Visas slimibas ir arstejamas

Ar so es velos dot kadu gaisu pavedienu tiem cilvekiem, kurus moka dazadas kaites un ari tadas, kur tradicionala medicina ir bezspeciga. Arvien vairak cilveku sodien pieversas dazadajam garigajam praksem, ar kuru palidzibu uztur laba forma gan miesu gan garu, arvien vairak gadu tukstosiem vecas aizmirstas sentevu arstniecibas metodes atgriezas un ienak musu ikdiena. Diez vai daudzi pie mums ir saskarusies ar tadu terminu ka Energijas medicina, bet to pielieto visa pasaule gadu simtenos noslipetas dazadas tehnikas, kas parsvara nak no Austrumu pasaules. Viena no tam, kas ir ists brinums, ir Usui Reiki jeb dziedinasana ar Dzivibas Speka Energiju, ko esmu izvelejusies un par kuras speku esmu parliecinajusies ari es pati (biezi es to kombineju ar Ajurvedas masazam). Stradadama pedejos gados arpus Latvijas robezam, esmu palidzejusi cilvekiem no daudzam valstim atgut veselibu gan vieglakos, gan hronisku slimibu gadijumos, gan tados, kad zudusas ceribas. Esmu dokumentejusi un nofotografejusi, esmu savakusi klientu atsauksmes.
ASV vairak ka 800 klinikas strada ar Reiki, bet pie mums vel atrodas cilveki, kuri to nopulgo. Ta ir elementara cilveku nezinasana par to, kas tas ir, lai gan tie pasi cilveki, kuri izsaka so negativismu, vienkarsi var atvert internetu un atrast tukstosiem saitus visa pasaule gan par ta vesturi, gan virzieniem, gan darbibu, gan klinisko petijumu rezultatus, gan par Reiki institutiem un klinikam utt.
Un vel - mes Bibele varam izlasit daudzus dziedinasanas gadijumus, uzliekot rokas un Jezus velejumu"Uzlieciet mana varda viens otram rokas". Ja, uzliekot sev vai citam roku ar milestibu, ar labu domu, pat ja neesat Reiki meistars, jus jau nedaudz palidzesiet! Un Reiki ir si Milestibas Energija, kas caur Reiki dziednieka rokam plust jusu kermeni, atjaunojot tani Dzivibas Speka Energiju, lai jusu kermenis pats varetu atrisinat jebkuru problemu. Ta dziedina celoni, ne sekas, vienlaicigi padarot jusu domas gaisakas, jusu vardus un darbus labakus, kas ari ir pamats labai kermena veselibai. ivaivode@gmail.com 26002227
Re: Visas slimibas ir arstejamas

Sveiki!
Gribat teikt,ka bez zalem var izarstet sakot no iesnam, angiinai, lidz iejaukshanos hormonos?
Ja jaa, tad kaada ir tiiraa Jusu metode? Meditacija, labas domas, kas veel? Teelaina domaas vershanaas pie slimaa orgaana? Kaa notiek arsteeshanaas?
Ar cienu Daksha

Inaara,
Austrumu (un visas pasaules) maldu maaciibas, pseidoreliggijas - reiki, new age, ezoteerika, maggija, astrologgija, utt. - neko neizaarstee (ne dveeseli, ne miesu), tiek teikts, ka ssajaas maaciibaas darbojoties energgijas, nosleepumaini speeki tie ir maldi, meli - jo aiz tiem staav un darbojas saatans, pievillot cilveekus, vieniigais ko vinnss izdara - uz laiku dod fizisku uzlabojumu (it kaa izaarstee) un peec tam veseliibas probleemas paraadaas citaa kkermenna dallaa

Biibelee Jeezus nav teicis - Uzlieciet mana varda viens otram rokas.

http://www.bdaugava.lv/?kat=5&news_id=1303<\/a>
http://www.catholic.lv/jd/dziedniece.htm<\/a>

Jālūdzas, jo tikai Dieva žēlastība var glābt :)

Atbildu pirmajai replikai: Ja, bez zalem var izarstet, sakot no iesnam, anginas, ka Jus minat, lidz jebkurai mums zinamai slimibai, pat tadai, kas skaitas nearstejama. Ja uzrakstisiet, nosutisu dazus foto ar klientes muguru ar izteiktu skoliozi pirms un pec izarstesas (menesa laika). Bet ar zalem gan ir bedigak, jo tas nearste celoni, bet sekas.
Esmu Reiki meistare un stradaju ar so Dievisko energiju, apvienojot to nepieciesamibas gadijuma ar Ajurvedas masazam (jo ipasi Keralas spinala un Champi galvas masaza). Meditacija, labas domas, velme palidzet ari ir svarigas, stradajot ar cilvekiem. Versanas pie slima organa? Ja, ari to es reizem daru, piemeram, seansa laika sarunajos ar klienta sirdi, ta dod parasti svarigu informaciju:)) bet - tie ir tikai paliglidzekli. Galvenais ir Reiki Milestibas energijas speks un ari Ajurvedas masaza, kas ari iedarbojas ne tikai fiziska, bet ari energetiska limeni.

Atbildu otrajai replikai: Vairak saules, vairak milestibas, vairak piedosanas un ticibas meginiet ienest Jusu sirdi, tad ari dzive klus gaisaka un sliktas domas nenaks prata. Viss sakas ar vardu.
Dievs is Milestiba, ta nav jutama Jusu replika.
Ja parvaldat anglu valodu, uzmeklejiet kristigos hospitalus caur Google arzemes, kuri strada ar Reiki un palasiet, ko par to saka kristiesi.
Uz laiku? Ja, ja cilveks nemainis savas domas, savus darbus un nesapratis macibu, ko vinam sis vai cits gadijums grib pateikt, slimiba var atgriezties, bet, stradajot ar Reiki, tas maina ne tikai strukturu fiziska kermeni, bet ari iedarbojas uz mentalo, emocionalo limeni, ta ka sada iespeja ir diezgan maza.

Atbildu tresajai replikai: Lugsana ir loti specigs instruments, jo seviski Tevreize, ari es, stradajot ar Reiki, daudzreiz skaitu Tevreizi un ludzu paliga Jezu un sargengelus.

Kāpēc mūsu kultūrā jāievazā svešzemju tradīcijas. Ja austrumnieki tic saviem reiki - peiki, tad, lai tic. Latvieši tic sentēvu gudrībām un mīļajam baltajam Dieviņam. Piedāvājot kaut ko austrumniecisku (nezināmu, interesantu, vilinoši) piedāvātājs veic mārketingu, tas ir, reklamējas, lai uz lētticīgo ļautiņu rēķina varētu labi nopelnīt. Galvoju, ka arī Jums ir noteikta takse. Jēzus Kristus naudu neņēma un, ja Jūs šeit pieminat Tēvreizi un Jēzus vārdus, tad, ar kādām tiesībām prasāt samaksu? Ejot, pie dziednieka (arī pie Jums), cilvēks iet ar pārliecību, ka būs labi. Tātad, viņš izārstējas ar pašiedvesmu. "Uzlādēt" ūdeni nav nekāda problēma, tas aprakstīts grāmatā Labie vārdiņi 2.daļā.

Lai. tas Kungs Jums atver acis un piedod grēkus!

Tas jau ari ir tas pats milais Baltais Dievins, tikai nosaukts cita varda. Vards Reiki sastav no divam dalam Rei - nozime Dieva Svetiba, Gaisma, bet Ki - Universala Dzivibas Energija.
Milais murks, mes dzivojam materiala pasaule. Reiki dziednieks nenem naudu par Reiki energiju, bet par laiku, ko patere stradajot ar klientu, par laiku un lidzekliem, kas patereti, lai klutu par tadu (starp citu, vel tikai 19.gs vidu Amerika, lai klutu par Reiki Meistaru, bija jamaksa 10 0000 USD!), ari masazas es nedomaju ka kadam butu jadara par velti. Poliklinika Jus tacu necelat iebildumus, ja par arsta konsultaciju Jums nakas maksat. Turklat - nauda ari ir energija un, ja Jus gribat kaut ko sanemt, tad ir jadod kaut kas preti.
Es rakstiju, ka esmu Reiki meistare un stradaju ar Reiki un Ajurvedas masazam, bet nevis ar udens uzladesanu. Un Reiki darbojas neatkarigi no ta, Jus ticat vai ne, kaut ari ar ticibu cilveks var paatrinat atveselosanas procesus organisma.

Lai autore nosauc konkrētas slimības un konkrētus cilvēkus, kurus viņa ir izārstējusi un vēl vēlams iedot telefona numuriņus, lai varam pārliecināties, kā no sirds mazspējas, nieru nepietiekamības vai diabēta izdziedinātais jūtas šodien! Ir cilvēki, kuri ar savām slimībām sadzīvo un cīnās visu mūžu. Ja jau ir tāda universāla izārstēšanās metode, kapēc tomēr viņi vēl nav veseli? Ar brīnumainas izdziedināšanas solītājiem pilna paskastīte un internets. Cilvēks, kurš izpētījis un kopā ar ārstiem izmēģinājis visu iespējamo un neiespējamo, lai atveseļotos, bet cietis sakāvi un vienīgais, kas atlicis, ir pēc iespējas labāk sadzīvot ar savu slimību, uz šādu vispārējās brīnumainās izveseļošanās piesolījumu nošķaudās.
Gan jau ka ir lietas, ko reiki palīdz sakārtot, bet ne jau visu, kā te tiek nekorekti sludināts.

