vegetativa distonija

Varbut kadam ir pieredze ar so slimibu un kadiem lidzekliem ta butu uzveicama.Mani si kaite nomoka diezgan ilgi un pie arstiem noteikti neiesu, jo nesaskatu nekadu jegu no viniem.
Re: vegetativa distonija

Un no foruma tu saskati to jegu?

man ir liela pieredze. Vieniigais, kas man paliidz - diezgan stingrs dienas rezziims - respektiivi, labi jaaizguljas. Ja shiis kaites deelj rodas vainas konkreetaas vietaas - piem., kungii, vienalga jaaiet pie daktera. Un - veelams, pie taada, kam var uzticeeties. Kaite diemzeel nav aarsteejama, ar to ir jaasadziivo.
Baigi, vai ne? Diemzeel izveeles nav - un saka, ka ar sso kaiti sirguljojshie ciikst visu muuzhu, bet dziivo lidz lielam vecumam;)

man ir liela pieredze. Vieniigais, kas man paliidz - diezgan stingrs dienas rezziims - respektiivi, labi jaaizguljas. Ja shiis kaites deelj rodas vainas konkreetaas vietaas - piem., kungii, vienalga jaaiet pie daktera. Un - veelams, pie taada, kam var uzticeeties. Kaite diemzeel nav aarsteejama, ar to ir jaasadziivo.
Baigi, vai ne? Diemzeel izveeles nav - un saka, ka ar sso kaiti sirguljojshie ciikst visu muuzhu, bet dziivo lidz lielam vecumam;)

Nu foruma var aprunaties ar cilvekiem kam lidzigas problemas un uzzinat ka neesi viena ar tadu problemu. Nu ja stingru rezimu censos ieverot, bet tas skan baisi, ka si kaite nav arstejama.
Re: martai

Jaa, taa nav patiikama lieta. Uz taas pamata var iedziivoties arii visvisaadaas nopietnaakaas slimiibaas. Taccu tas veel nav ne diabeets, ne astma - respektiivi - no taa nemirst. Ir tikai gruutaak dziivot.Daudz kas atkariigs arii no konkreetaa cilveeeka - no dziives uztveres, no vispaareejaa veseliivbas staavoklja. Es diez ko labi nesadziivoju ar sho kaiti, bet ir, kam tas padodas labaak. Kaa Tev taa izpauzzas? Man, piemeeram, kaa jau mineeju, noteikti jaaizguljas, citaadi nespeeju straadaat - nu, uz darbu jau atvelkos, kaut ko daru, bet ar gruutiibaam, sviistu peedeekjaa laikaa pastiprinaati, reizeem sap galva, esmu baigi juutiigaa.
Re: Jaa gan

Nu ikdiena un mierigos apstaklos jutos pat tiri labi, ja nu vienigi uz pecpusdienu nak nogurums, sad tad sap un reibst galva. Ir bijusi bezmiega periodi, tie nu ir seviski gruti. Ir bailes sabiedriba, kur it ka uz mani vairak tiek versta uzmaniba, tad nu gan paradas sirdsklauves, tric rokas dun galva. Nu it ka varetu domat ka esmu loti viegli satraucama, vispar jau kadreiz domaju, ka esmu loti kautriga, jo daudz medzu sarkt.

Marta, taa kaite ir tomeer aarsteejama, tikai pasam ar sevi looti daudz jaastraadaa - jaaiemaacaas pozitiivi domaat - gruuti, bet var, priecaaties, atpuusties, daudz jaavingro, labi jaaizgulas, bet pameegini homeopaatiju, nu tiesaam liidz, tikai jaalieto taas zaaliites loti loti ilgi - gadiem. Rezultaati ir. Galvenais tici, ka buus. Un jaa, dienas reziims ir svariigs - laiciigi guleet, lai var izguleeties. Tikai nekaadas kiimiskas zaales - ir veel sliktaak.

Man ar ir taa kaite, bet pedejaa laikaa gandriiz vairs neko nejuutu. Pirms gadiem 7 bija lieli galvas reibonji, sirdsklauves, sviishana.
Piekriitu visaam meteneem, kas ieprieksh rakstiija - pozitiva domashana, jaaiemacas klausiities savu organismu un saprast kaa sev paliidzeet. Zaales tev pilniigi neko nedos.
Un katram tas dienas rezhiims ir savs - man vajag aktiivi kusteeties, sports, uudens proceduuras arii paliidz, kafijai stingrs nee. Ljoti paliidz 25 gr konjaka vai balzaama - uzreiz saartums uz vaigiem.

