zales pret zobu sapem?

Iesakiet ludzu kautko stipraku-ibumetins un tamlidzigi nelidz.
Pie zobarsta tik otrdien,sap ta,ka griestiem jastaiga.
Re: zales pret zobu sapem?

Nimesils.Tacju nupat bija riikojums iznjemt no aptiekaam.Atrasts,ka esot kaitiiga iedarbiiba uz aknaam.Bet,ja Tev buutu,tad 100%saapes paarstaatu,vismaz uz laiku.Varbuut kaadaa Riigas Centraaltirgus aptiekaa vai mazaa nomales aptiecinjaa vari veel sadabuut.

jaaiet pie dezhuurarsta, ja tik ljoti saap.

stabu 9 - diennakts zobārstniecība.

Es dzivoju laukos diemzel un atrak ka otrdien netieku uz pilsetu.
Nimesils kaut kur ir palicis,bet to jau parasti pie saaukstesanas raksta.

Vecais labais analgīns.Ja mājās ir krustnagliņas, tō var ielikt zoba caurumā.

ja tik ļoti sāp, krustnagliņas vairs nelīdzēs!

ja zobā ir caurums,tad krustnagliņa palīdzēs gan,cik reižu jau nav pārbaudīts!Viņa uz laiku atmērdē nervu,līdz ar to arī noņem sāpes.Tikai nepietiks,ja ieliks un viss....vajag viņu tajā caurimā iekošļāt,vai kā lai parezi saka...nu tā,lai viņa drusku sadalās un samirkst!+pēc manas pieredzes stiprākie pretsāpju līdzekļi NEALGĪNS,vai SOLPADEĪNS!

Man stipras galvas sāpes vai (1 reiz gadījās)zoba sāpes parasti pāriet tikai no Nimesila.Bet -ja nu tagad atzīts par kaitīgu?

zobārsts patiešām būs jauki pārsteigts, atklājot caurumā kaut kādas nezināmas izcelsmes atliekas :) Ja caurums ir liels, krustnagliņas ēteriskā eļļa būs par vāju - arī izmēģinātas uz sava zoba :)

jūtam līdzi, bet vajag vairākas krustnagliņas sasmalcināt tikai to iekšējo bumbiņu bez pārējā un tad ar;i novirzīt domas uz pašiedvesmu.. būs labi, jo viss tāpat agri vai vēlu pāriet, iet gultā jo vajadzīgs miers. ja tik ļoti sāp ir iekaisums un varbūt kādu vieglu antibiot.

Tur ta lieta,ka man tas zobs sablombets nesen.Vins bija sastrutojis,aizgaju pie arsta,tas iztirija vienu kanalu tikai,jo parejie esot necaurejami.Teica,ja sak sapet vai pietukst,tad bus jarauj ara.Pietucis nav.
Agrak pret sapem dzeru Diklomons vai Diklofass,neatceros isti,vinas bija stipras,uzreiz palidzeja,bet tagad pat tas nelidz.

Pēc zoba kanālu tīrīšanas mans zobārsts ieteica dzert ketanov , ja sāp. Man toreiz palīdzēja.

Vislabākais pret stiprām sāpēm ( arī zobu )- Ketanov.

Vairākas reizes dienā vajag skalot muti ar sālsūdeni,uz glāzi ūdens 2 tējkarotītes sāls.

Es iesaku liet iekšā zoba caurumaa 45 - 50% spirtu. Uzlejot var uz 3-5 minūtēm sākt vēl vairāk sāpēt, toties pēc tam pāris stundas nesāp. Pats tā esmu darījis.

Akulomatora elektolitu uz vates,tad uz zobu virsū.Savu mūžu vairs nesāpēs.Nervu saēd.

Saēd saēd nervu, pēc tam slimnīca daud, jo iekaisums turpinās tālāk, kad nervs sabrucis...

karsēt gīmi virs verdoša katla ar eikaliptu, vai kko līdzīgu kumelītes, mētra???

Man bija līdzīga situācija. Viens kanāļs aizsērējis, viens iztīrīts, bet zobs sāp kā nelabs. Liku pie smaganas marlīti ar sasmalcinātu sīpolu. Uz vairākām stundām bija miers.

Karsēt ģīmi virs verdoša katla ar eikaliptu būtu apmēram tas pats, kas karsēt ģīmi virs verdošiem pīļu mēsliem, rezultāts būs identisks.

tiko bija izrakstīts Nimesil un izlietoju,kas teica,ka ir kaitīgs,kāpēc tad to ārsti raksta un aptiekā paŗdod,turklāt gudri ;arsti?

