Tramadols. Cik mg uz kg?

Cilvekam ir vezis, arsts saka , ka neko vairs nevar palidzet. Izraksta no slimnicas un pasaka, ka gan jau ģimenes ārsts zinās kādas zāles jālieto.
Lauku rajona ģimenes ārste, balstoties tikai uz slimnicas izrakstu, neredzot cilvēku un nezinot viņa svaru izraksta: Tramadol Krka 100 mg/2 ml ampulas injekcijam. Pa veselai ampulai 2 reizes diena. Vai ta deva nav par augstu, jo cilveka svars ir 40 kg un viņš nekad nav lietojis stiprus pretsapju medikamentus?
Būtu ideāli, ja kāds varētu uzrakstīt, cik tad mg uz kg jainjicē?
Re: Tramadols. Cik mg uz kg?

http://www.vza.gov.lv/index.php?id=377&sa=377&top=112

ieraksti precīzu nosaukumu un pameklē šeit anotāciju. zāļu anotācijā vajadzētu būt visam norādītam.

tramadols ir stiprs pretsāpju līdzeklis ar narkotisku efektu, ko izraksta tikai tad, ja patiešām ir nopietna vajadzība. turklāt šīs zāles ir stingrā uzskaitē. Dzirdēju, ka pagājušajā gadā bijusi partija no šīs slovāku/slovēņu firmas krka, kas nelīdzēja, t. i. bez efekta.
Pieļauju, ka ārste gribējusi kā labāk, lai vismaz cilvēkam mūža pēdējās dienas nav jāmokās. ja pašam cilvēkam nesāp vai tik ļoti nesāp, var, protams, arī mazāku devu.

Tā kā šajā gadījumā ārstes izvēle, parakstot devu, bija maksimāli atvieglot slimnieka ciešanas...:(

Principā, 40 kg cilvēks no tādas devas var pārstāt elpot (tiešā nozīmē, jo tramadols nomāc elpošanas centru). Nav tā sliktākā nāve :-/ Kas liedz pamēģināt sākumā ar pusi ampulas? Ja sāpes noņem, vairāk neko nevajag. Ja nelīdz, var devu palielināt. Btw, kur ir audzējs un kas sāp? Varbūt īstais risinājums ir epidurāla anestēzija vai ķīmiskā denervācija. Tas neiedarbojas tik ļoti uz visu organismu.

manam teetim saaka ar tramadola tableteem, papriekshu vienu pa dienu, veelaak arvien vairaak, kad taas vairs nenonjeema saapes, tad shpriceejaam, atkal saakumaa mazaak, veelaak arvien vairaak, kad vien likaas, ka atkal saap. es gan vairs neatceros cik tur tie grami bija. man tomeer bija laba gjimenes aarste, kas brauca vinju apskatiit (tas vinjai ir jaadara noteikti) un vinja arii noteica devu, vismaz saakumaa.., iesaku konsulteeties veelreiz ar kaadu onkologu.
bet praatinjsh tam cilveekam pamazaam aizbrauc, kad lieto tramadolu. veel ir taadi plaaksteri narkotiskie ko liimeejaam saakumaa ir pa triis dienaam, beigaas jau biezhaak. beigaas vispaar vinju zaaljojaam vienaa gabalaa, jo saapes neizturamas.
trakaakais ir veedera izeju uzmaniit.

Vēl ir Tramadola pilieni, tos daudz vieglāk dozet, lai saprastu kāda deva palīdz, pilienus var iejaukt ūdenī vai tējā, domāju ir vērts parunāt ar dakteri par pielieni, jo regulāra špricēšana rī nav tas labākais, ko tā jau izmocīts cilvēks var vēlēties, pie tam domāju, ka pie svara 40 kg arī muskuļu masa nav nekāda milzīgā. Lai izdodas atrast labāko risinājumu.

es domaaju, ka shprices aatraak iedarbojas par pilieniem, bet nu vajag izmeegjinaat viskaut ko.
Re: xxxx

Onkoloģiska slimieka sāpes nav infarkts vai autoavārija, kad pretsāpju līdzekļus vajag no konkrētā momenta tūlīt un uzreiz.
Te kā reiz ir vēlama ilgstoša un vienmērīga iedarbība, bez koncentrācijas lēkāšanas. Tomēr iesaku pakonsultēties ar pieredzējušu anesteziologu, jo reģionālās nervu blokādes (ko taisa tikai anesteziologi) praktiski neietekmē saprātu, elpošanu, bet parasti pilnībā noņem sāpes.
Re:TRAMA ATKARIBAS NOMESJANA

