imunologs

jautājums tiem, kas ir bijuši vai tiešām zina- kā notiek ārstēšana pie imunologa? vai vērts iet vai neko jaunu nepateiks? un ja varat, iesakiet pie kura iet?
paldies
Re: imunologs

ir vērts, dr. nikifarenko pulss 5 vai arii stradinu slimnica (ja ir norikojums, tad slimnica tomer labak).
Re: imunologs

Imunologs Lauris Līcītis, ja nemaldos, tad Veselības akadēmijā viņam ir privātprakse, jauns un zinošs ārsts.
Bet analīzes nav no lētajām.
Re: imunologs

pie imunologa analīzes vispār nav lētas... dr. Nikifarenko arī ļoti zinos. vienīgi tas, ka runājot latviski viņam rautās valoda... bik grūtāk saprats, bet ir o.k. :)
Re: imunologs

paldies par konkrētām atb.
Re: imunologs

Nu teikšu tā, ka ja ir apdrošināšana, tad viens pīpis, kur labāk griezties, vienīgi Stradiņos rindas garākas...
Dr.Ņikiferenko ir OK, tikai mazliet "ierūsējis", savukārt Dr.Līcītis ir kā saka "jaunās paaudzes ārsts", kurš nepārtraukti piedalās dažādās konferencēs u.t.t. un vienmēr zin pašu jaunāko info medicīnā. Tas tāds pluss :))
Bet citādi abi labi :)
Re: imunologs

Ņikifarenko tiešām ir "ierūsējies", bet nu, cik man zināms viņš arī braukā pa visādām konferencēm... + pieredze lielāka. bet es, protams, nestrīdos, jo... ar citiem ārstiem vnk nav pieredzes. :D
par Stradiņiem un rindām... nekad neesmu gaidījusi ilgi rindā. piezvanu, šis saka brauc šurp, max 2-3 cilvēki rindā. turpat analīzes. patīkami, ka viņam kompī viss sīki sarakstīts: kādas bija analīzes iepriekšējā reizē (tjip, excelī) utt. viņš parasti atrod manu vārdu un skatās - ahā, pirmajā vizīte analīzēm bija tāds rādītājs, otrajā šitāds, bet tagad pavisam cits. nu ko - izskatās, ka veseļojamies! :))
Re: imunologs

susiic:
nu man parasti bija tā, ka piezvanu un pierakstīties labi ja var pēc 2 nedēļām. Nezinu, varbūt šobrīd ir kas mainījies, jo nu jau labu laiku neesmu bijusi un paldies Dieviņam, arī nav vajadzības.
Bet ar manu kaiti viņš galā netika, kā saka - izārstējos pati :))
Re: imunologs

pūka:
uii, tas bija sen... tad rindas kā tādas neeskistēja :)) tagad droši vien, ka ir citādāk. viņš katrā ziņā mani pārbaudīja no a līdz z. un palīdzēja :))
Re: imunologs

par ņikoforenko tikai to labāko, es ar pie viņa
Re: imunologs

Uzlabo savu imunitāti par 437%
ja vēlies par to parunāt, tad zvani 29393092
ja vēlies vispirms palasīt par to, tad ienāc šeit: www.draugiem.lv/stipraimunitate
ja vēlies rakstīt e-pastā: stipraimunitate@inbox.lv
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
  
 
DELFI darbs
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.