Helikobaktērijas, kunģa čūla

Vai kāds ir ar niknajā antibiotikām indējis Helikobaktērijas, lai ārstētu kuņģa čūlu.
Protams, ka rēķinājos, ka būs blaknes, bet nu, ka tik traki, ka šodien ar grūtibām, pielietojot veselo saprātu cēlos, lai ieņemtu kārtējo devu :(
Rūgtā mute un baisā caureja, tās tā normāli???
Ko darījāt, kā izturējāt? Man 1,5 dienas pagājušas, vai tālāk ir vēl trakāk? Pēc 2 dienām darbā svarīga uzstāšanās, negribētos piemēram vemt sākt :(
Eh...
Re: Helikobaktērijas, kunģa čūla

Man arī atrada tās helikobaktērijas un izrakstīja antibiotikas, bet es viņas dzēru laikam dienas 3 un man ar katru dienu bija arvien sliktāk un slikāk, arī caureja,slikta dūša, galvassāpes un pilnīgs bezzspēks, es šito nevarēju izturēt un pārtraucu tās tabletes dzert. Tagad vairs pie ārstiem neeju, neko nepārbaudu, dzīvoju kā ir. Es te kaut kur palasīju, ka no tām helikobaktērijām nemaz nav tik vienkārši tikt vaļā, arī pēc tām antibiotikām kādu laiku analīzes viņas neuzrāda, bet pēc kāda gada atkal uzrāda, nu un rīt visu laiku antibiotikas tak arī nevar, vēl jo vairāk, ja es tās antibiotikas nemaz nepanesu. Bet tas laikam ir ļoti individuāli, kāds izdzer 1 antibioitiku kursu un viss kārtībā, a citam ik palaikam atgriežas tās helikobaktērijas.

Lasīju, ka atkal var dabūt 5 - 20% cilvēku, slavenais Danilāns apgalvoja, ka iespēja ir ļoti maza.
Pagaidām esmu apņēmusies izturēt, mājinieki jau saprot, bet tiešām visvairāk bail, ka darbā neparauj caureja vai vēma neuznāk.
Kaut kas palīdz pret to visu, vismaz minimāli - kefīrs, jogurts?

Mana pieredze ir bēdīga, pēc antibiotiku kursa bija vajadzīgs apm. gads, lai puslīdz normāli atjaunotu mikrofloru. Ja arī tā baktērija tur būs joprojām, lai ir arī. Vēlreiz ko tādu nevēlos izmēģināt.

šādas blakusparādības man nebija.. bet bija manāmi un kaitinoši atmiņas zudumi, kas turpinājās vēl kādu laiku pēc kursa beigšanas, nogurumi un vnk slikta pašsajūta.

Ari pasai nacas lietot, jo bija ne tikai heliko bakterija, bet ari hroniska kunga cula.
Bija blaknes no antibiotikam, bet par cik vairs negribeju mocities ar kungi un visam tam izrietosam sekam, tad citigi izdzeru visu antibiotikas kursu un nu varu teikt, ka 10 menesus viss labi.
Ari mans dakteris teica, ka heliko bakterija var atgriezties. Kunga cula var iedzivoties no stresa, ta ka patiesiba viss atkarigs vien no pasiem.

Kā izpaužas heliko baktērijas simptomi??? Pumpas, vēders sāp????
Man ar gribētos pārbaudīties uz šito dēļ pumpām uz sejas...

Savādi jūs paužat. Tās antibiotikas, ko lieto pret helikobaktērijām, ir pavisam ikdienišķas un maztoksiskas. Un iekšu mikrofloras zaudējums tipiski ir pavisam viegli pārdzīvojams - tikai mazliet šķidrāks viss paliek. Ēdiet vitamīnus, šķiedrvielas, maz cukura. Liela daļa jūsu problēmu varētu būt vienkārši bailes no tām briesmīgajām zālēm.

Bez tam, pēdējā laikā arvien neatlaidīgāk melš, ka helikobaktērijas nemaz pie čūlas nav vainīgas. Tās ir sekas nevis cēlonis. Būs iznācis kārtējais šāviens galīgi garām, tāpat kā ar visādiem holesterīniem un līdzīgām modes kampaņām.

