arī ar diagnosticētu vēzi).
Par samaksu viņš vispār nerunā. Atstāju uz galda ziedojumu pēc pašas ieskatiem.
Re: Dziednieki

Labdien...

Kas var palīdzēt noņemt lāstu?

Manam vīrietim bijušā ko tādu nodarīhusi, ka tiklīdz viņa piezvana viņš kā zombijs iet pie viņas. Katru dienu arvien nervozāks paliek.

Man bailes, ka man ar ko neuzliek!

Palīdziet, rakstiet uz diana_alex@inbox.lv
Re: Dziednieki

šitām lietām nekas nepalīdz, ja esi ar putniņiem, tad tā arī paliks. lāsts, ko vēl neizdomāsi
Re: Dziednieki

Manai ģimenei ļoti palīdzēja Judīte Čekstere.Gan ieteikumus veselības uzlabošanai deva,gan pareģoja,palīdzot ģimenes problēmu risināšanā.A kādas masāžas taisa!!!!Maigas un dziednieciskas!Naudu par saviem pakalpojumumiem neņem,jānes viņai produkti(kaut maizi,kaut ko),jo tas nav viņas darbs,bet palīdzēšana cilvēkiem.
Ja vajag viņas tel.,rakstiet man uz e pastu.
Re: Dziednieki

Paskataties majaslapa wwww.AKVILONA.lv tur ir visi sertificetie Latvijas dziednieki !!!!!!!!!!!!
Re: Dziednieki

izstrādātu motoreļļu arī var nest?
Re: Dziednieki

Nu par to A.Briedi uzrakstītais ir galīgs murgs, kur tik naivi cilvēki var būt.
Re: Dziednieki

Iesaku! www.smalkapasaule.lv
Re: Dziednieki

Epilepsiju var mēģināt ārstēt labāk Stradiņos pie neirologiem nevis dziedniekiem.
Re: Dziednieki

izmanto šī paša portāla meklētaju - Delfi - ieraksti dziednieks un būs Jums gan telefors, gan informācija par viņu
Re: Dziednieki

ja jau tie dziednieki tādas enerģijas izstaro, kāpēc viņi neārstē taustāmas lietas? piemēram, lūzumu nesaaudzē 2-3 dienās? :)
Re: Dziednieki

oi, laikam pievēru diskusiju...:)
Re: Dziednieki

Vai kads nezina dziednieku,kurs nodarbojas ar slimnieku no attaluma?? piemeram ja cilveks koma!
Re: Dziednieki

Vai kāds nezin dziednieku,vārdotāju kurš varētu noņemt lāstu,bet tādu kurš tik tiešām palīdz,jo kaites viena nav pārgājusi ,jau nākošā klāt,vienas mokas ne dzīvošana.Kādas aptuveni ir cenas? e.pasts darbs4567@inbox.lv
Re: Dziednieki

tik tiešām palīdz tie, kas prasa vismaz 2000 dolāru par seansu/kūri. slimais no prieka par iztērēto naudu atveseļojas momentā ;)
Re: Dziednieki

esmu apmeklējusi vairākus dziedniekus,ne jau visi man palīdzējuši,,,,,visvairāk man patīk tie,kas naudu neorasa,lai uzliek uz galda cik katrs var atļauties!!!!!!!!!!!
pie tā Brieža BauskAS PUSĒ ESMU BIJUSI TRĪSAS REIZES,MAN NEPALĪDZĒJA,CITI SAKA,KA LABĀK,VIETĒJIE SMĪKŅĀ,,,,NU NEZINU,,,,,,,,,,,,,
Albetrs Kokins patika,Skaidrīte Kreituze arī bija laba,Vanda Kravalr forša,liek arī kārtis,spējīgs Eduards Ūdris Tukuma pusē,,,,,,,,,,,Miervaldis Jansons Kūdumā,,,,,,,
VISIEM NEKAD VIENS UN TAS PATS NEPALĪDZĒS,JA KAS INTERESĒ ,ATRAKSTEIT UZ E-PASTU,JEB DRAUGOS! inaradreija@inbox.lv
Re: Dziednieki

Ziemeļaustrumos zinu tikai divas dziednieces, pie kurām pats esmu bijis un jutis SPĒKU! Alūksnes pusē pie Zaicevas Intas tante un Balvu pusē Dubļukalnā Vanda Kravale. Dziednieks NEKAD nepalīdzēs, ja pats NETICĒSI un NEGRIBĒSI! Ja vairs nav kam prasīt padomu, ja medicīna nepalīdz, iesaku pamēģināt aizbraukt pie Intas tantes...
Re: Dziednieki

Labvakar!Kur to Intas tanti var atrast,vai ir kāds telefons?Ka ar samaksu?
Re: Dziednieki

Ja patiešām dikti vajag! Tālrunis 26128015. Kā jau lauku cilvēkam laikam labāk zvanīt rīta pusē, un laicīgi sarunāt, vai var palīdzēt un kad var aizbraukt. Apstākļi ļoti laucinieciski, vienkārši, var būt ka tomēr gadās pagaidīt arī dzīvajā rindā... Mans ieteikums labāk sarunāt no rīta puses. Samaksa cik var atļauties. Ja ieradīsies ar vecu golfiņu, tad var arī varbūt ozolu atstāt, bet ja ar kajāni, tad noteikti nevajadzētu pažēlot vismaz lauku sētas klēti... ;)
Ja nopietni, tad pie dziedniekiem/vārdotājiem neskrietu ar iesnām, klepu, bet patiešām nopietnākām lietām. Ko arī iesaku...
p.s. http://maps.google.com laikam šādas koordinātes: 57.452232,27.432303
Re: Dziednieki

kā var sazināties ar Vandas kundzi?
Re: Dziednieki

tikai astrāli
Re: Dziednieki

Zinu ļoti jaunu, bet spēcīgu vārdotāju Raunā ārstēja muguru man un rozi radiniecei, neprasa konkrētas summas cik atstāj labi...
Re: Dziednieki

varbūt var palūgt telefonu vārdotājai no Raunas?
Re: Dziednieki

Demonu apsestiba kadam ir bijusi?
Novardosana no kredita vajadzigs.
Ir loti daudz kreditu no biznesa darijumiem, paradi ari daudz- 78kreditligumi un 134saistibu ligumi, preti ir 234 paradnieki.Parads un veikts audits firmaam.
Tagad U.K norikojusi fiziskas personas auditu.Kamer to uztaisis,gribu visu novardot nost.Paradsaistibu apjoms ap 1234002GBP 1023000USD un 35000000RUR, 28000EUR.
Kurs dziednieks var izlidzeet?Diemzel ir ari UK nodoklu uzrekins un Honkonga aizturejusi vienas no firmam mantu- visu firmas inventaru aizturejusi,ielikusi novertet, kontiem tur uzlikusi inkaso, uzrakstijusi pershu, kadel Krievijas bankaaa ari iesaldeeti konti peec Honkongas pieprasijuma.
Varbut kads labs dziednieks varetu izlidzeet?
Re: Dziednieki

Demonu apsestiba kadam ir bijusi?
Novardosana no kredita vajadzigs.
Ir loti daudz kreditu no biznesa darijumiem, paradi ari daudz- 78kreditligumi un 134saistibu ligumi, preti ir 234 paradnieki.Parads un veikts audits firmaam.
Tagad U.K norikojusi fiziskas personas auditu.Kamer to uztaisis,gribu visu novardot nost.Paradsaistibu apjoms ap 1234002GBP 1023000USD un 35000000RUR, 28000EUR.
Kurs dziednieks var izlidzeet?Diemzel ir ari UK nodoklu uzrekins un Honkonga aizturejusi vienas no firmam mantu- visu firmas inventaru aizturejusi,ielikusi novertet, kontiem tur uzlikusi inkaso, uzrakstijusi pershu, kadel Krievijas bankaaa ari iesaldeeti konti peec Honkongas pieprasijuma.
Varbut kads labs dziednieks varetu izlidzeet?
Re: Dziednieki

TEV VECIIT ,JUMTS AIZBRAUCA????!!!
Re: Dziednieki

Jurim tiešām jumts aizbraucis, vai arī tas ir smalks sarkasms
Re: Dziednieki

divu veidu "dziednieki". vieniem ir putniņi galvā, otri ir apzināti krāpnieki. viss.
Re: Dziednieki

Raunas dziednieka telef. 26151193
Re: Dziednieki

paranormāla efektivitāte, tālrunis 228363545
Re: Dziednieki

atbrīvoju no marsiešiem. maksājiet, cik nav žēl. tālrunis 9999999999
Re: Dziednieki

Elejas Veronika ir krāpniece - par citiem nezinu, bet liela daļa arī tādi paši
Re: Dziednieki

Nevis "liela daļa", bet visi. Atšķiras tikai nojūgšanās vai krāpšanas pakāpe.
Re: Dziednieki

Tie nojūgušies var darīt brīnumus ,ja normālo slimnieku arī ,,nojūdz,, un ieslēdz aklo ticību ,bet vēžus pat Tibetas viedie neņem.
Re: Dziednieki

Sveiki!Varbut kads vares palidzet ar padomu.
Manai meitai ir nenoteikta nervu kaite un nosliece uz epilepsi.Arsti to neuzskata par slimibu.vini saka,kamer nav simtomu tikmer neuzskatot to par diagnozi.Meitai naktis radas murgi.Ka ari loti maz gul,maksimali gul apmeram 4-5stundas.raud ne no ka.Var but varat pateikt kurs dziednieks varetu palidzet?
Re: Dziednieki

Tur ir vairaki labi piedavajumi. Piem.:

1. Fitnesa klubu tīkla „Atlētika” mēneša abonements ar 62% atlaidi. Norūdies ziemai!
2. Ņem līdzi draugu un dodies baudīt - 50% atlaide dāvanu kartei restorānā Harry Morgan
3. Biznesmeņa cienīgs darījums - par 73% zemāka cena Promenade Hotel divvietīgam biznesa klases numuriņam!
4. Biļetes uz Kino – 0.80Ls!!!! Lētāk vairs nevar!

UN daudz citu piedāvājumu.
Pats ieperkos tagad seit:

http://www.atlaizuklubs.lv/lv/r-1i10s1w1r4lb3p143/
http://www.atlaizuklubs.lv/lv/r-1i10s1w1r4lb3p143/
http://www.atlaizuklubs.lv/lv/r-1i10s1w1r4lb3p143/


Baigi labi. Kadus vel ziniet?????
Re: Dziednieki

transs,
savā ziņā taisnība , protams.
tomēr nedomāju, ka tas būtu atbalstāms (jeb, kā dara daudzās valstīs, ka šo jomu vienkārši ignorē vai pasludina par izklaidi) pasākums.
Re: Dziednieki

Inka,

meklējiet citus ārstus.
varbūt arī tāpat pāries.
Re: Dziednieki

Atbilde Inkai. Ja mili svu bernu piezvani 29854074
Re: Dziednieki

Atbilde Inkai. Ja mili svu bernu piezvani 29854074
Re: Dziednieki

Atbilde Inkai. Ja mili svu bernu piezvani 29854074
Re: Dziednieki

Atbilde Inkai. Ja mili svu bernu piezvani 29854074
Re: Dziednieki

Atbilde Inkai. Ja mili svu bernu piezvani 27438675
Re: Dziednieki

marta, energetika un "Inkai" ir speciālistu grupa?
Re: Dziednieki

uznāca labs garastāvoklis. aizsūtīju visiem labu enerģij. par brīvu! :D
Re: Dziednieki

Var jau cukoties un rakstit ko un cik grib, DIEVS redz visu un visus, man tevi zel sertificetais puslotaj.
Re: Dziednieki

Paldies, Nezinamais, gan jau iztikšu bez Jūsu "zelastibas". Jūs ar savu Dievu varat turpināt lūkoties.
Re: Dziednieki

http://www.catholic.lv/jd/dziedniece.htm<\/a>
Re: Dziednieki

Man Jēzus teica "Tu esi es" - tā saņēmu iniciāciju.
Re: Dziednieki

Varbut kaads zin kaadu dziednieku,kurs noved kaarpas?
Re: Dziednieki

liecies mierā
Re: Dziednieki

Peec personiigaas pieredzes varu ieteikt vienu fantastisku(sertificeetu un licenzeetu) dziednieci,patieshaam paliidzeeja.Vinja paliidz onkologjiskaas probleemaas.Cik zinu,aarstee arii- astmu,hepatiitu,ginekologjiskaas saslimshanas,prostatiitu u.c..Paliidz arii organisma vispaareejaa imunitaates uzlaboshanaa.

Ja kaadam,patieshaam, ir interese,rakstiet- moly@delfi.lv
Re: Dziednieki

Biju pie māra ābeļa un palūdzu vispirms atsauksmes un pabrīnījos, kas tajās rakstīts. Rezultātā saņēmu dziednieka palīdzību un esmu par to ļoti pateicīga.
Re: Dziednieki

Es esmu pateicīga vienai dziedniecei kuras vārds ir Lina.Mums ar vīru ilgi nebija bērnu un mēs izmēģinājām visu pat mākslīgo apaugļošanu bet viss velti.Tad mana paziņa ieteica Rīgā dziednieci pastāstīja,ka viņa ir ļoti jauka sieviete.Mēs ar vīru aizbraucām pie viņas un tiešām jauka,saprotoša,strādā ar cilvēku gandrīz stundu un pēc vairākiem apmeklējumiem mēs kļuvām par vecākiem.Cik zinu pie šīs Dziednieces ir vērts iet pat ar depresijām zinu,ka viņa pat ir izārstējusi vēža slimības un piecēlusi paralizētus slimniekus pēc insulta.Tie visi bija mani paziņas.Nevērtējiet visus Dziedniekus pēc viena šarlatāna.
Gastrīts.

mokos ļoti ar kuņģi,pilnuma sajūta visu laiku,ieēst nevaru neko.Svars zūd.Dzeru omeprazolu.Bet nepalīdz.Pašai ir 42.gadi.Varbūt ir kāds dziednieks,kas varētu palīdzēt?
Re: Leikemija

Leikemija puisitim - ja kads zina pasakiet pie kaa griezties dakteri izrakstija kaa paleativo pacientu ??????
Re: Leikemija

Raksties uz e-pastu: ls1973@inbox.lv tir atbildēs Jums Dziedniece ar laielo burtu viņa Jums palīdzēs.
Re:hemangioma

muguras skriemelii hemangioma ,vai kādam ir bijusi ,kā to ārstē , vai kāds dziednieks ir
Re:hemangioma

Es varu ieteikt reiki meistari Astrīdu. Viņa ir jauks cilvēks, palīdz un dziedina daudzas kaites. Pati eju pie viņas ar veģetatīvo distoniju, lieliski rezultāti. Pierakstīties pie viņas ir grūti, jo daudz gribētāju, bet var mēģināt tel. 28682822
Re:hemangioma

Man 49 gadi.Man jau divus gadus bija prostatas vēzis un ārsti teica ,ka 4 stadija un palīdzēt nevar tikai noturēt tik ilgi lai vēl padzīvotu 1.5 gadu.Es apmeklēju vairākus dziedniekus un tai skaitā arī tos kuri šeit minēt neviens neko nepalīdzēja.
Bet sieva mani aizveda pie dziednieces Linas .Un viņa vispirms mani diognostēja un tad tikai jautāja kādas sūdzības.Kad pastāstīju viņa man neko nesolīja tikai pateica,ka nekad nav ārstējusi pēdējās stadijas vēža slimības.Viņa teica,ka mēģinās palīdzēt un nolēmām mēģināt.Pēc mēneša viņa man lika iet pie ārsta lai nodotu analīzes.Teica,ka vēža nav bet kautko vēl jūt.Kad nodevu analīzes ārsti nevar saprast kā es tiku izārstēts.Es viņiem pastāstīju,ka nedzēru viņu izrakstītās zāles bet gāju pie dziednieces.Viņi par mani tikai smējās un cits ārsts vēl uz mani kliedza kā nelabais. mēneša laikā viņa man izārstēja šo šausmīgo slimību.KLANOS VIŅAS spējām un milzīgs PALDIES!!!
Ja Jums ir vajadzīga palīdzība, tad dodu Jums viņas Nr,. 28830624
Cik zinu viņa nevienam nav atteikusi palīdzēt.
Re:hemangioma

ārstējot alkoholismu nelīdzes neviens , ja pats slimais to negribēs- palīdz Rīgā dakteri ar hipnozēs palīdzību Tvaika ielā un Daugavpilī ir dziednieks , kas tiešām palīdz, bet uz seansu jābrauc 3 reizes. nosacījums vai pats grib vai atdzinusi sieva- noteikti pašam jāgrib tikt no šīs sērgas valā
Kārpas

Atbilde R un citiem,kuriem ir problēmas ar kārpām:
jā, tas nav pārāk sarežģīti. Varam pamēģināt.
Re: Kārpas

kas par dziednieku Daugavpili- var dabut vina nr?
Re: Kārpas

kas par dziednieku Daugavpili- var dabut vina nr?
azartspēles atkarība

Vai kāds var palīdzēt no spēļu automātu atkarības
krusas graudi

Bērnam 8 gadi un izoperēja no vienas acs trīs krusas graudus.
Pēc operācijas arī mediķi ieteica tomēr pameklēt dziednieku, jo šī kaite mēdzot atkārtoties..........
Izpalīdziet lūdzu!
izmisums

steidzami mekleju dziednieku riga, kas palildzetu saprast tik daudzas neskaidribas, kas saistitas ar manu dzivi, esmu jauna 22 gadus veca, bet dzive ir pilniga melna stripa it visa.....esmu izmisuma jo nesaprotu vai man ir uzlikts lasts-jo pedejie gadi ir vnk elle vai es ko dzive esmu pastradajusi ka dievs mani tagad soda tik bargi.....mans nr 20094944,
Re: izmisums

Aizej Rīgā pie Bruno Klaipa;vajadzētu līdzēt.........
Re: izmisums

Uzraksti man lūdzu uz anez@inbox.lv, man ļoti vajag Rolanda Tiltiņa telefona numuru,lūzu
Re: izmisums

Лечу все заболевания желудочно-кишечного тракта в т.ч. язвы, гастриты, дисбактериоз. Заболевания органов дыхания и дыхательных путей в т.ч. бронхит, пневмонию, гайморит, астму. А также, кожные заболевания и гнойные воспаления, в т.ч. все аллергические заболевания, гангрену. Лечу на расстоянии, в т.ч. хронические заболевания, информация/запись по э-майлу id2110@inbox.lv
Re: izmisums

Lūdzu pasakiet sertificētās dziednieces un gaišreģes Lesjas Steļmahas mob. tālr. numuru .
Re:

Iesakiet lūdzu dziednieku, kurš ārstē ādas slimības. Puikam 2,5 gadi. Jau no dzimšanas slimo, neviens ārsts ne Latvijā, ne Anglijā pat precīzu diagnozi nevar pateikt, kur nu vēl izārstēt.
Re:

Un kā tā ādas slimība izpaužas?
Re:

Bērnam niez viss ķermenītis, līdz ar to sakasās līdz asinīm. Pa naktīm normāli guļ tikai 3-4 stundas. Sevišķi saasinās siltākā laikā.
Re:

Ar analīzēm viss normā?Vajadzētu pie laba ādas ārsta Rīgā aiziet;varbūt kāda alerģija,vai no saldumiem..tur varbūt 100 un viens iemesls....
Varētu mēģināt pie kāda dziednieka,kad esat Latvijā.
Re:

Līdz galm neizlasiju vvisus komentarus, bet sapratu ka viedokļi dalas visas! bērniem dakteris Rižovs.Personigi esu ar vinu runajis, lāga zellis.Cepuri nost.
Re:

Sveiki! Kāds varētu ieteikt kādu dziednieku, kurš varētu tikt galā ar galvassāpēm vai vismaz noteikt diagnozi?
Re:

Vai tad tradicionāla medicīna vairs nav spējīga noteikt diagnozi??? nav jau ROZE!
Laiki gan pienākuši, ūžas.
Re:

Jau 9 mēnešus mocos ar galvassāpēm. Esmu dzēris n-tās tabletes, gājis pie daudziem ārstiem, ir uztaisīta operācija un vēl daudz kas cits. Pēdējo reizi biju pie ārsta, un pateica ka īsti nezin ko vairs var iesākt..Tāda tā lieta..
Re:

HUGO33-----Kas par operāciju bija,tur kāda saistība nevar būt....nu ,par to,ka ārsts neko nesajēdz,it nemaz nebrīnos......
Re:

IRINA.... NO SIRDS IESAKU PAZVANI PA TEL. 27438675.
Re:

Kas uz to numuru-------------27438675-atbildēs;tak varbūt vārds,uzvārds ar ir?
Re:

Kad no bezizejas ūdens smelsies mutē un būs žēl savu bērnu, tad nevajadzēs ne vārdu ne uzvārdu. Tikai labu vēlot, lai DIEVS PALĪDZ TAVAM BĒRNAM.
Re:

MĒNESS-----Man uztaisīja deguna blakusdobumu operāciju, jo domāja ka strutas ir galvassāpju cēlonis, bet nekāā..
Re:

Uzraksti,kā ar Tevi var sazināties,iedošu kādu kontaktu;es ar ilgi mocījos ar sāpēm;tiem ākstiem pie kājas...vainu atrast nemaz necenšas.....
Re:

Man palīdzēja dziedniece kura ir jauka un sirsnīga, varat apskatīties ko par viņu raksta cilvēli. http://foto.delfi.lv/picture/1744924/
Re:

Kā sauc dziedniecīti?
Re:

MĒNESS---- kristapsotep@inbox.lv
Re: dziednieki

Sveicināti.

