2.grupas invaliditātes pensija

Padalieties - cik liela tā ir ? Uz ko var cerēt!
Re: 2.grupas invaliditātes pensija

padalies,kā iemanījies dabūt tādu;))))
jo tagad vairs nesaprast kutš ir pa riktigam tāds,a kurš ir iemanījies to dabūt ,bet tas ir labākais variants,vispār ko teikt -šiki priekš krīzes ,es arī esmu slima,bet nav iespēju .

...tagad katram nodzertam purnam dod 3 grupu!

Jus tiesam domajat, ka invalidi ir laimigi par to, ka ir invalidi un sanem "na halavu" pensiju????
jus smagi maldaties
es butu laimiga, ja butu cilveks bez inavliditates un spetu pati savam rokam nopelnit to naudinu
ja man nebutu invaliditates, es tik daudz ko paveiktu saja dzive. Tikai slimie noverte, ka veselie biezi vien savu dzivi iznieko

Arī mani gatavo grupai.Reizēm ar asarām skatos uz laimīgajiem ,kas normāli pārvietojas,bez sāpēm,grūtībām.Laimīgie!Es arī tik daudz savos gados vēl varētu ,tik daudz iespēju,bet....Neviens to nevar iedomātie un saprast pirms pats nav izbaudījis,nenovēlu nevienam.
Tā reizēm gribētos dejot,bet...daru to domās,skrienu domās,eju domās.....

galvu augšā! Arī man ir 2.grupa,nu jau uz mūžu! No dejām sanāk tikai tūdaliņ-tagadiņ(daļēji),dažiem nesanāk,varu dziedāt,lasīt,lietot datoru,sūtīt tev pavasara sveicienus,runāt pa telefonu,skatīties dažādus raidījumus.Vai tas nav daudz? Katru vakaru sūtu pateicību Dievam par iespējām.Es gan nezinu tavu diagnozi,bet ja sarakstāmies internetā,laikam tik traki nav....Ko nozīmē*arī mani gatao grupai* ? Galvu augšā,drīz nāks ziedošais maijs..........

PALDIES!Es jau nepadodos,tikai ļoti,ļoti sāp.Nevaru nostāvēt,paiet,sēdēt,gulēt....Cenšos neizrādīt un izturēt,reizēm paliek sevis žēl-paraudu un sapurinos,mans spilvens to tikai zina.Negribu šeit žēloties un čīkstēt-gan būs labi!Nevienam jau neko nesaku,neviens to neredz....negribu.Šeit tikai atļāvos.....atvainojos!
Nedrīkst padoties!Kā teica profesors Stradiņos,jāturas,jāpriecājas ,ka neesmu riteņkrēslā vai kopjama.
Turamies!
Es tiešām -ATVAINOJOS!

un vel mani kaitina uzskats sabiedriba, ka invalids ir tikai tas, kurs redzams ratinkresla. Tikai tos uz elas saprot. Ja kurlais vai aklais kļūdās, tad viņš tiek uzskatīts par neveiklu

nevēlos nevienu aizskart,autore iespējams ir viena no tiem ,kas ir patiešām pielīdzināma tai invaliditātes grupai,bet vienkārši esmu saskārusies ar sō un zinu kā tas ir dzīvē,skaudrā patiesība ir tāda,ja kuram patieša kurš ir slims tam nav tās grupas,bet kuri var iet piem purvā dien dienā vai sēdēt autobusā 1 grupas invalīds un tādejādi braukājot pa visu Latviju dien dienā,ko pat veselais nevar izturēt ,tad te jai ir jautājums izpētes vērts.

Neticu nevienam tavam vārdam!!! Aizej uz kādu no komisijām un pārliecinies kā tiek piešķirtas grupas!! Šajos gados kopš man pašai ir 2gr ir gadījies redzēt pietiekoši. Un ja kāds var pateikt, ka grupu iedod bez pamatota iemesla tas ir pelnijis lai viņam acis piešpļautu!!!!!!!
ja nekas nav mainijiestad bija
3gr - 45ls
2gr - 63ls
Iespējams, ka kļūsim miljonāri!!
Vai kādam paliks arī nedaudz neerti???

nešpļauj vis ,tu paskaties cik ir invalīdu!Tas nav normāli! Pietiekami zinu kas un kā darās un kāpēc tieši tiem visiem ir invaliditātes grupas kam kāds radinieks apgrozās medicinā,ir zināms vairāk kā pietiekoši , nevajag te runār to ko nevajag mtad labāk nesaki neko !!!!!!

vai psoriāzes slimniekiem nepienāktos invaliditāte,ārstēšana taču nelīdz ????

