Ginekologs Ventspilī?

Kur Ventspilī (vēlams ne Pārventā) ir sastopama profesionāla, draudzīga, ne pārāk veca un ne pārāk dārga ginekoloģe?
Re: Ginekologs Ventspilī?

Brauc uz Rīgu. Ar Vpils ārstiem tālu netiksi.
Re: Ginekologs Ventspilī?

Aha, un tikai parasto pārbaužu dēļ es tagad uz Rīgu pēršos. A ja es pārsvarā pa Ventspili dzīvojos. Zinu jau, ka pie ķirurgiem un citiem kaulu ārstiem te iet nedrīkst, taču vai arī ginekologa privātprakses te ir tik sliktas?
Re: Ginekologs Ventspilī?

Manis pēc ej tepat Vpilī. Man taču vienalga.
Bet kad paklausās šausmu stāstus par Čēmu un citām tamlīdzīgām, tad slikta dūša paliek.
Man ar bija gadījums, kad mani sabiedēja par bumbuli krūtī.
Re: Ginekologs Ventspilī?

Pārventā var aiziet tikai pie Vaitkus, bet no viņas ir jāmūk pa gabalam:-)

Tagad atveras kāds tipa mātes un bērna veselības centrs, kad es biju viņi atrodas slimnīcas ēkā Inženieru ielā, tur pārsvarā visi ir jauni tagad un labni ārsti, un iekārtojums foršš, ir kur apmazgāties utt. Bez norīkojuma ja pareizi atceros 3 Ls bija.

Vispār visforšākā Ventspilī bija Godunova, bet nu viņu izēda no nodaļas un tagad Rīgā viņa strādā.
Re: Ginekologs Ventspilī?

O, pastāstiet pastāstiet. Tā kā mans tagad dzīvo Ventspilī, tad arī ginekologs jāievieš te. Kas tā par Čēmu, kur tāda atrodas? Kā ir ar "Eliti" un dakteri Krūkli?
Re: Ginekologs Ventspilī?

Čēmai ir privātprakse netālu no Skatvja. Tā vecene ir traka uz naudu. Izspiedīs, cik nu varēs. Darīs visu, lai Tev būtu vismaz vēl reizi jāatnāk, izdarīs tā, lai Tev dārgākas zāles jāpērk utt. Man vairākām draudzenēm sačakarējusi veslību.
Re: Ginekologs Ventspilī?

Es arii pie Cheemas eju, jo polikliinikas ginekologjes man bija noriebushaas - gaju, gaaju, viziiteem neredzeeja galu, lieki buutu teikt, ka nebija nekaadu uzlabojumu. Tad nu es izveeleejos Cheemu, jo braukt uz Riigu pie aarsta, darbs jaakavee, daargs celjsh.....atrunas, potams, jo veseliibas labaa vareetu pat uz Nujorku braukt, ja vien vareetu atlauties.
Par Cheemu - pagaidaam man vinja neko sliktu nav izdariijusi, es pat teiktu, ka manas probleemas beidzot ir atrisinaatas, tikai naudinju gan nopleesiis - padaargi.
Re: V-pilniece

Nu tad Tev ir paveicies.
Negribās iztirzāt visus tos gadījumus, bet spriežot pēc vis tā liekas, ka viņas taktika ir neizārstēt līdz galam vai apārstēt, lai Tu atkal atskrietu:((((
Re: V-pilniece

Krūkle manuprāt ir vispieņemamākais variants! Elitē
Re: V-pilniece

Īstenībā Ventspilī ir novērota tendence, ka visi ārsti (ginekologi)piekopj tāda veida "ārstēšanu" apārstēt vai neapārstēt, bet naudu noplēst. Ko lai saka par tāda veida brīnumu kā Vaitkuss, kura sen jau savu nokalpojusi, turklāt piedāvā ārstēšanu ar 40.gada metodēm.Par to ka laiks iet uz priekšu un līdz ar to arī ārstēšanas metodes, medikamentu utt. viņa laikam neko nezin. Ko jūs teiksiet par to - sūdzējos par sāpēm mēnešreižu laikā, viņa man pateica, ka man tas ir no tā, ka es it kā pārāk daudz dzeru ūdeni. Fantastiski!!!!! Čēma plēš naudu nenormāli un no viņas jēgas nav nekādas, tāpat kā no slimnīcas ginekoloģijas nodaļas ārstiem (tur ir Čēma un Porniece.
Porniecei atkal skalpelītis dikti patīk, jo tiklīdz kaut kas tā uzreiz varbūt izgriežam tās olnīcas, lai netraucē dzīvot? Atkal fantastiski!!!!! Man nedzemdējušai jaunai sievietei izgriezt olnīcas.... Nu ko jūs teiksiet? Es tomēr priekšroku dodu Rīgas ārstiem.
Re: V-pilniece