Mīļie cilvēki, esiet uzmanīgi un neapmeklējiet Daces-Darjas Orlovas kantori. Ļoti rupja, kategoriska būtne. Profesionāli neizglītota un nelaipni noskaņota attiecībā pret klientu. Saudzējiet savus maciņus.
Re: dziednieki

Nevienu neārstēju,esmu Glabātāja.
Ieteikums visiem un visām.
Palīdzēs tikai tas,kas neņems naudu un nedzīvos pilsētā,nereklamēs sevi presē un zintnieku žurnālos.
Ja "dziednieks"jums liedz iet pie citiem dakteriem,viņš ir šarlatāns.
Re: dziednieki

vai kāds dziednieks var palīdzēt azartspēļu atkarību atmest
Re: dziednieki

Vispār var,ja tā saistīta ar okultismu, pagātni utml.
Man noņēma, process bija psiholoģiski ļoti smags. Garīgi arī.
Tas cilvēks sevi par dziednieku neļauj saukt.Vispār kaut ko uzlabot veselībai var, tomēr neņem.
Man pēc zīlēšanas samazinājās vairākas veselības problēmas.Neticētu,ja kāds man to teiktu.
Par veselību vispār mani sūtija pie ārstiem.Nekādas diagnozes netika minētas.

Tam cilvēkam arī bija savas dīvainības. Zīlēšanai salonā tu pasako ko vajag, pie tā bija jānoklausās par gariem. Vēl japiekrīt saistīties ar to un to procesa veikšanai.
Tas pats arī pie parējā procesā. Visādi noteikumi.
Biju divas reizes. Pieņēma tikai ar protekciju ,ieteikumu un pēc lūgšanās.Nekādu pacientu rindu nemanīju. Nekādas lielīšanās,kā parasti viņi visi lielās- pie manis bija tas un tas, izdarīju to un to.
Vispār man tas cilvēks pateica, ka varot arī cilvēki paši atbrīvoties, neesot slikti ari nakrologi un psihologi, kodēšana. Stiprs cilvēks varot arī pats atbrīvoties no daudz atkarībām.

Visādus dziedniekus un psihologus redzēju, bet tam cilvēkam bija fenomenāls spēks,tiesām, ir cilvēki, kuri spēj izmainīt otra likteni. Jāpalīdz arī pašam, citādi rezultāti nav vai ir sliktāki.
Re: dziednieki

Par dziednieku nevar kļūt kurš katrs tāpat arī par gaišreģi mācības tur nav ja kādam šīs spējas ir tād tā ir Dieva dāvana bet to nevar nodot citam Dievs lems kam viņš šīs spējas nodos tālāk tāpēc burvji,raganas,ekstrasensi meklē kam nodot savas spējas jo viņi mierīgi nevar aiziet no šīs pasaules jo viņu spējas nav no Dieva kam Dievs dos šīs spējas neviens nevar pateikt vienīgi var pateikt kā viņam ir spējas bet no kā viens Dievs zina uz šo atbildi.
Re: dziednieki

Labdien! Ir lugums- vai kaads var dot padomu par to, kaa nonemt pasas maātes nolādējumu, kura looti miila deelu un nemiil meitu.Mamma nodarnbojas ar sāls dedzināšanu utt.
Re: dziednieki

Incei iesaku sameklēt Raunas Rāceni, ļoti labi tiek galā ar lāstiem un nobūrumiem.
Re: dziednieki

Laikam jau taisnība ir, ka īsti dziednieki nereklamējās, un nekur nefigurē, arī naudu neprasa....es intereses pēc gribēju palasīt par dziednieci- ja tā v iņu var saukt, bet nekā nav...lai gan no cilvēkiem kas viņu ir apmeklējuši ir ļoti labas atsauksmes, nu mēģināšu- lai gan viņas metodes esot viegli sakot dīvainas.....
Re: dziednieki

bet toties rezultāti nenoliedzami labi- citiem spēj palīdzēt ar vienu reizi, citiem ar vairākām, bet darba metodes savādākas, nekādas pshihaloģiskas mierināšanas un liekas runāšanas.
Re: dziednieki

vai varētu kādu info par šo dziednieci,ja patiešām tā ir,kā ar samaksu?
Re: dziednieki

tikai e- pastā
Re: dziednieki

Mīļie cilvēki, nedrīkst iet ne pie viena dziednieka. Tas ir okultisms un maģija. Palasiet Bībelē Jāņa evanģēliju par šo , ka neviens kas ar šīm l;ietām nodarbojas neiemantos Debesu valstību. Vienīgais mūsu ārsts ir tas Kungs. Lūdziet no visas sirds Dievu, pakļaujiet savu dzīvi viņam un tiksiet dziedināti, bet ne jau šie sātana cilvēki - dziednieki, burvji, ekstrasensi un zīlnieces. Mans Kungs un Glābējs ir Jēzus Kristus, kas nomira par mūsu grēkiem!!!! Vēlot visas Dieva svētības Jums visiem, kas ir nomaldījušies! Dievs Jūs visus mīl!!!!
Re: dziednieki

ludzu Sara atsuti man sis dziednieces koordinates
Re: dziednieki

Miļa ,,tīras sausmas,, : ) Kādu bāznicu Jus apmeklējat ?
Re: dziednieki

Gunta- Nosūtīju informāciju uz e-pastu!
Re: dziednieki

PARDAUGAVA , kaut kur...sauras VECRIGAS ielas... dzivo karsu liceja, zilniece HILDA, pensioneta skolotaja. Varbut kads zina vinas koordinates vai telefona numuru.
Re: dziednieki

Vairāk mīlestības:
http://www.hug.lv<\/a>
Re: dziednieki

vai veronika no elejas pienem kandavā?
Re: dziednieki

Sāra Es gribētu ko vairāk uzzināt par Jūsu aprakstīto dziednieci. (dipdap22@inbox.lv) Lūdzu...
Re: dziednieki

Tu, Es, dziednieki vai šarlatāni, bet visi ir radīti kā cilvēki un ar vienu Garu pildīti, tad būtu dzīvnieki vai putni, vai zivis ūdenī... Tā kā esam no viena Gara nākuši, tad kādas tiesības KRITIZĒT...tā mēs paši uzliekam sev lāstus, nobūrumu un sazin ko, jo "ko sēj, tas arī jāpļauj". Katrs vārds ir ar SPĒKU- neredzamu enerģētisku saiti, citādi vārds neliktu OTRAM cilvēkam smieties, raudāt, mīlēt vai nīst...Un katram izteiktam vārdam ikviens cilvēks LĪDZDARBOJAS un ļoti labi būtu, ja ar cilvēcīgu sapratni un domāšanu mēs katrs piedomātu pie tā ko rakstām, ko runājam un ko iesakām ar tādu ATBILDĪBU PRET SEVI, ka tas ko saki, dari vai DOMĀ par oru, vai KRITIZĒ otru, diemžēl SLĒPTĀ veidā ATGRIEŽAS paša dzīvē un tikai GUDRIE saprot, kur vaina un nekāpj otrreiz uz to pašu grābekli. Kā DOMĀSI, tā arī DZĪVOSI. Kļūdas ir vajadzīgas, jo enerģētiskā saite pievelk līdzīgo. Ja mani kāds piemāna vai izmāna naudu, tad no tā MĀCOS pati nevis mācu citiem, kam es esmu melojusi vai kuram cilvēkam esmu radījusi materiālus zaudējumus, ja esmu pievilkusi tādu cilvēku, tad TĀDA PATI problēma ir arī MANĪ. Ilgu laiku nesapratu, kāpēc visi kop satieku ZŪDĀS un sliktas lietas stāsta man par sevi, tad sapratu, ka Es nedrīkstu pati zūdīties un šļakstīt negatīvo enerģiju pa labi un pa kreisi. Mācījos turēt muti un runāt tikai labas lietas par savu dzīvi, par sevi un par citiem un ziniet viss pārtrūka...man nezvanīja un kaut kā vairs nesatiku cilvēkus, kuri uzkrāva savu negatīvās enerģijas nastu, kādu laiku jutos ļoti vientuļa...tad sāku ilgoties pēc pozitīvi noskaņotiem cilvēkiem un satiku jaunus draugus, aizmirstus radus un darba kolēģus. Tāpēc cilvēki mīļie, kad ejiet pie Dziedniekiem domājiet labas DOMAS, runājiet pozitīvus vārdus, tad arī saņemsiet pozitīvu rezultātu... Katra kļūda ir Mācība, bet, ja Domāsiet, ka krāpj naudu un neprot dziedināt, tad to arī saņemsiet gan nākošajā reizē, gan pie cita dziednieka. NEDOMĀJIET, ka otram viss jāizdomā vai jāizdara Jūsu vietā, LĪDZDARBOJIES - iesēj labu DOMU, labu SĒKLU un, ja pašam vairs nav spēka, tad lūdz lai otrs to aplaista, izravē no nezālēm, uzkaisa mēslojumu. Ļoti ceru, ka turpmāk varēšu lasīt JŪSU VISU ŠAJĀ PORTĀLĀ rakstīto-sacīto, kā labu arī manai DOMAI un manai DZĪVEI, atbalstīsim viens otru, nevis piesmiesim vai nokritizēsim. Vai tiešām rakstīt labus vārdus ir tik grūti un to slikto paturēt pie SEVIS??? Mācīsimies visi kopā būt CILVĒKI ar labiem nodomiem un sēsim to labo sēklu katrs no mums...Ja es runāšu sliktu par otru, tad tāpēc es būšu laba vai pie labas veselības? Tā enerģija, kas darbina mūsu plaušas un sirdis nav cilvēka radīta, tātad MĪLĒSIM šo DZĪVĪBAS SPĒKU jeb ENERĢIJU, kas mīt katrā no mums, citādi mēs neelpotu un meklēsim otrā to labo, lai tas sliktais iet mazumā. Nešķiedīsim vārdus vējā un nespļausim Dvēselē otram, bet DOMĀSIM, DOMĀSIM un DOMĀSIM, kur paliek mani VĀRDI un kādu SĒKLU tie SĒJ, jo augļus baudīsim neatkarīgi no tā, vai mēs to gribam vai negribam...
Re: dziednieki

..vēl piebildīšu, ka cilvēki izdomā savus likumus un savu taisnību, bet vienalga cieš no visa tā un negrib saprast, ka DZĪVE diktē savus noteikumus kopš cilvēks staigā pa zemes virsu, bet, kurš apzināti vai neapzināti pārkāpj tos, tiem ciešanas garantētas. Mums jādzīvo pēc pārbaudītām vērtībām, nevis,ka PATIESĪBA ir tikai viena un TAISNĪBA katram sava...Cik ačgārns ir teiciens, "ka veselā MIESĀ mājo vesels GARS un tik vedina visiem rūpēties par miesu, tad Gars būs možs un visi laimīgi. Sēkla ir GARS, ja vairosi sevī pozitīvas domas- pozitīvo enerģiju-pozitīvu dzīvības enerģiju, tad ir iespēja miesu uzturēt veselu un nebrīnīsimies, ka cilvēki slimo ar VĒZI, jo nespēj piedot, nīst kādu, tura gadiem dusmas uz vīru, bērniem vai kaimiņu, tad labās šūnas nespēj normāli organismā dalīties un pamazām savairojas ļaundabīgā vēža šūnas negatīvās enerģijas vidē un cilvēks lēnām atmirst...Es to saprotu, ja gadiem lamāšu valdību, valsti, tad manī veidosies negatīvā enerģija un valdība būs arvien sliktāka, jo tauta ir negatīva pret krieviem un jo vairāk paši pret latviešiem - grib uz pagātnes rēgiem veidot jaunu skaistu nākotni, skaistas dzīves glezna ir uzgleznojama tikai uz baltas lapas, ja atstāj pagātnes melno fonu, ķellē kādu krāsu gribi, vienalga sajauksies un padarīs drūmu ainavu mums visiem- arī tiem, kas nav piedzīvojuši izsūtīšanas, karu, badu vai ko citu. Esmu sapratusi, ka manas dzīves sāpes vai ciešanas nedrīkst pārmantot un kultivēt naidu nākošajā paaudzē, tad tas nekad nebeigsies...jaunai paaudzei jādzīvo citādi un jādomā citādi, jāpieļauj savas kļūdas un jāmācās pašiem tikt ar to galā nevis jāizstrebj līdz dibenam manas kļūdas vai manas paaudzes nebūšanas...
Re: dziednieki

Lasīju ka te daži meklē Šteļmahas telefona numuru, nu ja nav kur likt naudu tad var iet, bet iesaku neiet pie izdaudzinātās Ļesjas Šteļmahas! Tādu naudu noplēsīs ne aci nepamirkšķinot,sola nez kādus pasaules brīnumus, bet rezultāta nekāda!Nav jēgas laiku kavēt!!!Jo jāiet ir viarākas reizes:))
Ir protams cilvēki kuriem dotas brīnumainas spējas, no Dieva, bet..vairums ..nv nekas...tiešām tādi kā Šteļmaha kas plēšs nenormālu naudu sevi uzskatot par dziedniekiem ir vairākums, bet es domāju ka labajiem , ar spējām apveltītiem nav vajadzīga lēta reklāma žurnālos.Labākā reklāma ir cilvēks cilvēkam. Un ja cilvēkam ir dotas spējas, viņi naudu par to neņem, un nekādas cenas nenosaka, jo tās ir no Dieva.
Tāpat ir par gaišreģi Maiju Kalniņu, viņai pat mājas lapā ir uzrakstīts ka vizītes cena ir 15 Ls, ja nepārsniedz pusstundu, bet līdz ko pulkstenis ...šai laikam kā taksisim skaitītājs pie pakaļas pieslēgts, pretīgi lasīt ja clvēks ir ķerts uz naudu,bet nespēj neko labu izdarīt bez samaksas.Bet Dievs jau visu redz...
Re: dziednieki

Neņem? Es ņemu un arī nosaku cenu. Citiem reizēm ļauju atstāt cik var.
Dziednieks gan neesmu. Mana daļa ir maģija. Kam nepatīk var nenākt. Par reklāmām gan taisnība vien ir.

Un ja cilvēkam ir dotas spējas, viņi naudu par to neņem, un nekādas cenas nenosaka, jo tās ir no Dieva.

Zinot, ka paradīze zemes virsū nav, man maizi nepasniegsiet, ja nebūtu ko aizmaksāt.
Var jau maksāt savādāk, ja dvēsele vēlas, ļoti augstu maksu. Smagu.

Tas, ka Jūs aizejat pie vārdotāja vai dziednieka, vai zīlnieka un sūkstāties par naudu. Jums slimnīcā arī prasa naudu par reģistrāciju, par visu. Reģistrācija neārstē , vai ne?

Jā, ir dažādi, ar viena cilvēka problēmām pusstunda, cita divas stundas. Cik laika vajag pirms cilvēka sagatavoties un cik pēc viņa aiziešanas Jūs neinteresē.
Varbūt citu reizi pēc Jūsu apkalpošanas cilvēkam vajag nedēļu atjēgties, sakārtoties attiecībās ar neredzamo pasauli, atgūt spēkus. Citreiz Jūs aizejat, bet noteiktās dienās mags turpina par Jums nodarboties uzlabojot rezultātu.
Nenieka nezinot ir viegli kritizēt un tiesāt. Alkatība. Magi neskrien ar reklāmu pērc šodien, maksā rīt. Paši ļaudis atrod un prasa.

Daudzi arī ir pelnījuši lāstus un daudz ko citu. Tomēr vēlas noņemt tos nost.
Ļoti interesanti.

Novēlu kritizētājiem nonākt saskarsmē ar neredzamo pasauli un tad izjust ko tas nozīmē. Vai kaut nonākt situācijās, kad ilgstoši lūgsieties līdz prāie aptumsumam, asarām ripojot pa vaigiem, bezspēkā šņukstot. Redzēsiet, cik labi vai slikti būs.
Varbūt kādu reizi pēc tā paliek sliktāk,ne labāk. Zīme.

Vispār, jo mazāk Jūs pie manis atnāksiet, jo man labāk. Naudu, kuru Jūs murmulējat, mums, magiem tik vien vajagot, varu nopelnīt arī savādāk.
Jo mazāk pie manis nāk, jo man un tiem, kas tomēr atnāk ir labāk.
Tāpēc nekādu reklāmu nu nekad nelikšu nekur.
Daudzus es arī nepieņemu, vienalga, cik cilvēks solītu. Nepieņemu un viss.

Vispār, ieteicams Jums nonākt kontaktos ar Neredzamo pasauli un pašiem dziedinaties, zīlēt, atburt. Būs tik jauki, ka mūžam pieminēsiet savu agrāko kritiku. Tādas šaubas, bailes, ciešanas, izmisums un gara slāpes sagaidīs. Tādi citi pārdzīvojumi, ka mūžu aizmaksāsiet. Mūžu.

Cilvēki, kuri zīlē patiešām, vai dziedina, izmeklē garu, auras un cilvēka neredzamo aspektu, diemžēl spiesti just Jūsu info, kontaktēt ar neredzamās pasaules būtnēm, kuras Jums traucējušas, spēkiem, kas Jūs nomoka. Tiem jāsaņem arī info mikslis no viltus un patiesām ziņām, kas jāfiltrē, jādomā ko teikt ko neteikt cilvēkam.
Citreiz neredzamā pasaule nevēlas palīdzēt, vai līdz galam nepalīdz.

WTF. Mācītāji gan tirgot baznīcās atļauj , gan bāriņus izliek no baznīcu īpašumiem, gan sodomiju piekopuši , gan alkatību. Mācītājiem pēc Kristus rīkojuma būtu jāver baznīcu durvis trūcīgiem, jādalās un jāsniedz pajumte, nevis jābraukā par saziedoto naudu ar mersedesiem. Tomēr viņi to dara. Viņi arī iet pie ekstrasensiem, pie jauniem puikiem ciemos, ko rāda pasaules tiesu prāvas. Pēc Kristus kritērijiem baenīca ir tirgus placis un liekulības avots. Lūdzu.

Turklāt nožēlojamie grēcinieki pieprasa desmito tiesu katru mēnesi, lai nebūtu jāstrādā pašiem pesteļotājiem!
Neviens dziednieks vai zīlnieks to nedara. Maksājat, kad atnākat. Neliek katru mēnesi nest 10% ienākumu.
Ir ko salīdzināt?
Normāli dziednieki un zīlnieki neliedz iet pie citiem un arī pie ārsta iet neliedz, es pat iesaku to darīt! Tikmēr baznīcā liedz iet pie citiem lūgt vai kā.
Ir ļoti liela atšķirība.

Kad es savu desmito tiesu izdalu maizes veidā izsalkušiem, tie saņem maizi, ne sprediķi vai monētu. Tāda pasaule.
Kamēr paši popi savām rokām nedos desmito maizes veidā personīgi nabagam, tikmēr viņi būs zem manis Visaugstākā Spēka priekšā. Zem neticīgajiem, kamēr nesāks pildīt Kristus gribu, kurš māca , kas jādara mācītajiem ar mantu un bāriņiem.

Jūs vispār esat pasnieguši maizi draugam vai tiešā veidā izsalkušam? Nerunāju par naudu ziedojumu lādē, kurai ir administēšanas izmaksas, kantoru izmaksas, kuratori un bars liekēžu jābaro.
Tieši pašu maizi? Tieši rokās? Esat????

Alkatības templis, tieši pati baznīca . Lepnības un tumsas templis.
Ir labi klosteri un dažas draudzes, bet ļoti maz.
Kristus kā nokaltušu vīģi nolādētu lielāko daļu baznīcēnu un mācītaju par darbiem.

Pietiek.
Re: dziednieki

..Bībelē stāv rakstīts, "ka cilvēks nedzīvo no MAIZES vien..." un NE JAU VISI jābaro, kas slinki un negrib savam vēderam nopelnīt un nav jābaro ar zivīm, bet citkārt jāpamāca kā zivis sazvejot..., ja negrib zvejot, tad jācieš badu- neko darīt!
Kā šai sadaļā nemitīgi patīk strīdēties par citiem, kam nav pilnīgi nekādas JĒGAS. Tā gribētos palasīt, kuri naski uz rakstīšanu, lai runā par sevi, savu pieredzi un savu darbošanos, nevis nemitīgi par kādu otru un tā vien šķiet, ka tā negatīvā kritizēšanas maniere cilvēkus uzlādē un ja var otru nokritizēt, tad maizi nevajag, jau tāpat paēdis...
Re: dziednieki

Bībele ir kristīgā egregora insturments.

Mani neviens nemācīs kam dot maizi, kam nedot.
Tāpat arī, ko pieņemt un ko nē.

Nav tādu tiesību cilvēkiem. Cilvēks var maz, Neredzamā Pasaule un tās gari, dievības var ļoti ļoti daudz . Arī mainīt likteni. Pat uz īsāku/ ilgāku mūžu, jo tiem ir vairāki varianti.

a negrib zvejot, tad jācieš badu- neko darīt!
Ja negrib strādāt, tad jālasa stulbi sprediķi no 2000 gadus vecas padsmit reizes pārrakstītas grāmatas.
Ak, jā un kad negribam uzturēt savas miesas augļus bērnus, labāk vilkt sutānu un komunicēt ar anusiem, nevis vagīnām.
Pēc ASV un Īrijas tiesu materiāliem tā vien liekas. Sodoma ir tā saucamās baznīcas, kurās ieperinājušies visslinkākie un nešķīstākie grēcinieki sutanās.
Vismaz tajās, kurās notiek izmeklējumi par mazgadīgo anusu lietām.

NE JAU VISI jābaro,

Protams, īpaši nav jābaro popi, kuri nepilda bauslību, ko sludina citiem.

Popiem derētu pastrādāt kā kaut pudeļu lasītājiem bomāriem. Būtu Dieviem tīkama diena.

Gars neiziet caur popu cilvēkos. Tā ka ...

Kad grūta diena smagā bēdā, Jūsu maize var būt pat elpas vilciens vai pati nāve.
To arī mocekļi lūdz pēcgalā, visai bieži. Lai pienāktu ātrāk.

Maizi var pasniegt arī Ozīrisa vai Allāha vārdā.


Tā nav baznīcu, bet gan zemes gara simbols. Auglības, mainības, ūdens, saules, zemes, nakts un dienas simbols, gadmiju ritu, gadalaiku, sviedru un smaga darba, veldzes un spēka , sūruma un prieka simbols. Tulznas, saule, sviedri, bēdas, rūpes, veldze.

Tās zīmes kopš laikiem, kad senie ļaudis manījās sacepināt saberztu graudu plāceņus. Pirms Vecās Derības.

