Elmārs Spodris

Vai kāds ir bijis pie dziednieka Elmāra Spodra.Vai viņš arstē alerģijas? Cik maksā vizīte? Kādas atsauksmes?
Re: Elmārs Spodris

Piezvani un pajautā viņa sekretārei!Ļoti laipna un gan jau mācēs atbildēt par alerģijām u.c!Ja nemaldos vizīte maksā Ls 30 plus zāles.
Re: Elmārs Spodris

Protams cik tik viedokļu. Bet man bija viens paziņa - rezultāts vienkārši nulle. Cenšās klāt vēl pārdot dažādus uztura bagātinātājus. Vairāk izskatās pēc sevis slavināšanas un naudas iekāsēšanas.
Bet tas ir tikai mans viedoklis -un katram jārīkojas pašam.
Re: Elmārs Spodris

Man tuvs cilvēks pie viņa kādu laiku piestaigāja. Esmu arī pati viņu satikusi, lai arī neko pie viņa neārstēju, tikai gāju iepirkt kaut kādus uztura bagātinātājus tam pašam sev tuvajam cilvēkam.

Tāpat kā Saulei atrī man ir viedoklis. To var ņemt vērā un var arī neņemt.

Manai radiniecei Elmārs Spodris it kā kaut ko ārstēja. Nemāku teikt vai bija kādi rezultāti. Pēc radinieces teiktā, drīzāk nekādu īpašu rezultātu nebija. Aptuveni pēc kāda gada radiniecei atklāja ielaistu vēzi. Tas manī, protams, raisīja pārdomas par to, vai dziednieks nebija spējis pamanīt kaut kādas zīmes par to, ka cilvēkam ir vēzis vai arī, ka vēzis straujiem soļiem tuvojas. Tam, kā ārstēja Spodris, es īsti nenoticēju. Un vēl tas, ka paralēli ārstēšanai viņš nemitīgi piedāvāja iegādāties jau pieminētos uztura bagātinātājus. Un kaut kādus krēmus, kas šķita nevis īpaši ārstnieciski, bet vairāk kosmētiski. Tomēr pēc viņa teiktā tiem vajadzētu piemist super ārstnieciskām īpašībām. Kā jau teicu - nenoticēju.

Labprāt palasītu vēl kādas atsauksmes. Varbūt ir kāds patiess izārstēšanas stāsts. Ceru, ka tādi ir.

Ar dievpalīgu, lai Gunai izdodas atrast savu īsto ārstu!
Re: Elmārs Spodris

Sim cilvekam arkartigi patik sevi slavinat, tacu man no arstesanas pie vina nebija nekada labuma.
Re: Elmārs Spodris

Šarlatāns, turklāt ambiciozs.
Re: Elmārs Spodris

tikai neizmērojama stulbuma pārņemti cilvēki iet pie tādiem šarlatāniem un vēl par to maksā
Re: Elmārs Spodris

Pilnīgi piekrītu Saulei un Baltajai Kaijai un vēl vairāk - ļoti naudaskārs cilvēks,sevis slavinātājs un debesīs cēlājs, izbijis tax šoferis, kurš itkā vedis pacientus pie Zilākalna Martas un nu iedomājas , ka var ārstēt, bet no dziedināšanas absolūta 0. Man arī bija ļoti nepatīkama pieredze.
Seanss - ļoti nepatīkams, kur E.S. liek iedomāties, ka esi pļavā, it kā pūš vējiņš, bet viņš pūš sejā pacientam savu smirdīgo elpu - to viņš sauc par "transu".
Tad paprasa 6 Ls vēl par krema pikuci- (tiešām tējkarotes galu ),iedevu 10, bet atlikumu nesagaidīju, paķēra naudu, 3X demonstratīvi uzspļāva un kabatā iekšā.
Tā nostaigāju vienu vasaru , bet rezult. -0.Tas bija Akvilonā, gribēju jau iet sūdzēties tā laika vadītājam Peipiņam, bet nu tā latviešu kautrība un savas problāmas...

