izkaisītā skleroze?

vai kādam ar to bijusi darīšana? pašam vai paziņām?
Re: izkaisītā skleroze?

Mana vecmaminja no tas nomira, bet es vinju nekad neesmu redzejusi. Slimiba nav arsteejama, var nodoties cauir geeniem, bet sadzivot var.

ak Dievs,jā,paziņām...tas tik tiešām ir drausmīgi...

Kādam manam radiniekam ir, bet laikam vieglā formā - viņš ir apārstējis (sākumā gan bija visai traki), visu laiku dzer zāles un rezes 2 gadā uz kādu nedēļu liekās slimnīcā un pilnīgi nevar redzēt, ka šim kas kaitētu - vīrietis kā briedis.

Kraukle, vai Tev ir zināmi kādi ārsti, kur tas paziņa gāja? ja vari ko konkrētāk pateikt, varbūt uzmet man uz smiekli.nak@inbox.lv! aktuāla lieta pašlaik.

Bafija, kurā slimnīcā viņš ārstējas? Vecmilgrāvī?

SKLEROZE-

Stāvoklis, kad nervu sistēma tiek sagrauta galvas un muguras smadzeņu nervu šūnu badošanās dēļ.
šī slimība ir viens no spilgtākām putraimu un cieti saturošu produktu kaitīgās ietekmes atspoguļojumiem.
Neviens cilvēks, kurš lieto maizi, putru un citu cieti saturošu barību nav spējīgs pilnībā izārstēties no sklerozes.

taču daudzi spēj sevi apārstē, ja katru dienu izdzer vismaz 3 litrus svaigi spiesto dārzeņu sulu ar biežu resnās zarnas skalošanu.

Vislielāko bīstamību šai slimībā rada pacienta nevēlēšanās sekot augstākminētajiem norādījumiem.

Es neesmu pazimusi nevienu, bet manas Jūrmalas saimnieces darbavietā vienai kolēģei esot. Nopratu, ka tas nav ārstējams,ka tas progresē, vispār bēdīga lieta. Bet tā sieviete - pajauna - tur strādā.

Aldr, pēc Tavas teorijas 99% L-jas iedzīvotāju vajadzētu būt slimiem ar šo slimību... kaukā neticās.
s.n.

Iekopē to ko uzrakstīju- citi Tev visdrīzāk patiesību nepateiks.
Re: Smiekli nāk

ai,diemžēl to nu gan es nevarēšu tev pasacīt...bet,ja diagnoze tiešām ir šāda,tad jāmeklē,vienkārši jārok augšā vis-vis-vislabākie speciālisti! žēl,ka nevaru tev līdzēt!
Re: Kraukle

nu vot, to jau es tagad mēģinu darīt. bet kaukā ļoti šaura tā tēma, neviens neko nezin, tik vien kā kautko kautkam kautkad dzirdējuši i viss.

varbūt ir kādi medicīniskie saiti, kur vērts iemest aci... nav nekad bijusi vajadzība, bet tagad ačere, jābrien melnā tumsā.

seku reku saite ar info http://www.rehab.lv/lmpb/multskler.htm
he

Un vispar par al-dr ieteikumiem: jo vairak neviens vinjam netic, jo histeriskaaki un izmisiigaaki pazinojumi, ka darzenju sulas ir visa panaceja un glabins.

paldies, Alij!

Zini,es šovakar aprunāšos ar saviem tuviniekiem,viņi ir mediķi,domāju,ka rīt varēšu " come back" ar kaut ko saturīgāku!

tencinu milzīgi.
man tiešām būtisks arī alternatīvs viedoklis, jo tik daudz jau esmu aplauzusies uz visādiem "dakteriem", ka tagad jau šķiet, ka sen laiks ar kājām pa priekšu :]]] negribās vairs ticēt vienam vienīgajam dokam, lai ar skaitās, ka varbūt labs...
gaidu ziņas! :)

pameegjini pie taas pashas Anitas, ko Str un Kendo biezhi piemin... man lieka,s ka vinja bija prakse... tradicionalajaa medeciinaa, ko piekopj LV laikam gruuti buus ko sakariigu no speciem atrast...

