Elmārs Spodris

Vai kāds ir bijis pie dziednieka Elmāra Spodra.Vai viņš arstē alerģijas? Cik maksā vizīte? Kādas atsauksmes?
Re: Elmārs Spodris

Piezvani un pajautā viņa sekretārei!Ļoti laipna un gan jau mācēs atbildēt par alerģijām u.c!Ja nemaldos vizīte maksā Ls 30 plus zāles.

Protams cik tik viedokļu. Bet man bija viens paziņa - rezultāts vienkārši nulle. Cenšās klāt vēl pārdot dažādus uztura bagātinātājus. Vairāk izskatās pēc sevis slavināšanas un naudas iekāsēšanas.
Bet tas ir tikai mans viedoklis -un katram jārīkojas pašam.

Man tuvs cilvēks pie viņa kādu laiku piestaigāja. Esmu arī pati viņu satikusi, lai arī neko pie viņa neārstēju, tikai gāju iepirkt kaut kādus uztura bagātinātājus tam pašam sev tuvajam cilvēkam.

Tāpat kā Saulei atrī man ir viedoklis. To var ņemt vērā un var arī neņemt.

Manai radiniecei Elmārs Spodris it kā kaut ko ārstēja. Nemāku teikt vai bija kādi rezultāti. Pēc radinieces teiktā, drīzāk nekādu īpašu rezultātu nebija. Aptuveni pēc kāda gada radiniecei atklāja ielaistu vēzi. Tas manī, protams, raisīja pārdomas par to, vai dziednieks nebija spējis pamanīt kaut kādas zīmes par to, ka cilvēkam ir vēzis vai arī, ka vēzis straujiem soļiem tuvojas. Tam, kā ārstēja Spodris, es īsti nenoticēju. Un vēl tas, ka paralēli ārstēšanai viņš nemitīgi piedāvāja iegādāties jau pieminētos uztura bagātinātājus. Un kaut kādus krēmus, kas šķita nevis īpaši ārstnieciski, bet vairāk kosmētiski. Tomēr pēc viņa teiktā tiem vajadzētu piemist super ārstnieciskām īpašībām. Kā jau teicu - nenoticēju.

Labprāt palasītu vēl kādas atsauksmes. Varbūt ir kāds patiess izārstēšanas stāsts. Ceru, ka tādi ir.

Ar dievpalīgu, lai Gunai izdodas atrast savu īsto ārstu!

Sim cilvekam arkartigi patik sevi slavinat, tacu man no arstesanas pie vina nebija nekada labuma.

Šarlatāns, turklāt ambiciozs.

tikai neizmērojama stulbuma pārņemti cilvēki iet pie tādiem šarlatāniem un vēl par to maksā

Pilnīgi piekrītu Saulei un Baltajai Kaijai un vēl vairāk - ļoti naudaskārs cilvēks,sevis slavinātājs un debesīs cēlājs, izbijis tax šoferis, kurš itkā vedis pacientus pie Zilākalna Martas un nu iedomājas , ka var ārstēt, bet no dziedināšanas absolūta 0. Man arī bija ļoti nepatīkama pieredze.
Seanss - ļoti nepatīkams, kur E.S. liek iedomāties, ka esi pļavā, it kā pūš vējiņš, bet viņš pūš sejā pacientam savu smirdīgo elpu - to viņš sauc par "transu".
Tad paprasa 6 Ls vēl par krema pikuci- (tiešām tējkarotes galu ),iedevu 10, bet atlikumu nesagaidīju, paķēra naudu, 3X demonstratīvi uzspļāva un kabatā iekšā.
Tā nostaigāju vienu vasaru , bet rezult. -0.Tas bija Akvilonā, gribēju jau iet sūdzēties tā laika vadītājam Peipiņam, bet nu tā latviešu kautrība un savas problāmas...

Uz viņa pusi nemaz nedomā iet!!!

Arī es vienreiz biju pie viņa- rezultāts nulle. Labi, ka sapratu to jau no pirmajiem seansiem.
Tas ir cilvēks, kam patīk daudz runāt, bet darīt nevar neko.
Ticu, ka ir augstas klases dziednieki, bet viņš tāds noteikti nav.

