vai tas varetu but paaugstinats asinsspiediens?

Vai tas varetu but paaugstinats asinsspiediens?
Man peksni darba,dienas laika sak nakt miegs,acis krit ciet,ka vala nevar noturet un sap,galva spiediens un ap ausim,dazreiz sarkana seja un svilst vaigi loti,un loti liels bezspeks,ka knapi var pakusteties un kajas notureties,tas trauce veikt darba pienakumus,kurs man ir 9 stundas uz ,kajam,apsesties var tik pusstundinu starp sim 9 stundam.
Re: vai tas varetu but paaugstinats asinsspiediens?

Hmm, nezinu vai tas ir spiediens, bet varētu būt. Man pašai virs kreisās auss ļoti bieži dur asa sāpe un noveļu to uz asinsspiedienu, jo agrāk bieži metās melns gar acīm, reiboņi bija un sirdsklauves un nejauši aptiekā piekritu pamērīt spiedienu. Aptiekāre sāka kliegt lai tūlīt braucu uz slimnīcu citādi sirds neizturēs! Ne nu braucu ne nu kā, reiboņi pārgājuši bet ir tā durstošā sāpe... Nezinu vai no spiediena, bet paļausos uz jaunību (23) un gan būs labi.

Nu vai tad nav neviena aptieka pa ceļam uz māju,kurā varētu izmērīt savu asinsspiedienu?

nee esmu UK un nesanaak pie aarstiem aiziet...
bet varbut tie ir simptomi no vegetativas disfunkcijas?jo nesen tik sapratu,ka man taa ir,arsteejos pie psihiatra pagaajsziem un no depresijas arii.....
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Noliktavas vadītājs/-a
Loģistikas uzņēmums

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
ACCOUNTANTS (MULTIPLE POSITIONS AVAILABLE)
ALLNEX
Konkurss beidzas 2014-11-30

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.