C hepatīs

Labdien!
Man skumjš stāsts. Manam tuvam cilvēkam atklāja C hepatītu, bijā Linezerā, kur to apstiprināja, tad bijām vēlreiz uz konsultāciju, kur teica, ka jāveic aknu punkcijas biopsija (3 dienas slimnīcā). Bet piemirsu pavaicāt kā pēc tam norit tā ārstēšana? Teica ka apmēram gadu jāārstējas, bet vai tas ir mājās jādzer zāles vai gadu jāguļ slimnīcā, vai jāstaigā katru dienu uz kādām špricēm? Padalieties, lūdzu, informācijā. Paldies.
Re: C hepatīs

Visu var izlasīt www.hepatits.lv

Paldies, esse, bet es tur visu pārlasīju, neatradu :( Varbūt esmu pārāk satraukusies un palaidu garām..

3 DIENAS JĀGUĻ SLIMNĪCĀ TAD REGULĀRAS ZĀLES , TIEŠĀM PUS GADU UN JĀATSAKĀS NO JEBKĀDAS ALKAHOLA DEVAS TAJĀ LAIKĀ.KAMĒR SLIMNĪCĀ TIKMĒR UZ ZĀLĒM IR ATLAIDES PĒC TAM PAR SAVU NAUDU, TAS IR KĀDI 60 LS MĒNESĪ.JA JAU LIEK SLIMNĪCĀ TAD IR CERĪBAS ,KA VAR IZĀRSTĒT.NECELIET PANIKU, MAN JAU 18 GADUS IR ŠĪ KAITE. PROTAMS JĀIEVĒRO ARĪ VESELĪGS DZĪVES VEIDS. KAUTGAN ES REIZĒM GRĒKOJU.SLIMNĪCĀ NAV GULĒTS UN ĀRSTĒT ARĪ NEPIEDĀVĀJA. TĀ KĀ JĀSADZĪVO.JAUTĀJU VAI NEVAJAG ĀRSTĒT, ATBILDE BIJA - KAMĒR VĪRUSS GUĻ TIKMĒR LABĀK NEAIZTIKT. ANALĪZES NORMĀ. KONTROLE KATRU GADU.

Paldies, es, par ieskatu situācijā.
Nu mums ārste teica, ka apmēram gadu jāārstējas(nevar precīzi zināt kamēr nav APB uztaisīta), bet ka ārstešana ir bez maksas JA slimniekam ir maznodrošinātā statuss.. Tā būtu jāmaksā ap 230Ls mēnesī, bet JA ir statuss tad bez maksas. Vēl speciāli pārprasīju. Tādēļ gribēju zināt vai jāguļas slimnīcā vai tās zāles tā pat var dzert mājās. Paldies, es, vēlreiz-Tu mūs saproti.

lūdzu.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
PROJEKTU VADĪTĀJU MĀRKETINGA NODAĻĀ
Tirdzniecības Nams Kurši SIA
Konkurss beidzas 2014-11-28

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Lawyer
TX Solutions

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.