Uz viņa pusi nemaz nedomā iet!!!
Re: Elmārs Spodris

Arī es vienreiz biju pie viņa- rezultāts nulle. Labi, ka sapratu to jau no pirmajiem seansiem.
Tas ir cilvēks, kam patīk daudz runāt, bet darīt nevar neko.
Ticu, ka ir augstas klases dziednieki, bet viņš tāds noteikti nav.
Re: Elmārs Spodris

Es arī biju pie šī dziednieka-nekāda labuma.Pirmajā reizē samaksāju 30,bet otrajāreizē vajadzēja jau 50Ls,bet es negāju jo man viņš neviesa uzticību un ļoti nepatika viņa runas stils,uzvedība.Varbūt viņš kādam ir palīdzējis bet es viņam neticu.
Re: Elmārs Spodris

Ļoti bēdīga pieredze. Šis cilvēks, ka redzu no iepriekšējām vēstulēm, visiem tirgo vienu un to pašu produkciju. Tikai par to vēl jāmaksā starpniecība, un ne ja maza...Nu nav viņam nekādu īpašu spēju...izņemot biznesu.
Re: Elmārs Spodris

:D Spodris gribēja sev reklāmiņu uztaisīt un dabūja veselu kaudzi negatīvu atsauksmju :D
Re: Elmārs Spodris

biju pie ši cilvēka vairākkārt(laikam9), pirmajās riezēs pat uzticējos,bet nu nevar šis cilvēks neko palīdzēt,loti nepatika, kad uzzināju, ka šos pašus uztura bagātinātājus viņš pārdot ar 15Ls uzcenojumu- tas nu nav dziednieka cienīgi
Re: Elmārs Spodris

Esiet ļoti apdomīgi izvēloties apmeklēt šo Dziednieku. Tas nav tas, kas tiek solīts, īpaši MS gadījumos. Katrs pats sev psihologs tādā veidā, kā to piedāvā Spodris. Esiet apdomīgi, jo nauda tiek prasīta ļoti liela, un par ko...
Re: Elmārs Spodris

Dziednieki, kuriem dziedināšna ir no Dieva, cenu nenosaka-cik iedod,tik ir. Pirms gadiem desmit iepazinos ar jaunekli, kurš dziedināja. Viņu apmeklēt vajadzēja tikai vienu reizi. Uzlabojums bija momentāns. Vajadzēja atslābināties un sēdēt ar aizvērtām acīm. Viņš no mugurpuses darbojās pa gabalu ar roku enerģiju un vārdiņiem. Nebija gudru runu par čakrām, aurām utt. Deva praktiskus un vērtīgus padomus. Ļoti skumstu, ka nav vairs viņa koordināšu. Maksāju tik, cik varēju (cik biju nodomājusi). Lasot, ka pie dziednieka jāiet daudz reižu un vēl viņš nosaka taksi, gribās teikt, ka tā ir cilvēku šmaukšana.
Re: Elmārs Spodris

kad biju apmeram 12.kl. skolniece, bija nopietnas nieru problemas un mani mamma veda pie viņa - tas bija pirms kadiem gadiem 6-7. Viss tas pats - smirdīga elpa sejā, krēma minibundzina, "apvardotas" tejas pacinas pa 3 LVL gabala. Nepalidzeja neko, lai gan man mamma loti ticeja vinam daudz naudas izmeta, lai mani "dziedinatu". Pieradijumi tam bija sliktie analizu rezultati, kuri uzlabojas tikai pec vairakam nedelam slimnica un 2 gadu ilga zaalju kursa. Pati vina pie Spodra arsteja miomas, kuras nezkapec ilgtermina neizdziedinajas un bija javeic loti nopietna operacija.

