Katlapas privātprakse.

Gribu mainīt ginekologu un uzmanību piesaistīja Katlapas privātprakse. Vai ir kādas atsauksmes par šo dakterīti un vai Jūs ieteiktu iet pie viņas?
Re: Katlapas privātprakse.

Pati gan nezinu, bet man divas draudzenes ir milziga sajusma, tipa ne pret vienu citu nemainishot, paldies dabai, ka man vinja ir utml.

Jā,es arī par!

Tad jau forsi! Bet apmeram cik veca vina ir?

taa uz 40, 45 (iisti nezinu)
ljoti laba, mana mamma iet pie vinjas un mani ar visu laiku suuta
vinja ir mana darba koleegjes maasa
jauka sieviete
pirmaa reize daargaaka peec tam leetaak

Pirmais dakters ginekologs no kura man nav ne bail, ne kauns un ļoti zinoša. Eju jau 7 gadus, kā arī mana māsa un dažas draudzenes. Vienai pat izglāba mazuli (grūtniecībā), turpretī citas dakteres tikai sagruuda zāles nepārbaudot vai cilvēkam ir saderība ar šim zaaleem. Ja nemaldos pirmaa reize 12.00 Ls(bet tad laikam visas analiizes) un pēc tam 6.00 Ls atkārtoti. Var jau arī pazvanīt un pārprasīt

Es eju pie viņas jau 7 gadus. Izmeklē saudzīgi, bet diezgan ilgi. Sajūta kā nu kuro reizi, bet katrā ziņa ja jau esi tur tikusi, tad Tavu problēmu atradīs.
Es eju pie viņas Gaiļezerā, jo tā ir mana poliklīnika. jauna viņa nav man liekas ap 50.
Viņu man ieteica Gaiļezera ģinekoloģiskās nodaļas māsiņa kā labāko dakteri

kurā vietā viņai ir tā privātprakse?
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Mārketinga speciālists/-e (Liepāja)
TN Kurzeme

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTS/ -E ZVANU CENTRĀ
Nordea Bank AB Latvijas filiāle
Konkurss beidzas 2015-01-15

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.