Nezinu kā tās komisijas skatās un ko saka,iziešu,tad pateikšu.Tikai teica,ka tagad esot ''loti lielas rindas uz komisiju.Man ļoti labs ģimenes dakteris,teica,ka jāformē ,izbraukāju visas analīzes,profesorus,slēdzienus saņēmu-tad jau redzēs....

Nezinu kā tās komisijas skatās un ko saka,iziešu,tad pateikšu.Tikai teica,ka tagad esot ''loti lielas rindas uz komisiju.Man ļoti labs ģimenes dakteris,teica,ka jāformē ,izbraukāju visas analīzes,profesorus,slēdzienus saņēmu-tad jau redzēs....

Neapvainojaties lūdzu,es nesaku-pagrieziet otru vaigu un samierinieties,BET-vai no mūsu dusmām,naida un ļaunuma mēs paliksim veselāki?
Ja gribam ko panākt-pierādām un cīnamies!Ļaunumu atstāsim ļaunajiem!

Man ir 3. grupa un sanemu 88Ls, cik Jūs????
Un patiešām, ceru, ka man tik drīz nedraudēs 2. grupa, bet cik saņem, ja ir 2. grupa? Vai tā ir kaut kāda cietā pensija jeb aprēķina no algas, ja tāda bijusi?
Zinu, ka varētu pameklēt likumos, bet man tomēr patīk reālie piemēri.

nejauciet pensiju un pabalstus, pensija nem vera nostradatos gadus un izpelnu, pablastam ir noteikta summa( tie kas nav stradajusi vai stradajusi mazak par 3 g.). 2.gr ir viens koeficents ar ko rekina 1 .grupai cits, ieejiet vsaamajaslapa un paskatities likumdosanu kadi tie koeficenti ir.

man ir 2.grupa un man ir 63.LS. dzīvoju dzīvoklī kur īre ir 89.LS. izstāstat tādu lietu kuriem ir 3.grupa pat saņem 2.reiz vairāk.kapēc tā jo lielāka grupa jo mazāk maksā.draugam ir 3.grupa uz 2.gadiem man 2.grupa uz mūžu viņam 113.LS man 63.LS ko tas nozīmē.

Tas nozīmē tikai to, ka Tev nav darba stāža ( vai arī tas ir mazāks par 3 gadiem). Līdz ar to nevari pretendēt uz invaliditātes pensiju, bet gan saņemt tikai pabalstu.

Man jautājums,kāpēc man 2grupas invalīdei ir 45 lati (ja man darba stāžs 3gadi)? Lasot komentārus saprotu ka pienākas 63 lati,kāpēc tā,kas man jādara,ka nepāreizi piešķirts?

Kļūdījos pirmā rakstā! Mans jautājums,kāpēc man 2grupas invalīdei ir 45lati(jā,man, nav pilni 3gadi darba stāžs) saņemu pabalstu 45lati,bet tas sanāk,kad ir 3grupa tad ir 45lati.Lasot kometārus un saprotu,ka 2grupai pienākas 63lati(ja nav 3gadi,darba stāžs) kāpēc tā,kur jāgriežas?

22.grupai 75.00ls menesi.

man 3.grupa un 80 LS.Zinu kaimiņienei 2.grupai 160 Ls.

ina - Tev liels darba stāžs?