Tātad- pēc autores domām un pārliecības- VISAS slimības ir ārstējamas ar pašiedvesmu?!! Ja autore ir tādās domās un pārliecībā- lai droši experimentē ar sevi!
Autores minētais piemērs ar skoliozes izārstēšanu mēneša laikā(!!!) ir vairāk kā absurda! Nezinošajiem- skolioze ir smaga mugurkaula saslimšana- kā sekas- deformācija, ribu kupris utt. Un tas tika likvidēts mēneša laikā???!!
Ceru,ka neviens , saprātīgi domājošs cilvēks neuzķersies autores šizofrēniskajai pašreklāmai!

Cienijamais autor bla bla :)) Es varu ne tikai nosaukt veselu virkni konkretu cilveku ar konkretam slimibam un talruniem, bet varu pat nosutit ar vinu pasu rokam rakstitas atsauksmes, kuras es labprat ievietotu sini portala, ja tas butu iespejams. Sie cilveki ir no Anglijas, Norvegijas, Kipras, Irijas, ASV, Cehijas, Zviedrijas, Polijas, jo, ka jau rakstiju, esmu nesen atgriezusies Latvija. Ja Jus atsutisiet man savu epastu, es nosutisu Jums pietiekosi materiala pardomam:))
Ja, es piekritu, ka ir cilveki, kuri ar savam slimibam sadzivo visu muzu un ta ir vinu izvele. Cik saprotu, ari Juseja.
Ticu ari tam, ka ar arstiem Jus varetu but izmeginajis visu viniem iespejamo vai neiespejamo un cietis sakavi, tas nav nekas jauns. Gandriz katru dienu man nacas saskarties ar hroniskam veselibas problemam, ar kuram cilveki bija sadzivojusi gadiem ilgi, pat no bernibas, un dazu seansu laika sapratusi, ka ir no tam tikusi vala.
Reiki dibinatajs Usui Mikao, kurs 19.gs.atgrieza so brinumaino metodi pasaulei, par Reiki ir teicis: "The miraculous medicine of all diseases" un par to esmu parliecinajusies neskaitamas reizes, kad reizem pat pasam gruti noticet.

Uz autores Magdas repliku:
Es nekad neesmu teikusi, ka visas slimibas ir arstejamas ar pasiedvesmu, kaut gan, pastav ari sadas, ka, piemeram, Silvas metode, kur gadu gaita eksperimentali pieradits, ka ar pasiedvesmu ir arstejami 99% slimibu gadijumi.
Reiki un Ajurvedas metode, ar kuram stradaju es, nav pasiedvesma un tas darbojas neatkarigi no Jusu ticibas vai neticibas. (Man acimredzot butu seit jauzraksta vismaz neliela replika, kas tad ir Reiki). Turklat, tas nav tikai manas domas vai parlieciba, bet visu to miljoniem cilveku domas un parlieciba, kuri strada ar so metodi un ar kuriem ir stradajusi meistari ar so metodi. Attieciba ar "eksperimentiem ar sevi", ka Jus izsakaties, - bez tiem vel neviens nav apguvis Reiki. Jau izejot Reiki pirmo pakapi, kas ir domata tiesi darbam ar sevi, katram 21 dienas laika katru dienu ir jastrada ar sevi, jaiziet 12 roku pozicijas pa savu kermeni. Ticiet man, man bija pietiekosi daudz veselibas problemu pirms tam un mana pirma doma, kapec gaju apgut Reiki, bija palidzet sev. Tikai iegustot Reiki meistara pakapi un saprotot, ko es varu ar to dot citiem, es izvelejos so celu ka savu galveno merki, kuru es iesu un pilnveidosu savas dzives laika.
Tiesi skoliozes gadijuma man ir ne tikai aprakstits katrs seanss, bet ari veiktas fotografijas pirms, seansa laika un pec. Konkreti tie bija 16 seansi menesa laika, katrs seanss 1,5-2 stundas ilgs.Ja Jus izbrina tas, ka tas notika tik atri, tad jasaka, ka mana uztvere tas notika diezgan leni, ja nem vera, ka ar daudzam hroniskam kaitem iespejams tikt gala dazu seansu laika.
Kad ieraudziju sis sievietes muguru pirmo reizi, tiesi ka jus rakstat (izteikta deformacija, ribu kupris) man prata naca salidzinajums ar koncentracijas nometni, jo skats nebija no patikamajiem, bet es zinaju un ticeju, ka tiksu gala. Ta tas ari notika. Jasaka, ka sini gadijuma es gandriz visas reizes kombineju Reiki ar Ajurvedas `masazu. Ja, sai sievietei bija ari limfoza edema no bernibas.
Kas attiecas uz manu , ka Jus izsakaties, sizofrenisko pasreklamu, tad, ticiet man, ja es veletos taisit reklamu, es to izdaritu citada veida, ne jau terejot laiku, atbildot uz negativam replikam un censoties izskaidrot butibu.
Mani satrauc tas, ka Latvija vel arvien ir tik daudz cilveki,kuri nezina un neizmanto sis briniskigas iespejas, lai atgutu savu veselibu un ne tikai.
Parsvara tie, kuri strada ar sim metodem, vienkarsi dara to cilvekiem, kuri tada vai citada cela noklust pie viniem un netere laiku masu izglitosanas darbam, turklat uzklausot zultainus apvainojumus sava adrese, bet oficialas amatpersonas nav tani ieinteresetas.
Ka jau rakstiju, Amerika vairak ka 800 hospitali un veselibas centri darbojas ar Reiki pielietojot to visdazadako problemu, ari audzeju, apdegumu, kaulu luzumu gadijumos, operacijas utt. un es ticu, ka ari Latvija pienaks sads bridis, bet pagaidam vards ir vienigais lidzeklis, ka darit to zinamu cilvekiem, kuriem vajadziga palidziba.

Tiesi skoliozes gadijuma man ir ne tikai aprakstits katrs seanss, bet ari veiktas fotografijas pirms, seansa laika un pec. Konkreti tie bija 16 seansi menesa laika, katrs seanss 1,5-2 stundas ilgs.Ja Jus izbrina tas, ka tas notika tik atri, tad jasaka, ka mana uztvere tas notika diezgan leni
-------------------------------

Tev vajadzeeja 16! seansus pa 1,5-2 stundaam, bet ARSA manuaalajam terapeitam vajadzeeja 3!, seansus pa 15-20 minuuteem, lai izaarsteetu manu spondilozi un skoliozi 4 skriemelju apjomaa. Iztaisnoja mugurkaulu, ka krakshkjeeja vien:))))))) Nu un veel, protams parakstiija masaazhu taa saucamajai "apkaklei" polikliinikaa parastajaa 10 seansus, lai nonjemtu saapes, pietika ar 5 seansiem pa kaadaam 20 minuuteem:) Un tas viss kopaa aiznjeema mazaak par 2 nedeeljaam:)

Vai vari pieraadiit, ka Tava paciente paraleeli tam reiki negaaja ne pie viena cita aarsta, nevingroja, nesanjeema manuaalo terapiju? Vari galvot? Hm?

Ja nav noslēpums,cik šajos laikos tas Jums izmaksāja?Pie manuālā neesmu bijusi,bet pie osteopāta gan,3 gadus atpakaļ,Biju 3x,jau pēc pirmās jutos kudī labāk.Tagad cenas ir kāpušas,bet mēgināšu uz vasaru iekrāt,tas ir to vērts.

Cienijama(is) Correze!
Vai tiesam Jus domajat, ka, ar speku ielauzot skriemelus vieta, Jus izarstejat Jusu problemu? Es tiesam gribetu Jums to novelet...vai Jums pasai(m) vardi "ka krakshkjeeja vien" izraisa labu sajutu? Arstesanas ilgums ir atkarigs ari no slimibas smaguma pakapes, no ta, cik specigs vai novajinats ir cilveka organisms.
Es seit neesmu, lai rikotu sacensibas uz cilveku veselibas rekina, vai lai ko kadam pieraditu, bet varu Jums atbildet, ka kakla vai krustu sapes var nonemt ne 5-10 seansu laika, bet ari 1-2 seansu laika, tacu, ja gribam but parliecinati, ka si problema neatkartosies, dazreiz ir vajadzigi vairak seansi.
Turklat, cilvekam nekad nav tikai viena problema, kadreiz uzpeld tadas lietas, par kuram cilveks vel pat nenojaus, kas bijusas vel tikai energetiska limeni, jo fiziska kermeni problema atnak jau pedeja stadija.
Piemeram, pie manis atnaca kads jauns puisis, kuru gadus 3 mocija sapes pleca. Kad saku stradat, sajutu problemu galva. Jautaju, vai ir kadas problemas ar galvu? Ne, sis atbild. Stradaju vienu reizi, otru, tresu, nejutu atvieglojumu problemai galva, kas liekas neierasti. Ceturta diena sis atnak ar vati ausi, sakusas tecet strutas no auss. Nomierinu, lai neuztraucas, ka tas ta var but, jo organisms attiras un var uzpeldet gan vecas kaites, gan paradities jaunas, bet, ka likums, tas nevelkas ilgi, no dazam stundam lidz divam dienam ilgakais. Ta ir ta saucama dziedinasanas kriize. Nu stradajot ar jauniesa galvu, jutu, ka problema aiziet. Ta tas ari bija, pec divam dienam sim klientam beidzas atvalinajums un vins aizbrauca majas gan ar veselu plecu, gan veselu galvu.
Stradajot ar Reiki, tiek savests kartiba viss Jusu organisms.
Hm!Ka mana paciente negaja ne pie viena cita arsta un nesanema manualo terapiju, ne ari kadu citu terapiju, varu galvot, bet pieradit gan Jums neko netaisos:))
Starp citu, Jums jaklust pozitivakai (m), tad ari daudzas Jusu kaites atkapsies un varbut pat manualo terapeitu nevajadzes:))
Lai Jauks Jums visiem vakars!

