acu lāzeroperācija

Vai ir kāda informācija par acu veselības centru Viļņā "Novoje zrenije". Tā ir baltkrievu acu klīnikas filiāle, darbojas jau 10 gadus. Cenu aptauja liecina, ka izdevīgāk ir braukt ar mašīnu uz Viļņu, ņemt viesnīcu uz diennakti, veikt pilnu acu diagnostiku un operēt abas !!! acis, nekā Rīgā tikai vienu aci. Vai ir zināmas kādas atsauksmes par šo centru?
Lūdzu sniegt tikai konkrētu info!
Re: acu lāzeroperācija

Par šo veselības centru neko nezinu. Tik gribēju pateikt, ka neaizmirsti pierēķināt ceļa izdevumus, kas būs braucot uz obligātajām pēcoperācijas vizītēm.
Un nākošā dienā pēc operācijas pilnīgi noteikti pats nevarēsi sēsties pie stūres.
Re: acu lāzeroperācija


Kā jau minēju, tas viss ir jau ierēķināts:) Gribēju tikai uzzināt tā cilvēka viedokli, kas tur ir bijis, jo no Latvijas uz to klīniku braucot daudzi.
Re: acu lāzeroperācija

Kaapeec uz Lietuvu gribi braukt? Manai mammai pagaajushogad iztaisiija Stradinjos abas aciis sakaraa ar kataraktu un veel visaadiem s... Lieliski rezultaati.

Mamma bija paarlaimiiga gan par aarstu cilveecisko attieksmi, gan par aarstu profesionalitaati. Viena acs bija supersarezhgjiita ar veselaam 3 probleemaam, profesore raadiija mammu kaa uzskates liidzekli studentiem un kaut kaadai starptautiskai dakteru seminaara grupai. Viss augstaakajaa liimenii. Peecoperaacijas apruupe bija laba, atkopaas aatri ar visaam savaam papildus veseliibas probleemaam.
Sirds sakaraa arii uz Stradinjiem piestaigaa.
Re: acu lāzeroperācija

Kataraktas, glaukomas, utt. operācijas Stradiņos taisa lieliski. Visu cieņu! Tomēr mums nepieciešama redzes korekcijas operācija ( tuvredzības likvidēšanai), jo mīnusi ir lieli. Lēcas lietot nevaram, acs nepieņem. Atliek tikai lazeroperācija. Zinam Rīgas privātās klīnikas, zinam, ka atsauksmes ir labas, bet cena ......:) Viļņā tā pati aparatūra ( noskaidrojām), tādi paši profesori, bet cena 2,5 reizes mazāka.
Re: acu lāzeroperācija

Es te vēlreiz. Es vasarā biju uz operāciju tepat LV. Pēc operācijas tik pamanīju Lietuvas klīnikas lētās cenas.
Man arī bija lieli mīnusi un vēl astigmātisms. Un vēljoprojām jābraukā uz pēcoperācijas vizītēm ik pēc 2 mēnešiem. Līdz pusgada pārtraukumam vēl neesmu tikusi. Ar lieliem mīnusiem tā redze ne vienmēr ātri nostabilizējas.
Varbūt painteresējies par dr. Solomatina (varbūt nedaudz jaucu uzvārdu) klīniku, kautkur manīju reklāmu, ka tagad operācijai 50% atlaide. Gan jau, ka mūsu ārsti arī "izlaidīs gaisu"!
Re: acu lāzeroperācija

Solomatina klīnikā 50% atlaide nozīmē 800 LVL par abu acu operāciju + 25 LVL par katru pēcoparācijas pārbaudes vizīti :)
Re: acu lāzeroperācija

Nu tā neko pēcoperācijas vizītes maksa!!!! Tā pārbaude ilgst maksimālais 10 minūtes!!!
Es tā rēķinu, ka pusgada laikā esmu bijusi uz vismaz 5 pēcoperācijas vizītēm, taču man tās bija bez maksas. Un turpmākās ar bez maksas.
Re: acu lāzeroperācija

Vai ir zināms, cik maksā šajā Viļņas klīnikā pēcoperācijas vizīte?
Re: acu lāzeroperācija

Domāju, ka pēcoperācijas vizīti var veikt arī Latvijā, pie daudziem oftalmologiem, ne obligāti tur, kur prasa 25 latus. Nekas jau tur īpašs netiek veikts, tikai apskate ar mikroskopu un vairumā gadījumu viss ir kārtībā. Ja nu izrādās, ka tomēr ir kādas komplikācijas, tad gan vari braukt uz Lietuvu.
Re: acu lāzeroperācija

Man arī gribētos dzirdēt kāda cilvēka pieredzi, kurš ir operējes Lietuvā. Kā tur viss notiek?
Re: acu lāzeroperācija

Braukšu piektien (04.03) uz Lietuvu, tad varēšu padalīties pieredzē. :) Bet līdz šim sarunās pa tel. ļoti laipni un atsaucīgi. Par pēcoperācijas vizītēm paskaidroja, ka varot tās veikt tepat LV un viņiem paziņot par rezultātiem.
Re: acu lāzeroperācija

K-K ,lūdzu, pēc tam padalies ar informāciju, man tas ir ļoti aktuāli :)

Lai viss iecerētais izdodas!!!
Re: acu lāzeroperācija

vēl joprojām gaidu kaut kādas atsauksmes par acu lāzeroperāciju Lietuvā.... padalieties , lūdzu, ar savu pieredzi!

Paldies!
Re: acu lāzeroperācija

Par Lietuvu. Biju un tagad redzu :)
Sākumā jāsaka, ka iespaids tāds divējāds, it kā ir sajūta, ka esi nonācis uz konveijera lentas, bet tai pat laikā ir arī ļoti personiska pieeja - kāds (māsiņas vai ārsts) vienmēr ir ar tevi un darbojas. Attieksme no visa personāla tiešām lieliska.

Samaksa veicama tikai litos (lai arī cenas norādītas eiro). Man par operāciju bija jāmaksā 2000 liti, bet pa telefonu citiem jau tika nosaukta summa 2500 liti. Vēl ir jānopērk acu pilieni (20 liti) un jāsamaksā par pirmo pārbaudi (100 liti).
Par pēcoperācijas vizīti nekas nav jāmaksā.

Pārbaude notiek kādu pusotru stundu. Tad tiek pateikts laiks kad notiks operācija.

Pati operācija ilgst kādas divas minūtes. Man ļoti patika, ka ārsts visu laiku ar mani runāja, kas notiks, ko viņš darīs, kur jāskatās. utt... Tas tiešām palīdz, jo jāsaka, ka procedūra nav no tām paīkamākajām. :) bet nav tik traki.

Iesaku noteikti palikt pa nakti Viļņā, jo pēc operācijas tiešām gribas klausīt ārstu padomam un pagulēt līdz vakaram.

Nākamajā dienā man bija pārbaude, un teica, ka viss ok. Pēc tik daudz gadiem, pirmo reizi, lai pārbaudītu redzi iedeva rokās "raketīti" ar ko aizklāt vienu aci un lika saukt burtiņus. Sajūtas neaprakstāmas. :)

Pēc pāris mēnešiem būs jādodas uz atkārtotām pārbaudēm.
Ir pavīdējusi doma aiziet uz pārbaudi piem. uz amerikas acu centru, un noskaidrot vai viss tiešām ok. Sajūtu ziņā gav viss tip top.
Re: acu lāzeroperācija

A nafig Tev uz Amerikas acu centru vēl iet?
Ja Tu Maximā nopērc lētu desu, tad arī skrien uz Rimi pajautāt vai tā desa tiešām laba?

Priecājies, ka operācija ir veiksmīga, ja gribi kādu neatkarīgu viedokli, tad aizej pie kāda neatkarīga acu ārsta, nevis pie konkurentiem.
Re: acu lāzeroperācija

Paldies K-K!

Prieks ,ka tev viss ir sanācis.
Cik slikta redze tev bija?
Kā ir ar darbu, kad var strādāt? Vai ir kaut kādas īpašas lietas, ko jāievēro pēc operācijas?
Re: acu lāzeroperācija

sveiki!
K-K-paldies par pieredzi! gribeeju jautaat-kaa ir ar peecoperaacijas viziiteem? mees arii pierakstiijaamies uz konsultaaciju,ja atljaus,arii operaaciju. bet mums teica,ka naakamaa viziite peec operaacijas (5dien operaacija) vareetu buut 6dien,bet labaak tomeer buutu kiidz 2 dienai palikt un tad 2dien iet,jo lielaaka skaidriiba par rezultaatu... tad nu domaajam,ka jaapaliek tur liidz 2 dienai vai ir ceriibas tikt maajaas aatraak? kaa ar auto vadiishanu peec operaacijas? kuraa dienaa vareetu stuureet?
Re: acu lāzeroperācija

Lasu un priecajos par cilveku patikamo pieredzi un par to, ka arsti bijusi jauki un iejutigi. Ari man bijusi si operacija, tikai Lukina klinika Riga. Ari tur viss bija ok, iznemot cienijama Lukina kunga attieksmi tiesi operacijas laika, kad visu laiku uz mani bez maz vai gaaniijaas. Ja man kads butu ieprieks bridinajis, ka Lukins ta izturas pret saviem pacientiem, nekad uz so kliniku nebutu gajusi...
Re: acu lāzeroperācija

Es arī taisīju Lūkina klīnikā. Mani, savukārt, izbrīnija administratores (ar blondiem taisniem matiem) attieksme. Tik DĀRGĀ klīnikā tik netīkama attieksme. Pēc pirmās vizītes bēgšus gribējās tikt no turienes prom. Tā nu ir iestāde, kur savu kāju negribas spert. Laipnību tur grūti pamanīt. Vienīgais gaišais tēls tur ir operāciju māsiņa.
Re: acu lāzeroperācija

:D labi, neiešu uz rimi maximas lēto desu pārbaudīt. :)

man bija -5,5 un -6,5.
Ja ir iespēja palikt līdz otrdienai - man liekas, ka tas ir jāizmanto.
Ir tā, ka redze tālumā ir asa, bet tuvumā miglojas (kamēr nosatbilizējas), tāpēc pašam jāizvērtē vai ir iespējams strādāt.
Pirmās trīs dienas jānēsā saulesbrilles (arī telpās). Nevar mēnesi smagumus celt, trenažierus cilāt, pirtis, saunas. Nevar berzēt acis un tapēc arī nevajadzētu krāsot tās.
Tā pa īstam acs sadzīst tikai pēc 6-8 mēnešiem.
Trešajā dienā auto var vadīt, bet tas jāskatās pēc tā kā pats jūties. Tikko tiek darīts kas tāds, kas acīm nepatīk - redze paliek miglaina. Tā ir zīme, ka sevi jāpasaudzē.

k-k
ps. reizēm mav sev jāatgādina, ka es redzu un nav nepieciešams ļoti sasprindzināties, lai kaut ko ieraudzītu tālumā - ir vienkārši jāskatās :)
Re: acu lāzeroperācija

Sveiki,
man ir abām acīm -6,5 gribu tikt vaļā no lēcām un brillēm :)
esmu pierakstījies pie Lūkina uz Konsultāciju 40 Ls
paskatījos, ka lazers maksā (standarts) - 950 ls abām acīm... pie Lūkina
Tikko paskatījos lietuvas lapās http://www.akiuklinika.lt
Viņiem ir divas vietas Klaipēdā un Viļņā... pazvanīju uz Klaipēdas filiāli - Konsultācija 100 Liti (20 ls)
Operācijas taisa tik ceturtdienās cena 2200 vienai acij!! vai 450 ls
kaut kā es te neredzu baigo ekonomiju, vai arī meitene nepareizi man stāstīja telefonā..:)
protams, ja Operācijas maksā 2200LT abām acīm, tad ekomija ir ;)
Lūdzu padalieties noslēpumā, kāpēc jābrauc uz lietuvu??
Re: acu lāzeroperācija

Ka jau rakstiju, ja es butu zinajusi agrak, noteikti butu braukusi uz Lietuvu, bet pie Dr. Lukina neietu vairs nekad. Kapec? Attieksme, attieksme...
Man tas ir svarigi. Profesionalitate, protams, ari.
Re: acu lāzeroperācija

1.tak ieleic kādā leišu portālā. (delfi.lt)
2.uzraksti epastu tai klīnikai
Re: acu lāzeroperācija

K-k vai Tu biju uz Novoye ZreniYe klīniku vai uz kādu citu?
Re: acu lāzeroperācija

Vai ir kādi jaunumi?
k-k, kā tev ar acu veselību?Viss kārtībā?
Re: acu lāzeroperācija

Nesen uztaisīju tur acu operāciju. Viss kārtībā - redze laba, process maksimāli komfortabls, attieksme jauka.
Re: acu lāzeroperācija

Lāzeroperācijas laikā izgriež 3/4 no acs radzenes. Rezultātā actiņas paliek ļoti jūtīgas pret UV, kuri, kā zināms, akumulējas un neatgriezeniski noārda acs šūniņas..
Re: acu lāzeroperācija

Sapņoju kādreiz nopelnīt redzes korekcijai līdzekļus. Man gan nav lieli tie mīnusi (-2 nepārsniedz), bet tomēr. Līdz 46 g.v. palikuši 2 gadi; dakterīte teica, pēc šī vecuma lāzerkorekciju redzei vairs neveic..
Re: acu lāzeroperācija

Veic gan. Mamma uztaisija lazeroperaciju gandriz 70 gados. Bet ap -2 gan nav verts. Ka jau ieprieks teica, nav bez savam nepatiksanam. Acis tiesam paliek jutigakas, vismaz pirmo laiku, bez labam saules brillem nekur, pat nakti vajag, jo loti trauce peksna gaisma (piem., no pretimbraucosa auto, ipasai tie ar zilgani baltajam gaismam), no rita pamostoties, tikko ka acis atvertas, trauce pat nejausi ieraudzita balta papira lapa, no tas ari gaisma spilgtak atstarojas. Turklat psihologiskais efekts - cilveks ierauga daudz ko tadu, par ko nemaz nezinaja. Cik pats vecs, cik majai sausmigi vajag remontu, darzs aizaudzis, utt. Cik runaju ar cilvekiem, kam ir taisita operacija - no lieliem minusiem uz normlu redzi - ir verts!
Re: acu lāzeroperācija

Sveiciens saulainajā piektdienā!
Es gribu padalīties savā stāstā un saņemt arī kādu komentāru.
Pirms nedēļas veicu redzes lāzerkorekciju. Pie Solomatina samaksāju 550 ls par abām acīm. Tagad akcijas laiks. Bija dikti bail, bet brilles bija noriebušās un pieņēmu izšķirošo lēmumu. izlasīju visas diskusijas i-netā un vismaz 4 man pazīstami cilvēki bija veikuši korekciju pie Solomatina. visiem redze atjaunojās tajā pašā vai nākošajā dienā. Tā kā nevienu sliktu atsauksmi nedzirdēju, arī es aizgāju.
Tagad situācija ir sekojoša - ar kreiso aci redzu ideāli, bet labā uzvedas slikti. Ja būtu jāskatās tikai ar labo aci, es nevarētu ne strādāt, ne vadīt auto. Bet tā kā otra acs redz ļoti labi, tad protams nepieciešamību pēc brillēm nejūtu, talumā redzu labi un lasīt un strādāt varu. Ārsts saka, ka fizisku defektu nav un tagad redzei jāstabilizējas, tas varot aizņemt līdz 3 mēnešiem.
Gribēju zināt vai kādam ir bijusi līdzīga pieredze un vai tiešām, visa vaina ir stabilizācijā? vai labā acs kļūs kaut uz pusi tik laba, kā kreisā?
Vēl pieļauju, ka varbūt stress vainīgs, es tiešām biju ļoti satraukusies, gan pirms gan operācijas laikā.
Priecāšos par dalīšānos līdzīgā pieredzē. Jo kaut ka nav diskusiju, par to, ka kādam kaut kas nebūtu sanācis.
Re: acu lāzeroperācija

Oj pasakiet lūdzu, ka Jūs vai ķirurgi saprotat, ka redze ir stabila un tuvredzība nemainās? Paldies!
Re: acu lāzeroperācija

Sveicināti :)
Paldies tiem, kuri te iepriekš bija smuki sakomentējuši, it īpaši paldies k-k !!!
Es aizvakar biju Lietuvā uz Novoe zrenie klīniku!
kā es baidījos, bet man palīdzēja nomierināties tā personāla jaukā attieksme. tiešām. man pat bija sajūta, ka esmu k-kas īpašs, un dakteris ap mani tekalē un visu izskaidro, likās, ka viņam ir svarīgi, vai es visu saprotu :) Un jauki likās arī tas, ka droši var mašīnu atstāt pie viņiem pagalmā, tā ka mans bra4ka mašīnu novietoja gandrīz vai pie durvīm, jutos kā princese :) Viss uz vietas.
Redzes pārbaude tiešām atgādina konveijeru, bet tas nerada sliktas sajūtas.Katram tomēr tiek veltīta uzmanība un patiesi jauka attieksme.
Pēc pārbaudēm, bija arī 1h laiciņš lai paēstu un nedaudz ievērtētu smuko Viļņas vecpilsētu :) tiešām skaista, it īpaši mazās vecpilsētas izbraucamās ieliņas. Ievērtējām turienes Chilli picu- principā cenas neatšķiras no LV. aaa, un vēl bija jānopērk acu pilieni, aptieka arī bija turpat pāri ielai. patīkami.
Nu lūk, tad mēs visi sēdējām uzgaidāmajā telpā, vēlāk visus izsauca uz citām telpām, kurās mums lika nolikt skapī visas mantas, pašiem mums uzvilka speciālos operācijas tērpus (halātiņu, cepurīti, maisiņus kājās), iepilināja acīs speciālo šķīdumu un pēc 3min mani jau izsauca uz operāciju. uhh...
Gāju trīcēdama, bet tur mani sagaidīja laipnie speciālisti un mans ārsts,kuri visu laiku teica,ko un kā man darīt. un labi,ka tā, jo rokas gribēja klīst, kur nevajag :)
Dakteris visu laiku runāja, jautāja, es ar runājos un ar prieku. Viss noritēja gana ātri,vienīgi ļoti nepatīkami, it īpaši, kad ar lāzeri slīpēto virsmiņu, sāka smakot kā pie zobuārsta zobu svilinot. brrr...taču drīz viss beidzās. un mani smaidošu izveda priekštelpā pie pārējiem "zaķīšiem" :) aa,un dakteris vēl paspēja pateikt-ja sāpes,graušana būs neizturama, var iedzert kko negāzētu (alko) :D
Priekštelpā sagaidīja jaukā medmāsiņa,kas aptekalēja visus, izstāstot,kas un kā jādara turpmāk, ko drīkst un ko ne. Jauki :)
Kad visi "zaķīši" jau bija izoperēti, tad ārsts veica acs apskati.un tad vēlreiz ar visiem jauki aprunājās. Man vēl tika tas prieks,ka viņš man visu izstāstīja,uzrakstīja uz lapiņas, kas un cik ir jāpilina. Ļoti jauki, nenovērtējami :)
Un kopumā- super! tagad tikai es vēl mokos mazliet ar iesnām, asarošanu un galva ar iesāpējās. bet ko nu citu varēja gaidīt. turpinu pilināt...pirmdien došos uz konsultācijām pie dr.Lukina Rīgā, jo LT nebija iespējas palikt. kaut arī jāmaksā būs 20 Ls par konsultāciju...ceru,ka nevilšos. :)
Re: acu lāzeroperācija

Sveicināti :)
Paldies tiem, kuri te iepriekš bija smuki sakomentējuši, it īpaši paldies k-k !!!
Es aizvakar biju Lietuvā uz Novoe zrenie klīniku!
kā es baidījos, bet man palīdzēja nomierināties tā personāla jaukā attieksme. tiešām. man pat bija sajūta, ka esmu k-kas īpašs, un dakteris ap mani tekalē un visu izskaidro, likās, ka viņam ir svarīgi, vai es visu saprotu :) Un jauki likās arī tas, ka droši var mašīnu atstāt pie viņiem pagalmā, tā ka mans bra4ka mašīnu novietoja gandrīz vai pie durvīm, jutos kā princese :) Viss uz vietas.
Redzes pārbaude tiešām atgādina konveijeru, bet tas nerada sliktas sajūtas.Katram tomēr tiek veltīta uzmanība un patiesi jauka attieksme.
Pēc pārbaudēm, bija arī 1h laiciņš lai paēstu un nedaudz ievērtētu smuko Viļņas vecpilsētu :) tiešām skaista, it īpaši mazās vecpilsētas izbraucamās ieliņas. Ievērtējām turienes Chilli picu- principā cenas neatšķiras no LV. aaa, un vēl bija jānopērk acu pilieni, aptieka arī bija turpat pāri ielai. patīkami.
Nu lūk, tad mēs visi sēdējām uzgaidāmajā telpā, vēlāk visus izsauca uz citām telpām, kurās mums lika nolikt skapī visas mantas, pašiem mums uzvilka speciālos operācijas tērpus (halātiņu, cepurīti, maisiņus kājās), iepilināja acīs speciālo šķīdumu un pēc 3min mani jau izsauca uz operāciju. uhh...
Gāju trīcēdama, bet tur mani sagaidīja laipnie speciālisti un mans ārsts,kuri visu laiku teica,ko un kā man darīt. un labi,ka tā, jo rokas gribēja klīst, kur nevajag :)
Dakteris visu laiku runāja, jautāja, es ar runājos un ar prieku. Viss noritēja gana ātri,vienīgi ļoti nepatīkami, it īpaši, kad ar lāzeri slīpēto virsmiņu, sāka smakot kā pie zobuārsta zobu svilinot. brrr...taču drīz viss beidzās. un mani smaidošu izveda priekštelpā pie pārējiem "zaķīšiem" :) aa,un dakteris vēl paspēja pateikt-ja sāpes,graušana būs neizturama, var iedzert kko negāzētu (alko) :D
Priekštelpā sagaidīja jaukā medmāsiņa,kas aptekalēja visus, izstāstot,kas un kā jādara turpmāk, ko drīkst un ko ne. Jauki :)
Kad visi "zaķīši" jau bija izoperēti, tad ārsts veica acs apskati.un tad vēlreiz ar visiem jauki aprunājās. Man vēl tika tas prieks,ka viņš man visu izstāstīja,uzrakstīja uz lapiņas, kas un cik ir jāpilina. Ļoti jauki, nenovērtējami :)
Un kopumā- super! tagad tikai es vēl mokos mazliet ar iesnām, asarošanu un galva ar iesāpējās. bet ko nu citu varēja gaidīt. turpinu pilināt...pirmdien došos uz konsultācijām pie dr.Lukina Rīgā, jo LT nebija iespējas palikt. kaut arī jāmaksā būs 20 Ls par konsultāciju...ceru,ka nevilšos. :)
Re: acu lāzeroperācija

Sveiki!
Man jau mēnesis un 2 ned. pēc operācijas Viļņā! Esmu tik laimīga, par ārstiem varu teikt tikai to labāko! Operācija arī nebija nekas briesmīgs, 10 min. un gatavs! Dakterim piemīt ļoti nomierinoša aura, operācijas laikā nekādas bailes, par katru manipulāciju dakters pabrīdināja. Iepriekš bija -4,5 un -5, tagad redzu ideāli :)) Un man ne tikai izlaboja redzi, bet atklāja nopietnu problēmu, kuru visi ieriekšējie acu ārsti bija palaiduši garām-varēju palikt akla ar vienu aci, bet tagad tas arī ir novērsts!
Ilgi bija sausu acu sajūta, it sevišķi no rītiem un bij tā ka miglojās skatoties tuvumā. Tas viss esot normāli, tagad jau redze ir stabilizējusies , redzu labi gan tuvumā, gan tālumā. Darbs saistīts ar datoru, cenšos acis saudzēt un taisu pauzes.
Neteikšu, ka man acis ir palikušas jūtīgas uz gaismu, liekas viss pa vecam, bet ņemot vērā to, ka saule tagad ir īpaši aktīva, tomēr nēssāju saulenes ar UV aizsargfiltiem.
Par brillēm un lēcām esu jau aizmirsusi!!!!
Re: acu lāzeroperācija

nu super lasīt feinas atsauksmes...
man jautājums -gribu redzēt-, kur Jūs ejat pārbaudīties? Rīgā? vai tomēr braucāt uz Viļņu?
par cik man nebija iespēja pārbaudīties pēc operācijas Viļņā, es aizgāju šodien uz acu klīniku pie F.Lukina...mja...nebij traki, bet attieksme nedaudz tomēr jūtama..lai arī maksāju viņiem par šo pakalpojumu. taču paldies,ka apskatīja,izņēma lēcu un ieteica vienus plienus asarām. galvenais,ka viss ok. tgd ar migliņu vien staigāju :)
Re: acu lāzeroperācija

RE: Liiga

Sveika,
Mani interes kada bija Lukina attieksme uzzinot, ka operaciju taisiji Lietuvaa?
Es Taisiju pie Solomatina un tagad domaju aiziet pie Lukina, lai paskatas ko shis sadarijis, man jau kopsh operacijas pagajushas 10 dienas bet labai acij uzlabojumu nav. Kreisa ir ideala bet laba miglojas. Man bail, ka vini bus ko griste salaidushi.
Re: acu lāzeroperācija

xxx,
Lūdzu, piedod par iejaukšanos, bet dr. Lūkina attieksme ir vienkārši zem katras kritikas. To saku kā bijusī šīs klīnikas paciente.
Re: acu lāzeroperācija

ja nezinaajaat, solomatins njem arii visus tos,kuriem luukins atsaka,ir kategorija,kurai nevar taisiit sho operaaciju, jo paaraak plaana radzene,tad jaameklee alternatiivi risinaajumi, piemeeram implanteetaa leeca.tachu ja pashas aizteshat pie taa pajolinja, tad nebriinieties,ka peec tam ir probleemas.pati taisiiju pirms 6 gadiem pie luukina,joprojaam viss ideaali,nav svariiga attieksme,bet gan operaacijas kvalitaate,varbuut galvinju man neviens gluzhi neglaudiija un neduudinaaja apkaart,tachu rezultaats ir ideaals,kas ar maniem miinusiem patiesiibaa vareeja arii buut ne tik ideaals.iesaku luukinu.
Re: acu lāzeroperācija

Cik cilveku tik viedoklju, es atkal biju dzirdejusi, ka Lukins njem visus pec kartas. Bet Solomatins man 2 pazistamiem cilvekiem atteica. Ar tikleni man viss ir kartiba, nekadu shaubu, ka kaut kas varetu neizdoties nebija. Tapec interesanti uzzinat, kas ir par iemeslu tam, ka operacija nedeva veiksmi.
Mana pazinja ka tagad izradijas pirms 7 meneshiem taisija operaciju Lielbritanija, pie pazistama arsta, un ari vinai ta pati situacija tagad. Viena acs laba, bet otra miglojas, pec menesha bus nozimeta otra operacija bezmaksas. Izlaboshot vinai to aci kas miglojas.
Man butu interesanti uzzinat, kas par lietu, neprecizi merijumi vai manas smadzenes negrib adapteties?
Re: acu lāzeroperācija

Un kāpēc neviens nepiemin Kuzņecovu?
Re: xxx

Nuss, Lukina kungs manā apskatē vsp nebij paredzēts,kā beigās uzzināju..viņš ienāca, sāka runāt ar mani krieviski :D paskatījās acitajā mikroskopā vai kur, pateica sausi,ka viss ok un drīkst ņemt lēcu ārā un viss. par medikamentiem pateica,lai lietoju,ko izrakstīja Lt un atā pat nepateica. lūk...
un reģistratūrā dzirdēju , ka pacienti paši var izvēlēties operācijas veidu...vismaz es tā sapratu,kas, mmanuprāt, ir galīgi garām...
Re: xxx

Es 13.05 taisīju pie Lūkina..esmu ļoti apmierināta..attieksme bij ļoti cilvēcīga un laipna..Man bij -3.75 un- 2.75..pirmajā nedēļā ik pa laikam bij tāda kā neliela migliņa acīs un ar kreiso aci nebij asuma, kad pēc nedēļas aizgāju uz pārbaudi, izrādījās, ka pirmajās 2-3 dienās pēc operācijas esmu nogulējusi kreiso aci...acī bij iemetusies kroka, radzene nebij sadzijusi, un laikam guļot biju kreiso sejas pusi atspiedusi uz rokas, kā rezultātā vajadzēja veikt acs skalošanu (atkal atvēra radzeni un izskaloja, bez lāzera..nav sāpīgi, bet nedaudz nepatīkami). Piemaksāt neko nevajadzēja..Tuliņ būs mēnesis pēc operācijas un viss ir vislabākajā kārtībā.
korekcijas op.

Sanita, tad Tev ir ļoti laimējies. Pret mani gan augsti cienījamais Lūkina kungs izturējās vienkārši pretīgi.
acu lāzeroperācija

DELFI šobrīd ir izvietota reklāma, ka Viļņas klīnikā NOVOYE ZRENIYE acu lāzerķirurģijas operācija maksā tikai 299 EUR (~215 Ls). Vai tā tiesa, ka tik lēti? Jācer, ka tas nav vienaiacij ;)
http://ej.uz/xnvn<\/a>
Kā pieteikties uz vizīti un cik ilgā laikā viņi sniedz atbildi par vizītes datumiem?
Re: acu lāzeroperācija

ar guleeshanu jaa, jaauzmanaas, es pati peec operacijas guleeju tikai uz muguras un aciim klaat neskaaros, pat pa miegam nee,kaadaa pozaa aizmigu, taadaa pamodos, smadzenees bij ieklemmeejies tik ljoti,ka pat miegaa biju kaa sastingusi, mazgaaju seju arii tikai ar vaariitu atdzeseetu uudeni,lai tik kas aciis netiek slikts,kosmeetiku nelietoju ljooti ilgi... tas viss protams lielaakoties bij nevajadziigi, bet es taa mazliet fanaatiski piegaaju tai lietai, jo gribeeju to ideaalo rezultaatu,ka arii lietoju visus acu pilienus ieteiktos .......... operaacija bija taa veerta :)
Re: acu lāzeroperācija

ļoti interesē, kā ir ar to "vecuma" tuvredzību pēc šādas operācijas?
Man 43 g. un -2,5 abām acīm, tāpēc prasu. Līdz šim salasu pat vissīkākos burtiņus, gribu veikt redzes korekciju, bet esmu dzirdējusi, ka pēc 40 g. neesot jēgas, efekts uz labākajā gadījumā 10 gadiem, pēc tam "atpakaļejošais process" iestājoties. Ir kādi komentāri par šo?
Re: acu lāzeroperācija

Būs laikam jāsaņemas...
Re: acu lāzeroperācija

Ari es biju Viļņā uz operāciju. Biju plānojusi uzrakstīt baigi sīki kas un kā bija, bet Līga mani apsteidza. :) Par personālu- tiešam ļoti forši cilvēki un par ārstu- trūkst vārdu cik ļoti foršs un patīkams cilvēks. Operācijas laikā tiešām nebija baiļu, lai gan jāatzīst kad kāds darās gar tavām acīm neko daudz mierīgs nevari būt-acis pašas šaudās, bet ar ārsta jauko palīdzību kaut kā acis pierunājam skatīies tur kur vajag. :D Man redze bija -4,25 un -5 , ārsts uzreiz pateica ka tas no mācīšanas. Brālim no dzimšanas bija slita redze-ārsts uzreiz pateica, ka tas ir asigmātisms, un ka to operācijas laikā izlabos.


Drošvien īpaši būtu jāatzīmē fakts, tiem kas strādā fiziski grūtu darbu. 1 mēnesi pēc operācijas ieteicams izvairīties no fiziskas slodzes, tāpēc ir vērts apsvērt domu par gājienu pie ģimenes ārsta un slimības lapu. 1 nedēļu pēc operācijas arī nedrīkst lietot kompi, tiem protams, kam vienalga- uz priekšu, bet diez vai kāds gribēs sačakarēt vienu no savas dzīves labakajiem ieguvumiem...
Re: acu lāzeroperācija

DELFI šobrīd ir izvietota reklāma, ka Viļņas klīnikā NOVOYE ZRENIYE acu lāzerķirurģijas operācija maksā tikai 299 EUR (~215 Ls). Vai tā tiesa, ka tik lēti? Jācer, ka tas nav vienaiacij ;)


Kaut kas jau rakstīja, ka tā ir cena VIENAI acij.
Re: acu lāzeroperācija

Nu bet tikpat it kā tagad maksā jau pat Lielbritānijā.
Re: acu lāzeroperācija

http://www.optimax.co.uk/treatment_costs.aspx
Re: acu lāzeroperācija

Man ir svariga kāda ir attieksme no ārsta un personāla puses Es uzskatu, ka tas ietekmē arī veselību un atveseļošanās procesu un -no savas pieredzes saku- Lūkina klīnikā ir pretīga attieskme. Iskatās , ka sarausto naudu iegulda interjērā un reklāmā, nevis pakalpojuma kvalitātē.
Pretīgi
Re: acu lāzeroperācija

Pilnigi piekritu! Par "slaveno" Lukina kliniku varetu teikt to pasu!
Re: acu lāzeroperācija

Pirms 2 nedēļām biju klīnikā NOVOYE ZRENIYE. Lābāk nevar iedomāties. Nebaidieties un brauciet uz turieni-tiešām no sirds iesaku...pirms op. pārbaude+operācija+pilieni izmaksāja aptuveni 450ls.
Re: acu lāzeroperācija

Parīt (27.08) braukšu uz Lietuvas klīniku. Palasot jūsu atsauksmes, esmu nomierinājusies, jo tomēr tās ir bailes no nezināmā. Cerams, ka operāciju taisīt varēs un būs labi.
Re: acu lāzeroperācija

Es arī iekomentēšu. Atbraucu no Lietuvas. Es redzu, turklāt ideāli. Es redzu katru sīkumu, vairs nevajag ne brilles, ne lēcas. Attieksme no Lietuvas ārstiem superīga, man pat viņu pietrūks. Smaida, visu pastāsta, mierina, prasa, kā tu jūties. Ārsts dzīves laikā veicis vairāk nekā 10000 acu operācijas, visu dara profesionāli.
Pati procedūra nepatīkama, pēc tam 3 stundas acis nevarēju atvērt, bira asaras, sāpēja, gaisma kaitināja. Toties šodien (4. diena pēc operācijas) viss ir ideāli. Esmu sajūsmā. Vakar braucu uz pēcoperācijas konsultāciju, kur konstatēja, ka acs principā sadzijusi, viss esot ok, redze ideāla.
Neko nenožēloju, šīs tiešām ir laimīgas dienas, kuras nebeigsies, jo tagad es redzēšu vienmēr. :)
Re: acu lāzeroperācija

Lūdzu, atsūtiet uz e-pastu Ja.M@inbox.lv info ar veicamajiem soļiem, lai varētu sarunāt šādu operāciju (cik ilgi iepriekš jāsakontaktējas, jāvieojas par datumu utt.)?
Vai pirms tam nedrīskt nēsāt lēcas, brilles (cik ilgu laiku)?

>> Angie
Cik tas tev izmaksāja? Vai arī ~450 Ls?
Re: acu lāzeroperācija

Necepieties par Lūkinu. Viņi tur strādā, nu kā lai pasaka, tādā kā konveijera stilā. Var jau būt, ka neviens tur ar Jums nekoķetēs, bet galvenais jau ir rezultāts, acis tikai divas :-D

Pats vēl par deviņiem simtiem operējos. Negaidīju, ka par to naudu kāds tevi uz rokām nēsās, jo šķiet, ka šajā jomā klientu vēl ilgi netrūks, ja nu vienīgi Leiši nenosmels.

