MASIERU IZGLĪTĪBA

Uzradušies ir ļoti daudzi masieri viltvārži (šarlatāni), bez atbilstošas izglītības! Lai nodarbotos ar MASIERA PRAKSI :

1) nepieciešama medicīniskā, farmaceitiskā vai augstākā izglītība sporta nozarē,

2) nepieciešams Latvijas Ārstu biedrības un Latvijas Fizikālās medicīnas asociācijas izdots sertifikāts,

3) nepieciešams ārstniecības personas reģistrs un ārstniecības iestāžu reģistra kods!

Jāpiebilst, ka mūsdienās var viltot dažādus dokumentus, tāpēc informācijas patiesumu jāpārbauda!
Re: MASIERU IZGLĪTĪBA

Citāts no LR Veselības Ministrijas foruma (par masieru izglītību):
'Sveiks!
Normatīvie akti nosaka, ka arī masāža ir ārstniecībā izmantojama metode. Atbilstoši Ārstniecības likumam ar ārstniecību drīkst nodarboties ārstniecības personas, kurām ir attiecīgā izglītība. Masiera specialitātes iegūšanai ur nepieciešama iepriekš iegūta vidējā vai augstākā profesionālā medicīniskā izglītība. Masiera specialitāti var apgūt Latvijas Universitātes, Rīgas Stradiņa Universitātes vai Latvijas Fizikālās medicīnas asociācijas organizētajos kursos, kurur beidzot var kārtot sertifikācijas eksāmenu un saņemt masiera (ārstniecības personas) sertifikātu.
To vai ārstniecības personām ir sertifikācijas institūciju izsniegti ārstniecības personas sertifikāti, kontrolē Medicīniskās aprūpes un darbspējas ekspertīzes kvalitātes kontroles inspekcija (MADEKKI).
Tomēr jāteic, ka nereti atrodas cilvēki, kuri nevēlas ievērot noteikto likumdošanu un cenšas ar viltu un maldināšanu cilvēkiem sniegt pakalpojumus, kurus tiem nav tiesību sniegt. Būtu jauki, ja mēs paši, pirms dodamies saņemt kādu pakalpojumu, pārliecinātos vai persona to drīkst mums sniegt, vai arī pakalpojumus saņemtu tikai tādās ārstniecības iestādēs, kas atbilst likumdošanā noteiktajām prasībām.
Pirms uzticēsim sevi un savu naudu kādiem cilvēkiem, pārbaudīsim vai viss ir korekti un atbilstoši normatīvajiem aktiem.'

Ja mani labi izmasē, tad man PILNĪGI po#$%, vai personai, kura to dara, ir kaut kādu liekēžu birokrātu izdota atļauja to darīt.
Tiesības noteikt vai kāds / kāda drīkstēs mani masēt, es paturu ekskluzīvi sev. Un ja kādam par šo pakalpojumu maksāju, man nav vēlēšanās, lai cenā būtu iekļauti Ārstu biedrības, Fizioterapeitu asociācijas, MADEKI, VSMTA, RSU un citu parazītu uzturēšanas izmaksas. Saprati, sertificētais līkroci!
Masierim izglītība, protams, ir vajadzīga. Bet bez prasmes un izjūtas to var pielietot tikai diplomu vairošamai, nevis reālam darbam.

Šoreiz jāpiekrīt Pēterītim...
Masēju jau 15 gadus, ir gan medicīniskā izglītība gan izieti masāžas kursi. Bet tā kā medicīnā jau 10 gadus nestrādāju, man nav nekādu papīru un Ārstn.personu reģistrā neesmu. Un tas mani padara par sliktāku masieri???

ņemot vērā to smieklīgo līmeni, kādā šobrīd ir valstī noteiktā obligātā masieru izglītība (minimums: medmāsas diploms + 2 mēnešu kursi klasiskajā masāžā) un sertifikācijas līmenis, varētu arī nepiekrist autoram...bet, ņemot vērā šobrīd saviesušos ajūrvēdas/reiki/Jumeiho/lomi-lomi u.c. "masāžu" kursu absolventu, jāpiekrīt negribot - katrs idiots, kam nav slinkums, iegūst "masiera" apliecību, un masē vaļā, kā nu prot un neviens pat nepārbauda, vai viņš maz ko jēdz no anatomijas, fizioloģijas, klīnikas un vispār masāžas kā tādas.

