iekaisušas mandeles

Vai šeit var līdzēt tik antibiotikas?
Re: iekaisušas mandeles

Nu ja pamatīgi iekaisušas visticamāk. Bet no tik pavirša jautājuma nevar saprast. Ir daudzi citi līdzekļi. Bet vai Tu viņus esi lietojis vai nē,kas to lai zina. Ja nelīdz, tad jālieto antibiotikas.

Nē,vakar sāka sāpēt labās puses mandele,šodien redzu,ka ir pietūkusi,sarkana un ar aplikumiem.Savos 30 saskaros ar šo pirmo reizi.Temperatūras paaugstinātas nav un vispār nekādu citu sūdzību.Zāles vēl neesmu lietojusi,domāju,varbūt kāds var ieteikt kaut ko bezrecepšu,antibiotikas negribētos dzert.Ir aizdomas,ka tas no auksta dzēriena pēc solārija.

Lai nedabūtu kārtīgu strutojošo angīnu uz 2 nedēļām gultā, labāk dienu padzīvo mājās un RĪKOJIES:

1) skalo kaklu. (piemēram ar atšķaidītu klinģerīšu tinktūru. Ne pārāk stipri, bet BIEŽI.

2) Nopērc aptiekā TONSILOTREN. Tās ir zāles, kas gandrīz vienīgās palīdz. Homeopātiskās, bezrecepšu, bet jāsūkā daudz daudz (kā instrukcijā rakstīts ik pēc stundas vai cik tur). Viņas nav kurā katrā aptiekā, bet noteikti atrodi. Visi Dekatilēni, Antiangīni un citas parastās zāles nelīdzēs, tas fakts.

3) Ir tāds kaklā pūšamais aerosoliņš. Kas darbojas kā lokālā antibiotika. Hexa.... nu kaut kāds nu tur bija. Paprasi aptiekā, gandrīz visās ir. Bezrecepšu.

4) Organisma stiprināšanai - Citrosept.

Nu lūk! Ja pēc dažām dienām neiet uz labo pusi, ej noteikti pie ārsta. Dzersi antibiotikas. Galvenais neielaid!!!!!

Mājās dzīvošana atkrīt.Skalot nevaru-rauj uz augšu.Citrosept neatzīstu kā sugu-esmu lietojusi un nonākusi pie secinājuma par nesamērīgi dārgu sūdu.Sūkājamās un pūšamās zāles meklēšu.Paldies!

Man tikko bija, bet man tas brīnums bij nesāpīgs un parādījās pēc vīrusa (saaukstēšanās) + pārsauļošanās jūrā. Aizgāju pie lor, izrakstīja antibiotikas un basta!

Ja ir aplikumi, tā ir strutojošā angīna - tikai antibiotikas un fiksi pie ārsta ej!

Palasījos netā par angīnu-man no vis garā simptomu saraksta tik viena mandele pietūkusi.Vai nav pamaz?Vai jūs nepārspīlējat ar skriešanu pie ārsta un AB rīšanu?

Nu es nesāktu ar AB.

Ja nu sāktos temperatūra u.c. lietas - tad gan.

nu man bija strutaina angīna, neskatoties uz to, ka kakls sāpēja nedaudz un acīmredzama pietūkuma nebija un aplikumu neredzēju. 2 nedēļas gultas režīmu dabūju un problēmas ar sirdi arīdzan.

ar to es gribēju teikt - ja pēc pāris dienām nepāriet, obligāti jāiet pie LOR

tik bieži iekaist no mazākās vēja pūsmas,ka lakatiņs ap kaklu gandrīz visu gadu.ar heksoral aizrauties neiesaku,es tik cītīgi lietoju,ka uz ned.pazudēju balsi.es izlīdzos ar sālsūdens skalošanu

Kā jau teicu,skalot nevaru,rauj uz augšu.Par Hexoral gan brīnos-paredzēts kā reiz balss atgriešanai.

Hexoral jālieto cītīgi, bet tikai tik daudz, cik norādīts lietošanas instrukcijā!!!!