Man ari ir tas pats.Saakaas viss vidusskolas laikaa.Saakaas sirdsklauves,kuulenosana,bailu sajuutas,kaut kas liidziigs panikas leekmeem,nogurums,aukstas rokas un kaajas utt.Toreiz biju nobijusies ne pa jokam,jo domaaju,ka man ir kaada nopietna kaite.Esmu bijusi pie arstiem neskaitaamas reizes,bet neko taa arii neatrada.Diagnozee taa arii rakstiits-vegetatiivaa distonija.Gimenes aarsts arii suutiija pie psihoterapeita,kur man izrakstiija zaales nerviem,bet no taam palika tik slikti,ka nezinaaju vispaar ko dariit.Tad nu beigaas nonacu pie homeopaatijas.Liekas,ka paliidz.Un protams,ka svariigi ir arii labi izguleeties.
Re: visām

Domāju, ka man ir tā pati diagnoze. Sirdsklauves uz pārdzīvojumu pamata, ir bijusi arī sirds neiroze - tur gan tiešām līdzēja homeopāti. Bezmiegs arī, kad ir kādi pārdzīvojumi, pēc liela stresa (man bija operācija) parādījās neirodermīts, kuru sākumā diagnosticēja, kā alerģiju. kad zāles nepalīdzēja, noteica, ka tas uz nervu pamata. un izrādījās, ka patiesi tā. Esmu novērojusi, ka tad, kad sanervozējos, tiešām daudz svīstu un pēc tam, kad stresi beigušies arī vēl ilgu laiku. šad tad paliek ne no kā aukstas rokas un kājas un gaisa trūkums tādā izpausmē, ka gribas žāvāties visu laiku. Cīnos pret to ar norūdīšanos, daudz jāuzturas svaigā gaisā, pastaigas pirms gulētiešanas. Vitamīni B grupas. Un pozitīvā domāšana. Kaut vismaz 4 reizes dienā pa 7 reizītēm atkārtot: esmu brīva no bailēm, šaubām un satraukuma. Vai: jūtos labi un mierīgi tur, kur es esmu. Vai: man pieder vara pār manu pasauli un es izvēlos būt brīva. Un katru rītu, pirms izeju no mājas, ieskatos spogulī, sev uzsmaidu un pasaku: esmu skaista, laimīga un droša!
Kad nu galīgi netieku ar sevi galā, tad iedzetru lexotanilu 4-to daļu tabletes vakarā pirms gulētiešanas. Un pamostos kā no jauna piedzimusi :)

Domāju, ka man ir tā pati diagnoze. Sirdsklauves uz pārdzīvojumu pamata, ir bijusi arī sirds neiroze - tur gan tiešām līdzēja homeopāti. Bezmiegs arī, kad ir kādi pārdzīvojumi, pēc liela stresa (man bija operācija) parādījās neirodermīts, kuru sākumā diagnosticēja, kā alerģiju. kad zāles nepalīdzēja, noteica, ka tas uz nervu pamata. un izrādījās, ka patiesi tā. Esmu novērojusi, ka tad, kad sanervozējos, tiešām daudz svīstu un pēc tam, kad stresi beigušies arī vēl ilgu laiku. šad tad paliek ne no kā aukstas rokas un kājas un gaisa trūkums tādā izpausmē, ka gribas žāvāties visu laiku. Cīnos pret to ar norūdīšanos, daudz jāuzturas svaigā gaisā, pastaigas pirms gulētiešanas. Vitamīni B grupas. Un pozitīvā domāšana. Kaut vismaz 4 reizes dienā pa 7 reizītēm atkārtot: esmu brīva no bailēm, šaubām un satraukuma. Vai: jūtos labi un mierīgi tur, kur es esmu. Vai: man pieder vara pār manu pasauli un es izvēlos būt brīva. Un katru rītu, pirms izeju no mājas, ieskatos spogulī, sev uzsmaidu un pasaku: esmu skaista, laimīga un droša!
Kad nu galīgi netieku ar sevi galā, tad iedzetru lexotanilu 4-to daļu tabletes vakarā pirms gulētiešanas. Un pamostos kā no jauna piedzimusi :)