Pēterīt - arī es paturu sev ekskluzīvas tiesības, vai manu sirdsmīļo Volvo labos autorizēts serviss vai Žora no kaimiņpagasta..un par sekām būs jāmaksā vien pašai

Bazars jau nav, vai masierim vajag izglītību. Es personīgi cepos par to, ka valsts grasās atņemt man manas ekskluzīvās tiesības. Kāpēc nevarētu būt tā kā, piemēram, Islandē, kur ar ārstniecību ir atļauts nodarboties katram bez medicīniskās izglītības, ar nosacījumu, ka viņa prakses izkārtnē ir skaidri uzrakstīts "kaktu dakteris" (vai apmēram tā, neesmu tulks). Piekrītu, ka valsts var uzlikt par pienākumu masierim, kuram trūkst kāda birokrāta zīmoga, par to obligāti informēt klientu. Bet aizliegt man masēties pie 6 klases beigušās Mašas (un oficiāli maksāt viņai par to naudu) ir rupjš uzbrauciens man kā tiesību subjektam.
Btw, auto pārsvarā remontēju pie Aināra, nevis servisā ar n-tajiem direktoriem, sekretutkām un citiem piedzīvotājiem.

Masiera kvalifikācija ir specializācija personām ar medicīnisko izglītību. Lai kļūtu par masieri jāiegūst vismaz pirmā līmeņa augstākā profesionālā izglītība medicīnas nozarē vai koledžas izglītību. Pēc medicīniskās izglītības iegūšanas, jāapgūst masiera iemaņas speciālos Latvijas Fizikālās medicīnas asociācijas (LFMA) kursos, iegūstot masiera sertifikātu, kas ļauj sniegt masāžas pakalpojumus. Plašāka informācija, zvanot pa tālruni: 7069345.

Iz ''tvneta'':
Latvijas Fizikālās medicīnas asociācijas valdes locekle Ilze Hāznere paskaidroja, ka masierim jāzina cilvēka anatomija un fizioloģija, tāpēc masieru kursos uzņem personas ar medicīnisko izglītību. Masieru kursus rīko Fizikālās medicīnas un kosmetoloģijas centrs Rīgā, Pilsoņu ielā 13, P.Stradiņa Klīniskās slimnīcas teritorijā (tālrunis uzziņām 7069245, 7069345). Kursi sāksies oktobrī, tie ilgst divus mēnešus un maksā Ls 150. Apmācība notiek pēc Izglītības un zinātnes ministrijas akreditētas programmas. Kursanti apgūst klasisko masāžu, beidzēji saņem apliecību par specialitātes iegūšanu un var strādāt par masieri sertificēta masiera vadībā. Pēc viena darba gada, kad ir iegūta pieredze, šie masieri Latvijas Fizikālās medicīnas asociācijā var kārtot eksāmenu un iegūt masiera sertifikātu. Sertificēts masieris var strādāt patstāvīgi.

Ir dažas firmas, kas rīko kursus cilvēkiem bez medicīniskās izglītības. Latvijas Fizikālās medicīnas asociācija uzskata, ka šie kursi nav nopietni ņemami un izsniegtos diplomus neatzīst.

Šajos kursos nepasniedz cilvēka anatomiju un fizioloģiju, nemāca ārstniecisko masāžu un bērnu masāžu. Tās ir praktiskās nodarbības, kurās kursanti masē viens otru. Kursu beidzēji saņem diplomu, taču tas nedod tiesības strādāt par masieri medicīnas iestādēs. Pārsvarā šeit mācās cilvēki, kuri vēlas apgūt masāžu savas ģimenes locekļu vajadzībām.

Jāpiebilst, ka avīzēs var atrast sludinājumus, kuros piedāvā bezmaksas apmācību un augsti apmaksātu darbu masāžas salonos. Patiesībā zem šīs masāžas lielākoties slēpjas gluži cita veida pakalpojumi.

Autors: Pēterītis
Datums: 02-02-08 23:27
PIEBILDE.
Sveiks, Pēterīt, ''sertificētais līkroci!''- citēju iz Jūsu komentāra (Autors: Pēterītis Datums: 02-02-08 23:27)
MASĀŽAS PAKALPOJUMU CENĀ NAV IEKĻAUTI ''Ārstu Biedrības, Fizioterapeitu Asociācijas, MADEKI, VSMTA, RSU.''
Pirms rakstāt tādas muļķības, kā arī rupjības, pajautājiet kādam speciālistam!

