Krēpa kaklā ilgstoši.

Nu iet jau otrais gads, kā manā kaklā mitinās krēpa. Tā īsti, ko ārā dabūt nav. Tā vienkārši tur ir un ir. Piebildīšu, ka ir apmeklēts ģim. ārsts un Lors un izteiktas sūdzības par šo problēmu. Neviens nav palīdzējis. BET ES TAČU GRIBU TIKT VAĻA NO TĀS! Jautājums- vai kādam tā ir bijis, ko darījāt?
Re: Krēpa kaklā ilgstoši.

Vai nelieto asinsspiediena zāles-man no tām tā -blakusefekts

Padzīvo ilgāku laiku uz laukiem, pazudīs. Nezinu, kas tas ir, bet īsti no tās vaļā tikt nevar. Ja tu domā to kas kaklā tur kur deguns "beidzas".

Kaut kur rīkles galā, augstāk. Nu nepatīkami....

Veģetatīvā nervu sistēma.Varbūt kā neliela neiroze.Daudzi cilvēki tā-krekšķ, šņaukājas, lai gan nekā tāda nav.Tas ir mans minējums.

Domāju ka tie ir punķi ,tek no deguna dobumiem kaklā!Man tas ir no alerģijas,samazinās ja palieto kadus pretalerģiskus preperātus.Izārstēt gan nevar.

Pa TV runāja ārste un viņa teica, ka, ja cilvēks ik pa laikam krekšķina, tad tā ir neiroze. Ieteiktu aiziet pie neiropatologa

Tak beidziet ar tiem neirologiem!
Jautājums- vei tu nesmēķē, vai nesmēķē kāds kaut kur tuvumā? Vai tu nedzīvo blakus ielai vai iekšpagalmā, kur nepārtraukti braukā automašīnas ,kuru izplūdes gāzes ir Ļoti indīgas un kairina kaklu. Vai tuvumā nav apkures skursteņi, kuri arī izdala indīgus dūmus. Ja tādā vie jadzīvo ilgak par pusgadu ,tad ļoti iespējama "kašāšanās" kalā, izdalījumi un citas alerģiskas reakcijas. Tas labākajā gadījumā. visi iepriekšminetie faktori lēni un nemanāmi jūs piebeigs visos iespējamos veidos.
Izeja? Cīnieties ar cēloņiem Tās ir jūsu tiesības =pieprasīt nepiesārņotu vidi.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Iepirkumu vadītājs/-a (Jelgava)
Ražošanas uzņēmums

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
CASH APPLICATIONS OPERATORS (MULTIPLE POSITIONS AVAILABLE)
ALLNEX
Konkurss beidzas 2014-11-30

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.