Atvainojiet, bet delfi gljuko :):):)

man ar tas jau no beerniibas, izpauzas kaa lloti pastiprinaata svissanas un loti biezi palieku nervoza par siikumiem un veel arii loti biezi saap galva. izaarsteet nevar, taa kaa sadziivoju ar to

mani taa kaite mociija kaadu gadu. saaksim ar to, ka tieshaam esmu gauduliiga hipohondrikje, tikliidz sirds drusku saleecaas, taa jau likaas, ka gals klaat. man paliidzeeja tas, ka aizgaaju pie vienas sirds dakteres Stradiņa slimniicaa, kurai uzticeejos, & vinja mani paarliecinaaja, ka viss ar mani ir OK. vaardu sakot, galvenaa probleema bija nevis sirdii, bet galvaa.
vispaar jau vegjetodistonija ir vegjetatiivaas nervu sisteemas darbiibas trauceejumi, nu taatad jaacenshas neuztraukties :)
nu reizeem veel kaite atgaadina par sevi - kad ljoti sauztraucos vai sabeedaajos, tad peec tam juutos slikti. mana metode ir censties neko nenjemt pie sirds, neuztraukties, kaa liepziedz teica - ieveerot rezhiimu, nepaarmociities ar smagiem fiziskiem vingrinaajumiem utt.

Man ar sitaa vaina. Nu - simptomi taadi pashi kaa visaam. Ja kaartiigi izguljos, tad lielaakoties viss ir OK. Slikti izturu stresa situaacijas, tad gruuti iemigt. Esmu iedziivojusies kungja neirozee un gastriitaa. Bet, ja nekaadu baigo paardziivojumu nav - viss normaali.
Bet daudzas piemineeja homeopaatiju. Varbuut varat nosaukt kaadus konkreetus preparaatus un dakterus?
Buussu pateiciga, jo nav iznaacis saskarties ar homeopaatiju.

Mani jau kaadu tresho gadu arii nomoka shii patu slimiiba, un arii esmu izstaigaajusi aarstus, bet nekaa. Tagad esmu atklaajusi, ka labaak paliek peec adatu terapijas kursa, un veel man tagad liekas, ka diezgan labi ir arii Magne B6. Bet man personiigi visvairaak satruac tas elpas truukums, kad ieelpot taa kaartiigi var tikai peec kaada laicinja.
Varbuut varat ieteikt kaadu homeopaatu pie kura griezties?

nu , piemeeram, ARSA ir Benita Limba - kolosaala, ar garantiju paliidzees.Konkreetu preperaatu nav, tos piemeklee katram individuaali

Jā, konkrētas zāles piemeklē katram individuāli. man ļoti līdzēja Vilkābeles ekstrakts. ne tinktūra, bet ekstrakts. Labi līdz arī zāļu tējas. Man ļoti palīdz pirms gulētiešanas izdzerta melisas tējas glāze ar medu. Vēl labi uzlabo miegu Drogās nopērkamā Antistresa tēja. Tikai iesākumā rādās murgaini sapņi, acīmredzot attīrās zemapziņa.
Re: Annai

Zini, par elpas truukumu gan neko neesmu dzirdeejusi, un man pashai taa nav. Varbuut Tev tomeer ir veerts par ton pastaastiit gim. aarstei un aiziet pie pulmonologa. Elpas jau parasti truuukst, ja ir astma.

Nee, nee, var būt arī no nerviem. Vienkārši jāatslābinās. Jāiemācās relaksēties. Tas nav viegli, to apgūt, bet jāmācās! :)
Der arī dziļā elpošana no rītiem un vakaros.

Ja man ari ir elpas trukums, skiet ka it ka nevaru pietiekami dzili ieelpot. Es te skatos, ka mes te diezgan daudz tadas esam. Un ka ta slimiba trauce dzivot, biju domajusi iet autokursos, bet nu ar so slimibu jutu, ka bus gruti. Saku tricet no domam vien, turklat ari es censos visu uztvert pozitivi, bet tas bailes kaut ka vienalga ieksas knudina.Magni ar esmu kadu laiku lietojusi, nu miegu vina man noteikti uzlaboja.

Kaads dakteris man teica, ka taa esot jaunu meitenju slimiiba, paarieshot pati no sevis, nevajag njemt galvaa, aatraak paaries- mieru, mieru un tikai mieru un rezhiimu!

Oho! Par auto vadiishanu man tiessi tas pats - skatos, ka viirs grib, lai es iemaacos to vadiit, bet man tak ir BAIL! Man uzreiz sskiet, ka man galigi nebus talanta, ka izraisiishu avaariju un ieshu bojaa... kad redzu, cik sievieshu vada tos auto, tad liekas - nu kada es tizlene. Taccu sis komplekss piemiit arii vienai mani draudzenei, kam ar nerviem viss OK.