NEIESAKU!
Re: Elmārs Spodris

Autors: kašķis
Datums: 31.07.09. 13:31

Dziednieki, kuriem dziedināšna ir no Dieva, cenu nenosaka-cik iedod,tik ir. Pirms gadiem desmit iepazinos ar jaunekli, kurš dziedināja. Viņu apmeklēt vajadzēja tikai vienu reizi. Uzlabojums bija momentāns.
===
ta jau neko labi nebija:


momentāns -ais; s. -a, -ā;
1. Acumirklīgs; ļoti ātri pārejošs.
Re: Elmārs Spodris

Kaut kad iepriekš jau, šķiet, šeit pat forumā rakstīju, ka neuzticos Spodrim. Man tuvs cilvēks pie viņa gāja - rezultāta nekāda. Nemaz ne tik ilgi pēc Spodra "dziedināšanas" kursa, man tuvajam cilvēkam atklāja vēzi trešajā stadijā. Spodris to pamanījis nebija, ārstēja ko pavisam citu. Lai nu kā - nezuticos un neiesaku citiem.
Re: Elmārs Spodris


Jau piekto gadu slimoju ar gūžas locītavas artrozi, sāpes pastāvīgas, gan dienā, gan naktī. Pēdējā gada laikā sāku ļoti stipri klibot, jo viena kāja palika īsāka, sāpes mugurā, jostas mugurkaula diska trūce. Ārstu slēdziens viennozīmīgs- jāveic gūžas endoprotezēšanas operācija. Taču iestājoties Dižķibelei Latvijā, šīs plānotās operācijas tika pārtrauktas. Ko darīt? Problēmu atdevu risināt Augstākiem spēkiem, kā to daru tad, kad nezinu, ko darīt. Tā kādu dienu internetā ieraudzīju dziednieka Elmāra Spodra vārdu un sapratu, ka jādodas tieši pie viņa. Esmu līdz sirds dziļumiem pateicīga šim Goda vīram, Dziedniekam ar Lielo burtu, jo tieši viņš - Elmārs Spodris mani atgrieza dzīvē kā pilnvērtīgu cilvēku, jau pēc pirmā seansa es varēju staigāt, kāpt pa trepēm bez SĀPĒM. Jūtos kā jaunpiedzimusi- tā ir tik brīnišķīga sajūta, ka Tu ej, soļo, kāp - un Tev nesāp. Tādēļ ar visdziļāko cieņu un apbrīnu noliecu savu galvu šī diženā Dziednieka priekšā. Es ticu un zinu, ka esmu satikusi savā dzīves ceļa posmā Cilvēku, Dziednieku, Skolotāju ar Lielo burtu - Elmāru Spodri. Ar mīlestību pateicos viņam un novēlu arī turpmāk spēku un izturību šajā grūtajā Dieva dotajā cilvēku izdziedināšanas darbā.
Re: Elmārs Spodris

Man ir veselības problēmas ar muguru.Ārstējos ar trad.medicīnu.līdz sadomāju pamēģināt pie Spodra. Samaksāju 50 ls un pēc dažām dienām knapi aizvilkos pie neirologa. Nevar nopietnas kaites uzticēt dziedniekiem.
Re: Elmārs Spodris

Acīmredzot cilvēkiem ir dažāda piereze. Pievienojos Baibai. Bija daudzus gadus smagas problēmas ar mugurkaulu, jātaisa operācija. Palīdzēja Elmārs Spodris. Jūtos labi, sāpes pārgājušas, zāles nav jālieto. Pēc ārstēšanās pie Elmāra Spodra dažreiz grēkoju ar lielām slodzēm, bet paldies Dievam neslimoju. Jūtos labi!!! Paldies Elmāram Spodrim!
Katram jāmeklē savs ārsts! Arī maksa nav rādītājs. Nekur nav teikts, ka tas, kas neņem maksu par savu darbu un enerģiju, dziedē.
Re: Elmārs Spodris

Oho, viņš taču astrālo operāciju mājaslapā sola.
Man stāstīja, ar Kosmosa spēku astrāli izņem orgānu astrālo, mazgā Kosmosā, Debesīs, vannā, ūdenī, astrāli no attāluma ieliek vietā.
Teica, ka pie viņā nākot no visas pasaules bagātnieki.
Cena ko prasīja bija astronomiska, ar 5 cipariem.
Par vizīti pēc deguna cenas.
Viņš esot Dieva vietnieku palīgs, Kosmoss dodot enerģiju, viņš nenogurstot.
Visi klienti esot ātri veseli un ļoti laimīgi. Pateicības no visas pasaules malām.