Sveicināti!
Kādas var būt sekas, dodoties pie masiera viltvārža (šarlatāna)?

edz, ja kāds "kaktu dakteris/masieris" kādu sačakarēs tā, ka jālāpa nopietni un ilgstoši, kas maksās? Valsts?

ir bijuši gadījumi, kad masieris pārlauž bērnam kājas - ij kam tagad apmaksāt bērna ārstēšanu? a?

nez, kāds gribētu, lai viņu ārstē izglītību neguvis kaktu onkologs/ginekologs/stomatologs?

Jāpiebilst, ka masāža ietilpst pie manuālās terapijas un neinvazivās ķirurģijas nozarēm! Tad spriediet paši- ir vajadzīga masierim medicīniskā izglītība vai nav?!

Piedāvāju enerģētisko masāžu ķermeņa un gara harmonizēšanai. Masāža balstīta uz ājurvēdas un bioenerģētiskās dziedniecības principiem. Efekts ir pārsteidzošs – cilvēks atslābinās un atgūst dvēseles spēku , atgūst dabisko jutību un spēju pilnvērtīgi dzīvot , strādāt , priecāties par dzīvi. Enerģētiskā masāža ir relaksācijas brīnums ar dziedinošu efektu, ko cilvēks var atļauties veltīt personiski sev. Piedāvāju bezkontakta vai kombinēto enerģētisko masāžu. Masāža klientam tiek veikta pēc individuāli veidotas programmas. Masāžas laikā skan profesionāli veidota dziedinoša mūzika , kas seansu padara īpaši patīkamu. Iedarbības efekts izteikti jūtams vismaz nedēļu bet iedarbība turpinās arī pēc tam, jo tiek harmonizēta organisma sistēmu darbība.Masāžu veic bioenerģētiķis sertificēts masieris.

Māris Ābele t: 28376333

Žēl gan, ka beidzot šos it kā "svarīgākos" kursus (LFM asociācijas), beidzējam vēl jāstrādā sertificēta masiera vadībā veselu gadu, tātad , jāsecina, ka šajos kursos nespēj iemācīt masāžu tā, lai spētu profesionāli strādāt un kādam citam bez maksas ir jāpadara darbs, ko nespēj izdarīt LFMA kursiņos. LFMA vienkārši skaļi bļauj un savāc tikai naudiņu, bet strādā lai citi.

Piekrītu Lolitai,jo cerēju,ka pēc kursu beigšanas varēšu strādāt kādā med.iestādē.Tagad jāpārdomā,vai tie kursi ir tik profesionāli.

Ja masieris nejut cilveku,tad nekam nav nozimes,ne mediciniskai izglitibai,ne sertifikatam.

Es nesaprotu kādas muļķības Jūs te runājat,vai vispār kāds no jums ir masieris?
Lolita- protams ka kursos nevar iemācīties visu,tur tu iemācies pamatus,bet gada laikā tu iemācies sajust cilvēku, jo katrs pacients ir savādāks...,visus nemasē vienādi...
Tie kuri te runā par to vai vajag sertifikātu, vai nē, es esmu par,jo gribu lai mani izmasē masieris kurš zin ko masē un kā to darīt, nevis tikai grāpstās un spaida mani kā tādu gaļas kluci un un ar lielu prieku par to vēl paprasa 30Ls.
Un PĒTERĪT (sertificētais līkroci!) kroplis jau esi tu,ja tu ej pie masiera, un vispār tavs komentārs ir daunisks...

am kur tu izgaji madecinisko izglitibu?
man ir ideaja iet par masieri.

Kur var apgūt šo profisiju ? kadai izglītibai jabut lai iestātos šada veida skolā???

Spriežot pēc Tava teksta, Tu, student, esi Daunis kvadrātā, ja ne kubā

Tika jautāts, kas atbildēs par to ja kaktu masieris samasēs kā nevajag..?!?

Jautājums ir aplams, kaut vai no tā, ka masierim kam ir sertifikāts, NAV NEKĀDA NODROŠINĀJUMA pret to ka nepareizi saspaidīs kādam miesu. :)

Un pat ja būs tas sertifikāts, Lielākais ko var izdarīt atņemt sertifikātu...un VISS. Pārējais paliks tiesāšanās līmenī lai izspiestu naudu ar ko kompensēt veselības poblēmas vai pat darba nespēju.

Papīrs nek nenodrošina, tāpēc ir jāpārliecinās pie kā ej un kas sniedz pakalpojumu!!!!

