atkaribas arstesana

Man tuvs cilveks ir slims cilveks. Vins nespele nonstopa, nav alkash..bet 1x pa diviem men. sim paslid kaja..iedzer mazliet..mazliet uzspele un tad aiziet..Bija ari vinnejis..zvanija man 6 no rita, lai naku uz kazino un panemu naudu, citadi nospelesot..Atnacu, panemu..aizvilkt no turienes nevareju.
Bija pie narkologa..tas pateica, ka ta ir alkohola vaina..un meningita vaina, kas bija 4 menesu vecuma..Dzera zales..To del 3 nedelas bija ka zombijs..apatisks..nerunaja..nu, briesmigs.
Bija pie netradicionalas med. speciales - vina ar svarstu noteica, ka vins atstrada sava vecvecteva karmu..un ka vinam atkaribas nemaz nav..ka smadzenes iet uz iso..Lika sveces..darija ko si teica..vienigi to Ginko Biloba un citus vitaminus nenopirka, jo dargi..
Protams, ka viss atkartojas..
Atkal bija pie dziednieka..visi sakot, ka vins labs - M.Rode..tas pateica, ka atkaribu neredz, ka tas ir stress..

Vins tiesham grib no ta tikt vala..tik nezin ka..

Varbut ari vins uzspele, lai relaksetos no smaga darba..varbut tas darbs stress..varbut tad nopirkt to ginko biloba - tas tas smadzenes sakartos?
Re: atkaribas arstesana

..viss atkarīgs vai viņam patīk šis dzīves veids un vai vēlas ko mainīt?...a pie kāda narkaloga bija, ja nav noslēpums?...
quest

oi, uzvardu gan neatceros..Bija taja centra, kas Sarkandaugava..Zalu gan daudz izrakstija, kadus 5-6 veidus..pie tam neuzskatu, ka vins ir alkoholikis..

Vins saka, ka velas vairs nespelet..velas tik vala no ta.. Atzist, ka ir slims.
Re: quest

atkarība no azartspēlēm ir daudz bēdīgāka par alkoholismu... esot Minesotā, laikam tikai viens azartnieks nebija atkarīgs no alakahola... abas lietas bieži iet soli solī..
ps. artējot alkoholismu, azartu neizārstēsi.. azarts, imho, ir dziļi saistīts ar psihi, ar neadekvātu pasaules uztveri...:((( ar zālēm toč azartu neizārstēs...

NEKĀDAS ZĀLES!!!
Monesotas programa - ārstēs visu kompleksi.
quest

vot i tapec nezinu, ko vinam atbildet uz jautajumu ko vins vel var darit..
Es jau saprotu, ka tas viss ir smadzenes..varbut tiesham tas meningits tik traki tas smadzenes ietekme vai bargais tevs kas par traku daudzija..jo vinam tas izradas jau no bernibas..
orhid

vai ta minesotas programma nav pret alkoholismu? Zel, ka ta ari norit stacionari 30 dienas..
...

..uzskati, ka minesota varētu būt pēdējā barjēra.. tikai šamam pašam jābūt gatvam, nevis citu dēļ... vismaz es tā uzskatīju un izrādījās, ka bija, a tā - faktiski sevi biju norakstījis no šīs zemes iemītniekiem...
ps. a tās - karma, lāsti, zāles ir tikai neandertāliešiem.. mani neņama nekas..:)))) nespēcību pret mani pat viens dziednieks atzina..:))) esot es bezcerīgais...
pss. Dārza ielā ir jau senas tradīvcijas izveidojušas attiečiba uz azartniekiem... lai tāpat aiziet un apskata kas un kā.. laika joprojām pirmdienās viņiem vakarā saieti... tur viņs satiks savējos...
psss. minesotu var iziet arī nestacionāri - būtība tā ir soļu apguve... nestacionārā gadījumā regulāri jāapmeklē ārsts ar kuru strādā kā arī AA grupas...
quest

paldies Tev!

paldies teiksi, ja būs palīdzēts:)
quest

ari taisniba..:) bet paldies ari ka neviens mani te nenoreja..ka es tada mulke utt..
Re: nu nezinu

dzert apdullinošas nervu zāles man liekas ir bezjēdzīgi. tas mūsdienās diemžēl baigi raksturīgi ar visiem šitiem tipa psihiatriem & psihologiem. aizej, lai parunātos un meklētu risinājumu, bet šis tik kratās no tevis vaļā un sagrūž ripiņas. idiotisms.

var varbūt kontaktēties ar Rīgas atkarības profilakses centru (www.narcomania.lv). tie vismaz ir profesionāļi šajā jomā.
Re: nu nezinu