Al-dr - tu teelo vai esi taads???.. to sauc par shizoidaalaam izpausmeem un palasi, kur taas rodas...:))))) noderees tev sadziivot...:)))))
Re: dbs

hm, es gan pārāk neesu ievērojusi to Str&K-o Anitu :/
kas viņa ir un ko viņa dara, un kur te par to var ko vairāk izlasīt (t.i. Feministos da snobistos tfu šovinistos?)?
es jau te tagad visādus variantus štukoju, ierauju nervu zālītes un buros tālāk, tā ka noder jebkura info :)
paldies par to pašu.

Atbrauca no ASV paziņu paziņa paciemoties, galīgi sagrauta, ka viņai uzstādīta šī diagnoze, pēc gada satikāmies, viņa smaidīga un apaļīga. Izrādās, ka stāvoklis stabilizēts! Viņas tēvs pirmdien aizbrauca, nepaspēju pajautāt par meitas veselību, bet neviens par jauno sievieti - 3 bērnu māmiņu vairs nav noraizējies, laikam jau viss kārtībā.
Ar to gribēju teikt, ka nav ko nokārt snīpi!

vinja atrodas uz Briiviibas, tur pie Riigas Modeem kur ir Beneton veikals... taa arii saucas salons "Anita"... uzsit e-meilu Strelniecei vai Kendo, vinji spees, domaaju, tuvaak pastaastiits par to, vai kas iespeejams... vismaz lai nedaudz ierobezhotu progresu slimiibai... arii tas buutu daudz - aptureet...

Es tikai ceru, ka tā nav tā pati ģaišreģe - apm 40 g. v., kas darbojās arī ar ko līdzīgu žigolo biznesam, resp =- dāmu pavadoņiem. Mūsējie reiz kopā ar to Anitu brauca uz Franciju - bija kaut kāds kristiešu saiets, viņa pati organizēja to braucienu, mūsu žurnālists bija šokēts par viņas uzvedību - pohujismu un dzerstīšanos. Taču sevi viņa ļoti reklamēja - apaļīga, enerģiska dāmīte, kas redzēja kauč kādas vīzijas, prata sevi reklamēt un naudiņu taisīt.
Bet ir vēl cita Anita, tā laikam būs gaišais tēls.
Sorry, ja te kādam ieviešu nepamatotas šaubas, vienkārši tā info par TO ANITU MAN ŠITĀDA NE VISAI.
es ar aprunāsōs ar savu Jūrm. saimnieci.
mania...

...vinja ir dziedniece... vinja ar gaishredziibu paaraak neaizraujas, cik zinu... bet taa ir cita teema...

check @!

Jā, nu tā ar bija dziedniece, viskautkas... Un redzēja tādus dīvainus sapņus. Vināi ir bērns pirmssolas vecumā, tumšmate. Vienkārši tomēr bail, ka neuzķeras uz to. Mani jau viņa sākumā ar dikti ieinteresēja, jo man visār ir nosliece uz okultām lietiņām;))).
Iešu piezvanīt saimniecei.

Nesen televīzijā rādīja bijušo grupas "Turaidas Roze" dziedātāju. Viņa jau daudzus gadus sirgst ar šo slimību. Ārprāc, kā tā slimība pārvērš cilvēku - līdz nepazīšanai gan psihiski, gan garīgi Un pilnīgs blefs, ja kāds saka ka to var izārstēt. Ja nemaldos Ā. Elksne arī sirga ar šo kaiti un izdarīja pašnāvību. Viņa taču bija ārste.