Ar personālu kā visur, var gadīties dažādi. Manā gadījumā sekretāre bija vienkārši saulīte. Acu ārste, kas pārbaudīja acis bija lietišķa, ne vairāk, ne mazāk. Māsiņa, šķita noskrējusies un rociņu pirms operācijas neturēja, tas tiesa :-D

Operēja pats Lūkins. 15 minūtes un viss. Pēcoperācijas laikā ar vienu aci asums salīdzinoši nebija tik labs kā ar otru, bet pēc pāris mēnešiem par to jau esmu aizmirsis. Kā jau iepriekš lasīju, tad acis aklimatizējas un nostājas īstajā fokusā.

LABU JUMS REDZI!

P.S. Operācijas laikā centieties atslābināties un mierīgi izpildiet ārsta norādījumus. Nekā briesmīga tur tiešām nav. Nekas nesāp! Jūs "gandrīz" vai redzat, kas un kā notiek. Personīgi man izjūtas bija kā citplanētiešu kosmosa kuģī, kur visi ir draudzīgi noskaņoti :-)
Re: acu lāzeroperācija

Necepieties par Lūkinu. Viņi tur strādā, nu kā lai pasaka, tādā kā konveijera stilā. Var jau būt, ka neviens tur ar Jums nekoķetēs, bet galvenais jau ir rezultāts, acis tikai divas :-D

Pats vēl par deviņiem simtiem operējos. Negaidīju, ka par to naudu kāds tevi uz rokām nēsās, jo šķiet, ka šajā jomā klientu vēl ilgi netrūks, ja nu vienīgi Leiši nenosmels.

Ar personālu kā visur, var gadīties dažādi. Manā gadījumā sekretāre bija vienkārši saulīte. Acu ārste, kas pārbaudīja acis bija lietišķa, ne vairāk, ne mazāk. Māsiņa, šķita noskrējusies un rociņu pirms operācijas neturēja, tas tiesa :-D

Operēja pats Lūkins. 15 minūtes un viss. Pēcoperācijas laikā ar vienu aci asums salīdzinoši nebija tik labs kā ar otru, bet pēc pāris mēnešiem par to jau esmu aizmirsis. Kā jau iepriekš lasīju, tad acis aklimatizējas un nostājas īstajā fokusā.

LABU JUMS REDZI!

P.S. Operācijas laikā centieties atslābināties un mierīgi izpildiet ārsta norādījumus. Nekā briesmīga tur tiešām nav. Nekas nesāp! Jūs "gandrīz" vai redzat, kas un kā notiek. Personīgi man izjūtas bija kā citplanētiešu kosmosa kuģī, kur visi ir draudzīgi noskaņoti :-)
Dr. Lukinam - FUI

Es ari nebiju domajusi un gaidijusi, ka Dr. Lukina klinika ar mani kads auklesies vai ucinasies. Bet - es nebiju gaidijusi, ka dakteris operacijas laika pret mani izturesies absoluti neiejutigi, neiecietigi, rupji. Es runaju par Dr. Lukinu.
Re: Dr. Lukinam - FUI

Dažkārt ārsti ir vēsi, jo viņiem tā ir ikdiena un, iespējams, viss piegriezies. Protams, ja tas ir tavs bizness, tad attieksmei būtu jābūt citādai, bet ja nauda viegli nāk pati no sevis, tad serviss sāk klibot. Vajadzīga konkurence un Leiši šajā ziņā rulle...
Re: Dr. Lukinam - FUI

Es no sirds novēlu, kaut lietuviešu ārsti dr. Lūkinam pēc iespējas vairāk "nosmelku krējumu" (maksātspējīgus klientus).
Un saku vēlreiz - Lūkina kunga attieksme pret mani kā pacientu bija vienkārši graujoša. Pat netīk atcerēties.
pārbaudes

Jautājums tiem, kuri veica operāciju Lietuvā...
Kur Jūs pārbaudāt redzi? braucat uz LT? vai tepat LV?
Man,piemēram, nav iespējas aizbraukt uz LT, kur būtu bezmaksas pēcoperācijas pārbaudes. taču LV, ejot uz dr.Lukina klīniku, man nokāš 20Ls...vienreiz bija 10Ls.Liekas, nedaudz par sālītu...
Re: pārbaudes

Sveiki. Biju 10.12.2011 Viļņā uz acu lāzerkorekciju. Kā jau iepriekšējie rakstītaji rakstija, tur tiešām ir kolosāļa apkalpošana no māsiņu un dakteru puses. Pati operācija izmaksāja 2400Lt, pārbaude 130Lt(latos 480.00 + 26.00). Bijām no Latvijas septiņi cilvēki. Nekāda iepriekšējā pārbaude nav jāveic, viss notiek tajā pasā dienā. Operācijas tagad noties sestdienās. Atkārtota pārbaude otrdienās. No viņu puses pati laipnība, lika atbraukt vēl uz pārbaudēm pēc pusotra mēneša. Tā kā tie kuri ir izdomājuši, droši dodieties uz Viļņu .
Re: pārbaudes

kad es interesējos par klīnikām, tad Solomatina klīnikā bija 3 bezmaksas pārbaudes pēc operācijas, tātad 3 mēnešus tas ir bez maksas.
Re: pārbaudes

Man 45 gadi. Vai kaads ir taisijis lazeroperaciju tik veelu? Zinu, ka dakteri iesaka un neiesaka, atstaaj lielakoties manaa zinjaa. Vai ir kaadam pieredze?
Re: pārbaudes

Sveiki!

Gribēju vaicāt tiem,kuri bijuši uz acu lazerkorekciju Viļņā, vai uz pēcoperācijas pārbaudi obligāti jābrauc pie viņiem uz Viļņu vai var arī LV pārbaudīties?
Un tie kuri ir gājuši uz pārbaudi LV pēc veiktās operācijas Viļņā, uz kuru klīniku tad vislabāk ieteiktu iet?
Re: pārbaudes

Pēc Jūsus rakstītā gribas pamēģināt aizbraukt uz Lietuvu.
Man ir tāds jautājums. Kādā valodā Lietuvā runā vairāk?
Re: pārbaudes

Pēc Jūsus rakstītā gribas pamēģināt aizbraukt uz Lietuvu.
Man ir tāds jautājums. Kādā valodā Lietuvā runā vairāk?
Re: pārbaudes

Es arī taisīju operāciju pie Lūkina. Un tagad sapratu, ka viņiem pacients ir vajadzīgs tik ilgi, kamēr paraksta papīrus par operāciju. Pēc tam nospļauties. Man redze līdz galam netika izkoriģēta, un attieksme pēc tam arī nekāda. Neiesaku.
Re: pārbaudes

ehh, mīlīši...vai tiešām neviens nepārbaudās LV klīnikās pēc operācijas LT? pastāstiet,lūdzu,kur un cik maksā?
es eju uz dr.Lūkina klīniku, ikreizi 20Ls...besī.bet,protams,arī ir prieks izdzirdēt,ka viss ir kārtībā un stabili :)
Trusis- mēs Lietuvā runājām krieviski,ideāli.bet,ja nu kas,es domāju,ka runāsies arī Eng :P bet krievu valodā- ļoti easy :)
Renāte- protams,ka var pārbaudīties LV,ja nav iespējas braukt uz LT,jo redze ir jāpārbauda tik reižu,cik teica ārsts ;) man teica,ka šeit jāiet uz klīnikām,kas arī veic šāda veida operācijas,lai būtu atbilstoši speciālisti un aparatūras, nevis pie vienkārša acu ārsta...
Re: pārbaudes

gandrīz visu "palagu" izlasīju, bet netikuskaidrībā, vai pēc operācijas var doties mājās vai nākošajā dienā jāiet uz pārbaudi? Ja uz pārbaudi nākošajā dienā, tad jāatrod viesnīcu, kur pārnakšņot? Vai var doties majās un nākošajā dienā atbraukt uz pārbaudi?
Re: pārbaudes

Šodien sazvanīju, visu noskaidroju, pēcmēneša ar došos uz operāciju
Re: pārbaudes

Sveiki, lasiju visu šo saraksti, jo man arī ir problēmas ar vienu aci. Atklāju pavisam nesen -0,5 tas tiešām ir ļoti minimāli, bet jūtu, ka paliek ar laiku sliktāk. Vai jums ir kādi veidi kā meiģināt piebremzēt tuvredzības progresēšanu? Brilles pagaidām nevelku un kaut kā arī ļoti negribas vilkt nākotnē tāpēc domāju arī par lāzeroperāciju. Tādēļ otrs jautājums no kādiem mīnusiem vispār var veikt operāciju? Visu pārējo es zinu kad operāciju var veikt no pilngadīgas vislabāk jau 21 g. Un kad redzei ir jānostabilizējas.:)
Re: pārbaudes

Sveiki, lasiju visu šo saraksti, jo man arī ir problēmas ar vienu aci. Atklāju pavisam nesen -0,5 tas tiešām ir ļoti minimāli, bet jūtu, ka paliek ar laiku sliktāk. Vai jums ir kādi veidi kā meiģināt piebremzēt tuvredzības progresēšanu? Brilles pagaidām nevelku un kaut kā arī ļoti negribas vilkt nākotnē tāpēc domāju arī par lāzeroperāciju. Tādēļ otrs jautājums no kādiem mīnusiem vispār var veikt operāciju? Visu pārējo es zinu kad operāciju var veikt no pilngadīgas vislabāk jau 21 g. Un kad redzei ir jānostabilizējas.:)
Re: pārbaudes

Sveiki, lasiju visu šo saraksti, jo man arī ir problēmas ar vienu aci. Atklāju pavisam nesen -0,5 tas tiešām ir ļoti minimāli, bet jūtu, ka paliek ar laiku sliktāk. Vai jums ir kādi veidi kā meiģināt piebremzēt tuvredzības progresēšanu? Brilles pagaidām nevelku un kaut kā arī ļoti negribas vilkt nākotnē tāpēc domāju arī par lāzeroperāciju. Tādēļ otrs jautājums no kādiem mīnusiem vispār var veikt operāciju? Visu pārējo es zinu kad operāciju var veikt no pilngadīgas vislabāk jau 21 g. Un kad redzei ir jānostabilizējas.:)
Re: pārbaudes

Man 10.g. vecumā sāka progresēt tuvredzība 2 gadu laikā no 1 noslīdēja uz -7,5, tad man veica kaut kādu operāciju Stradiņa slimnīcā (kā sauca neatceros), pēc tās jau 24 gadus dzīvoju ar -7,5 abām acīm... Man šķiet,ka operāciju veic pie stabila acss "rādījuma", nu kaut ka tā...
Re: pārbaudes

Pagājušajā gada aprīlī taisīju redzes korekciju pie Lūkina. Un man viss patika - patika gan dakterītes, gan māsiņa, gan pats dakteris Lūkins. Protams, nekādu "uci puci" attieksmi ne gaidīju, ne saņēmu. Un, manuprāt, serviss bija aukstā līmenī. Varbūt kritizētājām vajag padomāt pašām par savu attieksmi un saprast, ka acu ārsts nav nedz nervu ārsts, nedz psihologs, nedz draugs, kas tur rociņu. Un visas pēcpārbaudes man ir bez maksas :) Arī manai draudzenei, kura operāciju taisīja pie Lūkina viss patika :)
Tā kā iesaku!
kika
Re: pārbaudes

Pagājušajā gada aprīlī taisīju redzes korekciju pie Lūkina. Un man viss patika - patika gan dakterītes, gan māsiņa, gan pats dakteris Lūkins. Protams, nekādu "uci puci" attieksmi ne gaidīju, ne saņēmu. Un, manuprāt, serviss bija aukstā līmenī. Varbūt kritizētājām vajag padomāt pašām par savu attieksmi un saprast, ka acu ārsts nav nedz nervu ārsts, nedz psihologs, nedz draugs, kas tur rociņu. Un visas pēcpārbaudes man ir bez maksas :) Arī manai draudzenei, kura operāciju taisīja pie Lūkina viss patika :)
Tā kā iesaku!
kika
pārbaudes

Labdien!
Pastāstiet kāds, lūdzu, kādas ir izmaksas tad, ja jāpaliek Viļņā līdz 2dienai, kur var atrast lētāku palikšanu no sestdienas līdz otrdienai? Un vēl redzēju pieminam šeit Klaipēdas filiāli? Vai kāds ir arī tur veicis operāciju?
Paldies! :)
pārbaudes

Labdien!
Pastāstiet kāds, lūdzu, kādas ir izmaksas tad, ja jāpaliek Viļņā līdz 2dienai, kur var atrast lētāku palikšanu no sestdienas līdz otrdienai? Un vēl redzēju pieminam šeit Klaipēdas filiāli? Vai kāds ir arī tur veicis operāciju?
Paldies! :)
Re: pārbaudes

Sveiki,

Varbūt kādam noderēs info šāds, galvenais pastāsti draugiem saviem.
Lieliskas atlaides katru dienu.

1.Starptautiskā svara samazināšanas centra „Dakteris Bormentāls” nodarbības ar 50% atlaidi.
2.Dāvanukarte juvelieru izstrādājumiem ar 50% atlaidi.
3.Ziema ir klāt! Uzzini savas veselības stāvokli un iegūsti skaistu augumu. Ar 67% atlaidi.
4.Tuvojās Valentīndiena uzdāvini sev un mīļotam īpašu kompleksu 4 stundu garumā + nakšnošanu numuriņā. Ar 60% atlaidi
5.Iegūsti klientu karti no vindecor.lv ar 50% atlaidi
6.Bērnu dzimšanas un vārda dienas ballīte ar 55% atlaidi
7.Aukstums jau aiz loga, Siltumsūkņa montāžai 78% atlaide.
8.Pilns B kategorijas teorētiskais kurss tikai 9Ls.
9.Profesionāla 2 stundu fotosesija studijā. Fotogrāfs Edgars Ramutis. 50%
10.Mūzikas kompaktdisks metāla grupas Neglected Fields albums "Splenetic" Ar 60% atlaidi. Portālā redzams no 24.janvāra
11.Palutini savas pēdiņas! Profesionālie Scholl pēdu kopšanas līdzekļi sausiem papēžiem un patīkamam pēdu aromātam visas dienas garumā! -65% Portālā redzams no 26.janvāra

Vairāk info šeit:
http://www.no50.lv/Vinnē dāvanu karti 10 Ls vērtībā no www.no50.lv
Kā vinnēt?
Pievienojies sekotājiem.
http://www.draugiem.lv/no50/
un tālāk spied ieteikt šo:
http://www.draugiem.lv/no50/gallery/?pid=245551568
1 no 1000 vinnē dāvanu karti, ja piesakās sekotāju 2000 vinnēs 2 cilvēki, ja 3000 vinnēs 3 cilvēki. utt..
Tāpēc iesakām tālāk.
Nepalaid savus 10 Ls garām.

Iespēja papildus vinēt 10 Ls pievienojot bildi konkursam:
http://www.draugiem.lv/no50/api/konkursi/contest/143159
Re: pārbaudes

Pirms gada veicu lāzeroperāciju Lūkina klīnikā un esmu apmierināta. Biju ļoti satraukusies par operāciju un viss personāls bij pretīmnākošs, tekalēja apkārt ar nomierinošiem līdzekļiem utt. Operācijas laikā dakteris visu paskaidroja ,kā viss noris un ko katrā brīdī dara. Neko lētāka Lietuvā nesanāk pati operācija ar pilieniem un vizīti izmaksā 3000 Liti tas aptuveni 630-650 Ls jāpluso klāt ceļš , viesnīca pēcpārbaudes braucieni kopumā izmakasa būs 900-1000Ls. Tas pats kas Latvijā...
Re: pārbaudes

Varbūt kāda brauciet uz operāciju Lietuvā 14.aprīlī? Labprāt, piebiedrotos, protams, par samaksu.
Re: pārbaudes

Mēs ar kolēģi braucam uz Lietuvu 14.aprīlī. Varētu vēl vienu paņemt.
Re: pārbaudes

Sveiki visiem! Nezinu, vai vēl aktuāla informācija par Lietuvas klīniku, bet biju tur pirms gada. Nevaru neko sliktu teikt. Neizlasīju šeit visus komentārus, bet tas arī nav vajadzīgs. Ir mazliet konveijers, bet par to cenu var pieciest tādu sīkumu, jo attieksme ir ļoti laba no mediķu un māsiņu puses. Man bija tiešām lieli mīunsi - 7.5 abām acīm un vēl astigmātisms -2. Nekādi mīnusi cenu neietekmē, atšķirībā no tā, ko es uzzināju par Latvijas klīnikām vācot informāciju.
Man tas viss kopā izmaksāja aptuveni 500 Ls ar visiem ceļa izdevumiem..
Visas pēcoperācijas pārbaudes ir bez maksas (man bija tikai divas, jo ārsts teica, ka, ja nav sūdzību, nav jābrauc). Ja operācija nav izdevusies, pusgada laikā var atkārtot operāciju bez maksas (līguma punkts)
Sajūtas pēc operācijas nav patīkamas, bet ja tiek pagulēt, viss ok. Es nepaliku viesnīcā, mani veda tēvs, gulēju mašīnā pa ceļam uz mājām. Uz pirmo pārbaudi braucu 2dien, jo tā esot labāk, nekā nākošā dienā (operācija bija 5dien). Viss notika ļoti raiti - ierados klīnikā 9 no rīta uz pirmo pārbaudi, ap 2iem jau gulēju mašīnā un braucu mājās.. Iesaku visiem! Ar maniem mīnusiem redze pilnībā nostabilizējas ~8 mēnešu laikā, bet redzēju labi jau gandrīz uzreiz. 2 mēnešus nedrīkst būt fiziska slodze, bet visādi citādi Ok. laiks pie datora jāierobežo, bet acis pašas pasaka priekšā, kad vajag atpūtu - miglojas.
to Ineta

Pastāsti, pēc tam, kā veicās 14.aprīlī. :)
Lietuvā

Arī biju Lietuvā Novoje Zrenije 14.aprīlī!
Viss super, jau iepriekš rakstītie komentāri visu pasaka. Ārsti lieliski, profesionāli un nomierinoši. Pirmās 2 denas nespēju noticēt, ka tiešām redzu tik perfekti ar savām acīm! Nekad ar brillēm vai lēcām nebiju tik labi redzējusi! Šodien biju uz pēcoperācijas pārbaudi, noskaidrojās, ka es redzu 120 % ! tas nozīmē, ka vēl labāk nekā cilvēks ar perfektu redzi. Esmu ļoti ļoti apmierināta :)
Pie mīnusiem varu minēt tikai savus individuālos trūkumus - pirmkārt, acis jūtīgas, līdz ar to vienai acij neliels asins izplūdums, kas noiešot pāris dienu laikā, plus vēl pirmo nakti gulēt uz muguras bija super neērti. Kā arī man, ņemot vērā, asins izplūdumiņu, ļoti graužās acis pāris reizes dienā, bet tad iepilninu pilienus un viss ir ok.
Rēķinos, ka aptuveni pēc nedēļas viss būs perfekti un nekas nesurstēs :)
Noteikti iesaku doties uz Viļņu!
Re: Lietuvā

Tāpat kā Ieva, arī es 14.aprīlī biju Viļņā un uztaisīju acīm lāzerkorekciju. Kā jau minēts iepriekšējos komentāros, tad attieksme no personāla bija ļoti laipna, atsaucīga un saprotoša. No sākuma veica 2 pārbaudes, pēc tam notika saruna ar ārstu, kurš veiks šo operāciju. Tā kā biju ne pa jokam uztraukusies, tad pēc sarunas ar ārstu mans uztraukums sāka mazināties. Tad ap plkst.11.00 mēs visi devāmies uz telpu, kur tad mūs saģērba speciālos kostīmiņos un iepilināja acīs anestezējošos pilienus. Pēc tam sauca pa vienam cilvēkam iekšā uz operācijas zāli. Manas acis šaudījās kā negudras, bet ārsts mierināja, runājās ar mani, uzmundrināja, ka es pat nepamanīju, cik ātri viss beidzās. Operācija ilga 1-2 minūtes.Itin nekas nesāpēja, tikai bija nedaudz nepatīkamas sajūtas.Pēc operācijas sāka grauzt un asarot acis - tas man šķita pat nepatīkamāk nekā pati operācija :D ārsts pēc operācijas pārbaudīja acis un palaida mājās :) Oujāā, uz muguras gulēt pirmo nakti bija gaužām neērti un nākošajā rītā jutos stīva.Pēcoperācijas pārbaudi veicu tepat Latvijā un ir viss kārtībā, ārsts pat noteica,ka nevarot redzēt,ka tikai pāris dienas iepriekš ir veikta operācija.Pašlaik ir tā,ka tālumā redzu ļoti labi un ir patīkami, ka tu vari redzēt katru sīkumu un nieku :) Tuvumā gan vēl nedaudz miglojas un pie datora arī ir vēl neērti sēdēt, bet ārsts minēja, ka tas nostabilizēsies. Esmu ļoti apmierināta :)
Re: Lietuvā

Labdien! Vai kāds kaut ko zin par Viļņas klīniku Laserview un dakteri Sauļus Galgauskis?
Re: Lietuvā

Neliels labojums - par dakteri Almantas Makselis
Re: Lietuvā

Ne vienmeer leetaakaa izveele ir pati labaakaa, tieshi otraadi. Gribot ieekonomeet sanaaks veel vairaak izdot, nekaa buusi domaajusi. Taisiiju operaaciju londonaa , pirms 7iem gadiem un vinji dod visas garantijas visa muuza garumaa. Visas konsultaacijas ir par briivu!
Re: Lietuvā

Man ar interesē tā Laserview klīnika.
Pašlaik laba akcija un gribētos beidzot saņemties un uztaisīt šo operāciju, tik nedaudz bail.
Re: Lietuvā

Gribēju noskaidrot vai ir iespēja veikt lāzeroperāciju, ja acis ir ļoti jūtīgas?
Re: Lietuvā

Mani ieintereseja kapēc LV klīnikas ir tik nekaunīgas un operē tik dārgi. Vai kāds ir painteresējies ar kādu lāzeru strādā šī Lietuvas klīnika? Es to izdarīju jo tik zemas cenas likās aizdomīgas. Lāzers ir secondhand, vismaz 10 gadus vecs, tādus jau sen vairs neražo.
Re: Lietuvā

to Aizdomīgā
Ha-ha-ha
Bet vai Tu painteresējies un uzzināji arī to, ka Latvija savus lāzerus iepirkusi no Lietuvas (Baltkrievijas klīnika). Tak gan jau ka nē - ja par kaut ko interesējies, tad paskaties tālāk par savu degungalu un beidz dzīt savu latvisko demagoģiju.

P.S. Pašreiz esam Lietuvā - aizvakar meitai veica operāciju, rīt uz atkārtotu pārbaudi. Process līdzīgi, kā iepriekš aprakstīts + Viļņā jau ir pamatīga vasara!!! :)
Re: Lietuvā

to Aizdomīgā
Ha-ha-ha
Bet vai Tu painteresējies un uzzināji arī to, ka Latvija savus lāzerus iepirkusi no Lietuvas (Baltkrievijas klīnika). Tak gan jau ka nē - ja par kaut ko interesējies, tad paskaties tālāk par savu degungalu un beidz dzīt savu latvisko demagoģiju.

P.S. Pašreiz esam Lietuvā - aizvakar meitai veica operāciju, rīt uz atkārtotu pārbaudi. Process līdzīgi, kā iepriekš aprakstīts + Viļņā jau ir pamatīga vasara!!! :)
Re: Lietuvā

Tiko zvanīju uz Novoye Zreniye klīniku līdz 2.septembrim cenas ir 130 Lt(26,61Ls) pārbaude, 1000Lt(409ls)1acs ,25Lt (5,12ls) zāles :kopā latos 441,19 Ls.Pievilcīgi ne?Pēc 2.septembra būšot dārgāk,viss notiek 6dienā un pārbaude 2dienā.
Augustā braukšu noteikti,vasara jau ies uz beigām un saule ar vairs nebūs tik stipra:)
Re: Lietuvā

Pieskaiti ceļu klāt un sanāk tikpat dārgi kā Latvijā. Ja tā cena būtu par abām acīm - tad vēl saprastu. Lasot iepriekšējos komentārus jau biju noskaņijusies uz operāciju, bet Lindas koments izsita no sliedēm. Vēl domāšu.
Ieejot tās Viļņas klīnikas mājas lapā nav īsti nekādas informācijas. Cenu vispār neatradu.
Re: Lietuvā

Pieskaiti ceļu klāt un sanāk tikpat dārgi kā Latvijā. Ja tā cena būtu par abām acīm - tad vēl saprastu. Lasot iepriekšējos komentārus jau biju noskaņijusies uz operāciju, bet Lindas koments izsita no sliedēm. Vēl domāšu.
Ieejot tās Viļņas klīnikas mājas lapā nav īsti nekādas informācijas. Cenu vispār neatradu.
Re: Lietuvā

Linda ir sajaukusi, ka Ls 409 par 1 aci - tas ir par abām. Man klīnika atsūtīja epastu ar šādām cenām LT. 07.07. braucu
Re: Lietuvā

Paldies par info. Šādas cenas tiešām pievolcīgas.
Re: Lietuvā

Vai pirms došanās uz Viļņu jūs arī gājāt pie acu ārstiem Latvijā, lai noskaidrotu, vai jūsu acīm šāda operācija vispār ir iespējama?
Re: Lietuvā

Sweiki :)
Esmu bijusi uz 3vizītēm -uz Dr.Lūkina klīniku! Mana dakterīt,kas pārbauda ir superīga-man viņa patīk! pat redzi pārbaudījam ar pusgada pauzi-lai zinātu konkrēti vai var vai nevar taisī! Ir jau operācijas datums zināms 23.jūlijs--Bet tagad lasot komentārus-ka viņa attieksme neesot laba-man tas neīpaši patīk (attieksme mani nomierina,bet te tieši iznaks,ka satrauks vēl vairāk,to nevēlos) un otrs-ka cena ir uzpūsta, man būs jāmaksā 1390ls.

Gribēju jautāt cik iznāktu par visu Lietuvā un CIK PA CEĻU IZNĀKTU maksāt,ja brauc ar mašinu?

Un kā ar atrādīšanos? Varēs pēc tam te LV atradities kaut kur? vai pi etā paša Lūkina?! viņam nebūs sliktāka attieksme? -ka nav pie viņa taisīts!

Pāldiesss
Re: Lietuvā

LV eju pie Skricka (labs) - viņs neredzēja nekādu iemeslu, kāpēc nevarētu operēt. Bet es vairāk paļaujos, ja viņi LT negribēs operēt, tad neko. Pieņemšu to, bet vismaz nebūšu iztērējusi nez kādu naudu.
par cenām - man LT viss kopā sanāks LVL 434,50+ceļš+ viesnīca (palikšu līdz 2dienai, kad tiek veikta pēcoperācijas pārbaude). Lai vai kā rēķinātu - nu nesanāks te kopā Ls 1390, ne? Un pēc tam Ls 30 par apskati pie Lūkina, cik nu tur vajadzēs reizes, neko citu jau neizdarīs. Attieksme nebūs jauka :)
Re: Lietuvā

Tur jau tā lieta- man pateica lielu summu-kau t zinaku,ka tada +/- būs! uzzinot,ka Lietuvā letāk un labāka attieksme man domas mainījās! Gribas ievāk vairāk informācijas un tad droši vien doties uz turieni! Jo te pat Dr.Lūkina klīnikā pēc vairākām parbaudēm teica,ka var taisīt man-tapēc nedomāju,ka man varētu atteikt LT.! Vienīgi tur 6dienā jābū-tev ir pārbaude un tad uzreiz taisa ja ?

Un jā tad jau tas 1390ls iznak gastranomiska summa un LT fona :D un pie tam ar visu braukšanu... Un 4tras diena es jau neiznu vai varetu palikt- to vienu nakti jā-lai būtu pēc operācijas parbaude un tad Lv atradities

CEru uz izdošanos
Re: Lietuvā

Šodien pierakstījos uz operāciju Viļņā 27. jūlijā. Par abu acu korekciju sanāk 408 Ls. Kopā ar ceļu, zālēm un pirmsoperācijas pārbaudi gan jau savāksies visi 500 Ls.

Iewii, ja ir vēlme pievienoties, dod ziņu. Būtu forši braukt vēl ar kādu kopā.
Re: Lietuvā

mansikka es ar domaju pieteikties uz 27.juliju(ja protams bus vietas),varam braukt kopa:)
Re: Lietuvā

Tas būtu forši :) Domāju, ka vajadzētu būt vietām. Tgd laikam tuvākais, kad varēs viņus sazvanīt, ir otrdiena. Mani pierakstīja uz deviņiem no rīta, un, tā kā man nav personīgās mašīnas, tad plānoju laist ar autiņu no autoostas. Kad izdosies sazināties ar viņiem, iemet šeit kādu ziņu ;)
Re: Lietuvā

Es domaju-ar mašīnu braukt! Bet sazvanīt ta arī neizdevās viņus-es ierakstīju mājas lapaa (aizpildīju tur anketu)!

Bet -savukārt,kad zvanījām visu laiku atbildēja automatiskais atbildētājs :( ar Sievietes balsi--Labas ritas :D un wisss

tad jau 1dien arī centīšos pazvanīt! Vnk tagad man atvaļinājums 3nedēļas sākot ar rītdienu-un gribējās visu izdarīt pa atvaļinājuma laiku :)

un,ja,kas kādu ar varēs paķert līdzi-ja būs vēlme-tik nezinu,kad tad man bus :D
Itka doma 21.jūlijā-nedēļu atrak nekā tev mansikka! Jāskatās,ko vispār atbildēs
Re: Lietuvā

Jā, man bij tas pats ar to atbildētāju :D Tas tādēļ, ka viņi strādā tikai sestien un otrdien, tā ka pirmdien arī vari droši nezvanīt.

Taču ātrāk gan, man liekas, nevar pierakstīties, jo es arī to prasīju.
Re: Lietuvā

Es oterdien pazvanisu un visu kartigi uzzinasu.Gakvenais cik man tas izmaksas,ja viss bus ok tad 27 ari brauksu,ar savu auto:)
ta ka dosu vel zinu:)
Re: Lietuvā

mansikka mani pierakstija uz 12,bet man nav problemu braukt atrak,ta ka ja esi ar mieru braukt kapt nepazistamam cilvekam masina,tad varu tevi pakert:D
Re: Lietuvā

Labs ir, laižam kopā, piemetīšu naudiņu arī ceļam. Tgd aizsūtīšu viņiem e-pastu, varbūt izdodas to manu vizīti pārcelt uz plkst. 12 tāpat kā tev. Tu domā tai pašā dienā laist atpakaļ vai arī gaidīt līdz otrdienai, kad būs pēcoperācijas pārbaude?
Re: Lietuvā

Sveikas, meitenes!

Skatos, ka esat apņēmības pilnas un jau drīz plānojat doties uz LT. Labprāt Jums pievienotos, bet sakiet kā ir ar tiem pirmsoperācijas nosacījumiem? Tur laikam divas nedēļas pirms operācijas nevar lietot lēcas un kosmētiku?

Sakiet uz kuru klīniku jūs tieši dosieties?
Tagad atlaides LASERVIEW, vai jūs turpat?
Re: Lietuvā

Hey :) Man operācija datums 4.augusts! Un protams arī varu paķert kādu līdzi ja vien jums taja paša laikā!
Man teica-2000Lt iznak uz 400ls + iznaks parbaude! tad pēc operācijas guļvieta lai nakamajā dienā var artrādīties un tad laižam mājās- pēc tam 2dienā atradīties-atkal brauksim turp uz apskati! UN protams vēl ceļs!


Nedrikst jā 2vas nedēļas kontaktlēcas UN TAS arī vis-pa lielam!

Bet vienu dienu ieprieks (pirms operācijas) nedrīkst lietot alkoholu un lietot kosmētiku!

Pēc operācijas ir vairak ko nedrīkst darit un lietot :) Ja vajag varu visu uzskaitīt-Jau sarakstīju uz lapas un pielīmēju pie sienas!
Re: Lietuvā

Protams ceļa izmaksas plusā! Bet tā patas tas visss kopā neiznāks ka te Lv dr.lūkina acu klīnika 1390ls!


Jāzvana jāatsaka 21.jūlijs pie Dr.lūkina :D

Ceru uz izdošanos!
Re: Lietuvā

Tikko esmu no LT. Esmu ļoti apmierināta ar viņu darbu. Un ticiet man cilvēcīga attieksme šādā procedūrā ir svarīga, ārsts bija super. Ja man tādā brīdī būtu Lūkina attieksme laikam nošautos :) Nākamajā dienā nevajag atrādīties - 2dien tikai.
Re: Lietuvā

Ou tiesam-likas ka pec operācija 2vas pārbaudes ir obligātas!
Nākamajā diena un pec 4trām Nu šajā gadījuma LT 2dienā


:) prieks dzirdēt-ka labas atsuaksmes! 4.augusts jau ar fiksi pienāks
Re: Lietuvā

Uz kuru klīniku jūs braucat?
Re: Lietuvā

Uz kuru klīniku jūs braucat?
Re: Lietuvā

Novoye Zreniye
Re: Lietuvā

Novoye Zreniye arī ;)
Re: Lietuvā

hei,hei 27.07.12 braucu uz Novoye Zreniye LT,Vilna pieraksts man ir uz 12,teica,ka 14 jav operes.
Taja pasa diena ar masinu braukt nevar,tapec domaju panemt lidzi kadu draugu kuram ir tiesibas un kurs varetu man palidzet ar krievu val. tulkosanu,man ar vinu ta 4abigi:D
varu pakert 3 cilvekus,ta ka ja ir vajadziba drosi sazinieties ar mani.
Draugiem.lv>>kristaps kluss(soon LV:))
20519717(uz so nr. busu sazvanam sakot ar 21.datumu:)
Re: Lietuvā

Labdien,
sakiet, viņi taču kā normāls uzņēmums izsniedz čeku vai kvīti par operāciju?
Re: Lietuvā

Viņa nesaprata, ko viņai jautā :) saki, ka tev vajag sčot, tad viņa iedod rēķinu ar tavu info un klāt piespraustu čeku. Bet daži tik prasa un tad viņa ar tādu izbrīnītu seju taisa un pēc kāda laika iedod :) lielākajai daļai pietiek ar pliku čeku.
Re: Lietuvā

Hey :) vairak kā pēc 2nedēļām-Precīzāk 4.Augusts :) Ir mans apskates un arī operācijas datums!

Jā nu kādam/kādai ari iekrīt tajā pašā,iespējams, var braukt ar mani- es ar mašīnu, Pati gan soreiz pie stūres nē,bet gan mana mamma (hehe) Brauks.
Tajā pašā dienā mājas un pec tam uz atrādīšanos 2dien!

:)
Re: Lietuvā

es tiko zvanīju - viss vienā dienā-konsultācija, operācija! es esmu tā nobijusies, vēl nesaņēmos pierakstīties. Vai tiešām 1h laikā visu var noskaidrot un pēc tam šķērēt man aci?
Re: Lietuvā

Ir 2vu veidu operācijas kur iegriež un kur tikai ar lāzeri!
Man jau te Rīgā pateica-ka var taisīt to ar lāzēri! Biju uz kādām 3 pārbaudēm.. vesela agda garumā-lai viņi pārliecinātos vai drīks vai ne!