Es arī biju pie šī dziednieka-nekāda labuma.Pirmajā reizē samaksāju 30,bet otrajāreizē vajadzēja jau 50Ls,bet es negāju jo man viņš neviesa uzticību un ļoti nepatika viņa runas stils,uzvedība.Varbūt viņš kādam ir palīdzējis bet es viņam neticu.

Ļoti bēdīga pieredze. Šis cilvēks, ka redzu no iepriekšējām vēstulēm, visiem tirgo vienu un to pašu produkciju. Tikai par to vēl jāmaksā starpniecība, un ne ja maza...Nu nav viņam nekādu īpašu spēju...izņemot biznesu.

:D Spodris gribēja sev reklāmiņu uztaisīt un dabūja veselu kaudzi negatīvu atsauksmju :D

biju pie ši cilvēka vairākkārt(laikam9), pirmajās riezēs pat uzticējos,bet nu nevar šis cilvēks neko palīdzēt,loti nepatika, kad uzzināju, ka šos pašus uztura bagātinātājus viņš pārdot ar 15Ls uzcenojumu- tas nu nav dziednieka cienīgi

Esiet ļoti apdomīgi izvēloties apmeklēt šo Dziednieku. Tas nav tas, kas tiek solīts, īpaši MS gadījumos. Katrs pats sev psihologs tādā veidā, kā to piedāvā Spodris. Esiet apdomīgi, jo nauda tiek prasīta ļoti liela, un par ko...

Dziednieki, kuriem dziedināšna ir no Dieva, cenu nenosaka-cik iedod,tik ir. Pirms gadiem desmit iepazinos ar jaunekli, kurš dziedināja. Viņu apmeklēt vajadzēja tikai vienu reizi. Uzlabojums bija momentāns. Vajadzēja atslābināties un sēdēt ar aizvērtām acīm. Viņš no mugurpuses darbojās pa gabalu ar roku enerģiju un vārdiņiem. Nebija gudru runu par čakrām, aurām utt. Deva praktiskus un vērtīgus padomus. Ļoti skumstu, ka nav vairs viņa koordināšu. Maksāju tik, cik varēju (cik biju nodomājusi). Lasot, ka pie dziednieka jāiet daudz reižu un vēl viņš nosaka taksi, gribās teikt, ka tā ir cilvēku šmaukšana.

kad biju apmeram 12.kl. skolniece, bija nopietnas nieru problemas un mani mamma veda pie viņa - tas bija pirms kadiem gadiem 6-7. Viss tas pats - smirdīga elpa sejā, krēma minibundzina, "apvardotas" tejas pacinas pa 3 LVL gabala. Nepalidzeja neko, lai gan man mamma loti ticeja vinam daudz naudas izmeta, lai mani "dziedinatu". Pieradijumi tam bija sliktie analizu rezultati, kuri uzlabojas tikai pec vairakam nedelam slimnica un 2 gadu ilga zaalju kursa. Pati vina pie Spodra arsteja miomas, kuras nezkapec ilgtermina neizdziedinajas un bija javeic loti nopietna operacija.

NEIESAKU!

Autors: kašķis
Datums: 31.07.09. 13:31

Dziednieki, kuriem dziedināšna ir no Dieva, cenu nenosaka-cik iedod,tik ir. Pirms gadiem desmit iepazinos ar jaunekli, kurš dziedināja. Viņu apmeklēt vajadzēja tikai vienu reizi. Uzlabojums bija momentāns.
===
ta jau neko labi nebija:

momentāns -ais; s. -a, -ā;
1. Acumirklīgs; ļoti ātri pārejošs.

Kaut kad iepriekš jau, šķiet, šeit pat forumā rakstīju, ka neuzticos Spodrim. Man tuvs cilvēks pie viņa gāja - rezultāta nekāda. Nemaz ne tik ilgi pēc Spodra "dziedināšanas" kursa, man tuvajam cilvēkam atklāja vēzi trešajā stadijā. Spodris to pamanījis nebija, ārstēja ko pavisam citu. Lai nu kā - nezuticos un neiesaku citiem.

