sāp spranda

Kādus līdzrekļus ieteiksiet pret sprandas sāpēm? No rīta pamodos ar sāpēm ne pajokam, kaklu pagriezt nevaru...
Re: sāp spranda

to var glaabt tikai vingroshana un masaazhas. var jau dzert pretsaapju zaales, bet tas liidz tikai uz briidi. ej uz jogu, izej masaazhas kursu...kopsh es sportoju man vairs nesaap ne spranda, ne mugura. man ir ljoti pie kompja seedosh darbs.

droši vien sapūst caurvējos - paprasi aptieka sildošu smēri, ja nu pavsam traki, iedzer kadu ibumetinu.un kaklu turi siltumā

No kā tev tā spranda sāp? Man bija līdzīgi, laikam bija sapūsts, iedzēru tādu nimesil, uzreiz pārgāja... Bet.. ja ir vēl kādi blakus simtomi, teiksim sāp locītavas, temperatūra, utt, var būt arī laima, encifalīts utt, un tur jau nimesil nelīdzēs

Pašā saknē to var glābt arī ortopēdiskais spilvens :)

Lori spirts. homeapātiskā aptiekā nopērc.

nopērc TEMPUR ortopedisko spilvenu!
Tērbatas 90-nesāpes un masēt nevajadzēs.
sāp spranda

Man sāp spranda, izgāju masāžas kursu, ir Tempur ortopediskais spilvens, dzeru neirorubin, smērēju Voltaren ziedi.
Kad pieliecu galvu, sāp ! Vai tā arī skaitās locītava, kura sāp pie laima slimības ? Varbūt man ir laima slimība ? Cits nekas nesāp, jūtos normāli.

Siltums, kāds no pretsāpju gēliem un maiga masāža.

Ja ir iekaisums (ir kaut kur savilkts un apsaldēts) tad sildīt un masēt nedrīkst, ja kas. Forums gan nav īstā vieta kur prasīt padomus :) Lieki teikt, ka siltums nevis novērš iekaisumu, bet paplašina. Ja ir tik stipri, tad gan labāk iet pie ārsta.

zin, citreiz nākas prasīt forumā, ja neirologs nevar pateikt, kamdēļ sāp un tieši iesaka sildīt, kas man arī liekas aizdomīgi...
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Projektu direktors/-e
Reklāmas aģentūra

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
C1 kat. autovadītājs - palīgstrādnieks/-ce

Karstās vakances
Visas vakances 
RAŽOŠANAS VADĪTĀJU
Dardedze hologrāfija SIA
Konkurss beidzas 2014-04-30

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.