< nu ja taa ap 35 esmu jauna meitene, man kaut kaa tas viss saakaas peec infrasarkanaas pirts apmekleeshanas.
Re: inei

nuu man jau ari ir ap 35, ta ka nevaretu teikt, ka esmu jauna meitene.
Re: inei

Nu, diemzeel sevi par jaunu meiteni nu nekaadi uzskatiit nevaru gan;)))))))).
Re:Var ārstēt

Es ar šo kaiti mocījos 30 gadus, bet nu pusgada laikā esmu vesela. Apmeklēju kādu homeopātu un ar homeopātiskām zālītēm nu esmu vesela. Ja interesē tuvāku informāciju sniegšu pa e-mail.
Re:Jole

Luudzu uzrakstiet Joles e-mailu, jo es nevaruto redzeet.
Paldies.
Re:Var ārstēt

es gan sevi veel pieskaitu pie jaunaam meiteneem... nu vismaz aptuveeni. veel diezgan jaunaa vecumaa mani aarsteeja ar zaaleem... hmm... palika ljoooti slikti, veelreiz piedziivot negribeetu.

bet izlasiiju, ka sho 'slimiibu' var izaarsteet tikai aizmirsot :)
nu to veiksmiigi arii daru. protams, dziive ir pilna ar stresiem, un visaadi gadaas. bet es visu censhos uztveert pozitiivi un taas noteikti liidz.

laikam katram cilveekam vajag atrast to, kas paarliecinaas, ka nu tad viss buus ok un parasti tas darbojas. :) tikai jaatic.
iesaku gan izveeleeties kaadu veseliigu metodi :D
mania

ludzu tev joles emails: zivs30@navigator.lv
Re: mania

Lai cik interasanti nebutu man reizem palidzpropranlols vai odzidans, kas vispar ir sirds lidzeklis.
Re:taa ir slimiiba

Jauki palasiities padomus,ko dod taadas kaa " man arii ir liidziigi" u.t.t.medikamenti ,diemzjeel ir vajadziigi.Ja organisms ir jauns un shiis paziimes- sirdsklauves,sviishana,nervozitaate,dazreiz nekontroleetas kjermenja konvulsijas(noraustiishanaas),bailes, ir paraadiijushaas,tad tieshaam var paliidzeet homeopaate Limba ARS'aa.Bet tas ir ilgs un ljoti skurpulozs aarsteeshanaas laiks.zaaleem vienmeer jaabuut liidz,jo parakstiitas tiek n'taas pudeliites un pulveri.Ljoti labi un eerti lietoshanaa ir vaacu homeopatiskie preparaati,kuru izplatiishanas tiesiibas pieder mineetaas dakteres deelam.
Galvenais,ko gribu teikt- nekaadu pashaarsteeshanos!!!!!Ar sho diagnozi buus gruuti labi izguleeties klausoties savas sirds klapees!!!Vegjetatiivaa nervu sisteema nu reiz ir taa ,kas nepakljaujas iedvesmai,taa ir pashregulaacijas sisteema-mees tai neko nevaram iestaastiit!!!!Centraalo nervu sisteemu varat maaciit cik jums uziet!!!Joga,baseins un t.t.Vegjetatiivaa sisteema prasa neirologa padomu.Ja gribat noreguleet sho ,teikshu,riebiigo staavokli-ejat pie neirologa vai labaak,pie psihiatra.Bez aizspriedumiem.Psihiatrs paliidzees atrast ceeloni,jo pati par sevi pat caureja nepiemetaas....
Var ārstēt!

Vēlos atvainoties tiem, kas man ir rakstījuši, bet es neesmu atbildējusi, jo man nejauši izdzēsās daži e-maili. Tie, kas nav saņēmuši atbildes lūdzu atrakstiet vēlreiz.
Re: vegetatiivaas distoniajs upurim

Izlasiiju to, ko rakstiiji, un , jaasaka, - liidz shim sarezgiitaas, stresainaas situaacijaas tik tieshaam man naacies veersties pie dazaadu dakteru padoma. ARI PIE PSIHOTERAPEITA.Un reiz, kad bija pamatiga kriize, devos pat pie laba psihiatra, kas konstateeja... ka vinja paliidziiba man nav nepiecieshama. Tomeer gluzzi bez medikamentiem toreiz es nekaadaa gadienaa nebuutu iztikusi. Kaadeelj tomeer Tu iesaki veersties pie psihiatra????
Re: mania un jole

Paldies par tavu ieteikumu Jole, bet man sobrid galigi negribas iet pie arsta. Kadus tu Mania lietoji medikamentus? Zinu, ka jaskatas individuali, bet nu tomer slimiba tad viena un ta pati.
Re: Marta