Bet tur tā esot--- parbauda (veicot pat vairākas parbaudes ja nepieciešams) un tad pec laiciņa taisa:)
Re: Lietuvā

Gribēju pajautāt-Meitenes kā jūs ar matu mazgāšanu tiekat galā ? :D
Re: Lietuvā

Es pierakstījos uz 18. augustu 12:30 @ Novoye Zreniye.
Būtu jauki, ja kāds varētu paķert. Piemaksātu par ceļu.

Paldies
: )
Re: Lietuvā

mans ē pasts
pavels.golubevs@gmail.com

)
Re: Lietuvā

Fistins, Iewii šī forumā jūs esat pēdeji pēc operācijam kilinikā Nvoje Zrenije. Pastasti siet lūdzu, kā jūms gaja, kā rāzāt? Vai Jūs apmierināti ar rezultātiem? Iepriekš pateicoties.
Re: Lietuvā

Varu bišk savu pieredzi aprakstīt no 27. jūlija. Iesaku ierasties klīnikā pāris minūtes agrāk. Tā kā mēs aizbraucām nedaudz pēc plkst. 12 (sava pieraksta), tad mūs arī paņēma pēdējos gan uz pārbaudi, gan operāciju. Tā kā ir dzīvā rinda, tas nozīmē, ka jāgaida kamēr izoperēs visus pārējos...

Neuzskatu sevi par klīrīgu cilvēku, bet pati operācija bija visnotaļ nepatīkama. Nākamās 2 stundas arī grūti vsp acis noturēt vaļā.

Redze man šobrīd ir lieliska. Biju uz pēcoperācijas pārbaudi Lūkina klīnikā, viss kārtībā. Arī tur attieksme bija profesionāla un jauka.

Labu visiem redzi :)
Re: Lietuvā

Paldies, Mansikka! Cik slikti Jums bija redzi? Vai kads var kaut ko pastatstit par kliniku Kuznecovu?
Re: Lietuvā

Varu padalīties ar savu pieredzi.Operāciju 03.08.2012 veicu Viļņā, acuklīnikā "Laserview". Pirms tam City life biju iegādājusies atlaižu kuponu ar 50% atlaidi uz šo operāciju. Operācijas (LASIK metode) izmaksas biija 486Ls (Lasek 422LS).Kunsultācija pirms tam (operācijas dienā) izmaksāja 90 liti (18Ls, pie mums Solomatina klīnikā 50Ls!!!) , plus viena nakts viesnīcā 80liti (16Ls) .Klīnika piedāvā turpat 500 m tālāk blakus izīrējamus dzīvokļus(cena ļoooti lēta, paskatījos, ka viesnīcas Viļņas centrā nemaksā lētāk kā 60-70Ls). Dr ļoti laipns, visu izstāstīja, atbildēja uz visiem jautājumiem, attieksm e-perfekta. 12-os dienā bija konsultācija, kuras laikā pārbaudīja, vaui man visoār var veikt operāciju, un tā kā manio parametri atbilda visām prasībā, ,tad 16-os bija operācija.Operācija abām acīm ilga minūtes 20. Pēc operācijas ar melnām brillēm uz acīm devos uz savu viesnīcas numuriņu, 2, 5 stundas pagulēju un plkst 20 jau devos pilsētas apskates ekskursijā! Redze - ideāla, diskomforta nekāda. Pusgada laikā - bezmaksas konsultācijas, ja es vēlēšos arī bezmaksas korekcijas.
Ceļš ar auto/gāzi izmaksāja 30Ls:) Kopā 550Ls. LV nekur par tādu summu `so nepaveiktu!!!
Re: Lietuvā

wipii sveiki! Mana jaunā redze-pagaidām jau neko sīki nevaru istāstīt-jo pie datora sēdēt vel pagruti,bet var!

man tā sarežģītāk ar dzīšanu,bet ir labii :) redze uzlabosies meneša garuma tā pa bišķam,bet iririrrrr rezultads :D skaitot-ka brilles jau 15gadus,no bernudārza!

sanācā šaize ar pagaidu lēcāM,Ko liek pec operācijas,bet viss nokartojas-Aizlaidām uz lietuvu :D vajadzēja atradities 3dien,bet ieradamies 2diena,jo naktī-pa miegam likās,ka ar mani viss kārtībā un riktiigi saberzēju acis un aida kontaktleca KR acī pa gaisu,bet labajā noķeru :D

Ahh ja jau sāku tad jau arii turpināšu!

Ierados NZ klīnikā 9.00 bija parbaude-sapilināja (superīgas dakteriites optiķes uh VIENOZĪMĪGI) lika 30min pagaidīt--tad atkartota parbaude! Dakters pēc tam ar atnak un paskatas actiņas un tad aicina pie sewis uz kabinetu-Wisu izstāsta uzzimē-pastāsta! Un tagad 11.00 esat klāt uz operāciju!

Bijam ap 11 cilvēkiem 9.meitenes 2puiši :D visus pēc kārtas kā taisīs operāciju saģerba-sagatavoja seju-sapilināja noslaucīja :) Mani operēja 3šo!

Kad sauca manu vārdu gāju-pirms tam vēl māsiņa un arī dzen optiķe VIENĀ personā vēl dikti forši novēlēja krievisi ieviņ lai veicas! JAUKI

iegaju iekša dakters un kadi 4tri personala cilvēciņi! prasa vai Ieva--dakters uzreiz JAJAJAA ievačka :D sasmējos

tagad talakas 5minutes! apgulos sapilinaja-ielika acis tos štrumentus,kas tur lai acis nemirķšķina (tas bija pretīgi :( ) ielika-tad sapilināja vēl! tad sāka ar labo aci-- noņema tur visu un tad spidinaja lazeri (fuj kā smirdēja pec deguma pretiiga)
tad kreiso aci-- bet kreiso aci-TA Evija Smagaresu ko dara,bija sapigi--laikam acu pilieni KR acij nesapilinājas pareizi! bet ZINIET bija to verts!

Sāpēja 1-3dienas! Sedeju uz zemes-lai gaisa netiek klāt un domaju--@!#$ ko esmu nodarījusi savam actiņam! Bet nu jau zineit tik atmiņas vien ir..bet ka varu iet pa ielu un lasit visadus talos uzrakstis man liek smaidīts :D Drīz jau aizmirsīsies,kā bija redēt slikti :)

Tagad kādus 2menešus japilina actiņas un tad jabrauc atkartoti atradities pie viņiem!

Pirmās dienas man viss bija vienas asarošas acīs-pa māju gāju saulesbrilles un aizvertam acīm..kaut mazaka saule vai gaisam taa žilbinaja-kaut biju bruņojusies. atvert acis tik uz 2sekudem biju spejiga un ta pat asarojošam acīm!SUPERIIGI brauciet-jo smagakas ir tikai tas pirmas dienas pēc tam jau tik ar katru brīdi uzlabojas redziite un esmu priecīga :) Kopa ar ceļu 2reiz braucot 600ls :) letak neka pie Lukina- Tur būtu 1400ls!

Mana redze laba -5 kreisā -3.75 Visai slikta :D
Re: Lietuvā

wipii sveiki! Mana jaunā redze-pagaidām jau neko sīki nevaru istāstīt-jo pie datora sēdēt vel pagruti,bet var!

man tā sarežģītāk ar dzīšanu,bet ir labii :) redze uzlabosies meneša garuma tā pa bišķam,bet iririrrrr rezultads :D skaitot-ka brilles jau 15gadus,no bernudārza!

sanācā šaize ar pagaidu lēcāM,Ko liek pec operācijas,bet viss nokartojas-Aizlaidām uz lietuvu :D vajadzēja atradities 3dien,bet ieradamies 2diena,jo naktī-pa miegam likās,ka ar mani viss kārtībā un riktiigi saberzēju acis un aida kontaktleca KR acī pa gaisu,bet labajā noķeru :D

Ahh ja jau sāku tad jau arii turpināšu!

Ierados NZ klīnikā 9.00 bija parbaude-sapilināja (superīgas dakteriites optiķes uh VIENOZĪMĪGI) lika 30min pagaidīt--tad atkartota parbaude! Dakters pēc tam ar atnak un paskatas actiņas un tad aicina pie sewis uz kabinetu-Wisu izstāsta uzzimē-pastāsta! Un tagad 11.00 esat klāt uz operāciju!

Bijam ap 11 cilvēkiem 9.meitenes 2puiši :D visus pēc kārtas kā taisīs operāciju saģerba-sagatavoja seju-sapilināja noslaucīja :) Mani operēja 3šo!

Kad sauca manu vārdu gāju-pirms tam vēl māsiņa un arī dzen optiķe VIENĀ personā vēl dikti forši novēlēja krievisi ieviņ lai veicas! JAUKI

iegaju iekša dakters un kadi 4tri personala cilvēciņi! prasa vai Ieva--dakters uzreiz JAJAJAA ievačka :D sasmējos

tagad talakas 5minutes! apgulos sapilinaja-ielika acis tos štrumentus,kas tur lai acis nemirķšķina (tas bija pretīgi :( ) ielika-tad sapilināja vēl! tad sāka ar labo aci-- noņema tur visu un tad spidinaja lazeri (fuj kā smirdēja pec deguma pretiiga)
tad kreiso aci-- bet kreiso aci-TA Evija Smagaresu ko dara,bija sapigi--laikam acu pilieni KR acij nesapilinājas pareizi! bet ZINIET bija to verts!

Sāpēja 1-3dienas! Sedeju uz zemes-lai gaisa netiek klāt un domaju--@!#$ ko esmu nodarījusi savam actiņam! Bet nu jau zineit tik atmiņas vien ir..bet ka varu iet pa ielu un lasit visadus talos uzrakstis man liek smaidīts :D Drīz jau aizmirsīsies,kā bija redēt slikti :)

Tagad kādus 2menešus japilina actiņas un tad jabrauc atkartoti atradities pie viņiem!

Pirmās dienas man viss bija vienas asarošas acīs-pa māju gāju saulesbrilles un aizvertam acīm..kaut mazaka saule vai gaisam taa žilbinaja-kaut biju bruņojusies. atvert acis tik uz 2sekudem biju spejiga un ta pat asarojošam acīm!SUPERIIGI brauciet-jo smagakas ir tikai tas pirmas dienas pēc tam jau tik ar katru brīdi uzlabojas redziite un esmu priecīga :) Kopa ar ceļu 2reiz braucot 600ls :) letak neka pie Lukina- Tur būtu 1400ls!

Mana redze laba -5 kreisā -3.75 Visai slikta :D
Re: Lietuvā

wipii sveiki! Mana jaunā redze-pagaidām jau neko sīki nevaru istāstīt-jo pie datora sēdēt vel pagruti,bet var!

man tā sarežģītāk ar dzīšanu,bet ir labii :) redze uzlabosies meneša garuma tā pa bišķam,bet iririrrrr rezultads :D skaitot-ka brilles jau 15gadus,no bernudārza!

sanācā šaize ar pagaidu lēcāM,Ko liek pec operācijas,bet viss nokartojas-Aizlaidām uz lietuvu :D vajadzēja atradities 3dien,bet ieradamies 2diena,jo naktī-pa miegam likās,ka ar mani viss kārtībā un riktiigi saberzēju acis un aida kontaktleca KR acī pa gaisu,bet labajā noķeru :D

Ahh ja jau sāku tad jau arii turpināšu!

Ierados NZ klīnikā 9.00 bija parbaude-sapilināja (superīgas dakteriites optiķes uh VIENOZĪMĪGI) lika 30min pagaidīt--tad atkartota parbaude! Dakters pēc tam ar atnak un paskatas actiņas un tad aicina pie sewis uz kabinetu-Wisu izstāsta uzzimē-pastāsta! Un tagad 11.00 esat klāt uz operāciju!

Bijam ap 11 cilvēkiem 9.meitenes 2puiši :D visus pēc kārtas kā taisīs operāciju saģerba-sagatavoja seju-sapilināja noslaucīja :) Mani operēja 3šo!

Kad sauca manu vārdu gāju-pirms tam vēl māsiņa un arī dzen optiķe VIENĀ personā vēl dikti forši novēlēja krievisi ieviņ lai veicas! JAUKI

iegaju iekša dakters un kadi 4tri personala cilvēciņi! prasa vai Ieva--dakters uzreiz JAJAJAA ievačka :D sasmējos

tagad talakas 5minutes! apgulos sapilinaja-ielika acis tos štrumentus,kas tur lai acis nemirķšķina (tas bija pretīgi :( ) ielika-tad sapilināja vēl! tad sāka ar labo aci-- noņema tur visu un tad spidinaja lazeri (fuj kā smirdēja pec deguma pretiiga)
tad kreiso aci-- bet kreiso aci-TA Evija Smagaresu ko dara,bija sapigi--laikam acu pilieni KR acij nesapilinājas pareizi! bet ZINIET bija to verts!

Sāpēja 1-3dienas! Sedeju uz zemes-lai gaisa netiek klāt un domaju--@!#$ ko esmu nodarījusi savam actiņam! Bet nu jau zineit tik atmiņas vien ir..bet ka varu iet pa ielu un lasit visadus talos uzrakstis man liek smaidīts :D Drīz jau aizmirsīsies,kā bija redēt slikti :)

Tagad kādus 2menešus japilina actiņas un tad jabrauc atkartoti atradities pie viņiem!

Pirmās dienas man viss bija vienas asarošas acīs-pa māju gāju saulesbrilles un aizvertam acīm..kaut mazaka saule vai gaisam taa žilbinaja-kaut biju bruņojusies. atvert acis tik uz 2sekudem biju spejiga un ta pat asarojošam acīm!SUPERIIGI brauciet-jo smagakas ir tikai tas pirmas dienas pēc tam jau tik ar katru brīdi uzlabojas redziite un esmu priecīga :) Kopa ar ceļu 2reiz braucot 600ls :) letak neka pie Lukina- Tur būtu 1400ls!

Mana redze laba -5 kreisā -3.75 Visai slikta :D
Re: Lietuvā

Tev smadzenes arī skāra, veicot acu lāzeroperāciju??? Un, kāpēc sēdēt grūti???
Re: Lietuvā

Attvainojos-par kļūdā tekstā-bet saprast cerams variet :)


Nezinu tava komentāra jēgu :D! sviests. Un NĒ! NAV man sēdēt grīti un arī nebija
Re: Lietuvā

Nesaprotu, kāpēc man nelika pēc opearācijas lēcas. Vai tas nekas? Biju Novoe zrenija.
Re: Lietuvā

Kad Tu Zane biji uz klīniku?
Pastāsti, vai arī Tev pati operācija likās nepatīkama?
Tehniski vajadzētu būt lēcai virsū, jo pretējā gadījumā putekļu utt. tiek pie acs klāt. :/
Re: Lietuvā

lēcai ir aizsargfunkcija uz 4trām dienām! Tapēc liek.

Tagad man kadus 2menešus jāpilina acīs pilieni
Re: Lietuvā

Biju 07.07. nebija nekas patīkams, bet vairāk no bailēm un panikas. Nesāpēja nekas operācijas laikā. Pēc tam acis jūtīgas, bet kādu 1 dienu. Sapratu gan,ka tas ir kā kuram.
Re: Lietuvā

Sveiki ļaudis! Izlasīju visu šo tēmu un esmu nolēmis arī braukt uz Lietuvu, jo kā izskatās viss tur esot labāk - cena, attieksme un rezultāts. Pladies visiem, kas padalījās ar pieredzi.
Re: Lietuvā

Sveiki vēl briļļainie ;))
Nodomāju uzrakstīt savu pieredzi, jo visi čato, kamēr tikai taisās braukt uz operāciju un pēc tam pazūd...tāda sajūta, ka vairs neredz, lai uzrakstītu atsauksmes!
Es biju 18.augustā uz Novoe zrenije. Personāls ļoti laipns, visu paskaidro, izstāsta. Pati operācija iet kādas 10-15 min, lai gan no uztraukuma pilnīgi zaudēju laika izjūtu. Operācija nav sāpīga, un tie, kas lieto kontaktlēcas jau ir pieraduši pa acīm bakstīties ;) Nu nav patīkami, kamēr to aci nofiksē, bet tas nesāp. Un tās dažas sekundes, kad ož pēc deguma-iedomājaties, ka cep kādu citu! Acs neko nejūt,tikai jācenšas visu laiku koncentrēties uz punktu, jo acs grib slīdēt prom. Sāpes sākas 5-10 min pēc operācijas, kad iziet anestēzija. Man bija trakas pirmās 3 stundas pēc operācijas, likās, ka acis izsprāgs! Ielīdu mašīnā uz pakaļējā sēdekļa aiz tonētiem logiem, lai tik gaisma nespīd virsū. Bet par to jau dakterīte iepriekš izstāstīja, un teica, ja galīgi nevar ciest - var iedzert 50g konjaka un mēģināt aizmigt. Izturēju! Pēc 3 stundām jau varēju tik pavērt acis lai ceļu zem kājām redzētu. Pa nakti gulēju ar saulesbrillēm, jo man ir mode miegā acis saberzēt! Otrā dienā atveru acis - nekas nesāp un es REDZU!!! Man bija -7.5 un -6.25. Tā sajūta ir neaprakstāma. Šodien jau esmu darbā pie datora!
Šis bija labākas lēmums manā dzīvē!!!

Tiem, kas te daiļi runā par skaistām brillēm kā aksesuāriem - iedomājaties, kad ieejat peldēties bez tā "aksesuāra" un neredzat vairs uz kuru pusi ir krasts....un kad tu paņem mazuli rokās un viņš tev to "aksesuāru" plēš nost, bet bez tā tu neredzi bērniņa seju...

Bāziet bailes burciņā un uz priekšu!

Ieteikums-kādas 30min būs jāvelta atrašanai, jo klīnika ir vecpilsētas centrā, mazu ieliņu labirintā, kur navigācija nemeklē. Un klausiet par pavadoni. 3 stundas acis nevar dabūt vaļā. To visu piesakoties izstāsta, bet mūsu kompānijā (80% latvieši) viens bija atbraucis viens pats, viens nevarēja samaksāt, jo kartei ir limits...

NOST AR BRILLĒM!!!
Re: Lietuvā

Labdien,
sakiet, kā Jums ar darbnespējas lapām pēc šadas operācijas Viļņā- cik noprotu acu ārsts pārbaudē izsniedz kādu attaisnojuma dokumentu, par rēķinu nerunājot. Man darbs ir ar datoru, tapēc uzskatu ka kādu nedēļu, vai divas pēc operācijas būtu vēlams lieki nenoslogot acis ar to. Padalaties, lūdzu ar šo detalizēto info, jo gatavojos braukt uz operāciju.
Paldies
Re: Lietuvā

pierkstiet, lūdzu ,uz kūru numuru āzvana,lai pieraksties novoje zrenije?
Re: Lietuvā

tel.: +370 (5) 264 44 44
+370 (5) 219 43 34
Re: Lietuvā

Paldies tev Anita.
Re: Lietuvā

Paldies tev Anita.
Re: Lietuvā

Paldies tev Anita.
Re: Lietuvā

Es arī esmu atgriezusies pēc operācijas 18.08. No savas pieredzes varu pakomentēt, ka pieņēmu pareizu lēmumu nebraukt ar mašīnu sestdien un vēlreiz otrdien, bet braucu ar autobusu un paliku viesnīcā. Nespēju iedomāies, kā ar tām sūrstošajām acīm (acetons+smiltis) būtu izturējusi 4h mājupceļu :) Vispār mani glāba tikai konjaciņš, kurš ļāva ik pa mirklim atslēgties. Bija traki tā pirmā zāļu iepilināšanas reize pēc 2 stundām, kad ir pats neizturamākais mirklis, un pat drusku acis pavērt, lai otrs iepilina, ir ļoti grūti... Bet tā šausmīgā sajūta ilgst 4-6stundas, nakti jau var gulēt normāli.
Es jau otrā dienā rikšoju pa Viļņu skaistākās vietas lūkoties, kaut arī pārbaudošā daktere traki brīnījās par mani, kad uzreiz pēc operācijas sāku jautāt, vai tā visur varēšu rīt staigāt. Lielākā problēma ir higiēna, jo ik pa 2h pilinaju zāles visādās vietās - kafejnīcas dīvāniņā, parkā, kapos :), ar higiēniskajām salvetēm nopucējām rokas, un draudzene man sapilināja. No galvenā daktera sapratu, ka nedrīkst līst lielveikalos, kur gan no ļaužiem, gan no kondicionēšanas iekārtām mikroflora var radīt iekaisumu. Protams, visus nemusinu uz tādām lietām, it kā jau ir mājas režīms, man vienkārši vieglprātīga attieksme, jo bailīga neesmu nemaz, arī uz operāciju ierados ar 100% pārliecību par ideālu rezultātu, un gribējās izbaudīt maksimāli visas iespējas.

Rezultāts - vienai acij perfekti, vairāk kā 100 % redzamība, otra gan vēl miglojas, bet man bija -7,5 un -8,25, un ilgāk tātad lāzeris ir cepinājis. Nu tad jau redzēs, cik ātri nostabilizēsies.
Vēl - man ir 44 gadi, un dakteris runāja, ka cilvēkiem mūsu abu vecumā :) sākas pretējais process, un piedāvāja, ka vai es negribot atstāt uz -2, lai nav lasāmbrilles vēlāk vajadzīgas, es gan atteicos - kāda nu tur jēga?!
Jā, un ja vajag viesnīcu - es paņēmu Ecotel, iesaku - tāda standarta, vienkārša, ar kārtīgām brokastīm, 20Ls diennaktī 2vietīgais numurs, no klīnikas bija jāiet 15-20 min., nebija jēgas īsti taksi ņemt.
Un pavadoni nooooteikti vajag, tas Ingas pieminētais puisis, kas bija gribējis viens pats ar autobusu braukt atpakaļ uz Rīgu, nespēju vispār iedomāties! Viņš gan bija optimistiski noskaņots un raksturoja savas sajūtas pēc operācijas, ka nieks, it kā lēca otrādi ielikta, bet domāju, ka vēl nebija atsāpinošo zālu iespaids beidzies, un līdz autoostai viņš vispār netiktu, kur nu vēl nokratīties to mājupceļu :)

Tā ka visiem veiksmīgi saņemties!
Re: Lietuvā

Un vēl - adrese - viņi ir mērkaķi, mājas lapā ir kļūdaini - Savičiaus 11, dabā - nav!!! Izrādās, 3a/11... Bet nu sajūta bija baisa - esi atvilināts uz nupat nobankrotējušu kantori, ieliņa kopumā tāda nošņurkusi, var iet Čurļoņa muzeju iepētīt un viss :)
Re: Lietuvā

ko lai saka - cilvēks ir vnk slinks kā lops pēc savas dabas:) es par tiem, kam redze ir -2-3 dioptrijas.. vai tiešām nevar sevi piespiest katru dienu pavingrot (piem, pēc Beitsa metodes) un atgūt redzi dabiskā ceļā??
Re: Lietuvā

kāda tieši ir Beitsa metode?kur sīkāku info var iegūt par to? paldies jau iepriekš :)
Re: Lietuvā

Visiem labdien!
Vēlos pajautāt tiem, kas taisīja operāciju Lūkina acu klīnikā Latvijā. Kas bija operācijā? kāpēc dr. Lukins izturējās pret saviem pacientiem slikti? Es gribēju taisīt operāciju Lūkina acu klīnikā septembrī, tagad nezinu ,ko darīt.
Re: Lietuvā

vai kāds brauc uz Viļņu septembrī?
Re: Lietuvā

21 septembrii braucu
Re: Lietuvā

21 septembrii braucu
Re: Lietuvā

Arī 21.09.12 :)
Re: Lietuvā

Tad, jau tiksmies tur ;)
Re: Lietuvā

Biju Viļņā 3. Augustā. Viss, kā iepriekš aprakstīts. Attieksme ideāla. Māsiņa joko. dakteris dara savu darbu! redze 120%. Jā, pēc operācijas pirmās 3 stundas diezgan grūtas, arī nakamajā dienā acis asaro, bet jau pēc pāris dienam viss ir perfekti! Ir jēga mazliet pieciest neertības, lai pēc tam redzētu ideāli.
Par Latvijas megaklīnikām, kas prasa par analoģisku operāciju 900-1200 Ls, tātad 2,5-3 reizes vairāk. Apzvanīju 3 populārākās Solomatins, Kuznetsovs un Lūkina klīnikas. Visās attieksme augstprātīga. telefonistes nevarēja paskaidrot kāpēc man būtu jāmaksā viņu pieprasītā summa, ja Viļņā ir lētāk. Vienīgais arguments - tāda cena!
Re: Lietuvā

Vai kāds, no tiem, kuri jau ir veikuši operāciju, ir mēģinājis "ielaist" šīs operācijas kvīti VIDā un dabūjis 25 % atmaksu?
Re: Lietuvā

nu es pavasarī cīnīšos, redzēs kā būs
Re: Lietuvā

Labdien,
sakiet mīļie, vai 1 mēnesi pēc operācijas bijāt uz to pārbaudi tepat Rīgā?
Fakstiski man atbildēja klīnikā, ka var iet, bet ja nav nekādu sūdzību tad nav nepieciešams iet.
Tagad tomēr domāju pieteikt vizīti, bet interesē Jūsu viedoklis un pieredze.
Paldies
Re: Lietuvā

pēc 2 dienām atrādījos Viļņā, man teica, ka tagad reizi gadā jāpārbauda acu spiediens un viss, ja nav nekādu sūdzību. Un to var darīt tepat. Bet es tomēr braukšu pie viņiem, "obidna" , ka viena un tā pati operācija pie mums maksā 1200 Ls , tur 600 Eur ! Vnk riebums pret mūsu klīnikām.
Re: Lietuvā

Esmu pieteikusies operācijai 27. oktobrī , meklējam ceļabiedrus.
Re: Lietuvā

Sveiki! Es tāpat kā daudzi iepriekšējie lasītāji esmu pieteikusies redzes korekcijas operācijai Lietuvā Novoje Zrenije uz 21.12.2012. Kaut gan mana kolēģīte baida mani, sakot, ka pēc operācijas vairumā gadījumu rodas dažādas komplikācijas un braukāšana un Lietuvu izmaksāšot dārgi. Tā kā iepriekš nekādas problēmas nevienam lasītājam praktiski nav bijušas, varbūt kāds var padalieties negatīvajā pieredzē? Paldies.
Re: Lietuvā

Sveiki! Es tāpat kā daudzi iepriekšējie lasītāji esmu pieteikusies redzes korekcijas operācijai Lietuvā Novoje Zrenije uz 21.12.2012. Kaut gan mana kolēģīte baida mani, sakot, ka pēc operācijas vairumā gadījumu rodas dažādas komplikācijas un braukāšana un Lietuvu izmaksāšot dārgi. Tā kā iepriekš nekādas problēmas nevienam lasītājam praktiski nav bijušas, varbūt kāds var padalieties negatīvajā pieredzē? Paldies.
Re: Lietuvā

skazite,kak prohodit operacija i skoljko vse eto stoit...? Procedura,operacija,glaznie kapli i t.d...?
Re: Lietuvā

Vai Jūs ziniet, ka tikai 50% no visām lāzeroperācijām tiešām norit veiksmīgi? Operācija ir neatgriezeniska, tā maina radzeni. Tā negaranatē redzes turpmāku nepasliktināšanos. Acs sausums (tā nav neliela graušana, bet gan nepārtraukta asarošana un diskomforta sajūta), un neskaidra redze tumsā ir tikai divas no biežākajām komplikācijām. Kādu laiku atpakaļ Streips reklamēja, cik forša ir lāzeroperācija, bet atkal ir redzams ar brillēm. Visi jau runā tikai par pozitīvajām lietām, bet acis mums ir tikai 2!
Re: Lietuvā

Visu to laiku, kamēr morāli nobriedu veikt lāzerkorekciju, lasīju diskusiju un diskusiju calis.lv portālā. Padalīšos ar savu pieredzi, lai citiem nebūtu tik ilgi morāli tam jānobriest, kā man :) Es tikai tagad piefiksēju, ka šeit ir trīs veidu rakstītāji 1) tie kas vēlas veikt lāzerkorekciju, 2) tie kas ir veikuši, 3) tie kam ir viedoklis (nereti no gaisa pagrābts). Vēl ir ceturtie, kas raksta pēc pasūtījuma, lai paceltu vietējo klīniku zemu kritušo reitingu slitko atsauksmju un ārkārtīgi augstās cenas dēļ.
Man lāzerkorekciju veica 20.oktobrī, Viļņā, klīnikā Novoje Zrenije. Tā kā biju lasījis vairākas konkrētas atsauksmes, tad jaunumu tikpat kā nebija, tikai reālus apveidus ieguva daži apraksti. Attieksme ir patīkama, bet vienlaicīgi konveijers. Ne mirkli nebija šaubu, par to, ka viss notiek kvalitatīvi un profesionāli. Pirms operācijas mani apskatīja ārste, nodomāju, ka viņa arī būs tā, kas operēs, bet operēja vīrietis. Operācijas laikā viņš visu laiku ar mani runāja, ne mirkli nebija sajūtas, ka nezinātu, kas notiek. Tas bija ļoti nomierinoši, jo ārste pirms operācijas aizrādīja, ka es ļoti raustot acis apskates laikā un, ka operācijas laikā man vajadzētu saņemties un būt mierīgākam. Pati operācija izrādījās absolūti nesāpīga un tajā slīpēšanas laikā tā savas acs smaka nemaz tik briesmīga man nelikās. :) Tā kā uz uzņemšanu es ierados pēdējais, tad arī perācija man bija pēdējam. Nepatīkami tāpēc, ka nosalu gaidot, patīkami tāpēc, ka redzēju cik visi mierīgi nāk ārā un tas nomierināja - sapratu, ka ja jau viņi var izturēt, tad es arī izturēšu. :) Pēc operācijas mani apskatīja ārsts, kurš mani operēja, pateica, ka viss ok, ka esmu brīvs. Redzēju kā citi asaro un gaidīju, kad man sāksies tas pārbaudījums. Bet sajūtas bija daudz kārt vieglākas, nekā gaidīju. Nedaudz grauza, nedaudz sākumā arī bija tāda kodīga sajūta acīs, bet tas ātri pārgāja. Vakarā mājās jutos ļoti brīvi un bija jāatgādina sev, ka ir jāievēro ļoti saaudzējošs režīms. Svētdien jau vienā mierā noskatījos vienu filmu. :)
Otrdien pats sevi aizšoferēju uz Viļņu uz ārsta pārbaudi. Sākumā māsiņa paskatījās ar saviem aparātiem acī, tad pārbaudīja redzi. Aizgāju pie ārstes, viņa arī paskatījās ātri acī. Pateica, ka viss ir ļoti labi, bet izrakstīja vēl kaut kādus pilienus, kas "eļļo" acis. Kad teicu, ka pēc operācijas nebija nekādu īpašu sliktu sajūtu, viņa tikai apsveica, ka esmu ticis starp tiem ne pārāk daudzajiem, kam ir paveicies. :)
Agrāk nēsāju lēcas, šobrīd ir sajūta ik pa brīdim, ka "ehhh, vakarā izņemšu lēcas, uzlikšu brilles". :)
Noteikti rekomendēju neatlikt lāzerkorekciju uz vēlāku laiku, ja vien finanses to ļauj. Visā saņemšanās procesā es apzināju starp paziņām un paziņu paziņām kādus 6-8 cilvēkus, kas lāzerkorekciju ir veikuši pēdējo 5 gadu laikā. Nevienas sliktas atsauksmes.
Re: Lietuvā

Vai kādam ir pieredze ar mazas tuvredzības ( -1 ) lāzeroperācijas korekcijas veikšanu acīm?
Re: Lietuvā

Vai kādam ir pieredze ar mazas tuvredzības ( -1 ) lāzeroperācijas korekcijas veikšanu acīm?
Re: Lietuvā

Labdien!
Esmu nobriedusi šim pasākumam Viļņā. Jautājums, kuru te īsti nepamanīju, kā ir ar konsultāciju? Jābrauc uz Viļņu, tur viņi pārbauda un uzreiz pasaka, var vai nevar veikt un ja var, tad arī dara to tai dažās dienās? Jeb jābrauc uz konsultāciju un tikai pēc tam var pieteikties operācijai? Vai varbūt konsultēties LV un tikai tad pieteikties?

Un tie acu iepletēji šķiet baisi, laikam no tiem man visvairāk bail..

Pateicos par atbildēm, ja tādas būs :)
Re: Lietuvā

Labdien!
Esmu nobriedusi šim pasākumam Viļņā. Jautājums, kuru te īsti nepamanīju, kā ir ar konsultāciju? Jābrauc uz Viļņu, tur viņi pārbauda un uzreiz pasaka, var vai nevar veikt un ja var, tad arī dara to tai dažās dienās? Jeb jābrauc uz konsultāciju un tikai pēc tam var pieteikties operācijai? Vai varbūt konsultēties LV un tikai tad pieteikties?

Un tie acu iepletēji šķiet baisi, laikam no tiem man visvairāk bail..

Pateicos par atbildēm, ja tādas būs :)
Re: Lietuvā

Sveiki :)
Uz konsūltāciju jau biju te pat rīgā! un teica,ka var un tā-bija 3parbaudes gada laika!
bet ja tais viļļā-tad tur aizbrauc parbauda redzi--apskatās--pastāsta vai var taisīt un pastāsta procesuu un kādu operācijas veidu var pielietot :)

Man nesen palika 21 un mīnusiņi bija kkur vienai acij -4,... un otrai -3.75 ! Biji japilina zālēs lai astigmatisms pazustu! biju pēc operācija kkur 2menešu pec atrādīties un man vēl menesi izrakstīja pilināt! Tagad nesapratu--jabrauc atkal vai jāpazvana!

Nē dakteris ļoti foršššš--mani iepriecinaja-un masiņas arī baigi foršās--Biju viss jaunākā tur-un man teica krieviski Ievačka neuztraucies būs labi! es Tik nosmējos un gāju iekša-nebiju uztraukusies :) viss nepatikamākais-kad liek to acu turētaju :( Fuj--bet tāa kadas 2minutes un čīk viss! un tad tik atveseļošanās processss
Re: Lietuvā

Sveiki :)
Uz konsūltāciju jau biju te pat rīgā! un teica,ka var un tā-bija 3parbaudes gada laika!
bet ja tais viļļā-tad tur aizbrauc parbauda redzi--apskatās--pastāsta vai var taisīt un pastāsta procesuu un kādu operācijas veidu var pielietot :)

Man nesen palika 21 un mīnusiņi bija kkur vienai acij -4,... un otrai -3.75 ! Biji japilina zālēs lai astigmatisms pazustu! biju pēc operācija kkur 2menešu pec atrādīties un man vēl menesi izrakstīja pilināt! Tagad nesapratu--jabrauc atkal vai jāpazvana!

Nē dakteris ļoti foršššš--mani iepriecinaja-un masiņas arī baigi foršās--Biju viss jaunākā tur-un man teica krieviski Ievačka neuztraucies būs labi! es Tik nosmējos un gāju iekša-nebiju uztraukusies :) viss nepatikamākais-kad liek to acu turētaju :( Fuj--bet tāa kadas 2minutes un čīk viss! un tad tik atveseļošanās processss
Re: Lietuvā

Sveiki!
Šobrid vācu info par operaciju Lietuvā. Domaju tuvākajā liakā to darīt (Man -2,75 katrai acij) Cik saprotu tad jāņem līdzi tikai liti. Kur varētu saņemt slimības lapu? Pie ģimenes ārsta? Esmu šoferis, jābrauc arī naktīs, tatad ta noteikti būs vajadzīga...
Kā pec tam ar nodokļu atmaksu VIDā? Ja Latvijā taisītu tad noteikti varētu iesniegt lai daļu atmaksā, Bet kā ja Lietuvā?
Gaidu atbildi :)
Re: Lietuvā

Sveiki!