Paris vardos par Reiki un Ajurvedas masazam.
REIKI - atklaja no jauna Dr.Mikao Usui (Japana) 19.gs.sakuma.Vina sakotnejais merkis bija uzzinat, ka senie garigie lideri speja veikt brinumainu dziedinasanu caur pieskarienu, neiztuksojot vinu pasu energijas rezerves.
Savos meklejumos, 21.meditacijas diena vins piedzivoja specigu energijas gratifikaciju ar dziedinosu speku un nosauca so energiju Usui Reiki.
Vards Reiki nozime Universala Dzivibas Energija. Ta ir defineta ka speka, kas pastav visas radibas, esamiba. Tas ir viens no augstakajiem energijas eksistences veidiem. Ikviens piedzimst ar so energiju. Kristiesiem tas ir "Svetais Gars", bet modernie zinatnieki to sauc par bio-magnetisko energiju.
Reiki ir viena no vienkarsakajam un popularakajam alternativas terapijas metodem, ko, piemeram, ASV piemero vairak ka 800 klinikas. Ta ir neizmerojamas energijas dziedinasanas sistema, kas izdziedina problemas celoni, lai kura limeni tas atrastos - kermeni, prata vai gara. Ta strada, izraisot dzilu relaksaciju un palielinot jusu pasu dabigos dziedinosos spekus.
Reiki var ne tikai izraisit izmainas kermena kimiskaja struktura, palidzot atjaunot organus un rekonstruet audus un kaulus, ta palidz ari radit lidzsvaru gariga limeni.
Ta ir efektiva faktiski ikvienas slimibas gadijuma un vienmer rada labveligu rezultatu. Ta arste hroniskas slimibas pat tad, kad moderna medicina ir bezspeciga. Ta darbojas ari savienojuma ar visam citam medicinas vai terapeitiskajam tehnikam, noversot blakusefektus un veicinot atveselosanos.
Reiki nekad un nekada veida nevar nodarit launu, jo ta plust tada dazudzuma, cik nepieciesams sanemejam.
Usui Reiki sistema ir ne tikai vienkarsaka un dabiskaka dziedinasanas metode, ko zinam, bet tas ir ari visefektivakais veids, ka piesaistit Universalo Dzivibas Energiju.

Ajurvedas masazas.
Ajurveda, ko biezi deve par "visu dziedniecibu maati", it tukstosiem gadus veca filozofija, kas nakusi no Indijas. Tas vesture saknojas Vedisma perioda.
Ajurvedas masaza ir specigs dziedniecibas instruments. Masazas rezultata izzud toksini, kas dzili iesaknojusies audos un locitavas, ta atjauno un baro kermeni, ta ka tas atgust lidzsvaru un veselibu, aizkave novecosanas procesus, pagarina ilgmuzibu, relakse muskulus, saudzigi lidzsvaro nervu sistemu, uzlabo redzi, elposanas sitemas darbibu, nomierina, apgaismo pratu, dod vieglu miegu, palidz uzveikt nogurumu un stresu un daudz vairak!
Ajurvedas Kerala Spinal (muguras) masaza - neaizstajama muguras problemu dziedinasana. Visvairak pieprasita masaza pasaule!
Campi (galvas) masaza - sapes plecos, galva un kakla dala. Ta koncentrejas uz kermena zonam, kur parasti sakrajas stress un spriedze, tapec ta ir tik populara.
Visa kermena masaza.
Sava prakse es parasti apvienoju sos divus brinumainos instrumentus.
Re: Ita

Manuaalaa terapija man bija gandriiz pirms 10 gadiem par taa laika cenaam, masaazha taapat. Vienreiz salaboja un miers, recidiiva nav bijis, lai gan aarsts briidinaaja, ka peec laika var atkal tie skriemelji izliist aaraa no vietas. Tas taapeec, ka nostiprinaaju muskuljus ar pilates un veederdejaam, kas abas divas ir lieliskas visu korsetes muskulju vingrinaashanai, tad mugurkauls tiek tureets vietaa.

Veel var jogu, bet nedriikst jebkaadus vingrojumus, kas ienaak praataa. Paraadiiju dakterim savu jogas graamatu un vinsh izsviitroja man kaitiigos vingrojumus un pateica, kuri vingrojumi noteikti jaataisa.

Veel var iet uz aarstniecisko vingroshanu, kaadreiz bija polikliinikaa Paardaugavaa un leeti. Biju tur, kad straadaaja taa vecu, vecaa, slavenaa vingroshanas speciaaliste, uzvaards izkritis no atminjas.

Veel pirms tam var aiziet pie neirologa, tas var pateikt, vai nav iekaisums.
Re:

Reiki var ne tikai izraisit izmainas kermena kimiskaja struktura, palidzot atjaunot organus un rekonstruet audus un kaulus
--------------------
Muldi, bet ar meeru!Kaadas veel "izmainjas kjermenja kjiimiskajaa struktuuraa"!!! Un kaadaa, interesanti zinaat veidaa??? Varbut vareetu apgaismot tautu, apstaastot mehaanismu, kaa to dara?:))))
Tu pati sajeedz, ko raksti? Varbuut kaadu anatomijas, fiziologjijas graamatu vareetu ar palasiit, nu vismaz videnes kursu biologjijaa un kjiimijaa vareetu neignoreet? Tik glupa tauta jau nav, lai noriitu, visu, ko vinjiem lej mutee, daudzi tomeer ir gaajushi skolaa un prot domaat.
Re:

Es tiesam ceru, ka seit ienak ari cilveki, kuri prot domat un kuri kaut nedaudz ir pavirzijusies uz prieksu no padomju laika skolas sola macibam, bet Jums es ieteiktu censties mazak domat, jo Jus ar savam domam raidat Visuma niknuma un negativisma energiju, bet ta nekur nepazud. Ja velaties uzzinat sikak par mehanismu, ka to dara, tad pajautajiet pieklajiga forma, bet dotaja gadijuma iesaku Jums atvert google.com, uzrakstit Reiki un atradisiet tukstosiem skaidrojumu visim Jus interesejosiem jautajumiem, kada valoda vien velaties. Un -skaitiet Tevreizi, kad prata nak negativas domas, tas palidz, un tad ari mugura mazak sapes un buz mazak citas kaites:))
Re:

google Wiki:
Scientific research

.[112][4]

A 2008 systematic review of randomised clinical trials assessing the evidence basis of Reiki concluded that efficacy had not been demonstrated for any condition.[4] Nine studies fit the inclusion criteria; a modified Jadad score of methodological quality was used, taking into account the difficulty of blinding practitioners. Non-randomised studies were excluded, as the potential for intentional or unintentional bias in such studies is large, rendering the results un-interpretable. Overall, the methodological quality of the evidence base was poor as most of the studies suffered from flaws such as small sample size, inadequate study design and poor reporting, with even high-ranking studies failing fully to control for placebo effects."[4] As trials with such flaws are known to be likely to show exaggerated treatment effects, there is insufficient evidence to indicate that Reiki is effective as sole or adjuvant therapy for any medical condition, or that it has any benefits beyond possible placebo effects.[4][113] Placebo trials of Reiki are complicated by the difficulty of designing a realistic placebo.[114]

A 2009 review found that "the serious methodological and reporting limitations of limited existing Reiki studies preclude a definitive conclusion on its effectiveness.

Taatad:
Claims for Reiki energy have no known theoretical or biophysical basis!!!!!!!

there is insufficient evidence to indicate that Reiki is effective as sole or adjuvant therapy for any medical condition, or that it has any benefits beyond possible placebo effects!!!!!

P.S. Mugura sen vairs nesaap, jo tika izaarsteeta pirms daudziem gadiem, paldies tradicionaalajai mediciinai!, pie aarsta, kas bija beidzis Mediciinas Akadeemiju un zinaaja, ko dara:)

Nekaada "negatiivaa" energjija netiek nekur raidiita, jo taadas negatiivaas energjijas vienkaarshi nav, taada nepastaav:)

Par to ajurvedas masaazhu neko sliktu nesaku, parasta relakseejoshaa masaazha, kas atsevishkjos gadiijumos var buut lietderiiga. Tur nekaa iipasha nav - nekaa iipashi efektiiva, nekaa iipashi kaitiiga. Ar to ir taapat kaa ar jogu, kaadam noder, iipashi cilveekiem, kam ikdienaa jaapaardziivo stress, der, lai nomieerinaatos un uzturetu kjermeni pusliidz normaalaa fiziskajaa kondiicijaa. Mana pieredze gan raada, ka pilates un citi Rietumu fitnesa veidi ir efektiivaakas vingroshanas sisteemas par jogu. Tas nu taa, kas kam patiik:)

Bet es Jums ieteiktu domaat VAIRAAK un MAACIITIES vairaak, lai nerakstiitos taadi absurdi kaa
"izmainas kermena kimiskaja struktura":D
Paaraak jau nu alternatiivo aarsteeshanaas teoriju adepti meedz pseidozinaatnisku zhargonu izmantot, uz ko arii iekriit, jo vienmeer atrodas kaads, kas saskata aciimredzamu absurdu un piekjer shos nezinaashanaa:D

