Kompresijas zeķes, kur nopirkt?

Kur var nopirkt par saprātīgu cenu kompresijas zeķes?
Re: Kompresijas zeķes, kur nopirkt?

Es pirk Origo veikalā augšstāvā, manuprāt, veikaliņa nosaukums arī ir Kompresijas zeķes.

Gruti novertet kas tavuprat ir sapratiga cena. Veselibas centra 4 aptieka (kas pirmaja stava) pardod. Bet vajadziga recepte, lai zinatu kadu izmeru tev vajag.

Tagad nesen ir atveries vacu kompresijas zeku veikals Brivibas iela 148, cenas varbut nav pashas letakas, tacu loti kvalitativas.

var arii nopirkt uz Miera ielas Elast plus veikalā (vai kaa tur) pie dzemdiibu nama. Mūsu paša ražojuma.
Man vajadzeeja profilaksei, nopirku garaas zekjes 120dn vidēja komresijas pakāpe par 10.50ls un esmu ļoti apmierināta...

Apmāca pareizi uzvilkt un arī Jums palīdz uzvilkt šīs zeķes - tikai Vēnu centrā Brīvības ielā 148! Svarīgi ir pareizi šīs zeķes vilkt, lai zeķe kalpotu ilgāk.

es pirku sev Stabu iela 105, zeķubukses no itālijas, ļoti labas, ieteicu visiem, nopirku 2 pāris neseju jau 5 meneši , ka jauni un effekts ir, nav noguruma. vasara sev nopirku ari pusgaras, super un cena ir 9 ls zeķubikses un 4. 60 ls pusgaras
kompresijas zeķes

Sakiet, lūdzu, kur Jūrmalā var nopirkt kompresijas zeķes?
Re: kompresijas zeķes

Nē, Jūrmalā (Kauguros) var tikai satikties ar krānu, bet viņš nu gan valkā kompresijas zeķes, tas tiesa!!!!

meitenes, mīļās, bet vai šīs zeķes/zeķbikses nēsājat vasarā +30grādos? Man arī būtu nepieciešamas tikai profilaksei, jo nejēgā pampst un tikai karstā laikā, bet pēc kā tad izskatās cilvēks zeķēs, šādā žaronā un vai nav karsti?????

kur var nopirkt kompresijas zeķes

veikalā "Skaista figūra", E.Birznieka-Upīša ielā. Tur ir dažādas profilaktiskās kompresijas zeķes un zeķubikses, itāļu ražojums - ļoti laba kvalitāte, cenas ir ok.

veikalā "Skaista figūra", E.Birznieka-Upīša ielā. Tur ir dažādas profilaktiskās kompresijas zeķes un zeķubikses, itāļu ražojums - ļoti laba kvalitāte, cenas ir ok.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Kvalitātes vadītājs/-a
Kinetics professional nail systems

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
MS DYNAMICS NAVISION PROGRAMMĒTĀJS/-A
ERP PRO SIA
Konkurss beidzas 2014-10-19

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.