Pazvanīju vakar uz novoje zrenije, pierakstījos jau uz šo sestdienu(01.12.12.)! Zvanīju pa tālr. Tel.: +371 6 6100912(Tikai otrdienās, sestdienās). Savienojas uzreiz ar lt klīniku. Šodien no klīnikas vēlreiz pazvanīja apjautāties vai neesmu pārdomājusi. Sieviete likās ļoti mīļa.
Lika uzreiz izņemt kontaktlēcas un nelietot kosmētiku. Līdzi paņemt pasi.Norēķinās tikai litos.

http://eyes.by/index.php/en/ šajā mājas lapā ir viss nepieciešamais, adrese, telefoni, pat video un cenrādis. Norēķinās tikai litos.

130lt pirmsoperācijas pārbaude un ja atļaus tad operācija 1000lt vienai acij. iepriekš nekur neesmu pārbaudījusies, tāpēc turu īkšķus, lai atļautu. Bet kā būs, tā būs, ja ne iesim ekskursijā. Pēc operācija pārbaude bez maksas.

Nolēmām, ka viesnīcā nepaliksiem, jo uz jautājumu , vai klīnikā svētdien kāds būs, ja man būs jautājumu, atbilde bija noliedzoša. Otrdien plānojam braukt atkārtoti uz lt klīniku. Rēķinu, ka benzīns izmaksās par abām reizēm aptuveni 60ls.

Tagad viņiem vēl ir akcija, ja tevi iesaka kāds cilvēks, kas ir bijis viņu klīnikā, viņi piešķir atlaidi 130lt. Plus tam, kas ieteica, par katru piesaistīto klientu atgriež 100lt. Un par 7. klientu 1400lt. Vnk super.

Latvijā tagad ar maxima klienta karti atlaides var iegūt pie dr. Solomatina. No 1200 LVL uz 960 LVL. Tas ir neskaitot pirmsoperācijas apskati, kas tagad uz atlaidi ir 40ls. Paziņa tur taisīja, ļoti apmierināta, attieksme arī laba esot bijusi, perfeka redze jau tajā pat vakarā un nekādu sūdzību. Varbūt kādam noder šis info.

Man sanāk (208+208+27+60) 503LVL ar ceļu plus jāpieskaita būs vēl pilieni.
Paņemšu čeku un paprasīšu rēķinu, ja nu VID pieņem. Domāju, ka man darbā nav acīm tik liela slodze, bet ja vajdzēs noteikt došos pie ģimenes ārsta pēc slimības lapas.

Protams man rokas sāk trīcēt jau vien no domas par to kas gaidāms priekšā. Bet gan jau viņi zinās kā mani nomierināt.Atgriezīšos tad rakstīšu.
Acu lazer korekcija Lietuva

Par kliiniku novoe zrenije vislabakas atsauksmes, ar viiru bijam uz lazer korekciju, esam sajuusmaa. Arsti profesionaali, viss personaals loti pretiimnaakoss, rezultaats, to nevar aprakstiit, tas ir jaaizjuut :)! Nepatiikama sajuuta bija tikai pirmas 2 stundas, jo acis loti asaroja un bija sajuuta, ka acis pilnas smiltiim, pec paris stundam kluva daudz labaak, viirs pat seedaas pie stuures...
Nu jau pagaajusas 5 dienas un secinaajums pasaule ir daudz interesantaaka un kraasainaaka :))!!!

No sirds iesakaam nekaveeties un izmantot so iespeeju!!!
Izdevumi uz 1 personu ieklaujot konsultaciju, operaaciju un celu ap 500 LVL!


Ja Jums rodas kadi jautajumi drosi rakstiet, zvaniet.
Kliinika piedaavaa arii rekomendaacijas karti saviem pacientiem, par katru jaunu iesaistiito personu kliinika daavaa atlaidi gan klientam, gan personai, kas rekomendeeja so kliiniku un nodeva kuponu sai personai.
Taadejaadi var paliidzeet citiem, kaa arii atgut naudu par veikto korekciju.

Ja Juus tas interesee vai rodas kaadi jautajumi, zvaniet pa talruni 26969342.
Veiksmi.. :)
Re: Acu lazer korekcija Lietuva

Jau gadus 3 arī mēģinu saņemties uz operāciju, pēc šajā foruma izlasīta jau esmu nolēmis to darīt par 99%, bet radās viens jautājums par Lietuvas klīniku:

Vai ir kādam arī atteikta operācija Lietuva pēc acu pārbaudes, vai arī taisa visiem pēc kārtas?
Re: Acu lazer korekcija Lietuva

Pirms veikt korekciju ir jaaveic paaris paarbaudes, aciis tiek iepilinaati pilieni, tad aarsts paarbauda actinas un dod savu sleedzienu, veelams korekciju taisiit liidz 40 gadu vecumam, muusu klaatbuutnee peec paarbaudes tika atteikts tikai vienam cilveekam, vinam bija ap 45 laikam, bet kaa teica dakteris katrs gadiijums ir individuaals.
Lai Jums veicas, ja veelaties atlaizu karti vai ir kaadi jautaajumi, rakstiet, zvaniet!!!
Re: Acu lazer korekcija Lietuva

Sveiki vēlreiz!

Esmu atpakaļ, un esmu sajūsmā. Katru rītu ceļos un nespēju noticēt, ka redzu ideāli.

Man tik liela konveijera sajūta nemaz neradās. Pirms manis diviem cilvēkiem atteica operāciju. Pārāk plāna radzene. Tāpēc biju mierīga, ka viņi noteikt neņem visus pēc kārtas. Man gan dikti žēl bija meitene, kurai atteica,arī bija no Latvijas. Itkā jau tas ir viņas pašas labā, bet varbūt krājusi naudiņu, cerējusi un nu pasaka, tev visu mūžu būs jāstaigā brillēs :(

Man atļāva, tad ārste izstāstīja kā notiks operācija un, ka tiks veikta pēc LASIK metodes. Interesējoties par operāciju biju palaidusi garām faktu,ka liek ne tikai "kapes" plakstiņiem, bet ievada arī tādus kā divus stieņus, lai izvairītos no acs pakustināšanas, kuras laikā uz 3-4 sek. pazūd redze. Šī daļa man nepatikās viss viss vairāk. Kad nostiprināja plakstiņus man galīgi nebija nepatīkami, 1 sek un viss. Laikam katram cilvēkam savādāk. Svilināšanas smaka ar nebija tik traka, laikam tāpēc ka sauca mani pirmo un telpa vēl bija svaiga,xixix

Ja reģistratūrā un pārbaudēs vēl nelikās, ka visi taisa uķi buķi kā šeit aprakstīts, tad ieejot jau operācijas blokā, viss bija superīgi. Iepriekš jau biju iedzērusi nomierinošos līdzekļus, jo mums neviens no klīnikas nepiedāvāja, kaut arī prasījām, teica, ka tāpat nestrādā. Māsiņa, kas mūs ietērpa un "dezinficēja" centās visu laiku jokot, tā arī stress pagāja. Tad sauca jau iekšā. Iegāju operācijas zālē un priekšā kādi 4-5 cilvēki. Sajūta jocīga. Apguldīja, prasīju māsiņai, kur var ieķerties. Viņa mīļi piedāvāja paturēt mani aiz rokām. Man liekas, ka viņai asins vairs necirkulēja pēc tā kā saspiedu viņu. Bet tas vairāk no bailēm, jo pati operācija nesāpēja, tikai ļoti nepatīkami, tās tak tavas acis.

Dakteris bija vnk super. Visas procedūras laikā, viņš ne mirkli nepārstāja ar mani runāt. Sauca mīlvārdiņā, tāpat kā Ievačku, visu laiku tikai malacis, malacis, turies, vis jau būs galā,vēl drusku palicis utt. Un tad tiešām šķiet 5 min. un viss. Piecēlos no krēsla(gultas), dakters pienāca prasīja vai galva negriežas. Gatava viņu biju apķert un samīļot par tādu attieksmi, bet sapratu, ka pieci cilvēki vēl gaida ārā.

Domāju, ka šādi arī izpaužas ārsta profesionalitāte, lai arī kura operācija tā ir viņam, katram viņa pacientam tā ir pirmā operācija, un viņš to apzinās un spēj katru cilvēku padarīt īpašu. Nezinu kā savādāk būtu tikusi galā. Neapskaužu tos cilvēkus, kuriem tā nepaveicās.

Man pēc tam sāpēja 3h, visu ceļu atpakaļ uz mājām centos vien aizmigt. Es gan teiktu, ka tie bija nevis smilšu gabali, bet stikla gabali. Ja kādam ir bijis keratīts, tad sajūtas līdzīgas. Es noteikt uzreiz pēc operācijas nebūtu varējusi vēl doties ekskursijā. Tikai kad iebraucām savā pilsētā, sajutu, ka sāpes ir pārgājušas,varu atvērt acis uuunnnn es redzu. Visu ceļu līdz mājām , bakstīju draugu un teicu, reku rakstīts pārtika, reku dzērieni un būvmatreālu veikals, reku Lielā iela 3 utt. Tagad vēl gan ar saulesbrillēm ārā jāstaigā divas nedēļas pat ja ir krēsla.

Pirmās divas naktis gulēju kā zaldāts uz muguras, ne pa labi, ne pa kreisi. Salasījos šeit komentārus un galīgi negribēju, lai man vēlreiz ko taisa vaļā un skalo.

Pirmdien jau teica,lai nedaudz pastrādāju ar datoru, jo acīm jāpierod.

Otrdien biju uz pārbaudi, izmeklēja pats dakters, Viss super, arī asigmātisms pazudis pilnībā. Vien sarkanie pleķi palikuši, bet tas esot normāli, varot turēties pat mēnesi, tik jāturpina pilināt pilienus. Nespēju dakterim vien visu laiku pateikties.

Pirmo reizi matus man mazgāja draugs, tagad dakters ļāva iet duša, tikai nedrīkst berzt acis. Man gan pašai vēl bail. Labi, ka ir, kas palīdz. Mēnesi nedrīkst lietot kosmētiku, dzert gāzētus dzērienus un celt smagumus. Ar mašīnu braucu jau pati.

Beigās gan pate operācija maksāja 2200litus. Sanāk aptuveni 458 lati. (Rēķinot pēc kursa 0.208, vismaz man tā mainīja) Ja vēlaties, kā viņu klients varu piešķirt 130 lt atlaidi, kas it kā atmaksātu jums pirms operācijas apskati. Ja ir jautājumi, rakstiet Vitukii@inbox.lv

Protams Jums pašiem izlemt, bet es jūtos kā no jauna piedzimusi. Gribas ātrāk kādā ceļojumā aizbraukt.
Re: Acu lazer korekcija Lietuva

Biju 15. decembri. Diemžēl operaciju taisīt nevarēja :(
Teica pec 8 lidz 12 mēnešiem lai braucot atkal, tad redzēs kādas pārmaiņas ar acīm notiks. Tad velreiz parbaudīs un ļoti ceru ka varēs operēt. Vispār jau ļoti cilvēcīgi. Pieļauju ka citur būtu - skaiti naudu un taisam operaciju. Takā nākošgad rudenī braukšu noteikti atkal, ja kādam ir interese tad var braukt kopa. Šitas brauciens izmaksāja 40 Ls degviela + aptuveni 27 Ls pārbaudes.
Re: Acu lazer korekcija Lietuva

Sveiki!

Uztaisīju 15.decembrī - šobrīd laikam nevarētu būt laimīgāka.
Kopā tas izmaksāja 2200 lt (apmēram 448 Ls). Redzes pārbaudīte pirms operācijas maksā 130lt, bet man bija kuponiņš, tāpēc samaksāju par to pārbaudi un kad atļauj taisīt operāciju, tad ir jāmaksā tie 130lt mazāk. Degvielas iztērējām apmēram 30 ls, jo braucām ar ekonomisku mašīnu. Jārēķinās, ka otrdienā būs jābrauc vēlreiz atrādīties. Bet kopumā - 510ls par pārbaudi, operāciju un 2x aizbraukšanu uz Lietuvu iznāk uz psi lētāk nekā taisīt Latvijā!

Man izlaboja -3,25 un -5,25 un vienai actiņai astigmatismu.
Visi komentāri ir patiesi - operācija nemaz nesāp, tikai mazliet nepatīkama. Un pirmās 3h actiņas grauž un asaro. Bet viss ir paciešams un sajūtas pēc tam uzlabojas un redze paliek daudz, daudz labāka. 2 dienas jāpanēsā saulesbrilles, lai kaut kas neiekļūst actiņās un arī gaismas liekas ļoti spilgtas. Ir jau 3.diena un šodien es redzu izcili!!! Pilnīgi visiem iesaku uztaisīt redzes korekciju! Tās 3 mokošās stundas nav salīdzināmas ar fantastisko redzi, kas būs visu atlikušo dzīvi! Un dakteris un māsiņas bija tik super jauki! Attieksme uz visiem 100%!
Kā arī - māsiņa un dakteris teica, ka nav vērts pirkt kaut kādus pretsāpju līdzekļus vai tabletes, jo vislabākais pret pēc operācijas nelielajām galvas sāpēm un stresa ir 100 grami laba konjaka vai brendija. Pat jokoja, lai mēs visi nopērkam 1 pudeli un draudzīgi izdzeram. Un jā - tiešām palika daudz labāk pēc 2 šotiņiem

Ja kāda vēlas kuponiņu, tad droši zvaniet - 26200005. Esmu gan Jūrmalā, gan Rīgā!

Elza
Acu lazer korekcija Lietuva

Сделал операцию и остался очень доволен, если бы знал давно бы сделал.
Все произошло очень быстро и безболезненно и за сумму которую грех жалеть.

Если надумаете, могу дать вам купон на скидку в размере 130 литов на операцию,
можем встретится в Риге или в Юрмале. Могу ответить на все ваши вопросы:).

Звоните,
Вадим, 26085665.
Re: Acu lazer korekcija Lietuva

Sveiki,

Gribēju pajautāt par tām tumšajām brillēm pēc oprācijas, vai tās dod klīnikā vai arī visi ir jau sagatavojuši pirms tam?

Māris
Re: Acu lazer korekcija Lietuva

Tumšās brilles ir parastās saulesbrilles, jo pēc operācijas visas gaismas liksies ļoti spilgtas, kā arī aizsardzībai, lai kaut kas neiebirst acīs.
Tās pašam jāņem līdzi :)
Lietuva

Labdien! Esmu pierakstījusies uz lāzerkorekciju Viļņā 02.02.2013
Paldies visiem ,kas dalījās savā pieredzē, tas iedrošināja. Satraukums ļoti liels, bet ceru ka viss izdosies.
Būtu ļoti priecīga un pateicīga , ja kāds man varētu piedāvāt atlaižu kuponu klīnikā Novoje Zrenje. Cik sapratu viņiem tagad tur tāda akcija ir.
Gaidīšu no jums ziņu e pastā zane.snipke@inbox.lv
Lietuva

Labdien! Esmu pierakstījusies uz lāzerkorekciju Viļņā 02.02.2013
Paldies visiem ,kas dalījās savā pieredzē, tas iedrošināja. Satraukums ļoti liels, bet ceru ka viss izdosies.
Būtu ļoti priecīga un pateicīga , ja kāds man varētu piedāvāt atlaižu kuponu klīnikā Novoje Zrenje. Cik sapratu viņiem tagad tur tāda akcija ir.
Gaidīšu no jums ziņu e pastā zane.snipke@inbox.lv
Re: Lietuva

Sveiki!
Man interesē:
1. Vai var lidot ar lidmašīnu pāris dienas pēc operācijas veikšanas
2. Kādas var būt komplikācijas, jo svārstos..
Re: Lietuva

Sveiki!
Man interesē:
1. Vai var lidot ar lidmašīnu pāris dienas pēc operācijas veikšanas
2. Kādas var būt komplikācijas, jo svārstos..
Re: Lietuva

Man operacija notika 5 janvārī ,lietuvā .Un pēc divām dienām lidoju uz Dāniju,jautāju ārstiem un teica nav problēmu ja lido ,vienīgais jātur blakus mitras salvetes un es vēl nopirku dezinfekcijas losijonu ,to lietoju obligāti kad pilinaju pilienus acīs .
Ja nedzīvo lv noteikti noskaidro laicīgi pirms lido datumu uz konsultāciju un operāciju(notiek vienā dienā ) pa telefonu noskaidro kad tiksi uz pēcoperācijas apskati.
Man pašai bija 19.dec.noteikta bet man dēļ aukstumpumpas kategoriski atteica ,jo ir liels risks operēt ,protams neriskēju ar acīm!!!!Es to nezināju ka ir liels risks operēt.bet man bija veikti visi testi izrakstīja zālēs lai cīnītos ar vīrusu,tad vēl nopirku vitamīnus tieši imunitātes stiprināšanai ko iesaku visiem ,jo nedrīkst būt vāja imunitāte,vitamīnus dzeru joprojām .
To ka veicu operāciju lietuvā nenožēloju nav ko sliktu pateikt,arī cenu starpība priecē,personāls atsaucīgs.Ārsti operācijas laikā runāja un centās skaidrot un nomierināt jo man tiktiešām uznāca bailes lai gan pirms tam centos turēties.
Esmu laimīga un nenožēloju man redze bija veikti-5 un -5.25 tagad redzu tik tālu kā pat ar brillēm neredzēju pirms tam :)
Visi pārējie kurus operēja visa grupiņa bija latvieši ,mēs tur visi sēdējām pirms un pēc operācijas un dalijamies iespaidos :)
Re: Lietuva

Man arī operācija notika 5. janvārī un tagad esmu ļoti laimīga, ka varu beidzot bez brillēm un lēcām iztikt. Vēl tikai nevar pierast, ka nav brilles uz acīm, ka tās nav jāņem nost kad iet gulēt vai no rītiem jāmeklē, kur ir lai uzliktu, lai kaut ko redzētu.

Esmu ļoti priecīga un pateicīga Lietuviešu klīnikai par doto iespēju par draudzīgām cenām (salīdzinājumā ar Latviju) veikt redzes korekciju.

Pati operācija tiešām notiek ļoti ātri un es piekrītu pārējiem, kas raksta ka tas nav nekas sāpīgs un briesmīgs. Tas notiek tik ātri, ka pat nav iespējams sabīties no tā visa procesa.

Es tiešām visiem iesaku, kam ir iespēja, veikt redzes korekciju, jo tā ir neaprakstāma sajūta, ka var redzēt un pat labāk nekā ar brillēm.

Pēc operācijas tiešām bija tā, ka acis visu ceļu līdz Rīgai (braucot ar auto) grauza un likās, ka bija pilnas ar stikliem, bet turot tās ciet sāpes vispār nejutu, kā arī man pat acis neasaroja. :)

Pirmā divas dienas staigāju ar saulesbrillēm un ievēroju visus norādījumus. Trešajā dienā jau gāju uz darbu. Viss bija ok, tikai par cik mana lielākā darba dienas daļa sastāv no darba ar datoru bija grūti tāpēc mēģināju nepārpūlēt acis un darīt kaut ko citu. Šobrīd kamēr redze vēl nav nostabilizējusies tuvumā redze miglojās, bet tālumā ir perfekta :)

Pat smieklīgākais visā šajā procesā bija pēcpārbaude uz kuru ir jābrauc 3. dienā pēc operācijas (t.i., ja operāciju veic 6dien tad uz pārbaudi ir jābūt 2dien no plkst. 9:00 - 11:00 vai arī no 16:00 - 18:00). Uz šo pārbaudi ar mašīnu ir jābrauc vairāk kā 3h, bet pati pārbaude ilgst ~5min. Bet nu galvenais, jau ir saņemt no ārata apstiprinājumu, ka viss ir kārtībā un var dzīvot tālāk, jo pa galvu jau visu laiku jaucās domas: vai viss ir kārtībā? Vai dzīst labi? utt.

Es biju uztraukusies, ka pēc operācijas visā tajā stresā nevarēšu atcerēties visu, ko drīkst un ko nedrīkst darīt, bet par laimi, parakstot līgumu, tiek iedots līguma pielikums kur tas viss ir aprakstīts. Kā arī visu vēl var izlasīt latviešu klīniku mājaslapās.

Ja kādam ir kādi jautājumi vai vēlaties saņemt atlaižu kuponu redzes operācijai (130Lt, kas nozīmē to, ka ja operāciju atļauj veikt tad pirmsoperācijas pārbaude sanāk pa velti) droši zvaniet 22022942. Esmu Rīgā, bet vienmēr var arī atrast risinājumus nogādei uz citām Latvijas pilsētām :)
Re: Lietuva

Lana ,tu mani nomierinaji jo arī man ir tā ka tuvumā mazliet miglojas ,bet tālumā viss ideāli :)pustumsā viss tāds jocīgs liekas,ceru arī izzudīs vēlāk.Arī gribu drīzumā tikt uz pārbaudi :)
Re: Lietuva

Lana ,tu mani nomierinaji jo arī man ir tā ka tuvumā mazliet miglojas ,bet tālumā viss ideāli :)pustumsā viss tāds jocīgs liekas,ceru arī izzudīs vēlāk.Arī gribu drīzumā tikt uz pārbaudi :)
Re: Lietuva

Ja kāds vēl vēlas kuponiņu 130Lt atlaidei (sanāk, ka pirmsoperācijas pārbaude būs bez maksas!), tad droši zvaniet - 26200005. Esmu gan Rīgā (Zolitūde un centrs) kā arī Jūrmalā!

Elza
Re: Lietuva

ari es 02.02.2013 pieteicos operācijai. Sirds kūleņo. Domāju braukt ar sabiedrisko, bet varbūt kāds arī brauc un es varu ar savu pavadoni doties līdzi kompānijā
Re: Lietuva

Šajās brīvdienās arī es uztaisīju acu operācju Lietuvas klīnikā Novoje Zreņije - un tagad redzu kā ērglis :) Sajūtas fantastiskas! Arī par klīniku nevienu sliktu vārdu nevaru teikt. Kopumā viss izmaksāja 460 LVL (man bija kupons, kas nodrošina diagnozi bez maksas, tātad manis nosauktā cena ir par pašu operāciju un acu pilieniem).
Ja arī jūs esat izlēmis par labu acu operācijai, droši dod man ziņu - varu piedāvāt šo atlaides kuponu, kā arī sīkāku info par savu pieredzi :) 28373884 vai gulbe.ieva@gmail.com
Re: Lietuva

Būtu jauki, ja
Re: Lietuva

Būtu jauki, ja
Re: Lietuva

Būtu jauki, ja kāds, kurš brauc uz operāciju 2.februārī, būtu ar mieru dalīties ar vienu vietu mašīnā un ceļa izdevumiem (29490295)
Re: Lietuva

Braucam uz operāciju 14. februārī. Ir 3 vietas, kas grib, droši dodiet ziņu. Kopā jautrāk un lētāk. Izbraucam no Rīgas, Jelgavas. Talr.: 28356815, e-pasts: arturs.dzerins@gmail.com
Re: Lietuva

Sveiki, 2.februarii braucu ar auto uz Vilnjas kliniku, varu panemt kadu lidzbrauceju, lai cela izdevumi sanak letaki.Talr. 29791113
Re: Lietuva

Sveiki, 2.februarii braucu ar auto uz Vilnjas kliniku, varu panemt kadu lidzbrauceju, lai cela izdevumi sanak letaki.Talr. 29791113
Re: Lietuva

Mja...es jau nopirku biļetes....
bet nekas tiksimies tur...:):):)
Re: Lietuva

Visas diskusijas gan neizlasīju, bet netieku skaidrībā par to vai redzes korekciju veic tikai tuvredzībai ? Man ir tālredzība un tuvumā redzu arvien sliktāk. Lasīju par Kuzņecova "Acu mikroķirurģijas centru" - viņi šādas operācijas taisa, bet kā ir ar Viļņas klīniku???
Re: Lietuva

Kā gāja tiem, kas bija februārī uz redzes korekciju?
Re: Lietuva

Kā gāja tiem, kas bija februārī uz redzes korekciju?
Re: acu operācija Viļņā

Nebaidieties un droši taisiet redzes korekciju Viļņā.Tikko taisīju februārī, sestdien operācija no 9.00.Pirms tam iziet apskati, operācija 7 min.Tad ar melnām brillēm- 2 dienas.Pirmās trīs stundas-labāk pagulēt, uz vakaru atdzīvojas.Nākošajā dienā jau visu var redzēt bez brillēm.Tīrās izmaksas skatieties viņu mājas lapā.Esmu ļooooti apmierināta,arī no visiem, kas mēs tur bijām-ap 15 cilvēki, puse no Latvijas.Klīnikā tāpat jaunākā tehnoloģija -lāzeri, esiet droši.
Otrdienās pēcpārbaude.Visiem iesaku.
Re: acu operācija Viļņā

Vēl gribu pateikt-jābūt kādam līdzi, jo pirmās trīs stundas ir kā ir.Nesadomājiet vēl uz autoostu taustīties paši.
Re: acu operācija Viļņā

Ja kādam ir vēl vēlme saņemt atlaižu kuponu redzes operācijai (130Lt, kas nozīmē to, ka ja operāciju atļauj veikt tad pirmsoperācijas pārbaude sanāk par velti) droši zvaniet 22022942. Esmu Rīgā, bet vienmēr var arī atrast risinājumus nogādei uz citām Latvijas pilsētām :)
Re: acu operācija Viļņā

Ja kādam vēl ir interese par operāciju un vēlas saņemt kuponiņu 130Lt atlaidei (sanāk, ka pirmsoperācijas pārbaude būs bez maksas!), tad droši zvaniet - 26200005.
Esmu gan Rīgā (Zolitūde, centrs, Zemitānu tilta rajons),
gan arī Jūrmalā un Lapmežciemā! :)

Elza
Re: acu operācija Viļņā

Arī man ir kuponiņi, ar ko padalīties. Ar kuponu būs 130Lt atlaide, kā arī paši pēc tam varēsiet atgūt naudiņu par lāzerkorekciju, piesaistot citus klientus. Varu nogādāt no Rīgas līdz Ainažiem visiem gribētājiem kuponus. Pati uztaisīju operāciju pirms nedēļas, tagad ir ok, tikai mazliet miglojas acis. trakākās bija trīs stundas pēc operācijas, kad beidzās narkoze, likās, kāds acīs sametis smiltis, bet pēc trim stundām jau varēju normāli acis dabūt vaļā. Kopā man izmaksas bija 465Ls, neskaitot degvielu. Mani kontakti 22428627, gu.ga@inbox.lv .
Re: acu operācija Viļņā

Arī man ir kuponiņi, ar ko padalīties. Ar kuponu būs 130Lt atlaide, kā arī paši pēc tam varēsiet atgūt naudiņu par lāzerkorekciju, piesaistot citus klientus. Varu nogādāt no Rīgas līdz Ainažiem visiem gribētājiem kuponus. Pati uztaisīju operāciju pirms nedēļas, tagad ir ok, tikai mazliet miglojas acis. trakākās bija trīs stundas pēc operācijas, kad beidzās narkoze, likās, kāds acīs sametis smiltis, bet pēc trim stundām jau varēju normāli acis dabūt vaļā. Kopā man izmaksas bija 465Ls, neskaitot degvielu. Mani kontakti 22428627, gu.ga@inbox.lv .
Re: acu operācija Viļņā

Operācija man bija 19.01.13 visas cenas atbilst patiesībai un attieksme tur ir super. gribēju piebilst,ka uz turieni labāk braukt ar mašīnu un lidzi šoferīti,jo pirmās 3-4st. pēc operācijas nevarēs attaisīt acis jo grauzīs. operāciju var uztaisīt jebkurā variantā(tuvredzība,tālredzība,astigmātisms utt.),vienigā problēma ir radzenes sieniņas biezums. ja sieniņas biezums atļauj tad korekciju var uztaisīt uz visiem 100%,ja neatļauj,tad tikai procentuāli labāk. ja interesē,man arī ir kuponiņi ar 130Lt atlaidi uz pirmsoperācijas pārbaudi. un ja ir kādi citi jautājumi droši zvanat. atrodos Rīgā. 26064807
Re: acu operācija Viļņā

Hey! :)

Nu ir jau pagājuši tieši 2 mēneši kopš manas operācijas un teikšu godīgi - operācija bija labākais, uz ko es saņēmos un izdarīju! Es redzu izcili un pamazām sāku pierast, ka tā arī tagad būs vienmēr! Tiešām nevajag baidīties no operācijas! Pierakstieties, paņemiet mazo blašķīti ar viskiju (tas pēc operācijas) un dodieties uzlabot savu redzi!

Ja kādam vēl ir interese par operāciju un vēlas saņemt kuponiņu 130Lt atlaidei (sanāk, ka pirmsoperācijas pārbaude būs bez maksas!), tad droši zvaniet - 26200005.

Ir iespēja tikties gan Rīgā (Zolitūde, centrs, Zemitānu tilta rajons),
gan arī Jūrmalā,
Lapmežciemā,
un arī Tukumā! :)

Droši zvani - 26200005
Elza
Re: acu operācija Viļņā

Sveiki visi tie, kuri vēl nav saņēmušies!
es 02.02.2013. taisīju lāzeroperāciju Novoe Zrenie....

Super...super...super...
tas tiešam ir to vērts. ir pagājušas tikai 12 dienas, bet joprojām spārni ir pieauguši un jūtos kā pats laimīgākais cilvēks. Acis man operāciju panesa ļoti viegli. Labā acs vairs neasaroja jau pēc 1,5 stundām, kreisā drusciņ ilgāk- kādas stundas 3 . Uzreiz jau pēc operācijas ar redzi viss bija kārtība...jau lasīju uzrakstus...
Jā un starp citu braucu ar sabiedrisko un pavadoni...nekas slikts. no autoostas gājiens ar kājām lēnām 15 min... apmaldīties nav iespējams... Kā arī tik ļoti asaras nebija un problēmas nekādas nebija pēc operācijas arī aiziet uz autobus. Tikai pavadonis gan būtu vēlams, jo divatā ir labāk.
Attieksme tur vienkārši ideāla-ap tevi visi čubinās un pat operācijas laikā dakteris runā...man pat nebija to nepatīkamo sajūtu, kā citi apraksta....Tas laikam tamdēļ, ka ļoti vēlējos redzēt.
Tā kā saņematies droši, jo tas ir to vērts,

Ja arī jūs esat izlēmis par labu acu operācijai, droši dod man ziņu - varu piedāvāt atlaides kuponu (tas tiešām darbojas, jo pati tādu izmantoju-paldies Lanai) , kā arī sīkāku info par savu pieredzi :) 25920678 vai ak_dace@inbox.lv.

Paldies visiem iedrošinātājiem, jo tikai tagad saprotu, ko nozīmē redzēt ar savām actiņām...
Re: acu operācija Viļņā

Sveiki!!!!! Arī es esmu no tiem kuri jau ir tikuši pie labas redzes,neticami,neticami,neticami.!!!! Man šī lielā diena bija 02.02.2013, tā bija diena , ka manā dzīvē notika brīnums. Vēl šodien nespēju īsti tam noticēt. Šodien pat pieķēru sevi,ka ejot pa ielu visu laiku smaidu!!! Jo es redzu, redzu ,redzu, daudz vairāk nekā ar brillēm vai lecām. Es esmu ļoti, ļoti pateicīga dakterim Andrejam un superīgajam māsiņām, viņi bija laipni un iejūtīgi. Man bija -3, 5 un vēl asigmātisms.
Visiem, kuri vēl šaubās!??? Vēlos iedrošināt, noteikti dariet to , dariet to pēc iespējas ātrāk, lai uzlabotu savu dzīves kvalitāti.

Arī es varu jums piedāvāt atlaižu kuponus klīnikā Novoje Zrenije, viens kupons tas ir 130 lt(tieši tik maksā izmeklēšana pirms lāzerkorekcijas), tas nozīmē, ka par operāciju jums būs jāmaksā tikai 2070Lt
P.s kuponu varu nosūtīt jums pa pastu. Mans tel. 26538383, zane.snipke@inbox.lv
Paldies visiem ,kuri dalījās ar savu pieredzi šajā forumā. ;-)
Re: acu operācija Viļņā

Prieks par Jums visiem un prieks dzirdēt tik labas atsauksmes par ārstiem. Vasarā pati plānoju doties turp, bet vēlos prasīt - man kā krievu valodas nezinātājai vajadzētu kāds, kurs prot? Lietuviešu valodā nav iespējams komunicēt?
Re: acu operācija Viļņā

Nu, es it kā zinu krievu valodu, bet man vienalga bija līdzi krievvalodīgs draugs - drošībai, ja nu kaut ko nesapratīšu.
Un es domāju, ka lietuviski noteikti var tur komunicēt. Visas māsiņas ir lietuvietes. Par ārstu gan es šaubos, jo liekas, ka viņš arī varētu būt no Baltkrievijas.
Bet operācijas laikā ir jāsaprot tikai dažas frāzes krieviski, kā piemēram - skaties uz punktu, nomierinies utt. Pārbaudes laikā jāsaprot, ka jāskatās uz augšu vai uz leju. :)
Re: acu operācija Viļņā

Sveiki!
Šobrīd ir kuponi perkamkopā.lv uz lāzeroperāciju Lietuvas klīnikā Laserview.
Vai kādam ir kādas atsauksmes vai komentāri par šo klīniku?
Liels paldies jau iepriekš!
Re: acu operācija Viļņā

Jā, es arī redzēju.. Bet ar to kuponu sanāk tieši tāda pati cena, kāda ir Novoye Zrenie bez jebkādam akcijām :)
Re: acu operācija Viļņā

Dodos uz Viļņu 02.03.2013. uz operāciju.
Ja kāds arī brauc, dodiet ziņu :)
25855571
Re: acu operācija Viļņā

Sveiks, spok!
ja vēlies saņemt 130 litu atlaidi operācijai, varu iedod atlaižu kuponu.
Veiksmīgu braucienu un patīkamu pārsteigumu pievienojoties mūsu pulciņam.
T:25920678
Re: acu operācija Viļņā

Ja kāds brauc uz klīniku ar auto 9.martā, labprāt braukšu līdzi un dalīšos ceļa izdevumos.
T.29490295
Re: acu operācija Viļņā

Vai kāds zina kā darbojas cherry atlaižu kupons? Tagad AND KLINIKA Viļņā ar to ir atlaides, izlasot visas vēstules, neatradu, ka kāds pieminētu tieši šo klīniku.
Re: acu operācija Viļņā

Iegādājoties Cherry kuponu, izvēlies:
- LASEK lāzerkorekcija vienai acij - Ls 199 (standarta cena - Ls 510)
- LASEK lāzerkorekcija abām acīm - Ls 398 (standarta cena Ls 1020)

Te jau cenas kā LV!!!!!!! Novoye Zrenie bez atlaidēm cena 420.00
Re: acu operācija Viļņā

PIEDĀVĀJU ATLAIŽU KUPONUS ACU LĀZER KOREKCIJAI KLĪNIKĀ NOVOE ZRENIE, LIETUVĀ! Satikties varam Rīgā, Jūrmalā, vai varu nosūtīt pa PASTU.

Par kliiniku vislabakas atsauksmes. Arsti profesionaali, viss personaals loti pretiimnaakoss, rezultaats, to nevar aprakstiit, tas ir jaaizjuut :)! Lieliska redze visa mūža garumā!!!