Nezogam zīmi. Kam ir vairāk laika kā kādai ticībai.


Netaisos neko pierādīt, man nevajag klientu baru no portāliem.

P.S es Bībeli minēju kā to paraugu, ko piesmej tās kulta kalpi.

Uz mani šī kalpu grāmata absolūti neattiecas. Vienkārši, pietiek bāzt virsū savu pretīgo kalpu ticību, kuru Jūs paši nepildāt ne nieka.

Arī tā Vecā Derība nav pirmsākums, tā ir Jūdu ticības grāmata.
Tad vēl minam Kabalu un Toru.

Vispār interesanti, varbūt Kāli kults un Gajas kults ir tīrāki?

Vismaz bez maldiem par dziedināšanu un vispār, popiem.
Re: dziednieki

RESPECT to ZW

Gribetu Jus satikt kadas iespejas?...pavisam nopietni
Re: dziednieki

Supper, skarbi, bet patiesi uzrakstīja.
Re: dziednieki

Milie cilveki vai kads varetu dot atsuksmes par dziednieci Linu kas dzivo Riga.
Re: dziednieki

Milie cilveki vai kads varetu dot atsuksmes par dziednieci Linu kas dzivo Riga.
Re: dziednieki

"AUTORS:ZW" visnotaļ gudrs un domājošs cilvēks, bet ja savu taisnību pasniegtu ar SIRSNĪBU nevis rūgtas žults piegaršu, tad dzirdīgas ausis JŪS saklausītu. Es nestudēju Bībeli un neeju baznīcā, bet zināt, ko šī grāmata vēsta, nav GRĒKS nevienam. JŪS ticat savam dzēlīgumam, ko liecina katrs teikums un izraudzītie vārdi. Es TICU DZĪVEI UN VIENKĀRŠĪBAI, tāpat ŽĒLSIRDĪBAI/nejauciet ar žēlumu/ un skumstu par tiem, kuri ir augstprātīgi un lepni savos izteikumos.
Piedodiet, nevienu mācīt neatļaujos, bet rakstu savas PĀRDOMAS, kad izlasu citu DOMAS un IZTEIKUMUS. Nevienam nav jāapvainojas, ja, PIEMĒRA PĒC,sarunā cilvēks lieto "MĀTES VĀRDUS KRIEVISKI" UN ES TO PASAKU lamu vārdu lietotājam, KA GRŪTI SAPRAST GALVENO DOMU, KAD NECIEŅAS PILNI VĀRDI IZSKAN AIZ KATRA VĀRDA VAI KATRĀ TEIKUMĀ.
Tāpat šeit, kad lasu JŪSU IZTEIKTO GUDRĪBU, pazūd sarunas vienkāršība un skaistums - viens vārds kā darvas piliens visai medus mucai sabojā garšu.

DACĪTE mūs uzrunā : MĪĻIE CILVĒKI!
Vai nebūtu jaukāk MUMS VISIEM savās sarunās būt tiešām mīļākiem vienam pret otru un izraudzīties SPĒCINOŠUS VĀRDUS, kas DZIEDĒ nevis kādu NOKAUJ...
Re: dziednieki

Dace Palasi šeit Te par viņu daudz rakstītshttp://foto.delfi.lv/picture/1744924/
Re: dziednieki

Dace Palasi šeit Te par viņu daudz rakstīts http://foto.delfi.lv/picture/1744924/
Re: dziednieki

ZW ir supper, vink. Kolosāli pastāsta patiesību.
Re: dziednieki

Vita Cipruse ir pēdējā krāpniece. Kā dulla staigā apkārt pa naktīm un dzen no pilīm ārā "spokus" un dara vēl visādas muļķības. Mazāk dzert viņai vajag!
Re: dziednieki

no kurienes tādas ziņas?Pie Vitas nav būts,vien pie viņas meitas-Ivitas,bet tas gan bija sen.
Re: dziednieki

kur Lina pieņem? Kā viņai maksāt?
Re: dziednieki

Man labāk patīk allāhs. Muhameds ir viņa pravietis.
Re: dziednieki

Man labāk patīk allāhs. Muhameds ir viņa pravietis.
Re: dziednieki

Autors: .
Datums: 17.11.11. 01:32

Reizēm pieņemu, tomēr tā nav mana maizes pelnīšanas nodarbe. Varbūt ar laiku taps portāls par dievībām, būs arī pieņemamā telpa laukos. Gribētāji ir diezgan daudz, šobrīd gan neesmu Latvijā, būšu, tad domāšu, ko darīt tālāk.

Anita

Domāju, dzēlīgums ir mazāk sāpīgs reliģiskiem cilvēkiem, nekā sāpes mazu zēnu noteiktās vietās, kuras sagādā svētie tēvi. To apliecina tiesas spriedumi ASV , Austrijā un Īrijā.

Jārāda piemērs, lai pilda egregora baznīca savu bausli, kaut tik dūšīgi, kā Allāha ticīgie. Tie nedzen uz ielas naktī un salā bezpajumtniekus, arī vectēvam maizi neatņem un pabaro savus bērnus.

Nav jādzīvot aizspriedumos, kuri balstīti uz vecu grāmatu.
Man tad labāk tīk Ozīrisa svētība un Gajas vēstījumi.

Iepazīstot reliģijas un spēkus, cilvēks iepazīst sevi. Viena dieva NAV.
Ir visaugstākais spēks, kas radīja tumsu, gaismu un stihijas, zemi.
Tas arī noteicis mūsu ritu, radot dievības, egregorus un garus.

Kats var bezgrēcīgi lūkoties spogulī, ieraugot sevi citādu pateikt - es esmu viss.
Jā, es varu pasniegt šo maizi, vai tā saucamo svētību Visaugstākā Spēka vārdā.
Nedomāju, ka tā ir sliktāka par visas pasaules mācītāju svētību.
To vai svētība ieies cilvēkā, nosaka nevis lūdzējs, bet gars.
Ja gars iziet un ienāk, tātad tāda ir bijusi Visaugstākā Spēka griba šai mirklī šim cilvēkam.
Es nedziedinu, nenoņemu, to dara spēki. Tāda ir tā atšķirība.
Re: dziednieki

vai kāds nezina dziednieku kas varētu manam amerikāņu kokerspanielim izārstēt aci. Ārsts saka ka tas ir episklerīts. PILINAM XORMO NĀLOS PILIENUS JAU 2 MĒNEŠUS.Actiņa sarkana it ka labāk paliek ,bet ne ļoti. Man ir bail vai kāds nau noskaudis suni, vai aplādējis.
Re: dziednieki

vai kāds nezina dziednieku kas varētu manam amerikāņu kokerspanielim izārstēt aci. Ārsts saka ka tas ir episklerīts. PILINAM XORMO NĀLOS PILIENUS JAU 2 MĒNEŠUS.Actiņa sarkana it ka labāk paliek ,bet ne ļoti. Man ir bail vai kāds nau noskaudis suni, vai aplādējis.
Re: dziednieki

vai kāds nezina dziednieku kas varētu manam amerikāņu kokerspanielim izārstēt aci. Ārsts saka ka tas ir episklerīts. PILINAM XORMO NĀLOS PILIENUS JAU 2 MĒNEŠUS.Actiņa sarkana it ka labāk paliek ,bet ne ļoti. Man ir bail vai kāds nau noskaudis suni, vai aplādējis.
Re: dziednieki

dodies pie Linas elita ar savu actinu vina noteikti tev palidzes....
Re: dziednieki

kas tā tāda Lina, un kur viņu lūdzu var sameklēt, vai ir kādas koordinātes/
Re: dziednieki

kas tā tāda Lina, un kur viņu lūdzu var sameklēt, vai ir kādas koordinātes/
Re: dziednieki

telefons 27627551 LINA
Re: dziednieki

BIju nokļuvusi pavisam nelāgā situācijā uz ielas, kritu, smagi sasitos, ka nevarēju piecelties. Pienāca pie manis viena jauna sieviete, neko neteikdama, viņa pietupās pie manis, kaut ko sāki pie sevis murminādama, man palika tik jocīgi, bet tā kā biju bez spēka, tad neko neteicu, viņa tikai teica, ja ir vajadzīga palīdzība tad lai zvanot, ielika man kabatā lapiņu ar tel.nr. Es pēc mirkļa piecēlos un it kā nekas nebūtu bijis, aizgāju. Pats lielākais brīnums bija tas, ka nākošajā dienā sasituma vietā nebija ne ziluma, ne skrambas, man pat likās, ka es visu esmu nosapņojusi. Vienkārši uz ielas man palīdzēja cilvēks bez nevienas zāles. Tā kā jutos parādā šai sievietei, es to uzmeklēju, sazvanīju un kā beigās izrādījās, viņa tagad ir viens no maniem sargēņģeliem manā dzīvē. Viņa attīrīja manu māju, sakārtoja manu personīgo dzīvi un veselību. Kā izrādās, viņa ir ar visspēcīgāko enerģiju visā Latvijā (par viņu neviens nezin) un katrs pateiktais vārds piepildās. Es viņai teicu, kāpēc viņa par sevi nedod ziņu plašākai auditorijai uz ko viņa man teica, "visam savs laiks". Es tomēr nenoturējos un viņai nezinot gribēju pastāstīt šo stāstu. Jā, un vēl kas, mani pārsteidza tas, ka viņa ir ļoti jauna (man vismaz tā izskatās, jo nezinu īsto viņas vecumu). Es viņas tel.nr.nelikšu publiski, bet ja ir interese, tad atrakstiet man uz e- pastu dace.t@tvnet.lv
Re: dziednieki

darta vai vari man vinas numuru atsutit
Re: dziednieki

darta
Un, kas pats galvenais, visu to viņa darīja pilnīgi no tīras sirds un par velti, vai ne?
Re: dziednieki

Jā, tas tiesa. Tā jau īsti cilvēki dara. Kā nekā, kāda vajadzība viņai bija man palīdzēt, varēja taču paiet garām un viss. Kā viņa pati teica, viņai bieži ir nācies tā vienkārši palīdzēt. Protams, tagad, cik zinu, no mutes mutē viņai diezgan cilvēki brauc un viņa pret ziedojumiem palīdz, nav tā kā citi, ka prasa konkrētu naudas summu.
Re: dziednieki

Ari man palaimejas satikt istu zintnieci/dziednieci. uzzinaju par vinu interneta.
Tik tiesam Olga ir vel kaut kas neredzets, nu loti stipra ipasi ,ja ir janonem melnas magijas ietekmi,vina ari zile un uzliek aizsardzibu.Pasaka visu sikumos,pat laundaru vardus nosauc.
Re: dziednieki

Dārta, lūdzu atsūti man meitenes koordinātes.
Re: dziednieki

Sveiki, nu jau tai Linai ir savairojušies telefonu nr. 28830624, 29619282, 27627551- kurš tad īstais???
Re: dziednieki

Sveiki, nu jau tai Linai ir savairojušies telefonu nr. 28830624, 29619282, 27627551- kurš tad īstais???
Re: dziednieki

Sveicināti! Manai mazmeitiņai 17 gadi un kreisajā rokā iemetusies roze.Nedēļu nogulēja slimnīcā,ārstēja ar antibiotikām,bet roka(plauksta )tāpat pietūkusi,baidāmies,ka viss var atkārtoties. Lūdzu,varbūt kāds zina kā no šis nelaimes tikt vaļā.
Re: dziednieki

Vārdotāja Erna Stallīte Rūjienas apkārtnē.
Dziednieki Māris Šloss, Vija Putna.
Zīlnieks Sandis Sīklis.
Tie visi mierīgi, ļoti lēti novārdos nost.
Būs lētāk kā slimnīca un antibiotiķu cena aptiekā. Zāles ir dārgas.
Izvēle plaša.
No šiem vislētākais būs Sandis Sīklis.
Vispieredzējušākā Erna Stallīte.
Visi šie cilvēki patiesi centīsies no sirds.
Re: dziednieki

Es zinu vienu sievieti, kura ir ļoti spēcīga, viņa noņem rozi un vienam manam paziņam izārstēja gangrēnu no kājas. Sauc Astrīdas kundze tel. 65152508 un mob. 22068787
Re: dziednieki

Saule, uzraksti man uz e-pastu, tad iedošu Tev tel.nr., man neļāva publiskot.
Re: dziednieki

Man vairs Dziednieki nepalīdzēs, man vajag raganu.
Varbūt kāds zin labu Raganu? Esmu pilna ar melno enerģiju.( Pati jūtu) Gan uzņemu gan izdalu. Loti daudz manu draugu no manīm ir novērsušies.
Tas kas man sēž uz pleca man jau ir apnicis, gribu dabūt viņu nost. Neticēsiet, bet tas jau lien lēnām dvēselē.
Bez Raganas palīdzības man no tā neatbrīvoties. Es tikai ļaunumu nodaru saviem tuvajiem.
Uz Baznīcu arī gāju, divas dienas miers un sākās viss no jauna, bet tikai divreiz spēcīgāk.
Re: dziednieki

Jāiet pie Olgas uz Bolderāju.
Viņa uzzīmēs visus kaitētājus, nolādēs viņus, iztīrīs tevi tīru ka kristālu.
Re: dziednieki

Ja zini kā ar viņu var sazināties uzraksti man lūdzu uz e-pastu. dzimba2@inbox.lv
Re: dziednieki

Agrāk man bija skeptiska attieksme pret dziedniekiem un tml. Likās absurdi, ka viena manas draudzenes paziņa pat nomira paļaujoties tikai uz dziednieku palīdzību un atsakoties no medicīnas iespējam... taču tagad, kad 30 g.v. nonācu pati pie vienas nopietnākas veselības problēmas, es atsaucos uz man tuva cilvēka mudinājumu doties pie dziednieka un ekstrasensa Rolanda Tilitiņa.
Teikšu godīgi pēc pirmās reizes mani pārņēma šoks. Atguvos tikai pec pāris stundām. Viņs gluži kā rentgena aparāts mani noskenēja un pateica precīzi visas manas veselības problēmas, jau no skolas gadiem... Pat muguras skriemeļus pateica precīzi, ka pat mājās uzmetu atkārtoti aci savam nesenajam rentgenam un sakrita visi trīs nosauktie skriemeļi...
Es Rolandu Tiltiņu apbrīnoju!
Re: dziednieki

Paldies par reklāmu Roland. Labi izdevās pašreklāma, malacis.
Re: dziednieki

ludzu palīdziet man atrast Rotu Tukumā-ja iespejams gribu pie viņas pierakstities tik nezinu nr
Re: dziednieki

http://ilure.livejournal.com/
???

māmiņa.. vai Tevi izārstēja Rolands Tiltiņš?
Re: ???

esd ar savu gimeni biju pie dziednieka Budberga tas ir Bauskas rajona. pie dziednieka A.Brieza bet nekada uzlabojuma man ari nav un mammai ari manai pilnigi nekas neuzlabojas es pati esmu ogres rajona lai izbraukatu vinu katru reizi nacas ieguldit 40ls par degvielu un vel vinam pa seansu makasat no sakuma maksajam normalu summu bet pasas beigasd es vairak pa 5ls nedevu jo neuzskatu ka tadi cilveki var ko izdarit ja tiesam man vins palidzetu tad man nebutu zel naudas.tik liek dzert udeni pa 250gramiem 3 reizes diena.bet no ta jegas nekadas tad jau man vienreiz ielika itka jaunu dsidri veco iznema ara mulkibas. nekadas ipasi sajutas nav un ar savu irbuliti tik apkart staigaja.ko vins spej vienigais cilvekiem iegalvot ka bus labi uj cilveki ari cer un moz tas biku liel aizdomaties un ari sajuta ka nedaudz palidz es ari no sakuma ticeju btet velak jutu ka nekadas izmainas nav .bet tik sliktak.jo pec vina seansa es majas 2 dienas noguleju ne piecelties ne ka slikta dusa galva sap un melns gar acim. pie Brieza kunga gan neiesaku jums brasukt manai meitai ir tikai 7 gadi bet vinds jau pasaka ka vinai nevares but berni vina vel ir pilnigs berns un nav iestajies menstrualais cikls ka vins ko var tadu pateikt tad moz tik pat labi pasaka ka tu rit mirsi un mums ari tas jadoma. priecasos tik par tiem kam kads ir palidzejis .padalieties pie kura varetu dziedniega doties kurs tiesam palidz nevis tik mulko cilvekus.
lūdzu palīdz.

Varbūt kāds zina kādu dziednieku kas var palīdzēt,manam dēlam uz delnas uzmetusies kā ekzēma-neiroze? tagad iet tālāk uz pirksiem uz otru roku. ir izbraukājis visus Rīgas dakterus,dermatologus,bet labāk nekas nepaliek,ja kāds var palīdzēt lūdzu uzrakstiet.
Re: lūdzu palīdz.

Vajag meklēt pareģus, burves. Noteikti ir lāsts! Lāsts uzlikts, tāpēc dakteriem grūti ārstēt! Obligāti jāatrod cilvēks, kas pa īstam redz lāstus un noņems!
Visi, kas saka, ka lāstu nav, ir šarlatāni!
Jānoņem lāsts, tad varbūt ārsti spēs vainu atrast un izārstēt!!!!!!!!
Re: lūdzu palīdz.

uzrakstiet kuržina LINAI ĪSTO TELEFONA NUMMURU,KURŠ ĪSTAIS????????
Re: lūdzu palīdz.

Iesakiet dziednieku vai citu pratēju lādējumu noņemšanai un labumu pieburšanai.
PLZ.Tikai spēcīgu,ne šarlatāmnu!
Re: lūdzu palīdz.

Kamēr domāsit ka varat tikai patērēt nevis sadarboties tikmēr jums arī tiks patērētāju sabiedrības radītie dziednieki...
Es iesaku sākt stradat ar sevi.. Savu dzīvi pārveidojot un konsultējoties pie cilvēkiem, kas var iemācīt kā to izdarīt, ja ir interese rakstiet space.travel@inbox.lv ieteikšu speciālistu kas var palīdzēt
Re: lūdzu palīdz.

Kamēr domāsit ka varat tikai patērēt nevis sadarboties tikmēr jums arī tiks patērētāju sabiedrības radītie dziednieki...
Es iesaku sākt stradat ar sevi.. Savu dzīvi pārveidojot un konsultējoties pie cilvēkiem, kas var iemācīt kā to izdarīt, ja ir interese rakstiet space.travel@inbox.lv ieteikšu speciālistu kas var palīdzēt
Re: lūdzu palīdz.

ludzu atsutiet man dziednieku,burvju,raganu,vardotaju tel nr steidzami.man ir vezis pirmspedeja stadija arsti nevar vairs palidzet es mirstu.mans tel nr 20556579tele2
Re: lūdzu palīdz.

Ja kāds zinat, lūdzu atsūtie man uz e-pastu annina2@inbox.lv dziednieces Rotas tālruņa numuru no Tukuma.
Nepieciešama palīdzība

Meklēju dziednieku , kam padodas noteikt problēmas pa sieviešu līniju .
Re: Nepieciešama palīdzība

ERNA , JA GRIBI LAI PALĪDZ UZRAKSTI KONTAKTTELEFONU.
Re: Nepieciešama palīdzība

Тieshi taa it kaa labna.... ( vai pareizak sakot kjerta interneta trollene, kura telo daudzas personas un pate ar sevi sarakstas pa naktim)jaiet pie Olgas no Bolderajas ,vinja uzzimes visus kaitetajus,visus nolades un iztiris tevi kristal tiru. Tev skauz....un kas tevi tagad tiris,vai tad nejuti,ka esi sudos lidz ausim ?!
,
Re: Nepieciešama palīdzība

Var jau noliegt dziednieku spējas, bet ja visi iespējamie ārsti apmeklēti un izmeklējumi veikti. Rezultāts- viss kārtībā, bet pašsajūta ar katru dienu tikai pasliktinās, ko darīt? Ar pozitīvo domāšanu arī it kā viss kārtībā. Ko vēl pasākt? Iedodiet Olgas no Bolderājas tel. Varbūt tomēr tas ir risinājums?
Re: Nepieciešama palīdzība

Nāc, paklausies:
http://www.lekcija.90.lv<\/a>
Re: Nepieciešama palīdzība

Labdien! Vai kāds nezina, vai varbūt ir bijusi pieredze par psoriāzes ārstēšanu. Jau iepriekš paldies
Re: Nepieciešama palīdzība

Labdien! Vai kāds nezina, vai varbūt ir bijusi pieredze par psoriāzes ārstēšanu. Jau iepriekš paldies
Re: Nepieciešama palīdzība

Man ir 56g,bet ir problēmas ar muguras,kakla skriemeļiem,arī ar galvas kreiso puslodi,ļoti bieži nomoka pulsējošas sāpes taijā pusē,nav tad iespējams ne strādāt normāli ne ar pat gulēt var,šap ar tad sprandas daļa!Ar kājas bieži iemetas sāpes ,ka nevar pielikt pie zemes lai ietu!ir veiktas dažādas pārbaudes,tā ar īsti nav noskaidrots,tik izraksta kādu tabletīti ,bet no tā labāk nepaliek!Šajā ziņā ar nevaru normāli kur darbu atrast,jo nav garantijas,ka nesaļimstu zaudējot līdzsvaru,jo ir arī tāda problēma,bieži veidojas tādi kā reiboņa viļņi,jūtot to mēģinu apstāties ;lai attiet,pamatā pie fiziskas slodzes locīšanās notiek!Ir bijuši gadījumi,ka nokrītu bet atjēdzos un nesaprotu kas notika,ir fragmenti pazuduši??

