Blaknes antidepresantiem nto reizi;)

Tieši tādā griezumā tēma, manuprāt, nav bijusi. Mna gadījies foršs ārsts, kas pats jautā, kas man agrāk labi līdzējis, bet...
Nu neesmu es lietojusi antidepresantus. Kuri, kā jums liekas, ir jums bijuši atbilstošākie? Un kādas blakusparādības?
Palasījos vakar viņa uzskaitītajiem instrukcijas, piem., par to pašu Cipralex - bail tapa(:.
Re: Blaknes antidepresantiem nto reizi;)

man, ja nebiju iedzerusi tabl. - lomkas. vaarda tieshaakajaa noziimee. guli gultaa, un juutu, it kaa betoneetaajs paari brauc..

aa, un, plus pastaaviigaa tjipa shmigas sajuuta.. tiesham, it ka butu iedzerusi alko..viss taa pluust.... :))
1reiz - tomer kaartoju exi, sesijas laikaa..raxtiju uz baltas lapas..uij, ka aman taas rindinjas shkjiibi raxtiijaas :))

Skutje - nu ko baidi cilvēku? Es dzēru Cipralex un nebija man nekādas blaknes. Pirmās dienas tiaki ēst negribējās, piezvanīju ārstei, mazliet samazināju devu un viss. Ne pieraduma, ne sliktu sajūtu, ja aizmirsu iedzert, vispār nekā. Palīdzēja ļoti labi. Ta ka no manas puses vislabākās atsauksmes. Viens no paziņām arī dzēra - arī labi palīdzēja un neko neteica par blakusparādībām.
Re: Skutjei -

Smigas sajuuta veel nebuutu taa nejaukaakaa. Bet nelabums vai caureja, vai dzelteni acu baltumi, vai halucinaacijas, drausmiigi uzpuuties veeders, sirdsklauves - kas tik tur nav sarakstiits....
Nu negribeetos iztereet 20 Ls par taadaam izjuutaam(;
Re:

!@#$, da paņem jebkuru zāļu anotāciju, sanāk ka no katrām bezmaz vai jāmirst uzreiz. Arī tām, ko pārdopd bez receptēm un ko tauta riekšavām rij iekšā.
oki..

..sorry, es tikai SAVU pieredzi staastu.
p.s. man tiehsi otraadi - ljoooti pastirpinaajas apetite. .nu tur klaat veel bija tas, kas pastipr.apetiiti. man vajadzeeja :))
Re:

Esmu lietojusi CIPRAMIL, nebija pilnīgi nekādu blakusefektu, no ZOLOFT pirmo nakti nevarēju gulēt, pēc tam laikam pieradu un viss bija normāli. Uzsākot lietot šos antidepresantus, apmēram 5. dienā sāku justies atkal kā normāls cilvēks
Re:

man pazitama sieviete pari 40 lietojot uzbarojas dikti, kaut ari visu muzu bijusi tievina uz smalcina!
Re:

Nu es lietoju Cipralex kaadu laicinju. Taisniibas labad jaapiebilst, ka iisu laiku - 1 meenesi & mazu devu - pustableti dienaa. no visaam mineetajaam baismiigajaam blakusparaadiibaam man bija tikai viena & vienu dienu - slikta duusha. & arii nevaru apgalvot, ka tas bija tieshi Cipralex deelj.
jau peec kaadas nedeeljas lietoshanas saaku justies kaa cilveeks, ne vairs trauksme bija, ne bailes.
Re:Vajag info vēl

Tev taa arii vajadzeeja pateikt aarstam ka neesi lietojusi antidepresantus, lai vinjsh kautko izraxta, jo nevar taa pirkt un lietot zaales vadoties no citu cilv. pieredzes! Kas der citiem nederees tev!
Re:Vajag info vēl

Vislielākā blakne jebkuriem antidepresantiem ir tā, ka viņi neatrisina problēmu pēc būtības, respektīvi - neatbrīvo cilvēku no depresijas cēloņa. ja cēlonis nav likvidēts, bet ir tikai apspiesti depresijas simptomi, pēc kāda laika depresija var nākt atpakaļ ar vēl lielāku spēku. Tas pats patiesībā attiecas uz daudzām situācijām dzīvē, kad tās mēģina risināt, iedarbojoties uz fizisko ķermeni ar kādu materiālu substanci. Kad problēma ir dvēselē, tad nekādi Cipralexi nepalīdzēs. Situācijas uzlabošanās ir tikai šķietama, jo tā ir īslaicīga.Āmen.
zinaataajai pa pieri!!!