Ja Jums radusies interesee vai rodas kaadi jautajumi, rakstiet : suhaceva@hotmail.com vai zvaniet pa taalruni 26969342.
Re: acu operācija Viļņā

Labvakar,
vai pacienti kas veica acu lāzerkorekciju vismaz pus gadu atpakaļ, var padalīties ar informāciju par redzes pārbaudēm (esat vai neēsat veikuši)?
Domāju iet spiedienu pārbaudīt un vispārējo stāvokli.
Re: acu operācija Viļņā

Varu iedot atlaižu kuponu! Atlaide būs 130 liti! Tas ir kādi 30 Ls!

Zvaniet 26359502
Re: acu operācija Viļņā

Sveiki,

šodien sazvanīju NOVOYE ZRENIYE klīniku.

Cenas:
Pirms operācijas pārbaude 30 Ls
Par operāciju abām acīm 446 Ls
Bet jāmaksā būs litos, kopā ~ 2350 Liti

Tuvākie brīvie pieņemšanas laiki ir 15.03. un 20.03.


Meklēju ceļabiedrus un šoferi uz šiem datumiem.

Ja ir kādi jautājumi zvaniet 28893270 vai rakstiet danisl88@inbox.lv

-Daniels
Re: acu operācija Viļņā

Ja kādam vēl ir interese par operāciju un vēlas saņemt kuponiņu 130Lt atlaidei (sanāk, ka pirmsoperācijas pārbaude būs bez maksas!), tad droši zvaniet - 26200005.

Ir iespēja tikties gan Rīgā (Zolitūde, centrs, Zemitānu tilta rajons),
gan arī Jūrmalā,
Lapmežciemā,
un arī Tukumā! :)

Droši zvani - 26200005
Elza
Re: acu operācija Viļņā

NOST AR BRILLĒM - ACU VESELĪBAS CENTRS VIĻŅĀ "NOVOJE ZRENIJE". http://eyes.by/index.php/en/
Decembra mēnesī ar vīru biju klīnikā NOVOYE ZRENIYE. Par klīniku vislabākās atsauksmes. Nebaidieties un brauciet uz turieni tiešām no sirds iesakām. Kāpēc gadiem ilgi mocīties ar lēcām vai brillēm, ja to var novērst burtiski pāris minūtēs.
Pati operācija ilgst tikai pāris minūtes, pārējo laiku aizņem pirms operācijas pārbaudes, kopā ap 2 – 3 stundām. Izmaksas par korekciju abām acīm - 2200 Lietuvas liti, kas ir aptuveni 450 LVL, ieskaitot konsultāciju, pilienus un ceļa izdevumus ap 500 LVL.
Ārsti profesionāli, viss personāls ļoti pretīmnākošs, rezultāts, to nevar aprakstīt, tas ir jāizjūt :)! Pati operācija nesāp, nepatīkama sajūta būs tikai pirmās 2 stundas pēc operācijas, jo acis asaro un ir sajūta, ka acis pilnas smiltīm, tāpēc labāk pagulēt aizvērtām acīm, pēc pāris stundām kļūs jau daudz labāk. Pirmās dienas gaisma liksies ļoti spilgta, tāpēc būs jānēsā tumšas saules brilles. Jau otrajā dienā - Jūs secināsiet, ka pasaule ir daudz interesantāka un krāsaināka :))!!! No sirds iesakām nekavēties un izmantot šo iespēju!!!
Ja Jums rodas kādi jautājumi, droši rakstiet uz e-pastu suhaceva@hotmail.com.
Ja vēlaties, kā klīnikas klienti varam piešķirt Jums rekomendācijas karti - 130 litu atlaidi, šis kupons pilnīgi nosegs pirms operācijas apskates izmaksas. Šo mēness klīnikai ir sevišķs piedāvājums, ko var apskatīt mājas lapā http://eyes.by/index.php/en/.
Atlaižu kuponu var saņemt Rīgā un/ vai Jūrmalā, kuponu varam nosūtīt Jums arī pa pastu!
Lai Jums veicas ..
Re: acu operācija Viļņā

Sveiki, vai kāds ir noskaidrojis, vai mūsu VIds ņem pretī Lietuvā veiktās operācijas čekus un atmaksā 25%???
Re: acu operācija Viļņā

Jā var, tikai VID pieprasa, lai kvītī ir norādīts personas kods. Jums jāsakontaktējas ar klīniku un jāpalūdz, lai viņi izsniedz izziņu uz Jūsu vārda. Par cik personāls tur ļoti pretīmnākošs ar to problēmām nevajadzētu būt.
Re: acu operācija Viļņā

Ja kāds 15.03. vai 16.03. brauc uz NOVOYE ZRENIYE klīniku, esmu līdzbraucējs, par simbolisku cenu par ceļu.

Cenas:
Pirms operācijas pārbaude 30 Ls
Par operāciju abām acīm 446 Ls
Bet jāmaksā būs litos, kopā ~ 2350 Liti


Zvaniet 28893270 vai rakstiet danisl88@inbox.lv
Daniels
Re: acu operācija Viļņā

Cik īsti ilgā laikā nostabilizējas redze pēc Lasek? Man jau sestā diena pēc operācijas Viļņā, bet tālumā redzu joprojām ļoti miglaini un slikti. Visvairāk izbrīna, ka pirmā dienā tiešām redzēju ļoti labi, bet tad viss sāka migloties. Pārbaudē teica, ka jāgaida, tas saistīts ar dzīšanas procesu. Bet man jau sākas mērena panika...
Re: acu operācija Viļņā

Cik īsti ilgā laikā nostabilizējas redze pēc Lasek? Man jau sestā diena pēc operācijas Viļņā, bet tālumā redzu joprojām ļoti miglaini un slikti. Visvairāk izbrīna, ka pirmā dienā tiešām redzēju ļoti labi, bet tad viss sāka migloties. Pārbaudē teica, ka jāgaida, tas saistīts ar dzīšanas procesu. Bet man jau sākas mērena panika...
Acu operācija Viļņā

Katrs gadījums ir individuāls un miglainība tiešām neliela ir, bet tā noteikti pazudīs, galvenais ievērojiet daktera norādījumus un nekādā gadījumā neberzējiet actiņas!!!
Nekrāsojiet acis, nelietojiet acu krēmus, kā mums zināms, arī bez korekcijas, ja kas tiek acī, kaut nedaudz krēma, sajūta, ka miglojas, ar šīm lietām pirmo periodu ĻOTI prātīgi!!!

Ja Jums rodas kādi jautājumi, droši rakstiet uz e-pastu suhaceva@hotmail.com.

Ja vēlaties, kā klīnikas klients varu piešķirt Jums REKOMENDĀCIJAS KARTI - 130 litu ATLAIDI, šis kupons pilnīgi nosegs pirms operācijas apskates izmaksas.

ATLAIŽU KUPONU var saņemt Rīgā un/ vai Jūrmalā, kuponu varu nosūtīt Jums arī PA PASTU!

E-pasts: suhaceva@hotmail.com.

LAI JUMS VEICAS :)
Re: Acu operācija Viļņā

Labdien!
Esam pierakstijušies uz 6.aprīli uz lazerkonsultaciju Viļņā -"NOVOJE ZRENIJE". Varbūt kads vēlas piebiedroties mums 2vietas brīvas vai varbūt varam kādam piebiedroties kā līdzbraucēji 2vietas? Esam Rēzeknē. Rakstiet uz e-pastu laksika@inbox.lv
Re: Acu operācija Viļņā

Sveiki!
Es arī domāju uztaisīt operāciju novoye zrenija, vajadzētu atlaižu kuponiņu.
Es skatījos un pavisam atradu 3 acu klīnikas, laserview, and klinika un novoye zrenija. Kurā tad ir īsti labāk? Cik noprotu visi šeit laikam ir taisījuši operāciju novoye zrenija?

par kuponu raksties uz epastu- krupis14@inbox.lv
Re: Acu operācija Viļņā

Sveiki!
Mani arī ļoti interesē šāda acu operācija, bet interesē ierobežojumi, kas ir jāievēro pēc operācijas veikšanas. Piem. ja ikdienas darbs ir saistīts ar datora lietošanu, cik ilgi nevar strādāt un kā ir ar palikšanu stāvoklī.
Re: Acu operācija Viļņā

Kādas 3-4 dienas jāvairās no datora, bet labāk, ka ilgāk. Par grūtniecību info bija, ka var, bet vēlams tomēr gadu pēc operācijas grūtniecību neplānot.

Ja vajadzīgs kupons, raksti uz gu.ga@inbox.lv
Atgūstiet iztērēto par redzes korekciju!

Padalīšos ar svarīgu INFO ar tiem, kas beidzot jau tikuši pie labas redzes un tie, kas vēl tikai gaida šo lielo notikumu :)!

Klīnikā Novoe Zrenie veicot maksājumu par redzes korekciju, palūdziet, lai viņi norāda kvītī Jūsu personas kodu, tas Jums būs vajadzīgs iesniegšanai VID, kad pildīsiet deklarāciju par attaisnotajiem izdevumiem.

Iesniedzot čeku VID saņemsiet atpakaļ krietnu naudas summiņu, mums sanāca aptuveni 50% no izmaksām :)!! Šķiet nereāli, vai ne :)? VID to pārskaita 3 mēnešu laikā no iesniegšanas brīža.

Ja vēlaties, kā klīnikas klients varu nosūtīt Jums REKOMENDĀCIJAS KARTI - 130 litu ATLAIDI, šis kupons Jums vēl NOSEGS PIRMS OPERĀCIJAS apskates IZMAKSAS.

ATLAIŽU KUPONU jau šodien nosūtīšu Jums PA PASTU! To ir vēl pietiekoši daudz!!!

E-pasts: suhaceva@hotmail.com.

Lai Jums veicas :)
Re: Atgūstiet iztērēto par redzes korekciju!

Sodien veicam operaciju viss noriteja veiksmigi ja kadam ir kadi jautajumi drosi rakstietuz e-pastu copiss@inbox.lv ja velaties to atlaizu kuponu kas ir 130 lt ari varu nosutitpa pastu ka ari pastastisu par kuponiem un iespeju atpelnit jusu naudu!
Re: Atgūstiet iztērēto par redzes korekciju!

Hey! ;)
Kāds ir saņēmis naudiņu atpakaļ par tiem kuponiem?
Re: Atgūstiet iztērēto par redzes korekciju!

Sveika, Eva!

Jā, esmu viens no tiem laimīgajiem! :)

Modris.
Re: Atgūstiet iztērēto par redzes korekciju!

Tas Tu, Modža no ciema? :D
Re: Atgūstiet iztērēto par redzes korekciju!

Resnā eva? necerēju tevi te satikt! :)

Modris
Acu operācija Viļņā

Ja kādam vēl ir interese par operāciju un vēlas saņemt kuponiņu 130Lt atlaidei (sanāk, ka pirmsoperācijas pārbaude būs bez maksas!), tad droši zvaniet - 26200005.

Ir iespēja tikties gan Rīgā (Zolitūde, centrs, Zemitānu tilta rajons, Skanstes ielas rajons),
gan arī Jūrmalā,
Lapmežciemā,
un arī Tukumā! :)

Droši zvani - 26200005
Elza
Re: Acu operācija Viļņā

Mans brauciens uz klīniku Novoe Zrenie bija ļoti veiksmīgs. Protams pirms tam bija nedrošība un bailes - kā nu būs, bet speciālisti, kuri tur strādā, ir laipni, atsaucīgi. Es personīgi neizjutu tik izteiktu konveijera principu kā citi apraksta. Katrs pacients tiek rūpīgi izmeklēts un sagatavots operācijai. Mani ļoti iepriecināja tas, ka operējošais ārsts visu operācijas gaitu runāja ar mani un komentēja visu procesu, tas mani nomierināja.
Varu iedot kuponus tiem, kuri gatavojas braukt uz klīniku Novoe Zrenie (esmu Jelgavā). Kupons darbojas kā atlaide pirmsoperācijas izmeklēšanai (130 Lt vērtībā), pie nosacījuma, ja operācija tiek veikta.
Mans e-pasts jasmine15@inbox.lv
Re: Acu operācija Viļņā

Nekā personīga un nevēršoties ne pret vienu no klīnikām, tikai varbūt uz vispārējā eiforijas viļņa derētu vispirms ieguglēt " 10 top reasons not to have LASIK " ...
Re: Acu operācija Viļņā

Katram tiešām ir jāzivēlās pašam vai taisīt operāciju vai nē, jo internetā var atrast ne tikai "TOP 10 reasons not to have LASIK", bet arī "Top 10 Reasons to get LASIK surgery". Cik cilvēku tik viedokļu.

Varu pagaidām tikai pateikt,ka taisīju operāciju janvara sākumā un pagaidām tiešām jūtos ļoti labi un esmu ļoti, ļoti apmierināta. Nav nekādu problēmu arī ikdienā 8h strādāt pie datora. Ar lēcām acis daudz vairāk bija piekusušas.

Es ļoti ceru, ja kādam ir slikta pieredze ar operāciju, tad viņš/a neklusēs un padalīsies ar savu pieredzi, jo šādiem forumiem, manuprāt, var vairāk uzticēties nekā kaut kādam pētījumam, kur nav saprotams, kas ir tā pasūtītājs, vai briļļu ražotāji/tirgotāji vai operāciju veicēji.

Tāpēc vēljoprojām iesaku veikt operāciju tiem, kas to vēlas un var atļauties un klīnikā Novoe Zrenie, munuprāt, tiešām ir ļoti profesionāls un atsaucīgs personāls.

P.S. protams, ja kādam ir nepieciešams atlaižu kupons vai ir kādi jautājumi droši zvaniet 22022942.

Lai jums visiem veicās! :)
Re: Acu operācija Viļņā

Man šķiet šeit forumā jau ir pietiekoši daudz komentāru, kas liecina par to, ka cilvēki ir laimīgi par savu izvēli. Zinu cilvēkus, kas jau daudzus gadus atpakaļ veica redzes korekciju un ne mirkli nav apšaubījuši sava lēmuma pareizumu !!!

Ja rodas jautājumi vai vēlaties kuponus rakstiet, zvaniet 26969342.
Re: Acu operācija Viļņā

Man šķiet šeit forumā jau ir pietiekoši daudz komentāru, kas liecina par to, ka cilvēki ir laimīgi par savu izvēli. Zinu cilvēkus, kas jau daudzus gadus atpakaļ veica redzes korekciju un ne mirkli nav apšaubījuši sava lēmuma pareizumu !!!

Ja rodas jautājumi vai vēlaties kuponus rakstiet, zvaniet 26969342.
Re: Acu operācija Viļņā

Vai tad tikai 1 cilvēks saņēmis atpakaļ naudu par operāciju?
Re: Acu operācija Viļņā

Es , diemžēl, savā darbā redzu tikai tos, kuri nav laimīgi.....un tādu nemaz nav tik maz....
Re: Acu operācija Viļņā

Saulīte Atsūti savas koordinātas, liekas muļķīgi uzrakstīt ko tādu šajā forumā neko nepaskaidrojot:)! Kā nonāci līdz šim forumam, ja intereses par korekciju nav? Padalies ar info, atstāj savas koordinātas, ja tevi rūp citi cilvēki. Šeit ir forums par redzes korekciju Lietuvā un visi ļoti apmierināti? No kurienes ir šie nelaimīgie???
Re: Acu operācija Viļņā

kā ir ar pēcpārbudi otrdienās, vai tiešām jābrauc uz Viļņu, vai var mierīgi aiziet uz Lukina vai Solamatina klīniku tepat?
Re: Acu operācija Viļņā

Teica, ka var arī Latvijas klīnikā, ja netiek uz Viļņu :)
Re: Acu operācija Viļņā

Atbilde Mārim-iesaku braukt uz Viļņu uz pārbaudi.Autobusa biļete ir lētāka nekā pārbaude pie jebkura no mūsu Rīgas speciālistiem,bet galvenais-Viļņas ārsti nenes atbildību par iespējamām komplikācijām,kas varētu rasties,ja neaizbrauksiet pie viņiem otrdienā-tas ir rakstīts līgumā.Arī faktūrrēķinu par operāciju līdz ar to Jūs nedabūsiet,ja neaizbrauksiet,līdz ar to nodokļu atmaksa nespīd.Kā arī nebūs iespēja tikt pie bonusprogrammas,ko viņi piedāvā(iespēja samaksāto naudu atgriezt atpakaļ).
Pats biju operēties pagājušo sestdien-30.03. Un otrdien biju pārbaudīties.Man 36 gadi,un bija samērā lieli mīnusi (-6,5 un -7 ) tādēļ šo divu faktoru dēļ(arī vecums tiek ņemts vērā) pilnīga redzes nostabilizēšanās man tiek solīta mēneša laikā,bet jau tagad es redzu apt. tā,kā redzēju ar lēcām.
Ja kādam ir kādi papildus jautājumi,droši varat rakstīt uz e-pastu jensenito@gmail.com :)
Re: Acu operācija Viļņā

Atbilde Mārim-iesaku braukt uz Viļņu uz pārbaudi.Autobusa biļete ir lētāka nekā pārbaude pie jebkura no mūsu Rīgas speciālistiem,bet galvenais-Viļņas ārsti nenes atbildību par iespējamām komplikācijām,kas varētu rasties,ja neaizbrauksiet pie viņiem otrdienā-tas ir rakstīts līgumā.Arī faktūrrēķinu par operāciju līdz ar to Jūs nedabūsiet,ja neaizbrauksiet,līdz ar to nodokļu atmaksa nespīd.Kā arī nebūs iespēja tikt pie bonusprogrammas,ko viņi piedāvā(iespēja samaksāto naudu atgriezt atpakaļ).
Pats biju operēties pagājušo sestdien-30.03. Un otrdien biju pārbaudīties.Man 36 gadi,un bija samērā lieli mīnusi (-6,5 un -7 ) tādēļ šo divu faktoru dēļ(arī vecums tiek ņemts vērā) pilnīga redzes nostabilizēšanās man tiek solīta mēneša laikā,bet jau tagad es redzu apt. tā,kā redzēju ar lēcām.
Ja kādam ir kādi papildus jautājumi,droši varat rakstīt uz e-pastu jensenito@gmail.com :)
Re: Acu operācija Viļņā

Sveikini!
Es taka gatavojos ari taisit operaciju acim,un gribu braukt uz Lietuvu. Sodien te salasijujos visu ko,bet cik saprotu ka laikam jau nenozelosu ,ja brauksu uz Lietuvu .
Varbut varetu kads man uzrakstit cik isti+/- izmaksajas viss kopa operacija un brauksana ar masinu uz Lietuvu? Un varbut kads ir palicis tur viesnica kadas tur ir cenas?
Gaidisu kadu zinu!
Re: Acu operācija Viļņā

Sveiki.

Nakosnedel braucu uz Vilnu taisit operaciju un gribetu dabut to kuponu, ja kads/kada var noskanet un atsutit man uz e-pastu - andrisg75@gmail.com
P.S. Esmu Anglija, tapec kupons e-pasta ir vieniga reala iespeja to sanemt.
Piedodiet par garumzimem - slinkums instalet latviesu valodu:)
Jau ieprieks pateicos par atsaucibu:)
Acu operācija Viļņā

Sveiki!

Operaciju taisa, ja minusi ir -2.5 un -2.75?
Re: Acu operācija Viļņā

Vinet, noteikti taisa!
Man uztaisīja -3,25 un -5,25 un tagad viss ir super! :)
Re: Acu operācija Viļņā

Nu sveicieniņš visiem tiem kas jau ir pateikuši atvadas brillēm un tiem kuri vēl domā.Man veica operāciju 06.04. un ziniet esmu priecīgs un laimīgs cilvēks. Teiksim tā ,ka iepriekš biju gandrīz neredzīga,jo man bija -12 un 0.5 cilindrs vienai acij un otrai bija -8.5 un 0.5 cilindrs.Lai gan pirs operācijas ārsti mani brīdināja,kad pastāv iespēja ,ka visus mīnusus nevarēs noņemt,un man vēl bija sarežģīti,jo ir bijušas iepriekš veiktas acu operācijas.
Bet rezultātā, pēc operācijas ,es brīvi redzu bez brillēm un nejūtos slikti,arī vakar braucām uz pārbaudi un viss ok. Tiesa gan pie maniem mīnusiem ir vajadzīgs ilgāks laiks ,lai atveseļotos. Apmēram divas nedēļas nevaru iet uz darbu un acis pašas pieprasa stundu atpūtas brīdi.
Tā kā varu visus iedrošināt ar savu pieredzi,jo šie ārsti tik tiešām dara brīnumus. Ja interesē kuponiņi,tad varu piedāvāt atlaidi 130 liti,kas segs jūsu pārbaudes izmaksas.
Priecātos,ja arī kurzemē mūs sadzirdētu,jo operācijas dienā Mēs no Latvijas bijām 12 cilvēki.Rakstiet laksika@inbox.lv vai zvaniet 20195669.
Re: Acu operācija Viļņā

Labdien!
sakiet lūdzu, vai uz pēc operācijas pārbaudi jābrauc noteikti tikai otrdien vai ir iespējams pārbaudi veikt citā dienā, piemēram, trešdien?
Re: Acu operācija Viļņā

ja operācija tiek veikta sestdienā, tad pārbaude noteikti būs otrdien, bet ja piektdienā, tad pārbaude būs iespējams sestdienā (tad ir izdevīgāk palikt Lietuvā).
Re: Acu operācija Viļņā

Sandrai.

Nu viņiem tie darba laiki tur tādi dīvaini - operācijas tikai sestdienās, pārbaudes tikai otrdienās (ja es pareizi sapratu).
Re: Acu operācija Viļņā

Es sestdien (13/04/2013) braucu no Rīgas uz Viļņu uz operāciju, varu paņemt 2 līdzbraucējus, ja kādam ir vēlēšanās. Braukšu arī otrdien uz to pārbaudi. Ja kādam/kādai ir vēlēšanās, tad sūtiet ziņu ar telefona numuru uz manu e-pastu andrisg75@gmail.com, jo man vēl nav LV telefona numurs. Piezvanīšu, tikko kā dabūšu LV Nr.
Re: Acu operācija Viļņā

Paldies par info :) es arī braucu 13.04 un pamazām sākas panika.. un par to pārbaudi otrdien palaidu garām! ;(
Re: Acu operācija Viļņā

Operaacijas 6dienas! un pec parbaude 2diena!

pirms operacijas parbaude ir uzreiz pirms operacijas!

Ir parbaude un pec dazzam stundam operacija
Re: Acu operācija Viļņā

Es biju to vidū, kas ilgi šaubījās taisīt operāciju vai nē, kā arī kur to darīt... Rezultātā pieņēmu lēmumu operāciju taisīt Lietuvā, klīnikā Novoje Zrenija un jāsaka, ka esmu ļoti apmierināta. Pirms tam biju uz pārbaudēm arī Solomatina klīnikā un attieksmi nevar salīdzināt...
Ja ir kādi jautājumi par to, kā notiek operācija, kādas ir izmaksas, rakstiet agachuu@inbox.lv Tāpat varu padalīties ar kuponiem, kas dod 130 LTL atlaidi un sedz pirmsoperācijas izmeklēšanas izmaksas.
Re: Acu operācija Viļņā

Varu iedot atlaižu kuponu un pastāstīt par operāciju! 26359502
Re: Acu operācija Viļņā

Varbūt kāds cilvēciņš pateiktu vai pirms došanās uz Lietuvu ir jāpierakstās, lai veiktu operāciju?
Re: Acu operācija Viļņā

sveiki limpo!
Jā pirms došanās uz Lietuvu ir noteikti jāpierakstās un to var izdarīt pa kontakttālruni 37052194334 vai 37052644444.Komunikācija notiek krievu vai angļu valodā. Viņi nosaka datumu ,kad tev ierasties uz pārbaudi un pēc pārbaudes notiek operācija,tajā pašā dienā.Ja esi saplānojis doties,tad noteikti paņem līdzi kuponu (ja vajag varu to tev nosūtīt pa pastu),jo tas tev dos iespēju samazināt operācijas izmaksas par 130 lt. Jautājumu gadījumā raksti laksika@inbox.lv
Re: Acu operācija Viļņā

Maira!Atverot mājaslapu eyes.lt ,skaidri un gaiši labajā augšējā stūrī ir norādīts tālrunis saziņām ar Latviju(+371 6 610 09 12),kādēļ Jūs dodat Lietuvas numurus?!
Re: Acu operācija Viļņā

Labdien!

Nu jau nedēļu esmu bez brillēm!! PALDIES visiem, kuri šeit dalās pieredzē un dod padomus. Tie man noderēja! Paldies puisim no Ventspils, kurš atsūtīja atlaižu kuponu, kuru, protams, izmantoju.

Gribu iedrošināt citus, brauciet droši, viss būs labi! Operācija nesāpīga, BET ļoti nepatīkama. Tā kā es grūti panesu jebkuru medicīnisku manipulāciju, tad arī Viļņā uz operācijas galda raustījos, dakteris vairākas reizes lika nomierināties. Pēc operācijas 3 stundas acīs grauza, koda. Sajūta, ka mizo sīpolus un acīs sauja smilšu iebērtas, asaras tek... Man redze atgriežas pamazām, tuvumā vēl migliņa. Daktere teica, ka pēc nedēļas būs pavisam labi!

Uz pārbaudi braucu tur pat, tad viņi dod garantiju savam darbam.

Kvīti VIDam izsniedza tajā pašā dienā. Mana jaunā redze izmaksāja 513.00 Ls.(pirmspārbaude, operācija, pilieni un 2x ceļš no Saldus uz Viļņu).

Ja ir kādi jautājumi, zvaniet 26494840, vai rakstiet gcircene@inbox.lv.

Labprāt iedošu atlaižu kuponu 130Lt vērtībā, šo summu atvilks no operācijas cenas.

Gaida.
Re: Acu operācija Viļņā

Labdien!Vai kāds lūdzu varētu padalīties ar atlaižu kuponu,esmu sadūšojusies uz operāciju,tā notiks 11.05.2013.Mans e-pasts ingakalnina6@inbox.lv.Paldies!
Re: Acu operācija Viļņā

26.04. dodos uz operāciju Viļņā un 30.04. uz pārbaudi. varbūt kāds brauc un var paķer līdzi?
Re: Acu operācija Viļņā

Sveiki! :)

Vai ir jēga no tiem kuponiņiem? Kāds saņem naudu atpakaļ?
Re: Acu operācija Viļņā

Ir, ir jēga, par trim esmu saņēmusi atpakaļ 63Ls. Ja kādam ir vajadzība pēc kupona, rakstiet uz e-pastu.
Re: Acu operācija Viļņā

Hey! :)
Ir jau 4 mēneši pagajuši pēc operācijas un es pamazām sāku pierast, ka varu katru rītu celties un redzēt ideāli bez brillēm un lēcām. Tikai vakaros reizēm gribās izņemt lēcas, kuras man nemaz nav!
Tāpēc droši un bez bailēm!

Ja nu kādam vēl ir interese par operāciju un vēlas saņemt kuponiņu 130Lt atlaidei (sanāk, ka pirmsoperācijas pārbaude būs bez maksas!), tad droši zvaniet - 26200005.

Ir iespēja tikties gan Rīgā (Zolitūde, centrs, Zemitānu tilta rajons),
gan arī Jūrmalā,
Lapmežciemā,
un arī Tukumā! :)

Varu arī pa pastu aizsūtīt! :)

Droši zvani - 26200005
Elza
Re: Acu operācija Viļņā

Pieejami kuponi pirmsoperācijas diagnostikas izmaksu segšanai.
jensenito@gmail.com
29238247
Re: Acu operācija Viļņā

Sveiki visiem, kuri ir bijuši uz operāciju.

Šodien interesējos VIDā par naudas atgriešanu par operāciju.

1. viņiem neder kvīts lietuviešu valodā. Vai jūs, kuri esat šogad iesnieguši uz naudas atgūšanu, arī kaut ko tādu piedzīvojāt? Esot vai nu jātulko vai jājautā, lai raksta kvīti krieviski.
2. Atmaksā 24%.Kur iepriekš rakstītājs 50% dabūja?????

Vēl gribu piebilst, vakar Ievas pārvērtības skatoties biju šokā, kā var vienā teikumā nomelnot LT klīnikas? Lūkins pats ar vecu tehniku strādā.
Re: Acu operācija Viļņā

Labdien! Tikko man uztaisīja lāzeroperāciju abām acīm...izpētīju piedāvājumus Latvijā un arī atsauksmes lasīju.Pēc tam to pašu arī par lietuvas klīnikām izpētīju...Priekšroku devu Lietuvai,Viļņā.Jo tur bija lētāk un arī atsauksmes labas, ko nevarētu teikt par Latvijas lētākajām klīnikām. Operāciju man veica klīnikā ''Novoje zrenije'' Viļņā. izmaksāja 2200 litus plus 130 litus par konsultāciju. Konsultācija bija 9 00 no rīta un operācija ap 12 00.Viss noritēja ideāli un esmu tiešām pateicīgs šai klīnikai un personālam.tagad ir tik super kad visu redzu bez brillēm un lēcām.Noteikti iesaku to izdarīt tiem kam tas vajadzīgs. Mūsu naudā tas sanāca 490 ls.

Tagad varu jums piedāvāt atlaidi šajā klīnikā.Ar manu iedoto kuponu jums būs atlaide.Nebūs jāmaksā par konsultāciju (26 ls).

Ja interesē tad zvaniet 20007899 vai arī rakstiet livingston22@inbox.lv
Re: Acu operācija Viļņā

Vai var taisit lāzeroperaciju ja ir -10
acu lazeroperacija

vai iespejama lazeroperacija pi -10
Re: acu lazeroperacija

Piektdien veicu operāciju, otrdien 30.05. jādodās uz pārbaudi, vārbūt, kāds arī dodās no Rīgas uz pārbaudi, labprāt piebiedrotos & pieliktu degvielai:) tel. 26599110
Re: acu lazeroperacija

Varu jums piedāvāt atlaidi šajā klīnikā.Ar manu iedoto kuponu jums būs atlaide.Nebūs jāmaksā par konsultāciju (26 ls).

Ja interesē tad zvaniet 25920678 vai arī rakstiet ak_dace@inbox.lv

ir pagājuši 3 mēneši un vēl joprojām esmu spārnos...
Re: acu lazeroperacija

Čiv! arī es varu padalīties ar kuponiņiem - 22014846
divas nedēļas pēc operācijas - sajūtas vnk brīnišķīgas, dzīve kļuvusi gaišāka un krāsanāka :)
Re: acu lazeroperacija

Varu apstiprināt - klīnika Novoje zrenije tiešām ir lieliska klīnika un pēc 4 mēneši es varu teikt tikai to labāko par iegūto redzi! Kā arī atmaksas programma pilnībā strādā! Es laikam esmu pirmā no Latvijas, kas to pilnībā realizēja jau kādu laiciņu atpakaļ :)

http://www.delfi.lv/news/national/commercials/redzes-lazerkorekcija-bez-maksas-tas-ir-iespejams-klinika-novoje-zrenije.d?id=43274893

Visi, visi, visi nebaidaties un dodieties iegūt labu redzi! :)

Ja nu kādam vēl ir interese par operāciju un vēlas saņemt kuponiņu 130Lt atlaidei (sanāk, ka pirmsoperācijas pārbaude būs bez maksas!), tad droši zvaniet - 26200005.

Ir iespēja tikties gan Rīgā (Zolitūde, centrs, Zemitānu tilta rajons),
gan arī Jūrmalā,
Lapmežciemā,
un arī Tukumā! :)

Varu arī pa pastu aizsūtīt! :)

Droši zvani - 26200005
Elza
Re: acu lazeroperacija

Man veica redzes korekciju 23.februārī Viļņā klīnikā Novoe Zrenije. Esmu ļoti apmierināta ar operāciju un sūdzību nav. Varu iedot kuponu pirmsoperācijas izmeklēšanai, kas darbosies kā atlaide, ja Jums varēs veikt operāciju.
Esmu Jelgavā, variet zvanīt 26685414 vai rakstīt uz Jasmine15@inbox.lv
Re: acu lazeroperacija

Sveiki,

Kā viena no laimīgajiem Novoe Zrenie klīnikas klientiem varu piedāvāt/nosūtīt Jums REKOMENDĀCIJAS KARTI - 130 litu ATLAIDI, šis kupons Jums NOSEGS PIRMS OPERĀCIJAS apskates IZMAKSAS.

ATLAIŽU KUPONU jau šodien nosūtīšu Jums PA PASTU!
To ir vēl pietiekoši daudz!!!

E-pasts: suhaceva@hotmail.com., tālr.26969342.

Visiem sliktās redzes īpašniekiem iesaku neatmest ar roku redzes korekcijas veikšanai padarot savu dzīvi laimīgāku un krāsaināku vienas dienas laikā!!! Kvalitāte 100%.

Lai Jums veicas :).
Re: acu lazeroperacija

Braucu uz klīniku Novoje Zrenije 23.maija vakarā. 24.maijā pēc operācijas šoferītis ved mūs atpakaļ uz Rīgu. Pēc tam pati braucu otrdien, 28.maijā uz pēcoperācijas pārbaudi. Ja kādam interesē, rakstiet!
Jā, vai kādam ir vēl kuponi?
Re: acu lazeroperacija

Ir vēl kuponi - gu.ga@inbox.lv
Re: acu lazeroperacija

Jā, jā! Kuponi vēl ir! :)
Droši zvani -26200005, un visu sarunāsim!
Re: acu lazeroperacija

Padalaties ar pieredzi ka jums bija pec operacija, cik ilgi acis miglojas, vai bija kadas komplikacijas?
Re: acu lazeroperacija

Hei, jauka! :)

Nu, pēc operācijas man vismaz nedēļu tuvumā miglojās actiņas. Biju pie daktera un viņš teica, lai neuztraucos, jo tas pāries. Bij dīvaini, ka pat skatoties uz plaukstām - viss miglains un izplūdis. Un tā palēnām, palēnām, līdz jau aizmirsās, ka miglojās tuvumā. Dators lika pierast :D
Tālumā gan man nemiglojās. Vienu brīdi gan bija ļoti grūti saulē bez saulenēm, bet man tas netraucēja, jo ziemā jau nebija tik saulains :)

Un par komplikācijām - tādas laikam nebija. Vienīgais kādu mēnesi man bija asins izplūdumiņš actiņā, kurā izlaboja astigmatismu.
Re: acu lazeroperacija

Labrīt!

Man vajadzīgas brilles lasīšanai, vai kādam Viļņā ir veikta lāzeroperācija tieši +iem? Lasu, ka visi runā tikai par mīnusu labošanu.
Re: acu lazeroperacija

Labrīt!

Man vajadzīgas brilles lasīšanai, vai kādam Viļņā ir veikta lāzeroperācija tieši +iem? Lasu, ka visi runā tikai par mīnusu labošanu.
Re: acu lazeroperacija

Sveiki!
Vai kāds taisās doties uz operāciju 15.06.2013.? Meklēju kompāniju, jo beidzot arī es esmu izlēmusi veikt operāciju acīm. Man ir -8 un -7,5. Tik daudz sajūsmas pilnus komentārus esmu šeit izlasījusi, ka visām šaubām atmatu ar roku.
Re: acu lazeroperacija

Sveiki, visiem!

Pirms mēneša biju uz acu operāciju, tagad vienai acij parādījies causpīdīgs veidojums uz baltā acu ābola, kurš ir manāms un traucē. Ko darīt? Vai kādam tā bijis?

Paldies jau iepriekš, Andra.
Re: acu lazeroperacija

Sveiki, visiem!