Varbūt ir zināms kāds dziednieks,ko varētu ieteikt lai palīdzētu,jeb ir zināms ar Dziednieka Alda Ķēvņa telefons

Ar cieņu Valdis
Re: Nepieciešama palīdzība

Lasīju un domāju dziļas domas......
Bija laiks kad arī es biju diez gan skeptiska, bet atgadījums pārvērta visu manu dzīvi....
Dēlam 3 mēnešos pēc potes parādījas epileptiski simdromi. Braucām uz Rīgas bērnu slimnīcu, kur uzstādīja diagnozi epilepsija ar vest simdromu...neattīstīšoties, plānprātība utt....... jālieto stipras zāles, kuru lietošanas rezultātā tiek bojāti citi orgāni un trešā daļa bērnu līdz pieciem gadiem nenodzīvo.
Mirku asarās un neziņā nezināju ko darīt. Draudzene teica, lai pazvanot dziedniecei no Valmieras, pat vārdu nezinu. Tā kā nekas cits man neatlika - zvanīju. Pa telefonu apvārdoja ūdeni, kuru lietoju pati, jo baroju ar krūti un apmazgāju mazuli.
Otrajā dienā bija svētdiena, kad devos ar visu mazuli uz baznīcu. Sanāca tā, ka vienlaicīgi par mana bērna veselību tika noliktas 3 sveces, dažādās baznīcās, dažādās Latvijas vietās. Un ticiet vai nē.........
baznīcā mazulim bija pēdējā lēkme.
Nu jau esam pusgadu veci un priecājamies par dzīvi. Paldies! Es ticu, ka ir spēki, kuri var palīdzēt, ja mēs to paši gribam.....
Valdim

Līdzīga problēma. Pie dziednieka var griezties, bet vienlaicīgi arī jāpārbaudās. Visprecīzāk mugurkaula bojājumus nosaka datortomogrāfijā. VESELĪBAS CENTRS 4,Rīgā.Cena Ls 80,- Nosūtījumu var dot tikai ķirurgs. Pēc tam domāt pie kā griezties. Ja var atļauties tad doties uzreiz uz SIA „ORTO” –Traumu slimnīcas klīnika Rīgā, Duntes ielā pie pieredzējušiem ārstiem, kas prognozē slimības gaitu. Ja redz operāciju, uz liek rindā un valsts apmaksātu. Jāgaida 2-3.g. Pa šo laiku var ārstēties kur vien sirds tīko un sagaidīt izmaiņas vai izārstēties.Lai veicas.
Valdim

Līdzīga problēma. Pie dziednieka var griezties, bet vienlaicīgi arī jāpārbaudās. Visprecīzāk mugurkaula bojājumus nosaka datortomogrāfijā. VESELĪBAS CENTRS 4,Rīgā.Cena Ls 80,- Nosūtījumu var dot tikai ķirurgs. Pēc tam domāt pie kā griezties. Ja var atļauties tad doties uzreiz uz SIA „ORTO” –Traumu slimnīcas klīnika Rīgā, Duntes ielā pie pieredzējušiem ārstiem, kas prognozē slimības gaitu. Ja redz operāciju, uz liek rindā un valsts apmaksātu. Jāgaida 2-3.g. Pa šo laiku var ārstēties kur vien sirds tīko un sagaidīt izmaiņas vai izārstēties.Lai veicas.
http://forums.delfi.lv

Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai uzlabotu savu biznesu?, Aizdevumu, lai nostiprinātu savu parādu, personīgām vajadzībām, par kredīta karšu kredītu, medicīnas aprūpes aizdevums, automašīnu aizdevumu un hipotekāro aizdevumu, Studentu kredīts kredīts, etcHere nāk Labas ziņas, CAPITAL MANAGEMENT Aizdevēji , aizdevums milzis ir ārpus ikgadējā aizdevuma piedāvājumu, saņemt aizdevumu ar 3% procentu likmi gadā, Pasteidzies tagad un aizpildiet to zemāk piemērošanas niansēm un nosūtīt peterjohnloan@mail.mn ja ir interese;

LIETOŠANAS

Vārds: ___________________________
Uzvārds: ____________________________
Dzimums: _______________________________
Ģimenes stāvoklis: ______________________
Kontakta adrese: ______________________
Pilsēta / Zip kods: ________________________
Dzimšanas datums: ________________________
Summa nepieciešama kā Loan: ________________
Aizdevuma termiņš: ________________________
Ikmēneša ienākumi / gada ienākums: _________
Nodarbošanās: ___________________________
Nolūks Loan: ___________________
Tālrunis: ________________________________
Fakss: __________________________________

paldies

Mr.Peter John

PIEZĪME: Visas atbildes jānosūta uz peterjohnloan@mail.mn PAR ātri reaģēt.
Re: http://forums.delfi.lv

Lūdzu kādam ir Bruno Klaipa koordinātes un ar kādu summu jārēķinas ejot pie viņa, jo dzīvē tāda situācija, ka vairs nezinam kur griezties, tiešām ir vajadzīga ļoti spēcīga maga palīdzība
Re: http://forums.delfi.lv

lielākais posts ģimenē ir zaļais pūķis varbūt ir kāds kurš var apvārdot,vai kā citādi līdzēt šo nelaimi mazināt.ģimene ir sabrukšanas robežas...lūdzu palīdziet.....kodēties atsakās
Re: http://forums.delfi.lv

Jāārstējas ne tik daudz atkarībā esošajam, cik tiešā veidā - līdzatkarīgajiem!
Psihoterapija, vai, jebkas cits, kas palīdz norobežoties no atkarībā esošā.
Tikai skarbas metodes - nekāda līdzjūtība vai žēlastība - tas nepalīdzēs...
Lūdzu!

Urā, jau 21 gadu esmu brīva! ;)
Re: http://forums.delfi.lv

Jautāju vēlreiz, vai kāds zina Brūnā Klaipa koordinatas????
Re: http://forums.delfi.lv

Nepadodies!
p.s. es zināju, ko es daru, arī tad, kad IZLIKOS, ka neapzinos.
Ja gribēsi - Tev izdosies!
Tu esi tik pelnījis!
un tas nav maz...!!!
Re: http://forums.delfi.lv

Ja jus tiesam velaties sev palidzet un tikt dziedinati ists dziednieks- Andris Briedis no Bauskas novada Budbergas! Dziednieks kas vares jums palidzet!
Re: http://forums.delfi.lv

Vai nevarat ieteikt dziednieku,kurs palidzetu adas slimibas ,jau 2 gadus eju pie arstiem ar galvas adas problemu,jegas nekadas.
Re: http://forums.delfi.lv

1.Dziedniece ar Lielo burtu,sirsnīga,zinoša,jauka - 26133348,
2. Bioloģe un daktere ar dabiskām ,ne parastām metodēm - http://pavasarastudija.1w.lv/4891-labsajuta-un-lidzsvars_2/
Rīga.
Re: http://forums.delfi.lv

labdien ir liela problema nevaru izarstet savu viru no alkahola.vai kads var ieteikt kadu dziednieku kurs patiesam varetu palidzet?
Re: http://forums.delfi.lv

ANDRIS BRIEDIS.
Mīļie cilvēki, nedrīkst braukt pie šā kunga, īpasi, ja Jūms ir VēZIS. Uz sava piemēra sapratu, ka viņš ir šarlatāns. Manai mātei 2012.g. 28.augustā tika diagnostēts vēzis pirmspēdēja stādija. Uzzvanīju A.Briedim, pateica ka varam atbraukt. Braucam ar lielu cerību. Atbraucam laikā, pieņemšanu gaidījam gandriz stundu. Pieņema māti, pie viņa bija 3-5 minutes, neko neskatas. sagatavoja ūdeni, pateica , kā dzert, pateica ka var est visu ko vēlas (bet gan internētā, gan ārsti iesāka diēti). Mamas pašsajūta ar katru dienu tikai pasliktinās. Nākošajā pieņemšanas reizi pirms pieņemšanas pati runāju ar A.Briedi prasīju apskātīt mamu. Rezultāta pieņemšanas laiks bija 8 minutes, pateica, ka viss kartība, vis pazuda, viņa ir vēsela, sagatavoja ūdeni, uzprasīja vai viņa kādam stasta par viņu, pateica ka obligāti vajadzētu citiem ieteikt viņu. Trešo reizi braukt mamai vairs nebija spēķa.
2012.gada 30.oktobrī mama nomira…
Es uzskātu, ka Andris Briedis ir šarlatāns, jo nema naudu acis nepamirkskinot,zinot,ka nevar lidzet. Labs dziednieks nekad sevi nereklamēs. Gaidot pieņemšanu pamanījam, ka jaunas meitenes pie viņa pavada 20-30 minutes, vīrieši un sievetes gados 3-5 minutes. Tāpēc, ja Jūms ir nopetnas saslimšanas netērējiet laiku braucot pie šrlatāna.
Esiet vēseli!
Re: http://forums.delfi.lv

Man bija problēmas un man palīdzēja Elvīra Zeme no Saulaines...Kaimiņienei attīrīja māju,ļoti patīkama sieviete.
Re: http://forums.delfi.lv

Atsūtiet savu foto visā augumā, nav svarīgi kad uzņemta, kaut vai mazs bērns esiet, ka tik viss augums. Pamācīšu jeb kuru, kas izraisa un kā no tā tikt vaļā. Vispirms jānovērš cēlonis, bieži tā ir ādere.
Re: http://forums.delfi.lv

Sakiet lūdzu kas var palīdzēt tikt vaļā no nelabvēlīgās ietekmes (skaudības, nenovīdības) no kolēģu,paziņu,radu puses..varbūt pat tīšas kaitēšanas?pēdējā laikā mani saka nomākt depresija, parādījās lielas problēmas ģimenes dzīvē un finanšu jomā. Dzīve nerada prieku, zūd jēga...((( Lūdzu palīdziet. Atrakstiet man uz e-pastu: love_2005@inbox.lv
Re: http://forums.delfi.lv

labs,bet mazliet savdabīgs esot Mairis Virsi,redz cauri cilvēkam,skanē tā-it kā tevi labi pazītu.Bet nu nekatram varbūt viņš iepatiksies uzreiz,nu tāds' ar savu fīču un domu.Man viena paziņa teica ,bijusi-bet es esmu tāda mazliet kautrīga,un ja viņai brīžam tur intresanti palicis-tad es tur pamirtu.Varbūt ir kādas vēl atsauksmes par šo cilvēku,kas varētu mani iedrošināt pie viņa doties?
Re: http://forums.delfi.lv

Labdien,lūdzu,iesakiet patiešām labu un spēcīgu cilvēku,kas strādā ar fotogrāfijām,attīra cilvēkus un noņem lāstus.man ļoti nepieciešama palīdzība
Re: http://forums.delfi.lv

Sveiki!Neiesaku vērsties pie dziedniekiem.Jo noņemot lāstus un daudzas slimības ,to vietā nāk citas slimības.Vislabākais ārsts ir Jēzus Kristus!Jālūdz Dievs!Daudzas slimības vispār nebūtu,ja cilvēki vērstos pie sava Radītāja.
Re: http://forums.delfi.lv

alīna, pilnīgi Jums piekrītu. Tikai, citiem cilvēkiem Jēzus Kristus palīdz, citiem-nē. Tad, kādi ir kritēriji pēc kuriem vadās mūsu Pestītājs?
Re: http://forums.delfi.lv

Labdien! Iedodiet lūdzu Olgas no Bolderājas tel. numuru?
Re: http://forums.delfi.lv

man vajag raganu.
Varbūt kāds zin labu Raganu? Draugs pilns ar melno enerģiju.( to var jūst) Loti daudz manu draugu no manīm ir novērsušies.
Tas kas man sēž uz pleca jau ir apnicis, grib dabūt viņu nost. Bez Raganas palīdzības no tā neatbrīvoties. Uz Baznīcu arī gājāmviss no jauna, spēcīgāk. Lūdzu atsūties telefona numuru, koordinātes uz e-pastu: inala@inbox.lv.
Paldies!
Re: http://forums.delfi.lv

man vajag raganu.
Varbūt kāds zin labu Raganu? Draugs pilns ar melno enerģiju.( to var jūst) Loti daudz manu draugu no manīm ir novērsušies.
Tas kas man sēž uz pleca jau ir apnicis, grib dabūt viņu nost. Bez Raganas palīdzības no tā neatbrīvoties. Uz Baznīcu arī gājāmviss no jauna, spēcīgāk. Lūdzu atsūties telefona numuru, koordinātes uz e-pastu: inala@inbox.lv.
Paldies!
Re: http://forums.delfi.lv

man vajag raganu.
Varbūt kāds zin labu Raganu? Draugs pilns ar melno enerģiju.( to var jūst) Loti daudz manu draugu no manīm ir novērsušies.
Tas kas man sēž uz pleca jau ir apnicis, grib dabūt viņu nost. Bez Raganas palīdzības no tā neatbrīvoties. Uz Baznīcu arī gājāmviss no jauna, spēcīgāk. Lūdzu atsūties telefona numuru, koordinātes uz e-pastu: inala@inbox.lv.
Paldies!
Re: http://forums.delfi.lv

Vai kadam ir palidzejis pa nopietnam Jāzeps Poikāns?
Re: http://forums.delfi.lv

sveiki es gribeju pajautat ko sakat pa ELEJAS VERONIKU kurs ir bijis un teicis kad vina ir laba un ir palidzejusi.....
Re: http://forums.delfi.lv

Sveiki. Man ir logoneiroze kopš 8 gadiem. Vienkāršāk sakot man raustās valoda. Es vēlos to labot. Man jau ir 19.gadu. Dziedniece , domājat, palīdzētu? ^^ Pats netieku ar to galā..
Re: http://forums.delfi.lv

Vai kāds varētu teikt ko par zīlnieci un dziednieci Zinu no Jelgavas Kārklu ielas. Cik spēcīga un kādas cenas, vai kādam ir pieredze.
Re: http://forums.delfi.lv

Varbūt ir kādas atsauksmes par dziednieku Dovgaļovu no Latgales?
Re: http://forums.delfi.lv

Manam viram ir epilepsija.Vins dzer arsta izrakstitas zales,bet lekmes atkartojas.Esmu dzirdejusi,ka ir dziednieki,kas so slimibu var izarstet.
Ja kads tiesam tadu zin,ludzu iedodiet tel.nr. un koordinates.
Re: http://forums.delfi.lv

Manam viram ir epilepsija.Vins dzer arsta izrakstitas zales,bet lekmes atkartojas.Esmu dzirdejusi,ka ir dziednieki,kas so slimibu var izarstet.
Ja kads tiesam tadu zin,ludzu iedodiet tel.nr. un koordinates.
Re: http://forums.delfi.lv

to Daina,
bet kāpēc nemeklējat psihoterapeitu/i ...???
Re: http://forums.delfi.lv

Es domaju,ka tas nu gan ir pilnigi lieki,dziedniekiem es uzticos vairak.
Re: http://forums.delfi.lv

Visos rakstos par epilepsiju ir teikts,ka nevajag uztraukties par lekmi,ka ta pati paries,tikai japagriez uz saniem, bet nekur nav rakstits vai ta ir jabut,ka cilveks lekmes laika NEELPO.Mans virs lekmes laika palika zils un neelpoja,kamer lekme pargaja,tad saka elpot.
Transfera Faktors Jūsu veselības garants !!!

Imunitāte ir organisma neuzņēmība pret baktērijām, vīrusiem, toksīniem, indēm, svešām šūnām, svešķermeņiem, parazītiem, sēnītēm, kancerogēniem, vai cita rakstura antigēniem, kas satur svešu ģenētisko informāciju ...

Mūsos pasos ir ielikts viss izdzīvošnas potenciāls ! Pēdejos 100 gados esam aizgājuši tālu prom no dabīgā, arī imūnā sistēma vairs nav spējīga atpazīt visas vainas ... Imūnā sistēma ir visa pama pamats, kas stāv, vai nestav sardzē pār mūsu fizisko ķermeni ...

Sakārtosiet savu imunitāti - tiksiet vaļā no dadzām veselības problēmam ---> http://transferafaktors.lv/lv/
Re: Transfera Faktors Jūsu veselības garants !!!

Es pati esmu dziedniece (arī ar taro kārtīm (ošo) zīlēju, ieskatos nākotnē (arī pa tiešo informāciju lasu).

Atsauksmes ir no cilvēkiem, palīdz! :) Var jau pārbaudīt, he he

kontakti - www.draugiem.lv/dziedinasana un www.dziedinasana.lv

vai var rakstit uz cristyyy@draugiem.lv
Re: Transfera Faktors Jūsu veselības garants !!!

Pie Ļesjas Steļmahas nav ko darīt !
Re: Transfera Faktors Jūsu veselības garants !!!

Nē, nav palīdzējuši un nepalīdzēs. Atstāsim šamanismu aizpagājušajiem gadsimtiem http://www.drpakalns.lv/veselibas-abc/saaukstesanas-un-aukstums/
Re: Transfera Faktors Jūsu veselības garants !!!

Pirmais solis uz veselību būtu tas, ka jūs visi iemācītos elementāru pareizrakstību!
Re: Transfera Faktors Jūsu veselības garants !!!

Pirmais solis uz veselību būtu tas, ka jūs visi iemācītos elementāru pareizrakstību!
Re: Transfera Faktors Jūsu veselības garants !!!

Negribas neko sliktu rakstīt, ja ir aitas (es domāju sevi), tad ir cirpēji. Tomēr uzrakstīšu, lai citi neiekrīt. Zināju, ka liela daļa no rakstiem par dziedniekiem ir pašu dziednieku apmaksāti, bet šoreiz noticēju. Dziedniece Tukumā. Daudz kas dzīvē ir pieredzēts, bet tas ir kaut kas.... Sākumā likās cerīgi, līdz brīdim, kad pateica, ka var izārstēt audzēju. Nākamais šoka moments, ka ar jāņogām var izārstēt diabētu. Tad tika iedotas trīs receptes, kuras izpildot , visas kaites pazudīs. Kā vēlāk izrādījās, visiem tiek dotas vienas un tās pašas receptes, neatkarīgi no vainām. Noliekot naudu uz galda, "dziedniece" paņēma naudu un bloknotu un kārtīgi pierakstīja pie mana vārda summu, kuru atstāju. Kārtīgi izpildīju visas receptes, varbūt tomēr līdz, nekā. Atļāvos pēc tam pazvanīt un pajautāt , kad var cerēt uz uzlabojumiem veselības jomā. Man tika ieteikts griezties labāk pie ārsta ..... Te tev nu bija. Var izārstēt audzēju, bet ar mazākām kaitēm galā netiek. Starp citu no iepriekšējas pieredzes , ja arī nevar izārstēt, tad vismaz noteikt vainu dziednieks var vai arī dot papildus enerģiju, bet te nekā. Secinājumus izdariet paši.
Re: Transfera Faktors Jūsu veselības garants !!!

kas tā bija par brīnumdari,gadījumā ne vārdā Rota?
Re: Transfera Faktors Jūsu veselības garants !!!

Reku iespēja pieteikties dziedināšanai no attāluma. Ērti un efektīvi. Piemērots īpaši tiem, kas ir ārzemēs un tik viegli nevar tik uz Latviju, bet arī vietējie izmanto mūsu pakalpojumus un iur apmierināti.

Vairāk informācijas - www.dziediasana.lv
Re: Transfera Faktors Jūsu veselības garants !!!

Reku iespēja pieteikties dziedināšanai no attāluma. Ērti un efektīvi. Piemērots īpaši tiem, kas ir ārzemēs un tik viegli nevar tik uz Latviju, bet arī vietējie izmanto mūsu pakalpojumus un ir apmierināti.

Vairāk informācijas - www.dziediasana.lv
re:/

Vai kāds var iedot E.Rācena telefonnumuru? ļoti vajadzētu
re:/

Vai kāds var iedot E.Rācena telefonnumuru? ļoti vajadzētu
re:/

varētu būt 26151193.,īsti pārliecības nav,bet mēģini uz šo.
re:/

Dziednieks Mārtiņš man palīdzēja tikt galā ar depresiju un radiniekam ar alkoholismu. Naudu neprasa, ja kādam reāli palīdzēts, tad var pēc laika kaut ko ziedot...T. 20551257
re:/

nu labi es pazvanitu vispar kur vins pienemu un ka vins pienem
re:/

Lūdzu palidziet.Jau ilgu laiku slimoju ar muguras sāpēm ,no zālēm jau kungis slims.māc depresija .nezinu ko darīt reizēm tāda nomāktība.lietoju antidepresantus vienalga nelidz.katrs ārsts saka ko citu.Lūdzu atraksties ,ja kāds var palidzēt.lilija54@inbox.lv
re:/

Lūdzu palidziet.Jau ilgu laiku slimoju ar muguras sāpēm ,no zālēm jau kungis slims.māc depresija .nezinu ko darīt reizēm tāda nomāktība.lietoju antidepresantus vienalga nelidz.katrs ārsts saka ko citu.Lūdzu atraksties ,ja kāds var palidzēt.lilija54@inbox.lv
re:/

LIPA.Klausies esi bijusi uz magnetisko rezonaci,jo tas ir pats pirmais kas jaizdara un tad tikai vari ko darit ko talak.
re:/

Palīdzēšu Jums atrisināt problēmas, atsūtiet t; numuru.
re:/

Ar bērnu nejokojies. iesaku Elijas ielā 17- LNT ēkā - biomagnētiskā rezonanse , dakterīte, kas ir homeopāte un pediatre, ar labu izglītību un pozitīvu pasaules uztveri. Astma ir slimība, kas ar medikamentiem ne vienmēr ārstējama. Tur vajadzīgs viss kopumā. No sirds iesaku. Vizītes cena 20LVL, laiks, kas tajā tev atvēlēts -vairāk kā stunda-pēc vajadzības. Aparatūra, nekavējošas analīzes un labi ieteikumi.
re:/

Manam 14.gadus vecam dēlam ir autisms no trīs gadu vecuma, varbūt kāds var ieteikt kādu dziednieku? Mans e-pasts vena@inbox.lv Paldies!
re:/Lasta nonemsana.............................................................................................................

Varbut kads zin kurs mak nonent lastu
Ieluugums uz Bezmaksas seminaaru ar vaacu dziednieku

Sveicinaati, visi kas meklee paliidziibu vai arii to piedaavaa!

7, 8 Decembrii 2013, Riigaa, Maritim hotelii no 14 liidz 18 viesosies vaacu Dziednieks. Laipni aicinam visu,s kas veelas piedaliities shinii bezmaksas konsultaacijaa, miitnijaa lai uzzinaatu par pasaulee neizkonkureejamas firmas produkciju! Shii kompaanija razho kliiniskaas, terapiskaas, eeteriskaas eljas, kuras mees lietojam 3 veidos.