Redzi, tur jau taa lieta, ka IR JASKATAAS LJOTI INDIVIDUAALI. Nu es lietoju xanax (nerviem, jo man bija trauksmes sajuuta), turklaat dienaa un kaadus gadus 2. Naktii es nevareeju savukkaart iemigt - tad leitoju fanazepamu plus kadu laiku Fevariinu. Ar sirdi man problemu gan nav bijis, toties, ka jau mineju, ar kungi - cik uziet. Taa es liidz shim lietoju omep[razolu, gan jau tagad arvien retaak, bet vienalga - man teica, ka shiim zaaleem man buus jabuut liidzi visu atlikusho muuzhu. Taa ka nu neiesaku Tev mani atdarinaat - daudz praatiigaak buutu dariit taa, kaa saka Jole. Un vinjai 100% var ticeet - vinja ir mana draudzene, atceros, kaa vinja mociijaas ar galvas reinbonjiem(man galva reibst ljoti reti), karstuma leekmeem utt. Turklaat saku - es visas taas zaaales lietoju gadiem!!! Liidz kljuva labaak. Bet kljuva labaak lielaa meeraa arii taadeelj, ka atradu piemeerotaaku darbu - citaadi, jaa, aizmirsu jau - man taccu regulaari veel bija nelaaga duussa. Oi, oi, cik naudinjas reiz man aizgaaja zaaleem.
Re: Mania

Mja jaarstejas gadiem, tas tiesam nav nekads joks. Interesanti kadi ir sis trakas slimibas celoni, nu nerodas tacu vina no nenoka. Ir tacu kaut kadiem celoniem jabut, vispar nekur neko pratigu ko palasit par so slimibu neesmu atradusi.
Re: Maniai

Ceelonji vazaajas mums rinkjii...Un liela noziime ir visam tam "materiaalam",ar ko mees piedzimstam.Sievietes ir juutiigaakas,emocionaalaakas,vinjas arii nebaidaas atziit,ka ir nevesalas(atskjiriibaa no viirieshiem,kuri labaak-blāc,un ar infarktu gaazjas zemee,nekaa vaarguljo).
Nu kaapeec viens beerns mazinjsh gulj un gulj,bet otrs auro cauraam naktiim????Tas noziimee,ka zinaamas probleemas ar nervu sisteemu dziivee gaidaamas tam otrajam... Zjeel,Mania,ka neesi atradusi psihiatru,kas izrunaatos ar Tevi,lai vareetu saprast - kad tieshi Tu saprati (peec kaada konkreeta gadiijuma),ka nejuuties vesela.Simptomi te jau uzskaitiiti.Tad var meegjinaat "pozitiivi"domaat par sho gadiijumu(iem),bet bez zaaleem tomeer neiztikt.Ir galu galaa XXI gadsimts,un zaaleem jau ir 3 un 4 paaudze.Ir labi antidepresanti-nevajag uzreiz"man nav depresija!!!!"Tie nomaaks to riebiigo fonu-sirdsklauves,bailes u.c. ar aktiivu darbiibu nesameerojamas izpausmes.Labs un nedaargs ir Framex.Un LJOTI ieteicams nelielaas devaas(augstaak bija mineets)LEXSOTANIILS.1,5mg tbl.kaut vai ceturtdalju.Modernos antidepresantus var un vajag lietot ilgi-nav nekaadu blakusparaadiibu.Taada ir dziive.Ja Juus Forumietes,zinaatu,cik daudz cilveeki tikai taapeec ir speejiigi stradaat un dziivot,tad skepse pret medikamentiem saruktu.Bet nu lai tos sanjemtu,tomeer ir jaaiet pie aarsta...

Jūs solījāties pateikt kas tā par ārsti un kur viņu meklēt. Paldies.

es ar sim sajutam dzivoju jau 2 gadus,man labak patik saukt to par sajutam,nevis par slimibu,jo ta nav slimiba.galvenais nedomat par vinu,nepieverst vinai uzmanibu.noversiet savu domasanu no vinas,ejiet uz baseinu,iesaistieties kados pulcinos,kursos.galvenais lai jusu prats butu ar kaut ko nodarbinats,bet ja nu ta lekme atkal nak virsu,tad nebistaties,bet pasakiet-nac,un vina neatnaks.galvenais ir domet pozitivi.ja nak virsu uzbazigas domas,ignorejit tas,neanalizejiet.parstajiet meklet i-neta informaciju,jo varbut jus variet atrast nepareizokura atkal liks jums baidities.neietojiet antidepresantus.atcerieties,tas ir tikai sajutas,nekas vairak.es zinu,ko es saku,jo tani visa esmu bijusi.ir bijis ta,ka liekas,ka juku prata,bet ir jadzivo un japriecajs par katru mirkli,jo dzive ir skaista!!!!!!!!