Jau piekto gadu slimoju ar gūžas locītavas artrozi, sāpes pastāvīgas, gan dienā, gan naktī. Pēdējā gada laikā sāku ļoti stipri klibot, jo viena kāja palika īsāka, sāpes mugurā, jostas mugurkaula diska trūce. Ārstu slēdziens viennozīmīgs- jāveic gūžas endoprotezēšanas operācija. Taču iestājoties Dižķibelei Latvijā, šīs plānotās operācijas tika pārtrauktas. Ko darīt? Problēmu atdevu risināt Augstākiem spēkiem, kā to daru tad, kad nezinu, ko darīt. Tā kādu dienu internetā ieraudzīju dziednieka Elmāra Spodra vārdu un sapratu, ka jādodas tieši pie viņa. Esmu līdz sirds dziļumiem pateicīga šim Goda vīram, Dziedniekam ar Lielo burtu, jo tieši viņš - Elmārs Spodris mani atgrieza dzīvē kā pilnvērtīgu cilvēku, jau pēc pirmā seansa es varēju staigāt, kāpt pa trepēm bez SĀPĒM. Jūtos kā jaunpiedzimusi- tā ir tik brīnišķīga sajūta, ka Tu ej, soļo, kāp - un Tev nesāp. Tādēļ ar visdziļāko cieņu un apbrīnu noliecu savu galvu šī diženā Dziednieka priekšā. Es ticu un zinu, ka esmu satikusi savā dzīves ceļa posmā Cilvēku, Dziednieku, Skolotāju ar Lielo burtu - Elmāru Spodri. Ar mīlestību pateicos viņam un novēlu arī turpmāk spēku un izturību šajā grūtajā Dieva dotajā cilvēku izdziedināšanas darbā.

Man ir veselības problēmas ar muguru.Ārstējos ar trad.medicīnu.līdz sadomāju pamēģināt pie Spodra. Samaksāju 50 ls un pēc dažām dienām knapi aizvilkos pie neirologa. Nevar nopietnas kaites uzticēt dziedniekiem.

Acīmredzot cilvēkiem ir dažāda piereze. Pievienojos Baibai. Bija daudzus gadus smagas problēmas ar mugurkaulu, jātaisa operācija. Palīdzēja Elmārs Spodris. Jūtos labi, sāpes pārgājušas, zāles nav jālieto. Pēc ārstēšanās pie Elmāra Spodra dažreiz grēkoju ar lielām slodzēm, bet paldies Dievam neslimoju. Jūtos labi!!! Paldies Elmāram Spodrim!
Katram jāmeklē savs ārsts! Arī maksa nav rādītājs. Nekur nav teikts, ka tas, kas neņem maksu par savu darbu un enerģiju, dziedē.

Oho, viņš taču astrālo operāciju mājaslapā sola.
Man stāstīja, ar Kosmosa spēku astrāli izņem orgānu astrālo, mazgā Kosmosā, Debesīs, vannā, ūdenī, astrāli no attāluma ieliek vietā.
Teica, ka pie viņā nākot no visas pasaules bagātnieki.
Cena ko prasīja bija astronomiska, ar 5 cipariem.
Par vizīti pēc deguna cenas.
Viņš esot Dieva vietnieku palīgs, Kosmoss dodot enerģiju, viņš nenogurstot.
Visi klienti esot ātri veseli un ļoti laimīgi. Pateicības no visas pasaules malām.

No pakalpojuma atteicos! Traks kas traks.

Viņš neprot pārbaudīt pat vienkāršu porču, kur vēl lāstu.
Ja šis ir dziednieks, citi vispār ir dievi zemes virsū.

Nav kur likt naudu un laiku, var skriet.

mans tēvs brauca kodēties no alkoholisma. Mēnesi noturējās un sāka atkal. Ar vainas sajūtu aizbrauca otrreiz-bet vairs vispār jēgas nekādas.
Atsauksmes tās pašas - sevis slavināšana un kaut kādu 'brīnumlīdzekļu" tirgošana par bargām naudām. Ā un vēl smirdīgā elpa...pat alkoholiķis sajuta!
Īsts biznesmenis ar pārkarsušu pašapziņu. Bet palasiet tos slavinājumus viņa mājaslapā.....domāju, ka pa ūdensvirsu staigā...