...jā to pašu var teikt salīdžinājumā par auto. Pilnīgākās muļķibās dāžas dāmītes šeit saka par autorizētiem servisiem. APskatieties statistiku, kā arī fakstus kā cilvēki tiek maānīti saistībā par garantijas remontiem.

Personīgi savus jau otro auto laboju privātā servisā, kas pārzin (reklāmē) ka labo arī šāda ražotāja auto.

Nav prātīgi apgalvot ka tikai tā būs pareizi, jāskatās jāvērtē un jāpārdomā...tāpēc jau cilvēkiem ir dota galva un prāts...Tā lūk!

Man ir medicinas izglītība.Esmu stradajusi par feldšeri un 1997 gada pabeidzu SIA Veselibas un mediciniskās rehabilitacijas izglītības centra kursus.Ieguvu apliecību« Masāža slimnieku rehabilitacijā(pamatkurss)«40 teorijas un 80 praktiskas nodarbības stundas.Bija gan anatomija,gan fiziologija.Tad mums atbildēja,ka varam strādat kā masieri savas ārstniecības iestades.Stradaju un palīdzeju cilvēkiem.Tagad sanāk,ka to darīju un daru nelikumīgi.Mācību cenrā «Elisande« papildinu savas zinašanas šobrīd.Tā ir licenzēta mācību iestade un programa ir saskaņota ar Izglītības un Veselības ministriju.Tas nozīmē,ka iegūtais sertifikats atkal nekam nederēs?Varbūt šiem dokumentiem tomer ir kaut kāds spēks,lai varetu stŗadat?

Kāpēc neder ārsta palīga vai feldšera izglītiba,lai varetu nokartotmasiera kursus un sertifikaciju?
Re: Sanita

Lai veiktu masāžu, nepieciešamas gan veiklas rokas, gan teorētiskas zināšanas, jo normatīvie akti nosaka, ka tā ir ārstniecībā izmantojama metode. Atbilstoši Ārstniecības likumam ar ārstniecību drīkst nodarboties personas, kurām ir medicīniskā izglītība. Tādēļ, lai kļūtu par masieri, vispirms nepieciešams Latvijas Universitātē (LU), Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) vai kādā medicīnas koledžā iegūts medicīniskās izglītības diploms. Fizikālās medicīnas asociācija kā vienīgo izņēmumu pieļauj tikai sporta pedagogus, jo studiju laikā viņi padziļināti apgūst gan cilvēka anatomiju un fizioloģiju, gan masāžas pamatus, skaidro RSU asociētais profesors, fizikālās medicīnas ārsts Ints Zeidlers. Šīs zināšanas nepieciešamas, lai, pielietojot klasisko masāžu, nošķirtu indikācijas no kontrindikācijām.

Par ārstnieciskās masāžas speciālistu var kļūt akreditētos vairāku mēnešu kursos, ko organizē LU, RSU un Latvijas Fizikālās medicīnas asociācija. Pēc kursu beigšanas un praktisko iemaņu iegūšanas var kārtot sertifikācijas eksāmenu un saņemt asociācijas izsniegtu masiera (ārstniecības personas) sertifikātu. Bet tikmēr nākas strādāt cita sertificēta speciālista uzraudzībā.

Tomēr pārpratumus rada Ministru kabineta 1998. gada 6. oktobra noteikumi Nr. 395 "Noteikumi par amatiem, kuros personu profesionālā darbība ir uzskatāma par amatniecību", kur Veselības un ķermeņa kopšanas arodu grupā kā pirmais amats minēts masieris. Tāpēc masieri, kuriem nav medicīniskās izglītības, darbojas Latvijas Amatniecības kameras paspārnē. Tās pārstāvji skaidro, ka pašlaik izstrādā grozījumus pretrunīgajos noteikumos.

Arī pašreizējā kārtība neizslēdz iespēju jebkuram interesentam apgūt ārstniecisko masāžu, jo apmācībās iekļauts arī anatomijas un fizioloģijas pamatkurss. Tiesa, pēc tam cilvēks masāžu nedrīkst piedāvāt kā pakalpojumu, jo saņem tikai izziņu par apmācību beigšanu, taču nevar iegūt Latvijas Fizikālās medicīnas asociācijas sertifikātu, kas ir obligāts nosacījums profesionālajai darbībai. Šīs prasmes tad var izmantot tikai privātos nolūkos.