1- dzerot!
2- smeereejot uz kjermenja
3- inhaleejot(elpojot)

Eljas aarste ne tikkai depresijas, mugursaapes, sauksteeshanos, kungja zarnu trakta probleemas, migreenas un tt. bet gan daudz daudz nopietnaakas kaites! Shiis eljas pielieto pat svaigi dzimushiem beebiem!

Ja veelaties par shiim iespeejaam vairaak ko uzzinaat, luudzu raksties nosuutiishu personisku ieluugumu, vietu skaits ir ierobezhots.

Ar cienu,
Zanete

janete-hampel@live.de
re:/

Vai kāds var ieteikt cilvēku(bez R.Tiltiņa.), kas palīdzētu pēc foto un personīgajām mantām atrast pirms 3 mēnešiem pazudušu cilvēku, kas aizgājis no slimnīcas?
re:/

Elita,no kurienes esat?
re:/

kur var pieteikties dziedinasanai no attaluma
re:/

Anniņa ļoti laba.
Siguldā, 27719779
re:/dziednieki

vai kāds dziednieks varētu palīdzēt pie sirds aritmijas no attāluma neredzot mani?
re:ilonītei

Nē, Ilonīt, prasās jau tomēr apčamdīt kārtīgi! No attāluma nesanāks. Ja nu tev tā aritmija citā vietā?
re:ilonītei

Ja dziednieks neņem naudu, tas NAV labi, jo nenotiek enerģijas apmaiņa. Par pakalpojumu IR jamaksā, īpaši kapitālistiskā iekārtā. Ja iekārta būtu cita, varētu arī nemaksāt, bet tā NAV!!! Neuzskatiet dziedniekus par saviem vergiem! Dziedniekam ari ir elektrības rēķini, komunālie, īpašuma nodokļi, pārtika utt. viss tāpat ka Jums!!!
re:ilonītei

Andrāšs Fazekašs neiesaku. Man vienam paziņam audzējs, viņš paņēma 300Ls par 3l burku ar kaut ko (it kā Ķīnas zālītes vai kas cits), bet jegas nekādas nebija,cilveks gandrīz atstiepa kājas. Izglāba dziednieki no Krievijas....
re:ilonītei

ka var sazinaties ar to dziednieku no krievijas.ludzu atsutiet kordinates
re:ilonītei

ka var sazinaties ar to dziednieku no krievijas.ludzu atsutiet kordinates
Zīlnieks gaišregis vidzeme

Man interesētu gaišreģis, zīlnieks vidzemē. Būšu pateicīga, ja padalisities ar informāciju un kontaktiem. Ir aizdomas, ka ir lasts uzlikts, vēlos to pārbaudīt.

Jau ieprieks sirsnigs paldies!
Re: Zīlnieks gaišregis vidzeme

vari griesties pie Linas Sovas vina dzivo riga baigi laba ir.
Re: Zīlnieks gaišregis vidzeme

Loti loti labs dziednieks gaisregis ir dziednieks Andris 22046103 vins man palidzeja atbrivoties no muguras deformacijas un sausmigam sapem. Zinu vel apmeram piecus cilvekus kam palidzeja vel ar vina palidzibu atradu jaunu darbu un uzlabojas finanses tagad. Loti laipns un izpalidzigs jauns dziednieks
Re: Zīlnieks gaišregis vidzeme

Izlasiju loti dauz komentarus,un nonacu pie sada secinajuma.Lielako tiesu seit raksta cilveki kas ir vecaka gada gajuma.Mans secinajums ir tads-ka atbrivoties no slimibam palidzes organisma attirisana no slakam un citiem parazitiem.Attirisana ar udeni ta saucama praksalana.Interneta ir pamaciba ka to pareizi darit.Milie tautiesi neslinkojiet un negaidat brinumus no dziedniekiem-pasi tadi esiet.Pzitivas domas un organisma tirisana, un aizmirsisiet par slimibam.Un vel mazak galas,labak vista jeb trusis,un pasaudzeti darzeni un ogas bez kimijas.Nav tadas zales kuram nebutu blakusefekta.Saprotiet reiz pareizi ka aptiekas zales vel nevienu nav izarstejusas bet palidzejusas atrak aiziet no sis pasaules.Ari firmas kas razo sis zales atklati pasaka.Bagatie kimiju nedzer,tur ir ar nanotehnologijam vesel. zalisu koncentrats kas nemaksa leti.Mums vergiem tas domatas un ne jau lai izarstetu bet lai mus atrak noindetu.Iluminatu un Masonu programmas jau sen par to rupejas.Viniem nevajaga veselu cilveku.Vinu programma ir iznicinat miljardu cilvekus.Visas lielakas farmaceitiskas firmas ir vinu rokas.Un vini nosaka cik cilvekiem ir jamirst katru gadu pec vinu plana.Kimija partika ,kimija sadzive.Vai kads ir padomajis cik neatlauto bistamo vielu kas apdraud cilveka veselibu ir vina asinis.
Re: Zīlnieks gaišregis vidzeme

Izlasiju loti dauz komentarus,un nonacu pie sada secinajuma.Lielako tiesu seit raksta cilveki kas ir vecaka gada gajuma.Mans secinajums ir tads-ka atbrivoties no slimibam palidzes organisma attirisana no slakam un citiem parazitiem.Attirisana ar udeni ta saucama praksalana.Interneta ir pamaciba ka to pareizi darit.Milie tautiesi neslinkojiet un negaidat brinumus no dziedniekiem-pasi tadi esiet.Pzitivas domas un organisma tirisana, un aizmirsisiet par slimibam.Un vel mazak galas,labak vista jeb trusis,un pasaudzeti darzeni un ogas bez kimijas.Nav tadas zales kuram nebutu blakusefekta.Saprotiet reiz pareizi ka aptiekas zales vel nevienu nav izarstejusas bet palidzejusas atrak aiziet no sis pasaules.Ari firmas kas razo sis zales atklati pasaka.Bagatie kimiju nedzer,tur ir ar nanotehnologijam vesel. zalisu koncentrats kas nemaksa leti.Mums vergiem tas domatas un ne jau lai izarstetu bet lai mus atrak noindetu.Iluminatu un Masonu programmas jau sen par to rupejas.Viniem nevajaga veselu cilveku.Vinu programma ir iznicinat miljardu cilvekus.Visas lielakas farmaceitiskas firmas ir vinu rokas.Un vini nosaka cik cilvekiem ir jamirst katru gadu pec vinu plana.Kimija partika ,kimija sadzive.Vai kads ir padomajis cik neatlauto bistamo vielu kas apdraud cilveka veselibu ir vina asinis.
Re: Zīlnieks gaišregis vidzeme

Sveiki!
Esmu izlasījusi visu šo rakstu, tāpēc gribu jums jautāt, pie kā lai griežos, pie kādas vārdotājas.
Mana problēma ir tāda, ka man ir idiopātiska epilepsija, kas pat īsti nav tāda, jo tas viss man notiek tā, ka es naktī pamostos, iekliedzoties, pajautāju mājiniekiem, kas par dienu, un aizmiegu atpakaļ! Esmu jau slimnīcās izbijusi, visas reznonases, EEg arī utt..bet zāles nepalīdz!
Vai Jūs nezināt kādus labu vārdotāju, kas man palīdzētu?
Re: Zīlnieks gaišregis vidzeme

Laura!

Ieteiktu griezies Urantijā - www.urantija.lv - tur ir adreses, telefoni.
Re: Zīlnieks gaišregis vidzeme

Laurai - varu ieteikt pamēģināt aprunāties ar dziednieci-diagnostiķi Elizabeti. (tel. 28843134). Viņa nkur nereklamējas un ļoti precīzi mācēja atrast īsto manas problēmas sakni, kā arī palīdzēja pašai saprast kas un kā.
Re: Zīlnieks gaišregis vidzeme

Laurai - varu ieteikt pamēģināt aprunāties ar dziednieci-diagnostiķi Elizabeti. (tel. 28843134). Viņa nkur nereklamējas un ļoti precīzi mācēja atrast īsto manas problēmas sakni, kā arī palīdzēja pašai saprast kas un kā.
hi

Liels burvis ( mamuduhighspiritualspell@gmail.com ), kas palīdz radīt savu bērnu EX atpakaļ uz me.I vēlaties liecinieks liels burvis , kurš man palīdzēja , kad es zaudējis visas cerības . Es lauza ar savu ex draugu , tikai ar nelielu pārpratumu ar cerību, ka mums būs sazināties īsi , bet lietas got sliktāka , kamēr es klāt spēcīgu vednis ar draugu nosaukts Jennifer un es savukārt , un es sazinājās ar viņu , Dr Mamudu man palīdzēt ar savām pilnvarām , lai viņu atpakaļ , es nekad ticēja vedni , kamēr es satieku Dr / Mamudu , viņš irspēcīgs cilvēks , jo mana sirds es vēlos es saņēmu Dr balta , Nu , tas būsliels grēks , ja es varu atstāt šeit, nezaudējot saikni ar vedņa , ja jums ir nepieciešama palīdzība no šī lielā burvis var sazināties ar viņu pa e-pastu : mamuduhighspiritualspell@gmail.com reizi sazinieties visas jūsu problēmas ir vairāk nekā atkal sakalielu paldies Tev, Kungs , lai palīdzētu man iegūt manu ex draugs , un, lūdzu, saglabāt labu darbu kungs cilvēki var būt nepieciešama jūsu palīdzība . draugi var sazināties ar šādu problēmu 1 ), jūs vēlaties, lai jūsu ex atpakaļ . ( 2 ) vienmēr ir murgi . ( 3) veicināt viņa birojā . ( 4 ) vēlas sieviešu / vīriešu darboties pēc jums . ( 5 ) Vai jūs vēlaties bērnu. ( 6 ) Vai jūs vēlaties būt bagāti . ( 7 ) vēlas piesaistīt jūsu vīrs / sieva ir jūsu uz visiem laikiem . ( 8 ) nepieciešams finansiāls atbalsts . ( 9 ) Care Zāļu un vēl daudz vairāk 1) , ka jūs vēlaties, lai veicinātu kaut ko, kas liek jums 2 ) vēlas , lai nopelnītu labu naudu 3 ) biznesa panākumus 4 ) garīgie risinājumi 5 ), lai uzvarētu notikumu 6 ) Vai jums patīk šķiršanās 7)nepieciešamību aizsargāt nemirstīgo vēlos būt bagāts 9) Gribi būt kontrolēt laulībā 10 ) Vai jums piesaistīt cilvēkus 11 ) Kā jūs nokļūt grūtniecība 12 ) Kā nokļūt jūsu ex vīrs un sieva NEW 13 ) Kā Win Your loterija 14 ) PROMOTION Pareizrakstības 15 ) AIZSARDZĪBA Pareizrakstības 16 ) BUSINESS Pareizrakstības 17 ) GOOD JOB Pareizrakstības 18) izārstēt jebkuru slimību , kas nonāk saskarē ar viņu, es garantēju, ka jūs varat palīdzēt . Šeit ir viņa e-pasts : mamuduhighspiritualspell@gmail.com
hi

Liels burvis ( mamuduhighspiritualspell@gmail.com ), kas palīdz radīt savu bērnu EX atpakaļ uz me.I vēlaties liecinieks liels burvis , kurš man palīdzēja , kad es zaudējis visas cerības . Es lauza ar savu ex draugu , tikai ar nelielu pārpratumu ar cerību, ka mums būs sazināties īsi , bet lietas got sliktāka , kamēr es klāt spēcīgu vednis ar draugu nosaukts Jennifer un es savukārt , un es sazinājās ar viņu , Dr Mamudu man palīdzēt ar savām pilnvarām , lai viņu atpakaļ , es nekad ticēja vedni , kamēr es satieku Dr / Mamudu , viņš irspēcīgs cilvēks , jo mana sirds es vēlos es saņēmu Dr balta , Nu , tas būsliels grēks , ja es varu atstāt šeit, nezaudējot saikni ar vedņa , ja jums ir nepieciešama palīdzība no šī lielā burvis var sazināties ar viņu pa e-pastu : mamuduhighspiritualspell@gmail.com reizi sazinieties visas jūsu problēmas ir vairāk nekā atkal sakalielu paldies Tev, Kungs , lai palīdzētu man iegūt manu ex draugs , un, lūdzu, saglabāt labu darbu kungs cilvēki var būt nepieciešama jūsu palīdzība . draugi var sazināties ar šādu problēmu 1 ), jūs vēlaties, lai jūsu ex atpakaļ . ( 2 ) vienmēr ir murgi . ( 3) veicināt viņa birojā . ( 4 ) vēlas sieviešu / vīriešu darboties pēc jums . ( 5 ) Vai jūs vēlaties bērnu. ( 6 ) Vai jūs vēlaties būt bagāti . ( 7 ) vēlas piesaistīt jūsu vīrs / sieva ir jūsu uz visiem laikiem . ( 8 ) nepieciešams finansiāls atbalsts . ( 9 ) Care Zāļu un vēl daudz vairāk 1) , ka jūs vēlaties, lai veicinātu kaut ko, kas liek jums 2 ) vēlas , lai nopelnītu labu naudu 3 ) biznesa panākumus 4 ) garīgie risinājumi 5 ), lai uzvarētu notikumu 6 ) Vai jums patīk šķiršanās 7)nepieciešamību aizsargāt nemirstīgo vēlos būt bagāts 9) Gribi būt kontrolēt laulībā 10 ) Vai jums piesaistīt cilvēkus 11 ) Kā jūs nokļūt grūtniecība 12 ) Kā nokļūt jūsu ex vīrs un sieva NEW 13 ) Kā Win Your loterija 14 ) PROMOTION Pareizrakstības 15 ) AIZSARDZĪBA Pareizrakstības 16 ) BUSINESS Pareizrakstības 17 ) GOOD JOB Pareizrakstības 18) izārstēt jebkuru slimību , kas nonāk saskarē ar viņu, es garantēju, ka jūs varat palīdzēt . Šeit ir viņa e-pasts : mamuduhighspiritualspell@gmail.com
Re: hi

Vislabākais dziednieks ir psihiatrs.
Re: hi

Es esmu Mr.James, Cienījams, Tiesiskā, sertificēts, Reliable & akreditēta naudas aizdevējs. Es aizņemties naudu, lai privātpersonām un institūcijām, kurām nepieciešama finansiāla palīdzība. Vai jums ir slikta kredītu vai ir jums nepieciešama nauda, lai samaksātu rēķinus? Es vēlos izmantot šo mediju, lai informētu Jūs, ka es sniegt ticamu saņēmējvalsti palīdzību, es būšu priecīgs piedāvāt Jums aizdevumu ar 3% procentu vienotu likmi. Kāda bija jūsu bankas teikt par, pirmkārt, ņemot kredītu no viņiem?? Nejūtas vīlušies, ja viņi atsakās piešķirt jums aizdevumu. Es ienīstu to, ko bankas dara, kad klienti / patērētāji ir gatavi aizdot naudu, pat ar ķīlu un derīgu dokumentu. Es ceru, kas ļauj man būt jums pakalpojumu. Sūtīt man-E-pastu man, atbildot uz manu businessloanfirmcompany@gmail.com un es darīšu manas vislabāk, lai palīdzētu jums, kas ar savu slikto finanses situāciju.
Sveicieni,
Mr.James.
Jāzepam

Labdien Jāzep!Jau septembri lūdzu palīdzību muguras sāpēm un jūs atsaucāties ,ka varat palīdzēt lai uzrakstu tel.mans TEL.ir 26285515nevarēju ātrāk atbildēt jo pa šo laiku jau 2 reizes esmu pabijusi slimnicās.bet uzlabojumi īslaicīgi .patreiz atkal saasinājums šoreiz vairāk sāp sprands .Esmu izgājusi mag.rez.jostas da
lai bet sprandam nē.Tur uzrāda spondilozi .spondilartrozi.Jā man [protams arī gadi-60Saprotu ka viss nolietojas, jo dzivoju laukos un esmu daudz str
ādājusi smagu darbu,bet ar tādām patstāvīgām sāpēm ļoti grūti dzīvot tālāk.Esmu izmēģinājusi kaudzi zālesM potes .savā laikā osteorefleksoterapiju-palidzēja bet nu vairs neatļauj lidzekļi Ko dārgu veikt.vingroju un reizēm veicu masāžas(kad varu atļauties)arī nūjoju ,bet nu patreiz pēc tās sāp vairāk.kā jau rakstīju esmu visu izmēģinājusi ,biju pie vertebreloga,ortopēda -it kā nekas ļoti briesmīgs neesot ,bet sāp katru dienu.savā dārzi
nā pagāju
so gadu jau varēju tikai paskatīties.K-aut vai pateiktu kāds kas īsti par vainu ?Vai tā arī būs jāsadzīvo.Neesmu bagāta ,Lai visur izbraukātu ,var jau būt ka par lielu naudu var ko apārstēt .T
āpēc gribētu to mazumiņu Ko varu dot tam cilvēkam ,kurš palīdz
Ētu,jo arī saprotu,ka dziednieki tēr
e savu energiJu un ir jādod kas preti.Tikai kur atrast īsto kas varētu sāpes remdēt.Jūs man dodat cerību.gaidīšu ziņu.Ar cieņu-L.
Jāzepam

Labdien Jāzep!Jau septembri lūdzu palīdzību muguras sāpēm un jūs atsaucāties ,ka varat palīdzēt lai uzrakstu tel.mans TEL.ir 26285515nevarēju ātrāk atbildēt jo pa šo laiku jau 2 reizes esmu pabijusi slimnicās.bet uzlabojumi īslaicīgi .patreiz atkal saasinājums šoreiz vairāk sāp sprands .Esmu izgājusi mag.rez.jostas da
lai bet sprandam nē.Tur uzrāda spondilozi .spondilartrozi.Jā man [protams arī gadi-60Saprotu ka viss nolietojas, jo dzivoju laukos un esmu daudz str
ādājusi smagu darbu,bet ar tādām patstāvīgām sāpēm ļoti grūti dzīvot tālāk.Esmu izmēģinājusi kaudzi zālesM potes .savā laikā osteorefleksoterapiju-palidzēja bet nu vairs neatļauj lidzekļi Ko dārgu veikt.vingroju un reizēm veicu masāžas(kad varu atļauties)arī nūjoju ,bet nu patreiz pēc tās sāp vairāk.kā jau rakstīju esmu visu izmēģinājusi ,biju pie vertebreloga,ortopēda -it kā nekas ļoti briesmīgs neesot ,bet sāp katru dienu.savā dārzi
nā pagāju
so gadu jau varēju tikai paskatīties.K-aut vai pateiktu kāds kas īsti par vainu ?Vai tā arī būs jāsadzīvo.Neesmu bagāta ,Lai visur izbraukātu ,var jau būt ka par lielu naudu var ko apārstēt .T
āpēc gribētu to mazumiņu Ko varu dot tam cilvēkam ,kurš palīdz
Ētu,jo arī saprotu,ka dziednieki tēr
e savu energiJu un ir jādod kas preti.Tikai kur atrast īsto kas varētu sāpes remdēt.Jūs man dodat cerību.gaidīšu ziņu.Ar cieņu-L.
Re: Jāzepam

sveika Lipa dodaties pie Linas vina jums palidzes 27627551
Re:

Vai kāds zin dziednieces Dziedes telefonu? Paldies
Re:

.
Re:

, kasbrīnišķīgi pasaulē mēs dzīvojam , es vēl šaubos par šo pareizrakstības ritentiņš , kā viņš to darīja !
Mana mute ir pilna ar liecību , svētīju mans vīrs atstāja mājās diviem gadiem uz Dienvidāfriku , lai tūrists , viņš nozīmēja prostitūtu , un viņš bija savaldzināt ar meiteni mans vīrs atsakās atgriezties mājās atkal , es raudāt dienu un nakti meklē par to, kas man palīdzēt , es izlasīju ziņu grāmatu par spēcīgu pareizrakstības ritentiņu sauc Dr okojie un es sazinājās pareizrakstības ritentiņus , lai palīdzētu man iegūt savu mīļāko atpakaļ uz mani , un viņš man jautā, nav jāuztraucas par to , ka dievi mums cīnās par mani .. viņš man teica vidū naktī , kad visigars ir miera viņš runāšanai apvienot manu mīļāko atpakaļ uz mani . un viņš bija mazāk nekā 3 dienu mans vīrs atgriezās pie manis un sāka raudāt , ka man vajadzētu , lai piedot , es esmu tik laimīgs par to, ko šis pareizrakstības ritentiņš izdarījām
es un mans vīrs .. kontakts viņa e-pasta drokojiehealinghome@gmail.com irlabākais pareizrakstības ritentiņš visā meža pasauli . viņš specialiesed risināšanā citas problēmas , tostarpšādi :
( 1 ) Ja jūs vēlaties, lai jūsu ex atpakaļ .
( 2 ), ja jums vienmēr ir slikti sapņi .
( 3 ) Jūs vēlaties, lai tiktu veicināta jūsu birojā .
( 4 ) Jūs vēlaties, sieviešu / vīriešu darboties pēc jums .
( 5 ) Ja jūs vēlaties bērnu.
( 6 ) Ja Jums ir nepieciešama finansiāla palīdzība .
( 7 ) Ja vēlaties, lai izārstēt HIV AIDS
sazināties ar viņu tagad tūlītēju risinājumu Jūsu
problēmas Drokojiehealinghome@gmail.com
paldies
Re:

, kasbrīnišķīgi pasaulē mēs dzīvojam , es vēl šaubos par šo pareizrakstības ritentiņš , kā viņš to darīja !
Mana mute ir pilna ar liecību , svētīju mans vīrs atstāja mājās diviem gadiem uz Dienvidāfriku , lai tūrists , viņš nozīmēja prostitūtu , un viņš bija savaldzināt ar meiteni mans vīrs atsakās atgriezties mājās atkal , es raudāt dienu un nakti meklē par to, kas man palīdzēt , es izlasīju ziņu grāmatu par spēcīgu pareizrakstības ritentiņu sauc Dr okojie un es sazinājās pareizrakstības ritentiņus , lai palīdzētu man iegūt savu mīļāko atpakaļ uz mani , un viņš man jautā, nav jāuztraucas par to , ka dievi mums cīnās par mani .. viņš man teica vidū naktī , kad visigars ir miera viņš runāšanai apvienot manu mīļāko atpakaļ uz mani . un viņš bija mazāk nekā 3 dienu mans vīrs atgriezās pie manis un sāka raudāt , ka man vajadzētu , lai piedot , es esmu tik laimīgs par to, ko šis pareizrakstības ritentiņš izdarījām
es un mans vīrs .. kontakts viņa e-pasta drokojiehealinghome@gmail.com irlabākais pareizrakstības ritentiņš visā meža pasauli . viņš specialiesed risināšanā citas problēmas , tostarpšādi :
( 1 ) Ja jūs vēlaties, lai jūsu ex atpakaļ .
( 2 ), ja jums vienmēr ir slikti sapņi .
( 3 ) Jūs vēlaties, lai tiktu veicināta jūsu birojā .
( 4 ) Jūs vēlaties, sieviešu / vīriešu darboties pēc jums .
( 5 ) Ja jūs vēlaties bērnu.
( 6 ) Ja Jums ir nepieciešama finansiāla palīdzība .
( 7 ) Ja vēlaties, lai izārstēt HIV AIDS
sazināties ar viņu tagad tūlītēju risinājumu Jūsu
problēmas Drokojiehealinghome@gmail.com
paldies
Re: Zīlnieks gaišregis vidzeme

Looti labs dziednieks un gaisregis vidzeme. 22046103 nekad neateiks palidzibu loti loti sirsnigs cilveks.
Re: Zīlnieks gaišregis vidzeme

Indai.Ko nozīmē -ļoti labs dziednieks?ta ka nevienam neatsaka vēl nenozīmē ka arī palīdz.Lūdzu uzrakstiet konkrētāk kur pieņem ? Cik maksā un kādas problēmas risina un palīdz.?Loti sirsnīgs cilvēks tas labi-bet var būt vi
nš ir tikai labs psihologs kurš uzklausa un tādā veidā arī palīdz.Vai ir kādas spējas arī dziedināt? Ar cieņu.
Re: Zīlnieks gaišregis vidzeme

Dziednieki un raganas , kas patiesi kaut ko spēj izdarīt nekur nereklamējas . Tāpat arī es nereklamēju savas spējas un to ko varu izdarīt . Bet palasot šo saitu , nolēmu uzrakstīt . Ja kādam patiesi vajag palīdzību , rakstiet uz manu e-pastu ibeinese@inbox.lv.
Re: Zīlnieks gaišregis vidzeme

Laikā mana meklēt Google uz palīdzību, lai saņemtu savu ex mīļāko kuru tiks got šķīries atpakaļ, es nāca visā šo brīnišķīgo cilvēks sauc DR.AGBAZARA kurš bija jauku darbu, palīdzot man, lai saņemtu manu šķīries vīrs atpakaļ laikā 48hours .. Es nekad domāju, ka tādas lietas, piemēram, tas var būt iespējams, bet tagad es esmu dzīvo liecību uz to, jo AGBAZARA TEMPLE tiešām cēla manu mīļāko atpakaļ, ja jūs joprojām apšaubīt, kāpēc ne sazinieties DR.AGBAZARA templi viņa e-pastu, izmantojot: (agbazara@gmail.com), tad es jums apsolu, ka pēc 48hours jums būs iemesls svinēt, piemēram, man.
Re: Zīlnieks gaišregis vidzeme

Mans vārds ir atklāts Raymond kungs . Es mīlu dalīties ar savu liecību visiem cilvēkiem šajā forumā cos es nekad domāja, man būs mana draudzene atpakaļ, un viņa ir tik daudz, lai man ..meitene Es vēlos saņemt precēties atstāja mani 4 nedēļām līdz mūsu kāzām par citu vīrieti . , kad es piezvanīju , viņa nekad atbildēja uz maniem zvaniem , viņa svītro mani par viņas Facebook.when es devos uz savu darba vietu, viņa teica, viņas boss un visi viņas biroju , ka viņa nekad vēlaties redzēt mani .. es pazaudēju savu darbu, kā rezultātā šo cos es nevarēju iegūt sevi vairs, mana dzīve bija kājām gaisā un viss negāja gludi ar manu dzīvi ... es mēģināju visu es varētu darīt , lai viņas atpakaļ , bet visi nestrādāja , līdz es satiku man , kad es aizbraucu uz Āfriku, lai veikt dažas darījumus , ir attīstīt dažus gadus atpakaļ .. es viņam teicu mana problēma , un visi ir pabijuši iegūt viņas atpakaļ , un kā es pazaudēju savu darbu .. . viņš man teica, viņš gonna palīdzēt man ... es neticēju , ka pirmajā vietā , bet viņš zvērēja viņš man palīdzēt , un viņš man teica, ka iemesls, kāpēc mana draudzene pa kreisi mani un arī pastāstīja man dažas slēptās noslēpumus . Es biju pārsteigts, kad es dzirdēju, ka no viņa . Viņš teica, ka viņš būs runāšanai par mani , un es redzēt rezultātus nākamo pāris dienām .. tad es doties atpakaļ uz ASV, nākamajā dienā , es piezvanīju viņam, kad es saņēmu mājās , un viņš teica, ka viņš ir aizņemts liešanas šos viļņus , un viņš ir nopircis visus nepieciešamos materiālus par viļņus , viņš teica am gonna redzēt pozitīvus rezultātus tuvāko 2 dienu laikā , kas ir ceturtdiena ... Mana draudzene man piezvanīja pie tieši 12:35 ceturtdien un atvainojās par visu, ko viņa darīja .. viņa teica , viņa nekad zināja, ko viņa dara, un viņas pēkšņi uzvedība nebija apzināta , un viņa solīja to darīt vēlreiz. tas bija kā sapnis , kad es dzirdēju, ka no viņas , un , kad mēs nonācām zvanu , es sauc par vīru un teica viņam mana sieva sauc , un viņš teica, ka es neesmu redzējis neko vēl ... viņš teica, es arī saņemt savu darbu atpakaļ 2 dienu laikā .. un kad tā Sestdien, viņi sauc mani manā darba vietā , ka man vajadzētu atsāk darbu pirmdien , un viņi gonna kompensēt mani termiņā ir pavadījuši mājās bez darba .. Mana dzīve ir atpakaļ formu , Man ir mana draudzene atpakaļ, un mēs esam laimīgi precējušies tagad ar bērniem, un man ir manu darbu atpakaļ arī šis cilvēks ir ļoti spēcīgs .. ja mums ir līdz 20 cilvēkiem patīk viņu pasaulē ,pasaule būtulabāka vieta . Viņš ir arī palīdzējis daudziem no maniem draugiem, lai atrisinātu daudzas problēmas , un tie visi ir laimīgi tagad. Esmu norīkošanu šo forumu , lai ikviens, kas ir ieinteresēts apmierināt vīrieti palīdzību . jūs varat sūtīt viņu uz šo e - pastu; priestebafortaresolutionshrine@hotmail.com nevaru dot no viņa numuru cos viņš man teica, viņš nevēlas tikt traucēts ar daudziem cilvēkiem visā pasaulē .. Viņš teica, ka viņa e-pasts ir labi , un viņš būs atbildes uz visiem e-pastiem ASAP .. ceru, ka viņš palīdzēja jums, too .. Good luck savu e-pasta adresi ; priestebafortaresolutionshrine@hotmail.com
Re: Zīlnieks gaišregis vidzeme

22106695
Re: Zīlnieks gaišregis vidzeme

Aivis Vasiļevskis

Dziedināšana no attāluma
www.dziedinasana.lv
www.draugiem.lv/dziedinasana

Lapā - sīkāka informācija.

Atsauksmes ir daudz un pozitīvas, tikai - jābūt vēlmei pašam strādāt ar sevi un apziņu! :)
Re: Zīlnieks gaišregis vidzeme


Dziednieki un raganas , kas patiesi kaut ko spēj izdarīt nekur nereklamējas . Tāpat arī es nereklamēju savas spējas un to ko varu izdarīt . Bet palasot šo saitu , nolēmu uzrakstīt . Ja kādam patiesi vajag palīdzību , rakstiet uz manu e-pastu irbeinese@inbox.lv.
Re: Zīlnieks gaišregis vidzeme


Dziednieki un raganas , kas patiesi kaut ko spēj izdarīt nekur nereklamējas . Tāpat arī es nereklamēju savas spējas un to ko varu izdarīt . Bet palasot šo saitu , nolēmu uzrakstīt . Ja kādam patiesi vajag palīdzību , rakstiet uz manu e-pastu irbeinese@inbox.lv.
Re: Zīlnieks gaišregis vidzeme


Dziednieki un raganas , kas patiesi kaut ko spēj izdarīt nekur nereklamējas . Tāpat arī es nereklamēju savas spējas un to ko varu izdarīt . Bet palasot šo saitu , nolēmu uzrakstīt . Ja kādam patiesi vajag palīdzību , rakstiet uz manu e-pastu irbeinese@inbox.lv.
Re: Zīlnieks gaišregis vidzeme


Dziednieki un raganas , kas patiesi kaut ko spēj izdarīt nekur nereklamējas . Tāpat arī es nereklamēju savas spējas un to ko varu izdarīt . Bet palasot šo saitu , nolēmu uzrakstīt . Ja kādam patiesi vajag palīdzību , rakstiet uz manu e-pastu irbeinese@inbox.lv.
Re: Zīlnieks gaišregis vidzeme

Sveiki !!Vai kāds kautko ir dzirdējis par 1 tipa diabēta ārstēšanu,man dēlam ir 6 gadi?
Re: Zīlnieks gaišregis vidzeme

Sveiki,
Es esmu Mr Jack Walman, likumīgu privāto aizdevumu aizdevējs ar atšķirību, kuru Dievs baidoties cilvēks, es piedāvāt aizdevumus ar 2% procentu likmi. ja ir interese nokļūt atpakaļ uz mani tagad pa e-pastu: jackwalman93@gmail.com
Re: Zīlnieks gaišregis vidzeme

http://www.extra-mir.ru/celiteli/32114/
Re: Zīlnieks gaišregis vidzeme

Diabetu palīdz ārstet Dziede, bet es nezinu, vai tiksi pie viņas. Viņa ļoti noslogota ar vēža slimniekiem. Atbildes jagaida ilgi. Vizīte gandrīz nereāla. Bet, ja nu paveicas...
dziede@inbox.lv
Re: Zīlnieks gaišregis vidzeme

Es gribu pateikties Dievam , izmantojot Dr ABA kā savu
avots glābējs pēc 2gads no bezdarba un
mans mīļākais atstājis mani vienu, uz 2 gadiem , tikko
sirds sadalīti , kamēr es got saskarē ar DR ABA kad es redzēju dāma
liecība par to, kā viņa bija
palīdzēja ar šo pašu DR , tāpēc es nolēmu
sazināties ar viņu, un, kad es viņam pateicu visu manu
problēmas smējās un minēto tas nav
Problēma, ka viss būs ok 3days
time.Exactly3.diena mans bijušais mīļākais sauc mani . es
bija satriekts un ko pārsteidza manivisvairāk bija
kasabiedrība man pieteicās vairāk nekā 4months saukto
mani un teica, ka man vajadzētu atsākt darbu , tiklīdz
possible.Am tik pateicīga DR ABA . Ja vēlaties
sazināties ar viņu , e-pastu viņam par :
Prophetaba@gmail.com . Viņš to nodot šādas burvestības un daudz vairāk :
( 1 ) Ja jūs vēlaties, lai jūsu ex atpakaļ .
( 2 ), jums ir nepieciešams laulības šķiršanas jūsu attiecības
( 3 ) Jūs vēlaties, lai tiktu veicināta jūsu birojā .
( 4 ) Jūs vēlaties, sievietes un vīrieši , lai palaistu pēc jums .
( 5 ) Ja jūs vēlaties bērnu.
( 6 ) Jūs vēlaties būt bagāts .
( 7 ) Jūs vēlaties piesaistīt jūsu vīrs un sieva , lai būtu
jums uz visiem laikiem .
( 8 ) Ja jums ir nepieciešams finansiāls atbalsts .
( 9 ) Zāļu aprūpi . E.t.c.
Sazināties ar viņu šodien :
Prophetaba@gmail.com
Labrīt

Lūdzu palīdziet atrast dziednieku O.Medvedevu. Daudz gadu atpakaļ viņš ļoti palīdzēja mums. Bet visi kontakta telefoni un adreses ir nozudušas.
Re: Labrīt

Pameklē googlē
Re: Re: Labrītmans vārds ir Jenny, es vēlos, lai dotu šausmīgi slavas Dr. emua kuri palīdzēt man, lai izārstēt manu HIV / Palīdzība, lūdzu, palīdziet man, lai dotu pateicoties viņam, viņš ir lielisks cilvēks, kurš Dievu sūtīt glābt cilvēku dzīvību, šis cilvēks arī ietaupīt dzīve mans vīrs, kurš ir HIV / Palīdzība, lūdzu, paldies šo cilvēku par mani, arī tad, ja jums ir jebkāda veida slimības, jūs varat arī sazināties ar viņu, lai palīdzētu jums, kas par to, viņš ir brīnišķīgs cilvēks, viņa e-pasts ir dremuahelphome @ gmail. com sazināties ar viņu, lai viņam par jūsu palīdzību.
Re: Re: Re: Labrīt

Vai kāds var palidzēt un atsūtīt Vandas Kravales numuriņu uz e-pastu? evijap202@inbox.lv. Paldies!
Kredīta piedāvājums.

Vai jūs domājat, kā iegūt finanšu palīdzību jūs nopietni nepieciešama steidzami aizdevumu, Vai jūs domājat par sākot savu biznesu, Vai jums parāda Šī ir jūsu iespēja sasniegt savu vēlmi, jo mēs dodam no personas aizdevums, biznesa aizdevums, un uzņēmumu kredītiem, un visu veidu aizdevumu 3% procentu likmi, lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar mums tagad pa Email{cityfinanceloan@hotmail.com}

Aizņēmēja INFORMĀCIJA:

Pilna Vārdi: _______________
Valsts: __________________
Sex: ______________________
Vecuma: ______________________
Kredīta summa nepieciešams: _______
Aizdevuma ilgums: ____________
Aizdevums Mērķis: _____________
Mobilā Tālrunis Nummurs: ________

Mr Anthony Morris
Kopumā konsultants
Anthony Morris Kredīta piedāvājums.
E-pasts: cityfinanceloan@hotmail.com
uzzināt adresi

labdien, Vai kāds nepateiktu, kā atrast Intu Rožkalni ? Pededzes pusē,kā konkrētāk aizbraukt no Rīgas, jo 29. jau būs tumšs un uz to pusi braucu pirmo reizi? varbūt konkrē'ta karte kādam būtu? Paldies. nostradamuss@inbox.lv
Re: uzzināt adresi

Mekleeju dziednieku neaugliibas aarsteeshanai. Bet taadu, kas tieshaam var paliidzeet. Liidzshineejaa pieredze ar dziedniekiem...bez rezultaata. Tikai tukshi soliijumi un 0 rezultaats...
Re: Darja

Varbuut paskaties www.urantija.lv ...
Re: Re: Darja

Un veel palasi www.domatajs.lv - varbuut atradiisi atbildes uz jautaajumiem.
Re: Re: Re: Darja

o-jaaa.... Urantija.... Nee, paldies, kaareiz sava naivuma deelj pirmaa negatiivaa pieredze ar dziedniekiem saistiita tieshi ar Urantiju...
Re: Re: Re: Re: Darja

Vai kādam ir pieredze par dziedniekiem Maiju Kalniņu un Jāni Urtānu? Es nekādi netieku vaļā no dažādām kaitēm saistītām ar virusiem un infekcijām. Medicina tur neko nevar palīdzet. Bet,varbūt,kāds cits speciālists ir zināms.
Re: Re: Re: Re: Re: Darja

Man personīgi pieredze ar dziednieci Maiju Kalniņu ir tikai tāda,ka aizsūtīju viņai īsz.,lūdzot atbildēt tikai uz 1vienīgu jautājumu,bet atbildēts man netika.Preses izdevumos lasītas cildinošas atsauksmes par šo dziednieci,tā ka varbūt tomēr varat pamēģināt sazināties.Tālr.nr.:28224866
Ar dziednieku Jāni Urtānu man nav bijusi nekāda pieredze,vien varu teikt to,ka žurnālā Zintnieks vairākkārt bijušas lasāmas pateicības viņam.Tālr.nr.:29910279
Re: Re: Re: Re: Re: Darja

Man personīgi pieredze ar dziednieci Maiju Kalniņu ir tikai tāda,ka aizsūtīju viņai īsz.,lūdzot atbildēt tikai uz 1vienīgu jautājumu,bet atbildēts man netika.Preses izdevumos lasītas cildinošas atsauksmes par šo dziednieci,tā ka varbūt tomēr varat pamēģināt sazināties.Tālr.nr.:28224866
Ar dziednieku Jāni Urtānu man nav bijusi nekāda pieredze,vien varu teikt to,ka žurnālā Zintnieks vairākkārt bijušas lasāmas pateicības viņam.Tālr.nr.:29910279
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Darja

Varu ieteikt Elvīru Zemi no Bauskas puses,ļoti labi tiek galā ar uzliktiem lāstiem,attīra, sakārto dvēseli,uzliek aizsardzību....pēc apmeklējuma pie šīs jaukās kundzītes manā dzīvē patiešām viss ir sakārtojies.Tel.nr.26209142.
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Darja

Varu ieteikt Elvīru Zemi no Bauskas puses,ļoti labi tiek galā ar uzliktiem lāstiem,attīra, sakārto dvēseli,uzliek aizsardzību....pēc apmeklējuma pie šīs jaukās kundzītes manā dzīvē patiešām viss ir sakārtojies.Tel.nr.26209142.
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Darja

Varu ieteikt Elvīru Zemi no Bauskas puses,ļoti labi tiek galā ar uzliktiem lāstiem,attīra, sakārto dvēseli,uzliek aizsardzību....pēc apmeklējuma pie šīs jaukās kundzītes manā dzīvē patiešām viss ir sakārtojies.Tel.nr.26209142.
Vērtīgu dziednieku saraksts

Info:

1) Andris Krūmiņšno Alojas - ārstējot vēzi. It kā ne visas formas vēžus, bet vairākiem cilvēkiem esot palīdzējis. Neņemas ar smagiem gadijumiem. Tālrunis: 26683199

2) Ilze Jansone - jāmaina dzīvesveids un uzturs pēc viņas plāna. Pēdējā laikā daudz runājot par lāstiem - nezin kāpēc, bet ir sarakstījusi grāmatu par vēža ārstēšanu. Lieto "Salveo" pulveri un tinktūru "Ilzīte". Smagos gadijumos nav dzirdets, ka plīdzējusi, bet labi padodoties 1-2 stadijas vēži.
Riga, Latvija, E. Smiļģa 5, (00371) 29547289, 67845151, 67432315, http://www.dziedniece.lv

3) Andrāšs Fazekašs - pieņem vēža pacientus, bet par reālu palīdzēšanu nezinu... Ir sūdzības bijušas.
“Gruzīši”, Daukstu pagasts, tālr.26106857, vīnogu audzētājs un selekcionārs

4) Lina Sova - palīdzot arī pie dažiem smagiem gadījumiem, jo ar tiem ņemoties. Esot laba vēža dziedniece. Procentualitāte nav zināma. Esot ļoti jauka un patīkama. T.:28830624

5) Dziedniece Dziede - specializējusies tieši uz vēža dziedināšanu. Pieņem arī smagus pacientus. Samaksu pieņem tikai pēc veiksmīgas dziedināšanas. Vēža sadalīšanos panāk jau pirmajās 1-2 nedēļās. Cik dzirdēts, tad īpaši labi padodoties mutes zonas, rīkles, baribas vada, kuņģa, plaušu un laikam resnās zarnas vēži, un vēl citi - par kuriem pagaidām nezinu, jo nesatiku atbilstošus cilvēkus - ar citiem vēža veidiem. Uzrāda augstu tieši šo vēžu izdziedināšanās procentu.
dziede@inbox.lv; 25254055; vispirms rakstīt

6) Mārtiņš Rode arī pieņem vēža pacientus. Atklājis līdzekli pret ērču encefalītu, bet esot Kazanova :)
Mārtiņš Rode jeb "Bebru Mārtiņš" - Pupas 15 - 3, Krimuldas pag., Krimuldas nov., LV-2144; (+371) 29236975

7) Astra Zibene - Zīriņa. Viņa ari pienem vēža pacientus. Cik smagus - nezinu... Taču ir pozitīvas atsauksmes internetā pieejamas.

8) Jāzeps Kancāns - Pieņem trešdienās no 09.00-11.00, Telefons 29464873

9) Maija Kalniņa - Vizīti pieteikt iepriekš pa mob.t: 28224866
Maksa par vizīti: Rīgā 30 EUR, Jēkabpilī, Siguldā 25 EUR. Vizītes ilgums 30 minūtes; http://maija.ucoz.lv/index/0-2

8) Vēl jau ir Maija Kantore, Elejas Veronika...

Lai veicas! Izvelieties savu dziednieku!!!

