detralex

Sveiki!
Jau trīs nedēļas lietoju Detralex tabletes, jo pirms tambija pietūkušas kājas vakaros. Tā kā tabletes nopirku pati bez ārsta,zinu, ka jādzer kursa veidā, bet nezinu, cik garš ir kurss.
jautājums tiem, kas lietojuši detralex tieši kājām - cik ilgi lietojāt un vai pēc tam, kad beidzāt lietot tabletes, kājas atkal nesāka pietūkt?
Re: detralex

Izlasi anotācijā.
Uzreiz pēc lietošanas pārtraukšanas jau nesāk pietūkt, bet pēc zināma laika problēmas atjaunosies (īpaši karstā laikā, ilgstoši sēžot utt.), ja jau ir tāda tendence. Nav jau tā, ka izārstē uz mūžu.
Bet kā var nopirkt Detralex bez ārsta, bez receptes? (mani besī, ka mūžīgi tā stulbā recepte vajadzīga, tikai lieks naudas un laika tēriņš tukšam ārsta apmeklējumam)

Xtreme - Detralex anotācijā gari un plaši aprakstīts, kā tabletes lietot pie hemoroīdiem, bet venozām problēmām labi vēl, ka šie ir atļāvušies dienas devu uzrakstīt, par kursa ilgumu ne vārda! :))))
Par receptēm - biju uz visiem 179% pārliecināta, ka Detralex tbl. pārdod tikai uz receptēm. Bet man tā pati problēma, pie ģimenes ārsta iet pēc vienas receptes, diena pagalam, turklāt šai pieraksts vienmēr baisi uz priekšu, grrrrrrr. Jau iepriekš biju dzirdējusi, ka aptiekās zāles var nopirkt arī bez receptes (un šo stāstu dzirdēju par ļoti spēcīgas iedarbības medikamentu iegādi), izmēģināju, un šie, acis nemirkšķinot, man pārdeva Detralex. Taisnības labad gan man jāsaka, ka citā aptiekā šis numurs man nesanāca, tur tiešām paprasīja recepti un tā farmaceite pat dusmīga bija, ka ko tādu atļaujos.
Nē, nu es arī esmu pret pašārstēšanos, bet pārāk jau sarežģīta tagad tā sistēma ar receptēm. Turklāt Rīgā ir lielas problēmas ar ģimenes ārstiem, vienmēr aizņemti, vienmēr rindas!

Mana ģimenes ārste teica, ka detralekss jālieto 1 mēnesi ilgi. Man pazīstama farmaceite sacīja, ka jālieto 2 mēnešus.

Liels paldies, OME!
Es kā reiz arī par 1-2 mēnešu kursu biju pati izdomājusi. Un tad jau sāksies rudens, tad kājiņām nav tik grūti! :)))

detralex ir jālieto, ja nav kur naudu likt, vēl nevienam objektīvi palīdzējis nav.
ja gribi, lai kājām ir reāli vieglāk valkā profilaktiskās kompresijas zeķes (ja nav vēnu problēmu, kad nepieciešamās ārstnieciskās)

Smaidu, xx, nezinu kā ar objektivitāti, bet subjektīvi Detralex man kā reiz ļoti palīdz. Pirms Detralex lietošanas kājas vakaros bija smagas un kurpes nevienas nederēja (karstums, sēdošs darbs, citi spēcīgas iedarbības medikamenti pēc operācijas), tad tagad ar Detralex staigāju augstpapēdenēs.

Tradicionalais kurss profilaksei - reizi gadaa - 2 meenesi. Pa 2 tableteem vienaa reizee.
Un Detralekss vairs nav recepsu medikaments.

detralex jādzer 1 mēnesi pa divām tabletēm dienā,vienu no rīta ,otru vakarā.....šodien man izrakstīja,pagaidām neko nevaru teikt,jo izdzēru pirmo tableti....

detralex jādzer 1 mēnesi pa divām tabletēm dienā,vienu no rīta ,otru vakarā.....šodien man izrakstīja,pagaidām neko nevaru teikt,jo izdzēru pirmo tableti....

man ģimenes ārste izrakstīja uz mēnesi divas tabletes, divas reizes dienā, bet tas gan bija krampjiem un tūskai galvā..
mēneša kursu esmu pabeigusi un tiešām varu teikt, ka palīdzēja, vairs nav naktīs jāmokās ar krampjiem kājās un nenormālajām, spiedošajām galvassāpēm. lai gan tam klāt lietoju vēl citas zāles...

www.vza.gov.lv - BEZRECEPŠU zāles.

kam tas Detralex domāts?

Pret blondumu!

detralex tiesaam ir zales ,kurs var aptiekaa nopirkt bez receptes un tik tiesam plidz.Ta luuk.

detralex notekti paliidz, bet , lai taa buutu to ir jaalieto 3 meenesus. tad kaadis 2-3 meenesus nelieto, bet peec partraukuma palieto veel 3 menesus.

Man arsts pateica kā jadzer 2 mesesi pa 2 tab. no rīta divas dienas pec kartas pec tam par 4 dienas nezdert un tad atkal. Bet kopa ar to taisīt limfodrenažu un nesat spec bikses. Ta darīt divi menesi pec tam partraukt un pec laika atkartot lai būtu 2 reizas gadā.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Pārdošanas komandas asistents/-e (Jelgava)
LINAS AGRO

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
ASP.NET (C#) PROGRAMMĒTĀJS/-A
Lursoft IT SIA
Konkurss beidzas 2014-11-16

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.