Īstie dziednieki nereklamējas un naudu neprasa-cik iedosi viņam būs labi. Tādiem reklāma iet no mutes mutē, nevis pie TV programmas katrā lapā. Tikai, kā viņus atrast?

Tukšs cilvēciņš, kurš tendēts tikai un vienīgi uz naudas iekasēšanu. Man neko pirkt nepiedāvāja, tikai skaisti runāja. Rezutāts -0.

esmu pati arstejusies pie elmara un rezultats bija vnk labs.un tagad es vinam saku lielu paldies!

Izlasīju komentus un pateikšu arī savu - biju pie Spodra vienreiz pirms apm. 10 gadiem, un jau pa ceļam iesāpējās kāja, kura nekad agrāk nesāpēja. Vēlāk sapratu, ka tā bija zīme NEIET. Rezultāts nekāds, un to super krēmu, kā vēlāk noskaidroju, pārdeva par lielāku cenu, kā varētu iegādāties tajā firmas kantorī kā cilvēks no malas (kad iestājas, ir par trešo daļu mazāka cena, un Spodris tur bija iestājies). Tā ka komentāri lieki, un jābrīnās, ka kādam ir arī palīdzējis (varbūt placebo?)

Diemžēl vai par laimi man mājās nav TV programma un neesmu Elmāru redzējusi katrā tās lapā. Telefona numuru un maksu par vizīti ar neuzzunāju no Elmāra, bet gan no cilvēka, kuram viņš ir palīdzējis. No zālēm, ko bija izrakstījis sertificēts Gaiļezera ārsts, man bija slikta dūša un līdz ar to pašsajūta (kaut arī nomainīja citas zāles), un analīžu rezultāti neuzlabojās, tāpēc meklēju dziednieku. Šoruden biju pie Elmāra 5x un ja vajadzēs, iešu vēl. Nesaprotu tos cilvēkus, kuri domā, ka visas ielaistās kaites var izārstēt ar vienas reizes apmeklējumu... Nekādas tējiņas vai ziedītes viņš nepiedāvāja, "vējiņus" nepūta un nekādus papildizdevumus neprasīja (es lasu komentārus un brīnos par to...), toties, ja radās kādi jautājumi, kas neattiecās uz viņu, tad ieteica, kur varētu griezties ar radušos problēmu. Uztaisīju analīzes septembra sākumā (pirms Elmāra apmeklējuma) un novembra vidū, ticiet vai nē, bet to rādītāji uzlabojušies 5x! Janvāra sākumā atkal iešu uz analīzēm... viņš taču nenosaka, ka nedrīkst veikt analīzes un sekot savai veselībai. Tas, ka viņam patīk runāt, ir cits jautājums, man tas netraucēja. Manā viedoklī viņš ar ieklausījās.
Varu tikai teikt PALDIES! Lai ir pacienti, kuri tic dziedniekam, nevis iet apskatīt viņu.

Diemžēl vai par laimi man mājās nav TV programma un neesmu Elmāru redzējusi katrā tās lapā. Telefona numuru un maksu par vizīti ar neuzzunāju no Elmāra, bet gan no cilvēka, kuram viņš ir palīdzējis. No zālēm, ko bija izrakstījis sertificēts Gaiļezera ārsts, man bija slikta dūša un līdz ar to pašsajūta (kaut arī nomainīja citas zāles), un analīžu rezultāti neuzlabojās, tāpēc meklēju dziednieku. Šoruden biju pie Elmāra 5x un ja vajadzēs, iešu vēl. Nesaprotu tos cilvēkus, kuri domā, ka visas ielaistās kaites var izārstēt ar vienas reizes apmeklējumu... Nekādas tējiņas vai ziedītes viņš nepiedāvāja, "vējiņus" nepūta un nekādus papildizdevumus neprasīja (es lasu komentārus un brīnos par to...), toties, ja radās kādi jautājumi, kas neattiecās uz viņu, tad ieteica, kur varētu griezties ar radušos problēmu. Uztaisīju analīzes septembra sākumā (pirms Elmāra apmeklējuma) un novembra vidū, ticiet vai nē, bet to rādītāji uzlabojušies 5x! Janvāra sākumā atkal iešu uz analīzēm... viņš taču nenosaka, ka nedrīkst veikt analīzes un sekot savai veselībai. Tas, ka viņam patīk runāt, ir cits jautājums, man tas netraucēja. Manā viedoklī viņš ar ieklausījās.
Varu tikai teikt PALDIES! Lai ir pacienti, kuri tic dziedniekam, nevis iet apskatīt viņu.

