Stipras veseliibas nosleepums ir...

...udens! tirs un kvalitativs, strukturets un ar mineraliem bagatinats. Ticiet, organismam ir nepieciesami vitamini un minerali un tad vins pats spej sevi arstet. Diemzel, mes nevaram sanemt visus nepieciesamus mineralus no partikas, tapec vienigais kas atliek - ir tirs udens ar pareizu strukturu. Notiek patiesam brinumi... Tas nav zales, bet cilvekiem palidz atbrivoties no tik dazadam slimibam..

Noderigi:
Udeni jadzer ne mazak ka 2 l diena
min 30 min pirms edienreizes un min 1.5 st. pec tas.
Re: Stipras veseliibas nosleepums ir...

Nadezda, vai ar visu pārtikas lēveni patiešām neuzņemam pat tik daudz minerāu un vitamīnu, cik "strukturētajā" ūdenī? Varbūt to labāk saukt par "pirmatnējo buljonu" vai zupu. Skaties tik, ka nesanāk vēl homunkuls vai vēl kaut kas, kas rodas no nekā (piemēram, utis). Un kā to bagātina ar minerāliem? Ber no paciņas vai ar karoti jāuzēd?

Un par seksu tu aizmirsi.

No partikas neuznemam mineralus, jo nav saubu ka partika mums jau visa ir kimiska... diemzel.. es jau nesaku par to jaunu izgudrojumu - genetiski veidoti produkti.
Un ari nesaku ka tagad neko nevajag est ka tikai dzert! protams, ka ne.
Es tikai gribeju pateikt, ka jadoma gan KO mes dzeram, jo cilveks sastav no udens (70% man liekas).
Jus prasiet ka bagatina ar mineraliem. Nu, es teiksim dzeru tikai to udeni par ko esmu daudz maz parliecinata (bet ta ir noteikta firma, es te nereklamesu). Un ja, ir tadas pacinas, kuras ir minerali, lai to udeni bagatinatu. Saprotu pilnigi, ka Jus man neticesiet drosi vien, bet ta ir... Varbut vismaz si info kadreiz jums noderes.. viss kas jau gadas..

vot izdzer pati, glupā zoss, tos 2 l katru dienu un tad māci citiem dzīvot. varbūt, ka tu dzīvo tualetē un tev nav problēmu strēbt ūdeni visu dienu, nezinu.

daudzi šo forumu uztver kā nekaunīgu peļņas avotu, diemžēl.. neuzķerieties! - nu nav te piedāvātie sūdi balti un pūkaini, NAV!

ja ir nieru problēmas - tik vienkārši nevar gāzt iekšā.

Jaa, zel ka cilveki nevar but pieklajigi. ko tad te vel teikt.. It ka jums kads kaut ko piespiez darit. Tas, ka te viss ir anonimi vel nenozime ka tagad sita jauzvedas.

Vispar nesaprotu kas te par forumu. Cilveki, ja jus ta reagejiet, tad jums noteikti neinterese veselibas forums. Kapec tad jus to lasat?

Vēl viena anonīmā skolotāja ienākusi, lai pamācītu citiem labas manieres. Vai tad skolā nevari izpausties pietiekami?
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
TIRDZNIECĪBAS SPECIĀLISTS/-E
Ardeks SIA
Konkurss beidzas 2014-11-09

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Mārketinga speciālists/-e (Liepāja)
TN Kurzeme

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.