Visa informācija ievākta no interneta...
Iespējams, ka ir neprecīza...
Re: Vērtīgu dziednieku saraksts

Liels paldies ,Līga,par ieteikumu apmeklēt dziednieci E.Zemi un viņas tālr.nr.!
Paldies arī par vērtīgo dziednieku sarakstu tā sūtitājam!
Re: Re: Vērtīgu dziednieku saraksts

11)Dziednieks Andris Briedis ārstē un izārstē slimos ar dažādām diagnozēm arī vēzi un radiāciju, bet ja kādam palīdzēt nevar, tad pasaka jau pa telefonu ka nepieņems. Tādēļ vajag piezvanīt pirms brauc pie viņa pa tel. 28470476. Dzīvo Bauskas rajonā un tur arī pieņem, nekur citur viņš nepieņem.
Re: Re: Re: Vērtīgu dziednieku saraksts

Sveiki,
Es esmu kundze Matilda Wilson, es vēlos dalīties liecību par savu dzīvi katram vienu. man bija precējies ar savu vīru Harijs Wilson, es mīlu viņu tik daudz, un mēs esam precējušies uz 6 gadiem, tagad ar diviem bērniem. kad viņš devās atvaļinājumā uz Itāliju viņš nozīmēja dāma sauc Nellija un izpostīja, viņš man teica, ka viņš vairs nav ieinteresēts laulībā jebkuru vairāk. Es biju tik sajaukt un meklē palīdzību, es nezinu, ko darīt, kamēr es satiku savu draugu kundze GIBERT un es sacīju, par manu problēmu. viņa teica, man nav jāuztraucas par to, ka viņai bija līdzīga problēma pirms un ieviest mani uz cilvēks sauc pravieša modor kuri runāšanai par savu ex un atveda atpakaļ pie viņas pēc 3days. Gibert kundze man jautā, lai sazinātos ar pravieti modor, es sazinājās ar viņu, lai palīdzētu man atvest savu vīru un viņš man jautā, nav jāuztraucas par to, ka dievi viņa priekšgala tēvu cīnīsies par mani. Viņš man pastāstīja par trim dienām, viņš no jauna apvienoties mani un manu vīru kopā. Pēc trīs dienu mans vīrs piezvanīja un teica man, viņš nāk atpakaļ meklējuši lietas ar mani, es biju pārsteigums, kad es viņu redzēju, un viņš sāka raudāt piedošanu. Labais tagad es esmu vislaimīgākais sieviete uz zemes par to, kas šo lielisko pareizrakstības ritentiņš bija par mani un manu vīru, jūs varat sazināties ar pravieti Modor par jebkuru problēmu, šajā pasaulē, viņš ir ļoti jauks, šeit ir viņa kontakts annashelly42@gmail.com .. ......., Viņš ir labākais pareizrakstības ritentiņš man kādreiz izpildīti.
Re: Re: Re: Re: Vērtīgu dziednieku saraksts

Ludzu iesakiet labu specigu dziednieku,esmu no valmieras puses.
Re: Re: Re: Re: Re: Vērtīgu dziednieku saraksts

Gribētu atzīmēt, ka dziednieks nenozīmē, ka tam ir jābūt kādām pārdabiskām spējām ! Dziednieks NAV ekstrasenss - nejaukt !!! Dziednieks ir cilvēks, kurš pārzina slimības, cilvēka mentālos stāvokļus, kas tās izraisa un pārzina netradicionālās metodes miesas un gara attīrīšanai. Dziednieks noteikti savā praksē izmanto dažādas papildmetodes - iespējams tā var būt folla, vai kāda no neirofunkcionālajām diagnostikām, tās var būt dažādas psiholoģijas tehnikas, ierīces, vai preparāti bioenerģētiskā lauka pārprogrammēšanai. Preparāti sākot no homeopātijas un baha ziediem, beidzot ar dažādas dabīgas izcelsmes produktiem kapsulās, tabletēs, vai dražejās ... Kārtīgs dziednieks noteikti pieķersies arī pie organisma tīrīšanas - zarnu trakta, limfas, izvadsistēmas, asinsrites orgānu sistēmu attīrīšanas no piesārņojuma un toksīniem. Bez miesas ģenerālās tīrīšanas, nekādi stabili un vērā ņemami uzlabojumi nav iespējami ! Mūsu ķermenis ir vienīgā vieta, kur mums dzīvot un mūsu gars nevar palikt vesels piesārņotā un netīrā mājoklī ... tieši tā pati darbība notiek arī apgrieztā virzienā - ja mūsu gars nav vesels, tas grauj arī savu mājvietu. Gudrs dziednieks spēj konstatēt problēmas sakni un strādā, lai novērstu tās cēloni !

www.imunitatei.lv
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vērtīgu dziednieku saraksts

sveiki
Mans vārds ir Oficiants Morison kundze Es dzīvoju Lielbritānijā Londonā, un es esmu laimīgs sieviete šodien? un es teicu manu self, ka jebkurš aizdevējs, kas var glābt manu ģimeni no mūsu sliktas situācijas, es atsaukšos jebkuru personu, kas meklē aizdevumu aizdevējam visiem paldies Endijs Gomez kungam, viņš deva man laime mani un manu ģimeni, es biju vajadzīga aizdevumu $ 300,000.00 uz sākt savu dzīvi visā, kā es esmu vientuļā māte ar 2kids es satiku šo godīgo un Dievs baidoties sieviete aizdevumu aizdevējs, kas man palīdzēt ar aizdevumu $ 300,000.00 ASV dolārs, viņš ir Dievs baidoties cilvēks, ja jums ir nepieciešama aizdevuma un jums būs jāmaksā atpakaļ aizdevums, lūdzu, sazinieties ar viņu pa e-pastu ... (andygomez124@hotmail.com) un pastāstīt
To, kas man Oficiants Morison kundze jūs nosūtīt viņš un jūsu vēlēšanās būs jāizpilda, Te ir mana e-pasts (waitermorison124@hotmail.com), jūs varat e-pastu man ...

Oficiants Morison kundze
AIZDEVUMA PIEDĀVĀJUMS

Sveiki,

Es esmu Mr Scott Williams. Cienījama, likumīgu un akreditēta aizdevējam. Mēs dodam no aizdevuma visu veidu, ir ļoti ātri un viegli veids, personas aizdevums, auto aizdevumu, mājas aizdevums, students aizdevums, biznesa aizdevums, aizdevums, Inventor parādu. utt

Iegūt apstiprinātas biznesa vai personīgo aizdevumu šodien, un piesaistīt līdzekļus tajā pašā nedēļā pieteikumu. Šīs personas aizdevumiem var apstiprināt neatkarīgi no jūsu kredītkartes, un tur ir daudz apmierinātu klientu, lai pamatotu šo apgalvojumu. Bet ne tikai iegūt personas aizdevumu, jums ir nepieciešams; nokļūt lētākais. Tas ir mūsu solījums: Mēs garantējam, zemākās likmes par visiem aizdevumiem krampju pabalsti.

Mēs cenšamies atstāt pozitīvu paliekošu iespaidu pārsniegts pārsniedz patērētāju cerības visu, ko daru. Mūsu mērķis ir, lai ārstētu jums ar cieņu un respektu, vienlaikus nodrošinot augstākās kvalitātes pakalpojumus savlaicīgi.

Netiek prasīts sociālās apdrošināšanas numurs, un nav kredīta pārbaude vajadzīga, 100% garantēta.

Tātad e-pasts: scottwilliamsloanfunds@gmail.com tagad pieteikties aizdevumam.
http://forums.delfi.lv/read.php?f=108&i=261267&t=261267

Sveiki,
Aizpildiet jūsu finanšu rūpes šodien: Jūs varat smaids ar šo
Dievbijīgs sieviete, es saņēmu aizdevumu no € 106,000 un divi no maniem kolēģiem saņēma aizdevumu no šīs personas bez problēmām un vilšanos. Es ieteiktu jums nav izvēlēties nepareizu persona, ja jūs tiešām vēlaties, lai pieteikties aizdevumam savam projektam un jebkuru citu. Es publicēt šo ziņojumu, jo kundzi HENLY, es jūtos laimīgs ar aizdevumu es saņēmu no viņas. Tā bija ar draugu satiku šo sievieti goda un Dievu baidoties
Sieviete, kas man palīdzēja iegūt šo aizdevumu fondu rediģēšanas manu dzīvi, tāpēc es ieteiktu jums ir, lūdzu, sazinieties un tikties Mrs HENLY, lai palīdzētu jums iegūt aizdevumu bez bez problēmām. Viņas e-pasta adrese: henlyomerloanfirm@hotmail.com
aizdevums piedāvājums--
Sveiki,

Es esmu Mr Scott Williams. Cienījama, likumīgu un akreditēta aizdevējam. Mēs dodam no aizdevuma visu veidu, ir ļoti ātri un viegli veids, personas aizdevums, auto aizdevumu, mājas aizdevums, students aizdevums, biznesa aizdevums, aizdevums, Inventor parādu. utt

Iegūt apstiprinātas biznesa vai personīgo aizdevumu šodien, un piesaistīt līdzekļus tajā pašā nedēļā pieteikumu. Šīs personas aizdevumiem var apstiprināt neatkarīgi no jūsu kredītkartes, un tur ir daudz apmierinātu klientu, lai pamatotu šo apgalvojumu. Bet ne tikai iegūt personas aizdevumu, jums ir nepieciešams; nokļūt lētākais. Tas ir mūsu solījums: Mēs garantējam, zemākās likmes par visiem aizdevumiem krampju pabalsti.

Mēs cenšamies atstāt pozitīvu paliekošu iespaidu pārsniegts pārsniedz patērētāju cerības visu, ko daru. Mūsu mērķis ir, lai ārstētu jums ar cieņu un respektu, vienlaikus nodrošinot augstākās kvalitātes pakalpojumus savlaicīgi.

Netiek prasīts sociālās apdrošināšanas numurs, un nav kredīta pārbaude vajadzīga, 100% garantēta.

Tātad e-pasts: scottwilliamsloanfunds@gmail.com tagad pieteikties aizdevumam.
AIZDEVUMA PIEDĀVĀJUMS

Sveiki,

Es esmu Mr Scott Williams. Cienījama, likumīgu un akreditēta aizdevējam. Mēs dodam no aizdevuma visu veidu, ir ļoti ātri un viegli veids, personas aizdevums, auto aizdevumu, mājas aizdevums, students aizdevums, biznesa aizdevums, aizdevums, Inventor parādu. utt

Iegūt apstiprinātas biznesa vai personīgo aizdevumu šodien, un piesaistīt līdzekļus tajā pašā nedēļā pieteikumu. Šīs personas aizdevumiem var apstiprināt neatkarīgi no jūsu kredītkartes, un tur ir daudz apmierinātu klientu, lai pamatotu šo apgalvojumu. Bet ne tikai iegūt personas aizdevumu, jums ir nepieciešams; nokļūt lētākais. Tas ir mūsu solījums: Mēs garantējam, zemākās likmes par visiem aizdevumiem krampju pabalsti.

Mēs cenšamies atstāt pozitīvu paliekošu iespaidu pārsniegts pārsniedz patērētāju cerības visu, ko daru. Mūsu mērķis ir, lai ārstētu jums ar cieņu un respektu, vienlaikus nodrošinot augstākās kvalitātes pakalpojumus savlaicīgi.

Netiek prasīts sociālās apdrošināšanas numurs, un nav kredīta pārbaude vajadzīga, 100% garantēta.

Tātad e-pasts: scottwilliamsloanfunds@gmail.com tagad pieteikties aizdevumam.
AIZDEVUMA PIEDĀVĀJUMS

Sveiki,

Es esmu Mr Scott Williams. Cienījama, likumīgu un akreditēta aizdevējam. Mēs dodam no aizdevuma visu veidu, ir ļoti ātri un viegli veids, personas aizdevums, auto aizdevumu, mājas aizdevums, students aizdevums, biznesa aizdevums, aizdevums, Inventor parādu. utt

Iegūt apstiprinātas biznesa vai personīgo aizdevumu šodien, un piesaistīt līdzekļus tajā pašā nedēļā pieteikumu. Šīs personas aizdevumiem var apstiprināt neatkarīgi no jūsu kredītkartes, un tur ir daudz apmierinātu klientu, lai pamatotu šo apgalvojumu. Bet ne tikai iegūt personas aizdevumu, jums ir nepieciešams; nokļūt lētākais. Tas ir mūsu solījums: Mēs garantējam, zemākās likmes par visiem aizdevumiem krampju pabalsti.

Mēs cenšamies atstāt pozitīvu paliekošu iespaidu pārsniegts pārsniedz patērētāju cerības visu, ko daru. Mūsu mērķis ir, lai ārstētu jums ar cieņu un respektu, vienlaikus nodrošinot augstākās kvalitātes pakalpojumus savlaicīgi.

Netiek prasīts sociālās apdrošināšanas numurs, un nav kredīta pārbaude vajadzīga, 100% garantēta.

Tātad e-pasts: scottwilliamsloanfunds@gmail.com tagad pieteikties aizdevumam.
AIZDEVUMA PIEDĀVĀJUMS

Sveiki,

Es esmu Mr Scott Williams. Cienījama, likumīgu un akreditēta aizdevējam. Mēs dodam no aizdevuma visu veidu, ir ļoti ātri un viegli veids, personas aizdevums, auto aizdevumu, mājas aizdevums, students aizdevums, biznesa aizdevums, aizdevums, Inventor parādu. utt

Iegūt apstiprinātas biznesa vai personīgo aizdevumu šodien, un piesaistīt līdzekļus tajā pašā nedēļā pieteikumu. Šīs personas aizdevumiem var apstiprināt neatkarīgi no jūsu kredītkartes, un tur ir daudz apmierinātu klientu, lai pamatotu šo apgalvojumu. Bet ne tikai iegūt personas aizdevumu, jums ir nepieciešams; nokļūt lētākais. Tas ir mūsu solījums: Mēs garantējam, zemākās likmes par visiem aizdevumiem krampju pabalsti.

Mēs cenšamies atstāt pozitīvu paliekošu iespaidu pārsniegts pārsniedz patērētāju cerības visu, ko daru. Mūsu mērķis ir, lai ārstētu jums ar cieņu un respektu, vienlaikus nodrošinot augstākās kvalitātes pakalpojumus savlaicīgi.

Netiek prasīts sociālās apdrošināšanas numurs, un nav kredīta pārbaude vajadzīga, 100% garantēta.

Tātad e-pasts: scottwilliamsloanfunds@gmail.com tagad pieteikties aizdevumam.
dziednieki

manai mammai reiz sāpēja mugura no smagā darba. viņa aizgāja pie dziednieka. dziednieks aprunaajaas ar dievu, pieskaras pie manas mammas muguras un manai mammai vairs nesaapeeja.
dziednieki

Vai Jūs esat vīrietis vai biznesa sieviete? Vai jums nekādu finansiālu stresu vai darot
nepieciešams līdzekļus, lai sāktu savu biznesu?

Vai jums ir nepieciešams aizdevumu vai finansējumu jebkādu iemeslu dēļ kā) Personal Loan,
Expansion.b lietu) Business Start-up un Education.c) Parāda
Konsolidācija.?

Es varu jums palīdzēt ar ārkārtas aizdevumu, jums need.contact mums
marypaulloan@gmail.com ar zemāk informācija turpināt
tālāk.

nepieciešamā informācija

Nosaukums: ...........
Adrese: ..............
Valsts: ...........
Valsts: ...............
Summa nepieciešama kā aizdevums: ................
Years / termiņš: ................

atbilde
marypaulloan@gmail.com

Mary Paula
Re: dziednieki

Vai varat ieteikt labu dziednieku kas noņem sāpes?Problēmas ar kājām sāpošām.
Re: Re: dziednieki

ko jus teirdiet par Aldi Kevinu? kadas atsauksmes
Re: Re: Re: dziednieki

to see

Dziednieks neārstē, tikai izlīdzina enerģiju. Kā man teica cilvēks pie kura es griežos, asinis vien lai attīrītu vajag divus ar pusi gadus. Tā kā visādus "brīnumdakterus" es neuzskatu par dziedniekiem. Ja interesē, varu iedot numuru, ja vien nav mainīts 25750743. Skarba, bet saka patiesību. (Laikam medicīniskā izglītība arī ir)
spēcīgs Garīgā ka man palīdzēt, lai mana zaudēto vīru atpakaļ


Es esmu kundze Lisa Morgan no UK, es vēlos dalīties liecību par savu dzīvi

katram vienu. Man bija precējies ar savu vīru David Morgan, es mīlu viņu tik

daudz mēs esam precējušies 5 gadus ar diviem bērniem. Vienu viņš gāja

atvaļinājumā uz Franciju, kur viņš nozīmēja dāma sauc Sāra, viņš man teica,

ka

viņš vairs nav ieinteresēts laulībā jebkurā vairāk. Es biju tik sajaukt

un meklē palīdzību, es nezināju, ko darīt, kamēr es satiku draugu

sauc kundze Florida Benson, un es sacīju, par manu problēmu. Viņa man teica

nav

uztraukties un viņa iepazīstināja mani ar vīrieti sauc Doctor Atanga no

Āfrikas, kas

runāšanai, kas lika viņai ieguva grūtniecība pēc 8 gadu laulības bez

baby. Florida Benson kundze man teica, lai sazinātos ar Doctor Atanga. Es

viņu sazinājās

lai palīdzētu man atvest savu vīru, un viņš teica, man nav jāuztraucas par

to, ka

dievi viņa priekšgala tēvu cīnīsies par mani. Viņš man pastāstīja par trim

dienām, viņš

atkārtoti apvienoties mani un manu vīru kopā. Pēc trim dienām mans vīrs sauc

mani un man teica, viņš nāk atpakaļ meklējuši lietas ar mani, es biju tik

pārsteigums, kad viņš atnāca, un viņš sāka ubagošanā piedošanu. Labais tagad

es esmu

vislaimīgākais sieviete uz zemes, ko tas lieliski pareizrakstības ritentiņš

bija par mani un

mans vīrs, jūs varat sazināties ar Doctor Atanga via:

(atangaspell@gmail.com) vai

zvanu viņam par +2348138375214 par jebkuru problēmu, kas šajā pasaulē, viņš

ir garīgi

spēcīgs.
AIZDEVUMA PIEDĀVĀJUMS

Sveiki,

Es esmu Mr Scott Williams. Cienījams, likumīgu un akreditēta aizdevējam. Mēs dodam no aizdevuma visu veidu, ir ļoti ātri un viegli veids, personas aizdevumu, auto aizdevumu, mājas aizdevums, students aizdevums, biznesa aizdevums, aizdevums, Inventor parādu. utt

Iegūt apstiprinātas biznesa vai personīgo aizdevumu šodien, un piesaistīt līdzekļus tajā pašā nedēļā piemērošanas. Šīs personas aizdevumiem var apstiprināt neatkarīgi no jūsu kredītkartes, un ir daudz apmierināti klienti, lai pamatotu šo apgalvojumu. Bet ne tikai iegūt personas aizdevumu, jums ir nepieciešams; nokļūt lētākais. Tas ir mūsu solījums: Mēs garantējam zemākās likmes visiem aizdevumiem krampju pabalsti.

Mēs cenšamies atstāt pozitīvu paliekošu iespaidu pārsniegts kas pārsniedz klientu cerības visu, ko daru. Mūsu mērķis ir, lai ārstētu jums ar cieņu un respektu, vienlaikus nodrošinot augstākās kvalitātes pakalpojumus savlaicīgi.

Nav nepieciešams sociālās apdrošināšanas numuru un nav kredīta pārbaude nepieciešama, 100% garantēta.

Tātad e-pasts: scottwilliamsloanfunds@hotmail.com tagad pieteikties aizdevumam.
AIZDEVUMA PIEDĀVĀJUMS

Laba diena, Vai jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai finansētu savu uzņēmējdarbību vai jebkurā mērķim? mums ir sertificēti un likumīgi un starptautisko licencēta aizdevumu aizdevējs Mēs piedāvājam aizdevumus biznesa uzņēmumiem, uzņēmumiem un privātpersonām par pieņemamām procentu likmi 3%. Tas varētu būt īstermiņa vai ilgtermiņa aizdevumu vai pat tad, ja jums ir slikta kredītu, mēs apstrādā savu aizdevumu, tiklīdz mēs saņemsim jūsu pieteikumu. mēs esam neatkarīga finanšu iestāde. Mēs esam izveidojuši lielisku reputāciju gadu gaitā, sniedzot dažāda veida aizdevumu tūkstošiem mūsu klientiem. Mēs piedāvājam garantēto aizdevumu pakalpojumus par jebkuru summu, lai pilsoņiem un nepilsoņiem, mēs piedāvājam ērtu personas aizdevumiem, tirdzniecības / biznesa aizdevums, auto aizdevumu, līzings / iekārtas finanšu, parādu konsolidācijai aizdevumu, mājas aizdevums, visiem pilsoņiem un nepilsoņiem ar nu labi vai slikti kredīta vēsturi. Ja Jums ir interese par mūsu iepriekš aizdevumu piedāvājumu, nevilcinieties sazināties ar mums pa e-pastu: {quickenfinancialservice@outlook.com}
AIZDEVUMA PIEDĀVĀJUMS

Vai jums tiešām ir nepieciešams kredīts? ja jā, atgriezties pie mums pa e-pastu: dukeloanfirm@gmail.com

Jūsu Pilns nosaukums:
Valsts:
pilsēta:
adrese:
Summu, kas nepieciešama:
ilgums:
aizdevuma mērķis
Mēneša Ienākumi:
Age:
Sex:
Nodarbošanās:
telefona numurs:paldies .........


mr hercogs
AIZDEVUMA PIEDĀVĀJUMS

-
Sveiki,

Es esmu Mr Scott Williams. Cienījams, likumīgu un akreditēta aizdevējam. Mēs sniegt aizdevumu visu veidu, ir ļoti ātri un viegli veids, personas aizdevums, auto aizdevums, mājas aizdevums, students aizdevums, biznesa aizdevums, aizdevums, izgudrotājs parādu. uc

Iegūt apstiprinātas biznesa vai personīgo aizdevumu šodien, piesaistīt līdzekļus tajā pašā nedēļā piemērošanas. Šīs personas aizdevumiem var apstiprināt neatkarīgi no jūsu kredītkartes, un ir daudz apmierināti klienti, kas apstiprinātu šo apgalvojumu. Bet ne tikai iegūt personas aizdevumu, jums ir nepieciešams; nokļūt lētākais. Tas ir mūsu solījums: Mēs garantējam viszemākās cenas visās bezmaksas labumu krīzes kredītiem.