D-rs Purēns ir labs viennozīmīgi! ģimenes centrā pieņem Inženieru ielā

bet Čema.. vee..
Re: V-pilniece

Pirmo reizi dzirdu par taadu gimenes centru Inzenieru ielaa. Kur iisti tas ir, kaads telefona numurs?
Re: V-pilniece

Nu, Nele un Nixie.
Ko fleitē par Čemu!? Es ar šo dakteri esmu ļoti apmierināta. Zinu, vēl četras personas, kam viņa patīk. Nevienam no man zināmajiem viņa neko nav sačakarējusi. Ja nevar atļauties nav, ko kliegt, ka plēš naudu. Ar viņu viss ir OK.
Vai Krūkle ir atpakaļ no dekrēta atvaļinājuma? Viņa arī ir normāla, tikai visa aparatūra nav uz vietas.
Re: V-pilniece

Tas tipa centrs ir dzembdību namā, bijušaja sieviešu konsultācijā.
Re: V-pilniece

nu jā bijušaja konsultācijā,

aj, es te meklēju un nav man līdzi viņa tel ;(

BET
par Čemu runājot..man jau nav žēl to naudiņu, ja būtu tolks.. pie tam mana draudzene gāja pie viņas visu grūtniecības laiku..un paldies Dievam,ka cita ārste (vai kas tur bija dzemdībās) viņai palīdzēja, jo tā nemaz nepateica par kaut-kādām komplikācijām, un draudzene gandrīz vai palika uz galda...Un Čema pēc dzemdībām nemaz neatnāca pēc tam vismaz pajautāt kā abiem iet... ;(' tātad viela pārdomām.....
Re: V-pilniece

Es ar esmu par Krūkli, bet Čēma ir galīgi garām. Skatos, ka forumā ir daudz Ventspilnieku. A domāju ka viena te tusēju! Krūkle esot atpakalj no dekrēta, tā kā uz priekšu meitenes, viņa ir feina. Tikai Elitē, kad sēž koridorī un gaida, visu var dzirdēt ko iekšā runā. Tā kā klusiņām, a to pilsēta maza un klačas ies vaļā, kas tad nu kurai kaiš.
Re:

Par Čemu laikam var diskutēt gari un plaši, gan pozitīvā, gan negatīvā virzienā.
Ja es pie kādas neietu, tad tā būtu Bumbiere. Čema man šo to atklāja, kas esot jau man sen, bet Bumbiere gada laikā neko nepamanīja. Vot.
Re:

Kad es vēl pa Ventspili dzīvojos, gāju pie Bumbieres - super attieksme utt... man patika...
Re:

Jā, attieksmei tiešām nav vainas, bet ārstēšnai...
Re:

es arī gāju pie Bumbieres, jo man attieksme patika, ne ar ko neslomoju, gāju tikai profilaktiski, tāpēc arī neizjūtu ārstešanas garām esamību:-)

galīgi garām ir Porniece un Vaitkus, vot tās toč ir garām:-)
Re:

A kur tā Bumbiere pieņem?Cik prasa par vizīti, analīzēm, cik dārgas zāles paraksta. It kā tomēr sliecos par Krūkli, bet nu, jāievāc taču kārtīgi tā informācija.
Re:

manai draudzenei (vina ir ventspiliece) 3 meenesus nebija meenesreizes (tai laikaa vina veel bija nevainiiiga) vina aizgaaja pie bumbieres, un shii vina izrakstiija zaales, lai dzerot 10 dienas, ta viss nitoksoties! nu ta vina dzeera ar....un nekas nenotika gan:( tad es vinju aizvilku pie sava aarsta riigaa, vina gan raudaaja un tieleejaas, jo tas aarsts ir viirietis, taa nu mees abas aizgaajaam beigu beigaas:) shis briinaas - kas tas pa zaaleem? vai vina tieshaam dzeerusi? nu shii saka - nu ja. vins shokaa, jo taas ko Bumbieres kundze bij izrakstiijusi, bij Dzemdiibu dzenoshas zaales(!!!!) juus miiljas sievietes varat vispaar kaut ko taadu iedomaaties? tas aarsts bij shokaa...un rezultaataa kas? - nedzemdejushai meitenei sachakareeta visa sisteema:( riebjas
Re ginekologi

Sveiki , vai kāda zin kā strādā ginekologi Ventspilī sestdienās arī pieņem vai tikai darbadienās?? Gaidīšu atbildi uz e- pastu .
Re: Re ginekologi

Sveiki , vai kāda zin kā strādā ginekologi Ventspilī sestdienās arī pieņem vai tikai darbadienās ? Cik jāmaksā par vizīti ?? Gaidīšu atbildi uz e -pastu !!
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
  
 
DELFI darbs
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.