blusas un...bed bugs...

un ta veel probleemina.man beerns nomainiija skolu un vispaar mees dziivokli arii.un kopsh taa briizha ik pa laikam mans beerns ir sakosts vienaas pumpaas(sarkanaas).a man un viiram-nekas,gluda,smuka aada.un nupat atkal,siikais padusee taada striipa uz leju,vienos kodumos.divas dienas nekas,a shoriit atkal uz veedera kaadi chetri kodumi.un shitaa jau ik pa briizham 2 meeneshus.varbuut kaads zin,kaadi izskataas blusu kodumi...un tad veel angliski atradu informaaciju,ka esot taadi bed bugs,kas dziivo matrachos un visur kur citur maajaas un tur,kur tie esot,no viniem paliekot mazi melni punktinji.par tiem puktiniem...jaa,pirms laika taadus redzeeju,bet virtuvee...bet bija tas sen un vairaak nav maniiti.kas tie ir par zveeriem? laikam jau bija jaaliek sadaljaa dziivnieki...
Re: blusas un...bed bugs...

Ir tada lieta ka bed bugs ari. Bet cik zinu no pieredzes, tad parastas blusas ari atstaj "pedas" - melnus plankuminus uz drebem un gultas velas un sadzives prieksmetiem, piem virtuves galds. Un pienemums, ka dzsivnieku blusas cilvekiem nekoz ir pilnigakas mulkibas. KOZ UN KA VEL!!! Vai tev ir majdzivnieks, kas biezi kasas?! Aizved sici pie arsta - tas labak zinas. Nopietni. mazums kas vinam iekodis (ja iekodis)! Bet varbut, ka vinam ir alergija uz kaut ko un alergija parasti uzmetas uz mikstam vietam, piem paduses, kakls, veders un dibens un vel ieksdelms. Skolas nomaina ir ari zinama mera ediena nomaina.

Ka tik nav blaktis? Apgriez sīcim gultu otrādi un paskaties kur gaišas koka detaļas vai nav mazi melni punktiņi?

taa,taa...shkiet,ka taas bed bugs taas pashas blaktis vie buus...bet tik un taa dilemma,par kuru no zveeriem buutu jaauztraucas.vai tieshaam i taa,ka gan blusas,gan blaktis atstaaj melnus punktinjus????

blusas nemeedzi ilgstosi kost maajaas, kur nav majdzivnieki. un blusas parasti koz visiem cilvekiem bez izskiribas, ne tikai berniem. vai tiesaam tev pasai neviena nav iekodusi? tad tev liakam ir blaktis.
blaktis savukart ir gardeedes - dazkkart vairakus cilvekus skersojot, lidz nokljust pie taa, kas iegarshojies.
bet kaa ciiniities, nezinu... blusas butu vienkarshak.

nu vot nezinu,kas tas ir pa kukaini,bet nu vismaz zinu,kaads vish izskataas,bet blakts laikam nee.vot izpuutu shur tur aizdomiigaas vietaas pret insektiem aerosolu.un taa aizdomiigaa vieta ir virtuve! un tur ir tas ventilaacijas caurums ar rezhgji,no kurienes saaka liist aataa pa visu sienu taadi mazinji,gareni,pat neizskataas kaa kukainji,taadas siikas,mazas striipinjas,nu tieshi kaa shitais komats,,,,,. kas tas ir????bet ir gan taa,ka man neviens pats nav kodis,i vecham ne...

ja nopietni un taas ir blaktis - tad siicha gultu izmest, vai vispabaak sadedzinaat, savaadaak galaa netiks.

+ pie aarsta obligaati, jo taas maitas visaadas zarazas paarneesaa.

ja buutu blusas, buutu sakosti visi

Tās, kas sakož "rindiņā", ir blaktis.

tie komatinji parasti uzturaas mitraas vietaas, un man mamma teica, ka tie ir kaut kadi kalji, bet tie nekozh un gultaas arii nedziivo, man shad tad vannas istabaa paraadaas, bet es vinjus noslicinu un miers
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
CASH APPLICATIONS OPERATORS (MULTIPLE POSITIONS AVAILABLE)
ALLNEX
Konkurss beidzas 2014-11-02

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Eksporta vadītājs/-a
Kinetics professional nail systems

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.