Fui,kolēģes niks palicies:D, bet viņa,par laimi,vesela ira:)

uzkarsē aveņu ievārijumu ar medu tik siltu kā var uzreiz apēst,karotes piecas virsū neko nedzert.No rita vairs nebija temperatūras,ne strutas.Vecās mātes recepte.Ārstēju arī savus bērnus tā.

Temperatūras nav.To,ko redzu kaklā,par strutām arī nenosauktu.Bet noteikti der izmēģināt:)

vakarā kad gāju gulēt,sajutu,tikai neleilu kņudoni kaklā...īpašu uzmanibu tam nepievērsu,likās ka tas tāpēc,ka diezgan daudz auksta ūdens izdzēru tai dienā..naktī sāku just,ka nav labi..drebuļi,paaugstināta temp.,kakls takā durās kaukas rīklē,nevareju saprast,kautkā nakti nomociju,pienāca riīts,domāju jāpaskatās spogulī savs kakls1jutos slikti,pat ļoti,augsta temp.,nogurums drebuļi,ieraugot kreisajā pusē baltu,apliktu mandeli,klūva bail...jo otrajā pusē nebija nekādu saslimšanas pazīmju.nu ņēmu kājas pār pleciem,un pie ģim.ārsta!jā..izrādās strutainā angīna!izrakstija antibiotikas,Nimesill pulveriišus,un sūkajamās tabletes!tagat veljoprojām lietoju medikamentus,ir jau trešā diena,taču labāqk nepaliek,skatos ka sāk jau otrā mandele palikt balta,kaugan lietoju tak antibiotikas,dzeru tējas....bet nekā,labāk nekļūst,vēl vairāk sāp kakls,ka parunāt pat grūti!
ko man darit?kad kl''us vieglāk,vai ari tā slimiba ir tik ilga,un tik nejauka?...

Sameklē GOOGLE lauvas pozu - "lion posture". Tur ir bilde. Lauvas poza, ja to izpilda katru stundu, palīdz izārstēt strutojošu angīnu. Vēl jāskalo ar galda etiķa (9%) šķīdumu - 1 tējkarote uz glāzi ūdens. Ja skalot nepatīk, var mazus malciņus šī šķīduma dzert - arī katru stundu.

Var apskatīties un pasūtīt no mājas lapas Zviedrijas Citrosept
www.citrosepts.lv

ja jau gadiem mandeles struto, ko tad? gim. arsts noliedz antib.lietoshanu. nekadas sukajamas neko nepalidz. no rita grutu parunaat, kameer ''iesilst'' kakls.
bet par cik man ir dazi arsti draugi, recepti varu dabut. bet vai nepiecieshams?

Kādēļ "anginas-nomocits" nepamēģina lauvas pozu? Skat manu iepr. komentāru.

aptuveni gadu atpakaļ izslimoju kārtīgu strutojošo angīnu. mētājos pa gultu pusotru nedēļu, neko nevarēju ieēst un tml, bez antibiotikām izārstēties nespēju.
tagad pirms 2 dienām atkal kaut ko noķēru, uzreiz tajā pašā vakarā kā sajutu ka nedaudz grauž kaklu.. gan skaloju ar sālsūdeni, gan ņēmos ar siltu medu. Un nekā, nelīdz vienalga.
tas laikam no katra cilvēla organisma atkarīgs? nekad, nekad man nepalīdz ne sālsūdens, ne medus, ne sūkājamās tabletes, arī ne kaklā pūšamie. visu laiku paliek tikai sliktāk.
palīdz tikai antibiotikas.
un negribas viņas lietot, tapēc es tagad mokos, ar visu ko.
iekaisušas mandeles