Sveiki Visiem.. Es Lietoju Tramadolu 4 Gadus Dienu Dienā.. Sākumā Deva Bija Niecīga!!
Ap 100 Mg Dienā.. Tā Kādu Pus Gadu.. tad Deva Auga ! un Bija PAT Dienas Kad ieņēmu 2 Grami Dienā.. Un tad Bija Divas Nedēļas kad Lietoju To Kā Mežonis. tadA tkal Bija uz 5 Tramadoliem Dienā tas ir 500 Mg Dienā! Un Tā mazināju Devu. Līdz Pat 4 Novembrim 2009

Vairs Nēsmu Lietojis Ne Gramu..
Biju Pie ārsta JO Man Ir Nopietnas Sirds Problēmas ! Sirds mazspēja! HisaKulīša Blokāde ;) Un Lērums Citas SIrds Problēmas! Aritmija UTT!
Bet Tagad Jau Ir 23 Novembris..
Nēsmu Lietojis 19 Dienas ...

Biju Ar aatrajiem vests Uz Slimnīcu 4 Reizes. Biju Rīgas Stradinju Slimniicā Kur Neko par To nezinaaja Jo tad No manīm Atteiktos Latvijā Labākie Kjirurgi UTT!
Jelgavā Zināja Jo tajā 4 Datuma Man Bija Nopietna SirdsLēkme. 200 Sitieni Minuutē Sirdij Bija.
tad Gulēdams palātā uzreiz Sapratu ka tam Jāliek Smags PUNKTS...

Bet TAGAD ir Milzīgas Problēmas Ar Visu manu Organismu

Sirds Jocīgi Darbojas Un Bieži vakaros Ir Spēcīgi Sitieni Ka Paliek bail,,
Es ēdu Daudz,Bet Vēdera izeja NAV...
Zarnas Dzirdu Un Jūtu Ka Vis Iekšā Kustās...
Saulītē Sāpes Mugurā,bet Cik Noprotu tas Ir CNS Kas ir Smagi izārdīts..
Tā Vismaz Daudzi Saka Ka Varētu Būt....

Es Vēlos Uzināt KAS Man Jādara šādā gadījumā Tā Lai Es Nesadaru Stulbības Jo Sirds Gjirurgjijas Centrā teica ka Nepieciešama Operācija Pēc Kāda Laika UN TT !

Es Domāju ka ir Ta Ka Vini Nezin Ko Esmu dariijis Pēdējos 4 Gadus Un Tpeec Ir Taa Sirds Aritmija UTT!

UN Man jau Dziivee Ir Bijušas 2 Sirds Operācijas....
Un Zondes Un Viskkas ...

Tātad!
Atkal!
}Problēma

Vis Mans Organisms

Kunģa Darbība
Cns Sāpes Un Spiediens Uz Saulīti No Sirds JEB no Cns

Itkā Sāp Kā Sirds uzpumpē Assinis ! Tāpēc Nespēju izdomāt kas veicina Taa Sāpes

Lūdzu Palīdziet..

Kāpēc lietoji tramadolu 4 gadus - bija reāla nepieciešamība vai atkarības problēma? Sāc ar to, ka neēd daudz, bet ēd LABI (šķiedrvielām bagātu uzturu - putras, dārzeņus utml). Un noteikti - pietiekami daudz uzņem šķidrumu, vislabāk tīru ūdeni. Sāc rītu ar glāzi siltena ūdens (var piespiest citrona šķēlīti), tam vajadzētu palīdzēt risināt aizcietējuma problēmas.

Cilvēki!Mostas!
Cilvēkam,kurš mirst ar onko-kaiti šāda deva nav navējosa arī pie 40kg s vara!
Uz svaru mg rēķina maziem bērniem!!!:) nevis pieaugušiem!
Pieaugušam normāla deva!:)
Galvenais,lai cilveks nemokās sāpēs!!!:)
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Klientu projektu vadītājs/-a (Ventspils)
Ventspils Elektronikas fabrika

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
Darbinieces/-ki siļķu fabrikā

Karstās vakances
Visas vakances 
TEHNISKAIS SPECIĀLISTS/-E
MIDA LT UAB
Konkurss beidzas 2014-04-22

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.