Vispaar, lai kjertos pie cilveeku vienalga kaadas aarsteeshanas vajadzeetu vismaz maasu skolu pabeigt. Redzeejusi esmu tos dziedniekus, kam nav sajeegas pat par anatomiju, kur nu veel par biokjiimiju, par shuunas uzbuuvi utt.:D
Re:

Paldies, ka iesakat man vairak macities, ko es ari daru visu dzivi, bet ari Jums sis ieteikums lieti noderetu, jo seviski, apspriezot lietas, par kuram neizprotat butibu.
Tad nu palasiet par mediciniskajiem Reiki petijumiem, par to rezultatiem, par hospitaliem, kuros strada ar Reiki, ka ari, par kermena biokimiskajam izmainam.
Nekas musu dzive nestav uz vietas un, ja cilveks tam neseko lidzi, tad ari tas, kas sodien miljoniem cilveku liekas ka abece, Jums sagadas parsteigumu.
Ari tas Jums, drosi vien, liksies mulkibas, ka cilveka kermena shunas 7 gadu laika atjaunojas 100%. Ka tad tajas saglabajas vecas slimibas? Atbilde ir loti vienkarsa - viss ir musu galvas, bet to var saprast tikai tad, ja kaut nedaudz interesejamies, kas tad mes patiesiba esam, kas ir si pasaule un kapec mes tani esam.
Ari fakts, ka ar Reiki var dziedinat no attaluma, Jums liksies nepienemams.
Ziniet? Paris dienas atpakal meita man zvana, ka pakritusi un sastiepusi potiti, uzpampums un sapes, ka nevar kaju pie zemes pielikt, bet rita jabrauc uz Briseli. Saku, ka ritdien viss bus kartiba un saku stradat ar Reiki. Stundu ilgs seanss no attaluma un no rita pirms brauksanas vel minutes 20 klatiene. Viss kartiba.
Intereses pec palasiju interneta informaciju par sadiem gadijumiem, par griesanos pie arstiem, par laika periodiem, kamer pariet un operacijam pec tam, ari Jums iesaku.
http://www.reikimedresearch.org
MEDICAL RESEARCH ON REIKI THERAPY
This web site is dedicated to collecting, documenting and publicizing the information about medical effects of Reiki therapy. It is intended to promote Reiki use in hospitals and to connect Reiki practitioners of different lineages, their patients and physicians through summarizing and providing medical information about Reiki therapy.
The site contains the database of information about effectiveness of Reiki in treating various health conditions. This will allow the future Reiki patients to choose this therapy more consciously. We also intend to provide a link between Reiki practitioners and interested physicians, to support the process of accepting Reiki therapy by medical community and incorporating it into medical settings. Any Reiki practitioner, willing to provide Reiki in a hospital setting, can be listed below for free. Also, anyone can request immediate short-term help by e-mailing your request to the list of "Reiki Help" practitioners. Parents can request free long-term distant Reiki healing for their children through the "Reiki Hugs" program.
Last updated: December 8, 2010
REIKI RESEARCH:
During the past years the amount of medical publications mentioning Reiki along with other energy therapies skyrocketed, with 1632 articles according to the pubmed search [http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed]. Out of these, 69 papers, published between 1994 and 2010, are dedicated specifically to the effects of Reiki.
Many educational articles about Reiki have appeared in the medical journals in the earlier years, bringing the attention of the medical community to Reiki therapy and initiating Reiki research projects [Chu 2004, Potter 2003, Miles 2003, Miles 2003(a), Fleming 2003, Yapp 2002, Nield-Anderson 2000, Rivera 1999, Whitsitt 1998, Bullock 1997, Van Sell 1996, Kovalik 1995, Tattam 1994].
<>Recent reviews on Reiki focus specifically on Reiki research [Baldwin 2010, VanderVaart 2009, Lee 2008, Vitale 2007]. In 2010 the research articles has been evaluated by a team of scientists from the Center for Reiki Research in terms of the quality of the experimental design and utilization of well-established outcome parameters. The summary of the status of Reiki research, a list of Reiki articles, guidelines for future research and a list of hospitals, offering Reiki, can be found on the website: [http://www.centerforreikiresearch.org/].
The majority of published research confirms the positive effects of Reiki on stress [Cuneo 2010, Bowden 2010, Vitale 2009]; pain and anxiety [Richeson 2010, Meland 2009, Pocotte 2008, Potter 2007, Vitale 2006, Olson 2003, Miles 2003(b), Wardell 2001, Olson 1997]. The biochemical and physiological changes in Reiki recipients, such as decrease in heart rate, decrease in systolic and diastolic blood pressure, decrease in EMG activity and increase in skin temperature are typical of relaxation [Wardell 2001, Mackay 2004]. Effects of Reiki on heart function have been positive (such as improved heart rate variability) and are possibly related to stress-reduction [Friedman 2010, Sharma 2000]. Long-lasting reduction of psychological stress has been noticed [Shore 2004]. Reiki was successfully used for rehabilitation of torture survivors in Sarajevo [Kennedy 2001].
Reiki has been administered in the emergency room and operating room, and used to support surgical patients [Miles 2005, Alandydy 1999, Sawyer 1998], as well as during childbirth [Rakestraw 2009-2010]. Cancer patients, including terminal patients, tend to benefit from Reiki, reporting better quality of life and less fatigue [Bossi 2008, Miles 2007, Tsang 2007], and the use of Reiki in palliative care is increasing [Burden 2005, Miles 2004].
The effects of Reiki on immune system are possible through salivary IgA increase [Wardell 2001], and the possibility of complementing HIV treatment with Reiki treatments and training has been investigated [Schmehr 2003].
The studies of use of Reiki in psychotherapy [LaTorre 2005] are well justified since Reiki has been associated with changes in awareness from dissonance and turbulence to harmony and well-being [Ring 2009]. It has also been found beneficial for Alzheimer's patients, improving memory and mental functioning [Crawford 2006]. The influence of Reiki on brain biochemistry at the molecular level has been studied on patients with seizure disorder and was beneficial [A & Kurup 2003].
Although the majority of Reiki research and educational articles originate in USA, Canada and UK, other countries, such as Poland, India and Portugal are getting involved [Kosakowska 2005, Sharma 2000, Van Sell 1998].
CONCLUSIONS: As Reiki is gaining popularity among patients, the research of Reiki as a complementary therapy is gaining speed. Design of a credible research regarding Reiki energy therapy is complex and presents a scientific challenge. The increased number of publications on Reiki helps its wider acceptance in the medical community.
Re:Ināra

Pēdējos garos palagus gan neizlasīju,bet man pāris konkrētu jautājumu par tematu:
1.Vai Jūsu minētā metode spēj palīdzēt likvidēt apstarošanas sekas?
1.Kā notiek vienošanās par ārstēšanu,vai tiek slēgts līgums jeb kā citādi?Vai par saņemto naudu izdodat arī kādu kvīti?
2.Kādas ir garantijas?Ja jūsu minētās ārstēšanas metodes nav palīdzējušas,cik lielā apmērā atgriežat samaksu?Vai tas ir kaut kur fiksēts rakstiski?
Re:Ināra

Nav neviena teikuma par to, cik maksā šis nosacītais pakalpojums šajos krīzes laikos, vai tas ir pieejams vienkāršajai tautai. Vai jūs varat spēt izārstēt arī C hepatītu- pilnībā, jebšu varat tikai nomākt uz laiku tā simptomus, lai pacientam šķistu, ka tas ir vesels- uz laiku, protams slimība iet tad savu ceļu un tas var izraisīt apmānu, ka viss jau ir labi un rezultāts pašsaprotams....Kā ar iespēju ārstēt palielinātu svaru, nomest liekos kg, bez dejo nost, cik ilgā laikā tas izdarāms, ja vajadzība atbrīvoties no 10 kg , un kas atdos notērēto naudu , ja rezultāta nebūs, kā ar garantiju un " labošanu garantijas laikā", ja spējat atbildēt, lūdzu un patiesi, jo Adventes laiks laikam nepieņem viltu .
par reiki

Vislabāk ir reiki apgūt pašiem, tad nebūs jātērē nauda un tas būs pieejams jebkurā diennakts stundā.
Reiki ASV slimnīcās tiek lietots kā papildus terapija, bet teikt, ka ar reiki vien tiks izdziedinātas visas slimības, būtu pārspīlēti.
Taču- reiki pavisam droši mazina stresu, nomierina nervu sistēmu, ļauj atslābināties, stiprina imūnsistēmu, normalizē sirdsdarbību un asinsspiedienu, mazina vai likvidē sāpes. Nopietnākām slimībām dziedināšanas laiks ar reiki var būt daudz ilgstošāks.
Re: par reiki

vai reiki uzlabo šūnu sastāvu ja tās ir novājinātas?Neapšaubu, ka uzlabo pašsajūtu, bet diez vai šūnas no tā paliek veselākas. Visas slimības sākās no tā ko ēdam, vai palīdzam savām šūnam cīnīties ar brīviem radikāļiem?Vai mūsu tautai ir zināšanas cik vitamīniem, minerālvielām un balastavielāmu.t.t. ir jānonāk organismā, dienā?Visādi brīnumi ir ienākuši mūsu dzīvē,[ kas it kā palīdz], bet neizglīto par to, ka vissvarīgākā dzīves sastāvdaļa it Omega3 , Q10, selēns,E,B,C A. Tikai neuzraujieties uz aptieku lietiņam, tur vis mazāk ir vajadzīgās dienas devas.Stāsta jau ka ir, bet es zinu, ka tā tas nav.Labi ja 10% paliek no tā mūsu organismā.Farmācijas industrija zeļ uz mūsu rēķina. Pameklējiet info google, vai yuo tube ,tēma krievu valodā-nāve pēc recepretes. Mirstība pasaulē no zālēm ir 5 vietā pēc sirds un asinsvadu slimībām.Atveriet prātus.