Piezvanīju savai Jūrm. saimniecei - viņa teica, ka tieši pašlaik tās sievietes nesotdarbā, jo viņai šad tad esot krīze - tipa pēkšņa rokas paralīze, tad viņa 4 mēn. neesot bijusi darbā, bet vēlāk atgājusi tā roka , un viņa varējusi turpināt strādāt. Vispār tagad jau esot importa zāles, tā ka izārstēt, protams, nevarot, bet novilcināt slimības attīstību gan. Slimnīca esot it kā Sarkandaugavā(?), bet laikam Tev jāmēģina sameiloties ar tiem,kam te bija sakari ar ārzemniekiem - viņiem droši vien daudz kvalitatīvāka visa ārstēšana.Vispār saimniece teica, ka uzzinās sīkāk kaut ko. Ja tas būs kas noderīgs, pierakstīšu te klāt.
kace...

mazaak skaties TV un vairaak veero dziivi.... vai vairums teica, ka var izaarsteet???... ir daudz slimiibu, ko nevar izaarsteet, toties var apaarsteet un... taalak daudz, kas atkatriigs no indiviida un vides, kuraa shis indiviids atrodas...
Re: kace...

Kādreizējā kolēģe ar šo slimoja. Sākumā bija šoks, paārstējās slimnīcā, tad nostabilizējās, sāka prātīgi dzīvot un gadiem ilgi viņu pazinu kā viņas vecumam atbilstošu sievieti, kura gan piedomāja par sevis saudzēšanu, reizi gadā devās uz pārbaudēm un lielos uztraukuma vai pārguruma brīžos viņai raustījās viens plakstiņš. Ar to gribēju paust, ka ierakties skumjās nevajag, bet gan ar ārstu padomu prātīgi dzīvojot viss būs labi. Varbūt grūtākais pārstellēt savu un tuvinieku domāšanu, ka neesi pārcilvēks un ar savu veselību jārēķinās. Ar to gribēju arī paust, ka pilnīgs pofigisms vai pilnīga stresošanās var novest pie sliktākiem rezultātiem.
Lai tev ir spēka veselīgi pasmieties par drūmajām domām un turēt sevi pie veselības. Tad jau būs OK;)))
Re:

Sarkandaugava=Tvaika ielaa.
Aiz kam tie aizspriedumi? Ja reiz taa ir nervu saslimshana, tad speciaalisti mekleejami arii tikai nervu kliinikaas! Sen jau tie laiki pagaajusi, kad trako nami pastaaveeja. Taa ir slimniica cilveekiem, kuriem ir veseliibas probleemas.
Smiekli naak...

Vispariigs info ir http://www.rehab.lv/lmpb/index.htm

MS aarstee/censhas dabuut remisiju ar interferonu.
Ja ieluukosies ieprieksh uzraadiitajaa www., redzeesi, ka slimiibas gaita ir dazjaada.
Jebkuraa gadiijumaa, vari meegjinat arii dziedniekus, tacju buutu jau jauki, ja vinji paliidzeetu...
Naudu varbuut labaak izmantot lietderiigaak - fizioterapeita pakalpojumiem, medikamentu iegaadei, dr. apmekleejumiem.
Re: Smiekli naak...

Ā.Elksnei bija šizofrēnija un ar šo nav nekāda sakara. Manas krustmātes māsa slimo ar šo kaiti jau kādus 40 gadus. Viņa pati ir farmaceite, bet galā ar slimību nav tikusi. Tomēr dzīvo, bet nekāda stiprā jau nav. Īstenībā visu laiku pieskatāma un bieži vien arī kopjama. Ja tev interesē sīkāk , varu painteresēties ko viņa ir darījusi. Tajos laikos, kad viņa saslima, šo slimību knapi tikai diagnosticēja, varbūt tādēļ tik tālu to cilvēku nolaida. Iespējams, ka viņa var dot kādu labu padomu. Raksti uz manu e-pastu, ja gribi, lai es kaut ko uzzinu sīkāk!
Man skjiet, ka Al-drs pat neatšķir atšķirību starp sklerozi un izkaisīto sklerozi. Mani viņš besī ārā! Baigais idiņš! Laikam nekad nav dabūjis!
Ilze