Lasu un tiešām brīnos par cilvēku cietsirdību, nenovīdību un ļaunumu. Mani ģimenes ārsts ar varēm piespieda doties ārstu komisijas virzienā.Jā, rinda bija, bet cik sāpīgi bija skatīt cilvēkus, kam sāp, kuriem grūtības pārvietoties utt.Jā, bija arī tādi, kuri izskatījās it kā veseli.Man blakus sēdēja jauna sieviete-ziedoša,skaista, bet dodoties kabinetua virzienā varēja manīt trīci,tātad izskaisītā skleroze vai kāda cita imūnsistēmas slimība.Man paši galva plika, sāpes ķermenī,ik pa laikam ķīmijterapija,tad mokos atejas poda tuvumā.Īpaši nevienam nežēlojos, bet labprāt saņemtu tos 63ls.arī bezmaksas braukšanas karti.Kāpēc- es strādāju skolā, nevienu dienu neesmu ņēmusi slimības lapu.Daudz braukāju pie bērniem mājās, ne reti skolā paēdinu kādu izsalkušu.Pašlaik man vajadzīgi vitamini,dažādi papildpreperāti, lai uzveiktu šo ļaundabīgo slimību.Manā slimīnas kartē gan rakstīts,ka slimības gaita nav prognozējama.Tātad metastāzes var sarasties pēkšņi.Tad arī viss!Var jau būt,ka tās ,,kamaniņas,, mūsu folklorā laba lieta,tā tika vaļā no nevajadzīgiem ļaudīm.

Vai ierobežojums līdz CIK gadiem piešķir invaliditāti?

Sveiki visiem,arī man ir 2 invaliditātes grupa uz mūžu.Neesmu ne traka,ne ratiņos,bet diagnozes jau neuzstādu pati.Papīrus,lai nosūtītu uz DEĀK savāc ārsti slimnīcās vai ģimenes ārsts.Manā gadījumā slimnīcas mediķi.Man nav ne draugu,neradu mediķu aprindās.Uz Deāk devos ar trīcošām kājām un drebošu sirdi,bija jāiesniedz visi papīri vienā kabinetā,tad jāsēž nogurdinošā rindā gandrīz 3 stundas uz citu kabinetu,kad izsauca manu uzvārdu,devos iekšā bikli sveicinot.Tur 5 ārsti,katrs pa savu specialitāti,lika izģērbties līdz apakšveļai un katrs pētīja,skatīja apmēram viss kopā vilkās minūtes 30,tad lika iziet un drusku uzgaidīt,pagāja minūtes 20,kad mani iesauca kabinetā otru reizi.Un teica,ka man tiek piešķirta 2 grupa uz mūžu.Vēl pēc min.15 iedeva apliecību,un papīrus ar kuriem jābrauc uz rajona sociālo nodaļu,tur arī nosēdēju rindā 1 stundu,tad visa info par mani tika ievadīta datorā,un pateica datumu,kad man tiks pārskaitīta pensija.Līdzi bija jābūt arī Algas nodokļu grāmatiņai.Pēc tās rēķināja un skaitīja.Mana invaliditātes pensija ir 130 Ls,nodokļu atvieglojumi,par kuriem tiek iespiests zīmogs nodokļu grāmatiņā,ja turpinu strādāt,ko darīšu,kamēr vien varēšu.Un bezmaksas braukšana.Bet cik labprātāk es dzīvotu bez invaliditātes grupas,bez bezmaksas braukšanas,bet vesela!
e: 2.grupas invaliditātes pensija

labdien! man ir tresa redzes invaldt. grupa no bernibas. un tur man bija trauma. tas nav operejams. man ir jautajums otraja aci redze pasligtinas ar katru gadu sligtak un sligtak, gribu zinat kadam jabut redzes asumam, labajaj aci, lai pretendetu uz otro redzes invaldt. grp. kamer es vel neesmu akls
e: 2.grupas invaliditātes pensija

labdien! man ir tresa redzes invaldt. grupa no bernibas. un tur man bija trauma. tas nav operejams. man ir jautajums otraja aci redze pasligtinas ar katru gadu sligtak un sligtak, gribu zinat kadam jabut redzes asumam, labajaj aci, lai pretendetu uz otro redzes invaldt. grp. kamer es vel neesmu akls
Re: e: 2.grupas invaliditātes pensija

kādai zināmai personai 2. grupa - 45 ls pabalsts, jo nav trīs gadu darba stāžs

15gadu

15gadu

Atvainojos,bet nekad neesmu saskārusies ar invaliditātes lietām!Ļoti vēlētos zināt,vai cilvēks,kas saņem vecuma pensiju,var pretendēt uz invaliditātes pensiju?Vai tādā gadījumā var saņemt abas pensijas,vai no vienas ir jāatsakās?

var izvēlēties,kuru saņemt.Parasti izvēlas lielāko, saņemt var tikai vienu pensiju.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
GRĀMATVEDIS/-E
OpusCapita
Konkurss beidzas 2014-08-31

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Projektu vadītājs/-a
Reklāmas aģentūra

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.