Atbildu Ezme:
1.Ja, Reiki terapija lieliski palidz atveseloties pec apstarosanam, zalu kurem, operacijam. Ta izvada no organisma toksinus, stiprina imunsistemu, atjauno organisma spekus, iedarbojoties visos limenos.Reiki dziedina organismu ka vienotu veselumu, kura radusas problemas tiesi energijas plusmas traucejumu del, jo slimibas pamata patiesiba ir "bloki" energijas plusmas cela. Iedomajieties upi, kura udens plust vienmerigi, bet ar laiku kada vieta viens iemet pa akmentinam, otrs, lidz izveidojas aizsprosts un udens nodambejas. Cilveka organisma sie akmentini ir musu pasu un citu uz mums verstas negativas domas, vardi, riciba. Un tiesi sinis aizsprostotajas vietas materializejas slimiba fiziska kermeni. Reiki dziedinosa energija, kas plust caur dziednieka rokam, novers sos "blokus", attira no negativajam energijam un atjauno organisma dabigas spejas pasatveseloties, vienlaicigi palidzot apzinaties sevi un celonus, kas izraisijusi vienu vai otru problemu, tadejadi noversot to atkartosanos.

2. Atlaujiet uzdot pretjautajumu - varbut Jus varat nosaukt kadu piemeru, kad Jus ar kadu arstu vai masieri, vai fizioterapeitu esat noslegusi ligumu? Varbut kadu, kurs Jums ir devis kadas garantijas? Vai varbut kadu, kurs ir atgriezis Jums naudu par to, ka ar izrakstito recepti neesat guvusi nekadus rezultatus? Tad kapec Jus uzdodat sadus jautajumus seit?
Bet, lai nomierinatu Jusu pratu, atbildesu, ka tikai nupat esmu atgriezusies no darba arzemes, kur manas garantijas bija bezgaligas pateicibas no cilvekiem, ar kuriem es stradaju un vel tikai domaju, ko darit - vai palikt seit, vai braukt atkal projam. Un jasaka, ka sadas diskusijas neveicina manu velmi palikt.
Turklat, Reiki palidz vienmer, bet ta ir Jusu izvele, izveleties sadu iespeju vai ne.

Atbildu Omammai
Par simptomu nomaksanu un garantijam, cerams, atbildeju iepriekseja vestule. Piebildisu, ka Reiki nenomac simptomus, biezi vien pat izcel augsa vecas, jau aizmirstas kaites un tadas, kas atrodas vel tikai energetiska limeni, izcel uz isu bridi, lai no tam atvaditos pavisam.
Izarstet var jebko, jautajums tikai - cik ilga laika, jo vienu kaiti var izdziedinat dazu seansu laika, bet citai bus vajadzigi menesi. Tas atkarigs ari no pacienta organisma, cik tas ir specigs vai novajinats un cik daudz kaites Jus tani esat uzkrajusi. Tas pats attiecas ari uz novajesanu.
Attieciba uz viltu - Jums ir adventes laiks, kura Jus nepienemat viltu, bet man un jebkuram Reiki meistaram, kurs nostajies uz Reiki dziedinasanas cela, sads adventes laiks ir vienmer. Reiki ir garigas attistibas cels un ikviens cilveks, kurs uz ta nostajies, apzinaas elementaro patiesibu par to, kas ir vards, kas ir doma, kas ir riciba un ka tas atsaucas uz pasa dzivi. Tas atsaucas uz jebkura cilveka dzivi, tikai ne visi to apzinas un saprot.
Par pakalpojuma cenu un pieejamibu vienkarsajai tautai - tas ir jautajums, uz kuru man pasai gruti sodien atbildet. Varbut Jus man varetu dot padomu, cik tas varetu maksat, lai butu pieejams vienkarsajai tautai.

Atbildu Kolibri
Pilnigi piekritu, ka vislabak ir iegut Reiki pirmo, otro pakapi, lai stradatu ar sevi pats un to es vienmer iesaku saviem klientiem.
Visas slimibas var izdziedinat ar Reiki, tikai, ka Jus pati rakstat, dazam bus nepieciesams ilgaks laiks.

Atbilde Esi
Ja, par arstesanu ar zalem un farmacijas monopolu varetu runat gari un plasi un ne jau laba nozime, bet tas nav mans merkis. Par to, ka darbojas Reiki, jau rakstiju. Attieciba uz esanu, protams, ir svarigi, ko un ka edam, bet... vai Jus zinat, ka pasaule jau ir cilveki, kuri sevi attirijusi tik liela mera, ka dzivo bez ediena un pat bez dzeriena...jau gadiem ilgi. Es tagad neatceros sis sievietes vardu, kas vada so kustibu, bet pameklesu. Starp citu, senatne cilveki nelietoja partiku, ka mes to daram tagad. Tikai neiedomajieties kads to izmeginat uz sevis :)) tas prasa gadiem ilgu sagatavosanos gan fiziski, gan garigi, musu organisms nav tam gatavs.
Jebkura gadijuma, paldies Jums visiem par so diskusiju!
Lai jauki sapni!

Cik maksā seanss, vai nodarbība uz laiku stundās, minūtēs vai citādi? Tas ir svarīgs apstāklis , lai ar jums kontaktētos!

Nedomaju,ka sheit dazzu zzultainu atbilzzu deelj vajadzetu pamest domu sheit palikt! :)
Atradisies ljoti daudz gribeetaaju, beigaas celsiet cenas utt.! :)
Domaju sakum cenas varetu but 7.00Ls stundaa. Jo draudzigas cenas pievelk visus gribetajus!
Ja liksiet cenas sakot no 10.00 Ls un uz augshu,saaks birt shaadi zzultaini teksti un neticiiba, visa celonis augstaa cena ko zzultainais nevar atljauties,tapec savu negativitaati izraadiis shaadaa veidaa.
Cepuri nost, ka turat savu limeni un nenosliidat tik zemu kaa te dazzi!
Labprat ar Jums tiktos! :)

Es veidotu tadu grafiku:
bezdarniekiem un stradajoshiem, resp. tie kas stradaa ir maksatspejigaki un naak vakaros, bezdarbnieki un pensionari rita pusee, pa dienu. Tad pa 7.00 lidz plkst. 16:30 , un no 17:00 pa 10.00Ls stundaa. Man liekas,tas piemerots ,tad lielaakam pacientu/klientu pulkam.
Re: Inārai

Ināra,01:32....
Ja eju pie ārsta,man tur ir kartiņa,kurā ir ierakstītas visas lietas,kas ar mani ir veiktas,tas ir tikpat kā pamatots līgums,uz kura varu balstīties pie vajadz;ibas..tāpat es maksāju noteikto pacienta nodevu-kura ir jau man zināma,tāpat ir zināmi noteikumi,ja eju pie ārsta privāti.Man ir vismaz jel kāds pamats sevi aizstāvēt.
Un man ir nepieciešama kvīts par sniegto pakalpojumu,jo to man kompensēs no samaksātā ienākumu nodokļa.
Par garantiju...ir starpība,vai es eju pie ārsta ar medicīnisku izglītību jeb vienkārši pie sveša cilvēka,par kuru nezinu neko,kurš nekādī nebūs atbildīgs,ja man pēc seansa kļūs sliktāk.Naudu taču maksāšu vienādi!
Par savu jautājumu-apstarošanas sekām-laikam gan nekāds reiki nespēs atjaunot mirušās un sabojātās šūnas .Varbūt vienīgi varat palīdzēt organismam pielāgoties uz kādu brīdi...
Re: Inārai

:)) Palieku pie savām domām un viedokļa!:) Ja nebūtu minējusi tik uzkrītošu piemēru kā skoliozes(smagas) pilnīgu izārstēšanu mēneša laikā(!!!) - nepievērstu jūsu pašreklāmai nekādas vērības!
Dīvaini šķiet tas,ka tik "labam " speciālistam sevi jāreklamē forumos- šeit , Delfos, Sapforumā un varbūt vēl kaut kur! Labiem speciālistiem neatliek laika un nav vajadzības to darīt- viņiem labā slava iet no mutes mutē- pateicīgie pacienti pie tā piestrāda:)
Re: Ezme

Viroterapiju paraleeli staroshanai un kjiimijai neesi sanjeemusi?
Pirms kaadiem 6-7 gadiem draudzenes mammai viroerapija reaali paliidzeeja gan ciiniities ar audzeeju, gan vieglaak panesa kjiimiju un staroshanu. Viroterapiju parasti izmanto tur, kur nevar operaaciju un kur kjiimija neko nedod, kaa arii kaa papildus terapiju. Meklee virologjijas centraa. http://www.viroterapija.lv/viroterapija.html<\/a>

Starp citu, vai cieniijamaa Inaara kaut vienaa savaa sludinaajumaa raksta, ka vinjai ir da jebkaada mediciiniskaa izgliitiiba? Varbuut nav pat maasu skolas diploma? Taadaa gadiijumaa, kaadas tad ir vinjas zinaashanas par kjermeni? Ko un kaa vinja var aarsteet, ja nav attieciigo zinaashanu?Ko taads cilveeks var aarsteet, ja pat masaazhu darot nesajeedz, ko dara, kaadas sekas vinja manipulaacijaam. Tikai tas, ko vinja tajos reiki un ajurveedas kursos maaciijusies? Sorry, bet taa nav mediciinas izgliitiiba!
Taas ASV kliinikas, par kuraam vinja raksta, nav normaalas slimniicas valsts vai privaataas, tie ir alternatiivie "dziedinaashanas" kantori, ko tradicionaalaa mediciina neatziist. Tas, ka vinji pashi sevi sauc par medikjiem, aarstiem un savus kantorus par kliinikaam, nenoziimee, ka tie taadi arii ir vispaarpienjemtajaa izpratnee.