Jebkuras zāles ir kaitīgas.Dzīvot vispār ir kaitīgi, jo var nomirt.DDD

varu ieteikt comsi bet lielo tas itka labaks

Sausalas un arprats.
Kadi diklofenaki, kadi ibumetini, kadi ketanovi?Nimesulidi.
Sadi padomi japrasa arstam.
Ketanov neko nearste=nonem sapju sajutu, slimiba paliet.
Tad jau labak tulit lai ko uz A receptem izraksta.
Nimesulids ir PRETIEKAISUMA LIDZEKLIS.
Uz laiku var mazinat simptomus.Saknes NEARSTEE!
Ja nav pieejams arsts, strutainu procesu zobu saknees aparstesanai lieto
RECEPSU ZALES=ANTIBIOTIKAS!
Tas iedarbojas uz ierosinatajiem, mazinot slimibas progresu, reizem pat aptur uz ilgu laiku.
Lidz ar to sapes arii norimst.
Tomer TAS NAV ARSTESANA.
Arstesana ir pie STOMATOLOGA!
Tur procesus novertes un TIKAI STOMATOLOGS VAR JUUS ARSTEET.
Ja nervi ir gajusi bojaa, sapes ir no strutu spiediena starp sakni un parejiem audiem, vai vel kadiem citiem slimibam.
Nekadi ibumetini, dikolfenaki, nekadi PRETSAPJU, PRETDRUDZA, VISADI LIDZEKLI
NEIZARSTES JUUS!!!!
ATTOPIETIES !
Jaa, ja pietukums ir mazaks, strutu nav daudz, zobu lielakas iespejas arstet !Ari izraut bez komplikacijaam ir vieglaak.Anestezija ari labak iedarbosies, ja nebus mute pietukusi , zem zoba jau iztaisijies liels puuznis ar strutaam!
Tapec, ja man ta butu pats dzertu ari varbut to nimesulidu un antibiotikas.
Tad ietu pie zobarsta, pat ja VISS IT KA PARIETU!
TIK UN TAA JAIET BUTU PIE STOMATOLOGA, KURS ARSTETU ZOBU VAI TO IZRAUTU?
AR prettemperaturas un pretsapju zalem var tikai ielaist slimibu!
Tas , ka vienai nozimeja ketanov nenozime, ka visiem interneta lasitajiem tas derees!!!!

Ir cilveki kuriem ilgi jagaida rinda pie ta zobu daktera ir ari tadi kam citu iemeslu del nav iespejams uzreiz tikt pie vina. Tapec piekritu daudziem par ieteiktajam zalem. Nimesils utt. Vismaz nonem sapes un speks sagaidit rindu bez lielam mokam.

Lieta tāda ka arī man ļooti sāka sāpet zobs vakarā, un arī es dzīvoju laukos...
Man tā bija 8zoba sakne kura bija neredzama pirms gada pārciestas neveiksmīgas operācijas rezultatā..
ļoti sarežģīts gadījums...
Tatad par tik ka arī esmu stavoklī 17ned., nespēdama izturet sāpes arī iedzēru 2naktī 1tabl ketanov...
sāpes nepārgaja...vismaz vareju aizmigt, 6no rīta sāpes atjaunojās, domāju ka sajukšu prātā... kad ir šādas sāpes esi gatavs uz visu... 8.00zvanīju uz labako klīniku izstāstiju situaciju, man pat naudas nebija... ar pirmo autobusu biju klāt, respektībi plkst 11.. jau man zobs bij izoperets, viss sasūts, un zalītes izraktītas, kuras piemerotas grūtniecei... , bet nevajag gaidīt neko jo kad sāp minūtes liekās kā stundas, un ja nepieņem vienā vieta vaig zvanīt un meklēt, jo tev tacju vajag palīdzību...
Doma par savu berniņu, kuram vari nodarīt pāri ar kkādām majas zālēm...
man tas process izmaxāja 50Eiro, bet biju gatava vairak maxat, jo sapeja nenormāli...Samaxāju pēc 2nedēļām..viss jau bija sadzijis un aizmirsts... Mīļās māminas rūpejieties par sevi..,
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Būvdarbu vadītājs/-a
LNK Industries

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
CASH APPLICATIONS OPERATORS (MULTIPLE POSITIONS AVAILABLE)
ALLNEX
Konkurss beidzas 2014-11-02

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.