Zāles kopā ar alkoholu (ko parasti tādi cilvēk iemanās izpildōt) ir "kolosāla"kombinācijas - cilvēks vispār neapēdz ko dara.
Minesotas programma ir pret visām atkarībām.
flycat

dialogs par šadu tēmu risinās no tā kā autors stāda šada tipa problēmu...:))) ja tu to gribētu un nevis "Vins tiesham grib no ta tikt vala..tik nezin ka..", tad nu šoka terapija būtu tev..:))) kā teicu - lai aiziet tur Dārza 4 un lai aprunājas kas kā un ko darīt... ja ne ar speciem, tad ar tiem iemītniekiem.. noteikti kāds azartnieks tur būs...
quest

pirmdien ies.
:)

šitā ļoti laba atbilde ir bijusi "Bija pie netradicionalas med. speciales - vina ar svarstu noteica, ka vins atstrada sava vecvecteva karmu.."..vot šitādas diagnozes un terapija ir ginko bilobu ļoti palīdz cilēkiem ārstēties no atkarībām...

ATTOPIETIES!!! Minesotas programma, tradicionālā medicīna....,bet ne jau "vecvectēva karma".....

Laba grāmata par atkarībām (no kā tās rodas un kā tikt vaļā) ir Viestura Rudzīša "Bendes meitiņa". Var palasīt, varbūt palīdzēs lēnām tikt vaļā.
mja

:))) senču karma visus mūs vājā - kā izrādas..:))))))) katrai vecenei/vecis viena diagnoze visām kaitēm...
Re: mja

Vot šo es nesaprotu. Atkarība atkarība... Bet kā var salīdzināt alkaholu ar azartspēli????

Šnabis vienmēr sniedz to ko sola - reibumu. (oki ir pēc tam blakusefekti...)

Bet kāpēc cilvēks spēlē azartspēles? Nepazīstu nevienu kurš spēlē tāpēc lai zaudētu! Visi spēlē lai vinnētu un tic reklāmām kā spēlējot var vinnēt! Bet problēma ir tajā faktā ka azartspēlēs ilglaicīgā laika griezumā vinnēt NEVAR!!!! (ja jau viņi vinnētu un nestu naudu mājās - takš nebūtu tas nekas nosodāms)
Varbūt tomēr ārstēšana jāvērš uz smadzeņu iepravīšanu - parādot cilvēkam ka vinnēt azartspēlēs nevar. Var tikai un vienīgi zaudēt.
Katrai azartspēlēi apakšā sēž matemātiskais pamatojums, kurš nodrošina to ka kazino vinnēs bet spēlētāji zaudēs.

Varbūt jāpieņem likums, kurš nosaka ka ka pie katras spēļu zāles un katrā reklāmā jābūt tekstam piemēram
"Azartspēles izveidotas tā, lai kazino vienmēr būtu peļņa, spēlētājiem zaudējumi" vai līdzīgi.
Re: xxx2

Ja nesaproti, kāpēc spēlēšana ir atkarība, vari pameklēt literatūru netā. Tad sapratīsi.
to mja

Es zinu literatūras pamatojumu.

Tomēr uzskatu spēlēšanu par muļķību. Jo cilvēki ir noticējuši tam ka var vinnēt. (kas protams neatbilst patiesībai!!!!)

Pārējas atkarības sniedz to ko sola, un tas ko viņas sniedz ir patīkami. Cilvēki pēc tam cieš no blakusefektiem. (Piemēram pohas, sajāta veselība) Bet naudas paspēlēšanu nekādi nevar uzskatīt par azartspēļu blakusparādību. Tas ir vienīgas azartspēļu efekts....

Oki - adrenalīns. Bet neviens tak nestaigā ar naudas žuksni redzamā vietā pa centrāltirgu vai vecrīgu piekdienas vakarā. Es pieņemu ka no šāda veida naudas pazaudēšanas var vēl lielāku adrenalīna devu iegūt!
xxx2

...dzer jau arī lai galva nesāpētu... un nezinu nevienu, kuram būtu vēlme lai viņa būtu pohas, a ir... ar azartu tas pats.. spēles laika TU ESI KINGS!!!... Kungs par Pasuali, viss pārējais ir niecība.. tapēc jau arīi dzer, lai justies - ES ESMU PATS, jo indivīds sevī kaut ko kompensē, ko nav spējīgs iegūt dabiskā ceļā...

ps. necenties sparast to kas tev nav jāsaprot.. tas ir jāizjūt... tikai ne visiem tas ir dots - kļut par atkaŗigo..:)))
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Marketing project manager, Liepāja
International Company

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
KATEGORIJAS MENEDŽERIS/-E - IEPIRKUMU SPECIĀLISTS/-E
НОВЫЕ ТОРГОВЫЕ СИСТЕМЫ
Konkurss beidzas 2014-08-24

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.