Mēs cenšamies atstāt pozitīvu paliekošu iespaidu iebruka kas pārsniedz klientu cerības visu, ko daru. Mūsu mērķis ir, lai ārstētu jums ar cieņu un respektu, vienlaikus nodrošinot augstas kvalitātes pakalpojumus savlaicīgi.

Nav nepieciešams sociālās apdrošināšanas numuru un nav kredīta pārbaude nepieciešama, 100% garantēta.

Tātad e-pasts: (scottwilliamsloanfunds@hotmail.com) tagad pieteikties aizdevumam.
Re: galigi beigas

LUdzu palidziet, tas jas ar manu gimeni notiek vairs nwv labi un saku pazaudet visus spēkus neticu ka vwirs ilgi izturesu ja jads gaisregis so lasa un xin par ko es runaju lūdzu rakstiet jo msn loti loti vajdg vidu zinat kas notiek.
Re: Re: galigi beigas

Esmu apmeklējis bariņu tā saucamo ekstrasensu un dziednieku, bet reālu palīdzību saņēmu kad nonācu pie Māra Ābeles.
Re: Re: Re: galigi beigas

Man labāk patīk allāhs. Muhameds ir viņa pravietis
Kredīta piedāvājums

Laba diena,

Dāmas un kungi. Mans vārds ir Pēteris Smith es esmu personas aizdevums i dot aizdevējiem, aizdevuma summa ir 5000 eiro līdz 10 miljoni EUR advokāta procentu likmi 3%. Petersmithloanfirm022@hotmail.com lai iegūtu vairāk informācijas, izmantojot informāciju zemāk, lai piemērotu: Ja jums ir jūsu nodaļa nepieciešama biznesa aizdevums, auto aizdevumu, kredītu, lai iegādātos māju, maksāt naudu, jūs varat sazināties ar mani pa e -mail kontakts.

Aizdevumu pretendentiem nepieciešamo informāciju.

Vārds :. , , , , , , , , ,
Uzvārds :. , , , , , , , , ,
Valsts:. , , , , , , , , ,
Valsts:. , , , , , , , , ,
Adrese:. , , , , , , , , ,
Tālrunis :. , , , , , , , , ,
Mēneša ienākumi :. , , , , , , , , ,
Nodarbošanās:. , , , , , , , , ,
Sex:. , , , , , , , , ,
Age:. , , , , , , , , ,
Nepieciešams Kredīta summa:. , , , , , , , , ,
Aizdevuma ilgums:. , , , , , , , , ,

Mēs esam Jūsu laiku dotāciju līdzekļu ceru vajag dzirdēt no jums.

Kontaktinformācija E-pasts: petersmithloanfirm022@hotmail.com

Pateicība.
Sveicieni.
Mr Peter Smith.
Mana liecība

Sveiki Ikviens esmu tik laimīgs, piešķirot manu lielu liecību par to, kā es got manu vēlmi aizdevuma summu no aizdevuma Sharking Investment, es vēlos, lai ātri izmantot šo iespēju, lai visa pasaule zina to, Am kundze Mason Wyatt no Polijas, es biju meklējumos aizdevuma uzsākt savu biznesu, lai atbalstītu savu vīru par bērniem izdevumus, tāpēc es devos internetā meklē aizdevumu, kad es nāca pāri daži aizdevēji, kas apkrāptu un scammed prom manu maz naudas tajā procesā laika i got sajaukt I don ' t pat zināt, ko darīt vairs, jo maz nauda man bija, kam ar mani aizveda ar šiem krāpnieciskiem bastards, kas sevi sauc par reālā aizdevumu aizdevējiem, tāpēc vienā uzticīgs dienā, kā es biju pārlūkošanu, izmantojot internetu, meklējot darbu es nāca pāri daži liecībām komentēja forumā ar vienu kunga Charlie Gilberto, un Monica Luis kundzei par to, kā viņi saņem savu aizdevumu no Kredītu Sharking Investīciju E-pasts: loansharkinginvestment@gmail.com Tāpēc es sev teicu, ka man ir jāsniedz šis izmēģinājums, jo man bija tik bail par to, ko tad citi aizdevēji darīja ar mani, tāpēc es devos uz priekšu devās ar savu personīgo e-pasta adresi, kas bija šiem komentāriem par forumu, lai es sazinājās ar viņu informējot viņu, ka man bija refereed ko viņam daži klienti, kas saņēma aizdevumu no sava uzņēmuma, Mr charlie Gilberto, un Monica Luis kundze, tad, kad viņš dzirdēja, ka viņš bija ļoti priecīgs par to, tāpēc viņš mani pārliecināja, ka esmu pareizajā uzņēmumā, kur es varu saņemt savu vēlmi aizdevuma summu, viņi man iedeva aizņēmēja aizdevuma pieteikuma veidlapu aizpildīt un atgriešanās, es darīju visu, kas, ņemot vērā, ka tie visi mana nepieciešamā informācija ir par mani, tāpēc man bija dota noteikumus un nosacījums par savu uzņēmumu viss gāja gludi, bez jebkādas kavēšanās, ne mazāk kā 48hours es biju informēts, ka mana aizdevuma derīgu summu $ 63,000 USD ir reģistrēta un ar to kreditēšanas valdes aizgādņa apstiprināts, tāpēc šajā procesā laikā es biju tik laimīgs, kad viņi teica, ka man vajadzētu nosūtīt tos pa rekvizītiem, bet es biju nedaudz skeptisks par to izdarīt, tāpēc es teicu, es uzticas un tic Šim aizdevējam saucam Hubert Pawel kungs, es deva tos bankas kontā tik pārsteidzoši es saņēma brīdinājumu no mana bankas ka mans konts ir kreditēts ar $ 63,000 USD apmērā, ko Hubert Pawel kunga WOW..i gandrīz zaudēja samaņu, tāpēc es steidzami rakstiet viņam, ka man ir veiksmīgi pieņem manu kredītu, tāpēc mani dārgie brāļi un māsas, kas tur joprojām meklē patiesu aizdevumu uzņēmumam es padomu jums, lūdzu sazinieties Hubert Paweł kungu ar šo pašu e-pastu: loansharkinginvestment@gmail.com~~HEAD=pobj un es zinu, ka viņš arī palīdzēs jums ar savu vēlmi aizdevuma summu Labi, e-pastu viņiem šodien, un jums būs priecīgs tāpat kā es laimīgs šodien.
Mana liecība

Sveiki Ikviens esmu tik laimīgs, piešķirot manu lielu liecību par to, kā es got manu vēlmi aizdevuma summu no aizdevuma Sharking Investment, es vēlos, lai ātri izmantot šo iespēju, lai visa pasaule zina to, Am kundze Mason Wyatt no Polijas, es biju meklējumos aizdevuma uzsākt savu biznesu, lai atbalstītu savu vīru par bērniem izdevumus, tāpēc es devos internetā meklē aizdevumu, kad es nāca pāri daži aizdevēji, kas apkrāptu un scammed prom manu maz naudas tajā procesā laika i got sajaukt I don ' t pat zināt, ko darīt vairs, jo maz nauda man bija, kam ar mani aizveda ar šiem krāpnieciskiem bastards, kas sevi sauc par reālā aizdevumu aizdevējiem, tāpēc vienā uzticīgs dienā, kā es biju pārlūkošanu, izmantojot internetu, meklējot darbu es nāca pāri daži liecībām komentēja forumā ar vienu kunga Charlie Gilberto, un Monica Luis kundzei par to, kā viņi saņem savu aizdevumu no Kredītu Sharking Investīciju E-pasts: loansharkinginvestment@gmail.com Tāpēc es sev teicu, ka man ir jāsniedz šis izmēģinājums, jo man bija tik bail par to, ko tad citi aizdevēji darīja ar mani, tāpēc es devos uz priekšu devās ar savu personīgo e-pasta adresi, kas bija šiem komentāriem par forumu, lai es sazinājās ar viņu informējot viņu, ka man bija refereed ko viņam daži klienti, kas saņēma aizdevumu no sava uzņēmuma, Mr charlie Gilberto, un Monica Luis kundze, tad, kad viņš dzirdēja, ka viņš bija ļoti priecīgs par to, tāpēc viņš mani pārliecināja, ka esmu pareizajā uzņēmumā, kur es varu saņemt savu vēlmi aizdevuma summu, viņi man iedeva aizņēmēja aizdevuma pieteikuma veidlapu aizpildīt un atgriešanās, es darīju visu, kas, ņemot vērā, ka tie visi mana nepieciešamā informācija ir par mani, tāpēc man bija dota noteikumus un nosacījums par savu uzņēmumu viss gāja gludi, bez jebkādas kavēšanās, ne mazāk kā 48hours es biju informēts, ka mana aizdevuma derīgu summu $ 63,000 USD ir reģistrēta un ar to kreditēšanas valdes aizgādņa apstiprināts, tāpēc šajā procesā laikā es biju tik laimīgs, kad viņi teica, ka man vajadzētu nosūtīt tos pa rekvizītiem, bet es biju nedaudz skeptisks par to izdarīt, tāpēc es teicu, es uzticas un tic Šim aizdevējam saucam Hubert Pawel kungs, es deva tos bankas kontā tik pārsteidzoši es saņēma brīdinājumu no mana bankas ka mans konts ir kreditēts ar $ 63,000 USD apmērā, ko Hubert Pawel kunga WOW..i gandrīz zaudēja samaņu, tāpēc es steidzami rakstiet viņam, ka man ir veiksmīgi pieņem manu kredītu, tāpēc mani dārgie brāļi un māsas, kas tur joprojām meklē patiesu aizdevumu uzņēmumam es padomu jums, lūdzu sazinieties Hubert Paweł kungu ar šo pašu e-pastu: loansharkinginvestment@gmail.com~~HEAD=pobj un es zinu, ka viņš arī palīdzēs jums ar savu vēlmi aizdevuma summu Labi, e-pastu viņiem šodien, un jums būs priecīgs tāpat kā es laimīgs šodien.
Re: Mana liecība

Sertificēta dziedniece, ekstrasense
Inese Feldmane,labs speciālists.
Man bij uz galvcas tāds,kā melns sabiezējums,astrāli,un Inese man viņu noņēma.
Liels paldies Inesei Feldmanei!!!

Inese Feldmane dziedina:
galvu, muguru, iekšējos orgānus, alkoholismu,
veicu astrālās operācijas, attīru auru,
asinsvadus, regulēju vielmaiņu,
likvidēju nelabvēlīgās šūnas,
veicu diagnostiku.
Dziedinu cilvēkus pēc psihologiska rakstura
traumu iegūšanas; palīzu efektīvi atbrīvoties
no liekā svara, onkoloģiskajām slimībām.
Tālr.27827581(Madonas nov.)
Re: Re: Dziednieki

Sertificēta dziedniece, ekstrasense
Inese Feldmane,labs speciālists.
Man bij uz galvcas tāds,kā melns sabiezējums,astrāli,un Inese man viņu noņēma.
Liels paldies Inesei Feldmanei!!!

Inese Feldmane dziedina:
galvu, muguru, iekšējos orgānus, alkoholismu,
veicu astrālās operācijas, attīru auru,
asinsvadus, regulēju vielmaiņu,
likvidēju nelabvēlīgās šūnas,
veicu diagnostiku.
Dziedinu cilvēkus pēc psihologiska rakstura
traumu iegūšanas; palīzu efektīvi atbrīvoties
no liekā svara, onkoloģiskajām slimībām.
Tālr.27827581(Madonas nov.)
Re: Re: Re: Dziednieki

Kas par labu pašreklamu Inesei Feldmanei.Klienti atsauksmes neraksta.
Re: Re: Re: Re: Dziednieki

Kas ir melns astrāls sabiezējums? Kur to var redzet? Vai auras fotogrāfijās? Vai arī tas ir tikai Feldmanes izgudrojums?
Re: Re: Re: Re: Re: Dziednieki

My name is jones anna from United States, I want to quickly tell the world that there is a real spellcaster on line that is powerful and genuine, His name is DR LALA, He helped me recently to reunite my relationship wih my husband who left me, When i contacted DR LALA he cast a love spell for me and my husband who said he doesn't have anything to do with me again called me and started begging me he is back now with so much love and careing.Today i am glad to let you all know that this spell caster have the powers to bring lovers back. because i am now happy with my husband. To anyone who is reading this article and needs any help, DR.LALA can also offer any types of help like Reuniting of marriage and relationship, Curing of all types of Diseases, Court Cases, Pregnancy Spell, Spiritual protection and lot's more. You can contact him Via this email lalapumena@gmil.com OR CALL HIM ON +2348112279473
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dziednieki

Sveiki! Es esmu pa Katerinu Līvenu.Ļoti spēcīga dziedniece un neplēš desmit ādas. Visu izskaidro un pamāca, kā jadara. Reāli izārstē, nekā šitais šarlatānu bars. Un, ja ko nevar, tad pasaka uzreiz un iesaka kur griezties pēc palīdzības vislabāk. Atrast viņu var draugos. Viņa negrib, ka publisko telefona numuru. Saka, ka kam vajadzēs, tas atradīs.
Paldies Katerīnai par visu. :)
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dziednieki

Dziednieks Māris Ābele sola izdarīt tik cik spēj, jo vairāk nevas un mazāk nemāk.
dziedniece

Laba dziedniece ir Katerina Līvena. Draugs ieteica viņu. Esmu ļoti apmierināta ar rezultātu.
Re: dziedniece

delam 36 gadi.depresija-viss riebjas ,nekas nerada prieku,neredz jegu,ja butu strokis ,nosautos.tik slikti jutos.[ta pats saka].
Re: Re: dziedniece

Uz kurām tā var attiekties,

Mēs piedāvājam Personal, tirdzniecības un uzņēmējdarbības Aizdevumi ar ļoti minimālu gada procentu likmes, kā zema kā 2% 1 gada laikā līdz 50 gadu atmaksas darbības laikā uz jebkuru pasaules daļu. Mēs dodam aizdevumus diapazonā no € 1000 līdz € 100.000.000 EURO. Mūsu aizdevumi ir arī apdrošināts maksimālu drošību ir mūsu prioritāte.

Ieinteresētajām personām jāsazinās ar mani pa e-pastu

Aizdevēja nosaukums: Justine Williams
Aizdevēja E-pasts: sloanslimited@gmail.com

aizņēmēji INFORMĀCIJA

VĀRDS:
Kredīta summa:
ILGUMS:
PHONE #:
VALSTS:

Piezīme: visi e-pasti tiek nosūtīti uz mūsu e-pastu uz sloanslimited@gmail.com
Rota

Kāds man varētu pateikt , kur dzīvo Rota no Tukuma?
Re: agra

Lai attīra organismu no parazītiem
Re: Re: agra

Dziednieks Ābele atrodams šādi:+ 371 27076525
Visus jautājumus ar mani lūdzu kārtot piezvanot 27076525 laikā no 10.00 līdz 20.00.
Katram atradīšu laiku un iespējami tuvākajā laikā pieņemšu.
Ar cieņu Māris.
(no draugiem.lv)
Re: Re: Re: agra

Uz kurām tā var attiekties,

Mēs piedāvājam Personal, tirdzniecības un uzņēmējdarbības Aizdevumi ar ļoti minimālu gada procentu likmes, kā zema kā 2% 1 gada laikā līdz 50 gadu atmaksas darbības laikā uz jebkuru pasaules daļu. Mēs dodam aizdevumus robežās no € 1000 līdz € 100.000.000 EURO. Mūsu aizdevumi ir arī apdrošināts maksimālu drošību ir mūsu prioritāte.

Ieinteresētajām personām jāsazinās ar mani pa e-pastu

Aizdevēja nosaukums: Justine Williams
Aizdevēja E-pasts: sloanslimited@gmail.com

aizņēmēji INFORMĀCIJA

VĀRDS:
Kredīta summa:
ILGUMS:
PHONE #:
VALSTS:

Piezīme: visi e-pasti tiek nosūtīti uz mūsu e-pastu uz sloanslimited@gmail.com
Re: Re: Re: Re: agra

viss akariigs kaads gars ir dziedniekiem in at kaadu speeku vini dziedina...ir jau zinaams, ka velns arii dziedina.. in tas aizved prom no Dieva...in savieno ar deemoniem, kas noziimee, ka var kaut kas cits saakt saapeet vai arii kluut par velna apseesto (bessennovo), in no apseestaa staavokla vai nu nemaz nevar iziet vai Dieva zeelastiibu var bazniicaa tikt valaa.
Simmptomi var paraadiities uzreiz vai veelaak. Tas ir biistami.
Re: Re: Re: Re: Re: agra

Uz kuram ta var attiekties,

Mes piedavajam Personal, komercialam un uznemejdarbibas aizdevumus ar loti minimalu gada procentu likmes, ka zema ka 3% 1 gada laika lidz 50 gadiem atmaksas darbibas laika uz jebkuru pasaules dalu. Mes dodam aizdevumus robežas no 1000 € lidz € 100.000.000 eiro. Musu aizdevumi ir labi apdrošinats maksimalu drošibu ir musu prioritate.

Ieinteresetajam personam jasazinas ar mani pa e-pastu

Aizdevejs nosaukums: Justin Williams
Aizdeveja E-pasts: alaskawaynefunding@inbox.lv

aiznemeji INFORMACIJA

VARDS:
Kredita summa:
ILGUMS:
PHONE #:
VALSTS:

Piezime: visi e-pasti tiek nosutiti uz musu e-pastu alaskawaynefunding@inbox.lv vairak info.
agra

Man bija līdzīga pieredze ar depresiju. Pat pie psihiatra gāju un depresantus dzēru. Bet notika jocīga sagadīšnās. Pie dakteres ieraudzīju žurnālu Taka un Tur bija intervija ar vienu jaunu sievieti vārdā Baiba kurai ir sava alternatīvo terapiju prakse Neiro. Sazinājos ar viņu Feisbukā un norunāju tikšanos. Nebija viegli, jo atklājās daudz lietu, kuras mani dzina depresijā, bet pati par to nezināju. Jocīgi tas viss likās, bet nu jau otro mēnesi kā dzīvoju bez zālēm. Pamazām atgriežos dzīvē. Tā, ka ja kādam depresija vai veģetatīvā distonija sameklējiet Neiro un Baibu.
Re: agra

Es iesaku Jāni Tālbergu. Strādā caur draugiem.lv Reiki praktiķis, astrologs, fotogrāfs. Man palīdzēja.
alkofolisms

ludzu atsutiet savu nr es jums piezvanisu varbut jus spesiet man palidzet
Re: dziedinoša masāža

Lomi-Lomi Havajiešu masāža Tavai ķermeņa un gara harmonijai un labsajūtai.
Lomi-Lomi masāžas galvenais princips ir HUNA jeb dziedināšana ar mīlestību. Šī filozofija nosaka, ka katrs cilvēks ir spējīgs palīdzēt pats sev, citiem vārdiem sakot, viss spēks ir cilvēkā pašā. Masiera uzdevums ir nest sevī ALOHA jeb mīlestības domu un palīdzēt klientam apiet šķēršļus, lai klients pats sevi var ieraudzīt un palīdzēt pats sev.
Lomi-Lomi masāžas iedarbība vienlaicīgi noris četros līmeņos - fiziskajā, mentālajā, emocionālā un garīgajā. Masāžas laikā tiek līdzsvarots ķermenis, prāts un gars, pateicoties tam cilvēks tuvojas savam dabiskajam laimes stāvoklim. Masāža arī ieteicama pirms svarīgiem dzīves posmiem, lai sevi sakārtotu un dziedinātu. Rīgas centrā. Tālr. 29422178; e-pasts: bodyart3@inbox.lv;
Re: Re: dziedinoša masāža

Lai kāds dziednieks varētu palīdzēt ir no sirds jāizsūdz grēki un nedrīkst tos pašus grēkus atkārtot... Tas ir pamatu pamats, bet to daudzi neievēro. Ja to neievēro, tad rezultāts nav nekāds vai tikai īslaicīgs. Ja grēkus neizsūdz un nespēj tos neatkārtot, bet gaida palīdzību, tad var cerēt tikai uz īslaicīgu melnās maģijas palīdzību, kas pēc tam atnesīs vēl lielākas problēmas. Baltā maģija balstās uz grēku nožēlu un to neatkārtošanu.
Re: Re: Re: dziedinoša masāža

nav rezultāta nav samaksas! raktiet...
Re: Re: Re: Re: dziedinoša masāža

Neticīgajiem un nezinošajiem varu apliecināt, ka Latvijā dzīvojošs dziednieks Māris Ābele ir iecienīts ārpus mūsu zemes. Sagadījās, ka dziednieku apmeklējot satiku no Vācijas atbraukušu uzņēmēju ar kundzi un citreiz pacientu no igaunijas.
Varu piebilst, ka manas problēmas ievērojami mazinājušās, ko apliecina analīzes.
Lai katram paveicas dzīvē satikt sev vislabākos palīgus.
re

Mēs esam izbraukājuši daudz un dažādus dziedniekus, bet tie no kuriem bija redzama palīdzība bija Rolands Tiltiņš un Katrīna Līvena. Un katram, jau savs... Vienam der viens, otram otrs. Neejiet pie dziednieka, ja tas Jums izraisa negatīvas asociācijas. Tad labuma nebūs. Tas tīri no personīgās pieredzes.
Re: re

Vai ludzu kads zin tiesam labu specigu dziednieku,kas palidz ne tik domaa ka nopelnit naudu ??
Re: Re: re

Vai ludzu kads zin tiesam labu specigu dziednieku,kas palidz ne tik domaa ka nopelnit naudu ??
Re: Re: Re: re

Vai ludzu kads zin tiesam labu specigu dziednieku,kas palidz ne tik domaa ka nopelnit naudu ??
Re: Re: Re: Re: re

Sveiki!
Varu ieteikt pie kā griezties.
Ja vēlies uzzināt vairāk, raksti man uz fanta100@inbox.lv
Mēģināts nebūs zaudēts!
Re: Re: Re: Re: Re: re

Vai ludzu kads zin tiesam labu specigu dziednieku,kas palidz ne tik domaa ka nopelnit naudu ??
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
  
 
DELFI darbs
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.