Normaalaa ASV hospitaalii, kaa piemeeram Riigas 1.slimniica, nekadi reiki darbonji paari slieksnim netiek, tieshi taapat kaa Latvijaa. Kaapeec netiek un kaapeec vinju darboshanos tradicionaalaa mediciina neatziist? Vienkaarshi, nav nekaadu pieraadiijumu, ka vinju "terapijas" kaut ko reaali dara, tobish shie darbonji nespeej iztureet kliinisku eksperimentu prasiibas. Neko vairaak kaa vieglu placebo efektu neviens kliiniskais peetiijums liidz shim nav pieraadiijis.

Taadeelj vinji lielaas tikai ar savaa alternatiivajaa videe "apstiprinaatiem" atveseljoshanaas gadiijumiem, parasti nokluseejot to,ka paraleeli vinju "chakru sinhronizeeshanai" un "energjijas (kaadas?:D energjijas!) bloku noveershanai", pacients paraleeli parasti sanjem normaalu aarsteeshanu ar kjirurgjisku iejaukshanos un medikamentiem, taadeejaadi pierakstot tradicionaalaas mediciinas panaakumus savam kantorim.

Pie tam vinji it kaa straadaajot ar kaut kaadu mistisko, dievishkjo un, protams, neredzamo energjiju, kuras eksistenci shie nekaadi nespeej pieraadiit, taapat kaa nevar pieraadiit ne auru, ne chakru eksistenci. Un tas ir muusdienaas, kad astrofizikji speej noteikt planeetu un zvaigzhnju kjiimisko sastaavu, analizeejot spektru utt, un fizikji speeja "nokjert" pat par nedekteejamiem uzskatiitos neutrino (elementaardaljinja, jokojot saukta par spoka elementaardaljinju un viss projekts jokojot saukts "project poltergaste), laikaa kad darbojas CERN paatrinaataajs, kuraa notverta un saglabaata magneetiskajaa laukaa antimateerija!!!!

Man tikai taads jautaajums par ajurveedu. Kaapeec tajaa Indijaa, kur nebija pieejama Rietumu mediciina, bet bija pieejama ajurveeda, cilveeki mira kaa mushas un dziives videejais ilgums bija kaadi 35 gadi? Ja jau ajurveeda ir tik lieliska "mediciina"? Toties, kad briti iepaziistinaaja Indiju ar Rietumu mediciinu un 20. un 21. gs, kad taa arvien attiistaas un ir pieejama arvien lielaakam skaitam indieshu, puse tautas neapmirst jau beerniibaa, populaacija pieaug un dziives videejais ilgums palielinaas?:D

"Reiki var ne tikai izraisit izmainas kermena kimiskaja struktura, palidzot atjaunot organus un rekonstruet audus un kaulus...." PĒRLE! Mīlīt, ceru kā nākošajos mediķu oficiālo laikrakstu numuros būs iegūstams precīzs un dokumentēts šīs unikālās dziedināšanas apraksts. Tad miljoni tiks dziedināti un nevajadzēs tērēt fantastiskus līdzekļus pasaulei cilmes šūnu izpētei.
Pilnībā piekrītu Correze: ja muldi tad ar mēru! Vajag kaut maz drusciņ cienīt to auditoriju, pie kuras vērsies. Zini, mēs šeit arī esam izglītoti, daudz lasoši un izziņas kāri cilvēki.

Man reiz paziņa bija pēc pilnas programmas ar Reiki aizrāvies un mirdzošām acīm stāstīja, kā "seansos" viņu gars pārceļo no viena ķermeņa uz citu - tā kā, domāju, ka aizrādīt par muldēšanu ar mēru te veltīgas pūles.
Nav jau tas nekas krimināls, ka tiek piedāvātas dažādas metodes un dažādi ceļi - katrs taču var pats var domāt un spriest, ja kādam tas liekas pieņemami - uz priekšu.
Mani personiski ļoti uztrauc un sāpina gadījumi, kad tiek nelietīgi izmantota cilvēku nelaime - kad tiek saskalotas smadzenes un izvilkta pēdējā nauda izmisumā esošiem, kas ķeras pie pēdējā salmiņa, piesolot izārstēt neārstējamas slimības, bet nu, visi esam skolā gājuši un mācījušies anatomiju, fiziku, ķīmiju, kaut ko lasam, redzam, kas notiek apkārt - ja cilvēkam nav elementāra aizsargmehānisma, tad vienmēr kāds atradīsies, kas viņu "apjās", Reiki vai kādi pārtikas piedevu tirgotāji, vai citi brīnumu solītāji.
Turklāt brīnumi un nenoskaidrojamas lietas reizēm patiešām notiek.

Paldies Jaunais, Durasel, Kkk par labiem vardiem un padomu! Ari manas domas ir tadas, ka par 10 Ls stunda sadi pakalpojumi varetu but pieejami lielakajai dalai iedzivotaju, vienlaicigi nebutu jaizsledz iespeja, ka kads, kurs to nevar atlauties, varetu maksat ari mazak, ka ari, izejot no rezultatiem, novertet savu atveselosanos ar vairak. Jebkura gadijuma pastav iespeja vienmer runat individuali. Ari nauda ir energija un, ja cilveks velas tikai sanemt, neko nedodot preti, tad vins ari nespej novertet savu guvumu.
Esmu parliecinata, ka ari tiem cilvekiem, kuri seit ardas, ja kada viedoklis nesaskan ar vinejo, sirsnina ir kads gaiss sturitis un vieta milestibai. Pameginiet ari Jus pateikt kadam kadu labu vardu, velejumu. Tas neko nemaksa, bet kadam tas var nozimet daudz, un ari jums lidz ar vinu.
To Ezme: Ja, piemeram, Australija un Amerika darbojas veselibas apdrosinasanas programmas Reiki praktikiem, tad pie mums sini virziena vel ir daudz jastrada . Vienlaicigi ap 100 miljoni cilveku tikai ASV sanem alternativas terapijas pakalpojumus, no kuram Reiki ierindojas popularako metozu vidu un iztere ap 14 biljonus dolaru pasu naudas sinis sesijas, arvien vairak medmasas un dakteri iegust Reiki iniciaciju un pielieto to sava prakse.
Bet - katram ir sava izvele - ka Jus rakstat, "vai iet pie arsta ar medicinisko izglitibu, vai vienkarsi pie svesa cilveka," ar ko Jus acimredzot domajat Reiki dziednieku. Un, cik saprotu, par savu izveli Jus jau vismaz vienreiz atbildiga momenta esat izskirusies un ta ir novedusi pie sekam, kuram Jus sodien vairs neredzat izeju. Vai esat par to saviem dakteriem prasijusi atbildibu, ka to darat sini gadijuma, ne pazistot so metodi, ne kadu Reiki dziednieku.
Magda - protams, Jus varat palikt pie sava viedokla. Jus to saucat par pasreklamu, bet, dotaja gadijuma tas nav galvenais. Es seit nerunaju par sevi, bet par Reiki un Ajurvedas masazhas, ar kuriem es stradaju, speku. Reiki meistars ir tikai starpnieks, kas aizvada so brinumaino energiju lidz pacientam un pacienta organisms ir tas, kas paveic galveno darbu. Sodien ari Latvija ir iespeja izveleties savu Reiki dziednieku, tikai noskaidrojiet, vai tas ir Mikao Usui Reiki virziens, kura Reiki pakape ir sim dziedniekam, kada geneologija, ka Jus sajutat so cilveku, vai no vina izstaro labestiba, bet vislabak, ka jau rakstijam, apgustiet to pasi un stradajiet ar sevi pasi (tam pietiks ar pirmo pakapi) tad nebus neviens jakritize, jamokas saubas un ari Jusu veseliba un domasana izmainisies. Bet par to, ka par siem jautajumiem ir jadiskute, es parliecinos arvien vairak. Un ta ir musu problema, ka( ka Jus sakat, labajiem meistariem) nav laika diskutet, vini strada un pelna naudu. Teiksu ka ir, es uzskatu sevi par labu meistaru, un klienti man ir devusi iesauku "magic hands", bet esmu tikko ka atgriezusies Latvija un man bija bridis, lai aizsaktu so diskusiju. Diemzel, ari man driz si laika saks pietrukt, bet es centisos atbildet, cik tas bus manos spekos, lai dotu informaciju par izveles iespeju cilvekiem, kuriem tas nepieciesams.
Correze- nu pirmkart, diskusija foruma nav sludinajums un es seit runaju ne tik daudz par sevi, bet par divu briniskigu instrumentu speku, ar kuriem es stradaju. Man ir augstaka izglitiba, bet ne medicinas, ne ari masu skolas, ka Jus pareizi atzimejat. Ta ir tikai mana izvele, mans garigas dzives cels, kas manas rokas ir devis so brinumu un tas neprasa pareizi nosaukt vienu vai otru slimibu, lai pec tam bezspeciba noplatitu rokas. Reiki energija nekad nekludas un nekad nevar nodarit launu, ta plust tik, tur un tados daudzumos, cik un kur tas pacientam dotaja bridi ir visvairak vajadzigs. Caur so energijas plusmu Reiki dziednieks parasti sajut problematiskas vietas, sajut, cik ilgi un cik stipri si energija strada viena vai otra kermena vieta, no ka ir ari atkarigs seansa ilgums. Velreiz uzsveru, ka Reiki dziednieks nearste, Reiki dziednieks ir tikai starpnieks, caur kura rokam (vai domam, ja seanss notiek no attaluma), Reiki energija nonak klienta kermeni, atjaunojot un lidzsvarojot Dzivibas Energijas plusmu, bet klienta kermenis talak pats tiek gala ar problemam. tas strada ne tikai seansa laika, bet ari pec tam
Ja, ari seit ir japilnveido sevi, jaapgust pieredze, jamacas. jasaka, latviesu valoda ir diezgan mazas iespejas to izdarit.
No Jusu teikta:"Taas ASV kliinikas, par kuraam vinja raksta, nav normaalas slimniicas valsts vai privaataas, tie ir alternatiivie "dziedinaashanas" kantori, ko tradicionaalaa mediciina neatziist. Tas, ka vinji pashi sevi sauc par medikjiem, aarstiem un savus kantorus par kliinikaam, nenoziimee, ka tie taadi arii ir vispaarpienjemtajaa izpratnee.
Normaalaa ASV hospitaalii, kaa piemeeram Riigas 1.slimniica, nekadi reiki darbonji paari slieksnim netiek, tieshi taapat kaa Latvijaa."
Es nosauksu tikai paris: Banner Heart Hospital (AZ), Central State Medical Center (CA), Columbia University Medical Centre (NY), Edward Hospital Cancer Centre (IL), Shorn Memorial Hospital (CA) utt. Un tas Jus saucat par "alternativiem dziedinasanas kantoriem"? Ta Jusu otra fraze gan ir ko verta:))
Par kliniskiem petijumiem - paejieties uz augsu un palasiet visgarako izvilkumu - tiesa, tas ir anglu valoda.
Ziniet - atvainojiet, bet Jus tiesam rakstat pilnigas mulkibas.
Tabula Rasa - ziniet, tas tik tiesam butu briniskigi, ja cilveks beidzot saktu domat un izmantot kaut nedaudz vairak par 3-7% savas pelekas vielas, tad nebutu jatere miljoni farmacijai un bezmerkigiem petijumiem.
Del- es nezinu, ar kadu Reiki bija aizravies Jusu pazina un par kadiem seansiem Jus runajat, tas drizak atgadina meditaciju vai kadu spiritualu ritualu. Manuprat, diezgan daudz esmu aprakstijusi ieprieks Reiki mehanismu un ta darbibu, kas ir loti vienkarsa un nebut nav saistita ar gara celojumiem no viena kermena otra.
Un - varbut ne tik daudz apkart, bet - ielukojieties kadreiz sevi:))
Lai jauks jums visiem vakars!