Pirms mēneša biju uz acu operāciju, tagad vienai acij parādījies causpīdīgs veidojums uz baltā acu ābola, kurš ir manāms un traucē. Ko darīt? Vai kādam tā bijis?

Paldies jau iepriekš, Andra.
Re: acu lazeroperacija

Vai kāds zin, kā ir, ja ikdienā lietoju kontaktlēcas. Dzirdēju, ka pirms operācijas ir kādu laiku jānēsā brilles.
Re: acu lazeroperacija

Andra, es noteikti ieteiktu aiziet pie acu ārsta uz pārbaudi, vai arī piezvanīt uz Lietuvas klīniku - tur ārsti ir ļoti atsaucīgi un noteikti ieteiks, ko darīt šajā situācijā.

Simba, ārsti iesaka vismaz 2 nedēļas pirms operācijas nenēsāt kontaktlēcas un staigāt brillēs. Protams, ka ja ir iespējamība, tad iesaka pat ilgāku laiku nenēsāt. Es personīgi vairāk kā mēnesi pirms operācijas nenēsāju lēcas :)
Re: acu lazeroperacija

Paldies visiem par kuponu piedāvājumu, saņēmu!!!
Atbraukšu, pastāstīšu kā bija, kā ir :)
Re: acu lazeroperacija

Ilgi ņēmos, kamēr saņēmos aizbraukt uz Lietuvu un nenožēloju.
Pirms braukšanas aizgāju arī pie Lūkina pārbaudīties, lai nesanāk tā, ka veltīgi mērots ceļš uz Lietuvu. Līdz ar to man ir iespēja salīdzināt un varu teikt, ka pārbaude pirms operācijas ne ar ko neatšķiras no tās, kas ir Viļņā, turklāt Viļņā ir kāds pluss salīdzinājumā ar LV - lieliska apkalpošana un attieksme. Biju uztraukusies par valodas barjeru, bet beigās visas bažas izrādījās pilnīgi liekas.

Jā, un varu piedāvāt kuponu, lai pirmspārbaude būtu bezmaksas.
Ja interesē, raksti vai zvani:
zane.abolina@tvnet.lv (e-pastu iečekoju regulāri)
tel. 28375865
Re: acu lazeroperacija

Sveiki! Vai kāds nezina, kā ir ar medikamentu lietošanu pirms operācijas. Piemēram, asinsvadus paplašinošu vai hormonālo preparātu kursa lietošanu. drīzumā braucu uz operāciju, taču pēkšņi iedomājos, ka par to neko neesmu noskaidrojusi, dzeru fezam. ceru, ka tas nebūs par iemeslu, lai nevarētu taisīt operāciju. Vai kādam ir bijusi līdzīga situācija? Palīdziet, pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiz. Pamazām sākas panika.
gaidīšu kādu komentāru.
Re: acu lazeroperacija

Manuprāt, lāzeroperācija ir tikai mīnusiem.
Re: acu lazeroperacija

Runajot par medikamentiem pirms operacijas, vienkarsi piezvani uz kliniku un pajauta vai konkretie medikamenti var ietekmet operacijas veiksanu. Kad es taisiju operaciju, arsts noteikti gribeja zinat ko es lietoju un tevis minetie medikamenti noteikti nedrikstetu palikt nokluseti.
Lai vai ka, esmu parliecinata, ka personals spes atbildet ka tava situacija rikoties, jo logiski, ka negribetos aizbraukt uz Vilnu un atklat, ka operaciju nedrikst veikt.
Re: acu lazeroperacija

Atbilde Pelei :)

Biju Lietuvā pirms 2 nedēļām - ārsts apjautājās vai nav alerģiju, kkādu slimību, bet neko konkrētu neprasīja. Pirms tam jau biju noskaidrojusi, ka, operāciju taisot, nedrīkst būt stāvoklī un barot bērnu ar krūti, bet klīnikā man neprasīja neko par šo tēmu. Pirms operācijas gan noteikti jāpajautā, vai zāļu lietošana var kaut ko ietekmēt, var viņiem arī uzzvanīt - tur ļoti laipni, atsaucīgi darbinieki, tik jāzina angļu vai krievu valoda.

Es jūtos ļoti apmierināta ar operāciju! Iesaku visiem, kam apnicis izplūdušais skatiens uz dzīvi!:))

Labprāt padalīšos arī ar kuponu, kas, kā jau minēts, dod atlaidi pirms operācijas pārbaudei (tā būs bez maksas). Dzīvoju Juglā, strādāju Barona kvartālā, varam kaut kur satikties. Ja ir kādi jautājumi, raksti sigita-m@inbox.lv, ar prieku dalīšos ar pieredzēto :)
Re: acu lazeroperacija

Tikko atgrizos no Viļņas. Man lāzeroprāciju atteica... Man nepieciešama cita oprācija acīm, un tā maksā pāris tūkstošus latu. Krāšu naudu un braukšu atkal...
Re: acu lazeroperacija

Divas nedēļas atpakaļ sataisīju operāciju. Bija -9. Varu padalīties ar atlaižu kuponiem (pirms operācijas pārbaude 130 litu bez maksas). Pats no Rēzeknes, ja interesē, rakstiet djony80@mail.lv t;28688246.
Re: acu lazeroperacija

Ja arī jūs esat izlēmis par labu acu operācijai, droši dod man ziņu - varu piedāvāt atlaides kuponu (tas tiešām darbojas, jo pati tādu izmantoju-paldies Lanai) , kā arī sīkāku info par savu pieredzi :) 25920678 vai ak_dace@inbox.lv.
Re: acu lazeroperacija

PIEDĀVĀJU ATLAIŽU KUPONU !!!

redzes lāzerkorekcijai Lietuvā, Viļnā. Kompānija Novoe Zrenie ( www.eyes.lt/en ). Pats nesen veicu šo operāciju un varu teikt tikai to labāko. Kolektīvs apkalpojošais ir atsaucīgs un tiešām jauks. Cenas : Abām acīm 440 Ls + 26 Ls pirmsoperācijas pārbaude ( ar kuponu ir 26 Ls atlaide tieši ) + 25 Ls ja jūs izvēlaties speciālo autobusu, kas no Rīgas jūs nogādās uz klīniku Lietuvā un pēc operācijas aizvedīs uz Rīgu atpakaļ.
Gada beigās iespējams 24 % atgūt no VID iesniedzot čekus. Tā ka kopā 330 Ls tikai par operāciju un ideālu redzi ir smieklīgi maz. Zvanat vai rakstat uz epastu ja vēlaties dabūt kuponu 27122134 vai voitkunsra@inbox.lv
Re: acu lazeroperacija

PIEDĀVĀJU ATLAIŽU KUPONU !!!

redzes lāzerkorekcijai Lietuvā, Viļnā. Kompānija Novoe Zrenie ( www.eyes.lt/en ). Pats nesen veicu šo operāciju un varu teikt tikai to labāko. Kolektīvs apkalpojošais ir atsaucīgs un tiešām jauks. Cenas : Abām acīm 440 Ls + 26 Ls pirmsoperācijas pārbaude ( ar kuponu ir 26 Ls atlaide tieši ) + 25 Ls ja jūs izvēlaties speciālo autobusu, kas no Rīgas jūs nogādās uz klīniku Lietuvā un pēc operācijas aizvedīs uz Rīgu atpakaļ.
Gada beigās iespējams 24 % atgūt no VID iesniedzot čekus. Tā ka kopā 330 Ls tikai par operāciju un ideālu redzi ir smieklīgi maz. Zvanat vai rakstat uz epastu ja vēlaties dabūt kuponu 27122134 vai voitkunsra@inbox.lv
Re: acu lazeroperacija

Hey! :)
Ir jau 6 mēneši pagajuši pēc operācijas un esmu jau pieradusi, ka varu katru rītu celties un redzēt ideāli bez brillēm un lēcām.
Tāpēc droši un bez bailēm!

Ja nu kādam vēl ir interese par operāciju un vēlas saņemt kuponiņu 130Lt atlaidei (sanāk, ka pirmsoperācijas pārbaude būs bez maksas!), tad droši zvaniet - 26200005.

Ir iespēja tikties gan Rīgā (Zolitūde, centrs, Zemitānu tilta rajons),
gan arī Jūrmalā,
Lapmežciemā,
un arī Tukumā! :)

Varu arī pa pastu aizsūtīt! :)

Droši zvani - 26200005
Elza
Re: acu lazeroperacija

Sveiki,

Visiem sliktās redzes īpašniekiem iesaku neatmest ar roku redzes korekcijas veikšanai padarot savu dzīvi laimīgāku un krāsaināku dienas laikā!!!
Kvalitāte 100%.

Kā viena no laimīgajiem Novoe Zrenie klīnikas klientiem varu piedāvāt/nosūtīt Jums REKOMENDĀCIJAS KARTI - 130 litu (26 LVL) ATLAIDI , šis kupons Jums NOSEGS PIRMS OPERĀCIJAS apskates IZMAKSAS.

ATLAIŽU KUPONU jau šodien nosūtīšu Jums PA PASTU!
Saņemsiet jau 2 darba dienu laikā!!!

E-pasts: suhaceva@hotmail.com., tālr.26969342.
Lai Jums veicas :).
Re: acu lazeroperacija

Piedāvāju acu lāzeroperācijas Novoe Zrenie klīnikas kuponu - 130 litu (26 LVL) vērtībā pirmsoperācijas pārbaudei.
e-pasts: aya.lv@inbox.lv
T:26427615
Re: acu lazeroperacija

PIEDĀVĀJU ATLAIŽU KUPONU !!!

Redzes lāzerkorekcijai Lietuvā, Viļnā. Kompānija Novoe Zrenie ( www.eyes.lt/en ).

Pats nesen veicu šo operāciju un varu teikt tikai to labāko. Kolektīvs apkalpojošais ir atsaucīgs un tiešām jauks. Cenas : Abām acīm 440 Ls + 26 Ls pirmsoperācijas pārbaude ( ar kuponu ir 26 Ls atlaide tieši ) + 25 Ls ja jūs izvēlaties speciālo autobusu, kas no Rīgas jūs nogādās uz klīniku Lietuvā un pēc operācijas aizvedīs uz Rīgu atpakaļ.
Gada beigās iespējams 24 % atgūt no VID iesniedzot čekus. Tā ka kopā 330 Ls tikai par operāciju un ideālu redzi ir smieklīgi maz.

Zvanat vai rakstat uz epastu ja vēlaties dabūt kuponu vai uzzināt kaut ko sīkāk par visu šo procesu 27122134 vai voitkunsra@inbox.lv.

Ir vērts ieguldīt šo naudas summu lai atlikušo mūžu staigātu bez brillēm un izbaudītu visu redzes krāšņumu :)
Re: acu lazeroperacija

Kuponu piedāvātāji, esiet gatavi, ka operāciju var arī atteikt, kā tas bija manā gadījumā. Kuponu man atpakaļ neatdeva, par pirmsoperācijas diagnostiku paņēma naudu. Kupona devējam sanāk, nekāda labuma nav, tikai pazaudēts kupons.
Re: acu lazeroperacija

Es aprīlī veicu acu lāzerkorekciju... Lai izvairītos no tā, ka atsaka operāciju, vispirms aizgāju tepat uz Solomatina klīniku pārbaudīties.
Pēc operācijas pagājuši 3 mēneši un esmu ļoti apmierināta ar rezultātu. Biju pārbaudīties pēc operācijas uz Lūkina klīniku, daktere teica, ka operācija ir veikta ļoti labi, redze atgriezta uz 100%.
Ja salīdzina personāla attieksmi, jāsaka, ka vismaz man vislaipnākā apkalpošana bija Novoe Zrenie klīnikā, vissliktākā un vislielākā konveijera iespaidu radīja Solomatina klīnikā.
Arī man ir kuponi, ar kuriem varu padalīties. Nepieciešamības gadījumā varu izsūtīt pa pastu. Sīkāk: birsa13@gmail.com
Re: acu lazeroperacija

Vēlos tikt pie viena kupona. Pateicos.
Re: acu lazeroperacija

Vēlos tikt pie viena kupona. Pateicos.
Re: acu lazeroperacija

Sveika, Laila. Atsūti adresi, lai var pa pastu nosūtīt. gcircene@inbox.lv
Re: acu lazeroperacija

Kupons ir sarunāts .Paldies visiem, kas atsaucās.
Re: acu lazeroperacija

PIEDĀVĀJU ATLAIŽU KUPONUS (ir daudz)

Redzes lāzerkorekcijai Lietuvā, Viļnā. Kompānija Novoe Zrenie ( www.eyes.lt/en ).

Pats nesen veicu šo operāciju un varu teikt tikai to labāko. Kolektīvs apkalpojošais ir atsaucīgs un tiešām jauks.

Cenas : Abām acīm 440 Ls + 26 Ls pirmsoperācijas pārbaude ( ar kuponu ir 26 Ls atlaide tieši ) + 25 Ls ja jūs izvēlaties speciālo autobusu, kas no Rīgas jūs nogādās uz klīniku Lietuvā un pēc operācijas aizvedīs uz Rīgu atpakaļ.

Gada beigās iespējams 24 % atgūt no VID iesniedzot čekus. Tā ka kopā 330 Ls tikai par operāciju un ideālu redzi ir smieklīgi maz.

Zvanat vai rakstat uz epastu ja vēlaties dabūt kuponu vai uzzināt kaut ko sīkāk par visu šo procesu 27122134 vai voitkunsra@inbox.lv.
Re: acu lazeroperacija

Vai ir kaadamkupons Siguldas pusee?
Re: acu lazeroperacija

Vai ir kaadam kupons Siguldas pusee?
Re: acu lazeroperacija

Vai ir kaadam kupons Siguldas pusee?
Re: acu lazeroperacija

Vai ir kādam pieejams atlaižu kupons Liepājas galā?
Re: acu lazeroperacija

Vai ir kādam pieejams atlaižu kupons Liepājas galā?
Re: acu lazeroperacija

sveiki.man ir kupons.Esmu Liepajā.
Re: acu lazeroperacija

sveiki.man ir kupons.Esmu Liepajā.
Re: acu lazeroperacija

rakstiet man uz e-pastu lindabirze@inbox.lv,sarunāsim,kā varu Jums nodot kuponu.
Re: acu lazeroperacija

Nu sveiki visiem atkal.Ir pagājuši 3 mēneši kopš esmu veikusi operāciju un gribu padalīties ar piedzīvoto.Tā kā man bija ļoti lieli mīnusi,tad prognozes,ka redze uzlabosies pa 100% bija skeptikas no ārstu puses. Pēc operacijas jau 3 mēnešus braucu uz Viļņu uz pārbaudēm un tās visas ir bijušas bez maksas.
Redze šobrīd ir uzlabojusies pa 98%,tas ir -o.6 un -0.2. Tiesa gan pilienus pilināju 2 mēnešus un tadag man ir izrakstīta acu ziede,kas bagatināta ar vitamīniem. Teikšu godīgi, esmu ļoti apmierināta ar operaciju un neskatoties uz ilgo ārstešanos ieteiktu to visiem.Protams mulsina fakts,ka lasu turot grāmatu pa lielu gabalu un vakarā,kad satumst redzu slikti un praktiski ar mašīnu nebraucu vakaros.Pie lielas slodzes jūtu paaugstināmies acu spiedienu un tad rodas diskomforts,jo vēlos automātiski notīrīt brilles. Ārsts man pēdējā parbaudē pateica,ka viņam arī esot veikta vienai acij redzes korekcija un pilnība viņš atveseļojies pēc 6 mēnešiem.Bet prieks,ka ārsta prognoze,kad 3 mēnešus pēc operācijas mana redze pasliktināsies līdz -3 un -1.5, nepiepildījās. Arī es varu piedāvāt kuponiņus Rēzeknē un ja vajag izsūtīšu pa pastu arī uz citurieni. Rakstiet laksika@inbox.lv
Re: acu lazeroperacija

Sveiki! Es arī taisīju operāciju šajā klīnikā. Esmu ļoti apmierināta, redze ir uzlabojusies 100%. Tiešām prieks par to un ir vērts braukt uz Viļņu, kā arī izmaksas ir vismaz uz pusi lētākas kā LV. Ja kāds vēlas taisīt tur arī operāciju, arī es varu padalīties ar kuponiņiem gan Rīgā, gan Ogrē, gan izsūtīt pa pastu uz jebkuru citu vietu LV :) .Droši var zvanīt uz manu tel. 29847079 vai rakstīt dacegreize@inbox.lv.
Re: acu lazeroperacija

UZMANĪBU

Mēs esam kristiešu organizācija izveidota. Mēs esam šeit, lai palīdzētu cilvēkiem vajadzības palīdz, piemēram, finansiālu palīdzību. Tātad, ja jūs iet caur finansiālās grūtībās vai Jums ir kādas finanšu putru, un jums ir nepieciešams līdzekļus, lai uzsāktu savu biznesu, vai jums ir nepieciešams kredīts, lai norēķinātos savu parādu vai atmaksāties rēķinus, sāciet jauku uzņēmējdarbību, vai arī jums ir atrast ir grūti iegūt kapitālu aizdevumu no vietējām bankām, sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: christianorganizationformed@yahoo.com vai christianorganizationformed@hotmail.com Bībele saka: "Luke 11:10 Visi, kas vēlas saņem, viņš, kas meklē, atrod, un tam, kas klauvē , durvis būs atvērtas ". Tāpēc neļaujiet tiem iespēju iet jums, jo Jēzus ir tas pats vakar, šodien un mūžīgi vairāk. Lūdzu, tām ir par nopietniem domājošiem un Dievu baidoties Cilvēki
Mēs piedāvājam Out šāda veida aizdevumiem zemāk.
Personal Loan_______
Refinansēt Loan_______
Starptautiskā Loans_______
Home Improvement Loan_______
Investīciju Loan_______
x-masu Loan_______
Parāda Consolidation Loan_______
Hipotēku Loan_______
Biznesa Loan_______
Uzņēmuma Loan______
Auto Loan_______
Baznīca loan_______
Industries loan_______
Ar ļoti minimālu gada procentu likmes, kā zema kā 3% procentu likmi ..
Pēc Response, tas ietver aizdevuma pieteikuma veidlapu aizpildīt un atgrieztos atpakaļ nekavējoties. (Nr kredīta maksa, 100% garantēta!)
Es gaidu jūsu tūlītēju reakciju, lai mēs varētu virzīties uz darījumu.
Mūsu Baznīca pasta kontakts kaste ir caur: E-pasts: christianorganizationformed@yahoo.com vai christianorganizationformed@hotmail.com
LIETOŠANAS PAMĀCĪBA:
Vārds: ___________________________
Uzvārds: ____________________________
Dzimumu: _______________________________
Ģimenes stāvoklis: _______________________
Sazināties Adrese: ______________________
Valsts: ______________________________
Valsts: ______________________________
Zip kods: ________________________
Dzimšanas datums: ________________________
Apjomu, kas nepieciešams kā Loan: ________________
Aizdevuma ilgums: ________________________
Ikmēneša ienākumi: _________
Gada Ienākumi: _________
Nodarbošanās: ___________________________
Nolūks, Loan: _____________________
Tālrunis: ________________________________
Fakss: __________________________________
E-pasts: __________________________________
Norādiet, vai jūs saprotat English___________________
Nosūtīt savu pieteikumu: christianorganizationformed@yahoo.com vai christianorganizationformed@hotmail.com
Mr Mācītājs
Finanšu kontrolieris / Operations Manager
Re: acu lazeroperacija

Es esmu spirituālistiskās Dziedniece no Indijas uz garīgo dziedināšanu, garīgo izaugsmi, garīgo tīrīšana. Ņemot visas zināšanas un informāciju, kas garīgajā pasaulē. Es esmu specializējies uz Mīlestību burvestību, naudas burvestību; burvju Burtot, balta burvju Burtot, Darba pareizrakstības un pretenzija viļņus. Es esmu labs visa gada pareizrakstības veida tikai nosauca to, ko jūs vēlaties, jūs saņemsiet to 3 dienu laikā.Gala rezultāts no maniem darbiem ir ļaut pasaulei uzzināt par ikdienas dzīves problēmām ir mana satraukumu. Lai iegūtu sīkāku atbildēt Sazināties ar šo adresi: drisogagbomodiaspellcater@gmail.com Telefona numurs: +2347086218116
Re: acu lazeroperacija

SVEIKI!!!!!

PIEDAAVAAJU ATLAIZJU KUPONUS ACU LAAZEROPERACIJAI KLINIKAA "NOVOJE ZRENIYE" VILNJAA!!!!!

ATLAIZJU KUPONU JAU SHODIEN VARU IZSUUTIIT PA PASTU!

E-PASTS: bomba2005@inbox.lv
MOB. 29567557


TAS IR TAA VEERTS!!!!!

LAI VEICAS!!!!!!!
Re: acu lazeroperacija

Atlaižu kuponi
ACU LĀZEROPERĀCIJAI KLĪNIKĀ "NOVOJE ZRENIYE"
tel. 26137121
Re: acu lazeroperacija

Palasot saprotu ,ka Viļņā ir vislabākie ārsti un pieņemamākās cenas!

Ko tas atlaizu kupons dod???
Varbut kādam ir lieks?
Re: acu lazeroperacija

Palasot saprotu ,ka Viļņā ir vislabākie ārsti un pieņemamākās cenas!

Ko tas atlaizu kupons dod???
Varbut kādam ir lieks?
Re: acu lazeroperacija

Palasot saprotu ,ka Viļņā ir vislabākie ārsti un pieņemamākās cenas!

Ko tas atlaizu kupons dod???
Varbut kādam ir lieks?
Re: acu lazeroperacija

Atbilde Gunitai.
Šis kupons sniedz atlaidi uz pirmsoperācijas izmeklēšanu 130 litu apmērā(apmēram 30 lati),bet šo kuponu iesniedz pirms samaksas par operāciju.Rezultāta šī summa tiek noņemta no operācijas summas.Ja gadījumā ir sarežģījumi un operācija netiek veikta,tad kuponu nevar izmantot.
Re: acu lazeroperacija

Varu arī padalīties ar kuponiņu. Raksti savu adresi uz laksika@inbox.lv un nosūtīšu tev to pa pastu.
Re: acu lazeroperacija

Kurš brauc uz 16. augustu, nevar paķert līdz??
Re: acu lazeroperacija

Sveiki!
Jau pāris dienas arī esmu priecīga par tiešām redzīgām acīm! Tāpēc, ja kāds vēlas kuponus, kas dod pirmsoperācijas pārbaudi par velti, tad droši dodiet man ziņu, varu arī aizsūtit pa pastu un piegādāt personīgi, ja tas ir Rīgā vai Tukumā! :)
e.pasts: e.balina@inbox.lv
telefona nr.:27100741
Elīna
Re: acu lazeroperacija

Sveiki!
Jau pāris dienas arī esmu priecīga par tiešām redzīgām acīm! Tāpēc, ja kāds vēlas kuponus, kas dod pirmsoperācijas pārbaudi par velti, tad droši dodiet man ziņu, varu arī aizsūtit pa pastu un piegādāt personīgi, ja tas ir Rīgā vai Tukumā! :)
e.pasts: e.balina@inbox.lv
telefona nr.:27100741
Elīna
Re: acu lazeroperacija

PIEDĀVĀJU ATLAIŽU KUPONUS (ir daudz)

Redzes lāzerkorekcijai Lietuvā, Viļnā. Kompānija Novoe Zrenie ( www.eyes.lt/en ).

Pats nesen veicu šo operāciju un varu teikt tikai to labāko. Kolektīvs apkalpojošais ir atsaucīgs un tiešām jauks.

Cenas : Abām acīm 440 Ls + 26 Ls pirmsoperācijas pārbaude ( ar kuponu ir 26 Ls atlaide tieši ) + 25 Ls ja jūs izvēlaties speciālo autobusu, kas no Rīgas jūs nogādās uz klīniku Lietuvā un pēc operācijas aizvedīs uz Rīgu atpakaļ.

Gada beigās iespējams 24 % atgūt no VID iesniedzot čekus. Tā ka kopā 330 Ls tikai par operāciju un ideālu redzi ir smieklīgi maz.

Zvanat vai rakstat uz epastu ja vēlaties dabūt kuponu vai uzzināt kaut ko sīkāk par visu šo procesu 27122134 vai voitkunsra@inbox.lv .
Re: acu lazeroperacija

Labdien! Esmu pierakstījusies uz lāzerkorekciju Viļņā 03.08.2013. Ir kads arī uz šo datumu?
Re: acu lazeroperacija

Labdien! Esmu pierakstījusies uz lāzerkorekciju Viļņā 03.08.2013. Ir kads arī uz šo datumu?
Re: acu lazeroperacija

Labdien! Esmu pierakstījusies uz lāzerkorekciju Viļņā 03.08.2013. Ir kads arī uz šo datumu?
Re: acu lazeroperacija

PIEDĀVĀJU ATLAIŽU KUPONUS

Redzes lāzerkorekcijai Lietuvā, Viļnā. Kompānija Novoe Zrenie ( www.eyes.lt/en ).

Man jau ir pagājis laiks kāds pusgads-viss vēljoprojām ir super un nav nekādu problēmu.

Zvanat vai rakstat uz epastu ja vēlaties dabūt kuponu vai uzzināt kaut ko sīkāk par visu šo procesu 25920678 vai ak_dace@inbox.lv .
Re: acu lazeroperacija

Sveiki!!!!!

Pirms tr'is nedeeljaam veicu redzes korekcijas operaaciju Vilnjaa, kliinikaa "Novoje Zrenie". Esmu ljoti apmierinaata ar rezultaatu, actinjas juutas lieliski un redzu perfekti!!!!

Ja arii tev ir interese par operāciju un vēlies saņemt kuponiņu 130Lt atlaidei (pirmsoperācijas pārbaude būs bez maksas!), tad droši zvani - 29567557 vai raksti e-pastu: bomba2005@inbox.lv.
Re: acu lazeroperacija

PIEDĀVĀJU ATLAIŽU KUPONUS (ir daudz)

Redzes lāzerkorekcijai Lietuvā, Viļnā. Kompānija Novoe Zrenie ( www.eyes.lt/en ).

Pats nesen veicu šo operāciju un varu teikt tikai to labāko. Kolektīvs apkalpojošais ir atsaucīgs un tiešām jauks.

Cenas : Abām acīm 440 Ls + 26 Ls pirmsoperācijas pārbaude ( ar kuponu ir 26 Ls atlaide tieši ) + 25 Ls ja jūs izvēlaties speciālo autobusu, kas no Rīgas jūs nogādās uz klīniku Lietuvā un pēc operācijas aizvedīs uz Rīgu atpakaļ.

Gada beigās iespējams 24 % atgūt no VID iesniedzot čekus. Tā ka kopā 330 Ls tikai par operāciju un ideālu redzi ir smieklīgi maz.

Zvanat vai rakstat uz epastu ja vēlaties dabūt kuponu vai uzzināt kaut ko sīkāk par visu šo procesu 27122134 vai voitkunsra@inbox.lv .
Re: acu lazeroperacija

Cik ilgi jabrauc uz parbaudem pec operacijas?

visu laiku gajat viļņā vai tomer LV?
Re: acu lazeroperacija

Nav ilgi, ir tikai operācijas dienā un pēc trīs vai četrām dienām un tas ir viss!
Re: acu lazeroperacija

Plānoju augusta beigās vai septembra sākumā braukt uz klīniku, vai kādam kurš brauc tajā laikā atrastos brīva vieta mašīnā?
Re: acu lazeroperacija

Esmu uz 7.septembri pieteikusies, varbūt vēl kads ir uz šo datumu?
Re: acu lazeroperacija

Esmu uz 7.septembri pieteikusies, varbūt vēl kads ir uz šo datumu?
Re: acu lazeroperacija

Kuponu sistēma darbojas reāli un pat apbrīnojami operatīvi. Izsūtīšu pa pastu vai aizvedīšu kuponu (-s), ja atrodaties Rīgas vai Jelgavas tuvumā.
Rakstiet uz vilisl@inbox.lv un Jūs ietaupīsiet degvielas izdevumus braucienam uz Viļņu.
Re: acu lazeroperacija

Sveiki, braukšu 24. vai 31. augustā, noskaidrošu precīzi divu dienu laikā...vai kāds šajos datumos nevar paķert līdzi?

P.S. Tiem kas braukuši ar to piedāvāto mikroautobusu, vai ir jāņem līdzi pavadonis, vai arī var iztikt?
Re: acu lazeroperacija

Atlaižu kuponi
ACU LĀZEROPERĀCIJAI KLĪNIKĀ "NOVOJE ZRENIYE"
tel. 26137121
Re: acu lazeroperacija

Jautājums par saulesbrillēm, vai obligāti vajag to aizsardzību pret uv stariem? obligāti vajag melnās saulesbrilles?
Re: acu lazeroperacija

Arī mēs ar draugu, augusta sākumā, uztaisījām operāciju klīnikā "Novoe Zreniye". Pagaidām nav nekādu sūdzību un viss norītēja ļoti raiti. Tā kā mēs jau iepriekš Latvijā bijām pārbaudījuši vai ir iespēja operēties, tad, būdami pilnīgi pārliecināti, arī braucām uz Lietuvu un gatavojāmies operācijai.
Operācija pati par sevi nav sāpīga vai kādā citādā ziņā neērta un ilgst tikai kādas 5 minūtes, ja protams nav nekādu sarežģījumi.
Jārēķinās ir ar to ka pēc operācijas uzreiz tevi laiž mājās, tur nevienu neizguldina, bet arī ar to var sadzīvot.
Ieteikums ir saprast krievu vai angļu valodu un sekot visiem ārsta norādījumiem.

Arī es varu padalīties ar atlaižu kuponiem.
sanita_meiere@inbox.lv
Re: acu lazeroperacija

Piedāvāju Novoje zrenjie atlaizhu kuponinus, tiko pati atgriezos no operācijas, atlaide ar kuponu mūsu naudā sanāk 26 lati, kā nekā arī nauda. 28652964
Re: acu lazeroperacija

PIEDĀVĀJU ATLAIŽU KUPONUS (ir daudz)

Redzes lāzerkorekcijai Lietuvā, Viļnā. Kompānija Novoe Zrenie ( www.eyes.lt/en ).

Pats nesen veicu šo operāciju un varu teikt tikai to labāko. Kolektīvs apkalpojošais ir atsaucīgs un tiešām jauks.

Cenas : Abām acīm 440 Ls + 26 Ls pirmsoperācijas pārbaude ( ar kuponu ir 26 Ls atlaide tieši ) + 25 Ls ja jūs izvēlaties speciālo autobusu, kas no Rīgas jūs nogādās uz klīniku Lietuvā un pēc operācijas aizvedīs uz Rīgu atpakaļ.

Gada beigās iespējams 24 % atgūt no VID iesniedzot čekus. Tā ka kopā 330 Ls tikai par operāciju un ideālu redzi ir smieklīgi maz.

Zvanat vai rakstat uz epastu ja vēlaties dabūt kuponu vai uzzināt kaut ko sīkāk par visu šo procesu 27122134 vai voitkunsra@inbox.lv .
Re: acu lazeroperacija

Ja arī jūs esat izlēmis par labu acu operācijai, droši dod man ziņu - varu piedāvāt atlaides kuponu (tas tiešām darbojas, jo pati tādu izmantoju-paldies Lanai) , kā arī sīkāku info par savu pieredzi :) 25920678 vai ak_dace@inbox.lv.

Paldies visiem iedrošinātājiem, jo tikai tagad saprotu, ko nozīmē redzēt ar savām actiņām...
Re: acu lazeroperacija

Patricija, obligati vajag tumsas brilles, jo tumsakas, jo labakas! Es pat 2 parus biju uzlikusi, vienalga gribejas tadas, kuram nemaz gaisma nespid cauri.

Taisiju operaciju 10.augusta, man bija -3,75 un -0,5 astigmatizms. Izmantoju atlaides kuponu, tapec bija par 25Ls mazak jamaksa. Viss personals bija l'oti laipns, profesionals un atsaucigs.
Operacija ilga l'oti isu laiku, drusku nepatikama sajuta gan - jo vajag atslabinat plakstin'us, lai netraucetu k'irurgam. Uzreiz pec operacijas nemaz nesapeja, bet acis asaroja, pec kadas pus stundas sakas grauzosas sapes, kas man nedaudz ieilga lidz 4 stundam (vajadzeja pilinat pilienus pec 3 stundam, bet neka nevareju atvert acis val'a, l'oti grauza). Labak tas 3 stundas turet acis ciet, nemaz necensties vert val'a.
Kad speju atvert acis, uzreiz redzeju taluma l'oti labi, bet nemaz neredzeju tuvuma (pirmaja vakara nemaz nevareju telefona ciparus nospiest). Nakosaja diena bija jau drusku labak ar redzi tuvuma, bet noteikti ta bija nepietiekosa, lai varetu normali stradat no pirmdienas.
Parbaude man arsts teica, ka tas viss esot normali un viss nostabilizesies tuvaka laika. Ar katru dienu palika drusku labak un labak.
Varu teikt, ka tikai 2 nedel'as pec operacijas parstaju domat par to, ka man kaut kas izplust tuvuma skatoties. Tagad vel ir drusku neskaidra redze, bet ta netrauce ikdienas darbam.
Esmu l'oti prieciga, ka esmu atguvusi savu redzi, kada man bija pirms 10 gadiem! Velu visiem sakt skaidri redzet apkartejo pasauli!

P.S. Labprat padalisos ar atlaizu kuponiem, kuri jums sniegs atlaidi operacijai, kas ir lidzvertiga diagnostikas cenai ~25ls. Varu izsutit pa pastu.
Zvaniet 29766084 vai rakstiet mary.@inbox.lv
Re: acu lazeroperacija

Ja ir kāds, kurš ir pieteicies uz 7. septembri un vēlas piebiedroties (braucam ar mašīnu), droši rakstiet!
Re: acu lazeroperacija

Sveiki,
Visiem sliktās redzes īpašniekiem iesaku neatmest ar roku redzes korekcijas veikšanai, padarot savu skatu uz pasauli krāsaināku un izteiktāku.

Kā viena no laimīgajiem Novoe Zrenie (Viļņa) klīnikas klientiem, esmu ārkārtīgi apmierināta ar visu. Klīnika ir aprīkota ar jaunām, labām aparatūrām. Personāls, māsiņas un dakteris ir ļoti laipni un saprotoši. Srunāties visi prot gan angliski, gan krieviski. Pirms operācijas tik veikta pārbaude uz dažādiem aparātiem, lai zinātu vai drīkst veikt operāciju. Operācija ilgst vienai actiņai 5 - 7 min. Nav sāpīgi, bet nepatīkami vairāk. Biju ārkārtīgi pārbijusies, bet pats dakteris un māsiņas laipni nomierināja un izstāstīja, kas notiks. 14:00 man veica operāciju, pēc tās man diezgan drīz sāka graust, tā ka nevar ne attaisīt un noturēt vaļā acis, ne noturēt tās ciet. Tāpēc vajadzīgs līdzi ir pavadonis, lai tiktu atpakaļ līdz mašīnai vai autobusam. Normāli atvērt un skatīties varēju jau ap 18:00. Mazliet bija miglaini, bet uzreiz jau redzēju tālumā. Ir pagājušas tieši divas nedēļas kopš operācijas un es redzu ideāli, jau kopš nākamās dienas pēc tās. Protams, lai iznākums būtu veiksmīgs ir jāsargā actiņas - nevar ilgstoši pie datora,TV, jānēsā saules brilles mēnesi ejot ārā... kaut kā tā.