ko nu muldi, man pashai bija depresija un antidepresanti ljoti labi paliidzeeja. tie ir domaati, lai cilveekam paliidzeetu tikt paari pirmajam solim, paareejais tad ir pasha zinjaa. ja ir smaga depresija, tad bez zaaleem pats nevar tikt galaa.

un tas par dveeseli viss ir murgi, depresija ir slimiiba, kas maina kjiimisku vielu sastaavu smadzenees, un zaales sho sastaavu salabo atpakalj taa, lai organisms pats peec tam var razhot vajadziigaaas vielas.

veel kas - parasti saak dzert antidepresantus nelielaa apjomaa, devu pamazaam palielinot, tas samazina blakusefektu iespeejamiibu.

autorei - ja veelies, ieliec adresi, privaati pastaastiishu vairaak par savu pieredzi. efekti un blakusefekti gan katram ir ljoti individuaali.
Re: zinaataajai pa pieri!!!

Dzeru citalec.Pirmaas dienaas bija nelaba duusha,bet peec paaris dienaam blakusparadibas pargaja.Pec nedeeljas jau esmu cits cilveeks.

Pievienojos! A ko tu gribēji, lai antidepresanti atrisina problēmas? Nē, tie, sakārtojot bioķīmiskos procesus smadzenēs, dod cilvēkam iespēju pašam sākt tās problēmas risināt. Tai skaitā arī dvēseliskas.

Me ir dzērusi Seroxat, apmēram gadu. Man patika, nekādas blaknes nejutu. Godīgi sakot tas bija labs posms, tas man palīdzēja justies un iemācīties justies kā parastam cilvēkam.
Re: to me

Bet vai tas liidzeeja ilgaakam laikposmam?
Re: to me

Vispareizaakais ir atrast aarstu, kuram uzticies, tad arii nevajadzees formumaa veikt aptaujas.. nu tas taa...
Zaales maina ik pa laikam, jo mainaas pati slimiibas forma - paliek labaa vai sliktaak - zaales jaasamazina, jaapalielina, tas ir viens, bet otrs - neviens jau neliek visu pachku par 20Ls pirkt - nopeerc vienu taafeliiti, padzer, ja paliek slikti tad pasaki aarstam, kursh arii zaales nomainiis, jo katrs cilveeks ir individuaals, nu nebuus vienaadu paziimju un izjuutu. Pati zinu, jo esmu daudz dzeerusi dazhnedazhaadaakos antidepresantus - un piemeeram vieni man ok, bet darudzene saka, ka vinjai taadas izjuutas it kaa zaaliiti sapiipeejusies - nu logjiski, ka jaamaina :) Un man vismaz daudzas zaales izrakstiija kopaa ar citaam, lai mijiedarbotos..nu taa...
Taa kaa sadarbiiba ar dakteriiti ir vieniigais pareizais risinaajums, un nepeerc visu lielo iepakojumu uz reiz, ja vajadzees nomainiisi ( jaadzer vismaz nedeelju, lai zinaatu)
Pluss - ljoti iesaku viziites pie psihoterapeita, jo zaales jau neatrisina depresijas iemeslus!!!
Tieshaam veelu veiksmi!!
Uz veseliibu!!
klaburchuskai un tml

Ko tu muļķim padarīsi? Ko jautājat, ja nemākat atbildēs ieklausīties?
Re: klaburchuskai un tml

BEIDZ RĪT TOS MĒSLUS, NĀC VIENREIZ PIE PRĀTA!
Re: klaburchuskai un tml

Dr. Slakter - kad tu buusi slims un aarsts izrakstiis zaales, tad arii nedzer, bet naac pie praata... Slimiibai nevar pateikt naac pie praata, ja vareetu neviens neslimotu. depresija arii ir slimiiba, gluži kaa piemeeram gripa..
Runaa tad, kad zini, nevis gvelz niekus... Jo nieku gvelzeeju pietiek, bet tie kas ir gudri...
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
PROJEKTU MENEDŽERIS/-E (DARBAM AR ELEKTROMATERIĀLIEM)
ElectroBase SIA
Konkurss beidzas 2014-08-31

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Klientu apkalpošanas centra vadītājs/-a Rīgā
Citadele

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.