Izskaidro atšķirību?
Re: al-drs

al-dr, izkaisiitaa skleroze un skleroze patiesaam ir 2 dazadas slimibas.
un, ja tev pietiek netaktiskuma tik smagu slimiibu gadiijumaa runaat par putru eeshanu (un tev pietika netaktiskuma vai nezinu kaa to sauc, kad stastiju par savas braalja sievas, 2 mazu bernu maates naavi, apgalvot, ka vina noteikti eedusi saldumus un no taa pelniiti nomirusi un bernus ar tiem nobarojusi), tad man pietiks netaktiskuma aizraadiit, ka tu jau sen man liecies sizofreenikjis.
beskauņai

Vai tā ir attaisnošanās?
Re: al-dr

attaisnosanaas par ko?
ja cilveeks miris, tas nerunaa par profilaksi.
bet izsaka lidzjutibu.
al-dr. vai tu ar cilveekiem kontakteejies arii kaa citaadi kaa pa internetu?
ja kontakteejies, tad vai taas ir normalas cilveciskas attieciibas? jeb cilveeki censas runaat ar tevi pamaz, lai izvairiitos no speeciigaa siipolu aromaata?
al-dram

Aleksandr! Vai tev brīžam nešķiet, ka tev ir milzīgas problēmas ar sevi? Vai tu vispār atšķir citu nopietnas problēmas, kad viņi meklē palīdzību vai vienkārši grib izkratīt sirdi, no savas izdomātās pareizās dzīves. Nu labi, dzīvo tā, bet liec taču mieru citiem. Man jau sāk riebties forums, jo tu visur pamanies iebāzties ar saviem pretīgajiem komentāriem. Ej raksti kaut kādā zīdaiņu čatā vai kur. Liec mieru normāliem cilvēkiem.

Par dziednieci Anitu dažus vārdus varu pastāstīt. Savulaik vedu pie viņas 5 gadīgo meitu (alerģija visādos veidos). Anita teica, ka varot viņu izārstēt. Braucām uz 10 seansiem no Saldus uz Rīgu.Iztērējām ap 150 Ls, ieskaitot visādus brīnum vitamīnus. Dziedniece teica, ka sākumā varot būt paasinājums, pēc tam pāriešot.Diemžēl paasinājums bija, bet nepārgāja.Bija jālieto ierastie tradicionālie līdzekļi.Godīgi sakot, pēc visiem tiem solījumiem es neticu viņai.Var jau būt, ka kādam palīdz.Tā viņa bija jauka un patīkama sieviete.Bet man no tā vieglāk nepalika.Vēlu Tev veiksmi.Pamēģini pie homeopātiem, tas tomēr šķiet ticamāk.Nezinu gan vai viņi Tavu slimību ārstē.
Re: visiem

ak jūs mīļie labie... liels paldies visiem, kas cenšas palīdzēt! @ esu saņēmusi, bet nav vaļas atbildēt, jo baigi daudz darba :(
mērfija likums darbojas ar uzviju... :]]] t.i. lielākie sūdi uzrodas tad, kad nav laika pa tiem rakāties.
Re: par veciem laikiem

Jā, agrāk no šīs slimības samērā ātri pat miruši. Tā ka medicīna tomēr ir gājusi uz priekšu, bet nu, protams, jāmēģina kontaktēties ar labākajiem speciem.
Saimniece vēl nebija sazvanījusies, bet teicās noteikti to izdarīt.
Re:Aleksandram

Nu šoreiz gan Tev nav taisnība, pat smieklīgi , ko raksti, ja vien tēma nebūtu tik nopietna. Atliek vien piekrist Ilzei - pārlieku pareizs esi, pārāk visu ideāli un sterili dzīvē vēlies, tādēļ laikam Tev ar būs lemts vienam palikt, ja kaut kas ļoti nopietns nemainīs Tavu attieksmi pret pasauli.
Re:Smiekli nāk