Es nosauksu tikai paris: Banner Heart Hospital (AZ), Central State Medical Center (CA), Columbia University Medical Centre (NY), Edward Hospital Cancer Centre (IL), Shorn Memorial Hospital (CA) utt. Un tas Jus saucat par "alternativiem dziedinasanas kantoriem"?
---------------------
var atrast veselu listi ar hospitaaljiem:) BET!!!Un tas ir svariigi!, ka reiki tur atljauts VIENIIGI KAA COMPLIMENTARY TREATMENT, lai mazinaatu pacientu stresu, kaa relaksaacijas nodarbiiba. Tikai un vieniigi. Neko ljaunu reiki tieshaam nenodara, jo neko jau arii nedara:))). Nekas nenaak par labu,bet arii nekaitee, ja vien nav lietots kaa vieniigaa aarsteeshanaas metode, jo tas noziimee, ka nekaada aarsteeshana nemaz nenotiek.

--------------------
Reiki energija nekad nekludas un nekad nevar nodarit launu, ta plust tik, tur un tados daudzumos, cik un kur tas pacientam dotaja bridi ir visvairak vajadzigs. Caur so energijas plusmu Reiki dziednieks parasti sajut problematiskas vietas, sajut, cik ilgi un cik stipri si energija strada viena vai otra kermena vieta, no ka ir ari atkarigs seansa ilgums. Velreiz uzsveru, ka Reiki dziednieks nearste, Reiki dziednieks ir tikai starpnieks, caur kura rokam (vai domam, ja seanss notiek no attaluma), Reiki energija nonak klienta kermeni, atjaunojot un lidzsvarojot Dzivibas Energijas plusmu, bet klienta kermenis talak pats tiek gala ar problemam.
----------------------

Bravo! Taa nu gan laba "otmazka" izgudrota. Visu cienju gudriishiem, kas shito penteri sacereejushi. Viltiigi izgudrots.
Tad jau var vienmeer attaisnoties, kaapeec reiki terapeitam nav nepiecieshamas ne mazaakaas mediciinas zinaashanas, jo vinsh jau esot tikai starpnieks, bet "gudraa" energjija pati no sevis visu izdara.
Nevajag atbildeet uz jautaajumiem kaa aarstiem, piemeeram, cik lielu zaalju devu katraa gadiijumaa lietot, kaadu zaalju kombinaaciju, kaadi blakusefekti. No problems. Energjija pluust pati no sevis tik, cik un tur, kur vajag. Abet reiki terapeitam vispaar nekas nav jaadara, uz jautaajumiem nav jaatbild, tikai jaasmaida un jaaduudo saldaa balstinjaa par miilestiibu un laimi visai cilveecei.
Un galvenais ne par ko nav jaatbild kaa normaalam aarstam, ja vinsh pieljauj kljuudas aarsteeshanaa, var arii licenci zaudeet un pa tiesaam tikt vazaats.
Reikinieki un paareejieticiibas hiileri no taadaam shmuceem apdroshinaajushies. Ja nu kas, var novelt vainu uz pacientu, ka tas bijis ar melnu dveeseli, sliktu karmu, piemeeram, pretojies aarsteeshanai utt. Pieraadiit ta neko nevar. Visi apgalvojumi izziisti no pirksta.

Labaak jau nu pastaasti par pashu energjiju, visu no a-z bez liekas lirikas par dievishkjajiem vai astraalajiem briinumiem. Energjija, cik zinaams, rodas kustoties mateerijai, ljoti vienkaarshi runaajot. :)
Varbuut saac ar to, ka pasaki kaadaas meervieniibaas to tavu energjiju meera?
Es ceru, ka shis vienkaarshais rakstinsh no enciklopeedijas, tev kaa energjijas speciaalistei nebuus sveshs http://en.wikipedia.org/wiki/Energy<\/a>:D
Re: :))

Correze- žetons!!!
Jāa- veicas mums, Latvijas "tumsoņiem" - ik pa laikam uzrodas (no nekurienes)) kāda maģiska , visu varoša būtne! :))
Re:Inara

palasam, kāds tad ir tēmas virsaksts? - Visas slimības ir ĀRSTĒJAMAS. jā jā, tikai ārstējamas, ne jau IZĀRSTĒJAMAS? Vai ne, Ināra? Tā jūs to bijāt uzstādījusi, nu, ka bik paārstēsiet, bet bez jebkāda rezultāta, vai tā? pareizi izpratu?
Re:Inara

Man diemzheel ir diveejaada pieredze ar Reiki.

Pirmoreiz peec draudzenes ieteikuma aizgaaju uz seansu pie vienas it kaa speeciigas meistares. Likaas pilniiga fignja, bet fakts, ka paaris turpmaakaas dienas man bija ljoti daudz energijas. Biju atveseljoshanaas procesaa peec 2 smagaam operaacijaam, un taa energijas deva bija tik liela, cik man pat vislabaakajos jaunibas gados nebija.

Otrreiz biju pec tas pashas draudzenes ieteikuma pie citas meistares. Vinja ar mani straadaaja katru dienu nedeeljas garumaa, bet diemzheel nekaads rezultaats netika sasniegts ne uzreiz, ne veelaak (nu jau 2 gadi pagaajushi). Nu neko - naudinju sanjeema, laiku (gan savu, gan manu) izniekoja, es paliku miinusos. Gadaas.
bez

bez
Kapec otreiz mainiji meistari? Un ja jau pec pirmajaam reizem pie otraas meistares nebija energgijas piepludums, priekshkam niekoji laiku ?
Ne visi meistari ir tik speeciigi! Tas takaa pashsaprotams fakts.
Ko taa pirmaa meistare darija,masiereeja? :))))
Re: bez

Man ir personisks iemesls buut neiecietiigai pret taa saucamajiem faith healer, latviski ticiibas dziedniekiem. Pirms diviem gadiem viira teeocis nomira ar aizkungja dziedzera veezi. Staasts iisumaa shaads.

Viirietis ilgu laiku jutaas slikti, bija saapes un, iesaakumaa veershoties pie aarsta, raadiijaas, ka ir iekaisums. Iekaisumu apaarsteeja, likaas, ka viss kaartiibaa. Tad, kad proleemas atkaartojaas, viirietis vairs pie aarsta negaaja. Kaapeec? Taapeec, ka vinja sieva un meita, kaa ari meitas draugi ir liidz aciim iegrimushi visaados new age, spiritisma, alternatiivaas dziedinaashanas, jogas, un veel visaadu parapsihologjiju un mistisko maaciibu purvaa.
Viirietis tika vazaats pa spiritistu centriem, kur tika izsaukti gari, pagaatnes izcilie dziednieki, kuri tad nu viirieti aarsteeja. Viirietis dzeera visaadas briinumzaales (teejas), jogu sastaadiitas, maksaaja krietni daudz viss tas indieshu siens. Viirietim tika analizeetas auras un sinhronizeetas chakras. Viirietis sanjeema reiki terapiju.