Es arī dzēru antibiotikas pret heliobaktēriju un vienīgā blakne kursa laikā bija miegainība. Pēc tam viss OK un jau 2 gadi pagājuši kopš baktērijas nav. Bet kopā ar antibiotikām ir jālieto jogurta kapsulas, to mana daktere vienmēr uzsver.

Nu viss, netieku vairs no poda nost :( laikam par darbu jāaizmirst, ko lai dara, lai neatūdeņojās galīgi??? Johaidī, dakteri arī sazvanīt nevar!

Lola, šitās nejaukās baktērijas esot gandrīz pusei pieaugušo Latvijā, kā nu kuru ietekmē, man konkrēti ir kuņģa čūla - sāpēs, uzpūšanās, mīkst vēders vairāku gadu garumā. Šī baktērija var izraisīt ne tikai čūlas (kuņģa čūla, divpadsmitpirkstu zarnas čūla), bet pastāv uzskats arī, ka kuņģa vēzi.

aaaa -
nu gan tu iebrauci auzās. Antibiotikas jau pēc definicijas nemēdz būt ikdienišķas un maztoksiskas. Jā, mēdz būt vieglākas pēc sava sastāva, bet konkrēti tās kuras bija izrakstītas man pēc sastāva bijas diezgan briesmīgas(diemžēl neatceros nosaukumu) bet tur bija tā ka kastītē bija vēl 3 kastītes un katrā antibiotikas un jādzer bijas 3 x dienā pa 3 tab. tātad kopā dienā 9 tabletes, nu nav nekāds brīnums, ka organismam tas bija par traku, un protams, ka es dzēru klāt gan jogurta kapsulas, gan aktimeļus uut. Bet nu man bija tik slikti, ka vairāk par 3 dienām es tās briesmas nevarēju izturēt.

pirms kādiem 8 gadiem arī tiku vaļā no tās zarazas- līdz tam sāpēja kuņģis un bija abnormālā skābe.
varu droši apgalvot, ka tā sliktā pašsajūta no zālēm bija tā vērta

Helikobaktērija kuņģī ir gandrīz visiem cilvēkiem, tomēr dažādu iemeslu dēļ to koncentrācija var nesamērīgi pieaugt. Iemesls var būt pat tik prozaisks,kā neārstēti zobi. Loģiski,ka ar laiku tā baktērija kuņģī atjaunojas, tomēr būtiski ir tas, lai tā nesavairojas pārlieku.
Procesa būtība ir tāda,ka, dzerot Omeprazolu samazina kuņģa skābumu, tas i - kairinājumu čūlai, ar antibiotikām nogalina baktērijas, bet pēc tam lieto preperātus,kas veicina gļotādas sadzīšanu. Veselam kuņģim Helikobaktērija nav bīstama.
Principā izgāju pats to kursu pirms 10 gadiem - kopš tā laika problēmas vairs nav bijušas. Nekādas blaknes arī nebija...

ka reizē ar antibiotikām bija jādzer kaut kādas citas tabletes, kas regulēja kuņģa darbību.

ja ir baisa caureja no antibiotikām, tad tas ir jau nopietni.Fiksi pie daktera

Lai likvidetu helikobakterijas vajag lietot homeopatiskas zalites-mastica...Varu pagadat.Efekts loti labs.

To lasit:
ar homeopàtiskàm zàalitèm diemzel nevar tikt valjà no heliobaktèrijàam!

Pirmo reizi dzirdu, ka sis bakterijas var arsteet ar helikobakterijaam, nu neticu kaut kaa, neesmu nekur par to lasiijusi.

Iztureeju savu nedeeljas kursu, traki jau gaaja, uz beigaam arii izsitumi, durieni labajaa sanaa, tagad sekas - iesnas, kas turpinaas nu jau otro nedeelju, klepus, vienvardsakot sacakareeta imunsisteema, bet....veders gan vairs nav sapeejis.

