Varzacis uz kajam :(

hm, kaa vareetu maajaas apstaklos tikt valaa no varzaciim. man sanaak darbs, kur daudz jastaigaa, un kaajinas taa saap. zinu, ka ir tie plaksteri specialie, bet varbuut var kaa savaadaak?
Re: Varzacis uz kajam :(

nopeerc aptiekaa "duofilm" (taa laikam vinjsh saucaas) shkjidrumu...kudish labaax par visiem plaaxteriem...

Zinu, ka nav pareizi, bet es griežu ar žileti.Ik pa laikam nogriežu kamēr šīs pazūd.izdodas!

Obligāti nopērc to Duofilm. Tiešām palīdz, tikai vajag pacietību un obligāti katru dienu jāapstrādā tā varžacs.

Kājas ļoti labi jāizmērcē un jāliek virsū alveja lapas gabaliņš,tas vēl vairāk atmiekšķē un velk ārā.Atmirušo daļu (to kuru vari nogriest bez sāpēm)griez nost vai pakasi ar kaut ko līdz viss iznāk ārā (vajadzīgas vairākas reizes) man iznāca ar visu serdi -sākumā palika tāds kā caurums.

Es ar` par duofilm! Vasarā izmocījos ar tiem plāksteriem - murgs kaut kāds - neturās, nepalīdz, jēgas nekādas.
A šito - uzsmērē eleganti kā nagu laku, drusku apžāvē un miers. Starp citu, biju baigi noslogotā un kopu viņas (man bija uz pēdām - uz vienas viena, uz otras vairākas)diezgan slinki - bet tāpat atbira visas. Un nu ir košas, mīkstas, rozā ķepiņas, kas nemaz nesāp :)))))

pamaini apavus!

Bet kapec majas apstakljos? Aizej uz arstniecisko pedikiru, Lasmanja klinikaa "Alma" Valdemara iela- viens un divi tiksi valja, nevis mocisies ar duofilm smereshanu. Klausi pratigu un saja joma pieredzejusu cilveku. :)
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
PROGRAMMĒŠANAS INŽENIERI/-ES
Ubiquiti Networks Inc.
Konkurss beidzas 2014-07-31

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Office administration lead
Accenture

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.