No pakalpojuma atteicos! Traks kas traks.
Re: Elmārs Spodris

Viņš neprot pārbaudīt pat vienkāršu porču, kur vēl lāstu.
Ja šis ir dziednieks, citi vispār ir dievi zemes virsū.

Nav kur likt naudu un laiku, var skriet.
Re: Elmārs Spodris

mans tēvs brauca kodēties no alkoholisma. Mēnesi noturējās un sāka atkal. Ar vainas sajūtu aizbrauca otrreiz-bet vairs vispār jēgas nekādas.
Atsauksmes tās pašas - sevis slavināšana un kaut kādu 'brīnumlīdzekļu" tirgošana par bargām naudām. Ā un vēl smirdīgā elpa...pat alkoholiķis sajuta!
Īsts biznesmenis ar pārkarsušu pašapziņu. Bet palasiet tos slavinājumus viņa mājaslapā.....domāju, ka pa ūdensvirsu staigā...

Īstie dziednieki nereklamējas un naudu neprasa-cik iedosi viņam būs labi. Tādiem reklāma iet no mutes mutē, nevis pie TV programmas katrā lapā. Tikai, kā viņus atrast?
Re: Elmārs Spodris

Tukšs cilvēciņš, kurš tendēts tikai un vienīgi uz naudas iekasēšanu. Man neko pirkt nepiedāvāja, tikai skaisti runāja. Rezutāts -0.
Re: Elmārs Spodris

esmu pati arstejusies pie elmara un rezultats bija vnk labs.un tagad es vinam saku lielu paldies!
Re: Elmārs Spodris

Izlasīju komentus un pateikšu arī savu - biju pie Spodra vienreiz pirms apm. 10 gadiem, un jau pa ceļam iesāpējās kāja, kura nekad agrāk nesāpēja. Vēlāk sapratu, ka tā bija zīme NEIET. Rezultāts nekāds, un to super krēmu, kā vēlāk noskaidroju, pārdeva par lielāku cenu, kā varētu iegādāties tajā firmas kantorī kā cilvēks no malas (kad iestājas, ir par trešo daļu mazāka cena, un Spodris tur bija iestājies). Tā ka komentāri lieki, un jābrīnās, ka kādam ir arī palīdzējis (varbūt placebo?)
Re: Elmārs Spodris

Diemžēl vai par laimi man mājās nav TV programma un neesmu Elmāru redzējusi katrā tās lapā. Telefona numuru un maksu par vizīti ar neuzzunāju no Elmāra, bet gan no cilvēka, kuram viņš ir palīdzējis. No zālēm, ko bija izrakstījis sertificēts Gaiļezera ārsts, man bija slikta dūša un līdz ar to pašsajūta (kaut arī nomainīja citas zāles), un analīžu rezultāti neuzlabojās, tāpēc meklēju dziednieku. Šoruden biju pie Elmāra 5x un ja vajadzēs, iešu vēl. Nesaprotu tos cilvēkus, kuri domā, ka visas ielaistās kaites var izārstēt ar vienas reizes apmeklējumu... Nekādas tējiņas vai ziedītes viņš nepiedāvāja, "vējiņus" nepūta un nekādus papildizdevumus neprasīja (es lasu komentārus un brīnos par to...), toties, ja radās kādi jautājumi, kas neattiecās uz viņu, tad ieteica, kur varētu griezties ar radušos problēmu. Uztaisīju analīzes septembra sākumā (pirms Elmāra apmeklējuma) un novembra vidū, ticiet vai nē, bet to rādītāji uzlabojušies 5x! Janvāra sākumā atkal iešu uz analīzēm... viņš taču nenosaka, ka nedrīkst veikt analīzes un sekot savai veselībai. Tas, ka viņam patīk runāt, ir cits jautājums, man tas netraucēja. Manā viedoklī viņš ar ieklausījās.
Varu tikai teikt PALDIES! Lai ir pacienti, kuri tic dziedniekam, nevis iet apskatīt viņu.
Re: Elmārs Spodris

