abrāzija vai histeroskopija

Man ir polīpi u n asiņošana būs jātiek no tiem vaļā. Sakiet lūdzu ar ko atšķiras abrāzija no histeroskopijas.
Re: abrāzija vai histeroskopija

Abrāzija ir kaut kā, dajebkā, izkasīšana, nokasīšana, norīvēšana. Tavā gadījumā, cik var saprast, dzemdes dobuma izkasīšana.
Histeroskopija ir dzemdes aplūkošana. Parasti no iekšpuses, ar speciālu instrumentu (mūsdienās - fibrooptisku): histeroskopu. Tās laikā var veikt arī diagnostiskas vai ārstnieciskas procedūras.

Paldies Pēterīti! "dzemdes dobuma izkasīšana" izklausas jau baisi.

man pašai priekšā histeroskopija... tās laikā polipu nokniebj. bet abrāzijas gadījumā, tīra (kasa) dobumu, kā Pēterītis minēja. laikam jau procedūra atkarīga no polipa veida un atrašanās vietas, bet neesmu par šo pārliecināta. un vēl - pēc speciālista uzskata operācijas laikā var gadīties, ka pēc nokniebšanas tāpat jātaisa abrāzija (kā pamatīgāka tīrīšana)

moimeme paldies! Vai tev tas polīps starp mēnešreizēm asiņo? Kur taisīsi šo operāciju?
Vai šīs abas operācijas jāveic noteikta cikla dienās?!

ir plāns LAGS centrā, bet vēl jāsaskaņo precīzi. labāk esot 2.nedēļā, bet ņemot vērā rindas, droši vien, ka ārsti piekristu arī citā tava cikla laikā.
man nav pilnīgi nekādu sūdzību - ne asiņošanas, ne kā. vienīgais sonogrāfijā tas draņķis redzams un neesot vēlams viņu ilgi iekšā turēt.

Vai tai LAGS centrā lielas rindas? Man tieši otrādi USG teica ka viss OK un pēc dažām dienām sāka asiņot. Sākumā ārsts domāja ka cikls nojucis stresa dēļ, bet ja turpina asiņot, tad laikam tas polīps pie kaut kāda endometrija slāņa pieaudzis.

ui... tādas nianses gan nezinu...
nu tagad uz kādu oktobra vidu - beigām varētu mēģināt tikt. es tomēr gribēju iespēju robežās rekomendētajā cikla laikā, tāpēc rēķinies +/- ar vienu lieku mēnesi

moimeme Man jau viss garām. Dodoties uz LAGS paņemiet līdzi arī savu dvielīti tur tādus nedod. Izskatās kā padomju laikos, bet speciālisti labi. Pēc narkozes atmodos jau savā palātas gultiņā.

tik ātri gan! paldies par padomu, dvielīti paņemšu :)
kā ar maksu?

Man bija proves abrāzija - par laimi vēl bija apdrtošināšana, jo summa bija diezgan iespaidīga 137 LS. Tā summa tāda bija arī pārejām robežās no 135 līdz 140 Ls. Narkoze gan laba, jo no tās ātri atjēdzos un drīz par viņu aizmirsu. Lai viss izdodas! Jo ātrāk jo labāk, un visticamāk atkal mierīga sirds.

Paldies, Laila! Es arī gaidu to brīdi, kad būs mierīga sirds :)

Laila, aizmirsu pajautāt pie kādas ārstes biji?
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Klientu servisa speciālists/-e (650 - 790 EUR Bruto)
Starptautisks uzņēmums

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
FINANŠU VADĪTĀJS/-A
Eden Springs Latvia SIA
Konkurss beidzas 2014-08-31

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.