kaut kas ar nierēm

Nav īsti labi ar nierēm. Lūdzu iesakiet kādu tēju vai kādas zāles, ko var dabūt bez receptes, jo pie ārsta tieku tikai nākošo otrdien. Paldies.
Re: kaut kas ar nierēm

Dzērvenes, dzērveņu sula, dzērveņu kapsulas. Tējas nierēm (aptiekās). Zāles grūti ieteikt, jo "kaut kas nav labi ar nierēm" neko īpaši neizsaka.

X paldies. Galvenā pazīme sāp mugura, kur nieres un dzeru vairāk, bet čurāju mazāk.

Fitolizīna pasta. Nopērkama aptiekās, dabīga, ļoti labi palīdz, bet reti riebīga.

Užavas alus 300 ml dienā

Ja tas ir nieru iekaisums(un kas gan cits tas varētu būt?), tad antibiotiķi. Tējas ir tikai pašapmāns

Kādas glupības, ka jādzer antibiotikas???
Man nesen sāpēja nieres muguras daļā un priekšas daļā + čurājot (apsaldētas laikam bij), iegāju aptiekā, paprasīju, kas ir pieejams bez smagām antibiotikām. Iedeva Tereško tēju un Urosept (vai kā tml.), nedēļas laikā ne miņas vairs no sāpēm.
Pirmās dienas mocījos briesmīgi, dzerot to tēju sāpes pagaisa.
Nedzer draņķus!
Re:nieru sapes

es ar tgd ciinos, man ir taaa, saapeeja kaadu ilgaaaku loaiku curaajot, dzeeru urinal, tas nelidzeja tad nopirku urosept, tas itka palidzeja, saapeesana mazinaaajaaas, bet vienaa dienaa, kad domaju, ka driz jau uz stripas bushhu, saaaka saaapeeet labaa pusee niere, paradijas augsta temperatuuura, tgd man arsts izrakstija kaukadas dzeltenas kapsulas, kad iedzeru paracetamolu, tempratura kriitas, bet no rita jau atkal 39 vai 38 ar kapeikaaam, nu es tas zales vakar diezgan pavelu dabuju, man vinjas jadzer 3reizes diena pa divam kapsulaaaam, galva ar saaap uz velna paraushanu, jo augsta temp, es ljoti ceru, ka palidzes man tas kapsulas, es gulju maja zem segas un dzeru ari daudz skidruma;)

Ja sāp nieres, tad aizej noteikti pie ginekologa un pārbadies un ureaplazmu.

www.mfd.lv sadaļā veselības grāmata ir raksts par urīnceļu infekciju, bet es ar ieteiktu pēc iespejas atrāk dabūt dakteri...

http://www.bioenergostims.eu/lv/bioenergostims/100-bioenergostims-4.html

Ar sāpēm- rikšiem pie ārsta.Par ārstēšanas metodēm jālemj tiesi ārstam. Par tējam- ir gan no viņām labums. Kāds?Ja nierēs ir iekaisums, tējas ar urīndzenošo iedarbību skalo tā izraisītajus ārā. Nierēm un urīnceļiem ir jāattīrās. Viss pārējais- dzērvenes, visādi vitamīnu kompleksi, imūnsistemas uzturetaji- tas viss ir pakartots.Ja ir paasinājums- sāpes, smaguma sajūta, grūti pačurāt,liekas ,ka iedzer šķidrumu vairāk,nekā dabon ārā- var iet arī uz slimnīcas uzņemšanu,konsultatīvo poliklīniku,ja paliek sliktāk- sauc ātros. Tici man-ar to nevar jokot.

Ar nieru sāpēm nevajag jokot. Es arī visu laiku dzēru tējas un ēdu dzērvenes, bet nekas nelīdzēja. No rītiem pēc piecelšanās tā sāpēja sānos, ka vai jāraud. Ģimenes ārste aizsūtīja uz sonogrāfiju - tur viss kārtībā. Iztaisīja rentgenu un atklāja, ka skriemelis slīd vēderā un no tā tās trakās sāpes. Tagad jāmeklē masieris kas dabūs viņu vietā. Tā ka lūdzu iztieciet bez pašdarbības un dažādiem dziedniekiem.

ja sāpes nav stipras, tad jādzer tējas un jālieto dažādi bez recepšu medikamenti, bet ar nierēm tiešām nevar jokot, labāk aiziet pie ārsta un miers. Zinās kas, kā un kāpēc.

vai avretu but apsaldētas nieres?
ja sap mugura un uguras lejas daļa, un sapes ari preikšpuse lejasdaļa, gandriz ka menešreižu laika?
diezgan biezi vajag uz toleti?
un vai miltanaju teja palidz?
gaidu loti atbildi.