Vēl var skalot kaklu ar CORSODIL tikai nekādā gadījumā to nedrīgst norīt!!! Protams rezultāts nebūs uzreiz viss atkarīgs cik ielaists kalkls jau. CORSODIL šķidrums maksā aptuveni 6Ls aptiekā un ir bez receptes.
Man arī nepatīk sālsūdens jau no bērnības mokos ar angīnām, bet šovasar riktīgi apaukstējos dēļ tā karstā laika jo katru dienu peldos,ēdu saldējumus un nav glābiņa pat naktī no karstuma tāpēc laikam caurvējos atrodoties patreiz man ir strutojošā angīna.
Angīnu nevar izārstēt pāris dienās, tā tas nu ir! Un man parasti pēc angīnas ir klepus jo infekcja aiziet tālāk uz plaušām.
Laikam nekas cits neatliks, kā lietot antibiotikas citādi vaļā no kakla sāpēm un sliktās pašajūtas netikt.
Jā,..vēl kas jāņem vērā!!! Angīna dod uz sirdi un tāpēc ar angīnu vienalga kādu stadiju nevar jokot!!

man pashlaik arii strutojoshaa angiina.
biju pie aarsta, izrakstiija antibiotikas. ceru, ka labaak paliks, veel tikai otro dienu lietoju. bet gruuti, jaa. un mandeles struto. skaloju ar salsudeni. gruti paest, plus man vel iesnas, caur degunu paelpot nevaru. drausmigi. ;/

Nu ko - slimnieciņi - turās! Es ar saviem abiem bērniem aar gatava! Tā tagad esot kaut kāda vīrsuveidīga lipīga infekcija, ko var atraut visa ģimenes uzreiz :( Un bez AB diemžēļ šis pasākums ir kā cīņa ar vējdzirnavām,,
Ta, ka domājam gaišas domas un cīnamies ar baciļiem! Lai mums izdodas ! ;)

es esmu slims ar anginu laikam, ari kakls ciet, drebulji,kaulus lauz, sirds skrien...speka kanpi no gultas piecelties, bet uz darbu neiet nevaru. NEVARU. sezu atbildigaa darbaa, bet jutu, ka jau esmu tik slims, ka vaajadzeetu njemt gultas reziimu, bet kam tas darbaa interesee?

Komatiņ, domā, ko raksti...
Antibiotikas ārstē baktēriju izraisītās saslimšanas, bet ne vīrusu....
Ja infekcija ir vīrusveidīgā, tad tajā gadījumā, antibiotikas tikai papildus novājinās organismu :(

Reāli es biju saķēris kakla iekaisumu diezgan pamatīgu, nevarēju ne ieēst, ne norīt sieklas, ne padzerties, ne pagulēt, drausmīgas sajūtas, aizgāju pie ārsta, izrakstīja zāles un arī, protams antibiotikas, un divu dienu laikā biju uz strīpas, protams, visas nedzēru, jo ļoti labi, viss vesels, atgriezos hokeja nometnē, atbraucu mājās, jūtu kaut kas nav kārtībā, atkal kakls sāp, domāju sadzeršos tējas un būs okej, nekā sāp kakls ļoti, un tieši labā mandele, baidos, ka nav tik traki, ka jāoperē, cerams, ka ar antibiotikām tikšu galā.

Nu ko,lasu jusu rakstus.Sobrid esmu loti slima ar iekaisusam mandelem,uz kuram ir tadas strutas un mandeles ka valrieksti izskatas.Skaloju kaklu ar ko vien iespejams,jau ceturtoo dienu slimoju,bet temperaturas nav,par brinumu.Nav ne iesnas nedz ieveribas cienigs klepus,tik kakls ka izdedzinats.Sodien dosos pie arsta,lai skatas ,kas un ka,jo ar majas tejam un skalosanu kautka neiet uz labo pusi,varbut vel par agru ceru,ka atveselosos,varbut man tas tikai sakums.Jaabrunojas ar pacietibu un tik jaskalo,cik vien biezi vajag,ta mamma saka.Esmu gatava skalot kaut vai ar s...,ka tik labak,jo sadu diskomfortu nevienam nenovelu.Un tie,kas saka,man riebjas skalosana,lai neruna,skalosana ir vienigais veids,ka tas strutas un kaklu izdezinficet,tam vajag laiku un pacietibu,ja esi reiz saslimis,tad arstejies.Kam tad nerauj uz augsu,kad skalo,visiem,bet tak neesam mazi berni,kam gruti to darit.Es vemdama skaloju,jo zinu,ka tam ir rezultats.Un vel viens,tas,ka nevaru aizskriet uz aptieku un nopirkt ko velos,jo nedzivoju Latvija!!!Taka iztieku ar majas metodem,arsts man protams seit ir,sodien pat dosos,bet seit jau nav ta,ka aiziesu un nopirksu,vispirms pie arsta un tad tikkai,jo arzemes zales nepirksi,ka Latvija,ka ienak prata...kautkag sobrid gribetu es nopirkt visu,kas atiecas uz kakla iekaisanu..Varbut,vel kadi padomi,ka majas apstaklos arstet iekaisusas mandeles...Paldies.

