frigida sieviete

varbuut var kaada sieviete izskaidrot no savas vai citas kaadas zinaamas pieredzes,ko $is termins nozimee?Galigi neuzbudina viiriesi,vai vispar nav vinju iespeejams uzbudinat,vai kaa jutas tas cilveks tuviibas briiwos?
Re: frigida sieviete

Var meginat piedzirdīt, varbūt tad atnak vaļā:)
Ja kadreiz biju loti seksuala un uzbudinājos jau no domas vien par mīļoto vīrieti vai ieraigot kādu simpatisku vīrieti, tad tagad varu gulet blakus ka baļķis - nepatīk, negribas un ja sekss ir, tad nekas nesanak, visas maņas un patīkamās pretreakcijas pazudušas - vīrietis var līst kaut vai no adas ara, jegas nekadas - organisms neatsaucas. Sajūtas ir drausmīgas, jo vēl ne tik sen viss bija kartība, tagad reakcijas nav galva, ķermeni vel it ka varetu pierunat, bet rezultats arī nekads. Pat pieskaršanas ir nepatīkama. Vienīgā cerība, ka gribēšana varbūt tomer atjaunosies, lai gan šads stāvoklis turpinās jau vairākus mēnešus.

Iztēli un domu spēku...viss būs...

hormonu tabletes nav pie vainas?

Tur jau ir taa lieta un jautaajums,viss ir ok,hormonu tabletes nav lietotas,traumas vai kas taads it kaa sker$ljus nevareeja radiit,bet apsoluti vienaldziigi tas process. Alkahola ietekmee protams ir uzlabojumi,bet katru dienu dzert ari dukas apsiiks:))Vai "ieguta frigiditate"nav meginajusi mainit partnerus,vai vispar visi ir vienaldzigi?Jebkurs?

Ar mani gluži tas pats(kas ieguta frigiditate autorei)
,ko darīt-lūdzu iesakiet?!!

mosh pamēģinat ar sievieti...

Ne jau autorE, bet autorS.
Haha, chalis gultaa neko neprot, un tad meegjina uzvelt vainu sievietes "frigiditaatei".
Kaa savulaik Dr.Anita teica??? Nav veesu sievieshu, ir nespeejiigi viirieshi? :))

Ir darits, bet viss beidzas vienadi.Sakuma viss ir OK, bet tad juti, ka taja virietis sak kaut kas pietrukt gan seksuala zinja - nav vairs interesanti, jo viss jau bijis un izbaudits, tu zini ka mili to otru cilveku, un ka vinjs pietrukst, kad nav lidzas, bet gulta chiks, lai vai ka virietis censhas un pati vinjam palidzi, neuzbudina un viss. Vel domaju, ka pie vainas hroniskais nogurums. Nu un ta man ir beigushas visas nopietnas attiecibas, delj manas beigas iegutas frigiditates, jo virietis piekust un tad atrod citu atsaucigaku. Paslaik pec kartejam attiecibu beigam, vairaku meneshu garuma neviens nav licies tik iekarojums, lai organisms atmostos. Ir pat ticis megjinats, citas par to virieti butu bijushas sajusma, bet tu guli un doma, pamegjinat notelot, ka ir kaut kas, vai godigi pateikt, ak neko nejutu, ka lidz tevim nekas neaiziet. Un starp attiecibu partraukumu ir bijis vienas nakts sakars, bez alkohola, bet aiz neko darit, kad partneris ka virietis, merot pec izskata un to, ko sagaidi it ka no viriesha, nepatik un kad nav pat pargulets, bet visas lietas notiekas tapat. Kaut ka ar gadiem man liekas, ka orgasma iegushana ilgterminja nav saistita ar milestibu, vairak ar kaut kadu organisma reakcijas pastavibu attieciba vienam uz otru, vai adas un organu ilgspejigu reagetspeju uz fizisku kontaktu ar otru cilveku.Bet nu tas laikam atkarigs no katras sievietes atseviskji, citai ietiek ar fizisku orgasmu, citam vajag kaut kadu garigu izbaudijumu. Es tagad butu laimiga par kaut vai fiziska orgasma atblazmu un ja man iestatos ta jauka pavasara sajuta, ka virietis mani uzbudina. Nu kaut ka negribas likt aicinajumu avize, lai piesakas visi iespejamie orgasma izraisitajkandidati nun tad skatities ar kuru sanak, ar kuru nee. Atbilde Zintim, ir pamegjinats ar sievieti, kadreiz sanaca un bija ljoti jauki, tagad pat doma par to liekas nepieļaujama:)

AutorE vai autorS protams $ajaa briidii ir loooti svariigi,ka arii smelties dzives gudriibas no televizora....ha ha,varbut tad pameginiet divi vienaa?!:))Lai veicas.
Ieguta frigiditate man patiika tavs viedoklis,iespejams taa varetu but,kaut gan kas zin,man atkal sveras uz to pusi,ka visas funkcijas darbojas pilnvertigi lidz bridim kamer tas kadam ir vajadzigs,ko lidz paliek kas nepiepildits,bernu dzemdesana,gimenes veidosana,galu galaa normaalas stabilas attieciibas,probleemu nebuus.Preteji tas funkcijas atsledzas,lidzigi kaa kermenja daljas kuras ilgstosi tiek saudzeetas un nekustinaatas.Kaa atjaunot to sajuutu,un atgriezties normaalaa apritee,tas jau ir jautajums,domaju visi paari saskaras ar ko lidzigu arii laika gaitaa,ja pastav monogaamas attiecibas.Var jau visu atsvaidzinaat ar sansoljiem,bet sudos ar laapstu braukt arii negribas!:))Tapec bija tas jautaajums saakumaa,frigida vai negribas,domaju lielas starpibas nav,ari sobrid vel nav laimejies dzirdet kadu skaidru atbildi,bez visparpienjemtajaam,un galvenais,kur butu reaals rezultaats.

beidziet cepties - sieviete jau nav sexa automats! Ja gadīsies pareizais vīrietis, būs gan taureņi vēderā, gan ceļi ļims, gan jumts aizbrauks.

Palietoju šo, un tagad viss ir ok:
http://neslimo.eu/sievietes_libido.htm
Re: Aija

Kur to līdzekli var "dzīvajā" nopirkt? Negribu izmantot internetbanku.

Iesaku izmeginat masturbaciju, ja pati sevi spesi apmierinat, tad skaidrs, ka neesi frigida un fiziski to vari izdarit, tad vaina ir galva. Vaina tad ir vai nu virieti, kurs nejedz, ko dara, vai nu iemesla, ka tieshi vinju vairs negribi. Ja nekad neesi sasniegusi organismu ar veci, bet pati ar sevi vari, tad mosh vainiga uztvere par veciem ka tadiem. Tad jacapo pie psihoterapeita saprats, kur problema.

Nu .. ieteiktu pamēģināt .. varbūt līdz:
http://www.love.009.lv/?ct=54821478<\/a> - bodyheat... rosina gan vīriešus, gan sievietes

Arī šis ir ļoti labs - var lietot pa tiešo uz intīmajām vietām:
http://www.bauda.90.lv<\/a>
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Ražotnes iekšējās loģistikas eksperts/-e
Starptautisks uzņēmums

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
PROGRAMMĒŠANAS INŽENIERI/-ES
Ubiquiti Networks Inc.
Konkurss beidzas 2014-07-31

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.