ūdens vai zāļu tēja

Ir dzirdēts, ka, ja grib samazināt svaru, jālieto daudz šķidruma. Kas būtu efektīvāk - ūdens vai zāļu tēja?
Un vēl kas - kāpēc neiesaka lietot uzturā maizi, ja vēlas notievēt? Kas tad tajā ir tik slikts? Man jau ļoti garšo maize (drīzāk gan - esmu pie tās pieradusi) un tāpēc vai kāds nevarētu ieteikt, ar ko labāk to aizstāt?
Paldiesiņš.
Re: ūdens vai zāļu tēja

Zaalju teejas ir ljoti labas - bez cukura!!! Tajaas ir daudz antioksidanti un attiiriis organismu no gruzhiem.
Ar baltmaizi neaizraujies - tiiri ogljhidraati, kas gruutaak sagremojas un "piestuukjee" maagu, taapeec uzkraajas kaa tauki.
Rupjmaiziite gan ir laba, bet tikko saaksi kraameet virsuu sviestu, desu, sieru - taa atkal viss sabojats. Labaak ogljhidraatus ar proteiiniem kopaa nejaukt, citaadi organisms pateeree daudz energjijas lai to visu sagremotu. Taapeec mees arii esam tik nogurushi peec kaartiigaam pusdienaam...
Re: ūdens vai zāļu tēja

Baltmaizi jau nelietoju kādus pāris gadus, bet garšo graudu maize, saldskābā un rupjmaize. Arī sviestu lietoju reti. Vienīgais ko uzlieku uz tās maizes ir sieriņš vai šķinķītis. Bet ir problēma, ka ar tām maizītēm nejūtu sāta sajūtu. Varu aprīt kaut puskukuli, bet to, cik daudz ir apēsts, sajūtu pēc ēšanas, kad ir nelaba sajūta. Kā man iegūt sāta sajūtu?
p.s. arī cukuru pie tējām beidzu lietot kādus pāris gadus atpakaļ. Īstenībā iesaku jums arī pamēģināt, jo tēja patiešām garšo PILNĪGI savādāk - daudz daudz labāk, protams. :)
Re: ūdens vai zāļu tēja

Organismu skalo viss, kas ir bez krāsas un garšas- tātad ūdens. Kad ir apēstas brokastis, tad ir vienalga ūdens vai tēja, jo gremošanas mehānisms jau ir iedarbināts.
Re: ūdens vai zāļu tēja

Mums maize nu noteikti nav aizliegta, vislabāk ir ēst gruadu maizi. Ar maizi vismaz var paēst un bieži vien tur ir mazāk kaloriju nekā daudzos citos produktos.
Dzert jau vispār iesaka ūdeni, kas var būt nekaitīgāks par to!
Re: ūdens vai zāļu tēja

Maize ir jāēd !!! Nu, protams, ne jau baltmaize, bet pilngraudu maizīte, īsta rupjmaize, utt.
Jādzer tēja - zāļu, zaļā, un minerālūdens labāk, jo parastā ūdenī nav vairs palikušas nekādas organismam derīgas vielas.
Labi ir arī svaigi spiestas augļu un dārzeņu sulas.
Re: ūdens vai zāļu tēja

Parastais ūdens, kas filtrēts ar šungitu (tāds akmens ir)vai nu ar "chernij kremen'" (to var veikalā "Postums" nopirkt) ir labāks,nekā minerālūdens
Re: ūdens vai zāļu tēja

un kaa sastaav ar galeteem, es jau 3 ned. kaa eedu taas.
Re: ūdens vai zāļu tēja

Ar zāļu tējām pārspīlēt gan nevajag. Piemēram, ja sadomāsi izdzert 2 L liepziedu tējas vienā dienā, vari iedzīvoties nepatikšanās ar sirdi,jo tā pamatīgi paplašina asinsvadus un paaugstina asinsspiedienu. Ja to dzersi daudz un regulāri, var dabūt sirdsklapes. Tas pats attiecas uz citām zālu tējām. Tējas zināmā mērā arī ir "zāles", jo patiešām satur daudz aktīvo vielu. Vislabāk tēju veidu pamainīt katrā dzeršanas reizē vai arī lietot speciālos maisījumus organisma attīrīšanai. Es ieteiktu ne vairāk kā 3 dažādu tēju glāzes dienā. Pa vidu var dzert karstu ūdeni un/vai minerālūdeni ar citronu.

Rupjmaizei nav ne vainas, ja to neēd lielos daudzumos un vakarā.
Re: ūdens vai zāļu tēja un maize

Dzert labāk ūdeni, bet pāris krūzes zāļu tējas arī labi (tas tāpēc, ka zāļu tējām ir dažādi ārstējošie....efekti, lai nebūtu par daudz), bet zaļo tēju var dzert vairumā.

Maizi var aizstāt ar visādiem "skripšļiem" un sausiniem, kas veikalos ir miljons, galetēm, un pie dietām tiek atļauts lietot pilngraudu maizi cik gribi - tikai ar vienu noteikumu, ka tā maize ir apgrauzdēta...tosterī karsējot, tiek no maizītes izvadīts šķidrums liekais, jo maizītē ir ļoti daudz sāls un ūdens, bet tas kopā ir slikti.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
  
 
DELFI darbs
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.