Tautas līdzeklis, kā tikt vaļa no HB:
tukšā dūšā ikrītu tējkarota ķilploku sulas. Nožēloju, ka ilgāk par 2 mēnešiem neizturēju....paņēmu nedēļu kūri ar trieciendevu antibiotiku. Laikam stulbākais, iko varēja izdarīt!

zane, iemet luudzu linku kadam petijumam par so teemu, vai vismaz diskusijai ar cilveekiem, kam tas tiesaam ir palidzeejis, nu kaut ko, kas paraada, ka tautas liidzeklis nav tikai tufta, man gan liekas, ka ar to sulu drizaak katru riitu riikli dedzinaatu un arii salsskabi tas nemazina.
Uh, ka var muldeet

es arī mocījos ar to pašu :( man - pumpas no tām baktērijām, izdzēru antibiotiku kursu, bet nu - ļooooti smagi tās panesu rūgta mute - tas bija mazākais...:( pirmās 2 dienas no mājas ārā netiku, tad vēl vairāk kā pusgadu nespēju savākt sevi :( imūnsistēma novājināta - parādījās visādas dīvainas lietas, piena sēne (ko likvidēt ģinekoloģe uzrakstīja atkal k-kādas zāles) un blaugznas... neko nevarēju apēst vairāku mēnešu garumā - viss kā pīlei :( daktere man nebija uzrakstījsu papildus dzert jogurta kapsulas, tās tikai vēlāk pati piepirku, bet neko vairs nelīdzēja... nezinu pat, cik daudz to tjubiku izdzēru... un tagad skatos... tās sliktās baktērijas atkal laikam nāk atpakaļ :( bail no vēl viena antibiotiku kursa, bet laikam citu variantu neesot :( un NAV tā, ka tās antibiotikas ir LABAS un VESELĪGAS un MAZKAITĪGAS!!!! labākais jau tas, ka pēc tam, kad ir tik draņķīgi pie gastroentrologa nevar tikt - te rinda, te viņš atvaļinājumā, te saslimis... tā es vairāk kā pusgadu mēģināju tikt pie tās ārstes, kas man to visu bija parakstījusi, bet - nesekmīgi...un tam ārstam ir pilnīgs PO... cik labi/slikti ir no viņa parakstītajām zālēm... tā arī netiku izstāstīt un pajautāt, kas būtu darāms, kā tikt no tā visa sliktuma vaļā???? ko darīju - neko, dzēru pēc iespējas maz, ēdu rīsus un cieti vārītas olas... tāpat nekas neturējās iekšā... no rītiem nezināju, kā uz drabu tikt :( tagad tikai sāk viss normalizēties :) sāku dzert citroseptu, zāļu tējas... neapskaužu tos, kam ar tām antibiotikām ir tik grūtu!

arī es izdzēru to antibiotiku kursu, bet mana ārste nozīmēja man dzert gurķeņu eļļas kapsulas imunitātes celšanai 10 dienas pirms kursa uzsākšanas, kursa laikā un arī pēc.... tāpat arī paralēli antibiotikām dzēru tējas sēni un bio lacto jogurtinjus....
pārcietu kursu ļoti labi,.... VArēju mierīgi turpināt savas ikdienas gaitas bez jebkādām problēmām. vienīgās sūdzības par rūgtu garšu mutē un tas arī viss.,
tātad galvenais nostiprināt imunitāti jau pirms zāļu dzeršanas un zāļu dzeršanas laikā.
viscaur ādu uz dekoltē zonas un sejas klāja nelielas pumpinjas, var pamanīt, ja sīkāk ieskatās - atgādina ta kā izskaisītu zosādu"D,..... kad dzēru zāles, it kā pazuda, bet nu jau 2mēneši pagājuši kopš dzēru tās antibiotikas, bet sīkās pumpinjas tāpat ir, varbūt vienīgi mazāk,.... nav skaidrs, vai tā baktērija ir samazināta vai nav,....
Domāju atkārtot asinsanalīzes..
arī veicot citus izmeklējumus (izkārnīj.) tika uzrādīta helico baktērijas klātbūtne, noteiktā daudzumā, ........ domāju atkārtot, vai nav mazāk......

Noteikti imunitate zema. Paņem domkratu un pacel.

