ZOBU PROTEZESANA

Man ir šausmīgi liela problēma. Kaut arī esmu ļoti jauna, man zobārste saka, ka būs jārauj prieksējais zobs ārā, jo tam tāpat turpmāk draudot nolūšana!!!! Protams, mūsdienās jau var uztaisīt jaunu, nekādu problēmu, bet tas prasa lielus līdzekļus -- 200ls+ lielu nervu bendesanu -- apmēram 3 nedelas staigat bez zoba, tas nozīmē sedet majas. Vai jums nav kāda pieredze šajā jautājumā? Varbūt zināt, kur to var izdarit uz nomaksu? Vispaar esmu sausmiigi nelaimiga,. Paldies!
Re: ZOBU PROTEZESANA

a vai tad restauret nevar, ja vins noluzis? man piem. viens zobs noluza lidz ar adu (aizmugure gan) un zobarsts tad izurba taja atlikusaja kaula caurumu, ieskruveja tadas skruvites ap kuram uzklaja ''tipa'' zobu, nu tadu masu ka plombi un tagad esmu ar zobu.
mos slikts zobarsts, jo musdienas jau rausana ir pedejais, izdara visu lai atjaunotu un tad ja nu galigi traki tad rauj...

Vai tava zobārste traka, vai?
Kad nolūzīs, tad arī runāsim!

Uz nolūzuša zoba saknes kroni ta var uzlikt, bet vai kaulā ieskrūvēta skrūve ieaugs - tas vēl ir jautājums!
Man viena idiote protēziste arī (es vēl nebiju pilngadīga) pateica - nu, jums viens zobs nolūzis, otru tāpat apslīpēšu, jo tas arī plombēts un nebūs izturīgs, lai ir abi priekšējie vienādi... Stulba es biju, ka piekritu. Viņa mani patiešām palaida staigāt ar apslīpētiem priekšzobiem!!! un tie kroņi, ko šī man uztaisīja, vispār bija ārprāts...

Otrs pāris man bija plasmasas kluči pa lēto... Protams, arī bez zobiem bija jāstaigā...

Trešie un ceturtie varianti - labā salonā, patiešām par 200 Ls, bet tur cilvēku bez zobiem uz ielas nepalaiž - apmēram dienas laikā uztaisa pagaidu kronīšus, ko var valkāt, kamēr top īstie. Un šie kronīši (jau inlejas) nav atšķirami no īstajiem zobiem :)

Tā ka nesaspringsti, kamēr tev ir savi zobi - staigā ar saviem un kaut kādas muļķes untumu dēļ laukā nerauj!

man ar` ir zobs, kurš tika izsists un itogā nolūzā līdz smaganām. nu neko, ieskrūvēja skrūvi, uzlipināja zobu i vsjo!

tāda es staigāju jau 8 gadus.

Man ar bij noluuzis liidz smaganaam, no ieprieksheeja zoba bija pildiits kanaals, to iztiiriija, ieskruuveeja skruuvi un uzlipinaaja helioplombu par Ls 15 un staigaaju jau seshus gadus.

nU JĀ, protams, ka par 200ls var uztaisiit tādu kā dabīgu zobu, bet problēma ir tā, ka studentam ir diezgan grūti tos nopelnīt vai sakrāt...:( Tāpēc jautāju, vai ir iepēja uztaisīt zobu uz nomaksu. Esmu dzirdējusi par tādu varbūtību, bet tieši nezinu, kur? Vai nevarat Rīgā ieteikt kādu labu klīniku?

Ja tu to zobu IZRAUSI, tev tas ar 200 Ls vien neaprobežosies...

tu nu gan ietierpiga, par visu cenu gribui jaunu zobu, tev tak saka, ka var UZMONTET, nu bet ja ne ta ne...

saku kaa izbijis zobu technikjis-Var ielikt tapu kanaalaa,un uzlikt ko girbi-tipa kroni uz nekaa,var kjiimikjot heeliju.Un nekas.

Vecene grib vienkārši piķi nokāst. "Nākotnē draud nolūšana"- smiekli nāk! A tai dakterienei fingāls zem acs nedraud??

Ja vēl ņem vērā to cik ļoti stomatologi uzvārās tieši uz zobu protezēšanu! Mana paziņa, zobu tehniķe, lai izgatavotu protēzi stundām pulē un pucē, par gatavo darbu saņem 40 Ls (protēžu materiāli ir ļoti dažādi, tādēļ gan darbs gan izmaksas var atšķirties), bet zobu daktere, kas 5 min - noņem pacientam zobu nospiedumu (pie tam nekvalitatīvi!) un pēc tam vēl 10 min iebāž šim to protēzi par savu pakalpojumu paņem 160 Ls. Pacientam kopā tas izmaksā 200 Ls.

Tāpēc, ka es un citas meitenes Tev saka, viņa grib uz Tevi ļoooti uzvārīties, pie tam, ja tas zobs Tev vēl ir, tad viņa grib nekaunīgi uzvārīties! Varbūt Tu izskaties ļoti bieza, kas nu tik vērs maku vaļā un simtnieciņi birs par pakalpojumu, kas Tev būtībā pat nav pagaidām nepieciešams.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
VIDĒJĀ LĪMEŅA UN VECĀKOS ASP.NET PROGRAMMĒTĀJI
Eptron
Konkurss beidzas 2014-09-14

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Kvalitātes vadītājs/-a
Kinetics professional nail systems

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.