b hepatits

Esmu staavoklii.atklaja b hepatitu.vai to grutnieciba slaika var izarstet, vai tas kaa ietekmees mazuli? vai vinam ari bus tas hepatits? ginekologs teica ka bernu tas neapdraud.gimenes arsts saka ka visdrizak ka bus inficets. kam lai tic? :( atkartotas analizes inf.centra taisisu tikai pirmdien.un kamer vel bus tie rezultati.nevaru pagulet pa naktim :( ..
Re: b hepatits

neuztraucies par ātru! tas tomēr nav C hepatīts. Ja pat mazais inficēsies, var tak ārstēt!

Ja protams, man jaapriecaajaas ka nav c hep.vai kas trakaaks - hiv. bet esu nesaprasanaa cik tas ir nopietni, jo ginekologs mani nomierinaaja ka tas nekas traks..biju jau mieriiga kaa gimenes aarsts iedzina manii pesimismu. taa arii ir ar interneta araxtiito. kautkur raxtiits ka beernu tas apdraud 3 proc tikai un dzimsanas briidii saskaroties ar asiniim , kautkur raxtiits ka var pat but iedzimts un inficeeties viegli.un viena vieta vispar izlasiju ka B un C hep pielidzina HIVam.ja jau tas b ir arstejams,tad kapec vinju pieskaita pie tik briesmigas kaites kaa hiv.

http://revdi.lv/lat/zabolevanija/gepatit_b/

Ja māte ir inficēta ar B hepatītu, tad iespēja, ka inficēsies arī bērns pastāv tad, ja grūtniecības vai dzemdību laikā tiek traumēta placenta. Pēc bērniņa piedzimšanas viņš tiek vakcinēts pret šo vīrusu. Par ārstēšanu – neesmu dzirdējusi, ka ir kādi specifiski medikamenti, zinu, ka hepatīta gadījumā tiek lietoti medikamenti, kas atjauno aknu šūnas, piem, Essentiale forte N, bet nezinu, vai tos drīkst lietot grūtniecības laikā – to droši vien labāk zinās ārsts.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Dzesēšanas un kondicionēšanas projektu vadītājs/-a
Baltic Master

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
CASH APPLICATIONS OPERATORS (MULTIPLE POSITIONS AVAILABLE)
ALLNEX
Konkurss beidzas 2014-11-02

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.