Mana meita 16g. nupat pabeidza kursu. 2 veidu antibiotikas un Omeprazols, Motilium, Omeprazolu vēl dzer, jo tas bij mēnesi. Kad lietoja zāles slikti bija, sāpēja vēders, griezās galva un tādā kā miglā viss. Tagad saka, ka vairs vēders nesāp, nav slikti un pilnuma saj. kuņģī. Arī no aizcietēj. tika vaļā, tas droši vien no izjauktās mikrofloras. Ārsti iesaka dzert antibiotikas 10 dienas, nevis 7.
P.s. Pirms ārstēšanās pat no vieglas zupiņas slikti bij.

Es izdzēru AB kursu pret h. baktēriju, analīzēs neko vairs neuzrāda, a kuņģis sāp kā sāpējis.

Meitenes,

Zema ķermeņa imunitāte un bojāta zarnu trakta mikroflora ir labvēlīga vide helikobaktērijai. Jo labāks gļotādu stāvoklis (imunitāte), jo nav vietas, kur iemājot nelabvēlīgajām baktērijām. Jātiecas uzlabot un uzturēt veselu organismu. Novājinātā, skābā (ph mazāks par 7,4) vidē organismā vairojas jebkuras nelabvēlīgās baktērijas, jo tā ir viņu vide. Mērķis ir uzturēt veselas gļotādas, normālu, jeb sārmainu vidi, kurā nelabvēlīgās baktērijas nedzīvo un nevairojas.
Ja organismā ir atklāta helikobaktērija nekavējoties ir jāsāk uzlabot organisma imunitāti, jālieto antibiotikas. Ir sintezētās, kurām ir blaknes, tās iznīcina arī labvēlīgo mikrofloru, kuru atjaunot ir sarežģīti un ilgstoši. Labākā metode ir lietot dabīgos antibiotiķus
Ja lietojam sintezētās antibiotikas un neatjaunojam mikrofloru, tad pēc neilga laika slimība atkārtosies un iespējams kļūs hroniska, imunitāte pasliktināsies un tas ir jebkādu slimību progresēšanas sākums. Veselība pasliktināsies. Tieši no gļotādu un ādas stāvokļa ir atkarīgs kāda būs organisma funkcija. Visas slimības sākas no zemas imunitātes, jo aizsardzības trūkuma dēļ progresē vīrusi, mikrobi, sēnes, parazīti.
Kordiceps ir dabisks antibiotiķis un nomāc pneimokoku, stafilokoku, streptokoku un daudzu citu mikrobu iedarbību. Šī sēne iedarbojas arī uz dažādiem vīrusiem, tajā skaitā – uz adeno-, gripas, hepatīta, herpes, atipiskās pneimonijas vīrusiem. Kordicepa preparāti ir ietverti kompleksajā AIDS slimnieku ārstēšanā. Kordiceps iedarbojas arī uz hlamīdijām, ureaplazmu, trihomonādi, helmintēm un sēnītēm.
Kāpēc jābendē sava veselība ar ķīmiju? Zinu PVD sertificētu produktu, kas satur kordiceps - Nakordi saucas. Bet vissvarīgākais ir visiem preparātiem piemītošais sinerģisma princips, kas tiek pielietots, tos ražojot. (Sinerģisms ir komponentu sadarbība, kur maisījuma viena komponenta klātbūtne stimulē cita komponenta iedarbību).
Pati biju lietojusi tēju no sēnēm. Tā nebojājas kā parastās tējiņas pat mēnesi paliekot termosā un tas uzskatāmi liecina, ka sīkbūtņu darbība nenotiek.
Jāpiemin, ka sēņu polisaharīdu paaugstinātās imunoloģiskās reaktivitātes blakusefekts ir sistēmas citoprotektīvais efekts – ar to arī sēņu terapija atšķiras no citiem imūnterapijas veidiem. Turklāt arī pret ļaundabīgajiem ar metastāzēm.
Sēņu neparasti spēcīgā iedarbība palīdzēja manai mammai atgūt veselību.

Kādas ir tās niknās antibiotikas? vai saucas Pylokit?