Man drīz paliks tikai 17 gadu, un man ir tieši šī pati kaite. reiboņi galvā, spiediens galvā - sprandas rajonā, nesaprotu kas notiek, brīžiem liekas, ka aukstas asinis ieskrien plaukstās un pēdās.., pa isu ķermeni, visu laiku jāsaķer galva.. sajūta, kad tūlīt noģībšu vai pat nomiršu.. Tas notiek tagad katru dienu, sākot ar šo nedēļu apm. 4-5 h dienā.. sākās pirms gada, tikai nebija tik bieži un nopietni, tad pat neko nevienam neteicu, man nelikās, ka tas bū kas nopietns, parasti tā ir autobusos vai skolas telpās, arī mājās.. tagad, kad uzzināju, kas šī ir par kaiti, un arī, kad manai mammai esot tā bijusi, to ignorēju, tomēr ir ļoti grūti saglabāt koncentrēšanās spējas.. bet tā kā no šīs (pat ne slimības) nekas slikts nevar notikt, ar to cenšos sadzīvot. Kāds zin no kā tā rodas, vai tā ir iedzimta? Kā to ārstēt? Sākumā, kad bija šī sajūta, mērīju asinspiedienu, tas bija paaugstināts, arī pulss bija paaugstināts, tad domāju, ka man ir paaugstināts asinspiediens.., bet ārsti atkal saka, ka ar asinspiedienu viss ir kārtībā.. un tad nevar saprast kas ir.. :) bet nu vienalga, nav patīkami, ka man ir tikai 17, un ar šo būs jāsadzīvo visu mūžu.. cik es sapratu šī nav ārstējama kaite. ģimenes ārste izrakstīja stresa zāles (magneB6), nezinādama, kas pa kaiti, bet nez vai palīdzēs... vai šī kaite varētu būt saistīta ar kādu fobiju? piem. Klaustrofobiju?

Manai masai nesen ari atklaja vegetativo distoniju. Lasot komentarus uzduros uz Jusu komentaru. Vai Jus ludzu varetu uzrakstit ta homeopata uzvardu un adresi, kas Jums palidzeja.

Man tuvojas jau piecdesmit, tā kā jauna meitene neesmu. Ar šito dzīvoju jau gadus 15. Iet kā pa viļņiem. No zālēm līdz xanax, fenazepans, un obligāti sportiskas aktivitātes svaigā gaisā.

Man 48 gadi.Liekas,ka ari ir vegetativa distonija.Pagaidam vel turos.Tad ir labak,tad sliktak.Veletos iepazities ar citiem cilveciniem,kuriem ari ir si kaite.Rakstst,atbildesu visiem.
Mans e-mails:Gneska43@inbox.lv

Ir jaadziivo taa kaa dziivojaat ieprieksh un nau jaapieveersh tam uzmaniiba ... Kad naak leekme ir taa jaaizaicina , jaagrib lai taa naak virsuu ...
Es ar to ciinos bez medikamentiem ....
Esmu izgaajusi cauri vairaakaam baileem ...
1.BIJA NOMIRT
2.Nogalinaat kaadu
3.sajukt praataa
4.saakt redzeet halucinaacijas
Ir jaatrod ar ko nodarbinaat smadzenes , jo mees esam pieradinaajushi sevi baidiities ...
Es tieku ar to galaa ...Bez medikamentiem . Tie tikai sleep probleemu , tie nevar mainiit to kaa juus domaajat , to varat mainiit tikai juus pashi ....
Tureesshu iikshi par jums ..

Man ir 31 gads, piecus beidzamos gadus es mokos ar šo mistisko slimibu, staigāju pie visiem iespējamiem ārstiem, uz visām iespejamām analīzēm kurās man neko neatrod,dzeru psihiatra izrakstītās zāles, bet īpaši labāk palicis man nav nevienu brīdi. Sākumā man arī bija tikai tā saucamās lēkmes, sirds klauves, naktīs mēģinot aizmigt nāca virsū tāds kā ģībonis,no kura šausmās lecu sēdus gūltā ar milzīgām sirds klauvēm un aukstiem sviedriem.Tagad jau divus gadus man ir nemainīgi slikta pašsajūta, problēmas domāt, lasīt, izjust emocijas, redzes traucējumi(fokusēšana),nespēks, slikta dūša, vienvārdu sakot-ar tādām sajūtām ilgi DZĪVOT nevar jo organisms novājinās pa īstam, nevis kā te apkārt runā, ka tā ir tikai iedomu slimība. Sākumā tā varētu arī būt, bet laiks pavadītais mocībās nekur nepaliek un organisms lēni un pārlicinoši sāk sabrukt. Ar pirmo rīta soli kāpjot arā no gūltas man gribas lai diena nebūtu sākusies. Protams man arī ārsti ir teikuši to pašu ko daudziem no jums, kā man jādzīvo, kā pareizi jādomā,kas jāēd utt.,bet vienīgais, kas rada kādas izmaiņas manā pašsajūtā ir kontrastduša, tā dod tādu kā nelielu žirktumu uz kādu brīdi,un tas jav ir patīkami.
Varbūt kāds ir pārdzīvojis ko līdzīgu un atradis kādu metodi ,kas viņam ir palīdzējusi, vai vienkārši kāds man varētu ko ieteikt, vai ieteikt kādu labu ārstu. Būšu pateicīgs par jebkuru komentāru.

