Dziednieki lāsta noņemšanai

Iesakiet spēcīgākos lāsta noņēmējus. Tikai ne tos kas melo, ka lāstu nav!
Tikai spēcīgi ekstrasensi, magi, dziednieki redz lāstus!
Ļoti vajadzīga spēcīga speciāliste/ speciālists ļaunuma noņemšanai. Ļaunumu man uzliek radiniece, kas ir arī darba kolēģe. Slimības, nespēks, murgaini sapņi. Hronisko slimību recidīvi, nespēks. Viņa mani lād! Jūtu, ka lād, kad viņa bija atvaļinājumā, man bija labāka veselība. Kā atpakaļ, tā slikti palika ļoti ātri.
Re: Dziednieki lāsta noņemšanai

Lieta nopietna, lāsti eksistē. Mana brāļasieva ņirdza par lāstiem. Viņai dziednieks pateica, ka jānoņem ļaunums. Viņa tikai pabrīnījās un nepiekrita ļaunuma noņemšanai. Griezās pie dziednieka noņemt ekzēmu, viņš teica, ir ļaunums. Viņa nekādi neticēja lāstu eksistencei.
Pagāja 8 gadi un viņai atrada vēzi. Ārstēja pie ārstiem, operācija, stari un ķīmija.
Dzīvoja 3 gadus, atkal recidīvs. Atakal ārsti, slimnīca, ķīmija, operācija. Pēc diviem gadiem atkal recidīs, deva ķīmiju, teica, nevar neko daudz līdzēt.
Palika pavisam slikti, aizdevās pie dziednieces. Dziedniece pateica, ir lāsts, tāpēc iemetās nelabums. Jau esot par vēlu ko darīt, viņa neko nespējot palīdzēt.

Kur var atrast spēcīgu lāstu diagnostiķi? Pareizu noņēmēju, lūdzu.
Re: jautājums

Kāpēc Tu domā, ka atvaļinājumā esot, viņa Tevi nelādēja? Atpūtās no visa, vai? Lai uzzliktu lāstu/lādētu nebūt nav blakus jāstāv :)
Re: jautājums

Uzlikt kko var tikai tam, kas tic tādām lietām. tas viss ir pašiedvesma.
Re: jautājums

ragana

Tad viņa nelād, bet ar sliktu enerģētiku. Kad viņa ilgāk nav tuvumā, man ir labāk.
To pierāda arī analīzes! Asins analīzes laboratorijā!

Ko lai pasāku?
Re: jautājums

Neizskatās pēc lāsta.
Lāsts vai porča nevājinātos pat kad viņa vairs nenāktu uz darbu. Galīgi neizskatās pēc lāsta vai porčas. Pēc podkladiem arī nē, darbotos visu laiku.

Muļķības, ka uzlikt var tam kas tic. Uzlikt var zīdainim un lopam, viņi tic lāstiem vai kā? Tieši lāsti, porčas, podkladi darbojas uz visiem.
Lāsts, tas ir ļoti nopietni, ar pašiedvesmu nekāda sakara nav un nevar būt.

Te izskatās pēc enerģētiska vai psiholoģiska spiediena vai vampīrisma? Kaut kā tā.
Objektīvus rādītājus pašiedvesma nemaina. Objektīvi rādītāji ir izmeklējumi ar tradicionālo medicīnu.
Re: jautājums

Vnk turies no viņas tik tālu, cik vien iespējams. Nomaini darbu, ja vajag.
Un palasi k-ko par enerģētisko pašaizsardzību.
Re:lastu nonemsana

pedjos 10 gadus vairs nav nekada jega ne milas jautajumos ne darba atbilstosi finasi ari nav un no ta visa esmu noguris cinities nezinu ko darit majas ari neko nevaru normali izdarit vis krit no rokam ara varbut varat ieteikt kadu specigu dziednieku
Re:lastu nonemsana

Ar psihiatru nemēģināji aprunāties?
Re:lastu nonemsana

Dobrij deņj. Ja k vam obrašjajusj s boļšoj prosjboj. Pomaģite požaluista sņjatj s meņja etu porčju. Ja hočju staraca polučjatj znaņija po kompjutoru, po kuļinarii, no u meņja ņe čego ņe polučjajeca. Podskažite čto i kak ja mogu sdelatj. Požalujsta. Na meņja, na mamu, na brata navodjat strašnuju porčju. Ja ņe verju ekstrasensam, godalkam i tagdaļeje podobnim. S uvažeņiem Ļena.
Re:lastu nonemsana

Lūdzu iesakiet kādu vārdotāju vai zintnieku, kurš var noņemt ļaunumu no cilvēka pēc fotogrāfijas.,oti steidzīgi vajag, jo cilvēks nekur aizbraukt nevar.
Re:lastu nonemsana

Lūdzu iesakiet kādu vārdotāju vai zintnieku, kurš var noņemt ļaunumu no cilvēka pēc fotogrāfijas.,oti steidzīgi vajag, jo cilvēks nekur aizbraukt nevar.
Re:lastu nonemsana

.
Re:ļena

atsūti savus kontaktus
Re: bet, Lena, exe

Tā nu gan nav taisnība, ka uzlikt lāstu var tikai tam, kas tam tic. Man tāds dranķis izrādās dzīvi bija bojājis turpat 20 gadus. Un es šos gadus pat i nebiju dzirdējis tādu vārdu, kur nu vēl iedziļinājies. Tik tagad, kad dzīve piespieda caur nobrūkošu biznesu un privāto dzīvi. Māsai bija palīdzējusi tāda Evita Sarma Rīgā, tad nu riskēju pamēģināt apturēt nebeidzmo neveiksmju rindu. Šobrīd ļoti daudz kas ir izmainījies. Paldies Evitai. Spēcīga sieviete! Ļoti spēcīga. Ja nu kādam noder - telefona nr.20333528
Re: Re: bet, Lena, exe

nav nekā.nav kam ticēt.dzīve ir ar kājām gaisā..nezinu ko darīt ka tālāk dzivot.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
  
 
DELFI darbs
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.