Operācija izmaksā 2070litu (440Ls) abām actiņām kopā. Varu piedāvāt/nosūtīt Jums kuponuI - 130 litu (26 LVL) atlaidi , šis kupons Jums nosegs pirmsoperācijas apskates izmaksas.

Pēc operācijas Jums arī izniegs kuponus, kurus Jūs varēsiet dāvināt citiem. Ja viņi aizbrauc un uztaisa operāciju, Jūs saņemat daļiņu naudas atpakaļ. Jo vairāk kuponu uzdāvināt, jo vairāk saņemat.

Klīnikā Jums izsniegs pēcoperācijas kvīti, kuru ar gada deklarāciju varat iesniegt VIDā, lai saņemtu daļu naudiņas atpakaļ.Sīkāku informāciju varat gūt šeit: http://eyes.lt/en/


E-pasts: agnese.voitane@gmail.com., tālr.26105338.
Lai Jums veicas:)
Re: acu lazeroperacija

Ja arī jūs esat izlēmis par labu acu operācijai, droši dod man ziņu - varu piedāvāt atlaides kuponu (tas tiešām darbojas, jo pati tādu izmantoju-paldies Lanai) , kā arī sīkāku info par savu pieredzi :) 25920678 vai ak_dace@inbox.lv.

Paldies visiem iedrošinātājiem, jo tikai tagad saprotu, ko nozīmē redzēt ar savām actiņām...
Re: acu lazeroperacija

Pagājis jau pusgads, kopš esmu veikusi operāciju klīnikā Novoje Zrenija un esmu ļoti apmierināta. Pirms operācijas biju uz pārbaudēm Solomatina klīnikā un attieksmi nevar salīdzināt. Tagad regulāras pārbaudes veicu Lūkina klīnikā un viss ir kārtībā.

Varu padalīties ar kuponiem, kas dod 130 LTL (ap 26 LVL) atlaidi un sedz pirmsoperācijas izmeklēšanas izmaksas. Kuponus varu nodot personīgi Rīgā vai nosūtīt pa pastu.

Rakstiet, ja ir kādi jautājumi par to, kā notiek operācija, kādas ir izmaksas vai vēlaties saņemt kuponu: agachuu@inbox.lv
Re: acu lazeroperacija

Piedāvāju atlaižu kuponiņus, ir ļoti daudz. 29868580
Re: acu lazeroperacija

Varbuut kads riit brauc uz peec operaacijas pārbaudi?raxti-ingalapaja@ibox.lv
Re: acu lazeroperacija

Sveiki. Ja nav gruuti, pastaastiet kaadi noteikumi shobriid tai kuponu sisteemai? Es op. veicu jau laiku atpakalj, kuponi gandriiz visi izdaliiti, bet peekshnji esot mainiijushies nosaciijumi un summas. Gribeetos zinaat vai nosaciijumi izmainiijaas nupat kaa, kad vinjiem pajautaaju, kaa tur iisti ir, vai jau sen. Kad taisiiju.op. tad bija par katru atdoto kuponu 200lt atpakalj. Tagad atsuutiija tipa esoshaas izmainjas, kad par katru esot 100lt un par 7to nekas vairaak nav.Par visiem kuponiem 100lt. Tie, kas saprot sho sisteemu, sapratiis manu jautaajumu :) Paldies.
Re: acu lazeroperacija

Sveiki,
pagājis gads kopš veicu redzes korekcijas operāciju.
Padalaties, kur ejat uz redzes pārbaudēm pēc operācijas vai pie parasta acu ārsta, vai optometrista, vai uz Lūkina klīniku?
Paldies
Re: acu lazeroperacija

Sveiki,
vai šie kuponi arī der piemēram uz redzes pārbaudi pēc operācijas, nu piemēram, es tagad pirms gada veicu operāciju, un vēlos aizbraukt pārbaudīt redzi pie viņiem, iegūstot šo atlaižu kuponu, varu dabūt atlaidi šai vizītei?
Paldies
Re: acu lazeroperacija

Evita, tie kuponi dos atlaidi tikai operacijai, ne diagnostikai.


P.S. Labprat padalisos ar atlaizu kuponiem, kuri jums sniegs atlaidi operacijai ~25ls. Varu izsutit pa pastu.
Zvaniet 29766084 vai rakstiet mary.@inbox.lv
Re: acu lazeroperacija

pagājušo piektdien veicu redzes lāzerkorekciju Lietuvā, otrdien aizbraucu uz pēcoperācijas pārbaudi un redze abām actiņām 100%, esmu dikti laimīga...un tagad par visu sīkāk..

piektdien plkst.5:00 izbraucām no Rīgas, klīnikā biju nedaudz pirms deviņiem, ārsti ļoti atsaucīgi, vienīgais daļa personāla angliski nerunā, bet ja jau es ar savu krievu valodu sapratu visu, tad nedomāju ka kādam būs problēmas...uztaisīja visas pārbaudes, aizgāju parunāties ar ārstu, visu izstāstījā ļoti smalki, un tad uz operāciju...tajā pirmsoperācijas telpā, mēs tur vairāki cilvēki bijām, iedeva pa virsu savām drēbēm uzvilkt to slimnīcas tērpu, bahillas un cepurīti, tad iepilināja pretsāpju pilienus un pēc kādām 15min mani iesauca operācijas telpā...tur bija kādi 5 ārsti, viens kas darbojās ar visu tehniku, otrs kas runāja ar mani, un par pārējiem trīs neesmu droša ko viņi operācijas laikā darīja precīzi...pilināja pilienus utt...tātad, mani noguldīja uz sejas uzlika tādu kā drānu kurai caurums priekš actiņas ir, iepilināja kaut kādus pilienus un tad lika skatīties uz zaļo gaismiņu lāzerā...tad ielika to actiņas turētāju (tas man sāpēja, bet man ir mazi plakstiņi, tāpēc ar šo daļu ārstiem gāja sarežģīti, p.s. tajās vietās kur man sāpēja citi neko nejuta operācijas laikā, es laikam esmu indivīds kuram tie pilieni ne līdz galam iedarbojās, tāpēc neuztraucieties), tad atkal lika skatīties uz zaļo gaismiņu, tad uzlika actiņai to piesūcekni (tas man arī sāpēja, un atkal problēma ar manu plakstiņu izmēriem, pārāk liels tas instruments :D), tad uz kādām 3 sekundēm palika melna bilde, un tad jutu ka atgriež to radzenes slānīti (likās kā bites dzēliens), tajā brīdī kad atgrieza bilde palika tāda super slikta, pikseļaina un likās matēta, jāmin kā sākot ar šo brīdi tālāk nekas nesāpēja...joprojām skatos uz zaļo gaismiņu, ieslēdzas lāzers, jutu deguma smaku, bet nesāpēja, tas ilga kādas 3 sekundes, ik pa brīdim vēl actiņās tika pilināti pilieni...tad otra actiņa, tā man sāpēja vairāk, likās ka zeme pazūd zem kājām, biju tuvu panikai, jo zināju, ka tam nevajadzētu sāpēt...bet nu neko ārsti runāja un nomierināja operācijas laikā...kad piecēlos jau visu redzēju tikai priekšā bija migla...izgāju no kabineta un apsēdos, sāka grauzt actiņas uzreiz (ļoti), bet nekas neizturams, pēc kādām 20 minūtēm ārsts pārbaudīja actiņas, viss bija kārtībā, tad uzliku saulenes un izgāju ārā pasēdēt uz soliņa (aptuveni 30min pēc operācijas), jutos patīkami gaismā, un jau varēju visu redzēt pilnīgi skaidri...pirmais ko aizbraucot no klīnikas aizgāju paēst un nopirku pilienus actiņām (klīnikā izraksta recepti)...pirmās divas dienas ik pa 2h jāpilina, pēc tam nedēļu jāpilina 3x dienā, jāglabā ledusskapī...izbraucot no Lietuvas jau pētīju kas mašīnai aiz loga darās, jutos diezgan labi, grauza minimāli...salīdzinot ar operāciju likās tīrais nieks tā graušana :D...nākamajā rītā labā actiņa jutās pavisam labi, kreiso vēl grauza, un tā līdz otrdienai, kad aizbraucu atrādīties, izrādījās ka kreisajā actiņā bija mats iekritis (mikroskopisks), tādēļ grauza, ārsts iepilināja pilienus un ar pinceti izvilka matu ārā (nesāpēja), uzreiz palika labāk (tajā dienā kreisajā actiņā vajadzēja pilināt ik pa 2h)...kopš tā brīža jūtos lieliski, redzu ideāli un nekas nesāp...

..kaut gan operācija likās tīrās šausmas (bet tas tikai man, uzsveru, ka pārējiem cilvēkiem kas veica operāciju nekas nesāpēja) nenožēloju ka uztaisīju, saule nekādu diskomfortu nerada, ja neliktu nēsāt saulesbrilles nemaz nebūtu jutusi vajadzību pēc tādām, pietam manējās ir brūnas ne melnas...darbojoties ar datoru vai mācoties gan actiņas nogurst, un tad jūtu tādu kā spiedienu uz galvu, bet kad atpūšas viss atkal labi, jūtu, ka svarīgi izgulēties

..ja kas man arī ir kuponi, ja kādam vajag droši rakstiet trisy@inbox.lv
Re: acu lazeroperacija

Kāds var pateikt kur ir kāda auto stāvvieta netālu no tās klīnikas?
Re: acu lazeroperacija

Kāds var pateikt kur ir kāda auto stāvvieta netālu no tās klīnikas?
Re: acu lazeroperacija

abs, ja paveiksies, un bus brivas vietas tiesi preti Klinikas teritorijas ieejas vartiem, tad var tur bezmaksas atstat (mums ta paveicas :) )


P.S. Labprat padalisos ar atlaizu kuponiem, kuri jums sniegs atlaidi operacijai ~25ls. Varu izsutit pa pastu.
Zvaniet 29766084 vai rakstiet mary.@inbox.lv
Re: acu lazeroperacija

Varu padalīties ar kuponiem, atlaide 26 ls mūsu naudā. Atrodos Cēsis, zvanīt 28652964
Re: acu lazeroperacija

Varu padalīties ar kuponiem, atlaide 26 ls mūsu naudā. Atrodos Cēsis, zvanīt 28652964
Re: acu lazeroperacija

Arī man ir kuponiņi pirmsoperācijas pārbaudei. Esmu Mārupē, Jelgavā. Varu nosūtīt pa pastu. tel. 29868580
Re: acu lazeroperacija

Te visi raksta par Lietuvas klīniku Novoje zrenije. Vai kāds ir bijis Laserview klīnikā? Esmu apmaksājusi operāciju un pierakstījusies uz 8.11.2013. Padalieties ar pieredzi, ja kāds ir bijis šajā klīnikā....
Re: acu lazeroperacija

PIEDĀVĀJU ATLAIŽU KUPONUS (ir daudz)

Redzes lāzerkorekcijai Lietuvā, Viļnā. Kompānija Novoe Zrenie ( www.eyes.lt/en ).

Pats nesen veicu šo operāciju un varu teikt tikai to labāko. Kolektīvs apkalpojošais ir atsaucīgs un tiešām jauks.

Cenas : Abām acīm 440 Ls + 26 Ls pirmsoperācijas pārbaude ( ar kuponu ir 26 Ls atlaide tieši ) + 25 Ls ja jūs izvēlaties speciālo autobusu, kas no Rīgas jūs nogādās uz klīniku Lietuvā un pēc operācijas aizvedīs uz Rīgu atpakaļ.

Gada beigās iespējams 24 % atgūt no VID iesniedzot čekus. Tā ka kopā 330 Ls tikai par operāciju un ideālu redzi ir smieklīgi maz.

Zvanat vai rakstat uz epastu ja vēlaties dabūt kuponu vai uzzināt kaut ko sīkāk par visu šo procesu 27122134 vai voitkunsra@inbox.lv .
Jums ir nepieciešams ātrs kredīts

Get Your Credit 72 stundās pie zemas cenas. Atklājiet, kā kredīts darbojas vajag naudu ar savu stilu. Mēs sniedzam dažāda veida aizdevumus bez kredīta izmeklēšanu, tostarp:

Personas aizdevums .... (1000-100000 Ls)
Hipotēku ... (1000-200000 Ls)
Automobiļa kredīts ... (1000-80000 Ls)
Gatavs students ... (1000-50000 Ls)
Skolas gatavs ...... (1000-60000 Ls)

Gadījumā, ja Jums ir patiešām nepieciešama nauda, lūdzu, aizpildiet šo veidlapu šādi: (pa e-pastu: nelwil99@hotmail.fr)

Vārds ............. Dzimums .... -adrese ......

......-Fiksēto un mobilo .........-Summa

vēlamo ...... laika kompensāciju ......-Ieņēmumu

Mēneša .......

Tātad, ja jūs interesē, nevilcinieties sazināties ar mani, cik drīz vien iespējams, uz manu e-pastu: nelwil99@hotmail.fr
Re: acu lazeroperacija

Sveicināti!

Operāciju veicu Novoe Zrenie (www.eyes.lt) pavasarī. Pagājis pusgads un joprojām esmu ļoti apmierināta ar rezultātu. Pirms operācijas šaubījos, vai maz vērts, jo mīnusi bija nelieli, bet tagad tā esmu pieradusi, ka visu normāli redzu, ka pat negribu atcerēties laiku, kad valkāju brilles.

Arī es varu padalīties ar kuponiem, varu nosūtīt pa pastu. Ja ir kādi detalizētāki jautājumi, laprāt atbildēšu e-pastā birsa3@gmail.com.
acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

Sveiki!

Nolēmu veikt lāzerkorekciju abām acīm! Un izvēlējos klīniku Novoe Zrenie, kas atrodas Lietuvā, Viļņā. Kad braucu uz vizīti un operāciju, bija lielas šaubas un bailes, taču viss tas beigās izrādījās veltīgi, jo pat neskaitot to, ka ceļa izdevumi ir mazliet lielāki nekā veicot operāciju tepat Rīgā, sajūtas gan pirms, gan pēc operācijas bija lieliskas, jo apkalpojošais personāls ir profesionāls un ļoti draudzīgs, gan ārsti, gan administratori, gan asistenti, vienvārdsakot, tāda sajūta it kā biju aizbrauksi pie paziņām un tasi tējas, nevis veikt acu nopietnu lāzeroperāciju, klīnikas personāls lielisks, atmosfēra perfekta!!!
Ir dažādi veidi kā nokļūt Viļņā uz šo operāciju:
1.brauc pats, ar autobusu vai savu transportu, taču jāņem līdzi draugs, kas turēs rociņu, jo pēc operācijas ar redzamību ir nevisai, tie kas saka, ka var redzēt visu, apsveicu - Jūs esat viens no 1000, pārējiem nāksies izjust vidēju diskomfortu apmēram 3 studas, pēc tam būs jau labāk - mazliet migliņa traucēs, bet jau nākamajā dienā būs pavisam brīnišķīgas izjūtas!!
2.var savākties vairāki gribētāji kopā un braukt ar mašīnu;
3.ir arī klīnikas piedāvāts mikriņš, kurš klientus-pacientus savāc Rīgas centrā, aizved uz klīniku, sagaida no klīnikas un izdavā līdz pašām mājas durvīm atpakaļ, šo informāciju var tuvāk dabūt klīnikas mājas lapā vai viņiem pazvanot.
Pastāstīšu kā man gāja! :)
Izlēmu ar savu draugu doties uz Lietuvu iepriekšējā vakarā ar autobusu, Lietuvā palikām viesnīcā, un nākamajā rītā devāmies uz klīniku.
Sagaidīja laipni, izstāstīja kas un ko darīs. Tad asistente mani pavadīja uz kabinetu pārbaudīt redzi, iepilināja pilienus un bija jāpasēž kamēr pilieni iedarbojās, ~ 40 min. Pārbaudīja redzi atkārtoti, salīdzināja rezultātus un aizveda mani pie ķirurga, ~ 5 min pagaidīju, un ķirurgs atkal paskatījās acis un izstāstīja, kāda veida operācijas vispār ir un kādu var izmantot tieši man, izvērtējot pārbaužu rezultātus. Tad gājām pie administratoriem parakstīt līgumu un tad aizsūtīju draugu pēc pilieniem, kuri būs jāpilina pēc operācijas pāris dienas, līdz būs pārbaudes dienai.
Un tad grupas savākšana un vešana uz operācijas ēku". Ja no rīta līdz pusdienām bija mierīgi, tad pēc pusdienā cilvēku tur ir ļoti daudz, gan pašu lietuviešu, gan latviešu, gan somi (tomēr latvieši ir vairāk :) ).
Iejot operācijas ēkā, ir priekštelpa, kur jāastāj virsdrēbes un mantas, tad ieved pirmsoperācijas sagatavošanas telpā - apģērbj, dezinficē seju, un uzdot dažādus jautājumus par to ko stāstīja ķirurgs, vai mēs atceramies, kad drīkst iet dušā, kad drīkst acis aiztikt, kad drīkst lietot alkoholu, utt. Stāsta dažādus stāstus! Un nav nekāda straukuma, kaut gan ar katru ~ 10 minūti, viens no grupiņas smaidīdams pazūd operācijas telpā un pēc ~ 10 minūtēm nāk apdullis atpakaļ un tad nākamais. :)
un viss, pēc tam pāris minūtes pagaidam, ķirurgs iznāk un pārbauda acis vēlreiz, tad liekam saules brilles (nekādas speciālās, galvenais, lai lielas un tumšas, lai saule nekairina un vējš kādu gruzi neiepūš). Un tad laiž ārā!!! :) Viss, braucam mājās.
Man personīgi ir sausas acis, tāpēc graušanas sajūtas tās pirmās trīs stundas bija vēl nepatīkamākas, nekā tiem, kuriem asaras līst aumaļām, taču jau uz Latvijas robežas bija ciešami! Un mājās pat TV ieslēdzu uz miklīti :) taču actiņas nogurušas un gāju gulēt saules brillēs, lai nebūtu vēlme no rīta acis paberzēt!
Nākamjā rītā acis ciet, taču atceros, ka iepriekšējā dienā bija operācija un pamazām atverot, saprotu, ka redzu VISAS lietas, pat pie vistālākās istabas sienas!!!
Man redze bija lieliska līdz ~ 16 gadu vecumam, un tad strauji pasliktinājās, ~ 6 gadus nēsāju brilles, mīnusi bija tālumā un vidēji mazi.
mazliet no paziņu pieredzes: Arī mana klases biedrene izlēma uztaisīt operāciju Lietuvā, un ir ļoti apmierināta, pēc tam izrādījās, ka viņas māsa, kura ir jaunāka, (mums ir 25-26 gadi, bet viņas māsai ~ 20) pagājušajos Ziemassvētkos arī Lietuvā taisīja operāciju un jūtas lieliski joprojām. Viņām abām bija iedzimta slikta redze un lieli mīnusi, rezultātā abām ir lieliska redze.
Pati personīgi biju 2 Rīgas privātajās klīnikās, lai gan no sākuma neticēju atsauksēm par izturēšanos pret pacientiem, nolēmu tomēr aiziet parunāt, neskatoties, ka cenas Rīgā ir divas-trīs reizes augstākas nekā Lietuvā. Nu ko, pirmajā klīnikā tiku līdz administratorei, un pēc 10 minūtēm biju prom!!! Otrajā klīnikā, pēc konsultācijas ar ārstu, sapratu, ka Latvijā es redzu netaisos uzlabot! Dārgie tautieši, ja Jums liekas ka pret cilvēkiem var izturēties kā pret niecībām, nevīžīgi, necienīgi un negribīgi, tad kādēļ Jūs vispār strādājat tādu darbu, kur jāsaskaras ar cilvēkiem, ejiet uz mežu kokus zāģēt! Attieksmes jautājums redzes korekciju man personīgi atmeta uz pusgadu uz priekšu, līdz nolēmu painteresēties vai kaut kas nav mainījies attieksmes ziņā mūsmājās, taču paldies Dievam uzgāju atsauksmes par Lietuvas klīniku, arī tikos ar vienu rīdzinieci, kura pastāstīja kā viņai gāja un padalījās ar kuponu.

No savas pieredzes un sajūtām iesaku pamēģināt aizbraukt uz Lietuvu vai citu kādu valsti, ja zinat kur vēl var veikt lāzeroperāciju, protams, ja to ļaut veselības stāvoklis! Vismaz aizbrauciet un pārbaudiet redzi un paskatieties kā tur ir, jo atteikties no operācijas varat uzreiz, ja kaut kas neapmierina!

Protams vēlos padalīties ar kuponiem, un ja nolemsiet veikt operāciju, tad arī Jums piedāvās šādu kuponu grāmatiņu un izdalot vien 7 kuponus būsiet jau atguvuši operācijas naudiņu, kopā kuponu grāmatiņā pavisam 20 kuponi. Tie kas saka, ka jārēķina ceļa izdevumi - taisnība, var droši arī tos šādā veidā atpelnīt!
Varu kuponus nosūtīt pa pastu, vai tikties personīgi, padalīties pieredzē :).
Pati darba dienās esmu Vecrīgā, no 09:00 - 18:30, vakaros 3-Juglā. Taču rakstiet uz e-mail - kristiinas@inbox.lv, atsūtiet savu Nr., tad tiksimies, nodošu kuponus!
Re: acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

Tad nu izdomāju taisīt operāciju Lietuvā Novoje zrenije.

Braukšu no Rīgas uz Viļņu Novoje zrenije 16.novembrī.2013 taisīt operāciju ar savu auto, varu līdzi paņemt vēl 3 cilvēkus. Līdzi būs arī vēl viens šoferis, kas sēdēs pie stūres atpakaļ ceļā. Dalības maksa par transporu 15 Ls no cilvēka. Mašīna ir liela 7 vietīga, vietas pietiks arī mantām. Atpakaļ aizvedīsim līdz Rīgas centram jeb arī kā sarunājam. Pēc operācijas otrdienā tieši tāpat braucam uz pēcoperācijas pārbaudi ar to pašu auto. Zvaniet droši uz 29874323 vai salvis1972@inbox.lv.

Salvis
Re: acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

Sveiki, septembra sākumā veicu redzes lāzerkorekciju Lietuvā klīnikā Novoje Zrenije, un vēlējos padalīties ar savu pieredzi. Jau pirmajā dienā redze bija 100% abām acīm un tāda ir joprojām, pie lielākas slodzes (darbs ar datoru, mācīšanās, neizgulēšanās) actiņas gan mēdz samigloties, bet pēc nelielas atpūtas viss ir kārtībā. Ārstu kolektīvs ļoti draudzīgs un atsaucīgs, pirms operācijas vairākas reizes visu izskaidroja, ārsti runā gan krieviski, gan angliski (krieviski gan labāk).
Operācija izmaksāja ~450LVL, + pilieni, kas jālieto aptuveni nedēļu pēc operācijas ~ 5LVL, un pirmsoperācija pārbaude bija bez maksas, jo izmantoju kuponu 26LVL vērtībā.
Gada beigās 25% no operācijas summas var atgūt no VID, un klīnika piedāvā piedalīties arī naudas atgūšanas programmā.
Varu padalīties arī ar kuponiem, kuru vērtība ir 26LVL, un sīkāk pastāstīt par operāciju, atveseļošanās procesu, naudas atgūšanas programmu u.c. interesējošiem jautājumiem, rakstiet trisy@inbox.lv vai uz tel.27097560
Jāpiemin, ka klīnikā visas pēcoperācijas pārbaudes ir bez maksas, un ja nepieciešama atkārtota operācija, tā arī ir bez maksas.
Re: acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

Man tika veikta redzes korekcijas operācija Novoje Zrenije klīnikā 23.02.2013. Redze ir ļoti laba un sūdzību nav. Šodien profilakses pēc biju pie acu ārsta. Teica - dzīvo tālāk laimīgi.
Arī man ir kuponi, ar kuriem varu padalīties, lai tiekat pie bezmaksas pirmsoperācijas pārbaudes, ja operācija tiks veikta.
Esmu Jelgavā (jasmine15@inbox.lv).
acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

Vasarā veicu lāszeroperāciju abām actiņām klīnikā Novoe Zrenie, Lietuvā, Viļņā.
Gan pārbaude, gan attieksme, gan operācija bija augstākajā līmenī, ja veselība ļauj - iesaku visiem saņemties drosmi un doties un Viļņas klīniku veikt redzes korekcijas operāciju.
Pirmais kas notiek, ir acu pārbaude, pēc tās tiek iepilināti pāris pilieni actiņās un stundiņā jāpagaida kamēr iedarbojas, tad atkārtota pārbaude.
Tiek sagatavotas pārbaužu atbildes un jādodas pie ārsta ķirurga-konsultanta, pastāsta kuru metodi labāk izmantot operācijā, vadoties no rezultātiem.
Ja viss apmierina un ir skaidrs, jautā vai operāciju veiks vai nē, ja - jā, tad jādodas uz reģistrāciju un jāparaksta līgums, jāsamaksā.
Jānopērk acu pilieni un ar grupiņu jāiet uz operāciju ēku.
Viss notiek jaukā atmosfērā, tiek stāstīts par pieredzi, uzdoti kontroljautājumi ko var - nevar darīt pēc operācijas. Un pēc uzvārdiem sauc iekšā.
Pati operācija ilgst ~ 5 min. Tad sākas 3 stundu mocībiņas un atvadīšanās no brillēm, lēcām. Pēc 2-3 stundām jāsāk pilināt pilieni. Vakarā jau viss ir forši, var redzēt, mazliet migliņa,bet kopumā ir laba sajūta :) .
Līdzi jāņem pavadonis un saules brilles.
Pēc 3-4 dienām jābrauc uz pārbaudi, var pārbaudīties arī LV, taču, ja būs jāveic atkārtota operācija, tad atkal par maksu, ja pārbaudās Viļņā tajā pašā klīnikā, tad viņi paši veic uzlabojumus bez maksas.
Pirmās 3 dienas jāuzvedas uzmanīgi, tad pāris ierobežojumi atceļas, un pēc nedēļas var sākt dzīvot kā pirms operācijas un brillēm, un lēcām :) .
Vēlos padalīties ar kuponiem, un ja nolemsiet veikt operāciju.
Gada beigās var iesniegt VIDam kvītis un no operācijas naudiņas 25% atgriezīs.
Varu kuponus nosūtīt pa pastu, vai tikties personīgi.
Darba dienās esmu Rīgas centrā, no 09:00 - 18:00.
Rakstiet uz e-mail - nikija16@inbox.lv, sarunāsim kā tikties.
Re: acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

Tikko 2013 gada oktobrī veicu redzes lāzeroperāciju Viļņā- esmu ļoti apmierināta un nu jau arī laimīga. Piedāvāju atlaižu kuponus tiem kas vēl tikai to grasās izdarīt. Kupons nodrošina iespēju veikt piermspārbaudes bez maksas, ja tiks veikta arī pati operācija.
Re: acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

Tikko 2013 gada oktobrī veicu redzes lāzeroperāciju Viļņā- esmu ļoti apmierināta un nu jau arī laimīga. Piedāvāju atlaižu kuponus tiem kas vēl tikai to grasās izdarīt. Kupons nodrošina iespēju veikt piermspārbaudes bez maksas, ja tiks veikta arī pati operācija.
Re: acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

Sveiki draugi,

Esmu tā persona, kas iesāka šo kuponu dalīšanu šeit forumā. Pēc operācijas pagājis ir jau gandrīz gads. Viss ir 100% SUPER!!!

Tie kas vēl dosies uz klīniku veikt korekciju piedāvāju savu pēdējo kuponu, nosūtīšu Jums pa PASTU (BEZMAKSAS).

Mans tel.26969342.
Re: acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

veiki visiem. Gribētu ar Jums padalīties savā pieredzē. Jau sen gribēju uzlabot savu redzi, kas nemaz tik ļoti slikta nebija. Viena acs -1,25, bet otra -0,75, taču izjutu diskomfortu bez brillēm vai lēcām. Tad nu salasījos dažādus forumus un izlēmu, ka to darīšu Viļņas klīnikā Novoje zrenjie. Internetā un no paziņām nedzirdēju nevienu sliktu atsauksmi, tikai tieši pretēji, visi slavēja labo attieksmi no ārtsu un personāla attieksmes (kas tā arī patiešām bija-pieeja katram ļoti individuāla un ļoti jauka)
Sāku ar to, ka iegāju viņu mājas lapā www.eyes.lt un zvanīju uz reģistratūru (sarunājos krieviski-viss personāls runā brīvi gan krieviski, kag angliski). Tad nu pierakstījos uz diagnostiku. Administrators paskaidroja,ko drīkst, ko nedrīkst darīt dienā pirms diagnostikas un operācijas (viss notiek vienā dienā), pateica cenas (2400 liti =ap 500 ls, mums Latvijā par analoģisku operāciju prasa 1400 Ls) un pierakstīja mani. Pierakstījos pēc divām nedēļā. Operācijas un diagnostiku viņi veic piektdienās un sestdienās.
Diagnostika man bija 11.30, bet operācija jau 14.00, bija brīva stundiņa paēst un apskatīt Viļņu. Klīnika atrodas pašā vecpilsētā. Kad 14.00 ierados uz operāciju, vēl bija kādi 7 cilvēki -visi no Latvijas. Visus mūs saģērba speciālos operācijas halātiņos un veda uz pirmsoperācijas telpu. Tur iepilināja antibiotikas acīs un pa vienam sauca uz lāzerkorekciju. Pati operācija ilgst 5 minūtes abām acīm kopā, bet man pat likās, ka vien 2 minūtes pagāja. Pats lāzeris strādā vien sekundes divas. Neko nejūt, tāpēc sāpīgi nav absolūti. Par to nav vispār jāuztraucas. Taču pirmās 3 h pēc operācijas, kad iziet anastēzija, acis ir ļoti jūtīgas pret saules gaismu un tās nav iespējams atvērt. Tāda sajūta, ka pilnas acis ar smiltīm, bet tas pāriet līdzīgi pēc 3 stundām. Rīgā iebraucot visu redzēju jau ideāli un vakarā jau skatījos TV. Protams pirmās dienas acis bija jūtīgas pret gaismu un pat mājās staigāju ar brillēm. Pirm nakti arī jāguļ un muguras un ar brillēm. Acis nedrīkst aiztikt vispār. Tur pat nedrīkst iekļūt ūdens. Pusotru nedēļu jāpilina speciāli pinieni, ko izrakstīs ārsts. Divas nedēļas nedrīkst lietot acu kosmētiku un nodarboties ar sportu, bet tas ir nieks, to var paciest ideālas redzes dēļ. Pēc 4 dienām , otrdienā, ir bezmaksas pārbaude, uz kuru jāierodas obligāti. Klīnika uzņmeas 100% atbildību par to, ka redze būs ideāla...bet tikai tad, ja atbrauksiet otrdien uz pēcoperācijas pārbaudi. To nevajag ignorēt.
Man ir arī atlaižu kuponi,kas katram cilvēkam, kas izmanto šo kuponu piešķir 130lt (ap 26 ls) atlaidi operācijai . Droši varu jums atsūtīt pa pastu uz jebkuru pilsētu Latvijā.
Es arī izmantoju šo kuponu, ko ieguvu no paziņas. Ja ir kādi jautājumi vai vēlaties atlaižu kuponu rakstiet uz domka7@inbox.lv, atbildēšu visiem un kuponu izsūtīšu, kur vajag.
Nebaidieties, tā bija tiešām bija viena no labākajām izvēlēm manā dzīvē un ne uz sekundi par to nenožēloju. :))
Re: acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

Sveiki!

Nolēmu veikt lāzerkorekciju abām acīm! Un izvēlējos klīniku Novoe Zrenie, kas atrodas Lietuvā, Viļņā. Kad braucu uz vizīti un operāciju, bija lielas šaubas un bailes, taču viss tas beigās izrādījās veltīgi, jo pat neskaitot to, ka ceļa izdevumi ir mazliet lielāki nekā veicot operāciju tepat Rīgā, sajūtas gan pirms, gan pēc operācijas bija lieliskas, jo apkalpojošais personāls ir profesionāls un ļoti draudzīgs, gan ārsti, gan administratori, gan asistenti, vienvārdsakot, tāda sajūta it kā biju aizbrauksi pie paziņām un tasi tējas, nevis veikt acu nopietnu lāzeroperāciju, klīnikas personāls lielisks, atmosfēra perfekta!!!
Ir dažādi veidi kā nokļūt Viļņā uz šo operāciju:
1.brauc pats, ar autobusu vai savu transportu, taču jāņem līdzi draugs, kas turēs rociņu, jo pēc operācijas ar redzamību ir nevisai, tie kas saka, ka var redzēt visu, apsveicu - Jūs esat viens no 1000, pārējiem nāksies izjust vidēju diskomfortu apmēram 3 studas, pēc tam būs jau labāk - mazliet migliņa traucēs, bet jau nākamajā dienā būs pavisam brīnišķīgas izjūtas!!
2.var savākties vairāki gribētāji kopā un braukt ar mašīnu;
3.ir arī klīnikas piedāvāts mikriņš, kurš klientus-pacientus savāc Rīgas centrā, aizved uz klīniku, sagaida no klīnikas un izdavā līdz pašām mājas durvīm atpakaļ, šo informāciju var tuvāk dabūt klīnikas mājas lapā vai viņiem pazvanot.
Pastāstīšu kā man gāja! :)
Izlēmu ar savu draugu doties uz Lietuvu iepriekšējā vakarā ar autobusu, Lietuvā palikām viesnīcā, un nākamajā rītā devāmies uz klīniku.
Sagaidīja laipni, izstāstīja kas un ko darīs. Tad asistente mani pavadīja uz kabinetu pārbaudīt redzi, iepilināja pilienus un bija jāpasēž kamēr pilieni iedarbojās, ~ 40 min. Pārbaudīja redzi atkārtoti, salīdzināja rezultātus un aizveda mani pie ķirurga, ~ 5 min pagaidīju, un ķirurgs atkal paskatījās acis un izstāstīja, kāda veida operācijas vispār ir un kādu var izmantot tieši man, izvērtējot pārbaužu rezultātus. Tad gājām pie administratoriem parakstīt līgumu un tad aizsūtīju draugu pēc pilieniem, kuri būs jāpilina pēc operācijas pāris dienas, līdz būs pārbaudes dienai.
Un tad grupas savākšana un vešana uz operācijas ēku". Ja no rīta līdz pusdienām bija mierīgi, tad pēc pusdienā cilvēku tur ir ļoti daudz, gan pašu lietuviešu, gan latviešu, gan somi (tomēr latvieši ir vairāk :) ).
Iejot operācijas ēkā, ir priekštelpa, kur jāastāj virsdrēbes un mantas, tad ieved pirmsoperācijas sagatavošanas telpā - apģērbj, dezinficē seju, un uzdot dažādus jautājumus par to ko stāstīja ķirurgs, vai mēs atceramies, kad drīkst iet dušā, kad drīkst acis aiztikt, kad drīkst lietot alkoholu, utt. Stāsta dažādus stāstus! Un nav nekāda straukuma, kaut gan ar katru ~ 10 minūti, viens no grupiņas smaidīdams pazūd operācijas telpā un pēc ~ 10 minūtēm nāk apdullis atpakaļ un tad nākamais. :)
un viss, pēc tam pāris minūtes pagaidam, ķirurgs iznāk un pārbauda acis vēlreiz, tad liekam saules brilles (nekādas speciālās, galvenais, lai lielas un tumšas, lai saule nekairina un vējš kādu gruzi neiepūš). Un tad laiž ārā!!! :) Viss, braucam mājās.
Man personīgi ir sausas acis, tāpēc graušanas sajūtas tās pirmās trīs stundas bija vēl nepatīkamākas, nekā tiem, kuriem asaras līst aumaļām, taču jau uz Latvijas robežas bija ciešami! Un mājās pat TV ieslēdzu uz miklīti :) taču actiņas nogurušas un gāju gulēt saules brillēs, lai nebūtu vēlme no rīta acis paberzēt!
Nākamjā rītā acis ciet, taču atceros, ka iepriekšējā dienā bija operācija un pamazām atverot, saprotu, ka redzu VISAS lietas, pat pie vistālākās istabas sienas!!!
Man redze bija lieliska līdz ~ 16 gadu vecumam, un tad strauji pasliktinājās, ~ 6 gadus nēsāju brilles, mīnusi bija tālumā un vidēji mazi.
mazliet no paziņu pieredzes: Arī mana klases biedrene izlēma uztaisīt operāciju Lietuvā, un ir ļoti apmierināta, pēc tam izrādījās, ka viņas māsa, kura ir jaunāka, (mums ir 25-26 gadi, bet viņas māsai ~ 20) pagājušajos Ziemassvētkos arī Lietuvā taisīja operāciju un jūtas lieliski joprojām. Viņām abām bija iedzimta slikta redze un lieli mīnusi, rezultātā abām ir lieliska redze.
Pati personīgi biju 2 Rīgas privātajās klīnikās, lai gan no sākuma neticēju atsauksēm par izturēšanos pret pacientiem, nolēmu tomēr aiziet parunāt, neskatoties, ka cenas Rīgā ir divas-trīs reizes augstākas nekā Lietuvā. Nu ko, pirmajā klīnikā tiku līdz administratorei, un pēc 10 minūtēm biju prom!!! Otrajā klīnikā, pēc konsultācijas ar ārstu, sapratu, ka Latvijā es redzu netaisos uzlabot! Dārgie tautieši, ja Jums liekas ka pret cilvēkiem var izturēties kā pret niecībām, nevīžīgi, necienīgi un negribīgi, tad kādēļ Jūs vispār strādājat tādu darbu, kur jāsaskaras ar cilvēkiem, ejiet uz mežu kokus zāģēt! Attieksmes jautājums redzes korekciju man personīgi atmeta uz pusgadu uz priekšu, līdz nolēmu painteresēties vai kaut kas nav mainījies attieksmes ziņā mūsmājās, taču paldies Dievam uzgāju atsauksmes par Lietuvas klīniku, arī tikos ar vienu rīdzinieci, kura pastāstīja kā viņai gāja un padalījās ar kuponu.