Masieri kā amatnieki darbojas, ja nav medicīniskās izglītības, taču ir pabeigti kosmētiskās vai relaksējošās masāžas kursi. Savā darbā viņi drīkst izmantot tikai tos masāžas paņēmienus, par kuru apguvi ir saņemts apstiprinošs dokuments.

Izvēloties mācību iestādi (firmu), raugieties, vai tā ir akreditēta un organizētie kursi – licencēti. Tad būs lielāka drošība, ka nemaksāsiet par kaķi maisā.
(c) http://www2.la.lv/lat/praktiskais_latvietis/jaunakaja_numura/?doc=52167<\/a>
Masāžas...

Es to visu saprotu,taču paskaidrojiet ar ko mans diploms,kuru ieguvu P.Dauges 1.medskolā ārstniecības nodaļā kā feldseris ir sliktaks par māsu diplomu.Viņas var apgut masiera profesiju -masieru kursos,bet feldšeri nē.
Re: Masāžas...

Man nav ne mediciiniska izglitiba, ne sertifikats lai buutu masiere,bet mani lidz ssim netrauceja. Apguvu passmacibas cella,ieliku sludinajumu ka taisu relaksejossu masazzu,lai kaut ko nopelnitu brivaa laikaa-un problemu nebija nekadu,cilveeki bija atsauciigi, un nevienu neuztrauca, ka man nav papiira.
Vieniigi ssobrid,lai es vareetu stradat kada salonaa man jakarto sertifikaats:(
Re: Masāžas...

ir liela atskiriba
arstnieciska masaza un kosmetiska masaza
pirmo veic arstniecibas personas bet otru var veikt arii personas ar nemedicinisko un te tiek uzsverts ka ta nav arstesana. nosauktajas artniecisko masazu apmacibas iestades nemaca visas jaunakas SPA tendences. un pec pieredzes zinu loti daudzus nemedikus kas ar savam prasmem iztrumpo masierus medikus.
Katrs atrod savu masieri, un ja juties labi tad ir vienalga ir medikis vai nav.

P.S
nu tad aizliegsim ari majas viens otram veikt masazu!!!!!!
Masterclass

ko juus vas teikt par skolu Masterclass? Programma <masieris> akrediteta un licenzeta, un vini teica ka ar sho diplomu var stradat ari med. centros, tapec ka tas ir valsts apliecība par 3.līmeņa profesionālo izglītību. ko jus par to domajat?
Re: Masterclass

Masieru kursos uznem tikai tos, kas jau zin anatomiju un fiziologiju. Taa? Taa. Tad NAH to pa$u anatomiju un fiziologiju macit tajos kursos VELREIZ?
Tas tikai pierada, ka "oficialie" kursi ir sataisiti ta, lai max naudas ienestu to organizatoriem (un "jumtam" - visam tam biedribam un asociacijam), nevis efektivi iemacitu praksi.
Masāža

kur var apmācīties par masieri ? vajaga iet uz kursim vai ir kadas skolas ?
Re: Masāža

Sveiki!
Izlasīju visus komentus par masieri,..interesanti..
Esmu nedaudz samulsusi par šo visu,..2007.gadā beidzu "Kolonnas"mācību centru..izdots diploms, par to, ka esmu apguvusi ķermeņa kosmētisko masāžu..un kā teica pasniedzēja varu strādāt salonos par masieri,.tiko decembra mēnesī papildināju savas zināšanas"Ellada-L"māc. centrā,.pašai man ir augstākā medicīniskā izglētība - māszinībās..masēju jau 4 gadus, beidzot koledžu, kurā arī tika iekļauti masiera kursi,..pamati.. Strādāju savā profesijā un vēl papildus masēju. Tad sanāk,ka man vēl jāizmācās Stradiņos, lai būtu pilnvērtīgs masieris??

To Eva!
Sazinoties ar IZM, noskaidroju,ka BEZ MEDICINAS izglitibas ar pabeigtiem licencetiem kursiem Jus varat stradat ka SPA masieris,ari,ja ir medicinas izglitiba un izieti licenceti kursi, Jus varat stradat ka SPA masieris,attiecigi nedrikstat veikt arstnieciskas masazas. Ieprieks sarakstitas daudz mulkibas.

Kurš var padalīties pieredzē par Masterclass skolu, kas atrodas Marijas ielā 11?