Diemžēl vai par laimi man mājās nav TV programma un neesmu Elmāru redzējusi katrā tās lapā. Telefona numuru un maksu par vizīti ar neuzzunāju no Elmāra, bet gan no cilvēka, kuram viņš ir palīdzējis. No zālēm, ko bija izrakstījis sertificēts Gaiļezera ārsts, man bija slikta dūša un līdz ar to pašsajūta (kaut arī nomainīja citas zāles), un analīžu rezultāti neuzlabojās, tāpēc meklēju dziednieku. Šoruden biju pie Elmāra 5x un ja vajadzēs, iešu vēl. Nesaprotu tos cilvēkus, kuri domā, ka visas ielaistās kaites var izārstēt ar vienas reizes apmeklējumu... Nekādas tējiņas vai ziedītes viņš nepiedāvāja, "vējiņus" nepūta un nekādus papildizdevumus neprasīja (es lasu komentārus un brīnos par to...), toties, ja radās kādi jautājumi, kas neattiecās uz viņu, tad ieteica, kur varētu griezties ar radušos problēmu. Uztaisīju analīzes septembra sākumā (pirms Elmāra apmeklējuma) un novembra vidū, ticiet vai nē, bet to rādītāji uzlabojušies 5x! Janvāra sākumā atkal iešu uz analīzēm... viņš taču nenosaka, ka nedrīkst veikt analīzes un sekot savai veselībai. Tas, ka viņam patīk runāt, ir cits jautājums, man tas netraucēja. Manā viedoklī viņš ar ieklausījās.
Varu tikai teikt PALDIES! Lai ir pacienti, kuri tic dziedniekam, nevis iet apskatīt viņu.
Re: Elmārs Spodris

Lasot šos komentārus gluži nevaru piekrist...
Man pagāšgad atklāja C hepatītu nav diesko patīkami uzzināt 21.gada vecumā, ka ir tāda slimība dabūta.
Vīra mātei sāpēja stipri mugura nevarēja pastaigāt kādu nedēļu ar pusi nogulēja uz gultas.
Tā mēs aizbraucām pie E.S., jā tas ka viņš lielās tas ir tiesa. Bet varbūt to nevaig uztvert tieši tā.
Viņš mums stāstija, ka mēs cilvēki esam paši vainīgi pie mūsu slimībām, ar nenoteiktām runām padaram sevi slimus. nedrīkst būt negatīviem un teikt piem,. es neslimošu, bet jāsaka es būšu vesals, man veiksies, ar mani vis būs kārtībā.
Visi gribam, lai rezūltāts ir tūlītējs, bet aizmirstam arī to, ka mums ar sevi ir pašiem jāstrādā, pašiem sevi jāizsargā, ja nedarīsim paši, tad neviens mums nepalīdzēs...
Lai nu kā vīra mātei viņš izmasēja muguru un teica, ka viņai muskuļi ir saspringti, jāizmasē muskuļi.Un pateica, ka pie lielajām muguras sāpēm ir vainīgas nieres, jo viņai ir dzemde noslīdējusi lejā, kas spiež uz nierēm. Nezinu vai tā ir tiesa, ka pacēla viņai dzemdi uz aukšu, bet otrā dienā vīra māte teica, ka visas iekšas sāpot. pagāja kāda nedēļa un sāpes bija rimušās un cik es atceros tādas sāpes vairs nav bijušas.
Man pašai viņš iztīrija aknas(lika vanītē mērcēt ar kaut kādu aparatūru) ūdens beigās bija briesmīgs. un pēc tam aizejot nododot analīzes, rezultāts bija labāks alats- un asats bija normas robežās. Protams viņš teica, ka pēc desmit dienām vēl ir jātbrauc un tā divas reizes, ka jāiztīra aizkuņģa dziedzeris, jo, ja tajā ir vaina, tad piemesties varot 101 cita slimība, galvenais uztuerēt aizkuņģi veselu. bet tākā dzīvoju tālu no Rīgas es neizbraucu, bet pati ar sevi strādāju, kā viņš man lika. Alatu un asatu turu normas robežās.
reklamēt viņš neko neraklemēja, ieteica tikai dzert veselības dzērienu, lai nesaslimtu ar gripu un , jā pagāšgad es neslimoju, kaut gan man parasti gripa līp klāt ļoti.un sajos pulverīti lietot, ko var aptiekā nopirkt, tas ir lai uzturētu vajadzīgos vitamīnus organismā.
Es varu teikt to, ka viņš vairāk ir kā ārsts nevis, kā dziednieks. Varbūt ir dziednieks, bet nav pietiekami spēcīgs, lai tā ņemtu un izārstētu, bez cilvēka paša gribasspēka, būt vesaliem, varbūt grib, bet zemabziņā netic, ka viss būs labi. Ir jānotic pašiem sev.
Lai nu kā es domāju pie viņa aizbraukt vēlreiz.
Re: Elmārs Spodris