Taa nu pusotru gadu viirietis neapmekleeja nevienu aarstu, vienreiz tik bija pie zobaarsta, jo izkria plombe. Saaka justies arvien sliktaak u sliktaak, kameer tika aizvests uz slimniicu. Analiizes paraadiija veezi peedeejaa stadijaa.No slimniicas viira teevocis vairs neiznaaca, nomira 4 dienas peec ievietoshanas slimniicaa.

Aizkungja dziedzera veezis ir aarsteejams, operaaciju taisiit nevar, kjiimija parasti neliidz. Atliek staroshana un viroterapija. Viroterapijai ir labi rezultaati, ja atklaaj laiciigi, kaut vai otrajaa stadijaa. Jebkursh var izpeetiit veezha aarsteeshanas metodes katram veezha veidam, izlasiit statistiku, cik % kuraa stadijaa ir izredzes izdziivot. Tad kopaa ar aarstiem onkologjijas centraa mekleet iedarbiigaako aarsteeshanas veidu. Muusdienaas nav probleemu sazinaaties aarstam ar aarstu jebkur citur pasaulee, lai savam pacietam dabuutu kaadu terapiju, ko jau lieto citur, bet kas veel nav plashi izplatiita savaa valstii.
Jaa ir alternatiivas staroshanai, kjiimijai un operaacijai, papildus terapijas, piemeeram viroterapija. Japaanas zinaatnieki ir peetiijushi mediciiniskaas seenes un Japaanaa un Krievijaa ir izstraadaati no seeneem ekstraheetie medikamenti ar antioksidantu un antiveezha iedarbiibu, kas tieklietoti kaa papildterapija.
Kad es intereseejos par modernajiem antioksidantiem, par daudziem antioksidantiem informaacija satureeja peetiijumus par to pretveezha iespeejamo aktivitaati, tie tikushi laboratorijaas peetiiti shajaa sakaraa ar dazhaadiem rezultaatiem.

Da kaut antioksidantus vinsh buutu visu sho laiku dzeeris, kaut speciaalo seenju ekstraktus dzeeris, visu vinjam pasuutiitu internetaa. Ja vien zinaatu, ka vinjam ir veezis! Bet kaa lai to zin, ja cilveeks klausa sievai un meitai - pie aarstiem neiet, bet staigaa pa visaadiem sharlataanu kantoriem! Taa nu alternatiivaas dziedinaashanas piekriteejas savu viiru un teevu faktiski nogalinaaja. Ja taas idiotes buutu kaut uz savu katolju bazniicu gaajushas, gan jau priesterteetinsh ieteiktu pie aarsta aiziet.

Shis ir tikai viens man zinaamais piemeers pie kaa var novest ticiibas dziedinaashana. Ir veel citi piemeeri, bet shis ir gjimenes gadiijums, kas mani padariija traku.

Ejiet pie kaadaam zaalju tantinaam gribat, ejiet pe reiki un ajurveedas dziedniekiem, bet!!!! tikai paraleeli normaaliem aarstiem!!!

Nu taa maaceeja ar dievishkjajaam energjijaam straadaat meitas reiki draugi, taa maaceeja garus izsaukt, taa speeja auras analizeet un chakras sinhronizeet, ka aizsinhronizeeja 50gadiigu viirieti pa taisno uz kapseetu.
Auraam kraasas redzeeja aurotaaji, kaapeec nesaredzeeja, ka aizkungja dziedzerii veezis? Kaapeec taa dizhaa dievishkjaa energjija neaizpluuda aizkungja dziedzera virzienaa un nenogalinaaja veezha shuunas?

Atmazka tiem dziedinaataajiem peec tam bija ... vecajam esot slikta karma un zvaigznees taa esot bijis rakstiits:)D

Milie cilveki!
Es varu cilvecigi saprast jusu negacijas, kuras izraisijis viens vai otrs gadijums jusu dzive, bet tapec jau nav jaklust niknam uz visu pasauli un, ta teikt, jabaz viss viena maisa.
Neviens nevar liegt jums palikt pie sava viedokla un tas ir jusu tiesibas, tapat ka manejas palikt pie sava, kas ir nostiprinajies manas (un, protams, ne tikai) pieredzes rezultata.
Es seit nesaku so diskusiju, lai ikvienam kaut ko pieraditu, bet lai dotu iespeju cilvekiem, kuriem si iespeja vajadziga.
Nekas jauns, atskirigs, ari sen aizmirstais vecais, nav ienacis vai atgriezies sini pasaule bez nolieguma, bet agrak vai velak tas notiek.
Interneta ir vairak ka daudz informacijas par Reiki visa pasaule un katrs, kurs velas, var tur atrast atbildes uz vinu inetresejosiem jautajumiem.
Vienlaicigi, ja seit paradisies sakarigi jautajumi par so temu, es pacentisos atbildet, bet skiest laiku, lai stimuletu jusu negacijas, man nav ne laika, ne velesanas.
Es novelu visiem but veseliem un pozitiviem, lai nevajadzetu lugt paliga ne Reiki, ne Jogas, ne Dakterus :))

Vel gan piebildisu vienu lietu. Lai kaut ko noliegtu, ir kaut elementari jasaprot, kas ir tas, ko jus noliedzat. Noliedzot Reiki, jus butiba noliedzat pasi savu dzivibu, jo Reiki ir ta pati Dzivibas energija, ar kuru mes piedzimstam, ar kuru elpojam, ar kuru esam. Kad si energija cilveka kermeni vairs nav, vins atstaj so pasauli. Un ta ir ari Reiki dziednieka misija - palielinat sis energijas daudzumu pacienta kermeni un atjaunot vienmerigu tas plusmu, ka rezultata kermenis attiras un izveselojas.
Tas, kapec tomer rodas sadi noliegumi un sada negativa pieredze, ari man ir jautajums un, viens no padomiem, ko varu dot, pirms uzticat sevi Reiki dziedinasanai, ir - noskaidrojiet, kura pakape ir sim Reiki praktikim (ir 3 pakapes -1.,2. un Reiki Meistars), kada ir vina geneologija un vai ta sakas ar Mikao Usui. Pirma pakape ir domata, lai cilveks varetu stradat ar sevi un energijas plusma bus ne tik speciga. Es pielauju ari domu, ka varetu but cilveki, kuri vienkarsi izmanto Reiki vardu, tadejadi sejot neticibu un liedzot so Dievisko iespeju daudziem citiem, kuriem ta varetu patiesi palidzet. Bet, jebkura gadijuma, labais tomer vienmer uzvar!

Bez komentaariem. Katrs pats prot lasiit un nospiest peles taustinju uz linkiem. Ko saka zinaatne? Atbilde sheit:
http://www.quackwatch.com/01QuackeryRelatedTopics/reiki.html<\/a>
http://www.livescience.com/health/091208-alternative-medicine.html<\/a>
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18410352<\/a>
http://www.nccamwatch.org/research/reiki.shtml<\/a>
Re: 20 000 $ grants Dr.no Kanadas, Reiki praktikim

Nursing researcher receives funding
for unconventional breast cancer therapy

Dr. Ahlam Mansour, of the College of Nursing, has received a $20,000 grant from the Canadian Breast Cancer Research Initiative (CBCRI) to conduct a feasibility study of the effects of Reiki [pron. ray-key], a so-called energy medicine involving the application of what she terms "universal life energy" through hands-on techniques (see box below).

The grant is one of only six awarded in a national competition in which 47 submissions were received by the CBCRI, which is a granting agency housed in the National Cancer Institute of Canada, Toronto.

Dr. Mansour, herself "a second-degree Reiki" [of three levels of mastery], says there's an abundance of anecdotal records and some emerging scientific evidence that Reiki is effective in decreasing physical problems and anxiety associated with illness.

"But to date," she adds, "no rigorous studies have been undertaken into its efficacy. Our study will be to investigate the effects of Reiki on the level of anxiety, physical problems, spiritual well-being, and complete blood counts in breast cancer patients undergoing their initial (AC) chemotherapy."

She says she and her nine-person team* will soon begin a partially-blind, placebo-controlled clinical trial to test for the effectiveness of the therapy.

"We hope that the feasibility study will provide enough data to determine whether or not to proceed to a full-scale study on the efficacy of Reiki in reducing the side-effects of chemotherapy and the emotional problems breast cancer patients generally experience."

* The team members include: Dr. Mansour; Dr. Gail Laing, a professor in Nursing; Marion Bueche, a Reiki master, who practices in Regina; Dr. Barbara Walley, an oncologist at the Saskatoon Cancer Clinic; Dr. Anne Leis, a psychologist in Community Health and Epidemiology (CHE); Dr. Alanna Danilkewich, a family physician at the RUH; Judy Nurse, a research coordinator in CHE; and Pat Homenick, Peg Schmidt, and Olga Stefaniuk, breast cancer survivors.

Nora, tu?
anecdotal evidence, hah

Murgs...
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Pārdošanas komandas asistents/-e (Jelgava)
LINAS AGRO

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
ASP.NET (C#) PROGRAMMĒTĀJS/-A
Lursoft IT SIA
Konkurss beidzas 2014-11-16

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.