Es saprātu par ārstniecisko masāžu, bet kam vispār ir vajadzīgas SPA masāžu saloni? Vai nav prātīgāk aiziet pie sertificēta profesionāļa un lai viņš taisā to pasu SPA, tikai būsi 100% pārlicināts par kvalitāti. Es šeit nerunāju par saloniem Pērnnavas ielā, tie būs vienmēr :-)

Tātad ar "Kolonnā" izietiem kursiem es varu oficiāli veikt kosmētisko masāžu, ja? Bet savu "bodīti" nevaru vērt vaļā kā pašnodarbinātā? Vai pareizi sapratu?

Tu vari strādāt kā pašnodarbinātais un veikt ķermeņa kosmētisko masāžu un visu ,ko esi mācījusies Kolonnā.Es ar Elisandes sertifikātu strādāju vairāk kā gadu.
Esmu pēc profesijas mediķis . Masēju jau gadus vienpadsmit.Un arī Spa strādā ļoti labi profesionāļi.

Tu vari strādāt kā pašnodarbinātais un veikt ķermeņa kosmētisko masāžu un visu ,ko esi mācījusies Kolonnā.Es ar Elisandes sertifikātu strādāju vairāk kā gadu.
Esmu pēc profesijas mediķis . Masēju jau gadus vienpadsmit.Un arī Spa strādā ļoti labi profesionāļi.

Vai "TE" ir kāds mācijies masiera kursos Masterclass,kādas atsauksmes???
Paldies!!!

Mana draudzene-dziedniece tā katru izmasēs un paņems viņa sāpi,ka PRIEKS!
Un viņai nav pat pamatizglītība,bet ir pieredze,un naudu viņa neņem,bet gan pateicības dāvanas,piem.,pārtiku.

Mans paziņa Māris Ābele arī bez papīriem darīja un dara prātam neaptveramas lietas...

Mana paziņa mācījās pie Aldas Svempes, ļoti apmiernāta www.alda-masaza.lv

ja man nav medicinas izglitibas un es pabeidzu elisanda kursus.es varu atvert savu bodu) un taisit kosmetisko relaksejošo masažu vai aroma masažu?

Ko varat pateikt par Elisanda macibu centru?varbūt kads macijies tur par masieri?

Esmu mācījusies Masterclass skolā. Attieksme ir nekāda, mācību process organizētas slikti, kaut gan pedagogi ir labi. Telpas arī ir sliktas, vienā vienmēr ir auksti, otra vienmēr smird pēc tualetes. Skolas telpas neizskatās pēc skolas, bet drīzāk, ka ofiss. Ar mācību materiāliem arī nav tā, ka viņi reklamē.

Es pašlaik mācos par masieri Rīgas starptautiskajā mācību centrā.Padziļinātā programma.Mums arī māca gan cilvēka anatomiju, gan fizioloģiju.Ne tik dziļi kā mediķiem.mums teica tā- ja nezini vai esi nedrošs, labāk nedari.Tiešām vajag zināt,ko dari,pirms ķeries klāt.

Lolai - es arī esmu mācijusies Masterclass, tur nav nekā no tā visa, ko Tu te raksti!!! ja kādam interesē, droši var doties tur mācīties un pilnveidoties! Lai veicās!

Fantiki...fantiki....cik gan mums visvisadu papirishu,-dzives laika sakrajas??? :)))

strādājiet droši-nav mūsu tauta tik smalka un neviens jums sertifikātu neprasīs-vienīgi tas MADEKI.
Maserclass

Es šogad pabeidzu Msterclass, skolā ir laba attieksme pret studentiem , zinoši pasniedzēji, nodarbību grafiks ļauj apvienot darbu ar mācībām, esmu ļoti apmierināta
Re: Maserclass

Masāža nav gluži fizioterapija, ar kuras palīdzību tiek veiktas tiešām sarežģītas manipulācijas. Ir dzirdēts, ka par ļoti labiem masieriem ir kļuvuši redzes invalīdi, pat pilnībā akli cilvēki, jo viņiem ir ļoti labi attīstīta tauste u.c. ķermeņa uztveres izjūtas - tieši tās, kas var nodrošināt kvalitatīvus masāžas pakalpojumus.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
HR SPECIALISTS (MULTIPLE POSITIONS AVALIABLE)
ALLNEX
Konkurss beidzas 2014-11-02

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Tehniskais koordinators/-e - Lietvedis/-e (500–750 EUR neto)
Būvniecības ģenerāluzņēmējs

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.