Kas tas par veselības dzērienu, ko Elmārs Tev ieteica?
Re: Elmārs Spodris

Veselības dzēriens (ho-fi)
Elmārs Spodris

Vasaras vidū divi jauni puiši aizbrauca pie Elmāra Spodra uz ārstēšanos pret alkoholismu. Viens no viņiem turpināja dzert uzreiz, otrs nedzēra 2 mēnešus, un tieši, diena-dienā, pēc diviem mēnešiem atkal sāka dzert. Un jā, arī tos uztura bagātinātajus ieteica nopirk par 18 eiro. Tā ka 70 eiro pašam + 18 par zālītēm + ceļa izdevumi = vesels krietni simts pāri par katru, bet jēgas nekādas. Spriediet kā gribat paši - braukt pie dziedniekiem vai nebraukt.
Re: Elmārs Spodris

Dziednieks var palīdzēt un pat ļoti, ja vien cilvēks no sirds vēlas atrisināt kādu savu problēmu. Bet, ja jaunieši ir aizbraukuši māmiņas vai vecmāmiņas "sūtīti" mīļā mājas miera labad, tad rezultāti nevar būt.
Diemžēl.
Elmārs Spodris ir palīdzējis daudziem un dažādu problēmu gadījumos. Ja vēlaties, varu minēt piemērus.
Visu cieņu šim cilvēkam, kurš izmanto savas spējas un nepārtraukti papildina zināšanas, lai palīdzētu citiem.
Lai viņam veselība, spēks un izturības arī turpmāk!
Re: Re: Elmārs Spodris

Biju pie šī dziednieka. Absolūti nekādu rezultātu
Re: Re: Re: Elmārs Spodris

cērpamu aitu daudz, pašas prasās cērpamas. Sevišķi smieklīgs bija lolas rakstītais : "Man pašai viņš iztīrija aknas(lika vanītē mērcēt ar kaut kādu aparatūru) ūdens beigās bija briesmīgs.". Vai tās aknas mērcēja vannīte, vai ko?
Nudien, aitu bars.
Re: Re: Re: Re: Elmārs Spodris

Jā... Daudzus gadus atpakaļ šis dziednieks manai mātei palīdzeja izjaukt manu ğimeni . Viņa kabinetā kopā ar māti sēdēju , ka idiote . Viņš man sāka stāstīt visādas muļķības , pēc mātes nostāstiem . Ja viņam kaut bišku būtu spējas , tad tak viņš redzētu kas ir taisnība , kas meli :) . Viņš meklē lēticīgus cilvēkus ...un uz viņu nelaimes dzīvo ... Un viņš bija šokā ka man nekas nekaiš un nav mani jaārste , bet kā gaišreğis un dziednieks neredzēja kas man par slimību , laikam māte bija piemirsusi izstāstīt ... Pie tādiem cilvēkiem griežas cilvēki ar pēdejām iespējām un gatavu maksāt ... Un visi šie dziednieki uz to tik dzīvo ! Vienkarši vajag sev ticēt un cīnities nevis uzturēt šos . ...
Lai visi ir laimīgi un veseli !!!
Re: Re: Re: Re: Re: Elmārs Spodris