Sazvanījos, vinā bija tikusies ar to sievieti. Sievietei 37 gadi. Tagad problēmas ar kājām - tās nejūtot. Slimnīca, kurā ik pa laikam ārstējas, patiesi ir Vecmīlgrāvī, uz turieni vajadzīgs ģim. ārsta nosūtījums. Dažreiz špricējot dārgas ampulas - viena 18 Ls vērtībā. Ļoti daudz jālieto nootropils. Un galvenais - lai cik skumji, pēc iespējas mazāk uztraukties!!!! Jo stress un uztraukums pasliktinot slimnieka stāvoli pamatīgi. Neko jau nu iepriecinošu pateikt nevaru, bet nu jācīnās!!!
Kā esmu ievērojusi, raksturs Tev ne no tiem vājākajiem.
Mania

Es piedāvāju daudz lētāku un efektīvāku variantu.
Kurš tad no mums smejas par Smiekli nāk?
Re: Mania

tnx. tā varētu būt, jo tas skaitās Centrs Latvijā. cerēju, ka varbūt būs alternatīvie varianti, ačere nekā. par maksu pofig, to apmaksā valsts programma. vismaz viena bēda mazāk.

vājš raksturs? njā laikam jau nav. :)
bet parādi man ciliku, kuram mūsdienās nabūtu ne par ko jāuztraucas un jāstreso? vismaz strādājošam. un kurš nedzīvo mežā vientulībā un slimo ar pohujismu akūtā formā....

un pēdējais smejas tas..... kuram lēnāk pielec ;))) tb es ;]

P.S. ja K.Lapsa lasa šito bredu - ienācās infa, ka jebkurš neirologs enīvej sūtīšot uz JMC, kad noskiedrosies precīza diagnoze, zō, laikam nav ko sisties pret mūri :`)
Re: Aleksandrs

Ar jeedzienu SKLEROZE mediciinaa apziimee procesu, kad normaalo audu vietaa saaug saistaudi.
Pie multiplaas sklerozes (tautaa sauktas arii par izkaisiito sklerozi) sklerozeejas nervu sisteemas audi t.i. to vietaa izveidojassaistaudu pereekliishi.
Un badoshanaas tut ir njeprecjom.

No veel citaam populaaraam sklerozeem var mineer - aknu sklerozi, kuras beigu stadija ir ciroze (pilniiga saistaudu saaugshana).
Veel arii ateroskleroze, kas skar asinsvadus (atero- "putrveida") un pie to sieninas veidojas aterosklerotiskas plaatniites.
Baibai

Paldies, ka paskaidroji.
Tieši to arī biju rakstījis- nervu šūnas atmirst nepilnīgas ēšanas dēļ.
un tad veseliem cilvēkiem nāksies uzturēt vēl vienu invalīdu.
Al-drs...

..tavs efektiigaakais variants kaa Staljinam - jo aatraak nav cilveeka, jo labaak.. lai nav ilgi jamokas...sore, bet pirms ko iesaki, padomaa, vai nav letaals iznaakums...:)))
dbs

Man gribas lai cilvēks ir vesels un laimīgs.
Nevis atkarīgs no obščepita, medikamentiem, mediķiem un citām instiūcijām.
Re: kašķiem

labi, labi! kuš jūs te visi ;))))))
nepiesārņojiet manu gaudu tēmu! ;))) savādāk pārāk smieklīga sāk palikt. a man ta miers jāuztur...
Re: smiekli nāk

Nesen uzzināju, ka līdzīgas problēmas un/vai tava kaite attīstās no smadzeņu venozās atteces traucējumiem. Ir īpaša vingrošana, kaut kas līdzīgs jogai, kas to novērš. Un vispār, tas no pārlieku ilgas sēdēšanas pie datora.
Re: varde

kas tā ir par vingrošanu? vari ko sīkāk pastāstīt?
dators? nu jā... bet kam tagad viegli. tāds darbs :(
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Ražošanas projektu koordinators/-e
Starptautisks ražošanas uzņēmums

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVIS/-JI
Bio Circle Balticum JSC
Konkurss beidzas 2014-10-26

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.