atvilnis

Juutos patieshaam nelaimiiga ar to atvilni. Esmu braukaajusi uz Linezeru pie gastroenterologa, izrakstiija Nexium, kas gan ir paredzeets heliobakteerijas aarsteeshanai, ko man neatklaaja. Protams, ka taas zaales nedeva absoluuti neko.
Zobus arii esmu paarbaudiijusi, taa kaa vieniigais vaininieks ir atvilnis. Ir tik shausmiigi vienkaarshi seedeet un...bojaat gaisu. Juutos briesmiigi, kad cilveeki mashiinaa saak atveert logu, maajaas arii. Pati esmu tik ljoti lielaa diskomfortaa ar visu, ka pat iisti negribu ne pie viena iet ciemos un saaku pat apsveert domu par straadaashanu maajaas.
Ljoti ceru sagaidiit kaadu padomu.
Re: atvilnis

tev jālieto regulāri Motilium un Omeprazol, bet tās zāles ir pret recepti!

vai tas noziimee, ka jaaiziet kaut kaads kurss vai varu reekjinaaties, ka taas buus zaales...visam muuzham?

Jā, evai taisnība.
Man šitā kaite jau ir no bērnības, savulaik braukāju uz Linezeru uz Gastro centru pie Tolmaņa, tad uz Stradiņiem pie Mežeckas, bet jēgas nekādas, līdz beidzot pavisam nejauši atradu kolosālu dakterīti, kura noteica man piemērotu ārstēšanu :))
Sākumā omeprazolu dzēru 2 mēnešus katru dienu, pēc tam 2 tabl. nedēļā un tagad jau pēc vajadzības (pašsajūtas), nu vidēji sanāk kāda 1 tabl. nedēļā, divās un ir OK.
Motilium lietoju kursu veidā, vienu kursu pavasarī, otru rudenī.
Vienīgais, ka ir daži produkti, kuru lietošanu man kategoriski aizliedza, bet nav ne vainas, nu jau otro gadu jūtos kā cilvēks :))

slieka: papildinu - jā, omeprazols visam mūžam, bet - pēc vajadzības!
Re: pūka

Paldies, pūka, tas man viesh kaut kaadu ceriibu!
Nopirku Motilium - vai viens kurss skaitaas taa kaa viens iepakojums? 30 tabl. - 10 dienas?
Man Tolmanis aizliedza saldumus, arii peec iecpeejas attureeties no piena produktiem..

es ar homeopātiju izārstēju (bet nereklamēšu, jo te parasti tādas lietas aprej), bet vēl jūtami uzlabojumi bija regulāri dzerot medus ūdeni, it īpaši no rīta un vakarā. (1ēdk. medus uz 1l burku).
Re: ramona

varbuut atstaaj savu e-pasta adresi?
Re: ramona

Ja nav nosleepums, kas tas atvilnis tads ir?
Vienkarsi pirmo reizi kaut ko tadu dzirdu:)
Re:

vista, ramona:
atviļņa ezofagīts un vispār jau to izārstēt pavisam nevar, var tikai likvidēt simptomus, taču ja laiku pa laikam nedzer zāles un ēd visu pēc kārtas, tad tas atkal uzliesmo.

slieka:
man atkal ieteica uztrā nelietot tomātu mērces, tomātu sulas, svaigus kāpostus, ābolus minimāli, un arī maizi tikai grauzdētu.
Piena produktus var cik uziet, tikai jāņem vērā, ka tieši piena produkti uzdzen holesterīnu (zema bīvuma).
Nē, viens Motilium kurss ir 3 mēn. pēc kārtas 10 dienas.
Re:pūka

paldies, pūka, rādās, ka jau laiciigi buus jaatliek naudinja zaaleem.
tikai nesapratu peedeejo teikumu: kurss ir 3 mēn. pēc kārtas 10 dienas???
Re:slieka

slieka, nu man dr. rekomendēja 3 mēn. pēc kārtas lietot Motilium. Sanāk katru mēnesi 10 dienas, t.i. 1 iepakojums mēnesī.
Re:

Vista. Es ar neko nezināju par šo saslimšanu. Atbilde-atviļņa ezofagīts man vispār neko neizteica (sorrī, bet-jautāja kas tas ir....atviļņa ezofagīts...nu aptuveni jau var nojaust, bet tomēr). Tāpēc es atradu šādu info http://www.cula.lv/symptoms/ iespējams skaidrība būs, kas tas ir.
Re:pūka

tagad skaidrs :)
10 dienas palieto, tad 20 nee, naakamajaa atkal 10? OK.

Tieši tā :)

motili lieto pēc shēmas 2 dienas jā 3 dienas nē,3 jā 4 nē uttt
omeparazolu var aizstāt ar jaunās paaudzes zālē Controloc,jādzer arī kursa veidā 2 dienas jā 3 nē,jādzer zāles protams visu mūžu
speciāla diēta nepalidz vai ir ļoti individuāla
zviedrijā šī tēma pētīta jau vairāk kā 50 gadus,riska faktori protams ir iedzimstība un arī liekais svars
Re: Klaudija

Pieļauju, ka katram tā ārstēšanās shēma ir mazliet savādāka. Es piemēram ļoti jūtu starpību, ja uzēdu svaigu maizi, uzreiz ir slikti, tāpēc pamatā lietoju griķu galetes.
Nav man tā vaina ne iedzimta, ne arī ir liekais svars, bērnībā drausmīgi pārstiepos ar smagumiem, radās diafragmas trūce un dr. atvilni izskaidro kā šitā visa sekas, bet kas to lai zin?!

A no zālēm nerodas pēc laika atkal atviļņa simptomi???!!!! Viss ir atkarīgs ko tu ēd, kā tev ar stresiem. Man no zālēm ir tik daudz vainu bijis, ka esmu izvēlējusies pēc iespējas mazāk iztikt bez tām. Domāju, ka autorei vajag painteresēties, ne tikai forumā, bet arī citos avotos, un tikai tad pieņemt sev labāko risinājumu.

Pūkai.
Saki lūdzu, kā sauc dakterīti, kura tev palīdzēja? Es arī kādu gadu braukāju uz "Gastro centru" pie Tolmaņa, bet rezultātā tikai iztērēta nauda. Sākumā jau tur likās dikti feini - laba apkalpošana utt. Bet pēc tam sapratu, ka tukša runāšana vien ir.
Lūdzu, lūdzu uzraksti, kādā medicīnas iestādē un kā sauc dakteri.

to: es

Via Una, Katrīnas dambī 10, tel.reģ. 7322641, Dr. Irīna Bezručenko (runā latviski perfekti), gastroenterologs, tiešām super daktere, tikai pie viņas uz pierakstu parasti kāda nedēļa-divas jāgaida, jo pacientu daudz, plus viņa vēl ļoti bieži braukā uz konferencēm ārzemēs. Vienmēr ir lietas kursā par visu jaunāko. Liels pluss ir tas, ka pati turpat uz vietas veic USG vēdera dobumam nevis kaut kur sūta pie cita doka.
Tiešām no sirds iesaku :)

Pūkai liels paldies!
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
CASH APPLICATION & COLLECTIONS SUPERVISOR
ALLNEX
Konkurss beidzas 2014-11-02

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Vecākais/-ā personāla atlases speciālists/-e
WorkingDay Latvia

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.