Uz kurām tā var attiekties,

Mēs piedāvājam Personal, tirdzniecības un uzņēmējdarbības Aizdevumi ar ļoti minimālu gada procentu likmes, kā zema kā 2% 1 gada laikā līdz 50 gadu atmaksas darbības laikā uz jebkuru pasaules daļu. Mēs dodam aizdevumus diapazonā no € 1000 līdz € 100.000.000 EURO. Mūsu aizdevumi ir arī apdrošināts maksimālu drošību ir mūsu prioritāte.

Ieinteresētajām personām jāsazinās ar mani pa e-pastu

Aizdevēja nosaukums: Justine Williams
Aizdevēja E-pasts: sloanslimited@gmail.com

aizņēmēji INFORMĀCIJA

VĀRDS:
Kredīta summa:
ILGUMS:
PHONE #:
VALSTS:

Piezīme: visi e-pasti tiek nosūtīti uz mūsu e-pastu uz sloanslimited@gmail.com
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Elmārs Spodris

Kā nava kauna dziednieķiem pateikt, ka palīdz iskaisītai sklerozei. Vai viņi apjēdz , ko runā, vai visp,arīģi zina kas tā par slimibu. Kā nava kauna,bet tādiem jau nava kauna. Dievs visu redz.
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Elmārs Spodris

Kā nava kauna dziednieķiem pateikt, ka palīdz iskaisītai sklerozei. Vai viņi apjēdz , ko runā, vai visp,arīģi zina kas tā par slimibu. Kā nava kauna,bet tādiem jau nava kauna. Dievs visu redz.
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Elmārs Spodris

Kā nava kauna dziednieķiem pateikt, ka palīdz iskaisītai sklerozei. Vai viņi apjēdz , ko runā, vai visp,arīģi zina kas tā par slimibu. Kā nava kauna,bet tādiem jau nava kauna. Dievs visu redz.
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Elmārs Spodris

Šajā diskusijā blēdis un šarlatāns Spodris PATS ar dažādiem nikiem SEV dzied slavas dziesmas :D
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Elmārs Spodris

Latvijas Republikā ir āŗsti. Mācījušies daudzus gadus, valsts budžets tērēts izglītībai, zinātnei. Vajadzētu vērties pie ārsta nevis pie cilvēkiem, kas par āŗstēšānu neatbild. Āŗsts tomēr atbild ar savu diplomu. Taču, ja cilvēkam dziednieka ārstniecības rezultāta iestāsies nāve, kurš par to uzņemsies atbildību?
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Elmārs Spodris

Precīzāk nevar- ar ko un kādā veidā atbild ārsts, kā tas izpaužas?:))

Taču, ja cilvēkam dziednieka ārstniecības rezultāta iestāsies nāve, kurš par to uzņemsies atbildību?

Un kurš uzņemas atbildību ja tu nomirsi ārsta ārstēšanas rezultātā,ko?
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Elmārs Spodris

Smieklīgi: Augstākās pakāpes Svētā dziednieka Panteleimona ordenis
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Elmārs Spodris

Saku mīļu paldies dziedniekam par izdevušos seansu atkarību ārstēšanā. Labi prot ārstēt arī dažādas kaulu sāpes. Veiksmi turpmākajā darbā!
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Elmārs Spodris

Saku mīļu paldies dziedniekam par izdevušos seansu atkarību ārstēšanā. Labi prot ārstēt arī dažādas kaulu sāpes. Veiksmi turpmākajā darbā!
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
  
 
DELFI darbs
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.