Lasot šos komentārus gluži nevaru piekrist...
Man pagāšgad atklāja C hepatītu nav diesko patīkami uzzināt 21.gada vecumā, ka ir tāda slimība dabūta.
Vīra mātei sāpēja stipri mugura nevarēja pastaigāt kādu nedēļu ar pusi nogulēja uz gultas.
Tā mēs aizbraucām pie E.S., jā tas ka viņš lielās tas ir tiesa. Bet varbūt to nevaig uztvert tieši tā.
Viņš mums stāstija, ka mēs cilvēki esam paši vainīgi pie mūsu slimībām, ar nenoteiktām runām padaram sevi slimus. nedrīkst būt negatīviem un teikt piem,. es neslimošu, bet jāsaka es būšu vesals, man veiksies, ar mani vis būs kārtībā.
Visi gribam, lai rezūltāts ir tūlītējs, bet aizmirstam arī to, ka mums ar sevi ir pašiem jāstrādā, pašiem sevi jāizsargā, ja nedarīsim paši, tad neviens mums nepalīdzēs...
Lai nu kā vīra mātei viņš izmasēja muguru un teica, ka viņai muskuļi ir saspringti, jāizmasē muskuļi.Un pateica, ka pie lielajām muguras sāpēm ir vainīgas nieres, jo viņai ir dzemde noslīdējusi lejā, kas spiež uz nierēm. Nezinu vai tā ir tiesa, ka pacēla viņai dzemdi uz aukšu, bet otrā dienā vīra māte teica, ka visas iekšas sāpot. pagāja kāda nedēļa un sāpes bija rimušās un cik es atceros tādas sāpes vairs nav bijušas.
Man pašai viņš iztīrija aknas(lika vanītē mērcēt ar kaut kādu aparatūru) ūdens beigās bija briesmīgs. un pēc tam aizejot nododot analīzes, rezultāts bija labāks alats- un asats bija normas robežās. Protams viņš teica, ka pēc desmit dienām vēl ir jātbrauc un tā divas reizes, ka jāiztīra aizkuņģa dziedzeris, jo, ja tajā ir vaina, tad piemesties varot 101 cita slimība, galvenais uztuerēt aizkuņģi veselu. bet tākā dzīvoju tālu no Rīgas es neizbraucu, bet pati ar sevi strādāju, kā viņš man lika. Alatu un asatu turu normas robežās.
reklamēt viņš neko neraklemēja, ieteica tikai dzert veselības dzērienu, lai nesaslimtu ar gripu un , jā pagāšgad es neslimoju, kaut gan man parasti gripa līp klāt ļoti.un sajos pulverīti lietot, ko var aptiekā nopirkt, tas ir lai uzturētu vajadzīgos vitamīnus organismā.
Es varu teikt to, ka viņš vairāk ir kā ārsts nevis, kā dziednieks. Varbūt ir dziednieks, bet nav pietiekami spēcīgs, lai tā ņemtu un izārstētu, bez cilvēka paša gribasspēka, būt vesaliem, varbūt grib, bet zemabziņā netic, ka viss būs labi. Ir jānotic pašiem sev.
Lai nu kā es domāju pie viņa aizbraukt vēlreiz.

Kas tas par veselības dzērienu, ko Elmārs Tev ieteica?

Veselības dzēriens (ho-fi)
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Reģionālais tirdzniecības pārstāvis/-e/menedžeris/-e
Kurt Koenig Celtniecības Mašīnas Latvija

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
INFORMĀCIJAS DROŠĪBAS VADĪTĀJS/-A
OpusCapita
Konkurss beidzas 2014-08-15

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.