Esmu izgājusi cauri visam, bet vislabāk un visefektīvāk palīdz adatu terapeits dr. Vecvagars vai dr. Puksts. Slava viņiem!!!

Man VD izpaudās kā panikas lēkmes, sirdsklauves, bailes nomirt vai sajukt prātā, baidījos braukt transportā, bija tāda kā nerealitātes sajūta - šausmīgi...
Man palīdzēja adatu terapija, ajūrvēdiskās masāžas, pareiza elpošana (vislabākais līdzeklis!!), B grupas vitamīni zirga devās, arī kalcijs (nervu sistēmai ļoti vajadzīgs), pirtī iešana palīdzēja stiprināt nervu sistēmu, CiGun palīdz sakārtot enerģijas plūsmu, NLP tehnikas palīdz dzēst fobijas, stiprināties. Diezgan jāpastrādā ar sevi, lai saprastu, kāpēc tā notiek. Tagad retu reizi vēl uzdod veģetatīvā nervu sistēma, bet es saprotu, kas notiek, zinu, kas jādara, lai līdz tam nenonāktu. Atzīšos, ka lidot gan vēl neesmu uzdrošinājusies, bet citādi dzīves kvalitāte ir jūtami uzlabojusies.

Cik ilgi jums ir sirdsklauvju lēkme un kā to cenšaties apstādināt? Man visbiežāk 5-10 minūtes. Bet ir bijis arī 45 minūtes pēc kārtas. Lai apturētu, dzeru aukstu ūdeni (pudele vienmēr somā līdz), valokordīns, cenšos aizturēt elpu. Varbūt ir vēl kāda laba metode?

Ļoti svarīga ir fiziskā aktivitate. No mazkustiguma rodas lielākā daļa alimību. Katru dienu vismaz stundu javingro. Pat ja kaut kas sāp.

Man ar ir sii kaite vegitativa distonija.... Un visi simtomi tiesi taadi kaa ir aprakstiiti..
Sakiet ludzu kaa var arsteet un tikt valaa no siis kaites ja nav pieejamas nekaadas zaalees.. jo neatrodos latvijaa.. un vieniigas zales ko arsts izraksta ir paracetamols.. :)

brunis15@inbox.lv

liekas, ka vegj.distonija ir rezultaats nepareizai attieksmei pret sevi un citiem;
lai ar to tiktu galaa, jaamaina savu domaashanu, attieksmi pret lietaam;
jaamaacaas ieklausiities sevii, savaas izjuutaas un taas respekteet; un dot sev to, kas vajadziigs attieciigaa briidii;
resp, tas ir tas, ko sauc par darbu ar sevi;

man personiigi liekas, ka pats galvenais ir mainiit savu orientaaciju - lai vareetu saprast, kas man vajadziigs un apmierinaat savas organisma vajadziibas, ir jaamaacaas veetrst savu uzmaniibu uz sevi un saakt dziivot savu dziivi; tas noziimee, atljaut sev justies taa, kaa es juutos un buut pasham; un beigt baazt savu degumu citu lietaas;
man arii pirms kaada laika naacaas sastapties ar ko taadu, ko sauc par vegjetatiivo distoniju; tagad iisti vairs neatceros, kaa tas bija; atceros tikai, ka bija saapes un kaut kaadas dranjkjiigas izjuutas, un arii vienaa briidii peec nepareizas aarsteeshanas paraadiijaas bailes sajukt praataa, .. toreiz savaa naivumaa klausiijos uz visaadiem muljkjiem un baazu mutee visu, ko nu kursh atrada par vajadziigu man piedaavaat; tai skaitaa arii homeopaatiju; tagad veel joprojaam nevaru saprast, kaa lai tieku valjaa no taa suuda/ t.i homeopaatijas/ atvainojiet par rupjiibu;

>>mm
Nu precīzi kā naglai uz galvas :))
Zāles šitai kaitei nepalīdz......jāmaina domāšana un attieksme.