Sākuma stadijā palīdz propoliss medū, kura karoti lēnām nosūkā, lieto cik tik gribas. Varbūt palīdz arī vēlāk, bet es tik tālu nekad neesmu tikusi. Tikko kakls iesāpas, vajagot arī lēnām nosūkāt citrona šķēli (neesmu gan izmēģinājusi). Angīnai skaitās labi ābolu etiķis/sidra etiķis, ar ko skalo kaklu ik pa stundai. Es no mazām kakla sāpēm tiku vaļā pēc 2 stundām. Doza ir 1 tējk uz glāzi ūdens, es liku 1 ēdk. Nu un tad salvijas tēja - neko patīkama nav, bet ar ļoti stipru tēju skalo kaklu, pārējā laikā dzer vieglāku tēju. Es vēl lietoju homeopātiju, bet tur nu gan neko nevaru ieteikt, jo katram tie simptomi citādi un citādas zāles tad jālieto. Es gan uzreiz piebildīšu, ka angīnas man nav bijis (jeb teiksim tā, tikai vieglas kakla sāpes man ir bijušas), tāpēc nezinu, vai šie līdzekļi palīdz angīnai.
Un tomēr ieteikšu uzmanīties ar antibiotikām. Pirmkārt, pārliecinieties, ka tiešām tā ir bakteriāla nevis vīrusu iekaisums, ko savukārt var noteikt tikai ar uztriepēm nevis paskatoties uz kaklu. Vīrusu iekaisumiem antibiotikas ir pilnīgi bezjēdzīgas, nemaz nerunājot par to, ka visa zarnu flora (un ne tikai) sačakarēta, kas savukārt pamatīgi sačakarē imūnsistēmu, bet tāda pārmērīga antibiotiku lietošana rada arī rezistentās baltērijas un to nu es nenovēlu nevienam. Un ja no pavisam alternatīvas puses skatoties, antibiotikas neizārstē, bet iedzen slimību no ārējās organismaz zonas dziļākās un daudz dzīvībai nozīmīgākās zonās. Šo homeopātu pētījumu/teoriju lasīju par cistītiem, kas ārstēti ar antibiotikām galu galā beidzas vēžos, nieru mazspējās utt. Vārdsakot, sākas gana dzīvībai nesvarīgā zonā un beidzas jau dzīvībai svarīgos orgānos. Es gan no sevis piebildīšu, ka homeopātija nav brīnumzāles, ja cilvēks pats ir sačakaŗejis organismu ar drausmīgu pārtiku, smēķēšanu, un vispār organismam kaitīgu dzīvesstilu.

ai, aizmirsu visuniversālāko antibiotiku - c vitaminu. Ka sakas slimiba, ta 500 mg katru stundu.

nu redziet man ari ir strutojosa angina. temperatura 3 dienas bija 38 un pat 39. galvenais laicigi vajag iet pie arsta. man arsts pat brinijas ka es varu paest. dzeru antibiotikas un Nimesil pulverisus, nu jau ceturtaja diena nav ne vainas tikai kakls gan vel ir tads jocigs:)

tev ir jaiet nonemt uzsejums uz laboratoriju.man nonema, konstateja streptokoku. tad gaju pie gim. arsta, kas mani negribeja sutit un teicu luk kaada lieta, lai raksta antibiotikas. padzeru antibiotikas, pargaja.
tagad poshos celjojumaa.