No savas pieredzes un sajūtām iesaku pamēģināt aizbraukt uz Lietuvu vai citu kādu valsti, ja zinat kur vēl var veikt lāzeroperāciju, protams, ja to ļaut veselības stāvoklis! Vismaz aizbrauciet un pārbaudiet redzi un paskatieties kā tur ir, jo atteikties no operācijas varat uzreiz, ja kaut kas neapmierina!

Protams vēlos padalīties ar kuponiem, un ja nolemsiet veikt operāciju, tad arī Jums piedāvās šādu kuponu grāmatiņu un izdalot vien 7 kuponus būsiet jau atguvuši operācijas naudiņu, kopā kuponu grāmatiņā pavisam 20 kuponi. Tie kas saka, ka jārēķina ceļa izdevumi - taisnība, var droši arī tos šādā veidā atpelnīt!
Varu kuponus nosūtīt pa pastu, vai tikties personīgi, padalīties pieredzē :).
Pati darba dienās esmu Vecrīgā, no 09:00 - 18:30, vakaros 3-Juglā. Taču rakstiet uz e-mail - kristiinas@inbox.lv, atsūtiet savu Nr., tad tiksimies, nodošu kuponus!
Ir palikuši vēl trīs kuponi, ar prieku nodošu tos tiem, kuri vēlas veikt šo redzes korekciju, gaidīšu Jūsu e-pastus vai sūtiet sms uz 22110418! ;)
Re: acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

Man jautājums!
Kā ir auto vadīšanu krēslā, tumsā pēc operācijas!
Re: acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

gou, es nedomaju, ka tas ir iespejams, jo ir jatur acis ciet vismaz 3 stundas. Un pec tam nav fakts, ka uzreiz pirmaja vakara bus tiri skaidra redze, ta var atjaunoties vairakas dienas.

P.S. Labprat padalisos ar atlaizu kuponiem, kuri jums sniegs atlaidi operacijai ~25ls. Varu izsutit pa pastu.
Zvaniet 29766084 vai rakstiet mary.@inbox.lv
Re: acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

Vai te ir kāds kurš 20.12. dodas uz operāciju?
Re: acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

Vai te ir kāds kurš 20.12. dodas uz operāciju?
Acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

Atgādinu, ka joprojām ir iespējams tikt pie atlaižu kuponiem :) Operāciju veicu jau pirms gada un viss lieliski - redzu un priecājos :)
Varu kuponu nodot personīgi Rīgā (pie reizes pastāstīt vairāk, kas un kā notiek šajā klīnikā) vai nosūtīt pa pastu.
Raksti gulbe.ieva@gmail.com vai zvani 28373884.
Lai izdodas!
Re: Acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

Ir vērts braukt,ja ir iespēja aizbrauciet....tik laba sajūtu kad norīta piecelies un nav jāliek lēcas vai vakarā nav jāņem ārā.Domāju ka tas viss atmaksāsies,aprēķiniet cik gadā aiziet par lēcām un šķidrumu.....Pati neticēju ,ka tā var būt,bet nu....pagāja jau trīs mēneši un nespēju tam noticēt-es redzu :)
Re: Acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

kas b\us pēc 10-15 gadiem ?
Re: Acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

Piedavaaju kuponus pirmsoperaacijas parbaudei Lietuvas acu lazeroperaacijas kliinikaa NOVOJE ZRENIJE veertiiba 26 lati.

Jelgava talrunis 29881653, Tas ir taa veerts!!!
Re: Acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

Paskaidrojiet ka notiek naudas atgriešana par kuponiem.Klinika nekur man neprasīja konta nummuru.
Re: Acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

Linda, Tev e-pastā atnāks ziņa, lai Tu viņiem aizsuti konta nr. un tad arī vēlāk nauda atgriezīsies, cik kuponi jau būs iztērēti! Piemēram, man e-pastu atsūtīja tik kkur divus mēnešus pēc operācijas un nauda tika ieskaitita divu nedēļu laikā pēc tava aizsūtītā konta nr.! :)
Re: Acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

Mes ar tikko no Viļņas atgriezušies.
Draugs ,kad iznaca ārā teica- man nepatika. Kaut ka acis jutigakas , ta ka viņam pirmas 5h bija visgrutakas.
Nu jau smaidīgs.
Re: Acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

...bet ar kadu lazeru Jus tur Lietuva taisat operaciju?Ir tak Lasik,Lasek u.t.t kads ir iedzilinajies kadas ir atskiribas,jo cenas atskiras ieverojami vismaz Latvija?
...un vai izarstejot tuvredzibu,pec 40 neattistisies talredziba,tas ir vai nevajadzes brilles lasisanai?
Re: Acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

arsti paši izverte ar kuru taisit, bet parsvara laikam ar Lasik taisija.
Varu bukletu ieskenet ,ja kadam interese.

Un, jā Jaunus kuponus vairs nedod!
Re: Acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

Pagājis jau vesels gads kopš manas operācijas un - nenožēloju ne mirkli :) Ar acīm un redzēšanu viss lieliski. Arī kuponu man ir vēl gana daudz, tā ka gribētājus droši aicinu meklēt mani rokā - vai nu ar epasta (gulbe.ieva@gmail.com) palīdzību vai mob.tel. 28373884.
Re: Acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

Sveiki!!!!!


Juulijaa veicu acu operaaciju!!!!! Juutos lieliski, redze perfekta un iesaku ikvienam, kursh veel domaa - Tas Ir Taa Veerts.
Atlaizju Kuponu man ir veel diezgan daudz. Interesentiem par kuponinjiem, luudzu, sazinaaties ar mani e-pastaa: bomba2005@inbox.lv vai pa tel. +371 29567557.
Re: Acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

Es biju to vidū, kas ilgi šaubījās taisīt operāciju vai nē, kā arī kur to darīt... Rezultātā pieņēmu lēmumu operāciju taisīt Lietuvā, klīnikā Novoje Zrenija un jāsaka, ka esmu ļoti apmierināta. Pirms tam biju uz pārbaudēm arī Solomatina klīnikā un attieksmi nevar salīdzināt...
Ja ir kādi jautājumi par to, kā notiek operācija, kādas ir izmaksas, rakstiet agachuu@inbox.lv Tāpat varu padalīties ar kuponiem, kas dod 130 LTL atlaidi un sedz pirmsoperācijas izmeklēšanas izmaksas.
Re: Acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

Manam dēlam taisīja operāciju decembrī. Gribēja Lasik, bet uztaisīja Lasek, jo viņš nodarbojas ar boksu. Nedēļu gāja grūti, jo ļoti asaroja un sāpēja acis. Tagad staigā laimīgs, tas tiešām ir tā vērts :)
Ja vajag info vai kuponus, laipni lūgti rakstiet: Ingunaxx@inbox.lv
Re: Acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

Veicu operāciju Lietuvā, Viļņā. Varu teikt tikai to labāko un 50% lētāk kā LV.
Re: Acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

Tas tiešām ir brīnums! Tik īsā laikā un bez sāpēm šai klīnikā tiek atgriezta redze! Uz acu pārbaudi pierakstīja 11:30, līdzi jāņem pase un saulesbrilles. Rūpīgi pārbaudot redzi (divreiz - pirms un pēc pilieniem), daktere apstiprināja, ka operāciju drīkst veikt, izstāstīja operācijas būtību un pēcoperācijas režīmu, kā arī godīgi atbildēja uz visiem jautājumiem. Tad vēl bija brīva stunda, lai turpat netālu ieturēt pusdienas un plkst.14 būt gatavai Lielajam notikumam. Mēs bijām pieci - lietuvietis, igaunis un četri latvieši. Atmosfēra pirmsoperācijas telpā bija dīvaina, visi bija uztraukušies, bet nemitīgi jokojām :) Par cik tas bija sen lolots sapnis, biju ļoti daudz lasījusi un dzirdējusi par procesu, tapēc no sapēm nebaidījos, vnk gaisā virmoja tāda kā pirmseksāmena panika :) Tad pa vienam sauc iekšā un pēc min 10 laiž ārā. Kamēr ķirurgs darbojās, paralēli patīkamā balsī viņš runāja, skaidroja un uzmundrināja, tas palīdz. Operāciju uztvēru kā fizikas eksperimentu, sajūta it kā tu skaties kaleidoskopā, kur mainās krāsas, gaismas, migla, bez jebkādām sāpēm. Izejot ārā, visi atzina, ka tiešām lielais uztraukums bija nevietā, viss izrādījās daudz vieglāk! Izgāju arā jau pl.15, braucot uz Rīgu, bija pats nepatīkamākais, katram sajūtas ir savādākas, man tieši 3h tecēja asaras un likās ļoti smagi plakstiņi, tā ka tos nemaz negribas atvērt. Bet arī tajā laikā acis ne sāp, ne sūrst. Vakarā jau skatījos TV un spēlēju spēlīti telefonā. Un vēl kādu laiku pec tam, vakaros gribējās izņemt lēcas, jo tik labi es redzēju tikai ar tām :) Pēc trim dienām ar autobusu aizbraucu atrādīties, daktere teica, ka īss laiks pagājis, bet viss jau tik ātri sadzijis! Man bija -5. Tā ka šīs pārmaiņas ļoti uzlaboja manu dzīvi, ko arī Jums novēlu!
Ja kādam vēl ir jautājumi vai vēl nav atlaižu kuponi rakstiet tinga@tvnet.lv
Jebkurā gadījumā, Lai veicas ;)
Re: Acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

ko varat ņemties ar tiem kuponiem?! taisīju operāciju pirms diviem mēnešiem un tieši pirms manis viens vīrietis to kuponu izvilka pie reģistratūras. viņam skaidri un gaiši pateica,ka,ja taisa operāciju,pirmsoperācijas pārbaude ir pa brīvu! varbūt tiem,kas dala tos kuponus,atgriež naudu,bet,ja tev ir iedots tas kupons,neko tāpat neietaupīsi,jo nav jau ko.
Re: Acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

OC, pirms pusgada taisīju operāciju, un ir tā, ka pirms redzes pārbaudes jāiedod tas kupons...tad tu samaksā par pārbaudi, un ja tevi pielaiž pie operācijas, tad no operācijas summas atvelk to kupona summu...ja nepielaiž pie operācijas, tad kuponu tev neatdod.
Re: Acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

OC
Patrīcijai taisnība!
acu pārbaude ir 130lt/ 2013g dec/
pēc tam kad jāmaksa par operaciju, iedod 130lt atlaidi!
Bet tā kā 2014g kuponus vairs nedod, es arī labprāt uz kuponiņu pieteiktos!
Re: Acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

nu,bet par ko iet runa? man bez visa kupona operācijai iedeva to 130Lt atlaidi (pirmsoperācijas pārbaudes maksu atgrieza atpakaļ).
Re: Acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

Ja kāds vēlas varu piedāvāt atlaižu kuponus 130lt vērtībā. Operāciju taisīju pirms 6 mēnešiem, esmu ļoti apmierināta ar rezultātu. Mans nr.27097560, e-pasts patricija.lisovska@inbox.lv
Re: Acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

Ja ļoti nepieciešams, pēc operācijas varu piedāvāt naktsmājas Viļņā.
Rakstīt uz epastu krastinaieva@inbox.lv
Re: Acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

Tur jau taa lieta ka Lukina tehnologija ir labaaka,lazeris ar 500mgh izdarot tiesho procesu 1,4sec salidzinot Vilna straadaa ar Alegretto 400mgh 6 sekundees.Un apjoma analizeshanas atrumam ir noziimee.Alcon Wave EX500 ir labaaks un vel labaaki rezultaati,pecoperacijas effekti utt isaak sakot
Re: Acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

Nepieciešami tikai 3 mēneši, lai pašam izārstētu savas acis mājas apstākļos bez emdicīnas un ķirurģijas, smagos glaukomas un kataraktas gadījumos - tikai pusgads. Sajūta, ka šo tēmu radījuši cilvēki - cūkas - kas par to neko nezin un dzīvo pēc absolūta patērētāju principa.
Re: Acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

Atbilde uz Panajotova komentāru....
Šajā forumā mēs nerunājam par tehnoloģijām un to "krutumu", šeit vislielākā mērā iet runa par Lūkina klīnikas attieksmi un neadekvātām operācijas izmaksām.
Mums būtībā pie pak... cik ātri lāzers strādā un kādu firmu tas nes, šeit lieliski pierādās ka rezultāts ir viens un tas pasts- ideāla redze!
Bet vienīgā atšķirība, ka Lietuvā veicot operāciju, mums paliek veselīga nervu sistēma un maciņā kāds lieks eiro.
Re: Acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

PIEDĀVĀJU ATLAIŽU KUPONU

redzes lāzerkorekcijai Lietuvā, Viļnā. Kompānija Novoe Zrenie ( www.eyes.lt/en ). Pati nesen veicu šo operāciju un varu teikt tikai to labāko. Kolektīvs un apkalpojošais personāls ir atsaucīgs un tiešām jauks. Cenas : Abām acīm 440 Ls + 26 Ls pirmsoperācijas pārbaude ( ar kuponu ir 26 Ls atlaide tieši ) + 25 Ls ja jūs izvēlaties speciālo autobusu, kas no Rīgas jūs nogādās uz klīniku Lietuvā un pēc operācijas aizvedīs uz Rīgu atpakaļ.
Gada beigās iespējams 24 % atgūt no VID iesniedzot čekus. Tā ka kopā 330 Ls tikai par operāciju un ideālu redzi ir smieklīgi maz. Zvanat vai rakstat uz epastu ja vēlaties dabūt kuponu 28652964 vai evijajauniete@inbox.lv
Acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

PIEDĀVĀJU ATLAIŽU KUPONU

Sveiki, septembra sākumā veicu redzes lāzerkorekciju Lietuvā klīnikā Novoje Zrenije, un vēlējos padalīties ar savu pieredzi. Jau pirmajā dienā redze bija 100% abām acīm un tāda ir joprojām, pie lielākas slodzes (darbs ar datoru, mācīšanās, neizgulēšanās) actiņas gan mēdz samigloties, bet pēc nelielas atpūtas viss ir kārtībā. Ārstu kolektīvs ļoti draudzīgs un atsaucīgs, pirms operācijas vairākas reizes visu izskaidroja, ārsti runā gan krieviski, gan angliski (krieviski gan labāk).

Operācija izmaksāja ~450LVL, + pilieni, kas jālieto aptuveni nedēļu pēc operācijas ~ 5LVL, un pirmsoperācija pārbaude bija bez maksas, jo izmantoju kuponu 26LVL vērtībā.
Gada beigās 25% no operācijas summas var atgūt no VID, un klīnika piedāvā piedalīties arī naudas atgūšanas programmā.

Varu padalīties arī ar kuponiem, kuru vērtība ir 26LVL, un sīkāk pastāstīt par operāciju, atveseļošanās procesu, naudas atgūšanas programmu u.c. interesējošiem jautājumiem, rakstiet trisy@inbox.lv vai uz tel.27097560

Jāpiemin, ka klīnikā visas pēcoperācijas pārbaudes ir bez maksas, un ja nepieciešama atkārtota operācija, tā arī ir bez maksas.
Re: Acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

Labdien!
Kurš var pastāstīt par rezultātiem, ja ir veikta lāzerkorekcija ar plusiem
Re: Acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

Labdien!
Kurš var pastāstīt par rezultātiem, ja ir veikta lāzerkorekcija ar plusiem
Re: Acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

Labdien!
Vēlējos uzzināt par pēcoperācijas pārbaudēm... Es piezvanīju uz klīniku Novoje Zrenije un pajautāju, vai pēcoperācijas pārbaudes var veikt Latvijā, man atbildēja, ka nē, tikai pie viņiem klīnikā.... Vai tas tiešām tā ir? Nav nevienas klīnikas Latvijā, kur varētu pārbaudīties pēc lāzerkorekcijas? Varbūt kāds ir sastapies ar tādu problēmu?
Re: Acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

Laura...
LV tak ir
http://www.acuklinika.lv/lv/7/redzes-korekcijas-metodes/
http://www.acucentrs.lv/index.php
http://www.lazer.lv/lv/for_patients/operation_process/


TIKAI, Lietuvieši vairs Tev nedod nekadu garantiju.
Garantija ir spēkā tikai tad ,ja pec operacijas parbaudies pie viņiem! Ja tur kaut kas tad viņi redzi pielabo bez maksas.
Re: Acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

Man pēc operācijas pārbaude tik viena iznāca bez maksas! Pēc tam bija jāmaksā! es arī brīnijos, bet nu neko!

Man opeācija jau pirms pusotra gada uztaisīta tika, Bet ziniet ko--man sāp vēl jo projām, laikam, ietilpstu to cilvēku kategorijā-kuriem lenāk dzīst (bet vai tad tik ilgi?!) Un jā baigi čābīgi iznāk ar to braukšanu tur un vēl maksāšanu un plus vēl zāles! ES arī vēlējos uzzināt-vai tas būtu tīri tā neko--ja Te pat Rīgā kaut kur pābraudītos! Visu laiku man ir sajūta,ka pūstu vējiņu acīs un dažreizīt kreisajā acī,kā ar adatiņu durtu :(

Kā jau minēju--Tieši pēc operācijas šeit--Jutu operācijā visu,ko man darīja ar kreiso actiņu!
Re: Acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

godīgs eiro ieviesējs! ha, ha!
bija 450 lati par divaci, tagad 734 jeiro = 510 lati ! :)
Re: Acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

godīgs eiro ieviesējs! ha, ha!
bija 450 lati par divaci, tagad 734 jeiro = 510 lati ! :)
Re: Acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

Lūdzu, lūdzu palīdziet manam brālim iegūt bezmaksas lāzeroperāciju klīnikā Novoye Zreniye!
Lūdzu noskatieties un "nolaikojiet" šo video, jo balvā tiešām ir bezmaksas lāzeroperācija!!! :)

https://www.facebook.com/eyesby/posts/1461811607382940?stream_ref=10

Paldies jau iepriekš! :)
Re: Acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

Sveiki!!!
pēc cik ilga laika tiek veikta parbaude un operācija?! cik ilgi ir jāgaida, kādas ir rindas uz operāciju viļņā, Novoye Zreniye !
Ja tagad zvanu, tad tieku vasarā vai ātrāk!?
Re: Acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

Labdien visiem, kas vēl gatavojas pieteikties lāzeroperācijai Viļņā un laba vēlējuma tiem,kas tur jau ir pabijuši.

Ir pagājis tieši gads, kopš esmu veikusi operāciju.Esmu no tām veiksmīgajām,kas ir apmierināta ar šo operāciju un tāpēc vēlos iedrošināt arī citus.
Isumā par savu redzi pirms un pēc operācijas.
Uz VIļņu,tā pat kā daudzi citi devos ar bailēm vai nepalikšu pavisam neredzīga. Tā kā mani mīnusi bija iespaidīgi(-12,5 un 0,5cilindrs un -13),un viena operācija krievu laikos jau bija veikta,tad domāju,ka man atteiks veikt operāciju.
Pēc konsultācijas ārsts pateica,ka operāciju var veikt,lai gan actiņas forma ir mainīta,bet100% garantiju,ka nelieli mīnusi nepaliks viņš negarantē.To varēšot pateikt tikai pēc pus gada.Tā nu piekritu veikt,jo zaudēt jau vairs nebija ko.
Operācija notika ātri un bez starpgadījumiem. Tūlīt pēc operācijas braucu atpakaļ uz mājām.Ceļš likās ļoti mokoš,jo 3 stundas acis grauza un sāpēja. Nemitīgi asaroja un likās,ka matus aiz sapēm no galvas noraušu.Ticie vai nē iebraucot Rēzeknē bija pagājušas 3 stundas ceļā un sāpes kā ar roku noņemtas. Iegāju veikalā ar savam saules brillēm un brīvi atvēru acis. Sajūtas bija neaprakstāmas,likās,ka krāsas ir košākas un cilvēki lielāki(jo brilles visu samazināja).Pirmās divas nedēļas pagāja ar mazu miglas priekšskariņu,bet vēlāk tas pazuda.Uz konsultācijām braucu 3 reizes un visas bija bezmaksas.Kopumā par operāciju un ceļu samaksāju 500 ls.No tiem esmu atpakaļ saņēmusisi ap 200 ls.
Ir pagājis gads un es joprojām staigāju bez brillēm,jo par laimi ārsta prognoze nepiepildījās un mani mazie mīnusi tā arī neparādījās.
Ta kā man tas bija ļoti izšķiroš lēmums un rezulāts ir vienarši izmainījis manu dzīvi(jo beidzot man atļava nolikt tiesības:)),tad es savu redzi ļoti sargāju. Katru vakaru veicu vingrinājumus un izvairos no ilgas sēdēšanas pie datora un televīzora.Kad ir liels vējš,tad actiņas paslēpju zem brillēm un spilgtos saules staru arī nelaižu tuvumā.
Tāda nu ir mana pieredze ar šo klīniku.Iesaku visiem ,kas var saņemties un izlemt-veikt šo operāciju. Un tas nemaz nav tik dārgi. Varu par brivu izsūtīt jums atlaižu kuponus. Tie deva atlaidi pašai operācijai(30 ls). Rakstit epastus ar adresi vai ari zvaniet,ja ir jautajumi 20195669 vai laksika@inbox.lv
Re: Acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

Sveiki visiem kuri piedāvā atlaižu kuponus.

Gribēju padalīties ar info. Šodien sazinājos ar Viļņu un izrādās,ka kuponu sistēma vairs nedarbojas. Jāatzīst,ka ļoti žēl,jo tā varbū kādam bija laba motivācija operāciju veikt tieši Viļņā.Bet tie kuri vēl šaubās vai braukt,tad saku droši nemokiet sevi ar brillēm un dodiet actiņām izbaudīt šo košo vasaru.Tas ir to vērts.
Re: Acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

Sveiki visiem!
Gribu nedaudz padalīties ar savu pieredzi, veicot redzes korekcijas operāciju Viļņā. Pirmkārt, mīļie cilveki, ja jūsu vecums ir virs 40...42 gadiem, tad no sirds iesaku izmest šo domu no galvas uzreiz! Esmu 48gv. Man tika veikta redzes korekcijas operācija nedaudz vairāk kā 2 nedelas atpakaļ. Vismaz šobrīd es domaju, ka tā bija viena no vislielākajām manām kļūdām! Tuvumā neredzu NEKO! Tālumā redze (cerams, tik pagaidām) ir krietni sliktāka par to, kā agrāk ar brillēm. Lasīšanai un citām darbībām tuvumā man tagad vajag brilles. Cerēju uz brīnumu, bet tas nenotika! Tagad būtu gatavs samaksāt kaut trīskāršu cenu, lai atgrieztu redzi iepriekšējā stadijā, bet tas vairs nav iespējams! Vēl - redze ir kļuvusi daudz jutigaka pret gaismu. Sliktā apgaismojumā pat ar brillem ir ļoti lielas problēmas ko redzēt. Dienas laikā pie stures ir ok, bet naktī - vienkārši neiespējami braukt. Ko vēl - jau tagad, pec operacijas, klīnikā man saka, ka redze var stabilizeties līdz 6 mēnešiem, pat līdz gadam. Pirms operācijas man to neteica neviens. Jā, piekrītu, pēc parbaudes iziešanas klīnikā, daktere man teica, ka manā vietā viņa nesaistītu operāciju, sikak neko nepaskaidrojot kāpēc.
Gados jaunākiem cilvēkiem - nav problēmas! Dažus mēnešus atpakaļ Viļņas klīnikā veica operācijas mans znots, kuram bija iedzimta katarakta. Pēc dažām nedēļām arī korekcijas operācija. Viņam viss ir OK.
Rezumējot manu garo un nervozo rakstu (patiešām besī un tracina viss un visi) - AIZMIRSTIET par korekcijas veikšanu, ja esat virs 40 gadiem!!! Izņēmums varētu būt tie, kuriem lielās dioptrijas. Padomājiet 100 reizes! Rakstu, lietojot sievas brilles patreiz. Pieļauju, ka manā tekstā ir vairākas kļūdas. Sorry - slikti redzu!
Re: Acu lazeroperacija klīnikā Novoye Zreniye (www.eyes.lt)

sveikiTas ir, lai informētu plašu sabiedrību, ka mēs pašlaik kas veic aizdevumu ar zemu procentu likmi 3%. ja ieinteresēti pieteikties aizdevumam, Sīkākai informācijai sazinieties ar mums tagad pa e pastu: elijahloanfirm@outlook.com mūsu minimālais kredīta piedāvājumu no 1,000.00 jebkurai izvēlei aizdevumu amount.I esmu sertificēts, reģistrē un legit lender.You varat sazināties ar mani šodien ja jūs interesē iegūt šo aizdevumu, sazinieties ar mani vairāk informācijas par aizdevumu apstrādiE-pasts: elijahloanfirm@outlook.com
MR ELIJAH ROLAND
paldies Aigaram par viedokli

pieredze-padoms noderēs, paldies!
paldies Aigaram par viedokli

Mēs dodam no visu veidu aizdevumi ar 3% procentu likmi. Sazinies ar mums, lai iegūtu plašāku informāciju, ja Jums ir interese par charteredfn@hotmail.com
AIZDEVUMA PIEDĀVĀJUMS

Sveiki,

Es esmu Mr Scott Williams. Cienījama, likumīgu un akreditēta aizdevējam. Mēs dodam no aizdevuma visu veidu, ir ļoti ātri un viegli veids, personas aizdevums, auto aizdevumu, mājas aizdevums, students aizdevums, biznesa aizdevums, aizdevums, Inventor parādu. utt

Iegūt apstiprinātas biznesa vai personīgo aizdevumu šodien, un piesaistīt līdzekļus tajā pašā nedēļā pieteikumu. Šīs personas aizdevumiem var apstiprināt neatkarīgi no jūsu kredītkartes, un tur ir daudz apmierinātu klientu, lai pamatotu šo apgalvojumu. Bet ne tikai iegūt personas aizdevumu, jums ir nepieciešams; nokļūt lētākais. Tas ir mūsu solījums: Mēs garantējam, zemākās likmes par visiem aizdevumiem krampju pabalsti.

Mēs cenšamies atstāt pozitīvu paliekošu iespaidu pārsniegts pārsniedz patērētāju cerības visu, ko daru. Mūsu mērķis ir, lai ārstētu jums ar cieņu un respektu, vienlaikus nodrošinot augstākās kvalitātes pakalpojumus savlaicīgi.

Netiek prasīts sociālās apdrošināšanas numurs, un nav kredīta pārbaude vajadzīga, 100% garantēta.

Tātad e-pasts: scottwilliamsloanfunds@gmail.com tagad pieteikties aizdevumam.
Re: AIZDEVUMA PIEDĀVĀJUMS

Viļņas klīnikā Novoje zreņije kuponu sistēma atjaunota. Tikko biju uz šo operāciju un varu piedāvāt atlaižu kuponus Eur 40 vērtībā. Rakstiet any24@inbox.lv.
Re: Re: AIZDEVUMA PIEDĀVĀJUMS

Dear Sir / Madam,

Mēs piedāvājam Personal, komerciālām un uzņēmējdarbības aizdevumus ar ļoti minimālu gada procentu likmes, kā zema kā 3% 1 gada laikā līdz 50 gadiem atmaksas darbības laikā uz jebkuru pasaules daļu. Mēs dodam aizdevumus robežās no 1000 € līdz € 100.000.000 EURO. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināts maksimālu drošību ir mūsu prioritāte.

Ieinteresētajām personām jāsazinās ar mani pa e-pastu

Aizdevējs nosaukums: Justine Williams
Aizdevēja E-pasts: unique2aal@gmail.com

aizņēmēji INFORMĀCIJA

VĀRDS:
Kredīta summa:
ILGUMS:
PHONE #:
VALSTS:

Piezīme: visi e-pasti tiek nosūtīti uz mūsu e-pastu unique2aal@gmail.com vairāk info.
Re: Re: Re: AIZDEVUMA PIEDĀVĀJUMS

ak šausmas, šausmiņas... es, protams, priecājos par jums visiem, kas to izdarījuši, bet man vienalga ir nenormāli baile... baile no ka? no tā ka sāpēs(jā man šausmīgi sāp. tas, ko cits pat īsti nejūt, mani var saraudināt). baile no acu sausuma un kasīšanās.... baile, ka, ņemot vērā manu lielo veiksmi, es beigu beigās būšu tas 0,0kaut kādais tur procents, kam operācija neizdosies. sasieniet mani kāds un aizvediet, a? :)
GLOBĀLO CON AIZDEVUMU

Laipni lūgti pasaules Con finanšu pakalpojumu Limited...

Jūs esat biznesa vīrietis vai sieviete? Vai jums ir jebkura finanšu haoss, vai jums vajag līdzekļu, lai uzsāktu savu biznesu? Vai jums ir nepieciešams sākt jauku maziem un vidēja biznesa aizdevumu? Vai jums ir zems kredīta score un jums ir atrast grūti iegūt kapitāla aizdevumu no vietējām bankām un citām finanšu institūtu?.

Mūsu aizdevumi ir apdrošināti arī maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte, mūsu vadošais mērķis ir palīdzēt jums iegūt šo pakalpojumu, jums ir pelnījuši, mūsu programmā ir ātrākais veids, kā iegūt nepieciešamo informāciju, snap. Samazināt savus maksājumus, lai mazinātu spriedzi jūsu ikmēneša izdevumus. Iegūt elastību, ar ko var izmantot jebkādiem citiem mērķiem – no brīvdienām, izglītībai, unikāls pirkumiem

Mēs piedāvājam plašu finanšu pakalpojumu klāstu, kas ietver: uzņēmējdarbības plānošanu, tirdzniecības un attīstības finansēšanai, īpašības un hipotēkas, privātā sektora parāda konsolidāciju aizdevumus, uzņēmuma aizņēmumiem, aizdevumi, Home refinansēšanas aizdevumi ar zemu procentu likmi @2.05 % atcelt personām, uzņēmumiem un uzņēmumu struktūras. Iegūt vislabāko savai ģimenei un pašu jūsu sapņu mājas, kā arī ar mūsu vispārējo aizdevumu shēmai.

Ieinteresētās pretendentiem būtu sazināties ar mums pa e-pastu: {globalconfinanciallimited@gmail.com

Tātad mēs gaidām dzirdēt no jums ātri.
Paldies par sadarbību
Re: GLOBĀLO CON AIZDEVUMU

Uz kurām tā var attiekties,

Mēs piedāvājam Personal, tirdzniecības un uzņēmējdarbības Aizdevumi ar ļoti minimālu gada procentu likmes, kā zema kā 2% 1 gada laikā līdz 50 gadu atmaksas darbības laikā uz jebkuru pasaules daļu. Mēs dodam aizdevumus diapazonā no € 1000 līdz € 100.000.000 EURO. Mūsu aizdevumi ir arī apdrošināts maksimālu drošību ir mūsu prioritāte.

Ieinteresētajām personām jāsazinās ar mani pa e-pastu

Aizdevēja nosaukums: Justine Williams
Aizdevēja E-pasts: sloanslimited@gmail.com

aizņēmēji INFORMĀCIJA

VĀRDS:
Kredīta summa:
ILGUMS:
PHONE #:
VALSTS:

Piezīme: visi e-pasti tiek nosūtīti uz mūsu e-pastu uz sloanslimited@gmail.com
RE:

Dear Sir / Madam,
Vai jūs meklēt aizdevumu palīdzību? ja jā, es dot aizdevumus no diapazona
no $ 1000 USD līdz $ 100,000.000 USD. Mūsu aizdevumi ir arī apdrošināts un maksimālu
drošība ir mūsu prioritāte, ar procentu 3% likmi.
E-pasts: Antonioinvestment12@hotmail.com

pieejamās Kredīti
1. Personal Aizdevumi (Secure un bez tā)
2. Business Aizdevumi (Secure un bez tā)
3. Kombinācija Loan
4. Consolidation Loan Un vēl daudz vairāk

AIZDEVUMA Galvenie ieguvumi
1. Nav nepieciešama drošības / garantijas
2. Ātrāk apstrāde.
3. Minimālais dokumentācija
4. Pievilcīgas procentu likmēm 3%
5. Elastīga atmaksa iespēja 1-30 gadiem


Kredīta pieteikuma forma

Vārds: ___________________________
Adrese:________________________
sex: ____________________________
vecums: ____________________________
Valsts: ________________________
Nodarbošanās: _____________________
aizdevums Amount____________________
Mērķis loan_________________
aizdevums Duration___________________
Mēneša ienākumi:_________________
Telefona numurs:___________________
Vai Jūs Applied Pirms: ________

Jūsu apmierinātība un finanšu panākumi ir mūsu mērķis, Jums ir sagaidāms
informēt mūs par pieprasītās precīzu aizdevuma summu tā, lai mums
nodrošināt jūs ar kredīta noteikumiem un nosacījumiem. Lūdzu, vai aizpildiet īsā
Pieteikuma veidlapu un nosūtīt atpakaļ uz mums caur :( Antonioinvestment12@hotmail.com)

Paldies un Dievs svētī

Silti sveicieni,
Vadība.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
  
 
DELFI darbs
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.