Vēdera uzpūšanās

Sveikas sveikiņas! Kā augstāk varējāt izlasīt man ir radusies problēma, kā kaut ko apēdu vēders kļūst kā bumba :( Agrāk nekas tāds nebija novērots. Ir kādas idejas/ ieteikumi ar kādiem līdzekļiem situāciju normalizēt?
Re: Vēdera uzpūšanās

var mēģināt uzturā vairāk lietot Biolaktu, jigurtus un ķoplokus (dažādos veidos - ar krējumu, salātos u.t.t.). Man palīdzēja!
Re: Vēdera uzpūšanās

Pusdienas ieedu pa 1 Biolakto, bet nekaadas izmainas :( Ta jau vairaakas dienas :(
Neesmu gan dzirdeejusi, ka kjiploki shai probleemai vareetu paliidzeet. Kaads no viniem labums?
Re: Vēdera uzpūšanās

Ir tādas labas zāles bez receptes - "Linex". Sastāv no dabīgām, labām baktērijām, kas visus šitos novērš.
Re: Vēdera uzpūšanās

Nu es tev iesaku īpašos uzpūšanās gadījumos ogli padzert (tabletes), bet nu domāju, ka ja tev vēders uzpūšas no jebkā, ko tu apēd, tad tev ir jāiet pie ārsta.
Te jau kaut kur bija minēts, ka no augļiem uzpūšas vēders ļoti, tad varbūt tu katru dienu augļus ēd? Nu tad nevajag brīnīties.
Bet ja tev pat no maizes vai kartupeļiem uzpūšas - nu tad ej pie ārsta cik vien ātri iespējas - tas jau nav normāli.
Re: Vēdera uzpūšanās

Bet tas jau ir normali,ja veders pusas no maizes vai miklu izstradajumiem un tapat no piena.Japarstaj tie est.
Re: Vēdera uzpūšanās

Man bija līdzīga problēma, mocījos ilgi, izrādījās - neiroze. Tagad krietnu laiku lietoju antidepresantu, un gods kam gods - problēma pazudusi. Bet par "Lineksu" arī es esmu dzirdējusi ļoti labas atsauksmes.
Re: Vēdera uzpūšanās

Ķiploki uzlabo zarnās tā saucamo mikrofloru.
Re: Vēdera uzpūšanās

Iesaku bez ārsta ziņas neko neuzsākt, arī tas pats Linex var izraisīt pierašanu, un pēc tam vēders pats vairs vispār nestrādās. Aizej pie ārsta.
Re: Vēdera uzpūšanās

Man tada gadijuma palidzeja piparmetru teja.
Re: Vēdera uzpūšanās

Susur - kas īsti ir neiroze?
Re: Vēdera uzpūšanās

Poga - tas nozīmē, ka vaina nav pašā vēderā, bet nervu sistēmā, bet vēders tikai dod ziņu, ka kaut kas nav labi. Neesmu daktere, tāpēc piedošanu par tautisku izskaidrošanu.
Re: Vēdera uzpūšanās

Susur Tev nešķiet, ka Tevi ir piečakarējuši, nu par to neirozi un vēderu varbūt ir kāds sakars, bet vai antidepresanti ir uzreiz jālieto.

Vēl var lietot Mezamforte tambletes, ari homeopatisks lidzeklis, kas veicina māgas darbību un varbūt tiešām paseko ēdienam ko ēd, ēd mazāk ogļhidrātus saturošus ēdienus - maizi, augļus (cukurs), ēd dārzeņus, salātus, sautējumus, gaļu ari vari ēst visu, tikai pavero, un izdari pati secinajumu kas tavu organismu ietekmē.
Re: Vēdera uzpūšanās

Cik tu apēd vienā reizē? Daudz? Tad uzpūšas. Es mainīju režīmu, sāku ēst tā, lai nebūtu pieēdusi, bet paliktu drusku nepaēdusi, ēdu ļoti lēnām un maziem kumosiņiem. Tas sākumā šķiet nepierasti, it sevišķi, ja esi badā un gribas ātrāk pierīties.Un jau otrajā dienā bija izmaiņas! Tagad nekas vairs nepūšas. Pietiek tikai drusciņ vairāk apēst - kā bumba atkal gan! Pamēģini to bez zālēm. Protams, ja tu nepanes kādus produktus principā...tad ir citādi.
Re: Vēdera uzpūšanās


ķiploki jaa un siipoli, ka arii skabeti kaposti. jogurts bez piedevaam, kefiirs, lakto. tas viss zarnu mikroflorai. aabolus pirms eesanas nomizo.
Re: Vēdera uzpūšanās

100% iesaku mezym forte. Ļoti labas zāles.
Re: Vēdera uzpūšanās

Nerdīkst jaukt produktus kopā, manus uzskatus vari izlasīt zem jautājiena:

ko darit ja kajas svist un nelabi oz ----- labvele
Re: Vēdera uzpūšanās

Ja vēlies ķerties pie sintētiskiem līdzekļiem no savas pieredzes varu ieteikt tās zāles kā Coordinax. Labas, man tiešām palīdzēja! :) Bet vienagla - jāmeklē problēmas cēloņi, lai var ar tiem aktīvi cīnīties.
Re: Vēdera uzpūšanāsEs arī ciešu no vēdera uzpūšanās kā daudzi citi jaunieši... Esmu mēģinājusi dažādas zāles, taču iedarbīgākās man šķiet ir iedzert glāzi linu sēklu ūdens, katru rītu pirms brokastīm.Es daru tā jau divus mēnešus un arī turpināšu.Domāju,ka vēdera uzpūšanās ir atkarīga arī no tā cik bieži tu ej uz mazmājiņu,jo tagad eju uz mazmājiņu biežāk un vēders uzpūšas reti (tikai pēc svētkiem!).
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
  
 
DELFI darbs
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.