Beikera cista

Sveiki!Man atklājās beikera cista,kājas locītavā,diezgan liela,drīz jātaisās uz operāciju,varbūt kādam arī bijusi,vai pēc operācijas atgriezās cista,cik vispār izmaksāja tā operācija,vai slimnīcā arī jāpaliek?
Re: Beikera cista

man bija kruutii, bet ar antibiotikaam pazuda.

bija bērnam, bet vispār ķirurgs teica, ka mūsdienās tādas vairs neoperē, pārgāja pati no sevis. bet bērnam vienu brīdi bija traki, pat beidza staigāt, rāpoja.
Nekas arī nebija jādara īpaši - nekādas zāles, nekas.

Man arī locītavā cista, ļoti labs dakteris teica jāoperē, aizgāju pie cita, kurš teica, ka ja nav akūtas vajadzības, tad labāk neaiztikt, jo pēc tam šajā vietā paliek rētas,līdz ar to sliktāk apasiņojas, sāp un nav tik kustīga šī locītava.
Iesaku aiziet pie daktera A.Nimroda, pieņem Brīvības ielas stūrī, pie Vidzemes tirgus.

neiesaku operēt gan - 1) ķirurgs nedos tev garantiju, ka viss būs OK = locīsies, nesāpēs, neatjaunosies atkal un atkal būs jāgriež; 2) cista pati mēdz uzsūkties ar laiku un problēma pazūd, bet locītava nav traumēta; 3) man vienam celim uzsūcās 6x3 cm cista, pat nejutu kad un kā.. nav atjaunojusies, un celis ir OK. domā nu!!!

Nu jā,man tā cista ir 15 cm garumā un ļoti izspiežas,aizmugurē,otrpus celim tāds kunkulis,pat ar dzinsiem var redzēt:(!un jau pus gadu,kā nepazūd tā nepazūd!:(Tad jau manā gadījumā drošvien jaoperē!

Njāaa,njem un saproti tagad kā labāk!!!!

viens variants, kurā nav jāoperē ir cistu atsūkt - iedurt adatiņu un izvilkt ārā to šķidrumu. tas 1/2 gads ir štrunc = man Beikera cista izzuda kkur pēc 1.5 gadiem, precīzi pat nevaru pateikt, jo vienreiz apčamdu - nav!!! operēt neiesaku = liels risx, ka būs komplikācijas vai atkārtosies!!!

Nu jaaaa- forums iistaa vieta- taadaam debateem.....

a kur tad vēl var satikt citus, ja ne veselības forumā - tirgū :) ?

Sieviete, 75 gadi, cista celī ar iekaisumu un škidrumu. ķirurgs saka, ka jāoperē. Un apgalvo, ka jāoperē. Operācija maks;a 800 LVL.

man ir tadas cistas, bet neviens nav teicis, ka jaopere.
Re: negrita

Kurā vietā ir tas ķirurgs (domāju slimnīcu )?
Beikerta cista.

Kas attiecas uz cistām, tad man ir atkātroti pēc traumas darba laikā, (kad kritu pustumsā uz izdrupuša kāpnu pakāpiena,) bet esmu lieliski atkārtoti tikusi galā pati ar Reiki palīdzību un dziedniecības variantu lai vaina materializētos un pazustu.Arī patreiz man ir konstatēta šāda cista5x6 cm ceļa locītavā.Ar katru dienu jūtu, ka vi''na pazūd.Protams, pie ārsta neesmu griezusies, jo atbilde skaidra - jāoperē.Nenokariet galvu ar šīm vainām, jo ir bezgala daudz tautas līdzekļu.
Re: Beikerta cista.

cista loti trauce dzivot.Ja ilgaku laiku stav uz vietas,tad gruti iesakt iet.Tapat ari kapjot pa kapnem uz leju,kaju saliekt ir apgrutinosi.Operacija esot sarezgita

ar Beikera cistām var tikt galā vienā vasarā, ja katru dienu regulāri mīsities ar velo, galvoju = ceļgaliem un uzsistajām klasiskajām Beikera cistām ļoti nepatīk velo - tāda ir mana pieredze. veiksmi!!

nu nezinu ar ko pat saakt . esmu ne pajokam satraukusies. paslaik dziivoju anglijaa... bet 2 nedeelas atpakal biju latvijaa jo vairs nevareeju un nevaru iztureet saapes abos celgalos un elkonos.biju veseliibas centraa -4 uz kaaju -veenu duplex us. un man sleedzienaa rakstiits, abu cela lociitavu artroze, kreisaa cela lociitavas med. puses beinha cista.un veel kaut kas, bet to nevaru salasiit. man ir 52 gadi, darbs visu dienu uz kaajaam. loti luudzu juusu padomu, pie kaada aarsta man griezties un kas taa ir beinha cista. un vai obligaati to cistu vajag opereet. dzirdeeju ka operaacija esot loti sarezgiita. paldies jau ieprieks.
Re: Beikera cista.

Man labās kājas celī konstatēja Beikera lielo cistu,kas ļoti sāp pārvietojoties ,labā kāja amputēta. Man ir 70gadi un vai šo cistu var operēt vai varbūt var izārstēt ar zālēm.
Re: Re: Beikera cista.

Kādus tautas līdzekļus var lietot Beikera cistas ārstēšanai? Vai drīkst saitēt ar elastīgo saiti?Paldies!
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Pārdošanas projektu vadītājs/-a (500-800 EUR + prēmijas)
EVO PUMPS (industriālās tehnikas tirdzniecība)

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
CASH APPLICATIONS OPERATORS (MULTIPLE POSITIONS AVAILABLE)
ALLNEX
Konkurss beidzas 2014-11-02

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.