Miltenāju tēja.

Miltenaju teja esot loti laba!

Miltenāju tēja ir īsti laba apsaldētu urīnceļu gadījumā. Un nieru tējas nav nekāds pašapmāns, kā te iepriekš raksta. Slavtenais urologs Dr. Smiltēns kādreiz lika slimnieka radiniekiem atnest bērza, kosas un miltenāju tējas, pirms sākt ārstēt ar zālēm.

Nenesiet tējas - nesiet naudu.

Miltenāju tēju un uroloģiski dezinficējošo tēju, protams, var dzert, bet obligāti jākonsultējas ar ārstu. Piemēram, man tās ne īpaši palīdzēja. Ir jānodod analīzes, lai saprastu cik nopietns ir iekaisums. Ja leikocīti ir ļoti paaugstināti, tad nekādas tējas bez antibiotikām nepalīdzēs. Es dzēru 10 dienas antibiotikas un uroloģiski dezinficējošo tēju, tad 6 dienas sistēmu ar antibiotikām un vēl kaut ko lika slimnīcā un tikai tagad es sāku dzert miltenāju tēju. Negribu nevienu nobiedēt, bet dažreiz tā ir ļoti nopietni ārstējama slimība.

Man sap reizem muguras laba puse(lejas dala),citreiz pat nevar piecelties no gultas,loti asas sapes un biezi eju uz toleti ka dienu ta nakti.Vaj tas ir nieru sapes?Ludzu iesakiet ka arstet?

šite var palasīt: http://www.mfd.lv/lv/book/Nierakmeni_lv.htm un http://www.mfd.lv/lv/book/Urincelu_infekcijas_lv.htm, kā arī http://www.mfd.lv/lv/book/Urologiskas_slimibas_drauds_veselibai_lv.htm
ieteiktu nejokot un aiziet pie speciālista, ko sauc par nefrologu - nieru dakteris, vai vismaz pie ģimenes ārsta vispirsm uztaist elementāras analīzes...

Jāiet pie ārsta.Tas ir ļoti nopietni.

Labdien, vairākas dienas sāp mugura,dažreiz arī nieru apvidū. Urīns arī ir savāds,kas gan ar mani varētu būt?ko ieteiksiet?

Labdien, vairākas dienas sāp mugura,dažreiz arī nieru apvidū. Urīns arī ir savāds,kas gan ar mani varētu būt?ko ieteiksiet?

Jāuztaisa urīna analīze, bez tās neko nevar pateikt- tad arī raksti...

es ar tgd mokos ar nierem, lot sap ta ka paiet nav iespejams, dzeru urosept, un lai mazinatu sapes ibumetin 400 itka palidz sapes mazinas, vakaros celjas temperatura lidz 39,7 no rita un pa dienu 37,1 taa,, ir neliels drudzis jau ka nedelju mokos ar sapem, tagad vel piemetusas iesnas un klepus, visas sapes iet uz vedera pusi, viss sans sap, ar curasanu ir gruti biezi jaiet uz toeleti, bet ta isti negribas curat, pa mazam vien pacurat gribas..:(
iesakiet ludzu kauko lai nebutu to sapju vairs anv izturams viss saans sap nieru delj.:(

Vai kāds zin zāles pret nieru sāpēm kuras ir visu laiku??

Re: Re:nieru sapes

Laba diena,

Vai jūs vēlaties iegādāties Nieres vai jūs vēlaties pārdot savu nieri? Vai jums
meklē iespēju pārdot savu nieri par naudu dēļ
finanšu pārtraukuma leju un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums
šodien, un mēs piedāvājam Jums labu summu par jūsu nierēm. Mans vārds ir
Doctor MARK esmu Psephologist Blue Krusta slimnīca. Mūsu
klīnika ir specializējusies Nieru Surgery, un mēs arī nodarbojas ar iepirkšanu
un transplantācija nieres ar dzīvo kādu atbilstošu donoru.
Mēs atrodamies Indijas, Turcija, Nigērija, ASV, Malaizijā. Ja Jums ir
ieinteresēts pārdot vai iegādāties nieru s, lūdzu, nevilcinieties
sazinieties ar mums pa e-pastu.

E-pasts: bluecrosshospital2@gmail.com

Ar laba vēlējumiem.
Dr MARK
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Pārdošanas konsultants/-e / Agronoms/-e
LINAS AGRO

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
SOFTWARE ENGINEERS
Ubiquiti Networks Inc.
Konkurss beidzas 2014-10-14

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.