ir daudz jākustas un jāpadzer zāles.

es meklēju kādu ar neirozi, ar kuru varētu parunāt virtuāli...
Re: mm

Tiešām labi teikts. Un tas ir vajadzīgs jebkurai organisma disfunkcijai.

ss,
Vari parunāt ar mani. Gadiem jau nomokos ar šo problēmu.

http://www.mfd.lv/lv/book/Vegetativa_distonija_lv.htm
varbūt kādam noder:)

Tiku galā. Varat atrakstīt av1@sveiks.lv

Negaiss, atstāj kontaktu par sevi

23 gadi dziivoju Irija.......3 gadus jau sadzivoju ar sito kaiti......
Devos majas no mates,lidz piepeeshi saaka riitigi sirds streikot,domaaju sha bus beigas.....Blakus bija bikjernieku slimniica,devos atri uz to (Wnk iespriceeja un lika doties majas!Braucu mikrinja sakeris sirdi kura palika wel sudiigak,parodoties majas momentaali izsaucu atro palidziiibu....Shie teica,ka man no stresa utt ka mazak jasezx pie daatora un uttjp Bet tas jau nekas,ka nebiju no tiem majas sedetajiem.......
Plkts 00:00 atkal izsaucu nakti jo wsp bija galiga piii sirds leekaja,elpot nebija ko un atkal domaaju(Sha nomirshu tik jauns kruta karo4e )Shie deporteeja uz Stradinju Slimniiicu,kur arstu gaidiju 3 stundas lidz shis pienaaca pie manis!!!Uztaisija plaushu rengenu,jo duras kreisa puse paribe un bija ari sirdsklauves....
Tad izlaida cauri uzltrasonografijai no glavas lidz matinjam ari nekas,tad plaushu rengens ari nekas.........
Ta ari pavadiju lidz 6norita...Wnk ieteca doties pie gjimenes arsta,ko ari ta dariju taja pasha diena,izraxtija gjimenes arsts sapes kaut kaadu nonjemeeju kr4 swiests.....
Delj mistiskas slimibas neko nevareeju padarit,zaudeeju darbu,pec tam ar meiteni izskjiros,parvacos pie bralena un wel vairak saasinajas..Sakas talak pigori,pa nakti saukshana atros,pats uz 1mo slimniicu biezxi skreju (Ak mans Dievs cik es tur naudu atstaaju :D tagad smiekli naak,bet kad ir sudiigi naudu wsp nespeele nekaadu lomu vai tad ne taaa?Tad pec 2 meneshiem uzinaaju,ka ex meitene bija krapusi mani 6 meneshus,,,,,,,,,,,,Es wnk biju elle....Tad katru dienu gaju pie gjimenes arsta-Proceduras 1na pec otras sakot ar psihoterapeitu beidzot ar sts un hiv testiem un wisur saka Tu esi VESELS_VESELS_VESELS
Es nezinaaju,ko man iesakt....Ne es vareeju uztureties,kur daudz cilveeku,neko nevareeju wienkarshi sakot...
Zales----Kas palidz
1 latvieshu razxojums Mildronats palidz atguut kjermenim lidzasvaru un iedarbojas lab ja peec nedeljas dod kjermenim speku,jo muus kjermenis ir nogurdinats no stresa+Concor sirds tablete pusiit kad sirds parsitieni
3Literatuura Ville - igaunju raxtniece 6shos sejumos (Pats esu izlasijis 3tikai)
4 Mans gjimenes arsts - super cilveeks :) pateicos winjai
5 Jastrada ar sevi,ne tikai pozitiivi domat,bet jaizvirza merkji...
6 Kaitiigos ieradumus jamet nost----Alko un smekji rada nervu disbalansu
7 Jamaina apkartejo widi(Wieta-darbs-dziiivojama platiiva wiss)
Mana RECEPTE
Pilniiba neesu izarsteejis,bet esu iemacijies kontrolet un samazinat lidz mazumam,ja uznak tagad baigi sudiigi,zinu ka driiz paries......
Un arstus neesu saucis 2 gadus kophs sev pedejo reizi apsoliju,ka wairs nesaukshu..........

Ticiet sev un wis izdosies jo domas ir speks
Un no musu domam celjas shi kaite :)

Ar Cienju Edijs Jonaitis

Ja kads,vai kada welas atbalstu,vai wnk parunaties Mocitajs@gmail.com
GxEdy@tvnet.lv
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
SERVICE DIRECTOR
Columbus Latvija SIA
Konkurss beidzas 2014-11-11

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Noliktavas vadītājs/-a
Loģistikas uzņēmums

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.