Jā, laikam tās niknās bija Pylokit. Nu vismaz mans organisms viņas neņēma pretim, brrr, kā atceros, tā vēl tagad zosene metas.

Vispar brinos par tam sausmam, kas te sarakstitas. Man helokobakterija bija pasen atpakal, bet loti daudz, analizes atnaca atpakal izceltas ar sarkanu, ari izgaju antibiotiku kursu, bet neko no seit aprakstitajam sausmam nepiedzivoju - nekadu blakus efektu nebija..

No kā rodas Helibaktērijas un cik vinas ir bīstamas. Man viņas esot ļoti daudzpāri 300.

Man vienu reizi nedela vai pat vairak loti sap kungis citreiz ir vemsana citreiz caureja vai ari abi kopa. Es dzivoju anglija un gimenes arsts man saka kad viss kartiba un es saku kad es tomer gribu parbaudities pie gastroenterologa bet vins saka kad nevajg. Es driz planoju brakt uz Latviju un iet steidzami pie arsta bet pa to laiku ko lai es varetu darit vai kadas zales lai remdetu sapes?

Aptiekā piem. Boots paņem Pepto Bismol tabletes. Vajadzētu palīdzēt.

Man arī ir šī baktērija. Sāka sāpēt kunģis dēļ stresainā darba. lasīju . Pirms 4 gadiem izdzēru antibiotiku kursu+ omeprozols. Ļoti nepatīkami bija. Tad aizdevos uz Linezeru pārbaudīties. Kundzīte ,kas man man pateica atbildi, teica, ka nevajadzēja to omeprozolu dzert kopā un ieteica doties pie Linezera dakteriem labāk ārstēt to ligu. Tā kā 30 ls konsultācijām man likās biku par daudz un otreiz sevi tik ļoti indēt negribējās, atmetu visam tam ar roku.
Izstudēju internetā un Anglijā nopirku Holand & Baret dabīgu līdzekli Mastiku. tas ir sens līdzeklis kuņga kaitēm, izgatavots no koka sveķiem. Padārgi tas viss ,bet laikam bija vērts. Kaut arī neliels daudzums (un es biju starp tiem) nevar izturēt kursu izdzert pilnībā,man līdz pat šai dienai kunģis tik nopietni vairs nav traucējis (jāpiesit pie koka). Domāju atkal nopirkt un vēl padzert , cik var izturēt. Pārbaudīties nav bijis laika.

un ja nopietni, tad ejat pie sava ģimenes ārsta tur un uzstājiet uz pārbaudi uz helikobaktērijām. Bieži jābūt ļoti uzstājīgiem ar viņiem. var arī sūdzēties, ja kas.

nu----ja sadomāsies diži sūdzēties,tad var vairāk pie to dakter neiet......laikam labie doki ir izzuduši ka dinozauri;domājos,ka tik man tā problēma ar savu ĢĀ,bet tā jau ir sistēma---kamēr neesi pusatdzisis ,pie daža laba ārsta nav ko iet,nu neesam mēs interesanti.....

Ar linsēklām neesat mēģinājuši paārstēt kuņģi...Iecavas smalcinātās linsēklas pa 65 santīmi 250 g paciņa ... Tukšā dūšā pa 2 tējkarotēm ar kaudzi un ūdeni uzdzer... Domājams , ka tā putriņa pielīp pie kuņģa sieniņas un bojāto vietu izolē no skābes iedarbības -- tad tā var mazliet sadzīt... Nu kautkā tā man liekās... Pats lietoju... Kad paliek labāk, tad bojāju kuņģi ar visādiem ''asumiem''-- kad paliek sliktāk, tad sāku atkal apārstēt ar linsēklām....

Iesaku pamēģināt alvejas produktus no http://www.alveja.lv<\/a>
Man pie kuņģa problēmām ļoti palīdzēja, jau pēc nedēļas bija krietni labāk. Turklāt viņu konsultācijas atstāja ļoti labu un profesionālu iespaidu.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Kvalitātes vadības sistēmu vadītājs/-a
BioLitec

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
SERVICE DIRECTOR
Columbus Latvija SIA
Konkurss beidzas 2014-11-11

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.