Man 17 gadi un tagad te mocos ar to strutojošo angīnu.
Hmm, antibiotikas man tagad ir jādzer, jo vispār neko nevaru, ne kaut ko norīt, neko. Abas mandeļu puses ir ar aplikumiem un satūkušas. Ārsts momentā izrakstīja antibiotikas un pirmdien jāiet atrādīties. Un jā, man tagad zemāka temperatūra, bet pirms tam bija pāri 39 grādiem, takā izredzes nebija. Gultas režīms.

shoriit pamodos, paskatiijos mutee, jo kaut kas riiklee knjudeeja - labaa mandele pietuukusi un uz taas 1 strutu bumbuliitis!!! izstaigaaju veikalu, atnaacu maajaas - otrs stutu bumbuliitis uz (nezinu kaa to sauc) starp mandeleem augshpusee meeliites!!!
tagad saakas gruutiibas: ieelpojot gaisu shkjiet, ka tas kairina shos puusliishus un paliek arvien gruutaaka siekalu riishana...
daudz nedomaaju mekleeju netaa kaut ko par sho teemu - un nu lasu jusu komentaarus.
noleemu "uz karstaam peedaam" lietot 2x dienaa antibiotikas, lietoshu aerosolu un skaloshu kaklu ar saalsuudeni.
tikai man ir dazi jautaajumi varbuut kaads var atbildeet:
- mums ir pieejams tikai smalkaa saals, cik to vajag uz glaazi uudens?
- vai var shos baltos puusliishus kaklaa (kas liidziigi pumpaam uz sejas tikai nedaudz lielaaki) var smeereet ar jodu?
- vai vienmeer ir temperatuura pie iekaisuma?

Nokaršana saulē un pēc tam iešana augstā ūdenī man radīja iekaisumu mandelēs. Tā kā esmu iepriekš izslimojis pasmagu angīnu, tad mandelēs ir palikuši caurumi, un tajos ātri iemetas kaites. Šobrīd atkal kaut kas iemeties, bet temperatūru nejūt. Skaloju kaklu ar sālsūdeni 2x dienā, pūšu kaklā Hexoral aerosolu 2xdienā. + tēja+ medus, un šodien, tā kā jau trešā diena, paņēmu pusi ibuprofēna, kam ir pretiekaisuma iedarbība.
Mēģināju baltos pūšļus izbakstīt ar zobu bakstāmo un pēc tam skalot ar sālsūdeni. itkā tas nedaudz palīdzēja. Man šķiet, ja tā infekcija iekapsulējas, tad ar zālēm ilgi, kamēr tiek klāt, prasās kāda mehāniska iedarbība. Iespējams japamēģina būs ar spirtotu vates kociņu tos mandeļu strutu caurumus padezinficēt.

Ar strutojošo angīnu slimoju diezgan bieži.
Strutas nav ieteicams kasīt nost, tās ar sālsūdeni ir iespējams skalot ārā. Jādzer daudz tējas, un jābūt pacietīgam, jo antibjotikas ir pats sliktākais organismam, kas vien var būt.
Mēģināju skalot ar ābolu etiķi, bet tomēr man labāk palīdz sālsūdens, nav tik patīkami kā ābolu etiķis, tomēr labāk palīdz. Daudz tējas, škidruma, lai slimība ārā. Pašā sākumā kad jūt, kad slimība klāt, būtu labi izkarsēt kājas karstā ar sinepēm pievienotā ūdenī.
iekaisušas mandeles

Labdien!
Man jau trešo dienu sāp mandeles, man ir grūti kaut ko norīt, muti arī nevarū tā atvērt, jo ļoti sāp.
Kas, tas verētu būt un ko man darī? :)
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
IT SPECIĀLISTS/-E
Primera Air Nordic
Konkurss beidzas 2014-08-31

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Klientu apkalpošanas centra vadītājs/-a Rīgā
Citadele

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.