Actimel

kaapeec shis jogurts Actimel ir tik ljoti labs?daudzas vinju slavee....vai vinjsh arii dieetaas leitojams?ko dod taas jogurta bakteerijas???
Re: Actimel

Nezinu ko dod, bet es dzeru katru rītu...

Uzskati, ka tā ie vienkārša modes lieta...

Nu tad atbildi man:
Ko dod tās bifido piedevas kefīrā un pienā...

Un kāds gan Aktimelam sakars ar diētām...

Vai arī kāds sakars diētām ar šņabi...

Kāpēc es tik daudz vakar iedzēru to sasodīto šņabi...

Kas šodien par dienu...

Nu kā labums - visādas labās baktērijas klāt. Kā man kādas problēmas ar vēderu, tā iedzeru to un viss ok. Par pārējiem labumiem gan nezinu.

Kendo šodien grūti-šodien mazā piektdiena-trešdiena

Domāju, ka nē... tb nav grūti gan...
Dauzos...
A aktimels... vienkārši labi izreklamēts, pietiekoši mazs iepakojums, pietiekoši lēts un pietiekoši garšīgs...

it kā klāt ir lielāks daudzums zarnu mikrofloru uzlabojošu baktēriju, t.b., linex kapsulas jogurta veidā, pie tam vairāk nekā citos produktos. tas pats ar visiem produktiem, kuros ir tās bifodobaktērijas

neteiktu ka lēts:))
IMO...

principā- ja dakteri saka pareizi - to Actimel veixmīgi var lietot Linexa vietā...garšīgāk jau noteikti...

Bija probleemas ar veederu un lietoju ilgu laiku to sasodiito actimel.....EFEKTA - NEKAADA...VISPAAR!!! Uzskatu, ka tas sasodiitais actimel ir paaraak daargs prieksh sava nieciigaa tilpuma. Tur tieshaam darbojas tikai reklaama, ne kvalitaate.... un tiem, kuriem tas it kaa paliidz - vienkaarshi perfekti straadaa placebo efekts.

Actimel ir taas pashas bateerijas, kas Bio lakto. Un peedeejais arii ir daudz leetaaks un manupraat dabiigaaks produkts. Atbalstiet Latvijas preci!

Kad parādījās reklāmas, es arī uzreiz salīdzināju ar bio lakto - tur ir viss tas pats.

Nav, nav, ne labs ne lets. Biolakto (3,5% tauku) un Rasas lakto, kuram ir tikai 2% tauku ir kudi labaki. Un liekas ka aktimel ir cukurs klat.Marketings un tikai. Ed vien latvija razhotos garshigos un letos produktinjus.

Es arii uzskatu, ka Latvijaa razjotie bio, acidofiilie bifido un biolakto produkti ir gan labaaki, gan arii leetaaki. Un pie tam ja pareekjina, ka tas mazais traucinsh Actimel maksaa apmeeram tikpat cik litra paka biokefiira, tad jau nu es labaak izveelos biokefiiru un uzkozju Latvijaa razjotu biezpiena sierinju.

Mana meitiņa, kas bija ļoti tieva , sāka pirms kāda gada (kad sāka reklamēt to aktimel) katru dienu vienu izdzert. Gribēja jau vairāk, jo garšīgs, bet padārgs, un tā dabū tikai vienu. Un ir izaugusi par galvas tiesu un branga. Citi ēšanas paradumi nav mainījušies, tā ka secinu, ka labums no viņa ir.

Nuu nezinu. Man organizsms nenjeema vinju pretii. Nevareeju iedzert un viss. Tad jau tieshaam labaak muusu bio lakto

Actimels....! satur divas atsevishkju kulturu laktobakterijas kuras pieskaitamas pie probiotiskajam bakterijaam. Bez probiotiskajam bakterijam kuras kolonizee baribas traktu nav iespejama normala vielu mainja un imuunaas sitemas darbiiba. Probiotiskaas bakterijas ir visos piena produktos, bet, shodienas imunitates deficita delj to ir par maz musu organismaa lai nodroshinatu pietiekamibu. Tapec zinatnieki lauza galvu ka papildinat sho trukumu. Ta ari radies Actimel jogurts. TAs ir labs produkts kas risina tieshi sho problemu. Nelaime tikai taa ka shis bakterijas tiek ievietotas konservanta videe un parejas tris kuras ari butu svarigas shaja produktaa vispar neiztur konservanci un tapec to vispar tur nav. Visumaa shis laktobakterijas palidz uzturet baribas traktaa vielu mainjas stabilitati un imunaas sistemas funkcijas. Bet ir cits jogurts Fit Line All in 1000, kuraa ir piecas laktobakterijas un turklat inulina aizsardziba, un tas viss pateicotie tam faktoram ka jogurtu piedavaa gatavot majas pasham taadeejadi izbeegot konservaciju un radot iespeju pievienot inulinu kas nodroshina aktivizeto laktobakteriju dzivotspeju. Shie ir tie procesi kas regule jusu vajuma vai liekaa svara problemas ka ari infekciozaas slimoshanas problemas jo tieshi ir saistiiti ar vielumainju un imuunaas sistemas darbibu. Nav noslepums ka 80% imunaas sistemas atrodas tieshi baribas traktaa. Laikam pietiks.........Sikaaku lekciju varat pasutit par alinju....:)
Mazliet pohinjas...japanjem alinjsh
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Iepirkumu daļas vadītājs-/a
Būvniecības uzņēmums

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
FILIĀĻU VADĪTĀJS/-A (LIETUVĀ UN IGAUNIJĀ)
Energokomplekss SIA
Konkurss beidzas 2014-07-27

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.